PDA

Επιστροφή στο Forum : Lipo-6 Hers (Nutrex)



deluxe
10-05-12, 04:39
http://www.nutrex.com/nutrex/Images/LIPO6HersBottle.jpg http://www.norcalnutrition.com/images/lipo6hers_label.jpg



Σκεφτομαι να το αγορασω για την κοπελα μου. Ειναι αρκετα δυνατο; Θα εχει παρενεργειες; Μου κανει εντυπωση που εχει methylsynephrine.

Dimitrios
10-05-12, 12:27
Θα την στείλεις την κοπέλα με τη Yohimbine...:green:

deluxe
10-05-12, 20:05
Μου φαινετια πιο δυνατο απο το απλο το lipo6 και το lipo6x παντως.. Αυτα τα δυο ειναι και για αντρες και για γυναικες;

Marios1991
10-05-12, 20:13
Μου φαινετια πιο δυνατο απο το απλο το lipo6 και το lipo6x παντως.. Αυτα τα δυο ειναι και για αντρες και για γυναικες;

χαχα και εμενα ετσι μου φαινεται .. εχει ωραια συστατικα μεσα που εδειξαν οτι δουλευουν.

xelashai
10-05-12, 20:30
ειχα παρει το lipo6 και δεν ειχα καποια ενοχληση...βεβαια δεν ξερω αν αυτο ειναι πιο δυνατο...:unsure:
(μην την φορτωνεις ομως με τετοια...προσωπικα μετανιωσα που ασχοληθηκα εστω κ γ λιγο...)

Stella
10-05-12, 21:21
ειχα παρει το lipo6 και δεν ειχα καποια ενοχληση...βεβαια δεν ξερω αν αυτο ειναι πιο δυνατο...:unsure:
(μην την φορτωνεις ομως με τετοια...προσωπικα μετανιωσα που ασχοληθηκα εστω κ γ λιγο...)

Και΄γω το ίδιο το πήρα λίγο καιρό δεν καταλαβα τίποτα.
Το παράτησα γιατί τελικά οι λιποδιαλύτες που θεωρητικά "δουλέυουν" κατά τη γνώμη μου δεν είναι καθολου αθώοι.
Διοτι για να κάνουν τη δουλεια που λένε κάτι θα πειράξουν...ή το θυροειδή ή κάτι άλλο....αλλιώς πώς στο καλό θα σου δώσουν αποτέλεσμα;;;;)

α, και στο παρελθον χρησιμοποιησα αρκετες φορές λιποδιαλύτες με εφεδρίνη όταν ήταν νομιμη. Οκ δεν επαθα τίποτα αλλα τώρα με το μυαλό που έχω δε θα ξανάπαιρνα...μικρό ήμουνα...

Devil
10-05-12, 22:51
σορρυ... υπαρχει ακομα στην αγορα με αυτα τα καλουδια μεσα....?:unsure:

φαινετε να ειναι πολυ ενδιαφερον....:green:

deluxe
11-05-12, 07:01
Λες να εχει μεινει αποθεμα;

Αν και στο επισημο site για αυτη την εκδοση, αυτα τα συστατικα αναγραφει.

Να το δωσω στην κοπελα μου ή θα εχει καποιο προβλημα; Βεβαια max 4 caps και οχι παραπανω. Θα ξεκινησει με 2.

Stella
11-05-12, 09:52
Λες να εχει μεινει αποθεμα;

Αν και στο επισημο site για αυτη την εκδοση, αυτα τα συστατικα αναγραφει.

Να το δωσω στην κοπελα μου ή θα εχει καποιο προβλημα; Βεβαια max 4 caps και οχι παραπανω. Θα ξεκινησει με 2.


Να μην το ΄δωσεις!
Να τη βάλεις να κάνει παραπάνω αερόβιο.
τι ηλικία έχει η κοπέλα;

beatshooter
12-05-12, 20:14
Αυτο μου φαινεται απ τα συστατικα πιο δυνατο απο το lipo6 το "αντρικο".Η αδερφη μου το χε παρει και ειχε δει αποτελεσματα.

deluxe
12-05-12, 23:29
23 χρονων ειναι. Δε μπορει να κανει αεροβιο, επειδη εχει προβλημα με το γονατο.

xelashai
12-05-12, 23:35
23 χρονων ειναι. Δε μπορει να κανει αεροβιο, επειδη εχει προβλημα με το γονατο.
καθολου αεροβιο εννοεις?

deluxe
14-05-12, 03:46
Καθολου, μονο περπατημα. Μεχρι στιγμης.

magdaline
14-05-12, 06:19
Καλύτερα γρήγορο περπάτημα εξάλλου βοηθά καλύτερα στο κάψιμο λίπους στη περιοχή της κοιλιάς. Σε μια φάση με χτύπησε το έλκος πέρυσι τέτοιο καιρό και ειχα μεγάλο πρόβλημα, βέβαια μπορεί να έκανα διατροφή αλλά έπινα 2 καφέδες. Με τσάκισε σε συνδιασμό με τους λίποδιαλύτες και σκέψου έπαιρνα πιο soft μάρκα.

xelashai
14-05-12, 07:42
Καθολου, μονο περπατημα. Μεχρι στιγμης.

δωστης λιγο χρόνο.... μόλις αναρρώσει κ ξεκινήσει διατροφή κ γυμναστήριο θα τα χάσει τα κιλα που την ταλαιπωρούν.
αλλα κ παλι...αν επιμένεις-ει να τα παρει
1)χρειαζεται συνδυασμός διατροφής-γυμναστικής..
2)για τις παρενέργειες που λες εξαρτάται τον οργανισμό...πχ το lipo6 δεν μου εκανε τίποτα..στην κυριολεξία ομως:green:
ενω κάποιο αλλο που ειχα παρει παραλίγο να με στείλει...κ αυτο στην κυριολεξία :green:

deluxe
01-06-12, 21:40
Σε περιπτωση που την ενοχλησει και το σταματησει, μπορω να το παρω εγω;

COBRA_STYLE
01-06-12, 21:41
Γιατι να μην μπορεις?Toυμπανα ειναι τα εκδοχα.

Δεν υπαρχουν γυναικεια και αντρικα συστατικα,lmao

deluxe
02-06-12, 00:13
Μηπως εχει κανενα συστατικο που δουλευει καλυτερα σε κοπελες, αν και δε νομιζω. Το μονο ψιλογυναικειο που βρισκω ειναι το Hoodia, το οποιο νομιζω οτι μειωνει την ορεξη. Και η ποσοτητα στην καφεϊνη που ειναι λιγο κατω, οχι πολυ βεβαια.