PDA

Επιστροφή στο Forum : Fierce Domination (SAN)



sobral
11-05-12, 22:37
98479

98480

απλά μαμάει!!!:thumbup::thumbup::thumbup: πςςςς τέλειο!! ποσότητες όπως πρέπει, συστατικά Α ποιότητας βλέπε Carnosyn, Glucobol, Agmavol, Theapure, Creasolv και 40 δόσεις. Έχω περιέργεια για την τιμή του. Καιρό είχα να δω πάντως κάτι τόσο προσεγμένο παρά το μπλεντ σε μερικά.

Marios1991
11-05-12, 22:41
μολις τελειωσω με το craze θα το δοκιμασω και αυτο .. και εμενα ωραιο μου φαινεται! Βασικα τα πραγματα της SAN ειναι πολυ εμπιστα.

Tasos Green
11-05-12, 22:44
όντως πολυ καλό!

sobral αμα βρεις τιμή θα ήθελα να μαθω... θα ψαξω να δω και γω... θα φορεθεί σίγουρα! :thumbup:

sofos
11-05-12, 23:03
παρα πολυ καλο :bowdown:

sobral
11-05-12, 23:11
όντως πολυ καλό!

sobral αμα βρεις τιμή θα ήθελα να μαθω... θα ψαξω να δω και γω... θα φορεθεί σίγουρα! :thumbup:

κάτσε ακόμη δεν βγήκε χεχε!σήμερα μπήκε στο επίσημο σάιτ.:green::green::turtle: μόλις μάθω ή το δω σε κανένα σάιτ του εξωτερικού θα ενημερώσω με πμ.;) well done SAN!

COBRA_STYLE
11-05-12, 23:18
Στα 2 scoop εισαι σουπερ.Αν τα'χει στις αναγραφωμενες ποσοτητες παντα:green:

Tasos Green
11-05-12, 23:21
κάτσε ακόμη δεν βγήκε χεχε!σήμερα μπήκε στο επίσημο σάιτ.:green::green::turtle: μόλις μάθω ή το δω σε κανένα σάιτ του εξωτερικού θα ενημερώσω με πμ.;) well done SAN!

Ok!! αν και σε blend η β αλανινη πρεπει να εχει καλα ποσοστα... ειναι απο τα πρωτα συστατικα...

COBRA_STYLE
11-05-12, 23:23
εεε νταξ...αρκει να μην εχουν boostarei πολυ την ταυρινη και εχει τραβηξει μπολικα γρ.

sobral
11-05-12, 23:27
Στα 2 scoop εισαι σουπερ.Αν τα'χει στις αναγραφωμενες ποσοτητες παντα:green:

δεν χρειάζεται δύο. Εχει πολύ καφείνη όπως όλα της εταιρίας. και σε αυτό υπολογίζω κάνα 200μγ στάνταρτ. Όσο για το αν έχει στην αλήθεια αυτά που αναγράφει, η SAN για μένα είναι από τις λίγες αξιόπιστες από το μακρινό Αμέρικα.;) Ανεβάζει και πολλά CoA, label tests κτλ άμα ψάξεις, + Ηplc,Ftir tests. (με καμία δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά την έχω για αξιόπιστη με αυτά που παρουσιάζει τα χρόνια που είναι στο χώρο).

sobral
11-05-12, 23:37
των κρεατινών το μπλέντ πρέπει να είναι 1gr η nitrate, 750mg-1gr η HCL και 3γρ-3.25gr η mono.;)

Devil
12-05-12, 00:19
χμμμ... μονο σε εμενα δεν αρεσει? χνιεχ:green:

ironjimis
06-09-13, 19:18
71848

71849

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Το FΙΕRCE DOMINATION πραγματικά δουλεύει με 1 και μόνο scoop. Δεν έχει καμία σχέση με Νιτρικά που έχετε δοκιμάσει μέχρι τώρα και έπρεπε να βάλετε 3 και 4 scoop για να καταλάβετε ότι δουλεύουν. 1 scoop είναι αρκετό για να ξεπεράσετε τα όριά σας, να νοιώσετε την πιο πρωτόγνωρη εμπειρία του πιο δυνατού διεγέρτη Ν.Ο. που φτιάχτηκε ποτέ και να θυμάστε: βάλτε 1 και μόνο scoop.


το παρρειγγειλα γιατι ειναι και φθηνο και για να δουμε αν αληθευουν αυτα που λεει. απο βδομαδα θα ξανα γραψω εντυπωσεις.

ironjimis
06-09-13, 19:20
71850

sobral
06-09-13, 21:07
είχα ανοίξει θέμα πριν καν κυκλοφορήσει...κάντε λίγο αναζήτηση πριν ανοίξετε καινούργιο θέμα :)
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?20901-Fierce-Domination-(SAN)

ελμερ
06-09-13, 21:45
Εγινε συγχωνευση των 2 θεματων......;):welcome:

ironjimis
06-09-13, 22:11
οκ παιδια συγνωμη. εγω συνηθως οταν ψαχνω κατι το googlaro και δεν μου το εβγαλε ;)

ironjimis
12-09-13, 19:07
πρωτη μερα τιποτα. δευτερη μερα τιποτα. τριτη μερα τιποτα. που θα παει μεχρι να τελειωσει μπορει να κανει το μπαμ καποια μερα. μην πω οτι ο φραπες πιανει πιο πολυ απο αυτο. οταν ανοιξα το καπακι τρομαξα με το σκουπ λεω ουτε μια βδομαδα δεν θα κρατησει

cryptonx
25-11-13, 18:43
Απο Τα καλυτερα Pre work που εχω δοκιμασει ειναι!! πολυ ενεργια,δυναμη,οχι τοσο φλεβηκοτητα..

vaggan
07-10-15, 09:50
sobral συγνωμη για το ξεθαμα.....χωνω?????:green::turtle:

sobral
07-10-15, 11:25
sobral συγνωμη για το ξεθαμα.....χωνω?????:green::turtle:

Έφτιαξα και τις εικόνες δεν πειράζει:green: εννοείς αν είναι να το δοκιμάσεις? Στα χαρτιά είναι πολύ καλό όπως έλεγα κ στα παραπάνω πόστ, τώρα στην πράξη δεν έχω εικόνα. Την εταιρία πάντως την συμπαθώ από παλιά, είναι γνωστό αυτό.

vaggan
07-10-15, 12:05
ειχα δοκιμασει πριν χροννιααααααααα ενα δειγμα και ηταν πολυ καλο ας δωσω μια ευκαιρια ψιλο οικονομικο ειναι

vaggan
23-10-15, 12:10
71848

71849

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Το FΙΕRCE DOMINATION πραγματικά δουλεύει με 1 και μόνο scoop. Δεν έχει καμία σχέση με Νιτρικά που έχετε δοκιμάσει μέχρι τώρα και έπρεπε να βάλετε 3 και 4 scoop για να καταλάβετε ότι δουλεύουν. 1 scoop είναι αρκετό για να ξεπεράσετε τα όριά σας, να νοιώσετε την πιο πρωτόγνωρη εμπειρία του πιο δυνατού διεγέρτη Ν.Ο. που φτιάχτηκε ποτέ και να θυμάστε: βάλτε 1 και μόνο scoop.


το παρρειγγειλα γιατι ειναι και φθηνο και για να δουμε αν αληθευουν αυτα που λεει. απο βδομαδα θα ξανα γραψω εντυπωσεις.αυτη ειναι η ισχυουσα συνθεση και πραγματικα σου τα σκαει ασχημα χωρις να σε κρασαρει πρηξιμο φουλ σταθερη παροχη ενεργειας η οποια σου μενει και μετα το περας της προπονησης χωρις να εισαι τσιτωμενος απο stimulants πολλη καλη η γευση καρπουζι στα 400 ml νερου ελαχιστα τσιμπηματα απο αλανινη γεναια δωση καλη συσκευασια με 40 δωσεις ανα σκευασμα πολλη καλη τιμη 11 στα 10 απο εμενα ισως το κορυφαιο που εχω δοκιμασει:toast:

raziel13epsilon
07-12-15, 19:47
Το αγορασα και το δοκιμασα σημερα πρωτη μερα. Η σκονη μεσα μοιαζει σαν να εχει παρει υγρασία. Σαν να είναι ψιλομαυρη και να εχει κανει μπαλακια. Δε ξερω εάν είναι φυσιολογικο αυτό. Κοιταξα ημερομηνια ληξης και ηταν ΟΚ.
Εάν καποιος το εχει δοκιμασει ας γραψει. Ευχαριστω.

Πρωτη μερα δοκιμης και εβγαλα την προπονηση μια χαρα. Χωρις κουραση και ειχα περασει μερικες μερες αρρωστος με γριπη. Το ξεκινησα με 1 σκουπ. Δεν ειχα προβλήματα με το στομαχι.
Δεν ενιωσα κανενα τσιμπιμα από την αλανινη. Ουτε επισης ειμουνα στις τσιτες. Δε ξερω στα 2 σκουπ αν με πιασει καλυτερα.
Μετα από μερικες προπονήσεις θα γραψω και συνεχεια !!

vaggan
07-12-15, 21:37
φιλε μην το παρεις στα δυο σκουπ παρα ειναι πολυ η κρεατινη αστο στο ενα εγω παντως ειμαι ενθουσιασμενος

andreasaxo
08-10-16, 14:36
Γεύση 10/10 (wicked watermelon)
Focus 6/10
Πρηξίματα 4/10
Ενέργεια 7/10
Αντοχή 7/10
Δύναμη 8/10
Διαλυτότητα 8/10


Γενικα κάπως μετριο μου φάνηκε, αλλα κράτησε όμως πολυ καιρο, πολλα scoop.

Polyneikos
08-10-16, 14:48
^ Πως το έτρεξες;Επαιξες με 2 scoops καθολου;

andreasaxo
08-10-16, 14:52
^ Πως το έτρεξες;Επαιξες με 2 scoops καθολου;

Οχι, στο 1 scoop, επειδή δεν ειναι το δυνατό του σημειο τα διεγερτικα, επιχείρησα και στα 2 scoop αλλα απο ουσια 0, απλα πηγα την κρεατινη απο τα 5 στα 10.

Polyneikos
08-10-16, 14:55
Οκ , ρώτησα απλά και εγω σε αρκετά το παώ διπλή δόση, αν έχω πάρει σερί προεξασκητικά.:thumbup:

andreasaxo
08-10-16, 14:57
Οκ , ρώτησα απλά και εγω σε αρκετά το παώ διπλή δόση, αν έχω πάρει σερί προεξασκητικά.:thumbup:

Εγω κανω μετα το τελος ενός κουτιου παντα off, καμια ευδομαδα μονο και παντα δοκιμαζω κατι καινουργιο μετα, τωρα εχω παραγγειλει αλλο pre.