PDA

Επιστροφή στο Forum : Lazar Angelov



Νικος Τ.
28-04-12, 13:05
Ο Τυπος που τον θεωρο ειδολο φυσικα ειναι αυτος


http://www.youtube.com/watch?v=OM7u6J4BWlo

θα ηθελα να μαθω καποια σχετικα με αυτον.. ενας φιλος μου λεει οτι με τα συμπηρωματα μπορεις να γινεις ετσι και να πεσεις σε τοσο λιγο ποσοστο λυπους! ησχυει ;:unsure:

Silvester
28-04-12, 13:12
Ο Τυπος που τον θεωρο ειδολο φυσικα ειναι αυτος http://www.youtube.com/watch?v=OM7u6J4BWlo&list=UUcufxrcwbR4ZM1X4k2vgdKg&index=5&feature=plcp θα ηθελα να μαθω καποια σχετικα με αυτον.. ενας φιλος μου λεει οτι με τα συμπηρωματα μπορεις να γινεις ετσι και να πεσεις σε τοσο λιγο ποσοστο λυπους! ησχυει ;:unsure:

δεν ησχυει κατι τετοιο..τα συμπληρωματα το λεει και η λεξη..ειναι συμπληρωματα χωρις σωστη προπονηση και διατροφη δεν προκειτε να κανεις τιποτα....συμπληρωνουνε τη διατροφη σου απλα....οι πιο πολλοι αυτο νομιζουνε..βλεπουνε ενα γυμνασμενο και λενε..''αυτος εγινε ετσι απο τα φαρμακα''
Ο τυπος εχει γαματο σωμα παντος..

Νικος Τ.
28-04-12, 13:17
δεν ησχυει κατι τετοιο..τα συμπληρωματα το λεει και η λεξη..ειναι συμπληρωματα χωρις σωστη προπονηση και διατροφη δεν προκειτε να κανεις τιποτα....συμπληρωνουνε τη διατροφη σου απλα....οι πιο πολλοι αυτο νομιζουνε..βλεπουνε ενα γυμνασμενο και λενε..''αυτος εγινε ετσι απο τα φαρμακα''
Ο τυπος εχει γαματο σωμα παντος..

Ξέρω την έννοια των συμπληρωμάτων, αλλά γίνεται να πέσεις σε τόσο μικρο ποσοστό λίπους ; μιας και αυτός θα είναι 90 κυλά σίγουρα

Silvester
28-04-12, 13:47
Ξέρω την έννοια των συμπληρωμάτων, αλλά γίνεται να πέσεις σε τόσο μικρο ποσοστό λίπους ; μιας και αυτός θα είναι 90 κυλά σίγουρα

Οχι αυτο δε γινεται..σιγουρα πρεπει να παρεις κατι για να γινεις ετσι και να εχεις τοσο χαμηλο bf..

Νικος Τ.
28-04-12, 14:02
Οχι αυτο δε γινεται..σιγουρα πρεπει να παρεις κατι για να γινεις ετσι και να εχεις τοσο χαμηλο bf..

και ομως φιλε μου διαβασα την βιογραφια του και δεν εχει παρει στεροιδη και τα λοιπα. ειναι 88 κιλα και 180 υψος

Silvester
28-04-12, 14:09
και ομως φιλε μου διαβασα την βιογραφια του και δεν εχει παρει στεροιδη και τα λοιπα. ειναι 88 κιλα και 180 υψος

ΜΜ πολυ περιεργο μου φενεται.τωρα δεν ξερεις αν λεει και αληθεια....παιρνει κανενα λιποδυαλιτη μαλλον..

Νικος Τ.
28-04-12, 14:15
ΜΜ πολυ περιεργο μου φενεται.τωρα δεν ξερεις αν λεει και αληθεια....παιρνει κανενα λιποδυαλιτη μαλλον..

οχι μαλλον σιγουρα παιρνει κανενα Τ3 ! επισης ενταξει απο οτι λεει στο σιτε του ασχολειται χρονια με την γυμναστικη!

vaggan
28-04-12, 14:31
Ο Τυπος που τον θεωρο ειδολο φυσικα ειναι αυτος http://www.youtube.com/watch?v=OM7u6J4BWlo&list=UUcufxrcwbR4ZM1X4k2vgdKg&index=5&feature=plcp θα ηθελα να μαθω καποια σχετικα με αυτον.. ενας φιλος μου λεει οτι με τα συμπηρωματα μπορεις να γινεις ετσι και να πεσεις σε τοσο λιγο ποσοστο λυπους! ησχυει ;:unsure:ο φιλος σου δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα τετοια αποτελεσματα χωρις χρηση αας δεν ερχονται.μπορει να γινει με φυσικο τροπο αρκετα μυωδης και πιο ογκωδης απο τον τυπο αλλα θα εχεις και αρκετο λιπος.βεβαια διολου ευκαταφρονητο το αποτελεσμα ακομα και με χρηση αας:clap::clap:

Silvester
28-04-12, 14:42
ο φιλος σου δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα τετοια αποτελεσματα χωρις χρηση αας δεν ερχονται.μπορει να γινει με φυσικο τροπο αρκετα μυωδης και πιο ογκωδης απο τον τυπο αλλα θα εχεις και αρκετο λιπος.βεβαια διολου ευκαταφρονητο το αποτελεσμα ακομα και με χρηση αας:clap::clap:
++1000

Eddie
28-04-12, 16:08
Ξέρω την έννοια των συμπληρωμάτων, αλλά γίνεται να πέσεις σε τόσο μικρο ποσοστό λίπους ; μιας και αυτός θα είναι 90 κυλά σίγουρα


και ομως φιλε μου διαβασα την βιογραφια του και δεν εχει παρει στεροιδη και τα λοιπα. ειναι 88 κιλα και 180 υψος

Καταρχην ο τυπος εχει κορμαρα,ειναι απαιχτος λεμε..

Τωρα,για 8 κιλα πανω απ το υψος του με τετοιο bf νομιζω πως ειναι τρομερα δυσκολο να το φτασεις μονο με συμπληρωματα..επισης,ασε τι λεει ο καθενας στο site του,κι ο cutler ειχε πει πως ειναι νατουραλ..γιατι πολυ απλα δε τους παιρνει να πουν το αντιθετο γιατι ειναι παρανομο!

Επισης αυτο που λεει ο βαγγαν ειναι σωστο..μπορει μετα απο πολλα χρονια διατροφης προπονησης να τον πλησιασεις στην οφ σηζον κατασταση,αλλα για να κοψεις και να μεινεις με τοσο λιπος στα 8 κιλα πανω απ το υψος σου το θεωρω αδυνατο..εκτος κι αν καποιοι πιστευουν στα θαυματα.

leftis
28-04-12, 16:30
Δείτε στο 0:47 κάτω δεξιά το πόδι του. Ένα hansaplast πετιέται :turtle:

vaggan
28-04-12, 16:49
Καταρχην ο τυπος εχει κορμαρα,ειναι απαιχτος λεμε..

Τωρα,για 8 κιλα πανω απ το υψος του με τετοιο bf νομιζω πως ειναι τρομερα δυσκολο να το φτασεις μονο με συμπληρωματα..επισης,ασε τι λεει ο καθενας στο site του,κι ο cutler ειχε πει πως ειναι νατουραλ..γιατι πολυ απλα δε τους παιρνει να πουν το αντιθετο γιατι ειναι παρανομο!

Επισης αυτο που λεει ο βαγγαν ειναι σωστο..μπορει μετα απο πολλα χρονια διατροφης προπονησης να τον πλησιασεις στην οφ σηζον κατασταση,αλλα για να κοψεις και να μεινεις με τοσο λιπος στα 8 κιλα πανω απ το υψος σου το θεωρω αδυνατο..εκτος κι αν καποιοι πιστευουν στα θαυματα.ειπα αςς ξε αας ειναι παρα πολυ καλος γιατι εχω δει ατομα που ειναι σε κυκλους και ειναι μπουχεσες αυτος καταρχην εχει καλουπαρα.για εμενα πραγματικα τετοιοι ανθρωποι με τετοια κορμια μειωνουν τους εαυτους τους οταν δεν παραδεχονται τη χρηση τους.γιατι καποιος που γνωριζει απο γυμναστικη ξερει πολυ καλα οτι αυτο το σωμα ειναι ακατορθωτο πολλες φορες και με την χρηση αας.μιλαμε ο ανθρωπος εχει καλουπι φτιαγμενο στο παραδεισο:bowdown::bowdown::bowdown:θα μου πει οτι και παλι δεν ξερεις τι ειδους ντρογκες εβαλε. ε οτι και να βαλε αν δεν εχεις αυτο που λεμε καλουπι το αισθητικο αποτελεσμα θα ειναι πολυ διαφορετικο:clap::clap::clap:

s0k0s
28-04-12, 17:00
vaggan χαλας τα ονειρα των παιδιων χαχαχα!

ArgoSixna
02-05-12, 00:48
Δείτε στο 0:47 κάτω δεξιά το πόδι του. Ένα hansaplast πετιέται :turtle:

I see what you did there , sir! :bowdown:

sofos
02-05-12, 01:13
αυτον τον κραζουν πολλοι σερραιοι αμπαλοι,γιατι οσα αας κ αν παρουν δε θα ναι ποτε τοσο συμμετρικοι,τι κριμα ε?και του γραφουν και κομμεντς στα ελληνικα :turtle:

Madd_Chadd
02-05-12, 02:42
Eχω γραψει και εγω σοφε που δε παιρνω αας,γιατι πουλαει νατουραλ προφιλ χωρις να ειναι.;)

sofos
02-05-12, 03:49
Eχω γραψει και εγω σοφε που δε παιρνω αας,γιατι πουλαει νατουραλ προφιλ χωρις να ειναι.;)

και αλλοι τα κανουν αυτα,αλλα για αλλους μουγκα στη στρουγκα και ειναι και πιο ψωνια απ αυτον,anyway...

Νικος Τ.
02-05-12, 14:32
εγω να ρωτησω κατι αλλο κατι σε νατουραλ παρομοιο γινεται ; βλεπω πολλα στο Youtube Περι νατουραλ αλλα δεν ξερω ποσο στεκουν!

TheWorst
02-05-12, 14:42
Ο τυπος ηταν νατουραλ bodybuilder..Αυτο ειναι παλιο βιντεακι..Αρκετα απο οτι βλεπω..Ο ιδιος λεει οτι εχει χτυπησει σχεδον το πλατο των γεννετικων του ωριων.

Μια τωρινη φωτο πριν απο ουτε 1 μηνα σε full off season

44211

GeoDask
02-05-12, 16:54
νατουραλ και αυτός σαν τον Riches....

Madd_Chadd
02-05-12, 17:40
εγω να ρωτησω κατι αλλο κατι σε νατουραλ παρομοιο γινεται ; βλεπω πολλα στο Youtube Περι νατουραλ αλλα δεν ξερω ποσο στεκουν!

Nικο εχει νατουραλ αθλητες απλα ο τυπος ειναι 1.80 27 χρονων 88 κιλα σε φορμα,αν υποθεσεις οτι ηταν 75 κιλα γραμμωμενος οταν ξεκινησε τοτε πρεπει να γυμναζεται 10 χρονια + για να βαλει 13 μυικα κιλα και σε νατουραλ αθλητες δε μπαινει ευκολα το 1 μυικο τον χρονο.....Επισης σκεψου οτι ειναι κατακομμενος συνεχεια και ολο το χρονο,δε μπορεις να εισαι κατω απο 12% λιπος ολο το χρονο δε το σηκωνει το σωμα,ασε που μικραινεις αντι να μεγαλωνεις τους μυς σου.


Για να καταλαβεις τι εννοω αυτος ειναι ο Νatural Olympia τα τελευταια 3 χρονια ειναι 1.75 και γραφει 85κιλα σε φορμα κατω απο 12% λιπος 40 χρονων.Αυτο δε γινεται χωρις βοηθεια απο αλλα πραγματα.....το μεγεθος των μυων του Lazar ειναι το ιδιο περιεργο με αυτουνου,απλα εχει πιο ωραιο καλουπι ο Λαζαρ και φαινεται πιο ομορφο σε σημειο να σου περασει απο το μυαλο οτι μπορει να ειναι φυσικος.;)


44226

TheWorst
02-05-12, 23:07
Τωρα λογικα δεν ειναι , αλλα στο βιντεακι που ειναι αρκετα κομμενος (αλλα και πολυ πιο μικρος σε ογκο) κατεβαινε σε διαγωνισμους natural bodybuilding.Οπως και να εχει ειχε και απο πριν τα γκενετικς

-Nikolakis-
03-05-12, 08:33
καλα ε..αας μεν,αλλα ο τυπος εχει ΦΟΒΕΡΟ κορμι...και τι ζητησα απο τη μανα μου εγω πριν με βγαλει?Να μη μου εδινε ενδο-μεσομορφικο τυπο αλλα να επαιρνα λιγακι εκτο απο τον πατερα μου μπας και στον ογκο κρατησω λιγο πιο στενη τη μεση μου..Αλλα δεν εισακουστηκαν οι προσευχες μου ποτε..Ατιμα genetics!

Νικος Τ.
03-05-12, 23:09
Nικο εχει νατουραλ αθλητες απλα ο τυπος ειναι 1.80 27 χρονων 88 κιλα σε φορμα,αν υποθεσεις οτι ηταν 75 κιλα γραμμωμενος οταν ξεκινησε τοτε πρεπει να γυμναζεται 10 χρονια + για να βαλει 13 μυικα κιλα και σε νατουραλ αθλητες δε μπαινει ευκολα το 1 μυικο τον χρονο.....Επισης σκεψου οτι ειναι κατακομμενος συνεχεια και ολο το χρονο,δε μπορεις να εισαι κατω απο 12% λιπος ολο το χρονο δε το σηκωνει το σωμα,ασε που μικραινεις αντι να μεγαλωνεις τους μυς σου.


Για να καταλαβεις τι εννοω αυτος ειναι ο Νatural Olympia τα τελευταια 3 χρονια ειναι 1.75 και γραφει 85κιλα σε φορμα κατω απο 12% λιπος 40 χρονων.Αυτο δε γινεται χωρις βοηθεια απο αλλα πραγματα.....το μεγεθος των μυων του Lazar ειναι το ιδιο περιεργο με αυτουνου,απλα εχει πιο ωραιο καλουπι ο Λαζαρ και φαινεται πιο ομορφο σε σημειο να σου περασει απο το μυαλο οτι μπορει να ειναι φυσικος.;)


44226
Καταρχας ευχαριστω για την πληρη απαντηση, προσωπικα μου εφτασε.. :D

Εγω θα ηθελα να πω επιδη ολος ο κοσμος των νεων που γυμναζονται εχουν καποιο ειδολο. εγω ενταξει θεωρο τελειο και μαγκα αυτον που το κανει και μονο..! θα ηθελα ομως καποιες αποψεις σχετικα με το πως γινεται ενας νατουραλ δηλαδη εννοω, καλο ειναι να βαζεις κιλλα ωστε να κανεις ογκο , αλλα με την κοιλια τι γινεται ; εκει κολλαω και ειμαι καπως αντιθετος μετα πολλα κιλα , ασχετα οτι θα εχεις περισσοτερη δυναμη !

Το αποτελεσμα που θα με ικανοποιούσε προσωπικα ειναι αυτο

44400

TheWorst
04-05-12, 00:19
Εχεις βαλει μεγαλους στοχους παντως :green:

Νικος Τ.
04-05-12, 09:04
Εχεις βαλει μεγαλους στοχους παντως :green:

Κοιταξε δεν λεω ακριβως σαν αυτον απλα τετοιο στυλ οχι πολυ ογκο και ενταξει οχι και την τρελη γραμμοση! οσο καιρο χρειαστει δεν εχω σκοπο να κανω κατι και να μεινω ετσι και να σταματησω.. επισης μιλαμε παντα για νατουραλ καταστασης!

vaggan
04-05-12, 09:52
Καταρχας ευχαριστω για την πληρη απαντηση, προσωπικα μου εφτασε.. :D

Εγω θα ηθελα να πω επιδη ολος ο κοσμος των νεων που γυμναζονται εχουν καποιο ειδολο. εγω ενταξει θεωρο τελειο και μαγκα αυτον που το κανει και μονο..! θα ηθελα ομως καποιες αποψεις σχετικα με το πως γινεται ενας νατουραλ δηλαδη εννοω, καλο ειναι να βαζεις κιλλα ωστε να κανεις ογκο , αλλα με την κοιλια τι γινεται ; εκει κολλαω και ειμαι καπως αντιθετος μετα πολλα κιλα , ασχετα οτι θα εχεις περισσοτερη δυναμη !

Το αποτελεσμα που θα με ικανοποιούσε προσωπικα ειναι αυτο

44400βαλε φωτο να δουμε σκελετικη κατασκευη και μυικο συστημα αν και αυτα ειναι να χουμε να λεμε εγω κανω 14 χρονια προπονηση με καλη σκελετικη δομη και το καλυτερο που πετυχα ειναι αυτο που βλεπεις στο αβαταρ οταν εκανα διαιτα.δεν πιστευω οτι νατουραλ φτιαχνεις σωμα σαν το παλικαρι 20 χρονια να κανεις

Νικος Τ.
04-05-12, 10:02
βαλε φωτο να δουμε σκελετικη κατασκευη και μυικο συστημα αν και αυτα ειναι να χουμε να λεμε εγω κανω 14 χρονια προπονηση με καλη σκελετικη δομη και το καλυτερο που πετυχα ειναι αυτο που βλεπεις στο αβαταρ οταν εκανα διαιτα.δεν πιστευω οτι νατουραλ φτιαχνεις σωμα σαν το παλικαρι 20 χρονια να κανεις

ενας φιλος μου εχει παρομοιο σωμα και παει 2 χρονια! ειναι 1.80 74 κιλλα! δεν θελω ιδιο σαν και αυτου νου οτι κανω με συμπληρωματα τιποτα παραπανω...

vaggan
04-05-12, 10:12
βρε ασε το φιλο σου και εγω ειχα κανα δυο φιλους πριν μερικα χρονια που επαιρναν μαγικο ζωμο μπηκαν μισοι απο εμενα στο γυμναστηριο και βγηκαν διπλοι απο μενα σε ενα χρονο οχι δυο!!!φυσικα υποστηριζαν οτι ηταν νατουραλ:green::green:αλλα και παλι εχεις την σκελετικη κατασκευη να γινεις σαν το εξωφυλλο?γιατι ακομα και με μαγικο ζωμο τα αποτελεσματα αυτα για καποιους ειναι αδυνατα.πχ μπορει να εχεις φαρδια λεκανη μικρη θωρακικη κοιλοτητα και πολυ στενους ωμους,οποτε τον κωλο σου να χτυπας κατω να μην μπορεις να φτιαξεις τετοιο αποτελεσμα.

Rigell
04-05-12, 10:16
ενας φιλος μου εχει παρομοιο σωμα και παει 2 χρονια! ειναι 1.80 74 κιλλα! δεν θελω ιδιο σαν και αυτου νου οτι κανω με συμπληρωματα τιποτα παραπανω...

Ο φίλος μπορεί να έχει τρομερά genetics αν και το θεωρώ λίγο δύσκολο σε 2 χρόνια τέτοιο κορμί.Κανε εσύ την γυμναστική σου και θα δεις οτι με τον καιρό θα γίνεσαι συνέχεια καλύτερος γνώμη μου είναι να μην βάζεις τέτοιους στόχους γιατί πολύ απλά μπορεί να απογοητευτείς όταν δεις οτι δεν μπορείς να τον πετύχεις και να τα παρατήσεις.

Νικος Τ.
04-05-12, 10:31
βρε ασε το φιλο σου και εγω ειχα κανα δυο φιλους πριν μερικα χρονια που επαιρναν μαγικο ζωμο μπηκαν μισοι απο εμενα στο γυμναστηριο και βγηκαν διπλοι απο μενα σε ενα χρονο οχι δυο!!!φυσικα υποστηριζαν οτι ηταν νατουραλ:green::green:αλλα και παλι εχεις την σκελετικη κατασκευη να γινεις σαν το εξωφυλλο?γιατι ακομα και με μαγικο ζωμο τα αποτελεσματα αυτα για καποιους ειναι αδυνατα.πχ μπορει να εχεις φαρδια λεκανη μικρη θωρακικη κοιλοτητα και πολυ στενους ωμους,οποτε τον κωλο σου να χτυπας κατω να μην μπορεις να φτιαξεις τετοιο αποτελεσμα.

Μα δεν εβαλα στοχο αυτον στο εξοφυλλο προς θεου! εγω ειπα κατι παρομοιο , μα οταν λεμε νατουραλ δεν εννοουμε σωμα χωρις ντο***πιν ;

ο φιλος μου που σας λεω ειναι ετσι λιγο ποιο γυμνασμενος τωρα και εχει παρει μοναχα συμπληρωματα! ενα τετοιο σωμα δεν θα με χαλαγε αυτο θελω να πω! ενα συνολο πλατης-στηθους-κοιλιακων

44408

vaggan
04-05-12, 10:41
αυτο το σωμα δεν εχει καμια σχεση με το εξωφυλλο.

Νικος Τ.
04-05-12, 10:45
αυτο το σωμα δεν εχει καμια σχεση με το εξωφυλλο.

το ξερω... :D απλα τετοιου στυλ οχι κατι σε ογκο με κιλια! το κοπελι μπορει να μην φαινεται αλλα παιζει καλα κιλα και εχει και εφμανιση!

Tolis 1989
05-07-13, 17:07
Είπα να ανοίξω σε νέο θέμα έναν αθλητή που μ' αρέσει διότι είδα ότι δεν υπήρχε κάπου αλλού.

Tolis 1989
05-07-13, 17:20
.

Tolis 1989
05-07-13, 17:28
.

Tolis 1989
05-07-13, 17:30
!

goldenera
05-07-13, 17:32
Ωραίος ο 'τυπάς' Τόλη, και όπως βλέπω βαδίζεις ολοταχώς στα χνάρια του:green::thumbup:

Tolis 1989
05-07-13, 23:21
http://www.youtube.com/watch?v=lTpopMS2Ukk

Tolis 1989
05-07-13, 23:31
69990
69991

Tolis 1989
05-07-13, 23:35
69992
69993

Tolis 1989
06-07-13, 00:23
69995
69996

FITNESS GIRL
07-07-13, 15:16
o lazar ειναι το τελιο τον λατρευω αυτον τον τυπο και κορμαρα και ωραιος αντρας :love::love: τον θαυμαζω εδω και καιρο :bowdown::bowdown:

leftis
08-07-13, 17:38
Πάντα μου θύμιζε τον Κανάκη στο πρόσωπο. :green:

goldenera
08-07-13, 23:13
Εγώ πάλι λέω ότι αν ο Παντελίδης 'γίνει' φέτες θα είναι ίδιος:rolf::turtle:

FITNESS GIRL
09-07-13, 00:28
Εγώ πάλι λέω ότι αν ο Παντελίδης 'γίνει' φέτες θα είναι ίδιος:rolf::turtle:

οχι και παντελιδης ο παντελιδης ειναι ενας τριχιαρης ασπρουλιαρης μπουλης :P:P:P

math_
11-08-13, 21:03
βρε ασε το φιλο σου και εγω ειχα κανα δυο φιλους πριν μερικα χρονια που επαιρναν μαγικο ζωμο μπηκαν μισοι απο εμενα στο γυμναστηριο και βγηκαν διπλοι απο μενα σε ενα χρονο οχι δυο!!!φυσικα υποστηριζαν οτι ηταν νατουραλ:green::green:αλλα και παλι εχεις την σκελετικη κατασκευη να γινεις σαν το εξωφυλλο?γιατι ακομα και με μαγικο ζωμο τα αποτελεσματα αυτα για καποιους ειναι αδυνατα.πχ μπορει να εχεις φαρδια λεκανη μικρη θωρακικη κοιλοτητα και πολυ στενους ωμους,οποτε τον κωλο σου να χτυπας κατω να μην μπορεις να φτιαξεις τετοιο αποτελεσμα.

Απιστευτο σχολιο φιλε!..........ακριβως ετσι εχουν τα πραγματα!(γενικα μιλαμε)

math_
11-08-13, 21:08
Μα δεν εβαλα στοχο αυτον στο εξοφυλλο προς θεου! εγω ειπα κατι παρομοιο , μα οταν λεμε νατουραλ δεν εννοουμε σωμα χωρις ντο***πιν ;

ο φιλος μου που σας λεω ειναι ετσι λιγο ποιο γυμνασμενος τωρα και εχει παρει μοναχα συμπληρωματα! ενα τετοιο σωμα δεν θα με χαλαγε αυτο θελω να πω! ενα συνολο πλατης-στηθους-κοιλιακων

44408

....τωρα τι σχεση εχει ο Lazar Angelov μ αυτο το παιδι δεν μπορω να καταλαβω.Για να επιτευχθει αυτο το σωμα αρκει να κανεις καμψεις και κοιλιακους στο σπιτι και να προσεχεις διατροφη(και παλι πιο μυωδης μπορεις να γινεις)

falus
29-10-13, 12:22
Καλα νατουραλ δεν παιζει σε τετοια επιπεδα με την πληρη ενοια, απο εκει και περα ο τυπος ειναι πρικοισμενος απο την φυση με ενα καλουπι που ελαααααααααχιστοι διαθετουν!

just chris
29-10-13, 18:44
οπως κ να εχει,ειναι κορμι προτυπο γι 'αυτους που ειναι ''μεσα'' γιατι αυτοι που ειναι εξω,ουτε σε 20 χρονια προπονησης δε το βλεπουν τετοιο σωμα.

math_
23-12-13, 11:38
Παντως γινεται χαμος πλεον με τ αναβολικα και στην ελλαδα.Ελληνες τουριστες 'κατακλυζουν' την βουλγαρια για ν αγορασουν,δεν ειναι τυχαιο που ο τυπος ειναι βουλγαρος,εκει τα πραγματα ειναι αλλιως,το παιρνουν ευκολα το φαρμακακι τους,απο καθε αποψη.
Το αθλημα και οι αθλητες ειναι αυτοι που εχασαν κυριως.Στη θεα καθε γυμνασμενου,επικρατει πια το εξης σχολιο ''παιρνει αναβολικα''.
και τυποι οπως ο λαζαρ τα κανουν ακομα χειροτερα τα πραγματα που δεν το παραδεχονται

BodyDesign
20-01-14, 22:53
Πρεπει να πω, πως πραγματικα, αυτο το θεμα ειναι ο κυνισμος σε ολο του το μεγαλειο.... Οχι αναβολικα, οχι σκαρια, οχι το ενα οχι το αλλο... Οτι δεν φτανει η αλεπου......
Στην αρχικη ερωτηση, μην ακους τους λιγοψυχους, γινετε τετοιο σωμα φυσικα. Το φυσικα δεν σημαινει χωρις συμπληρωματα, σημαινει χωρις αναβολικα.
( αν ζουσαμε 50 χρονια πριν, ισως χωρις συμπληρωματα, κατι να γινοταν, ομως εν ετη 2014, τα συμπληρωματα ειναι απλα ενα μεσο, ωστε τα επεξεργασμενα με χημικες αηδιες σκουπιδια που τρωμε, απο τα οποια τα ποιο πολλα ειναι αποδεδιγμενο πως σου κανουν ζημια, αντιθετα με τα συμπληρωματα, να αποκτισουν καποια θρεπτικη αξια... ).
Δεν ειμαι στο βρακη του Angelov, ουτε φιλαρακι του ουτε τιποτα... Απλα ξερω, πως, για να μπορεσουν να φτασουν σε παρομοια επιπεδα, ο John Grimek, Steeve Reeves, Reg park, Vince Gironda και πολλοι αλλοι της εποχης τους, μιλαμε για πριν απο μισο αιωνα, οπου δεν υπηρχαν ακομη τα αναβολικα...
Ο ανθρωπος αςχολειτε 10 χρονια κε την γυμναςτικη, και επιδη ο αλλος δεν εγινε ετςι απο τον μαίο μεχρι τον ιουλιο, φυςικα ειναι αναβολικα..............Δεν ειναι ουτε το σκαρι, γιατι και οι ομοι μεγαλωνουν, και οι πλατες μεγαλωνουν, και οι θωρακες και ολα.... Το σχημα V που βλεπουμε, δεν ειναι ετσι επειδη ο τυπος εχει φαρδια κοκκαλα, αλλα επειδη εχει μυς στα σωστα σημεια, και ποσοστο λιπους μονοψηφιο..... Οσο για τους σωματοτυπους, και οι 3 βασικοι σωματοτυποι εχουν τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα τους.
Ειναι εντυποσιακα τετοια σωματα, γιατι συμβολιζουν πειθαρχεια, υπομονη και επιμονη. Θετω εναν στοχο, και τον υλοποιω. Δεν κρυβωμε πισω απο δικαιολογιες.
Αυτο το σωμα, εννοειτε πως δεν μπορουν να το κανουν ολοι , αν ηταν ετσι θα σου φαινοταν κλαϊν, και καθημερινο.
Φιλε, θα πρεπει να τρως με αυτον τον σκοπο ( ζητειτε κορη κρεοπολη για σοβαρη σχεση) να γυμναζεσε με αυτον τον σκοπο και να ξεκουραζεσε. Αλκοολ, ξενυχτια και αηδιες που τρωει ο απλος κοσμακης, δεν προβλεποντε.
Αλλα θα παρει σιγουρα πολλα χρονια προπονησης, αναλογα με τα επιπεδα. Η φαση ειναι πως εσυ, καθε χρονο θα εισαι και καλητερος, οποτε, δεν ειναι κιολας λες και 5 χρονια θα προπονησε και θα περιμενεις ( δεν νομιζω να σου φτασουν 5 χρονια) . Δοκιμασε να δεις, και θα μαθεις, κρυψου πισω απο την δικαιολογια, και μια ζωη θα αναρωτιεσε. (Το σωμα που ανεβασες μετα με τον πιτςιρικα ειναι εφικτο πολυ συντομα παντως και δεν εχει καμια μα καμια σχεση με το επιπεδο του angelov)
" κανενας πολιτης δεν εχει το δικαιωμα να ειναι αρχαριος οςον αφορα την φυςικη του καταςταςη. ειναι μεγαλο κριμα ενας αντρας να γεραςει χωρις να δει ποτε την δυναμη και την ομορφια για την οποια ειναι ικανο το σωμα του", Σωκρατης.

BodyDesign
20-01-14, 22:58
http://m.youtube.com/watch?v=mUfp4J07HR8&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DmUfp4J07HR8

beefmeup
20-01-14, 22:58
Δεν ειμαι στο βρακη του Angelov, ουτε φιλαρακι του ουτε τιποτα... Απλα ξερω, πως, για να μπορεσουν να φτασουν σε παρομοια επιπεδα, ο John Grimek, Steeve Reeves, Reg park, Vince Gironda και πολλοι αλλοι της εποχης τους, μιλαμε για πριν απο μισο αιωνα, οπου δεν υπηρχαν ακομη τα αναβολικα...


δεν ξερω αν το ξερεις,αλλα τα αας υπηρχαν απο το 1930 περιπου κ μετα...
για τα υπολοιπα που γραφεις αποψη σου,σεβαστη ειναι.
κ φυσικα υπαρχουν κ ανθρωποι που "το εχουν" χωρις καθολου χρηση,αλλα αυτοι ειναι ελαχιστοι κ σιγουρα δεν αποτελουν παραδειγμα πως "ολα γινονται" εστω κ με μια καλη προσπαθεια..

vaggan
20-01-14, 23:26
οι μονοι bbers που ηταν φυσικοι και εξωπραγματικοι ηταν ο eugene sandow και bobby pandour με βεβαιοτητα φυσικοι grimek reeves park δεν μπορω να πω με σιγουρια αν και του reeves το σωμα παιζει να ηταν φυσικο μια και ειχε κυριως σχημα παρα γραμμωση ο pandour gia paradeigma στα τελη του 19 αιωνα ειχε πολυ πιο μυωδη διαπλαση απο τον reeves

BodyDesign
21-01-14, 05:54
Αδερφε, αυτο λεω, οτι δεν ειναι για ολους. Ποςους ξερεις που θα τρωνε ΜΟΝΟ αυτα που πρεπει, οταν πρεπει, θα προπωνουντε μεχρι τελικης πτωςης καθε μερα, και αυτο επι χρονια....... Ο καθενας ομως αν προσπαθησει τα μεγιστα, θα εχει μεγιστα αποτελεσματα. ( Διαφερει η μεγιστη προσπαθεια του καθενος λογικα). Δεν θα μαθει ποτε ποσο μακρια μπορει να φτασει αν αντι να παρει μπρος πει αστο, ολο χημιες ειναι.
Το να υπαρχει ενας στοχος, ειναι η μιση δουλεια. Αν ερχομαστε και τους βαφτιζουμε ολους αναβολικους, 2 πραματα πετυχαινουμε. 1. Μειωνουμε την προσπαθεια του φυσικου αθλητη, αν ο αλλος πιστευει πως ουτος η αλλος μονο με πλαγια μεσα θα μπορει να καταφερει κατι 2. Εινα σαν να του λες παρε αναβολικα, αλιως χαΐρι δεν εχει...
Δεν λεω πως θα συνεχισεις να μεγαλωνεις απεριοριστα, υπαρχουν ορια, απλα, πιστευω πως ο lazar ειναι μεσα σε αυτα. Δεν ειναι και Cutler...
Οσο για τα αναβολικα του 30, τι να πω φιλε, θα σου ελεγα πως εξηγεις τα αγαλματα της ελληνιστικης εποχης, πχ του Ηρακλη, ομως θα ερθει καποιος αλλος και θα πει πολυ σωστα πως υπαρχουν απο την αρχαιοτητα... Οποτε, θα σου φερω το παραδειγμα του vince gironda, οπου και ο ιδιος ηταν πολυ καλος και σε παρομοια εππιπεδα με angelov. Ο τυπος ηταν εναντιον τον αναβολικων, σε βαθμο οπου εδιωχνε κοσμο απο το γυμναστηριο του... Και ο gironda και ο reeves, πιστευω πως ηταν φυσικη.... Για αυτους δεν μετρουσε μονο να δειχνεις γαματος, επρεπε να εισαι και υγιεις. Ο reeves ηθελε να γινει ο ποιο υγιεις ανθρωπος στον κοσμο πχ, καις ε ανοικτη επιστολη του προς τον arnold εκφραζει το παραπονο του, πως απο physical culture, φτασαμε στο chemical warfare....
Αοσο για την γραμμωση, αδερφε, πιστευω κανεις λαθος, αλλα νταξη, κριτηρια του καθενος. Τελος, οποιος θελει μπορει να βρει και τον αθλητη του gironda που κερδισε το 83 νομιζω το universe, mohammed makkawy. Google ! Αποκλειω να επαιρνε κρυφα χημιες απο τον coach....
Οσο αφορα τα αναβολικα, πρωσοπικη μου αποψη, ας δοκιμασει κανεις πρωτα πως θα τα παει σαν φυσικος, και μετα βλεπει, αλλα οχις την πρωτη δυσκολια χημικα... Καθε προβλημα εχει την λυση του, ειτε αυτη βρισκετε στην διατροφη, ειτε στν προπονηση ειτε στην ξεκουραση.

vaggan
21-01-14, 11:39
o gironda φυσικος και το σωμα του παραπλησιο του angelov???:green::green:εχεις μπερδεψει την βουρτσα με την βουρτσα:turtle:εισαι ενας απο τους εκατομμυρια παραπλανημενους που πιστευουν οτι αφου καποιος δεν ειναι ιδιαιτερα ογκωδης ειναι και νατουραλ (προσπερναμε το γεγονος οτι μπορει να εχει stiations και στους λωβους των αυτιων απο την στιγμη που δεν εχει ογκο ειναι φυσικος:green::turtle:)ο gironda ηταν ο πρωτος επαναστατης του bb και μαλιστα ειχε κανει καταχρηση φαρμακων νομιζω ηταν ο πρωτος που εκανε ραβδωσεις στο στηθος με επιφυλαξη το λεω και οι εκφωνητες των αγωνων δεν μπορουσαν να περιγραψουν στο κοινο αυτο που εβλεπαν αλλο σωμα ο ενας αλλο ο αλλος αλλες εποχες βεβαια..και οι δυο με φαρμακα της καθε εποχης ομως..ο reeves δεν θελω να φανω απολυτος υπαρχει πιθανοτητα να ηταν φυσικος μια και βασιζοταν στο σωματικο σχημα και στην καλη του μυικη γεωγραφια απο γραμμωση ομως δεν ηταν κατι τρελο (εχω δει πχ ατομα σε οικοδομη που δεν κανουν γυμναστικη να ειναι πιο μυικα προσδιορισμενοι απο reeves με την διαφορα βεβαια να μην ειναι τοσο μυικα γεματοι ουτε καλουπαρισμενοι. για στεροειδη ουτε λογος αυτα τα ατομα που σου λεω

morgoth
21-01-14, 11:53
φυσικος ειναι. με ωμους σα πεπονια ετοιμους να σκασουν . :green:

arxangelos
21-01-14, 14:01
το θεμα δεν ειναι αν ο λαζαρ ειναι φυσικος ή ο καθε μποντυμπιλντερ ειναι.

το θεμα ειναι, και εγω θα το γουσταρα πιο πολυ, να βγουν και να πουν οτι το βαρανε το φαρμακακι τους
απλα και μονο για να μην εχουν αυταπατες τα μικρα παιδια-εφηβοι(σαν και μενα) οτι γινεσαι ετσι μονο με γυμναστικη
ο τυπος μπορει να κανει την πιο γαματη διατροφη και την πιο γαματη ασκηση αλλα σιγουρα το χτυπαει και το φαρμακακι(καταρχην ειναι τοσο συμμετρικος στα παντα :thumbup::thumbup: )

ειχα εναν στο γυμναστηριο το καλοκαιρι που ηταν κομματια ο τυπος μιλαμε ειχε στην πλατη καμια 200 τρυπουλες και κοιλιακους τετραγωνα τουβλα ετοιμος για αγωνες και μας ελεγε ουτε πρωτεινη δεν παιρνω, οκ ρε μαγκα πες μας το μαγικο τοτε.

vaggan
21-01-14, 14:28
εδω ειναι που κανεις λαθος η απολυτη συμμετρια δεν ειναι θεμα φαρμακου ειναι καθαρα θεμα γεννετικης ομως αν σε ενα συμμετρικο σωμα φορτωσεις και 15 κιλα σκληρης μυικης μαζας που δεν θα μπορουσες να καταφερεις με γυμναστικη και διατροφη μονο τοτε θα δειχνεις εξωπραγματικος βλεπε λαζαρ ο λαζαρ και χωρις στεροειδη θα ειχε ενα πολυ καλαισθητο σωμα.

leftis
21-01-14, 15:51
@Bodydesign, σταλήθεια προσπαθείς να μας πείσεις οτι ο angelov είναι φυσικός? Μήπως έχεις μαγαζί με συμπληρώματα? :turtle:

Όποιος πιστεύει ότι είναι φυσικός, είναι η αρχάριος ή άσχετος.

1)Δεν πα να κάνεις 40 χρόνια τέλεια διατροφή και γυμναστική? Το σώμα σου, σου βάζει όρια και μετά από λίγο τα μυικά κερδη μειώνονται στο ελάχιστο.

2)Κάποιος φυσικός μπορεί να πέσει στα ίδια επίπεδα λίπους, αλλά δεν θα φαίνεται γεμάτος. Θα είναι πολύ άδειος και δα δείχνει αδύναμος. Επίσης δεν μπορεί να κρατήσει τέτοια επίπεδα μυικότητας, γιατί είναι γνωστό πως η αγωνιστική δίαιτα στους φυσικούς καταστρέφει το ορμονικό προφίλ του.

3)Βγάζει λεφτά με το σώμα του. Πιστεύεις ότι δεν θα έπαιρνε τίποτα και ΕΙΔΙΚΑ στην Βουλγαρία?

4)Ο John Grimek, Steve Reeves κτλ πρώτον δεν είμαστε 100% σίγουροι πόσο φυσικοί ήταν. Δεύτερον πέρα από τον Steeve, οι άλλοι δεν είχαν την γράμμωση του lazar. Επίσης μιλάμε για μια άλλη εποχή, με αγνές και συνεπώς θρεπτικές τροφές όπως επίσης οι άντρες τότε είχαν κατα μέσο όρο πολύ περισσότερη τεστοστερόνη (βλέπε οιστρογόνα στα πλαστικά, στο νερό κλπ)

5)Ο lazar έχει για μένα (μαζί με τον Ullises JR.) αψεγάδιαστο καλούπι. Οι εκφύσεις/καταφύσεις των μυών του είναι απίστευτες, οπότε σαν αυτόν δεν μπορεί να γίνει σχεδόν κανείς


Αυτά τα ολίγα μου χτύπησαν άσχημα στο μάτι, και ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου :green:

sAVAZz
21-01-14, 17:04
Bodydesign μετα λυπης σε πληροφορω οτι εχει βγαλει και τσοντα!!!

ειναι ασχημο οταν τα πρωτυπα καταρρεουν!!!!

BodyDesign
22-01-14, 07:46
sAVAZz φιλε, τι να πει κανεις, οικονομικη κριση χαχα. Δεν θα ελεγα οτι ειναι προτυπο για μενα παντως.
@ leftis, οχι φιλε, δεν με αποσχολει ιδιαιτερα αν ειναι φυσικος η οχι, αυτο που με ενοχλει ειναι ο κυνισμος. Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν οτι ο lazar ειναι φυσικος, προσπαθω να πεισω οτι γινετε κατι τετοιο φυσικα. Οπως σε ενοχλει οταν ακους καποιον να σου λεει πως γινετε κατι φυσικα, εμενα ετσι με ενοχλει οταν μου λενε οτι δεν γινετε. Μπορει να εχεις δικαιο, μπορει ομως και να το χω εγω :)
Μπορει να παιρνει, μπορει και οχι, το οτι μενει στην Βουλγαρια δεν σημαινει οτι παει στο περιπτερο της γειτονιας και ψωνιζει dianabol.
Δεν εχω μαγαζι με συμπληρωματα, ελπιζω πως ουτε εσυ πουλας αναβολικα.
Οσο για της εκφυσεις μυων κτλ, ναι, συμφωνω, ειναι και οι 2 πολυ γαματοι, οταν λεω σαν αυτον, δεν ενοοω μια ρεπλικα, αλλα στα ιδια επιπεδα. Καταλαβαινω πως η εκφυσεις μυων οπως και αλλη παραγοντες δεν αλλαζουνε, απλα πολυ πιστευουν ακουγοντας την λεξη καλουπι πως ο αλλος απο την φυση του εχει τετοια κατασκευη, οχι οτι ελλιωσε στης ελξεις.
Οσο για την διαιτα, εξαρτατε παντα. Ποσοστα λιπους κατο απο 15% ( το ποσοστο σε λιπος του συνολου της διατροφης οχι λιπος σωματος), εχουν βρεθει οντως να καταστρεφουν ορμονικα προφιλ. Μια διαιτα ποιο ψηλη σε λιπαρα και προτεϊνες και χΜηλους υδατανθρακες ομως;
Κατλαβαινω παντως, πως ειναι απλα οπως βολευει τον καθεναν να πιστευει. Εμενα μου δινει κινητρο οταν μου λενε δεν γινετε να το προσπαθησω. Χαχα, δεν λεω σε καμια περιπτωση πως θα γινω σαν και αυτους. Δεν με ασποχολει ιδιαιτερα να σου πω την αληθεια, οσο η ικανοποιηση το να ξερω οτι προσπαθω οσο ποιο σκληρα μπορω, και τα αποτελσματα ειναι αποτελσμα αυτης της προσπαθειας.
Ενω, αν ειχα ακουσει αυτους που μου λεγαν δεν γινετε οσο εισαι φυσικος, ισως με ενοχλουσε και εμενα να βλεπω καποιον να λεει αυτα.
Ξες παντως τη λενε ετσι; ´Αυτος που λεει δεν γινετε, δεν πρεπει να ενοχλει αυτον που το κανεί' . Η τουλαχιστον προσπαθει. Δεν νομιζω να υπαρχει κατι αλλο για μενα να πω στο θεμα, καλη συνεχεια σε ολους.

BodyDesign
22-01-14, 07:49
* στις ελξεις... στις ασκησεις πλατης τελος παντων.

BodyDesign
22-01-14, 08:05
@ vaggan συμετρια θελω να πιστευω πως ειναι αποτελσμα στοχευμενης γυμναστικης και καλης ποζας βασικα. ( ο zane υποστηριζε πως δεν ειναι και τοσο συμετρικος, απλα ποζαρει γαματα, ενω ο schwarzenegger πιστευε πως συμμετια ειναια ποτελσμα στοχευμενης ασκησης)
Βλεπω ρε μαγκες λαντος απειρες δικαιολογιες... Μπορει ρε φιλε να ειμαι οντως παραπληροφορημενος, που πιςτευω οτι κατι τετοιο γινετε φυςικα, μπορει ομως να σημαινει και το αντιθετο και να εισαι εσυ ο παραπληροφορημενος οσον αφορα τα αναβολικα. Οπως και να χει, απο ακι τους 2 λεφτα θα βγαλουν. Ειτε θα φυγουν γιαμσυμπληρωματα ειτε για αναβολικα. Οσο για τον gironda οχι ρε φιλε, o τυπας ηταν διασημος για το οτι ηταν εναντιον των αναβολικων. Καργα. Που διαβασες εσυ το αντιθετο? Link παιζει η δυσκολα? οσο για αυτο που λεω, οπου κ να ψαξεις το ονομα gironda, το ονομα του αναφερετε εναντιον τον αναβολικων. Τρελα συμπληρωματα ναι σιγουρα, οχι ομως αναβολικα.

leftis
22-01-14, 08:43
sAVAZz φιλε, τι να πει κανεις, οικονομικη κριση χαχα. Δεν θα ελεγα οτι ειναι προτυπο για μενα παντως.
@ leftis, οχι φιλε, δεν με αποσχολει ιδιαιτερα αν ειναι φυσικος η οχι, αυτο που με ενοχλει ειναι ο κυνισμος. Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν οτι ο lazar ειναι φυσικος, προσπαθω να πεισω οτι γινετε κατι τετοιο φυσικα. Οπως σε ενοχλει οταν ακους καποιον να σου λεει πως γινετε κατι φυσικα, εμενα ετσι με ενοχλει οταν μου λενε οτι δεν γινετε. Μπορει να εχεις δικαιο, μπορει ομως και να το χω εγω :)
Μπορει να παιρνει, μπορει και οχι, το οτι μενει στην Βουλγαρια δεν σημαινει οτι παει στο περιπτερο της γειτονιας και ψωνιζει dianabol.
Δεν εχω μαγαζι με συμπληρωματα, ελπιζω πως ουτε εσυ πουλας αναβολικα.
Οσο για της εκφυσεις μυων κτλ, ναι, συμφωνω, ειναι και οι 2 πολυ γαματοι, οταν λεω σαν αυτον, δεν ενοοω μια ρεπλικα, αλλα στα ιδια επιπεδα. Καταλαβαινω πως η εκφυσεις μυων οπως και αλλη παραγοντες δεν αλλαζουνε, απλα πολυ πιστευουν ακουγοντας την λεξη καλουπι πως ο αλλος απο την φυση του εχει τετοια κατασκευη, οχι οτι ελλιωσε στης ελξεις.
Οσο για την διαιτα, εξαρτατε παντα. Ποσοστα λιπους κατο απο 15% ( το ποσοστο σε λιπος του συνολου της διατροφης οχι λιπος σωματος), εχουν βρεθει οντως να καταστρεφουν ορμονικα προφιλ. Μια διαιτα ποιο ψηλη σε λιπαρα και προτεϊνες και χΜηλους υδατανθρακες ομως;
Κατλαβαινω παντως, πως ειναι απλα οπως βολευει τον καθεναν να πιστευει. Εμενα μου δινει κινητρο οταν μου λενε δεν γινετε να το προσπαθησω. Χαχα, δεν λεω σε καμια περιπτωση πως θα γινω σαν και αυτους. Δεν με ασποχολει ιδιαιτερα να σου πω την αληθεια, οσο η ικανοποιηση το να ξερω οτι προσπαθω οσο ποιο σκληρα μπορω, και τα αποτελσματα ειναι αποτελσμα αυτης της προσπαθειας.
Ενω, αν ειχα ακουσει αυτους που μου λεγαν δεν γινετε οσο εισαι φυσικος, ισως με ενοχλουσε και εμενα να βλεπω καποιον να λεει αυτα.
Ξες παντως τη λενε ετσι; ´Αυτος που λεει δεν γινετε, δεν πρεπει να ενοχλει αυτον που το κανεί' . Η τουλαχιστον προσπαθει. Δεν νομιζω να υπαρχει κατι αλλο για μενα να πω στο θεμα, καλη συνεχεια σε ολους.


Εγώ δεν τα είπα για να σου πάω κόντρα αλλά ούτε για να σου καταστρέψω το όνειρο. Απλά κουράστηκα να βλέπω άτομα (νεαρά συνήθως) να έχουν αυταπάτες και να νομίζουν οτι με την νεα φορμουλα κρεατινης που πηραν, θα γινουν zyzz.

Οι μόνοι που μπορούν να υποστηρίξουν πολλους μύες φυσικά, είναι αυτοί που έχουν καρπούς 25 εκατοστά, και αστραγάλους 30... Αν ο άλλος έχει frame και bone structure μπακαλιάρου και έχει γίνει τεράστιος, τότε κάτι λέει.

Ας συνεχίσει να πιστεύει ο καθένας ότι θέλει, απλά θα κλείσω με μια σύγκριση.

Frank The Chemist Zane, κιλά σε αγωνιστική φόρμα: 85kg, με ύψος 175cm
Lazar Angelov, κιλά σε μη αγωνιστική φόρμα (γύρω στο 7-8%) 90kg, με ύψος 180cm

BodyDesign
22-01-14, 11:39
@leftis, ωραιος ρε φιλε, δεν το παιρνω ετσι μην αγχωνεσε. Εμενα δεν μου χαλαει κανεις κανενα ονειρο :) Το θεma ειναι αδερφε, οτι θα μπει κανας πιτσιρικας, καυλωμενος να ξεκινησει, και θα ρθει εδω ισως, να παρει ιδεες. Αν μπει ρε φιλε και δει εδω της συζητησεις, θα πει αυτοι δεν ειναι αθλητες, το χημειο του κρατους ειναι... Δεν γαμιετε θα πει, αφου ιυτος η αλλος, ολα ψευτικα ειναι, και βουρ πισω στον καναπε. Σαπιλα.
Οσο υπαρχει δικαιολογια, γιατι να πεδευτει να βρει τροπο;
Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη :)
Ωραιος παντος. Σεβομε τον τροπο που χειριζεσε την συζητηση. Να σε καλα φιλε.

arxangelos
22-01-14, 11:42
Πω ότι να ναι Πραγματικά εδώ μέσα έτσι? Ρε λεφτι Ήμαρτον σε διαβάζουν και άλλα άτομα
Καταρχην συγκρίνεις τον ZANE με τον λαζαροφ? Ούτε καν
Επίσης έχεις δει κανέναν να έχει 25cm καρπό? Και που κολλάει ο καρπός στο αν θα έχω μυϊκή μάζα τρολολολολι

stef25
22-01-14, 12:19
@leftis, ωραιος ρε φιλε, δεν το παιρνω ετσι μην αγχωνεσε. Εμενα δεν μου χαλαει κανεις κανενα ονειρο :) Το θεma ειναι αδερφε, οτι θα μπει κανας πιτσιρικας, καυλωμενος να ξεκινησει, και θα ρθει εδω ισως, να παρει ιδεες. Αν μπει ρε φιλε και δει εδω της συζητησεις, θα πει αυτοι δεν ειναι αθλητες, το χημειο του κρατους ειναι... Δεν γαμιετε θα πει, αφου ιυτος η αλλος, ολα ψευτικα ειναι, και βουρ πισω στον καναπε. Σαπιλα.
Οσο υπαρχει δικαιολογια, γιατι να πεδευτει να βρει τροπο;
Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη :)
Ωραιος παντος. Σεβομε τον τροπο που χειριζεσε την συζητηση. Να σε καλα φιλε.

Μπαίνω σφήνα και εγώ στη συζήτηση με αφορμή αυτήν την τοποθέτηση...Ο οποιοσδήποτε πιτσιρικάς ή μη που θα αρχίσει το συγκεκριμένο σπορ έχοντας ως στόχο τα συγκεκριμένα πρότυπα που συζητάτε, κατά 99% θα τα παρατήσει ούτως ή άλλως γιατί θα απογοητευτεί πολύ γρήγορα, διαπιστώνοντας ότι με φυσικές μεθόδους δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει ούτε καν να ακουμπήσει κάτι τέτοιο....
Απ΄την άλλη κάποιος που ξεκινάει να γυμνάζεται συνειδητοποιημένος ότι με την άθληση ούτως ή άλλως θα αναβαθμίσει τη ζωή του ανεξαρτήτως αποτελέσματος στην εξωτερική εμφάνιση και ότι μέχρι να φτάσει αυτά τα πρότυπα που αποτελούν το ακραίο σημείο, υπάρχουν πάρα πολλά στάδια όπου θα δείχνει ούτως ή άλλως καλύτερος σε σχέση με τον αγύμναστο εαυτό του όταν ξεκίνησε και ότι θα ευχαριστιέται τον εαυτό του μετά από κάθε προπόνηση και κάθε fit χρόνος που περνάει θα του δίνει τρομερά οφέλη σε κάθε τομέα της ζωής του, τότε ΝΑΙ!Αυτός ο τύπος θα έχει διάρκεια, που σημαίνει πάρα πολύ καλά αποτελέσματα!!!

leftis
22-01-14, 13:59
@leftis, ωραιος ρε φιλε, δεν το παιρνω ετσι μην αγχωνεσε. Εμενα δεν μου χαλαει κανεις κανενα ονειρο :) Το θεma ειναι αδερφε, οτι θα μπει κανας πιτσιρικας, καυλωμενος να ξεκινησει, και θα ρθει εδω ισως, να παρει ιδεες. Αν μπει ρε φιλε και δει εδω της συζητησεις, θα πει αυτοι δεν ειναι αθλητες, το χημειο του κρατους ειναι... Δεν γαμιετε θα πει, αφου ιυτος η αλλος, ολα ψευτικα ειναι, και βουρ πισω στον καναπε. Σαπιλα.
Οσο υπαρχει δικαιολογια, γιατι να πεδευτει να βρει τροπο;
Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη :)
Ωραιος παντος. Σεβομε τον τροπο που χειριζεσε την συζητηση. Να σε καλα φιλε.

:welcome:


Πω ότι να ναι Πραγματικά εδώ μέσα έτσι? Ρε λεφτι Ήμαρτον σε διαβάζουν και άλλα άτομα
Καταρχην συγκρίνεις τον ZANE με τον λαζαροφ? Ούτε καν
Επίσης έχεις δει κανέναν να έχει 25cm καρπό? Και που κολλάει ο καρπός στο αν θα έχω μυϊκή μάζα τρολολολολι

Εφ'όσον είσαι ημιμαθής, καλό θα ήταν να μην έχεις ειρωνικό ύφος.
Μάλλον δεν κατάλαβες γιατί έκανα την σύγκριση.
Δεν σου κάνει καμία εντύπωση πως ο frank THE CHEMIST zane, ήταν 10 κιλά πάνω από το ύψος του, όπως και ο lazar? (μην φέρεις σαν αντεπειχήρημα την διαφορά στο bf% γιατί πάνω από 2-3% δεν είναι).
Για το παρατσούκλι του zane, "the chemist" υπάρχουν 2 θεωρίες. Η μία είναι πως του βγήκε λόγω του πτυχίου του, και η άλλη είναι πως του βγήκε για ευνοήτους λόγους.
Όχι δεν έχω δει κανέναν με 25 cm καρπό (denis cyplenkov), το παράδειγμα μου ήταν ακραίο για να περάσω το μήνυμα.Παρ'όλα αυτά υπάρχουν πολλοί με 22-23 εκ. καρπό. Δεν είναι τυχαίο που όλα τα σοβαρά calculators για την μεγιστη νατουραλ αναπτυξη σου ζητάνε και μετρήσεις καρπού, αστραγάλου. Δείχνει το body frame του καθενός και το πόση μάζα μπορεί να υποστηρίξει το σώμα του (μαζί με ορμονικούς παράγοντες βέβαια). Επίσης έχει γίνει αναφορά σε αυτό και από αξιόλογα άτομα στο χώρο αυτό (Lyle mcdonald πχ.)


Μπαίνω σφήνα και εγώ στη συζήτηση με αφορμή αυτήν την τοποθέτηση...Ο οποιοσδήποτε πιτσιρικάς ή μη που θα αρχίσει το συγκεκριμένο σπορ έχοντας ως στόχο τα συγκεκριμένα πρότυπα που συζητάτε, κατά 99% θα τα παρατήσει ούτως ή άλλως γιατί θα απογοητευτεί πολύ γρήγορα, διαπιστώνοντας ότι με φυσικές μεθόδους δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει ούτε καν να ακουμπήσει κάτι τέτοιο....
Απ΄την άλλη κάποιος που ξεκινάει να γυμνάζεται συνειδητοποιημένος ότι με την άθληση ούτως ή άλλως θα αναβαθμίσει τη ζωή του ανεξαρτήτως αποτελέσματος στην εξωτερική εμφάνιση και ότι μέχρι να φτάσει αυτά τα πρότυπα που αποτελούν το ακραίο σημείο, υπάρχουν πάρα πολλά στάδια όπου θα δείχνει ούτως ή άλλως καλύτερος σε σχέση με τον αγύμναστο εαυτό του όταν ξεκίνησε και ότι θα ευχαριστιέται τον εαυτό του μετά από κάθε προπόνηση και κάθε fit χρόνος που περνάει θα του δίνει τρομερά οφέλη σε κάθε τομέα της ζωής του, τότε ΝΑΙ!Αυτός ο τύπος θα έχει διάρκεια, που σημαίνει πάρα πολύ καλά αποτελέσματα!!!

Πολύ σωστό ποστ. :thumbup:

SkillBill
22-01-14, 14:58
Πω ότι να ναι Πραγματικά εδώ μέσα έτσι? Ρε λεφτι Ήμαρτον σε διαβάζουν και άλλα άτομα
Καταρχην συγκρίνεις τον ZANE με τον λαζαροφ? Ούτε καν
Επίσης έχεις δει κανέναν να έχει 25cm καρπό? Και που κολλάει ο καρπός στο αν θα έχω μυϊκή μάζα τρολολολολι

καλα εσυ..γραφεις και τρολολολο παναθεμα σε..

@stef
ωραιο ποστ συμφωνω πληρως..

billy89
22-01-14, 16:22
Μπαίνω σφήνα και εγώ στη συζήτηση με αφορμή αυτήν την τοποθέτηση...Ο οποιοσδήποτε πιτσιρικάς ή μη που θα αρχίσει το συγκεκριμένο σπορ έχοντας ως στόχο τα συγκεκριμένα πρότυπα που συζητάτε, κατά 99% θα τα παρατήσει ούτως ή άλλως γιατί θα απογοητευτεί πολύ γρήγορα, διαπιστώνοντας ότι με φυσικές μεθόδους δεν πρόκειται ποτέ να φτάσει ούτε καν να ακουμπήσει κάτι τέτοιο....
Απ΄την άλλη κάποιος που ξεκινάει να γυμνάζεται συνειδητοποιημένος ότι με την άθληση ούτως ή άλλως θα αναβαθμίσει τη ζωή του ανεξαρτήτως αποτελέσματος στην εξωτερική εμφάνιση και ότι μέχρι να φτάσει αυτά τα πρότυπα που αποτελούν το ακραίο σημείο, υπάρχουν πάρα πολλά στάδια όπου θα δείχνει ούτως ή άλλως καλύτερος σε σχέση με τον αγύμναστο εαυτό του όταν ξεκίνησε και ότι θα ευχαριστιέται τον εαυτό του μετά από κάθε προπόνηση και κάθε fit χρόνος που περνάει θα του δίνει τρομερά οφέλη σε κάθε τομέα της ζωής του, τότε ΝΑΙ!Αυτός ο τύπος θα έχει διάρκεια, που σημαίνει πάρα πολύ καλά αποτελέσματα!!!

Πολύ σωστό ποστ.

Από κει και πέρα μη λέμε νάτουραλ τους παλιούς γιατί γελάνε και οι πέτρες. Ο reeves συγκεκριμένα είχε επιλεγεί από τον Weider για να προωθήσει το άθλημα προς τα έξω λόγω του ότι συνδύαζε καλούπι με ομορφιά. Σε συνεργασία λοιπόν με ένα γιατρό το όνομα του οποίου μου διαφεύγει, και ο οποίος είχε απεριόριστη πρόσβαση σε σκευάσματα, ο reeves έγινε "πειραματόζωο" για διάφορα φάρμακα τα οποία υπήρχαν μεν από τότε αλλά δεν είχαν μελετηθεί ενδελεχώς. Και μιλάμε τώρα για όχι ένα και δύο, αλλά ένα σωρό από τα οποία πολλά χρησιμοποιούνται μέχρι σήμερα.

Όποιος είναι γραμμένος στο forum του gh 15 υπάρχει το σχετικό τρισέλιδο άρθρο που τα εξηγεί όλα αναλυτικά.

Προσωπικά όποτε βλέπω δηλώσεις από τύπους σαν τον Angelov γελάω. Τώρα από κει και πέρα όποιος θέλει να εθελοτυφλεί δικαίωμά του.

billy89
22-01-14, 16:26
Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη :)


Μάλλον θα ήταν εκεί που είναι και τώρα μιας και ήταν μέσα όλο το χρόνο από πολύ νωρίς...

vaggan
22-01-14, 16:36
@ vaggan συμετρια θελω να πιστευω πως ειναι αποτελσμα στοχευμενης γυμναστικης και καλης ποζας βασικα. ( ο zane υποστηριζε πως δεν ειναι και τοσο συμετρικος, απλα ποζαρει γαματα, ενω ο schwarzenegger πιστευε πως συμμετια ειναια ποτελσμα στοχευμενης ασκησης)
Βλεπω ρε μαγκες λαντος απειρες δικαιολογιες... Μπορει ρε φιλε να ειμαι οντως παραπληροφορημενος, που πιςτευω οτι κατι τετοιο γινετε φυςικα, μπορει ομως να σημαινει και το αντιθετο και να εισαι εσυ ο παραπληροφορημενος οσον αφορα τα αναβολικα. Οπως και να χει, απο ακι τους 2 λεφτα θα βγαλουν. Ειτε θα φυγουν γιαμσυμπληρωματα ειτε για αναβολικα. Οσο για τον gironda οχι ρε φιλε, o τυπας ηταν διασημος για το οτι ηταν εναντιον των αναβολικων. Καργα. Που διαβασες εσυ το αντιθετο? Link παιζει η δυσκολα? οσο για αυτο που λεω, οπου κ να ψαξεις το ονομα gironda, το ονομα του αναφερετε εναντιον τον αναβολικων. Τρελα συμπληρωματα ναι σιγουρα, οχι ομως αναβολικα.αλλο το τι θελεις να πιστευεις και αλλο το τι ισχυει και ειμαι σιγουρος οτι μπερδευεις την λεξη συμμετρια με την λεξη αναλογια.αλλο σωστες αναλογιες αλλο συμμετρια.συμπληρωματα καργα στην εποχη του gironda δεν υπηρχαν σιγα να μην εβαζε και νιτρικα:green:τι θα πει ηταν διασημος για το οτι ηταν πολεμιος των αναβολικων??μα καλα ειμαστε σοβαροι πολεμιοι ειναι οι 9 στους 10 στα λογια ακομα και σημερα και η ενεση και τα χαπια απο πισω πανε σκοινι κορδονι

leftis
22-01-14, 16:51
http://www.youtube.com/watch?v=X1kqvahX6LU



Άμα ρωτήσεις τον lazar, αν είναι φυσικός:

0:27 :turtle::turtle:

http://www.youtube.com/watch?v=jRSH--pRkQU

vaggan
22-01-14, 17:22
ναι ρε παιδια και ο ρονυ φυσικος ειναι με ρυζι και κοτοπουλο και ειναι ετοιμος:P

goldenera
22-01-14, 22:26
Φαντασου, που θα ηταν ο arnold αν του λεγανε πως ο park ειναι απατη :)


Επέτρεψε μου να σου πω πώς ο Άρνι από μικρός κατάλαβε τί έπρεπε να κάνει για να μοιάσει στο είδωλο του, με το σκεπτικό ότι ο σκοπός αγιάζει τα μέσα;)


Πολύ σωστό ποστ.

Από κει και πέρα μη λέμε νάτουραλ τους παλιούς γιατί γελάνε και οι πέτρες. Ο reeves συγκεκριμένα είχε επιλεγεί από τον Weider για να προωθήσει το άθλημα προς τα έξω λόγω του ότι συνδύαζε καλούπι με ομορφιά. Σε συνεργασία λοιπόν με ένα γιατρό το όνομα του οποίου μου διαφεύγει, και ο οποίος είχε απεριόριστη πρόσβαση σε σκευάσματα, ο reeves έγινε "πειραματόζωο" για διάφορα φάρμακα τα οποία υπήρχαν μεν από τότε αλλά δεν είχαν μελετηθεί ενδελεχώς. Και μιλάμε τώρα για όχι ένα και δύο, αλλά ένα σωρό από τα οποία πολλά χρησιμοποιούνται μέχρι σήμερα.

Όποιος είναι γραμμένος στο forum του gh 15 υπάρχει το σχετικό τρισέλιδο άρθρο που τα εξηγεί όλα αναλυτικά.


Βασίλη παρακολουθώ αρκετό καιρό το άθλημα και η παλιά εποχή (Άρνολντ και πίσω), είναι η αγαπημένη μου.Έχω διαβάσει πολλά άρθρα σχετικά με τον Στηβ Ριβς (και περιοδικών, αλλά και σε forum όπου αναφέρονται και μη επιβεβαιωμένες-σκοτεινές πληροφορίες), αλλά πρώτη φορά διάβασα αυτά που αναφέρεις παραπάνω. Αν έχεις το κείμενο, δημοσίευσετο σε παρακαλώ για να το εξετάσουμε και να κρίνουμε και την αξιοπιστία του. Δεν μπορώ βέβαια να ισχυριστώ ότι ο Ριβς ήταν φυσικός. Όμως αν κρίνω από το σώμα του, στους αγώνες που πήρε μέρος κάθε άλλο παρά για πειραματόζωο μου μοιάζει, αφού ούτε υπερβολικός ήταν ούτε υπερτερούσε τόσο από τους υπόλοιπους. Αν με ρωτούσες προσωπικά θα πιθανολογούσα κατά μεγάλο ποσοστό ότι όντος ήταν φυσικός:welcome:

vaggan
22-01-14, 22:31
Επέτρεψε μου να σου πω πώς ο Άρνι από μικρός κατάλαβε τί έπρεπε να κάνει για να μοιάσει στο είδωλο του, με το σκεπτικό ότι ο σκοπός αγιάζει τα μέσα;)



Βασίλη παρακολουθώ αρκετό καιρό το άθλημα και η παλιά εποχή (Άρνολντ και πίσω), είναι η αγαπημένη μου.Έχω διαβάσει πολλά άρθρα σχετικά με τον Στηβ Ριβς (και περιοδικών, αλλά και σε forum όπου αναφέρονται και μη επιβεβαιωμένες-σκοτεινές πληροφορίες), αλλά πρώτη φορά διάβασα αυτά που αναφέρεις παραπάνω. Αν έχεις το κείμενο, δημοσίευσετο σε παρακαλώ για να το εξετάσουμε και να κρίνουμε και την αξιοπιστία του. Δεν μπορώ βέβαια να ισχυριστώ ότι ο Ριβς ήταν φυσικός. Όμως αν κρίνω από το σώμα του, στους αγώνες που πήρε μέρος κάθε άλλο παρά για πειραματόζωο μου μοιάζει, αφού ούτε υπερβολικός ήταν ούτε υπερτερούσε τόσο από τους υπόλοιπους. Αν με ρωτούσες προσωπικά θα πιθανολογούσα κατά μεγάλο ποσοστό ότι όντος ήταν φυσικός:welcome:γιαννη ο ριβς ΑΝ ειχε παρει κατι δεν βαζω το χερι μου στην φωτια ειχε παρει ενα δυο πραγματα το πολυ οχι 10δες που βαζουν οι σημερινοι

COBRA_STYLE
22-01-14, 22:45
Δεν εχει να λεει..και μισο χαπι να χει παρει δεν ειναι φυσικος.

vaggan
23-01-14, 01:17
Δεν εχει να λεει..και μισο χαπι να χει παρει δεν ειναι φυσικος.συμφωνω απλα καποιοι μπερδευονται παντως για τον ρηβς δεν θα βαλω το χερι μου στη φωτια αν τον βοηθαγαν τα καλα του γονιδια και το σχημα του θα μπορουσε να γινει ετσι χωρις χημεια δεν ηταν τρομερα μυωδης

TRIANTAFYLLOU
23-01-14, 03:08
κανείς απο αυτούς που αναφέρατε δεν ήταν φυσικός.
όπως τωρα έχετε τις πληροφορίες σας μέσω διαδικτυου προσωπικών επαφών κτλ και μαθαίνετε διάφορα για αθλητες και τι παίρνουν , άλλα αλήθεια άλλα ψέματα άλλα υπερβολές, έτσι και τότε είχαμε ανθρώπους φίλους στο εξωτερικό και μαθαίναμε διάφορα απο πρώτο χέρι , εγω έχω φίλο στην αμερική συνομήλικο μου που είχα μάθει αρκετα , τότε αυτος γυμναζόταν με τον Γκρέγκ ντε φερο

αλλα έκαναν χρήση μικρή η λίγο μεγαλύτερη , δεν έκαναν κατάχρηση , οι σημερινοί με αυτα που παίρναν τότε οι παλιοί ββερ επιπέδου ρήβς ούτε φίτνες δεν κατεβαίνουν τωρα
γι αυτο τον λόγο ενω λέμε έστω και λίγο να στον βάλει κάποιος άντε να πείς μετα ότι δεν σε γ*μ*σε:P ,όμως είναι άδικο να συγκρίνουμε και να τούς βάζουμε στην ίδια μοίρα με τούς σημερινούς χρήστες , γιατι απλα τότε δεν ξέραν τα ανθρώπινα όρια , αυτο κάνει την διαφορά

και εξηγώ έπαιρνε κάποιος απο τα γνήσια φάρμακα εκείνης της εποχής (γιατι τότε δεν υπήρχαν φεικ ακόμη) και το να κάνει πχ 500 μγ τεστο την εβδομάδα θεωρούταν πολυ , έλα ΄'ομως που ένας τρελός για τα τότε δεδομένα έλεγε εγω κάνω 750 και γι αυτο κέρδισα το ταλέντο πχ στηβ ρηβς η κάποιον άλλο
έτσι ο πήχης ανέβαινε και ό ένας μετα τον άλλο ανέβαζαν την δοσολογία εκ τού ασφαλούς αφου ό άλλος έλεγαν δεν έπαθε τίποτε άρα και γω θα το κάνω και με τα χρόνια φτάσαμε στα σημερινα επίπεδα , δεν άλλαξε το ανθρώπινο είδος απλα η κατάχρηση και κάποιοι που περνούσαν τα όρια έβαλαν καινούρια όρια

επίσης η προπόνηση ήταν πιο μαραθώνια γιατι ακόμη δεν είχαν καταλάβει ότι είναι απλα το ερέθισμα για αναπτυξη , νόμισαν όσο πιο πολύ κάνουν τοσο καλύτερα , γι αυτο και απο φυσική κατάσταση ήταν όλοι μουλάρια
τοτε τα βάρη ούτε στο πανεπιστήμιο διδασκόταν μέχρι και πρίν κάποια χρόνια και δεν υπήρχε ούτε βιβλιογραφία , ειδικα στην Ελλάδα, μέχρι που τα φοβόταν έλεγαν σε κονταίνουν σε κάνουν δυσκίνητο και και γενικά οι μύθοι επικρατούσαν , ενω αργότερα έγιναν ξαφνικα η βάση για όλα τα αθλήματα

θυμάμαι τότε γιατι οι νεότεροι ούτε το έχουν ακούσει , κάποιοι έλεγαν ότι οι ββερ είναι φούσκες δεν έχουν δύναμη , μικρό ποσοστο βέβαια όχι όπως σήμερα
και αυτο καταρριπτόταν όταν κάποιος έλεγε ότι όταν βλέπουμε ενα ββερ με τα πόδια του τομ πλάτς , λές αυτος ο άνθρωπος μπορεί να σηκώσει ενα φορτηγό , έτσι λοιπόν αν δεν το σήκωνε έλεγαν είναι φούσκες μόνο φιγούρα
παρ όλα αυτα όμως ένας νοήμων άνθρωπος που ήξερε και έβλεπε τις προπονήσεις τους , έλεγε δεν παύει να είναι οι δυνατότεροι άνθρωποι πάνω στον πλανήτη και ήταν γιατι δεν είχαν δύναμη μόνο να σηκώσουν την μπάρα όπως οι αρσιβαρίστες αλλα γενικά στον πάγκο , στην πλάτη κτλ
οπότε τα φάρμακα υπήρχαν πολλα χρόνια πρίν, η χρήση τους όμως επειδη ήταν στα σπάργανα ήταν πιο ελεγχόμενη και προσεκτική γιατι δεν υπήρχε η απόδειξη του τι θα συμβεί μετα απο μακρόχρονη χρήση

BodyDesign
23-01-14, 04:02
@ vaggan πως μπορει να ειναι κανεις συμετρικος αλλα να μην εχει σωστες αναλογιες; Η το αντιστροφο;
Κοιτα νιτρικο οξυ δεν νομιζω να επαιζε, αλλα παιζανε αλλα ( χαπια συκωτιου anti gia whey, οχι οτι δεν υπηρχε whey , βιταμινες ολων των ειδων me εμφαση στης Β, multiglandular tablets, σωστη ορμονικη λειτουργια και αντιγλεγμονωδες, χαπια rna dna, τα οποια παρεπιπτωντος χρησιμοποιουντε μετα απο βαρια χειρουργια για γρηγοροτερη αποκατασταση, χαπια λυσινης επισης για γρηγοροτερη αποκατασταση, μεταλλα οπως χρωμιο, χαπια υδροχλωρικου οξεως και πεπτικα ενζυμα για καλητερη χονεψη και πολλα αλλα. Δεν νομιζεις οτι ειναι καργα συμπληρωνατα; :)
Εναντιον τον αναβολικων σημαινει πως ενω εγραφε για το musclemag, δημοσιευε αρθρα που φαινοταν η απεχθεια του για αυτα, οπως και στο βιβλιο του αν τυχει πote να το διαβασεις, φαινετε αυτο. Για αυτον ηταν ολο για την ερευνα, την βελτιωση του ανθρωπου και της υγειας του, οχι μονο της εμφανισης. Απορει στο βιβλιο του γιατι να θελει να μοιαζει καποιος τοςο ογκο .Σε αρθρο του στο musclemag νομιζω του τοτε, λεει ´I will put my reputation on the line to prove that steroids are not any better or as good as four dozen fertile eggs, 100 liver tabs, and 100 amino acid tablets per day´. Ενταξη, αυτο δεν νομιζω να ισχυει ειδικα για τα σημερινα σημεια, ομως δεν παυει να ει αι ενδιαφερον αποψη απο εναν προτοπορο του ειδους του.
Του ειχαν στειλει τον Arnold, για να τον προπονησει, και αυτος του συστηθηκε σαν mr. Universe, οπου απανταει ο gironda "all i see is a fat fck" αυτο υο τελευταιο σε φορουμ υο ειδα δεν ξερω κατα ποσο ειναι βασιμο, δεν το εχψ ψαξει.
Παντος ειναι πολυ ενδιαφερον πως δινει εμφαση στην γργηγορη αποκατασταση μεσω σχετικα φυσικων συμπληρωματων. Για μενα τουλαχιστον. Επισης τα χαπια συκωτιου δειχνουν ενδιαφερον. Να παραμεληθηκαν αραγε απο καλο marketing αλλων προΐοντων, για παρενεργιες η για λογους πρακτικοτητας; Τι πιστευετε;

beefmeup
23-01-14, 17:17
Δεν εχει να λεει..και μισο χαπι να χει παρει δεν ειναι φυσικος.

:green:

Stranger
23-01-14, 19:58
Πολυ καλα ποστ ρε παιδιά και συμφωνω. Εκτος απο αυτα που ειπε καποιος για αλεπούδες, κρεμαστάρια και λοιπα. Σωμα προτυπο εχει ο ανθρωπος αλλά μην κοροιδευόμαστε. Εξαλλου αυτη ειναι η δουλεια του

MindOverMatter
24-01-14, 00:11
Στο θέμα του αν παίρνει κάποιος ή δεν παίρνει:


Αν δεν το πει ο ίδιος ή αν δεν βρεθεί σε έλεγχο αντι-ντόπινγκ, και εκτός από περιπτώσεις πολύ τραβηγμένες (IFBB level, κτλ), ποτέ δεν μπορείς να είσαι 100% σίγουρος, οπότε δεν έχει νόημα.

Στατιστικά, οι περισσότεροι που φαίνονται να παίρνουν και λένε "είμαι natty", όντως παίρνουν. Αλλά στο bell curve (http://en.wikipedia.org/wiki/File:PR_and_NCE.gif) υπάρχει πάντα και το 0.1 percentile, το ποσοστό πχ δηλαδή του πληθυσμού που μπορεί να έχει 1200+ ng/dl ολική τεστοστερόνη και/ή υπερβολικά efficient CNS και/ή υπερβολικά πολλούς testosterone receptors και/ή ευνοϊκές γονιδιακές μεταλλάξεις (πχ μετάλλαξη στο γονίδιο της μυοστατίνης (http://en.wikipedia.org/wiki/Myostatin-related_muscle_hypertrophy)), κτλ.

Αν κάποιος δουλεύει καιρό με αθλητές, μπορεί μια φορά στο τόσο να συναντήσει ένα φοβερό ταλέντο, πχ έναν νεαρό αθλητή που έχει από μόνος του ποσοστά λίπους 8% (και βγάλε), έχει τρομερή εκρηκτικότητα, κτλ., που είναι βέβαιο ότι δεν έχει πάρει ποτέ του φάρμακα.

Επίσης είναι βέβαιο ότι, ό,τι προπόνηση και ό,τι ζωή (διατροφή, ύπνος, κτλ) και να κάνει κάποιος που δεν ανοίκει στο "0.1%", δεν πρόκειται να φτάσει σε τέτοια σημεία ανάπτυξης και επιδόσεων.


Με δυο λόγια, σε τέτοιες περιπτώσεις είναι χαμένος χρόνος να κάθεσαι να λες "ειναι", "δεν είναι", επειδή απλά δεν μπορείς να ξέρεις με βεβαιότητα. Απλά βλέπεις τί υπάρχει εκεί έξω και μετά προσπαθείς να κάνεις το καλύτερο με τον εαυτό σου.

COBRA_STYLE
24-01-14, 22:51
Μια χαρα φαινεται MindOverMatter στις περισσοτερες περιπτωσεις,μην τρελαθουμε τωρα.Αυτοι οι παραγοντες που γραφεις,εκτος του οτι ειναι απειροελαχιστο το ποσοστο των ατομων αυτων,ειναι και αδυνατο(?) να συνδυασει ολους τους παραγοντες ταυτοχρονα...εκτος αν φτιαχτηκε στο εργαστηριο σα τον MEWTWO.

Και αντε πες τα συνδυαζει ολα αυτα το ΤΕΡΑΣ της φυσης,δεν ειναι ικανοι αυτοι οι παραγοντες να δημιουργησουν τετοιο αναβολικο περιβαλλον που να δικαιολογει την σωματικη κατασταση στην καλυτερη φορμα του Angelov για παραδειγμα.Δηλαδη ολα αυτα ειναι σα να εθελοτυφλουμε στο αυτονοητο.

Απο κει και περα,ας πιστευει οτι θελει ο καθενας,προβλημα του:lol:

sofoklas
26-01-14, 15:40
79893
Πολυ βαρυ αυτο το καπέλο!

morgoth
27-01-14, 15:55
http://www.youtube.com/watch?v=jRSH--pRkQU



ααααααααααχαχαχαχαχαχαχα. :rolf:

primordial
30-01-14, 08:46
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. ......:bowdown: :green:
Το μάτι κάγκελο έτοιμο να πεταχτεί έξω κ η ατάκα "what is drugs"....
Προφανώς είναι stimulant sensitive. .. η καφείνη φταίει. ...

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

lila_1
30-01-14, 14:53
Eπιτέλους ένα σημαντικό ποστ, τόσες σελίδες "είναι φυσικός/δεν είναι/παίρνει δεν παίρνει"...

Bodydesign μετα λυπης σε πληροφορω οτι εχει βγαλει και τσοντα!!!

Πααιδί μου....:green:
περιμένω πμ σου

TheWorst
30-01-14, 17:09
λες και πρωτη φορα το ακουμε οτι εχει βγαλει τσοντα..
Δεν ειναι τσοντα.. Ενα βιντεο κατω απο 2 λεπτα το ειχαν 2-3 ατομα απο οτι λεει , αλλα καποιος το κυκλοφορησε..

Tolis 1989
26-06-14, 12:37
85302
85303
85304
85305

Tolis 1989
29-06-14, 11:20
https://www.youtube.com/watch?v=1rNCn6Vsdq8

https://www.youtube.com/watch?v=pMBjPUKpFuI

https://www.youtube.com/watch?v=oi03nerFUCo

Blast
29-06-14, 17:58
http://www.youtube.com/watch?v=KqZ9vE5goFc

Tolis 1989
01-07-14, 14:04
85428

Kalliopaki
01-07-14, 14:50
λες και πρωτη φορα το ακουμε οτι εχει βγαλει τσοντα..
Δεν ειναι τσοντα.. Ενα βιντεο κατω απο 2 λεπτα το ειχαν 2-3 ατομα απο οτι λεει , αλλα καποιος το κυκλοφορησε..

λινκ έχουμε?

Mikekan
01-07-14, 14:55
Δεν φαίνεται και τίποτα, είναι πολύ σκοτεινά τα πλάνα! :P

Kalliopaki
01-07-14, 17:31
Δεν φαίνεται και τίποτα, είναι πολύ σκοτεινά τα πλάνα! :P

Μια ελπίδα την είχαμε πάει κι αυτή! ... :banana:

TRIANTAFYLLOU
01-07-14, 17:43
απο ΄'ενα σημείο και μετα κάνουν ότι ναναι με σκοπό να βγάλουν χρήματα και να προβληθούν , ούτε τούς νιάζει τίποτε , άλλο να έχεις μεγάλο ζόρι και να το κάνεις απο ανάγκη και άλλο μόνο και μόνο για χρήμα και προβολή
Εγω πάντως παλια με τον Σταλόνε είχα δεί ταινία πικάντικη ακόμη δεν ήταν γνωστός κανείς δεν τον ήξερε τότε
και μια επίκαιρη φωτο του φρέσκια :P:P


85439

Kalliopaki
01-07-14, 17:53
Κ. Ηλία που τα βρίσκετε όλα αυτά ????? :rolf:

TRIANTAFYLLOU
01-07-14, 21:08
Eχω φίλους αλάνια που βρίσκουν διάφορα , αλλα εγω διαλέγω κάτι που να με αρέσει και ποστάρω να γελάμε και λίγο :P!! απλα διακομωδώ καταστάσεις όπως πχ με την κοντσίτα , αλλα παράλληλα με μας τούς άντρες που νομίζουμε ότι αν κάνουμε μπράτσα και αφήσουμε κανένα αξύριστο λούκ επειδη δείχνουμε πιο άγριοι και πρωτόγονοι είμαστε και πιο αρσενικοί , πχ άφησε και η κοντσ'ίτα μούσια και 'έγινε άντρας , κάπως έτσι δηλαδή πάει το πράμα :P

η διαβαζω μερικούς στα μεσα κοινωνικής δυκτίωσης που συμπεριφέρονται σαν σελέμπριτις μεσα στο ψώνιο είναι και με αυτες τις φωτο πλέον που μπορει ο καθένας και με τα κινητα , δεν θέλει και πολύ να την ψωνίσει κάποιος , είτε άντρας είτε γυναίκα :green:

Kalliopaki
01-07-14, 23:46
Eχω φίλους αλάνια που βρίσκουν διάφορα , αλλα εγω διαλέγω κάτι που να με αρέσει και ποστάρω να γελάμε και λίγο :P!! απλα διακομωδώ καταστάσεις όπως πχ με την κοντσίτα , αλλα παράλληλα με μας τούς άντρες που νομίζουμε ότι αν κάνουμε μπράτσα και αφήσουμε κανένα αξύριστο λούκ επειδη δείχνουμε πιο άγριοι και πρωτόγονοι είμαστε και πιο αρσενικοί , πχ άφησε και η κοντσ'ίτα μούσια και 'έγινε άντρας , κάπως έτσι δηλαδή πάει το πράμα :P

η διαβαζω μερικούς στα μεσα κοινωνικής δυκτίωσης που συμπεριφέρονται σαν σελέμπριτις μεσα στο ψώνιο είναι και με αυτες τις φωτο πλέον που μπορει ο καθένας και με τα κινητα , δεν θέλει και πολύ να την ψωνίσει κάποιος , είτε άντρας είτε γυναίκα :green:

Κ.Ηλία εγώ πιστέυω ότι και το μυώδες και το αξύριστο δείχνει μπρούταλ και βαρβατίλα..

...όμως άλλο το φαίνεσθαι και άλλο το είναι.

Δεν θα ξεχάσω την πρώτη μου φορά που πήγα σε γνωστό γκέι μπαρ της Αθήνας και μου πέσαν τα σαγόνια.
Αντρακλαράδες όλοι τους...στο φαίνεσθαι.
Μετά είδα και τη μέση να λυγιέται... και ξύπνησα !! :rolf:

Τώρα για τις φωτό και για τα μέσα ας κάνει ο καθένας ότι θέλει. Ας το παίξει και σελέμπριτι. Αν μη τι άλλο ελευθερία έχουμε.
Το θέμα είναι να μην κοροιδεύουμε τον εαυτό μας, γιατι ξέρουμε τι είμαστε έξω απο αυτά!

TRIANTAFYLLOU
02-07-14, 00:14
ε ναι αυτο ενοείτε γι αυτο λέμε άλλο δείχνει κι άλλο είναι , άλλωστε πολυ σωστα έφερες το παράδειγμα , απλα επειδη πλέον οι ανθρώπινες επικοινωνίες δεν γίνονται κοιτώντας τον άλλο στα μάτια και μιλώντας αλλα με τα κομπιούτερ και ακούμε να αναφέρονται σ αυτα τα σάιτ όπως το φεις ακόμη και στο φόρουμ και να λένε δεν μας βάζουν τις φωτο μας η μας ζηλεύουν και τετοια , εκεί τι να πείς η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά μιλάμε για το ίδρυμα είναι κάποια άτομα που νομίζουν όλα περιστρέφονται γυρω απο αυτούς

όφ τόπικ βέβαια αλλα μιας και το φερε η κουβέντα το είπαμε κι αυτο , δεν λέμε το αντίθετο μετράει η φιγούρα, πως να πώ το αντίθετο όταν είμαι και γω μέσα στο έργο αυτο επι σειρά ετών , αλλα οι εμμονές και η υπερεκτίμηση της φιγούρας μόνο καλό δεν κάνει , γιατι όπως το είπες άλλο η βαρβατίλα του φαίνεσθαι και άλλο του είσαι και μπορει άλλος που δεν δείχνει βαρβάτος να είναι πιο αρσενικός απο τον βαρβάτο :P:P

tvg5
02-07-14, 00:51
απο ΄'ενα σημείο και μετα κάνουν ότι ναναι με σκοπό να βγάλουν χρήματα και να προβληθούν , ούτε τούς νιάζει τίποτε , άλλο να έχεις μεγάλο ζόρι και να το κάνεις απο ανάγκη και άλλο μόνο και μόνο για χρήμα και προβολή
Εγω πάντως παλια με τον Σταλόνε είχα δεί ταινία πικάντικη ακόμη δεν ήταν γνωστός κανείς δεν τον ήξερε τότε

Και για του λογου το αληθες........

85457

TheWorst
02-07-14, 09:20
λινκ έχουμε?

Αμεσως τα κοριτσια ακουσαν για τον Λαζαρ και το θεμα πηρε φωτια :turtle: Πλακα κανω :P Αμα θες τοσο πολυ να το δεις γραψε στο γοογλε και δες το

john john
02-07-14, 11:11
απο τους μεγαλυτερους γελοιους που εχω δει...

Mikekan
02-07-14, 11:39
Γιατί τόσο μένος ρε φίλε? :unsure:

TRIANTAFYLLOU
02-07-14, 15:55
για να λέμε και τα πράματα με τ όνομά τους , ο Λάζαρος έχει ένα σώμα ανεπτυγμένο σε κοινά αποδεκτά πρότυπα και αυτο κανείς δεν μπορεί να το αμφισβητήσει , ούτε υπερβολικός σε μυς , αλλα ούτε και απλα κοκαλιάρης γραμμωμένος

παραπάνω δεν μπορούμε να κρίνουμε και να σχολιάσουμε παρα μόνο σαν εικόνα , απο κεί και πέρα είναι ένα αντρικό μοντέλο και απο αυτο βγάζει χρήματα είναι επαγγελματίας και τον ανεβάζει και τις μετοχές του σαν πέρσοναλ
και πέρα απο την εικόνα που δείχνει στις φωτογραφίσεις , σαν μοντέλο θα είναι συνέχεια στην μπρίζα μην χαλάσει να προσέχει το σώμα του και να είναι ψείρας γενικότερα , αυτα όμως ενδιαφέρουν αυτούς που τον ζούν , δηλαδη πουλάει σαν επαγγελματίας αντριλίκι και πρότυπο , αλλα θεμιτό είναι αφού μπορει και το κάνει και τον εκφράζει καλα κάνει , εμείς ούτε ξέρουμε πως είναι σαν άνθρωπος στην καθημερινότητα να κρίνουμε και σε άλλο επίπεδο

lila_1
02-07-14, 16:55
Γιατί τόσο μένος ρε φίλε? :unsure:

Εδώ που τα λέμε δν έχει κ άδικο:green:

Tolis 1989
06-07-14, 00:26
85585
85586
85587

peri_ole13
26-08-14, 16:41
85585
85586
85587

και με ρωτάνε πως θα γίνουν σαν αυτόν :D
και δεν μπορούν να καταλάβουν ότι αυτός έχει γίνει έτσι με χρόνια προσεγμένης διατροφής και καθημερινής προπόνησης...

just chris
27-08-14, 07:27
ναι κ λιγο κρεατινη!

lila_1
27-08-14, 11:16
και μπολικη σοκολατα γαλακτος




https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/q71/s720x720/1601104_459170910877571_950501459_n.jpg

COBRA_STYLE
27-08-14, 12:37
και με ρωτάνε πως θα γίνουν σαν αυτόν :D
και δεν μπορούν να καταλάβουν ότι αυτός έχει γίνει έτσι με χρόνια προσεγμένης διατροφής και καθημερινής προπόνησης...

Εχουμε φτασει στο 2014....:welcome:

Δημητρης 1924
27-08-14, 12:53
και μπολικη σοκολατα γαλακτος




https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/q71/s720x720/1601104_459170910877571_950501459_n.jpg

Τα σπάει :thumbup:

Nive
27-08-14, 14:12
Εχουμε φτασει στο 2014....:welcome:

αχαχαχαχαχαχαχαχα μικρός θεούλης!!! :thumbup:

peri_ole13
29-08-14, 09:44
Εχουμε φτασει στο 2014....:welcome:

Για εξήγησέ μου σε περικαλώ... γιατί μάλλον έχασα το joke :D

crucified
29-08-14, 18:14
Προφανως εννοει πως εχουμε φτασει πολυ μακρυα σε χρονολογικο ετος για να λεμε πως αυτα χτιζονται με χρονια διατροφης και συστηματικης προπονησης ΜΟΝΟ οπως ελεγαν το 1980 και ηταν πιο πιστευτο. Δεν ειμαστε στο 1980 να το παιζουμε νατουραλ.

COBRA_STYLE
29-08-14, 20:18
^^:thumbup:

Eιναι καιρος καποιες καραμελες να σταματησουν,γιατι δεν πειθουν ουτε την κυρα Τουλα απο απεναντι..;)

billy89
29-08-14, 22:43
Τους ψιλοψαγμένους δεν πείθουν το μεγαλύτερο ποσοστό το πείθουν γι' αυτό και πουλάνε όλοι αυτοί του fitness, και δε μιλάω τώρα για τους άσχετους με προπόνηση μιλάω για αυτούς που κυκλοφορούνε στα γυμναστήρια αλλά τρώνε κουτόχορτο.

Tolis 1989
26-06-15, 15:02
Μαζί με την παρτενέρ του Yanita Yancheva!:thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=PG60vFt23fU
96039
96040
96041
96042

TEFAAtzis
26-06-15, 21:42
Μονο που οι φωτογραφιες αυτες ειναι πριν αρκετους μηνες μιας και ο Lazar εχει να κανει προπονηση παρα πολυ καιρο λογω τραυματισμου!!!

Χριστοφορος123
28-06-15, 19:35
Αν και τον σιχαινομαι γιατι ειναι ενας ακομη fake natty, η παρτενερ του 8/8

COBRA_STYLE
28-06-15, 19:46
Υπαρχει κ στο εξβίδεος να δινει πονο ο τυπακος:rolf:

Nive
29-06-15, 12:55
Αν και τον σιχαινομαι γιατι ειναι ενας ακομη fake natty, η παρτενερ του 8/8

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα όντως τουμπανάκι το ξανθό :P

stef.
29-06-15, 15:53
Υπαρχει κ στο εξβίδεος να δινει πονο ο τυπακος:rolf:

Τιποτα με το ξανθό δεν παιζει;;
Τι να τον κάνουμε αυτόν
:P:P

COBRA_STYLE
29-06-15, 18:29
Το ξανθο ειναι απο σπιτι,δεν κανει τετοια:turtle:

"Τι να τον κανουμε αυτον?"...μη το λες,τον Feth δε θα τον χαλαγε :P

Feth
02-07-15, 18:22
Το ξανθο ειναι απο σπιτι,δεν κανει τετοια:turtle:

"Τι να τον κανουμε αυτον?"...μη το λες,τον Feth δε θα τον χαλαγε :P

cobra κόβεις φλέβα και από το αριστερο η μονο από το δεξι ρε φιλε? :P:turtle::turtle:

Valentino Rossi
02-07-15, 21:38
Ο τύπος έχει τρομερό σώμα, ότι κ να πήρε ότι κ να κανε για μένα το αποτέλεσμα μετράει

stef.
03-07-15, 16:18
ο σκοποσ αγιαζει τα μεσα?? δεν παει ετσι φιλε..

COBRA_STYLE
03-07-15, 21:54
Ε ναι,σε πολλους διαφευγει-δε γνωριζουν το "απ'εξω κουκλα κι απο μεσα πανουκλα"

TRIANTAFYLLOU
04-07-15, 00:40
αυτο ισχύει σε αρκετές περιπτώσεις , όπως και το "πύρειος νίκη" και με αυτο τον όρο στη σωματική διάπλαση αναφερόμαστε σε περιπτώσεις αποστειρωμένων που για να έχουν μια φαινομενικά τέλεια εικόνα , η ζωή τους μέσα απο τα χαμόγελα και εντυπώσεις είναι ενα μαρτύριο , μια ταλαιπωρία προκειμένου να έχουν αυτη την εικόνα , διατροφες αυστηρες και μακροχρόνιες ζωή όπως επιβάλετε κτλ
εκτός ελαχίστων περιπτώσεων ανθρώπων που απο την φύση τους μόνιμα είναι γραμωμένοι χωρίς τρελές στερήσεις και υπερβολές σε χημεία

vaggan
09-07-15, 01:53
εγω δεν καταλαβαινω γιατι καποιος ντε και καλα να εχει προβληματα υγειας επειδη κανει οποιασηποτε χρηση αντε να πεταξει κανενα σπιθουρι να εχει και κανα υπογοναδισμο η να πεταξει και βυζι τιποτα μη αναστρεψιμο και σιγα την χρηση που κανει αυτος ποσα ειναι 80-85 κιλα?ασε που επειδη αυτος βγαζει φραγκα απο το σωμα του θα τον παρακολουθουν και γιατροι δεν ειναι κανας παραλιακιας που θα τον προσεγκισει ο καθε τακης του συνοικιακου γυμναστηριου για να βγαλει μια τριμηνη ντοπιτσα για το καλοκαιρακι και μετα παλι ξεφουσκωμα αυτοι ειναι ολο το χρονο μεσα δεν σταματανε συνεχιζουν αλλα εχουν την πολυτελεια να τους παρακολουθουν γιατροι και γιατρισες

Valentino Rossi
09-07-15, 13:14
Κοίτα αν βγάζεις λεφτά όπως αυτός ή πχ όπως έβγαζε ο Άρνονλτ που στο σώμα του στήριξε όλη την μετέπειτα επιτυχία του, τότε ναι παίρνεις (για να μην πω επιβάλλεται να πάρεις από τους χορηγούς) κ δε σε νοιάζει κιόλας. Έχεις του γιατρούς σου, τις εξετάσεις σου κάθε 3 και λίγο και τα λεφτα να τρέχουν από διαφημίσεις. Για μένα είναι σεβαστός κ ο απλός άνθρωπος που θέλει να γίνει ripped κ παίρνει, απλά δεν το θεωρώ ότι πιο έξυπνο θα μπορούσε να κάνει. όλοι κυνηγάμε ένα καλό σώμα γι' αυτό αντι να πίνουμε πχ φρέντο και να αράζουμε, στον ελεύθερο χρόνο μας χτυπιόμαστε σαν τα χταπόδια μες τη ζέστη. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα σαφέστατα

COBRA_STYLE
09-07-15, 13:14
Διαβασμα Βαγγο,ριξε διαβασμα.

Ροσσι η γυμναστικη δεν αναιρει τη βολτα κτλ...που λες αντι για φρεντο κοπανιεσαι στη ζεστη.Μια χαρα γινονται κ τα 2,σιγα τα αυγα.Λες και ειναι καλας γολγοθας αυτο που κανουμε και ειμαστε μεις οι σκληροτραχηλοι.

SOLID
09-07-15, 13:18
Καλα το οτι τον προσεχουν γιατροι (δεν ξερω πιθανον) δεν λεει και τιποτα μη βαζεις το χερι σου στην φωτια.

Valentino Rossi
09-07-15, 14:54
Διαβασμα Βαγγο,ριξε διαβασμα.

Ροσσι η γυμναστικη δεν αναιρει τη βολτα κτλ...που λες αντι για φρεντο κοπανιεσαι στη ζεστη.Μια χαρα γινονται κ τα 2,σιγα τα αυγα.Λες και ειναι καλας γολγοθας αυτο που κανουμε και ειμαστε μεις οι σκληροτραχηλοι.

Aν έχεις άπειρο ελεύθερο χρόνο δεν αναιρεί το ένα το άλλο, όταν όμως πας απόγευμα προς βράδυ μετά τη δουλειά, έχω ακυρώσει άπειρους καφέδες κλπ, επειδή έπρεπε να πάω γυμναστήριο. Πλέον μόνο βράδυ βγαίνω, αλλά δεν πίνω ποτά όλα αυτά είναι θυσίες για κάποιους, για άλλους πάλι όχι. Όλα είναι θέμα τι τρόπο ζωής είχες πριν. Δεν κλαίγομαι βέβαια, θα πιω το ποτό μου αλλά πιο σπάνια, βλέπω κάτι γνωστούς μου συνομήλικους πως έχουν καταντήσει κ λέω καλά κάνω που διάλεξα αυτόν τον τρόπο ζωής

vaggan
09-07-15, 16:01
Διαβασμα Βαγγο,ριξε διαβασμα.

Ροσσι η γυμναστικη δεν αναιρει τη βολτα κτλ...που λες αντι για φρεντο κοπανιεσαι στη ζεστη.Μια χαρα γινονται κ τα 2,σιγα τα αυγα.Λες και ειναι καλας γολγοθας αυτο που κανουμε και ειμαστε μεις οι σκληροτραχηλοι.αγορι μου τι διαβασμα να ριξω?? περισσοτερες πιθανοτητες εχεις να πεθανεις απο ποτο τσιγαρο και γενικα τις κακες συνηθειες που εχει ο συγχρονος ανθρωπος παρα απο ουσιες οπως αναβολικα στεροειδη σαν αιτια ΘΑΝΑΤΟΥ ειναι παρα πολυ χαμηλα μπορω να πω οτι ελαχιστες περιπτωσεις εχουν κατοχυρωθει οτι οφειλονται σε χρηση ουσιων ακομα και ο θανατος του andreas muzner δεν ειναι πληρως εξακριβωμενος αν ωφειλοταν σε αυτα μια και η αδερφη του ειχε πεθανει απο καρκινο του στομαχου αλλα και σε αυτα να ωφειλοταν λιγοι μετρημενοι στα δαχτυλα κανουν τετοια καταχρηση σε φαρμακα τωρα ο ανγελοφ εδω σιγα τι να λεει σε λιγους μηνες με ενα καλο βεβαια καλουπι και φυσικα μια ηπια φαρμακοδιεγερση που ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΓΙΝΕΣ ΠΟΡΤΟΦΟΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ..ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ παρενεργειες εχεις που δεν βαζουν σε κινδυνο την ζωη σου αλλα ειναι πολυ αντιαισθητικες και ενοχλητικες

vaggan
09-07-15, 16:03
Καλα το οτι τον προσεχουν γιατροι (δεν ξερω πιθανον) δεν λεει και τιποτα μη βαζεις το χερι σου στην φωτια.οτι και να ειναι σαν τον μεσο ασχετο που τα παιρνει χωρις καμια επιβλεψη και στην τυχη δεν ειναι σιγουρα:toast:

COBRA_STYLE
09-07-15, 16:27
.ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ παρενεργειες εχεις που δεν βαζουν σε κινδυνο την ζωη σου αλλα ειναι πολυ αντιαισθητικες και ενοχλητικες


Aκριβως στα λογια μου ερχεσαι με αυτο.Γι'αυτο λεμε οτι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.

Γιατι δεν ειναι λιγες οι παρενεργειες που δεν φαινονται κι αυτο ειναι που αγνοειτε πολλοι.Κι ο λαζαρ που ειναι ολο το χρονο μεσα,ακομα χειροτερα.Και Αρνολντ γιατρους ειχε και επαθε ποσα καρδιακα επεισοδια κ τον προλαβανε τελευταια στιγμη.

SOLID
09-07-15, 16:51
Ρε και τον Θεο γιατρο να εχεις καποια πραγματα δεν μπορεις να τα προβλεψεις σε καμια περιπτωση.Εδω ο κοσμος νομιζει οτι κανοντας μια μαγνητικη παραδειγμα αν δεν του βγαλει κατι υποπτο νομιζει οτι δεν εχει και τιποτα.

Προφανως ολοι οι τρομπες που τα περνουν για να κανουν το κομματι τους ΚΑΙ χωρις επιβλεψη απο καποιον πολυ ειδικα ειναι το χειριστο δυνατο σεναριο αλλα και με γιατρους να εισαι δεν εχεις κανενα συμβολαιο ασφαλειας δεδομενο.

Τωρα ναι οκ αν σκεφτεις οτι το τσιγαρο πλεων ευθυνεται για ΠΑΝΩ απο το 20% των ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΝ θανατων στον σαπιο πλανητη που ζουμε ναι δεν τιθεται θεμα με τα στεροειδη,βεβαια ποσοι καπνιζουν και ποσοι φαρμακωνονται θα μου πεις,αλλο καπελο.
Παντως απο τα φαρμακια συνηθως οσοι χαιρετανε ειναι ξαφνικα μπαμ και εξω shut down φαση και εκει εχουμε παμπολλα παραδειγματα,γνωστων και μη ανθρωπων.Μπορει να εχεις απο απλες παρενεργειες μεχρι ΚΑΙ θανατο αναλογα τις ποσοτητες,χρονο χρησης και φυσικα το πως θα αντιδρασει ο οργανισμος του καθενα που αυτο δεν το ξερει ΚΑΝΕΙΣ και αυτο ειναι και το πιο σημαντικο της ολης υποθεσης.

vaggan
09-07-15, 17:09
Aκριβως στα λογια μου ερχεσαι με αυτο.Γι'αυτο λεμε οτι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.

Γιατι δεν ειναι λιγες οι παρενεργειες που δεν φαινονται κι αυτο ειναι που αγνοειτε πολλοι.Κι ο λαζαρ που ειναι ολο το χρονο μεσα,ακομα χειροτερα.Και Αρνολντ γιατρους ειχε και επαθε ποσα καρδιακα επεισοδια κ τον προλαβανε τελευταια στιγμη.παλι δεν εχει να κανει αυτο που λες με τον αρνολντ ο πατερας του πεθανε στα 45 απο ανακοπη καρδιας αρα δεν ειμαστε σιγουροι αν τα αναβολικα στεροειδη οφειλονται για την κατασταση της καρδιας του το μονο σιγουρο ειναι αν δεν ειχε το ιατρικο επιτελειο που εχει να τον παρακολουθει και να τον κουραρει θα μας ειχε αφησει και αυτος χρονους παρενεργειες πολλες και ενοχλητικες ναι να φανε και οι κοτες για θανατους κραταω μικρο καλαθι και αν εχουν συμβει εχουν συμβει γιατι θα μιλαμε για ακραιες καταχρησεις που ομως οτι δηποτε και αν ειναι αυτο που καταχραζεσαι μπορει και να σε στειλει στον αλλον κοσμο

vaggan
09-07-15, 17:15
Ρε και τον Θεο γιατρο να εχεις καποια πραγματα δεν μπορεις να τα προβλεψεις σε καμια περιπτωση.Εδω ο κοσμος νομιζει οτι κανοντας μια μαγνητικη παραδειγμα αν δεν του βγαλει κατι υποπτο νομιζει οτι δεν εχει και τιποτα.

Προφανως ολοι οι τρομπες που τα περνουν για να κανουν το κομματι τους ΚΑΙ χωρις επιβλεψη απο καποιον πολυ ειδικα ειναι το χειριστο δυνατο σεναριο αλλα και με γιατρους να εισαι δεν εχεις κανενα συμβολαιο ασφαλειας δεδομενο.

Τωρα ναι οκ αν σκεφτεις οτι το τσιγαρο πλεων ευθυνεται για ΠΑΝΩ απο το 20% των ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΝ θανατων στον σαπιο πλανητη που ζουμε ναι δεν τιθεται θεμα με τα στεροειδη,βεβαια ποσοι καπνιζουν και ποσοι φαρμακωνονται θα μου πεις,αλλο καπελο.
Παντως απο τα φαρμακια συνηθως οσοι χαιρετανε ειναι ξαφνικα μπαμ και εξω shut down φαση και εκει εχουμε παμπολλα παραδειγματα,γνωστων και μη ανθρωπων.Μπορει να εχεις απο απλες παρενεργειες μεχρι ΚΑΙ θανατο αναλογα τις ποσοτητες,χρονο χρησης και φυσικα το πως θα αντιδρασει ο οργανισμος του καθενα που αυτο δεν το ξερει ΚΑΝΕΙΣ και αυτο ειναι και το πιο σημαντικο της ολης υποθεσης.πως εισαι σιγουρος οτι ειναι απο φαρμακια το μια και εξω?γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα γνωριζεις παλι πειπτωσεις που δεν ειχαν βαλει φαρμακια και εφυγαν και εκεινοι μια και εξω

τεσπα την πηγαμε αλλου την κουβεντα και χαλασαμε το θεμα

SOLID
09-07-15, 17:46
Εχουν τεραστια επιβαρυνση στην καρδια και το καρδιαγγειακο τα φαρμακια vaggan αυτοι που χαιρετανε τωρα οκ πολλοι λογοι μπορει να παιζουν,τσιτα φαρμακα,φουλ κρεοφαγια,πολλες θερμιδες,μεγαλη μυικη μαζα,διουρητικα κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.Ο συνδυασμος ειναι συμβολαιο να την παθεις αργα η γρηγορα.

Ο Αρνολντ ναι ισχυει οτι και ο πατερας του ειχε θεμα αλλα εσυ αμφιβαλλεις δλδ οτι τα φαρμακα ΕΠΙΤΑΧΥΝΑΝ την πιθανη παθηση που ειχε??Προφανως και ειχαν την συμβολη τους.Απλα ο Αρνολντ δεν ειχε την ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ καταχρηση (λογικα) που γινεται σημερα.

Nive
09-07-15, 17:52
Please God save the Naturals :P:P:P

96422

vaggan
09-07-15, 17:55
Εχουν τεραστια επιβαρυνση στην καρδια και το καρδιαγγειακο τα φαρμακια vaggan αυτοι που χαιρετανε τωρα οκ πολλοι λογοι μπορει να παιζουν,τσιτα φαρμακα,φουλ κρεοφαγια,πολλες θερμιδες,μεγαλη μυικη μαζα,διουρητικα κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.Ο συνδυασμος ειναι συμβολαιο να την παθεις αργα η γρηγορα.

Ο Αρνολντ ναι ισχυει οτι και ο πατερας του ειχε θεμα αλλα εσυ αμφιβαλλεις δλδ οτι τα φαρμακα ΕΠΙΤΑΧΥΝΑΝ την πιθανη παθηση που ειχε??Προφανως και ειχαν την συμβολη τους.Απλα ο Αρνολντ δεν ειχε την ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ καταχρηση (λογικα) που γινεται σημερα.αμφιβαλλω αφου ο πατερας του χαιρετησε πολυ νωριτερα χωρις χρηση φαρμακων μαλλον οχι αμφιβαλλω αλλα σιγουρος δεν ειμαι καθολου θα μου πεις τωρα εναν μποντιμπιλντερ της τοτε εποχης και εγω θα σου πω δεκα που χαιρουν ακρας υγειας

SOLID
09-07-15, 18:02
:-| δεν ειπα ουτε εγω ουτε ο κομπρα οτι αν περνεις φαρμακα ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ απο αυτα εκατο τοις εκατο οπως και αν βαρεσεις speedball μπορει να μην μεινεις επιτοπου κιολας.Απλα οι παρενεργειες απο μικρες μπορουν να ξεφυγουν σε σοβαρα προβληματα υγειας αναλογα τις δοσεις και τον καιρο που χρησιμοποιει καποιος.Για μενα το πιο σημαντικο και εχει τεραστια βαρυτητα ειναι οτι κανενας μα κανενας δεν ξερει πως ο καθε οργανισμος θα ανταποκριθει.Και αυτο πιστευω λεει πολλα.

Ειναι σαν τον αλλον που ετρωγε σαπια,καπνιζε,επινε,ρουφαγε και καμια μυτια,εκανε τη νυχτα μερα,και δεν ξερω και γω τι αλλο και εζησε 123 χρονια.Δεν θα τον παρω σαν παραδειγμα.Και το οτι δεν πεθαινουν πολλοι δεν σημαινει πως εχουν την υγεια τους κιολας.Κατσε να περασουν 15 χρονακια και θα δεις ποσοι της εποχης 90 και μετα θα χαιρετησουν (δεν θελω να εννοησω οτι θελω να γινει αλλα καποια στιγμη μπορει να ερθει και το τιμημα).

vaggan
09-07-15, 18:33
:-| δεν ειπα ουτε εγω ουτε ο κομπρα οτι αν περνεις φαρμακα ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ απο αυτα εκατο τοις εκατο οπως και αν βαρεσεις speedball μπορει να μην μεινεις επιτοπου κιολας.Απλα οι παρενεργειες απο μικρες μπορουν να ξεφυγουν σε σοβαρα προβληματα υγειας αναλογα τις δοσεις και τον καιρο που χρησιμοποιει καποιος.Για μενα το πιο σημαντικο και εχει τεραστια βαρυτητα ειναι οτι κανενας μα κανενας δεν ξερει πως ο καθε οργανισμος θα ανταποκριθει.Και αυτο πιστευω λεει πολλα.

Ειναι σαν τον αλλον που ετρωγε σαπια,καπνιζε,επινε,ρουφαγε και καμια μυτια,εκανε τη νυχτα μερα,και δεν ξερω και γω τι αλλο και εζησε 123 χρονια.Δεν θα τον παρω σαν παραδειγμα.Και το οτι δεν πεθαινουν πολλοι δεν σημαινει πως εχουν την υγεια τους κιολας.Κατσε να περασουν 15 χρονακια και θα δεις ποσοι της εποχης 90 και μετα θα χαιρετησουν (δεν θελω να εννοησω οτι θελω να γινει αλλα καποια στιγμη μπορει να ερθει και το τιμημα).δεν υπαρχει αυτο που λες το ρεκορ το εχει μια γαλλιδα νομιζω 122 χρονια και η μοναδικη καταχρηση που εκανε ηταν απο κανενα τσιγαρακι ουτε ποτα ουτε ξενυχτια ουτε μυτους ουτε κοκορες κρασατους και σου εξηγω πως εισαι σιγουρος οτι αυτοι οι οποιοι χαιρετησουν οτι θα οφειλεται στα αναβολικα και οχι σε οτιδηποτε αλλο ρε αδερφε οπως πολυ ασχημη διατροφη και κακη ζωη γενικα...δηλαδη ποσα παραδειγματα δεν εχουμε δει που ιδεα δεν εχουν απο ουσιες και πεθαινουν απο ανακοπες και στα 30 και στα 40 και στα 50 ο κομπρα ειπε απο εξω κουκλα απο μεσα πανουκλα και αυτο σχολιασα και εκει σταθηκα δεν παει να πει οτι ο φιλος μας ο λαζαρ η ο καθε λαζαρ εχει ασχημη υγεια ντε και καλα. σαν αιτια θανατου τα αναβολικα στην αμερικη το εβλεπα σε ενα ντοκιμαντερ ειναι στην θεση 142 τωρα για παρενεργειες το εχω πει απο το πρωτο ποστ μου ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ δεν αξιζει η ταλαιπωρια δηλαδη να παρω αναβολικα για να κανω αλλωπεκια και τα μπαλακια μου να γινουν σαν στραγαλια και δυσκολιες εκσπερματΙσης και ενα σωρο αλλα ενταξει δεν ειναι θανατηφορα ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ ΑΜΕΛΛΗΤΕΑ η λεξη κλειδι και εκει πρεπει να σταθουμε ειναι Η "ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ" ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΙ το οτι εγω εγινα καραφλας η πεταξα βυζι η δεν μπορω να κανω παιδια δεν ειναι ενδειξη κακιας υγειας ΑΦΟΥ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ:welcome:

SOLID
09-07-15, 19:04
Χαχαχαχαχα εχει πλακα παντως το εχουμε ξεχειλωσει.Λοιπον για να το πω μια τελευταια φορα.
Δεν ειπα οτι ντε και καλα καποιος πεθανε απο τα αναβολικα (ΑΛΛΑ) στις ποσοτητες που τα παιρνουν καποιοι μπορει να πεθανουν και απο αυτα κιολας.Ειδικα σε διουρητικα.Και ειπα οτι ο συνδυασμος της ζωης που κανουν οι επαγγελματιες και οχι μονο ακομα και ατομα που δεν ειναι επαγγελματιες αλλα κανουν τις απιστευτες υπερβολες στην ζωη τους απο ολους τους παραγοντες που εχουν να κανουν με το bbing μπορουν να σκοτωσουν ολα μαζι συνδυαστικα,δλδ θα βοηθησει και το φαρμακο,και οι πολλες θερμιδες,και οι αποτομες διαιτες και ο συνδυασμος φαρμακων που εντασονται σε αυτες για το αποτελεσμα,και πολλα αλλα.Πχ παραδειγμα Ματαρατζο υποθετω θα εχεις δει τι ειχε πει στις συνεντευξεις του,τι ετρωγε και ποσο πολυ,ΣΥΝ τις μεγαλες ποσοτητες απο φαρμακα.

Διουρητικα μπορουν να σε στειλουν ΕΥΚΟΛΑ γρηγορα και ξαφνικα παραδειγμα.Αλλα στεροειδη ομως φαρμακα θελουν τον καιρο μεχρι να κανουν την αθηρωματωση,τις φλεγμονες,να εχεις για καιρο αιματοκριτη στον Θεο και πολλα αλλα,αλλα το τελικο αποτελεσμα απο πολλα απο αυτα ειναι ενα ωραιο ΟΞΥ εμφραγμα το οποιο θα γινει ΞΑΦΝΙΚΑ.Και πολλα φαρμακα εχουν αυτη την δυνατοτητα να το κανουν αυτο.Ειδικα σε συνδυασμους με τα αντιοιστρογονα και τα διουρητικα το πραγμα γινεται βομβα.

Την ακριβη αιτια με λιγα λογια πολλες φορες δεν ειναι ευκολο να την ξερει καποιος αλλα το ΜΟΝΟ σιγουρο ειναι οτι αυτοι που πεθαινουν και κανουν την γνωστη χρηση αυτα ειτε φταινε σε μεγαλο βαθμο ειτε βοηθανε τον Χαρο να ερθει πιο γρηγορα.Το απο τι μπορει να εχει πεθανει ενας αλλο που δεν εχει παρει ποτε δεν εχει καμια σημασια.

vaggan
09-07-15, 19:12
αλλο διουρητικα αλλο αναβολικα ειναι διαφορετικη κατηγορια εγω μιλησα για αναβολικα στεροειδη συμφωνω οτι τα διουριτικα μπορουν να γινουν πολυ επικυνδυνα και θανατηφορα βλεπε περιπτωση benaziza παμε παρακατω γιατι θα μας τα βγαλουν τα αυτια :toast::rolf:

TRIANTAFYLLOU
09-07-15, 20:08
το σιγουρο είναι ότι θα φτερνίζετε ο λαζαρος και θα λέει ποιοί με μελετάνε , τιποτε γυναίκες θα ναι η τίποτε πισογλέντες , εδω όμως είναι περίπτωση ανησυχίας για ουσίες :P:P

δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει κάποιος ουσίες και να είναι σίγουρος για παρενέργειες η μη , γιατι καθε οργανισμός λειτουργεί διαφορετικά
ακόμα και οι στοχευμένες διατροφες για μεγάλα χρονικα διαστήματα και αυτες μπορεί να πειράξουν όπως και η μονοφαγία , δηλαδη συνέχεια να τρωμε τα ίδια και τα ίδια
ο καθένας μπορεί να πάθει ζημια απο διαφορα είδη καταχρήσεων , αλλα θα πεί κανείς γιατι τόσο θέμα με τα φαρμακα? επειδη οι αθλητες υποτίθετε προάγουν ποιότητα ζωής και υγείας και όλα αυτα θεωρούνται τραγικη ειρωνεία
αλλα ακόμη και απο το σταμάτημα ουσιων χωρίς τεραστιες ποσότητες δημιουργούνται προβλήματα σε αγγεία κλειδώσεις κτλ και πολλοι παίρνουν καθημερινα διάφοα παυσίπονα και αντιφλεγμωνόδη να την παλέψουν με τους πόνους σε κλειδώσεις
όπως και υπάρχουν ύπουλες ζημιες (καμια σχέση με συκώτι κτλ που αναπλάθετε και είναι αναστρέψιμα) που όταν βγούν μετα είναι αργα για δάκρυα

επίσης υπάρχει και ο παράγων προδιάθεση που εκεί τα ίδια πράματα και δοσολογίες έχουν διαφορετική επίδραση σ αυτόν που εχει προδιάθεση

γι αυτο χαμηλα τη μπάλα και να μην λέμε υπερβολές και όσο για τον Μούνζερ επειδη εγω και τον γνώρησα αλλα και είχε παρτίδα και μιλούσε ο φίλος μου Γιάννης Ελευθεριάδης μαζί του , όσο κληρονομικότητα και να είχε αυτα που έπαιρνε και ελέφαντα μπορεί να σκότωναν

loufas
12-07-15, 02:06
Συγνωμη ρε παιδια ειλικρινά......
γινεται λογος αν ο τύπος εχει πάρει φαρμακο?
Αφου κανει κρα!
εχουμε μπερδέψει την έννοια των συμπληρωμάτων γενικα.
γραφει ενας σε κάποιο σάιτ ο τάδε περνει μονο κρεατινη αμινοξέα και ειναι ετσι.
κοιτας την φωτο και ειναι ενας κομμένος με φλέβες σαν μολύβια και 95κιλα!
Και λες?������θα παρω και γω και σε δυο χρονια τρια θα γινω ετσι με προπονηση διατροφη θα τα δωσω ολα!!������
περναει ο καιρος......και λες δάσκαλε τι εγινε εδω?
������-ξερεις παιδι μου δεν εχεις τα γενετικά!εισαι μουτζωμενος.....αυτος οχι!
������������oh nooo

Valentino Rossi
21-07-15, 12:00
Tα σχόλια είναι απολαυστικά πάντως
"lazar angelov can get any bitch if he wants to"
"He looks kinda like a terrorist on steroids"
There is a thin line between "forever alone" and "forever available"
96673

Nive
21-07-15, 13:33
Συγνωμη ρε παιδια ειλικρινά......
γινεται λογος αν ο τύπος εχει πάρει φαρμακο?
Αφου κανει κρα!
εχουμε μπερδέψει την έννοια των συμπληρωμάτων γενικα.
γραφει ενας σε κάποιο σάιτ ο τάδε περνει μονο κρεατινη αμινοξέα και ειναι ετσι.
κοιτας την φωτο και ειναι ενας κομμένος με φλέβες σαν μολύβια και 95κιλα!
Και λες?������θα παρω και γω και σε δυο χρονια τρια θα γινω ετσι με προπονηση διατροφη θα τα δωσω ολα!!������
περναει ο καιρος......και λες δάσκαλε τι εγινε εδω?
������-ξερεις παιδι μου δεν εχεις τα γενετικά!εισαι μουτζωμενος.....αυτος οχι!
������������oh nooo

Ύπάρχουν και εγχώρια παραδείγματα.... :P

Mike1313
16-02-16, 17:46
Παιδιά, ξέρει κανείς τι παίζει με τον τραυματισμό του; Είναι πάρα πολύ καιρό εκτός προπονήσεων. Αυτό που διάβασα είναι το ότι ο τραυματισμός προήλθε από το περίφημο #nodaysof, που είχε γίνει το μότο του, δηλαδή δεν άφηνε ούτε μέρα για ξεκούραση. Κι από τα πού μεγάλα βάρη στα οποία έπαιζε, ισχύουν αυτά;