PDA

Επιστροφή στο Forum : Weight Liftιng Gloves



wolf
31-07-06, 03:57
Δεν ηξερα που να το ρίξω αυτο το ποστ,οποτε...
Λοιπον το πρωτο καιρο ημουνα αγανταριστος κ γυρναγα σαν ναχα κουβαλησει τιποτα τσιμεντολιθα απτην οικοδομη!Θεωρουσα το "γαντι" πιο επαγγελματτικο αξεσουαρ να τοπω,ψιλοψωνικο να τοπω,ή αλλο ενα ψιλοαχρηστο "αξεσουαρ"!Υπνο βαθυ ειχα καταλαβα μετα!Εχω παρει τεταρτο ζευγαρι γαντια...Το πρωτο εχασα το ενα απτα δυο γυριζοντας σπιτι απτο τζιμ!το αλλο το βαλε η μανα μου στο πλυντηριο κ εγινε ροζ παρδαλο με μωβ ελεφαντακια!το τριτο(μαρκας πλεον - MLO) κοπηκε πολυυυυ λιγο κ μετα ανοιξε διαπλατα το "δερμα" στις 2 βδομαδες!Τις προαλλες πηρα τα Shiech 540http://ec1.images-amazon.com/images/P/B000ALGTP4.01-A2GQQ0886Y8PI0._SCMZZZZZZZ_.jpg
και ημουνα επιτελους ικανοποιημενος!Καλο γαντακι ομορφο με υποστηριξη για το καρπο - "φουλ εξτρα" θα'λεγα...Ελα που απτη πρωτη προπονηση με το που ταβγαλα τα χερια μου ηταν καταμαυρα απτα χνουδια κτλ!Και συνεχιζει κ ακομη χειροτερα κ τωρα.Σκεφτομαι να παρω τα Harbinger Big Grip τωρα που (αποτι ειδα στη φωτο τουλαχιστον) φαινεται πρωτο γαντι κ η λαβη απο λαστιχοειδες-κατι υλικο(?) καπως...http://ec3.images-amazon.com/images/P/B000BJFT92.01-A3YG4Y6O88IYP._AA280_SCLZZZZZZZ_.jpg
Kαμια αλλη προταση???:???:


Y.Γ.:Τωρα θα λετε "-Τι τη ψαχνεις ρε ψηλε το γαντι θα σε σωσει!Και με δυο σφουγγαρια εγω στη μπαρα την χτιζω τη πολυκατοικια μου...Της κοντης Ψω... οι τριχες της φταινε!"
Συμφωνω αλλα 3:55 κυριακατικα μετα τα μπανακια μου στη παραλια κ μετα απο μια μαπα βραδυα σε μια τσεχοφωλια στη λεπτοκαρυα τι να post ρε Βουνο? :hantel:

Gasturb
31-07-06, 05:26
Den peirazei pes k esy ton kaimo sou edw to forum antexei! xexe

Ta gantia kala einai alla egw ta xrhsimopoiw mono otan kanw katakoryfes pieseis me bara gia na apofygw tous kalous. Otan gymnazomaste me althres xwris to ganti h grothia dynamwnei perissotero mias k prospathei na kanei stabilization to varos se megalytero vathmo apoti me to ganti k etsi prosthetoume epipleon work out stous mikromys tou xeriou k ths palamhs mas genikotera, mias k o kanonas oso kourazomaste perissotero toso megalytero ofelos exoume (no pain no gain) isxyei k gia auth thn periptwsh ;)

Gasturb13

PS stis genikes syzhthseis eprepe na to evazes mias k ta gantia apo oso gnwrizw den trwgonte oute pinonte alla den peirazei oi :bodybuilder2: xeroun na sygxwroun :geek:

wolf
01-08-06, 05:24
Καλα ε μεχεις στειλει αδιαβαστο!!!!Αυτο με τα αλτηρακια ουτε που το φανταστηκα ποτε...Καλο!
Τα γαντια τρωγονται εχουν κ πρωτεινουλα ΑΑ,μονο που δε χωνευονται κ μετα η πρωτεινη γινεται λιπος οποτε αστο καλυτερα...

GeorgeTF
01-08-06, 18:56
ego pantos den boro na kano proponhsh xoris gantia giati ta xeria mou ginonte *****!ntaxei prospatho na sfigo to xeri mou oso boro!exo parei kati gantakia tis nike ta opoia einai arketa lepta ala antexoun!tora gia poso den xero ase pou ta akriboplirosa!nike blepeis


-------------
Moderated by Gasturb