PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέλω μια διατροφή και γυμναστική για γράμμωση;;;



xristos1991
29-04-12, 12:23
Γεια σας,

Είμαι καινούργιος στο site και θα ήθελα βοήθεια για την διατροφή μου και την προπόνηση μου.
Είμαι 1,66 και 55 κιλά και 21 χρονών...
Μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε ένα πρόγραμμα για διατροφή και για γυμναστική;;;

Nikoskom
29-04-12, 12:54
Γεια σας,

Είμαι καινούργιος στο site και θα ήθελα βοήθεια για την διατροφή μου και την προπόνηση μου.
Είμαι 1,66 και 55 κιλά και 21 χρονών...
Μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε ένα πρόγραμμα για διατροφή και για γυμναστική;;;

Στο site μπορεις να βρεις πολλες πληροφοριες οσον αφορα τη διατροφη που θες να ακολυθησεις(γραμμωση ή ογκου) αλλα και την προπονηση σου !!Οποτε δεν χρειαζεται να σ τα στειλει κανεισ...:welcome::welcome:

xristos1991
29-04-12, 13:32
Στο site μπορεις να βρεις πολλες πληροφοριες οσον αφορα τη διατροφη που θες να ακολυθησεις(γραμμωση ή ογκου) αλλα και την προπονηση σου !!Οποτε δεν χρειαζεται να σ τα στειλει κανεισ...:welcome::welcome:
Ναι αλλά δεν ξέρω ακριβώς για την διατροφή μου διότι είμαι λιγότερα κιλά ;)

mercy_
29-04-12, 13:35
Ναι αλλά δεν ξέρω ακριβώς για την διατροφή μου διότι είμαι λιγότερα κιλά ;)
ΦΙλε μου ψαξε λίγο καλυτερα το φορουμ δεν χρειαζεται να ανοιγεις καινουργιο τοπικ για ενα τετοιο θεμα.....ψαξε λιγο καλυτεραα εχει πολλα περισσοτερα πραγματα απ οσα νομιζεις.....αρχικα ξεκινα με το ποσες πρωτεινες,υδατανθρακες χρειαζεσαι καθημερινα κτλ...Ψαξε λιγακι :welcome::welcome:

Nikoskom
30-04-12, 14:13
Ναι αλλά δεν ξέρω ακριβώς για την διατροφή μου διότι είμαι λιγότερα κιλά ;)

Ωραια..Τοτε θα ψαξεις πληροφοριες για διατροφη και προπονηση ογκου..απο οτι καταλαβα αυτο θες..να βαλεις κιλα με οσο το δυνατον λιγοτερο λιπος...

xristos1991
30-04-12, 14:18
Ωραια..Τοτε θα ψαξεις πληροφοριες για διατροφη και προπονηση ογκου..απο οτι καταλαβα αυτο θες..να βαλεις κιλα με οσο το δυνατον λιγοτερο λιπος...
οκαυ ευχαριστώ πολλή

Nikoskom
30-04-12, 17:58
οκαυ ευχαριστώ πολλή

:thumbup::thumbup: