PDA

Επιστροφή στο Forum : Mutant Cre-X12 (PVL)



s0k0s
19-03-12, 18:35
Τι γνώμη έχετε γι'αυτήν;

42132


42133

0 ζαχαρη..

Devil
19-03-12, 21:23
καλα ναι 0 ζαχαρη αλλα για να παρεις 12γρ κρεατινης σου φορτωνουν και 77γρ υδατανθρακα....

δεν λεω νταξ για καποιον που δεν θελει να μπλεκει με πολλα πολλα καλο φαινετε για ποστ.... αλλα υπαρχουν και καλητερα που εχουν και πρωτεινη....

απο εκει και περα δεν τα προτιμω ιδιαιτερα λογο κοστους....

robgr77
20-03-12, 11:17
Είναι σχετικά φθηνή. 50 euro τα 4.5 κιλά αν δεν κάνω λάθος. Εγώ παντώς την πήρα για 40 ημέρες και χωρίς αλλαγή σε διατροφή δεν ανέβηκα ούτε 1 κιλό. Υπ' όψιν όμως πήρα 3,5 scoups (21γρ κρεατίνης περίπου) στο φόρτωμα και ένα scoup (6γρ κρεατίνης) στη συντήρηση. Από γεύση πήρα τη blue raspberry και έπαθα πλάκα. Φοβερή. Αυτή θα ξαναπάρω.

s0k0s
20-03-12, 12:51
Αυτο που λεει οτι ειναι CREAPURE τι σημαίνει;

Mcstefan7
20-03-12, 12:57
Το κρέαπουρ είναι πατέντα μιας εταιρίας και δηλώνει τη ποιότητα που έχει η κρεατίνη αν δν κάνω λάθως

giannis_ex
05-06-12, 00:03
Εγώ παντώς την πήρα για 40 ημέρες και χωρίς αλλαγή σε διατροφή δεν ανέβηκα ούτε 1 κιλό.

Aυτο το θεωρεις θετικο δλδ, για να καταλαβω? Φανταζομαι οτι για να παρει κανεις κρεατινη με τοσο υδατανθρακα, θα ζηταει τα κιλα.

Tiny
15-04-14, 18:29
Είναι η μοναδική φόρμουλα κρεατίνης που έχω πάρει τον τελευταίο χρόνο και μου έκανε δουλειά.Και από θέμα δύναμης και από θέμα φουσκωμάτων (αν και ήταν κατακράτηση υγρών φυσικά).Αλλά για κάποιο λόγο εδώ και μήνες πλέον έχουν σταματήσει να την φέρνουν και δεν μπορώ να την βρω πουθενά. :unsure:

totis
15-04-14, 18:37
Είναι η μοναδική φόρμουλα κρεατίνης που έχω πάρει τον τελευταίο χρόνο και μου έκανε δουλειά.Και από θέμα δύναμης και από θέμα φουσκωμάτων (αν και ήταν κατακράτηση υγρών φυσικά).Αλλά για κάποιο λόγο εδώ και μήνες πλέον έχουν σταματήσει να την φέρνουν και δεν μπορώ να την βρω πουθενά. :unsure:

Λογικο ειναι που σταματησε...Απο τις πιο χαλια κρεατινες που θα μπορουσες να παρεις,Με 77 γραμμαρια υδατανθρακες που πας.και βεβαια θα φουσκωσεις αλλα οχι σωστα αλλα απο λιπος,,δεν συμφερει επισης απο θεμα τιμης, να προτιμας κρεατινες καθαρες χωρις αλλα προσθετα ειδικα ζαχαρη και υδατανθρακες,συμφερουν απο θεμα τιμης και κανουν αρκετα καλη δουλεια χωρις να σε θολωνουν.......

Tiny
15-04-14, 18:52
Λογικο ειναι που σταματησε...Απο τις πιο χαλια κρεατινες που θα μπορουσες να παρεις,Με 77 γραμμαρια υδατανθρακες που πας.και βεβαια θα φουσκωσεις αλλα οχι σωστα αλλα απο λιπος,,δεν συμφερει επισης απο θεμα τιμης, να προτιμας κρεατινες καθαρες χωρις αλλα προσθετα ειδικα ζαχαρη και υδατανθρακες,συμφερουν απο θεμα τιμης και κανουν αρκετα καλη δουλεια χωρις να σε θολωνουν.......

Από θέμα τιμής φίλε tottis θα διαφωνίσω...50 ευρώ για 4.5 κιλά που έπαιρνα εγώ τότε δεν είναι καθόλου άσχημα.Τη στιγμή μάλιστα που υπάρχουν άλλες του 1 κιλού και κοστίζουν πάνω από 50 ευρώ κιόλας :shock: Όσο για τα υπόλοιπα που λες τώρα ναι το ξέρω οτι τα 13 κιλά που είχα βάλει τότε σε 1.5 μήνα χρήσης της δεν ήταν καθαρά αλλά όταν διέκοψα τη χρήση της μου έμειναν τα 7 καθαρά κιλα απ αυτη τα οποιά και τα χω ακόμα.Για μένα κάτι είναι και αυτό σε σχέση με κάτι άλλες που πήρα αργότερα (βλ. Celltech,CREATINE POWDER, 300gr της ΟΝ) που για τον οργανισμό μου τουλάχιστον ήταν πεταμένα λεφτά.

totis
15-04-14, 18:58
Από θέμα τιμής φίλε tottis θα διαφωνίσω...50 ευρώ για 4.5 κιλά που έπαιρνα εγώ τότε δεν είναι καθόλου άσχημα.Τη στιγμή μάλιστα που υπάρχουν άλλες του 1 κιλού και κοστίζουν πάνω από 50 ευρώ κιόλας :shock: Όσο για τα υπόλοιπα που λες τώρα ναι το ξέρω οτι τα 13 κιλά που είχα βάλει τότε σε 1.5 μήνα χρήσης της δεν ήταν καθαρά αλλά όταν διέκοψα τη χρήση της μου έμειναν τα 7 καθαρά κιλα απ αυτη τα οποιά και τα χω ακόμα.Για μένα κάτι είναι και αυτό σε σχέση με κάτι άλλες που πήρα αργότερα (βλ. Celltech,CREATINE POWDER, 300gr της ΟΝ) που για τον οργανισμό μου τουλάχιστον ήταν πεταμένα λεφτά.

Τι να πω τωρα εγω......:shock:Εβαλες 13 κιλα σε εναμιση μηνα (απο κρεατινη) και κρατησες τα 7 κιλα εισαι για γκινες ετοιμος, επρεπε να το ειχες δηλωσει κριμα.....

Tiny
15-04-14, 19:14
Τι να πω τωρα εγω......:shock:Εβαλες 13 κιλα σε εναμιση μηνα (απο κρεατινη) και κρατησες τα 7 κιλα εισαι για γκινες ετοιμος, επρεπε να το ειχες δηλωσει κριμα.....


χαχαχα ήταν σε 2-2.5 μήνες όχι σε 1.5,λάθος μου :P αλλά και πάλι αυτό έγινε χωρίς κατάλληλη διατροφή (φαντάσου μόνο οτι τότε μαγείρευα μόνος μου και το μόνο που ξέρω να κάνω είναι τηγανιτά :P ).Έτρωγα γενικά οτι έβρισκα μπροστά μου αρκεί να ήταν ανα 2-3 ώρες την ημέρα και συνήθως ήταν κάι τυρόπιτες και σπανακόπιτες που έπαιρνα μαζί μου στη δουλειά.Τι να πω τώρα...μπορεί όντως να ήταν πολυ "βαρύ" πράμα αυτή η κρεατίνη(γτ όντως δεν έχω βρει πουθενά αλλού φόρμουλα που να χει 12g κρεατίνης ανα δόση σαν αυτή) μπορεί να μαι και κανα θαύμα της φύσης που κράτησε για λίγο όμως,θα σε γελάσω :P