PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemotropin 2XC (Nutrabolics)



sobral
08-05-12, 22:23
http://www.nutrabolics.com/upload/1336079493hemotropin2xc-product-page-2.jpg

http://www.nutrabolics.com/upload/images/1336079962hemotropin-2xc-NEW.jpg

Ηemotropin no.2 πολλά βοτάνια μέσα, δεν τα έχω ψάξει αυτά τα μαντζούνια. Ας μιλήσουν οι "μεγάλοι" :green::turtle::turtle: Γενικότερα δεν δουλεύουν τα νόμιμα συμπληρώματα GH. Αν και για το nο.1 οι κριτικές δεν ήταν κακές.
(η μορφή D- στα αμινοξέα τι ακριβώς είναι?)

beefmeup
08-05-12, 22:26
τι να πεις κ τι να κανεις..
αλλο ενα συμπληρωμα χωρις λογο υπαρξης..

sobral
08-05-12, 22:36
τι να πεις κ τι να κανεις..
αλλο ενα συμπληρωμα χωρις λογο υπαρξης..

γνωρίζεις δηλ.για τα βότανα που έχει? για ανάλυσε το...απλά ρωτάω να μαθω δεν έχω χρησιμοποιήσει ούτε με ενδιαφέρει ακόμη τουλάχιστον να πάρω συμπλήρωμα τέτοιας κατηγορίας.
(δεν μου λες και για το Tight της SAN που με καίει πιο πολύ ε φανταστικέ beef?:green: )

beefmeup
08-05-12, 22:39
μαν με ενα ματσο αμινοξεα σε δοσεις για ποντικια,κ με αποσταγματα λεμονιου,κ μαρουλια με τσοντα λιγο βασιλικο δεν κανεις τπτ..
σαλατα ηθελαν να φτιαξουν,η συμπληρωμα τα ζωα?
βαριεμαι ακομα κ να ψαξω τα υπολοιπα απο αυτα που διαβασα..
θα ριξω μια ματια κ απο κει..

sobral
08-05-12, 22:44
μαν με ενα ματσο αμινοξεα σε δοσεις για ποντικια,κ με αποσταγματα λεμονιου,κ μαρουλια με τσοντα λιγο βασιλικο δεν κανεις τπτ..
σαλατα ηθελαν να φτιαξουν,η συμπληρωμα τα ζωα?
βαριεμαι ακομα κ να ψαξω τα υπολοιπα απο αυτα που διαβασα..
θα ριξω μια ματια κ απο κει..

:rolf::rolf: epic post!:) το ανέβασα επειδή είναι ολοκαίνουργιο, δεν το έψαξα καν, όπως έχεις καταλάβει οτιδήποτε καινούργιο βγαίνει το ανεβάζω. Σε λίγο θα βάλω άλλο ένα με ωραίο και ΜΕΓΑΛΟπρεπές blend χαχα!!:green::green:

GeoDask
08-05-12, 23:34
μαν με ενα ματσο αμινοξεα σε δοσεις για ποντικια,κ με αποσταγματα λεμονιου,κ μαρουλια με τσοντα λιγο βασιλικο δεν κανεις τπτ..
σαλατα ηθελαν να φτιαξουν,η συμπληρωμα τα ζωα?


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

COBRA_STYLE
15-05-12, 21:53
καταρχας το blend ειναι πολυ μικρο...1γρ?dafuq?

απο αυτο και μονο δεν αξιζει ουτε να googlareis περαιτερω:green: