PDA

Επιστροφή στο Forum : PharmaShred (PVL)



sobral
02-04-12, 19:01
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1237.snc4/156914_148092645239549_122121201170027_252888_4115606_n.jpg

http://www.pvl.com/images/nutfacts_pharmashred.png

Kάποια γνώμη γι αυτό? (όχι του στυλ μούφα, σούπερ κτλ) κάποια εμπεριστατωμένη. Διαβολάκο?:green: αν και αυτά τα 250μγ δεν μου αρέσουν γιατί σε δεσμεύουν μου αρέσουν καλύτερα αυτά που κόβεις τις δόσεις ανά διαστήματα της ημέρας.

Devil
02-04-12, 19:16
1ο μπλεντ.... καφεινη, τσαγια, πιπερια..... δεν φαινετε ασχημο....

2ο μπλεντ.... taraxacum, resberry, gse.... περισσοτερο διουριτικο μου κανει.... το rasberry θελει μεγαλες δοσεις νομιζω...

3ο μπλεντ... β-PEA , quercetin, curcumin, κοκκινο πιπερι, β3, μαυρο πιπερι.... το β-ΡΕΑ δεν νομιζω οτι κανει πολλα... curcumin δεν κανει τιποτα.... το κοκκινο πιπερι κανει δουλιτσα.... τα αλλα υπαρχουν ετσι....

σε γενικες γραμμες.... μονο το 1ο μπλεντ ειναι που κανει τη δουλεια.... αντε να σου διωξει και κανα νερο το 2ο..... τιποτα παραπανω.... αρκετα ελαφρη...

sobral
02-04-12, 19:40
1ο μπλεντ.... καφεινη, τσαγια, πιπερια..... δεν φαινετε ασχημο....

2ο μπλεντ.... taraxacum, resberry, gse.... περισσοτερο διουριτικο μου κανει.... το rasberry θελει μεγαλες δοσεις νομιζω...

3ο μπλεντ... β-PEA , quercetin, curcumin, κοκκινο πιπερι, β3, μαυρο πιπερι.... το β-ΡΕΑ δεν νομιζω οτι κανει πολλα... curcumin δεν κανει τιποτα.... το κοκκινο πιπερι κανει δουλιτσα.... τα αλλα υπαρχουν ετσι....

σε γενικες γραμμες.... μονο το 1ο μπλεντ ειναι που κανει τη δουλεια.... αντε να σου διωξει και κανα νερο το 2ο..... τιποτα παραπανω.... αρκετα ελαφρη...

Κατατοπιστικότατος θένξ. :) Tα 250μγ καφείνη δεν είναι πολλά? έχει κ di-caffeine malate που έχει πιο ισχυρή δράση έτσι δεν είναι? γενικά μου αρέσει αλλά το μόνο που κολλάω είναι αυτό.

Devil
02-04-12, 19:46
Κατατοπιστικότατος θένξ. :) Tα 250μγ καφείνη δεν είναι πολλά? έχει κ di-caffeine malate που έχει πιο ισχυρή δράση έτσι δεν είναι? γενικά μου αρέσει αλλά το μόνο που κολλάω είναι αυτό.

μπα οχι δεν ειναι.....

κοιτα ιδια δραση με την καφεινη εχει.... απλα τα 100μγ δι-καφειν-μαλατε εχουν λιγοτερη καφεινη απο οτι τα 100μγ καφεινη...