PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρωτείνη και αμινοξέα χρονισμός



jimis7
10-04-12, 00:51
Καλησπέρα.Θέλω να μου πείτε πως να συνδυάσω πρωτείνη και αμινοξέα.Έχω την VPX Syngex και την elite xt για βράδυ και τα amino 2222 της ON.Ξέρω ότι τα αμινοξέα μπαίνουν πριν τα γεύματα αλλά από το μαγαζί μου είπαν και πρίν τον ύπνο.Αυτό που κάνω τώρα είναι syngex πρωί και μετα-προπόνηση elite xt το πρίν τον ύπνο amino ανάμεσα στα γεύματα και bcaa πριν και μετά προπόνηση...Ευχαριστώ!

jimis7
10-04-12, 02:52
Κανείς?????

Devil
10-04-12, 03:19
ελα μαν.... ενα 50αρικο θα σου κοστισει μονο γιατι ειναι και υπερωρια....

να σε ρωτησω.... bodybuilding chat λεει η' forum? την τελευταια φορα που μπηκα ελεγε φορουμ θυμαμαι.... και εφοσον ελεγε φορουμ περιμενουμε να παρουμε απαντηση γιατι κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να μας απαντηση..... και δεν πληρωνετε για να το κανει....:green:


δεν ξερω που το ξερεις αυτο για τα αμινοξεα.... αλλα δεν ισχυει αλλα και αυτα που πηρες δεν ειναι αμινοξεα... πρωτεινη σε σκονη ειναι αν θυμαμαι καλα... οποτε αν δεν τα εχεις ανοιξει πηγαινετα πισω.... και πες στο μαστωρα που εχει το μαγαζι να ανοιξει φασφουνταδικο γιατι με τα συμπληρωματα δεν το χει....

για την πρωτεινη.... παρτες στο postwo και στα γευματα που θες να συμπληρωσεις πρωτεινη η' δεν εχεις καθολου.... τα bcaa κρατα τα για περιοδο που θες να ριξεις θερμιδες για να χασεις βαρος..... τα αλλα αμινοξεα παρτα οποτε θες αν και εγω σε κανα γευμα θα τα εβαζα γιατι απλα ειναι πρωτεινη οπως ειπα....