PDA

Επιστροφή στο Forum : Hydroxycut Hardcore (Muscletech)



darrem
13-06-08, 14:11
το hydroxycut hardcore λέει τίποτα? ακούω πως το arson της muscle asylum project είναι καλύτερο και φθηνότερο...opinions?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6709&stc=1&d=1258540884

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6710&stc=1&d=1258540966

billys15
13-06-08, 14:23
Το hydroxycut εχει περισσοτερα συστατικα.Υποθετω πως ειναι καλυτερο θεωρητικα απο το arson,αλλα στην πραξη δεν θα δεις μεγαλη διαφορα.

RUHL
13-06-08, 14:39
http://www.bodybuilding.gr/forum/viewtopic.php?t=2837 :1laugh:

Duke-Nukem
13-06-08, 16:51
Αν δεν κάνω λάθος, η ΜΑΡ είναι θυγατρική της muscle-tech και τα προιόντα τους είναι περίπου στα ίδια κυβικά. To μόνο που αλλάζει είναι η τίμη (συνήθως προς τα πάνω) και οι διαφήμιση που πλέον στοχεύει σε καθυστερημένα άτομα.... Ιδού:


ελπίζω από το πολύ κόψιμο μέχρι το κόκκαλο να μην ματώσει κανείς :army2:

Niiick
13-06-08, 17:27
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ γαμοτο δεν γινεται ειναι αδιανοητο να νομιζει ο αμερικανος οτι ο μαυρος,ο samuel ειναι νομιζω,εχει γραμμωσει με αρσον :rolf: :rolf: νομιζω δν επιτρεπονται τα λινκς σ αλλα καταστηματα duke παντως αμα ειναι να γινει το σωσε απο φλεβα στο στηθος μου και να κανω δερμα τσιγαροχαρτο για κανα μηνα το περνω και με διπλασια τιμη 8) 8)

RUHL
13-06-08, 17:40
Oχι ρε τα μυστικα βγηκαν στην φορα χωρις πλακα :lol: :banghead: :banghead: :banghead: ενα τετιο συνδιασμο οπως το αρσον θελω να κανω φετος θα σας υπογραμισο τα συστατικα που δουλευουν

Arson™ Proprietary Blend (Featuring Wave Pulse Technology) 1184mg †
Internal Combustion™ 995mg †
Green Tea Extract(as Camellia Sinensis)(Leaf) †
Standardized To 90% Polyphenols, 75% Catechins, 45% EGCG

Caffeine Anhydrous †
Standardized To 300 Mg Caffeine

Cissus Quadrangularis Extract(Stem And Leaf) †
Standardized To 2.5% Phytosterols

White Willow Extract(as Stem And Leaf)(Bark) †
Standardized To 25% Salicin

Theobroma Cacau Extract(as Seed)() †
Standardized To 6% Theobromine


Χωρις πλακα αυτα θα βαλω αλλα η τιμη θα πεσει στο 1/5 απο οτι ζητανε ισως και ποιο κατω αναλογως και με τις δοσεις

Niiick
13-06-08, 18:05
primaforce? 8) 8) σορυ για το οφφ τοπικ φιλε darrem επικεντρωσου στα συστατικα ο ruhl ειναι επιστημονας δες δες :cyclops: :cyclops: :cyclops: (τρομαρα σου :greenalien: )

RUHL
13-06-08, 20:55
1 primaforce? 2 (τρομαρα σου :greenalien: )

Για το πρωτο τα μησα ναι το cissus μαλον bulk σκονη επειδη οι τιμες με τις καψουλες κοστηζουν τρελα

στο δευτερο :smash: :smash: :smash: :smash: :smash: :smash: :smash: :smash: νεο :smash:

Michaelangelo
05-01-11, 02:25
Στα reviews πάντως το bodybuilding.com όλοι σχεδόν είναι ενθουσιασμένοι! Και τα αρνητικά reviews δεν λένε δεν είχαν αποτελέσματα.
Εκτος του ότι είναι ο λιποδιαλυτής με τις περισσότερες πωλήσεις!

tommygunz
05-01-11, 12:21
Στα reviews πάντως το bodybuilding.com όλοι σχεδόν είναι ενθουσιασμένοι! Και τα αρνητικά reviews δεν λένε δεν είχαν αποτελέσματα.
Εκτος του ότι είναι ο λιποδιαλυτής με τις περισσότερες πωλήσεις!

Αυτό το ηλίθιο μάρκετινγκ είναι που με χαλάει ώρες ώρες... Αν δεις στις διαφημίσεις τους δίπλα από αυτή την έκφραση έχει και ένα αστεράκι που σε παραπέμπει κάτω κάτω, όπου με ψιλά γράμματα λέει αν θυμάμαι ακριβώς "με βάση τα στοιχεία από ένα μεγάλο κατάστημα συμπληρωμάτων της Αμερικής"... Άμα είναι να βγάλω και εγώ έναν λιποδιαλύτη στο ψιλικατζίδικο της γειτονιάς μου και να γράφω στην διαφήμιση "Ο λιποδιαλύτης με τις περισσότερες πωλήσεις*"... Ήμαρτον δηλαδή.

Πραγματικά όταν βλέπω τις διαφημίσεις συμπληρωμάτων στο MD πιστεύω πως με (μας) θεωρούν εντελώς μπετόβλακα(ες). Δεν τους τιμεί ιδιαίτερα να θεωρούν τον μέσο αναγνώστη καθυστερημένο...

*Με βάση τα στοιχεία του ψιλικατζίδικου.

COBRA_STYLE
05-01-11, 13:44
για το συγκεκριμενο παντως ειχαν πεθανει ατομα απο τοξικοτητα στο ηπαρ πριν καποιο καιρο:welcome:!!!τωρα αν οντως αλλαξανε τα συστατικα ενας θεος ξερει

Michaelangelo
05-01-11, 14:18
Αυτό το ηλίθιο μάρκετινγκ είναι που με χαλάει ώρες ώρες... Αν δεις στις διαφημίσεις τους δίπλα από αυτή την έκφραση έχει και ένα αστεράκι που σε παραπέμπει κάτω κάτω, όπου με ψιλά γράμματα λέει αν θυμάμαι ακριβώς "με βάση τα στοιχεία από ένα μεγάλο κατάστημα συμπληρωμάτων της Αμερικής"... Άμα είναι να βγάλω και εγώ έναν λιποδιαλύτη στο ψιλικατζίδικο της γειτονιάς μου και να γράφω στην διαφήμιση "Ο λιποδιαλύτης με τις περισσότερες πωλήσεις*"... Ήμαρτον δηλαδή.

Πραγματικά όταν βλέπω τις διαφημίσεις συμπληρωμάτων στο MD πιστεύω πως με (μας) θεωρούν εντελώς μπετόβλακα(ες). Δεν τους τιμεί ιδιαίτερα να θεωρούν τον μέσο αναγνώστη καθυστερημένο...

*Με βάση τα στοιχεία του ψιλικατζίδικου.

Εγώ το λέω με βάση το bodybuilding.com
Ξέρεις το κατάστημα που αγοράζει όλος ο πλανήτης!
Αν εσύ το λες ψιλικατζίδικο...


Δεν ξέρω αν ο λιποδιαλυτής είναι καλός, καθώς δεν τον έχω πάρει, αλλα είναι εξευτελιστικά φθηνός ακόμα και με ταχυδρομεία στο Αμέρικα!

Devil
05-01-11, 14:36
Στα reviews πάντως το bodybuilding.com όλοι σχεδόν είναι ενθουσιασμένοι! Και τα αρνητικά reviews δεν λένε δεν είχαν αποτελέσματα.
Εκτος του ότι είναι ο λιποδιαλυτής με τις περισσότερες πωλήσεις!

ηταν.....:green:

τσεκαρε το OEP... πολυ καλητερο...

και με δοσεις καφεινης που δεν ειναι για αλογο....

Devil
05-01-11, 14:37
για το συγκεκριμενο παντως ειχαν πεθανει ατομα απο τοξικοτητα στο ηπαρ πριν καποιο καιρο:welcome:!!!τωρα αν οντως αλλαξανε τα συστατικα ενας θεος ξερει

ναι τα εχουν αλλαξει....

αλλα νομιζω οτι τα ατομα ειχαν προβλημα.... δεν ειμαι σιγουρος...

Michaelangelo
05-01-11, 14:47
ναι τα εχουν αλλαξει....

αλλα νομιζω οτι τα ατομα ειχαν προβλημα.... δεν ειμαι σιγουρος...

Ποιο είναι το OEP ρε? Γράψε full όνομα! Αν και στο hydroxycut να σου πω την αλήθεια, η τιμή του με τράβηξε. (Αν δεις ότι στη 10da είναι το ίδιο συμπλήρωμα 3-4 φορες με διαφορετική ποσότητα, ίσως είναι.)

Devil
05-01-11, 14:51
Ποιο είναι το OEP ρε? Γράψε full όνομα! Αν και στο hydroxycut να σου πω την αλήθεια, η τιμή του με τράβηξε.

δεν ειναι το ιδιο που ηταν το εχουν αλλαξει και δεν κανει την ιδια δουλεια...

oxy elite pro απο usp labs...

και μιας και μιλαγαμε και για τ2 στο αλλο thread... πολυ το στακαρουν με το alpha t2 της pes.... και τα 2 τουμπανα....;)

tommygunz
05-01-11, 16:43
Εγώ το λέω με βάση το bodybuilding.com
Ξέρεις το κατάστημα που αγοράζει όλος ο πλανήτης!
Αν εσύ το λες ψιλικατζίδικο...


Δεν ξέρω αν ο λιποδιαλυτής είναι καλός, καθώς δεν τον έχω πάρει, αλλα είναι εξευτελιστικά φθηνός ακόμα και με ταχυδρομεία στο Αμέρικα!

Στην διαφήμιση που είχε στο MD δεν έλεγε "με βάση τα στοιχεία από το bodybuilding.com", αλλά (αν θυμάμαι επακριβώς την έκφραση) "με βάση τα στοιχεία από ένα μεγάλο κατάστημα της Αμερικής". Αν αυτό το τόσο μεγάλο κατάστημα ήταν το bodybuilding.com θα το έγραφαν ρε φίλε, common sense...

Devil
05-01-11, 16:52
Στην διαφήμιση που είχε στο MD δεν έλεγε "με βάση τα στοιχεία από το bodybuilding.com", αλλά (αν θυμάμαι επακριβώς την έκφραση) "με βάση τα στοιχεία από ένα μεγάλο κατάστημα της Αμερικής". Αν αυτό το τόσο μεγάλο κατάστημα ήταν το bodybuilding.com θα το έγραφαν ρε φίλε, common sense...

το gnc μαλλον....

Michaelangelo
05-01-11, 20:17
Στην διαφήμιση που είχε στο MD δεν έλεγε "με βάση τα στοιχεία από το bodybuilding.com", αλλά (αν θυμάμαι επακριβώς την έκφραση) "με βάση τα στοιχεία από ένα μεγάλο κατάστημα της Αμερικής". Αν αυτό το τόσο μεγάλο κατάστημα ήταν το bodybuilding.com θα το έγραφαν ρε φίλε, common sense...

Σου λέω εγώ με βάση πιο κατάστημα το είπα και όχι τι λέει η κάθε ηλίθια εταιρεία. (προσωπικά την Muscletech δεν τι πάω και δεν την εμπιστεύομαι με τίποτα). Αλλα τώρα αυτό το Hydroxycut λόγω τιμής αρχίζει να γυαλίζει το μάτι μου. Για αυτό και ψάχνω ''ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ?''. Γιατί απλά, αν ακούσω τον κάθε Αμερικανο με την παπάρια του... σωθικά! Σε αυτούς και σκατά να τους δώσεις χωρίς να το ξέρουν, θα σου πουν δουλεύουν!

Devil
05-01-11, 20:19
δεν υπαρχει αυτο στην αγορα.... το μαζεψανε...

Michaelangelo
05-01-11, 21:02
δεν υπαρχει αυτο στην αγορα.... το μαζεψανε...

Είναι διαφορετικό το Hardcore από το Hardcore Προ Series?

Devil
05-01-11, 21:03
Είναι διαφορετικό το Hardcore από το Hardcore Προ Series?

ναι.... τσεκαρε τα συστατικα;)

Michaelangelo
05-01-11, 21:11
ναι.... τσεκαρε τα συστατικα;)

Την πάτησα! Τόση ώρα μιλούσα σα malaaks για το άλλο Hydroxycut!

tommygunz
06-01-11, 13:20
Σου λέω εγώ με βάση πιο κατάστημα το είπα και όχι τι λέει η κάθε ηλίθια εταιρεία. (προσωπικά την Muscletech δεν τι πάω και δεν την εμπιστεύομαι με τίποτα). Αλλα τώρα αυτό το Hydroxycut λόγω τιμής αρχίζει να γυαλίζει το μάτι μου. Για αυτό και ψάχνω ''ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ?''. Γιατί απλά, αν ακούσω τον κάθε Αμερικανο με την παπάρια του... σωθικά! Σε αυτούς και σκατά να τους δώσεις χωρίς να το ξέρουν, θα σου πουν δουλεύουν!

Σόρρυ που το συνεχίζω, αλλά και με βάση το κατάστημα που είπες, το bodybuilding.com, ο top seller λιποδιαλύτης είναι το OxyELITE Pro της USPlabs, όχι το Hydroxycut.

Michaelangelo
06-01-11, 13:38
Σόρρυ που το συνεχίζω, αλλά και με βάση το κατάστημα που είπες, το bodybuilding.com, ο top seller λιποδιαλύτης είναι το OxyELITE Pro της USPlabs, όχι το Hydroxycut.

No2 Hyxroxycut, No3 Hydroxycut με άλλη ποσότητα σε κάψουλες, Νο7 Hydroxycut πάλι με άλλη ποσότητα, No 15 Hydroxycut την 4η ποσότητα.

Δεν μ'αρέσει να υποστηρίζω τη Muscletech αλλά κοιτάω το δάσος και όχι το δέντρο! Και εκτός αν το OEP δεν έχει τρελές διαφορές από το 2ο, νομίζω σαν ένα προιόν το Hydroxycut είναι πρώτο!

Μπορούσες να το συνεχίσεις στο νέο thread για το Pro Series!

Devil
06-01-11, 13:45
Σόρρυ που το συνεχίζω, αλλά και με βάση το κατάστημα που είπες, το bodybuilding.com, ο top seller λιποδιαλύτης είναι το OxyELITE Pro της USPlabs, όχι το Hydroxycut.


No2 Hyxroxycut, No3 Hydroxycut με άλλη ποσότητα σε κάψουλες, Νο7 Hydroxycut πάλι με άλλη ποσότητα, No 15 Hydroxycut την 4η ποσότητα.

Δεν μ'αρέσει να υποστηρίζω τη Muscletech αλλά κοιτάω το δάσος και όχι το δέντρο! Και εκτός αν το OEP δεν έχει τρελές διαφορές από το 2ο, νομίζω σαν ένα προιόν το Hydroxycut είναι πρώτο!

Μπορούσες να το συνεχίσεις στο νέο thread για το Pro Series!

με εφαγε η περιεργια και μπηκα να δω...

7ο ειναι το OEP

11ο ειναι το HH proseries

σε συστατικα ειναι ανωτερο το ΟΕΡ....

Michaelangelo
06-01-11, 15:07
με εφαγε η περιεργια και μπηκα να δω...

7ο ειναι το OEP

11ο ειναι το HH proseries

σε συστατικα ειναι ανωτερο το ΟΕΡ....

Δεν μ'αρέσει να μου λένε ότι λέω ψέμματα!

http://www.bodybuilding.com/store/ephfreetop.htm

Μιλάμε για πωλήσεις λιποδιαλυτών και όχι συμπληρωμάτων!

Devil
06-01-11, 15:13
Δεν μ'αρέσει να μου λένε ότι λέω ψέμματα!

http://www.bodybuilding.com/store/ephfreetop.htm

Μιλάμε για πωλήσεις λιποδιαλυτών και όχι συμπληρωμάτων!

δεν εκατσα να το ψαξω τοσο.... απο περιεργεια το τσεκαρα...

αλλα και παλι Price Per Serving εχει πολυ καλητερη το ΟΕΡ....

Michaelangelo
06-01-11, 15:36
δεν εκατσα να το ψαξω τοσο.... απο περιεργεια το τσεκαρα...

αλλα και παλι Price Per Serving εχει πολυ καλητερη το ΟΕΡ....

Ναι βρε, στη πλάκα το είπα για το ψέμα!

Όντως, αυτό δεν το είχα προσέξει στην αρχή. Αλλά να κάνω πάλι το δικηγόρο του διαβόλου, αν πάρεις τη συσκευασία σε προσφορά (στα 3 το 1 δώρο, όπως στις πίτσες), σου βγαίνει πάλι πιο φθηνό το Hydroxycut.

Ρε, με αυτά που λες την επόμενη φορά θα το έπαιρνα με κλειστά μάτια, αλλά ξέρεις πιο είναι το θέμα; Τα μισά άτομα στη βαθμολογία του δίνουν 10 επειδή λένε δίνει πολύ ενέργεια, αλλά απώλεια κιλών λένε δεν είδαν! Και εγώ συνήθως είμαι από τα άτομα που δεν βλέπει διαφορές με διάφορα, όπως απλοί λιποδιαλύτες, νιτρικά κ.τ.λ. Ενώ στο Hydroxycut, κανείς δεν λέει δεν είχε αποτέλεσμα!



Μέσα σε όλα, ούτε το OEP είναι αθώο αν ο τυπάς έχει δίκιο

''What they don't mention is that the A2 receptor is also responsible for vasodilation of the arteries, so as a side effect circulation loss might occur. Stopped taking the pills and my circulation problem went away.''

Devil
06-01-11, 16:06
Ναι βρε, στη πλάκα το είπα για το ψέμα!

Όντως, αυτό δεν το είχα προσέξει στην αρχή. Αλλά να κάνω πάλι το δικηγόρο του διαβόλου, αν πάρεις τη συσκευασία σε προσφορά (στα 3 το 1 δώρο, όπως στις πίτσες), σου βγαίνει πάλι πιο φθηνό το Hydroxycut.

Ρε, με αυτά που λες την επόμενη φορά θα το έπαιρνα με κλειστά μάτια, αλλά ξέρεις πιο είναι το θέμα; Τα μισά άτομα στη βαθμολογία του δίνουν 10 επειδή λένε δίνει πολύ ενέργεια, αλλά απώλεια κιλών λένε δεν είδαν! Και εγώ συνήθως είμαι από τα άτομα που δεν βλέπει διαφορές με διάφορα, όπως απλοί λιποδιαλύτες, νιτρικά κ.τ.λ. Ενώ στο Hydroxycut, κανείς δεν λέει δεν είχε αποτέλεσμα!



Μέσα σε όλα, ούτε το OEP είναι αθώο αν ο τυπάς έχει δίκιο

''What they don't mention is that the A2 receptor is also responsible for vasodilation of the arteries, so as a side effect circulation loss might occur. Stopped taking the pills and my circulation problem went away.''

δεν το βλεπω και τοσο κακο....

ολοι vasodilation ψαχνουμ με τα νιτρικα....

Pitsokos
14-02-14, 22:10
Τι γνώμη έχετε για το προϊόν ? Το έχετε χρησιμοποιήσει ?

Ευχαριστώ..
80689

Billys51
14-02-14, 22:24
Αν μπορεις γραψε και τα συστατικα του.. κατα δευτερον μην περιμενεις πολλα απο αυτον τον λιποδιαλυτη ( και γενικα απο καθε λιποδιαλυτη) γτ μονο νερα θα σου χασει μην νομιζεις θα σε στεγνωσει απο λιπος..Η καλυτερη λιποδιαλυση γινεται μεσω αεροβιας και υποθερμιδικης διατροφης....:thumbup::thumbup:

Mikekan
16-02-14, 22:19
Υπάρχει ήδη θέμα, χρησιμοποιούμε το πεδίο της αναζήτησης πριν ανοίξουμε ένα καινούργιο θέμα. :thumbup:

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?2042-Hydroxycut-Hardcore-(Muscletech)

kostas kou
17-02-14, 00:29
Δεν ειναι για εμας τους Ευρωπαίους αυτη η εταιρία:green: