PDA

Επιστροφή στο Forum : Γειά σας!



leyteris_fit
31-05-08, 17:01
Χαιρετώ όλα τα παιδιά του φόρουμ. Ανακάλυψα την ιστοσελίδα σας και έχω πάθει πλάκα! πολύ καλή προσπάθεια συγχαρητήρια σε όλους!

Ασχολούμαι με το γυμναστήριο 5 χρόνια και εδώ μέσα πιστεύω θα μάθω πολλά περισσότερα από πιο έμπειρους αθλητές. Ήμουν και στους αγώνες της WABBA και είδα κάτι τεράστιους να φοράνε το μπλουζάκι σας!

:rocking:

RUHL
31-05-08, 17:32
Πανο για σενα λεει? :green:

είδα κάτι τεράστιους να φοράνε το μπλουζάκι σας!

καλως ηρθες :wave:

Antonio
31-05-08, 19:33
:welcome:

Fotis_Patra
31-05-08, 20:02
Καλως ηρθες leyteris_fit στο :bodybuildinggr:


( παιδια για τον Πανο εγινε ειδικη παραγγελεια για το μπλουζακι του XXXL, σαν σεντονι ειναι) :awesome:

KATERINI 144
31-05-08, 22:24
welcome :rocking:

Muscleboss
31-05-08, 23:05
Καλωσήρθες Λευτέρη!


Καλως ηρθες leyteris_fit στο :bodybuildinggr:
( παιδια για τον Πανο εγινε ειδικη παραγγελεια για το μπλουζακι του XXXL, σαν σεντονι ειναι) :awesome:

με δουλεύεις καθίκι.... καλαααααααα..... :smash:

ΜΒ

aggelos
02-06-08, 14:27
welcome! :lift2hand:

anastasisk
05-06-08, 00:26
Λιγο καθυστερημενα ....αλλα καλωσηρθες και απο μενα... :wave:

DENNISGR
05-06-08, 15:09
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΕΨΑΧΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤ......! :hantel: ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ :thumbsup:

και ωρα να συστηθω ονομαζομαι ΝΤΕΝΗΣ 8) ασχολουμε με το modeling εδω και ενα χρονο και μαλιστα εχς αρχισει εδς και ενα χρονο γυμναστηριο :liftheavy: και μαρεσει παρα μα παρα πολυ...!! λατρευω το να εχει ενασ ωραιο γυμνασμενο και γραμμωμενο σωμα.. :bodybuilder2:

DENNISGR
05-06-08, 15:25
παιδια εχς ενα προβλημα που δεν ξερω πςσ να το λυσω :banghead: :cursing:

μπορει να μου πει καποιος πως να αποβαλω τα νερα που εχω στο σωμα μου..?? :???: γιατι ολοι λενε στο γυμναστηριο οτι εχς νερα στο σωμα μου και πως πρεπει φυγουν :( ετσι ςστε να φανει η γραμμωση επιδη ειμαι φολος και η φλεβικοτητα..?? μπορει καποιος απο τουσ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ να μου πει τ να κανω? :D :D :D :help:

RUHL
05-06-08, 15:37
ανοιξε ενα τοπικ και γραψε την διατροφη σου μεσα να δουμε τι κανεις

DENNISGR
05-06-08, 15:51
πραγματικα εισαι φοβερος ειδα ολες σου τς φωτο...!! :thumbsup: :thumbsup:


λοιπον καταρχασ να σου πω τ περνω..

protein met-rx size up ( εχει 3g κρεατινη και 5 γλουταμινη)

protein met-rx whey (καθαρη)

amino BCAA

λυποδιαλυτες

DENNISGR
05-06-08, 16:03
με το που σηκωθω τρωω κονφλεικξ μαζι με βρωμη και γαλα 0% 1)


μετα απο κανα 2 ωρο πεινω 1 scoop protein met-rx whey και 4 αυσπραδια αυγων 2)



το μεσημερι τρωω ρυζι και λιγο μαυρο ψωμι 3)

πριν παω γυμναστηριο τρωω μακαρονια και ενα κουταλι μελλι 4)

να σου πω οτι 1 ωρα πριν παω γυμναστηριο περνω λιποδιαλυτη...!

οταν τελειωσω το γυμναστ... πεινω protein met-re size up kai amino!!!

κατα ςρα που γυμναζομαι πεινς 2 λιτρα νερο!!

και μετα απο δυο ωρεσ αφου τελειωσα το γυμναστ... τρωω ρυζι κοτοπουλο μακαρονια!! 5) εε...?? :???: :pale:

RUHL
05-06-08, 16:13
πραγματικα εισαι φοβερος ειδα ολες σου τς φωτο...!! :thumbsup: :thumbsup:


λοιπον καταρχασ να σου πω τ περνω..

protein met-rx size up ( εχει 3g κρεατινη και 5 γλουταμινη)

protein met-rx whey (καθαρη)

amino BCAA

λυποδιαλυτες


ΠΟυ ποτε? ποιος με εβαλε :smash: :smash: ομολογηστε αλητες :smash: :smash: ποιος εβαλε φωτο μου στο φορουμ :shock: :smash: :smash: :smash: :? :? :? :sneaky: :sneaky: :sneaky:


Καποιο λαθος θα κανεις :D αμα ειδες ενα τοπικ μου αυτος ειναι ο αδερφος μου εγω ειμε περιπου εμμ 27 κιλα βαρυτερος με ιδιο υψος :P :P

billys15
05-06-08, 16:20
Καλωσηρθες ωρε Ντενη.Γιατι δεν με ρωτας στο gym ρε αν ξερω κανα site??? :P Ναι εγω ειμαι που μεχρι τωρα επαιζα 4αρες :green:

Για να φυγει το νερο δοκιμασε να ανεβασεις την ποσοτητα που πινεις και παρε τιποτα καφεϊνη πριν το γυμναστηριο.

DENNISGR
05-06-08, 16:20
χαχαχα....το καταλαβα!! :nana: πλακα εκανα ρε ο αδερφοσ σου και αυτοσ καλοσ ειναι ... ρε γιατι δεν βαζεισ φωτο... να σε δουμε απο οτι διαβασα ολοι θελουν να βαλεις...!!! :bodybuilder2: :bodybuilder1:

billys15
05-06-08, 16:21
Μπα δεν μας νοιαζει και πολυ ο Ruhl... :green: :rolf: :rolf:

DENNISGR
05-06-08, 16:24
αγαπητε billys15 τ εννοεις να παρς τιποτα καφεινη..?? περνς μια ωρα πριν λιποδιαλ...και αν ανεβασς την ποσοτητα του νερου θα αδιασω...?? ξεχασα να σου πω χαρηκα πολυ :green: :green: :green: :green:

billys15
05-06-08, 16:28
Sorry δεν προσεξα οτι παιρνεις burner.Ναι αν ανεβασεις ποσοτητα λογικα κατι θα χασεις απο πανω σου.

RUHL
05-06-08, 16:28
με το που σηκωθω τρωω κονφλεικξ μαζι με βρωμη και γαλα 0% 1)


μετα απο κανα 2 ωρο πεινω 1 scoop protein met-rx whey και 4 αυσπραδια αυγων 2)



το μεσημερι τρωω ρυζι και λιγο μαυρο ψωμι 3)

πριν παω γυμναστηριο τρωω μακαρονια και ενα κουταλι μελλι 4)

να σου πω οτι 1 ωρα πριν παω γυμναστηριο περνω λιποδιαλυτη...!

οταν τελειωσω το γυμναστ... πεινω protein met-re size up kai amino!!!

κατα ςρα που γυμναζομαι πεινς 2 λιτρα νερο!!

και μετα απο δυο ωρεσ αφου τελειωσα το γυμναστ... τρωω ρυζι κοτοπουλο μακαρονια!! 5) εε...?? :???: :pale:

1 γευμα Λοιπον στο πρωινο σου βρωμη χωρις 2η κουβεντα τα κορν φλειξ πετα τα και με νερο φυσικα γιατι το γαλα θωλονει
+ αυγα η whey

2 γευμα Μετα σαλατα + αυγα η whey

3 γευμα To ψωμι δεν κανει παχαινει λογο γλυκεμικου δεικτη δεν ειανι καλος υδατανθρακας καλυτερα ριζυ η πατατα
Μακαρονια ξεχνα τα προτημα τον πανω υδατανρθακα ++++ γαλοπουλα

4 γευμα Πριν τη προπονηση εκεινο το γευμα ιδιο με το απο πανω μικροτερες ποσοτητες ομως το μελι =φρουκτοζη παχαινει νερα κτλ αστο στην ακρη

5 γευμα Οταν τελιωσεις το γυμναστηριο παρε με την μια τα αμινο σου και μετα απο 5-10 λεπτα πιες πρωτεινη whey
η κρεατινη κραταει νερα(ομως εχεις και αλλα οφελη αν δεν σε νιαζουν τοσο τα νερα)

6 γευμα 30-40 λεπτα αφου κανεις το απο πανω γευμα τρως ρυζι η πατατα + γαλοπουλα η κοτοπουλο η ψαρια με σαλατα

7 γευμα πριν τον υπνο ψαρι η κρεας + σαλατα + λαδι η αμυγδαλα η καριδια κτλ

Απανταω στην ερωτηση του για τα νερα και η διατροφη ειναι ετσι σχεδιασμενη δεν μπαινω στο θεμα της αναλησης ποτε και γιατι κοβουμε το γαλα κτλ τα εχουμε πει αυτα




Πριν την προπονηση μπορεις να βαλεις BCAA Και λιποδιαλητη αυτα απο μενα α οι επιλογες τον παραπανω τροφων δεν τις εγραψα στην τυχη οποτε ποσοστητες απο αυτα τα ειδη θα περνεις

RUHL
05-06-08, 16:32
απο λιποδιαλες δεν χρειαζετε και πολυ μια καφεινη πριν την αεροβια και με το πρασινο τσαι υδρωνεις σαν Π*** :green:


α ναι νερα ανα μερα 3-4 λιτρα

TRIANTAFYLLOU
05-06-08, 16:32
Χαιρετώ όλα τα παιδιά του φόρουμ. Ανακάλυψα την ιστοσελίδα σας και έχω πάθει πλάκα! πολύ καλή προσπάθεια συγχαρητήρια σε όλους!

Ασχολούμαι με το γυμναστήριο 5 χρόνια και εδώ μέσα πιστεύω θα μάθω πολλά περισσότερα από πιο έμπειρους αθλητές. Ήμουν και στους αγώνες της WABBA και είδα κάτι τεράστιους να φοράνε το μπλουζάκι σας!

:rocking:

καλώς ήρθες λευτέρη και ευχομαι να σού φανεί χρήσιμο το φόρουμ και να εμπλουτίσεις τις γνώσεις σου.

DENNISGR
05-06-08, 16:42
ε..... τωρα τη να πω εστε φοβερο και ασ μην σε εχουμε δει αλλα σε φανταομαι :clapping: :army2: και παλι ευχαριστς για την συμβουλη παιδια φευγω εχω μια δουλιτσα 8) :awesome: θα τα πουμε ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ!!!! :welcome: :welcome:

Muscleboss
05-06-08, 16:45
παιδιά μην χαλάτε το τόπικ, εδώ είναι το μέρος που γνωρίζουμε το λευτέρη όχι να γράφει ότι θέλει ο καθένας.

ΜΒ

RUHL
05-06-08, 16:48
ανοιξε ενα τοπικ και γραψε την διατροφη σου μεσα να δουμε τι κανεις

+1

leyteris_fit
05-06-08, 18:27
Ευχαριστω όλους παιδιά για το καλωσόρισμα! καλως σας βρήκα και εγώ! :welcome:

Duke-Nukem
05-06-08, 18:49
Αν ο Ruhl ανεβάσει φώτο, θα μας ρίξει το φορούμ η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος ! :turtle:

argyrakis
06-06-08, 16:02
Γεια σου φίλε

toula_nomikou
06-06-08, 23:42
Καλως ηρθες :welcome: :welcome: :welcome: