PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!



tefatzis21
26-06-08, 17:35
Καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα!
Με λενε Ανδρεα ειμαι 20 χρονων και ασχολουμε με βαρη εδω και 1,5 χρονο περιπου!
Σπουδαζω γυμναστικη ακαδημια αλλα πανω σε θεματα διατροφης και γενικα οτι εχει σχεση με βαρη δεν μας διδασκουν τοσο αναλυτικα!
τα περισσοτερα απο αυτα που γνωριζω ειναι απο το ιντερνετ και μεσω αλλων bodybuilding forums!

Ευχομαι να εμπλουτισω ακομα πιο πολυ τις γνωσεις μου μεσω αυτου του φορουμ και να καταφερω να πραγματοποιησω τους στοχους μου!
Να στε ολοι καλα και μπραβο σας για αυτο που κανετε για το αθλημα!

keep going! :thumbup:

Antonio
26-06-08, 17:37
καλως ήρθες :wave:

RUHL
26-06-08, 18:08
καλως ήρθες :wave: x2

TRIANTAFYLLOU
26-06-08, 19:36
καλώς ήρθες ευχομαι να πάρεις απο το φόρουμ η ανταλαγή απόψεων είναι χρησιμη. :squat:

billys15
26-06-08, 20:36
Εκανες πολυ καλα που εγινες μελος φιλε,γιατι ΟΛΟΙ μας εχουμε ακουσει τι λενε γυμναστες και γυμναστριες σε ατομα που προσπαθουν να κανουν σωμα....Ενα παραδειγμα γυμναστριας που μολις ειχε βγει απο την σχολη: "για να βαλει καποιος μυικο ογκο πρεπει οπωσδηποτε να κανει χρηση φαρμακων,ενω οταν μετα θελει να γραμμωσει,ε τοτε δεν χρειαζεται να παρει φαρμακα":rolf: :rolf:

P.S.: ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν σε κατηγορω και δεν σε βαζω στο ιδιο τσουβαλι με τους αλλους,μην παρεξηγηθουμε κιολας!

tefatzis21
26-06-08, 21:36
Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα!
Βillys15 εννοειτε οτι δεν παρεξηγησα και λογω του οτι σπουδαζω σε αυτην την σχολη ξερω αν μαθαινουμε κατι η οχι πανω στα βαρη..ενω εχουμε μαθηματα που ειναι ειδικα για αυτα,πιο πολυ ειναι επιφανειακα και δεν εμβαθυνουν στο νοημα..
και που να δεις στην εξεταστικη..του λεει του αλλου να κανει μια ασκηση κοιλιακους και αυτος κανει για απαγωγους..μιλαμε για δραμα..και αυτοι θα ειναι οι αυριανοι γυμναστες..
τεσπα...αυτο ειναι μεγαλο θεμα!ελπιζω να το συζητησουμε καποια αλλη στιγμη!
Ευχαριστω και παλι ολους σας! :D

NASSER
26-06-08, 21:47
Καλως ηρθες Αντρεα. Ελπιζω να παρεις αρκετα εφοδια σαν γυμναστης απο το φορουμ και ελπιζω να προσφερεις και να παρουμε και εμεις απο σενα. Γιατι η ομαδα ειναι παντα πιο αποτελεσματικη απο την μοναδα :!:

the_big_litho
26-06-08, 21:47
καλως ηρθες φιλε. δυστηχως ο κλαδος μας εχει γινει μπαχαλο και απο εκει που ειναι μια πολυ σοβαρη και ενδιαφερουσα επιστημη ακους γυμναστης απο τεφαα και γελας...
σε ποιο τεφαα εισα??

tefatzis21
26-06-08, 22:04
Καλως σας βρηκα NASSER και the big litho!
Εχεις δικιο σε αυτο που λες big litho..
Και το κακο ειναι οτι μας περνει ολους η μπαλα..
Στο τεφαα κομοτηνης ειμαι,εσυ?

the_big_litho
26-06-08, 22:15
κομοτηνη τελειωσα και σημερα γυρισα απο εκει. ημουν ενα μηνα πανω. που πας gym? και τι ετος εισαι?

tefatzis21
26-06-08, 22:18
Κομοτηνη και εσυ,ε?ωραια!
Εγω παω γυμναστηριο στο action που ειναι πισω απο το δημαρχειο..
εσυ να φανταστω στο sport center?
γιατι το 90% εκει παει!
στο 3ο ετος ειμαι ..εσυ ησουν με το παλιο προγραμμα με τις 3 ειδικοτητες?

the_big_litho
26-06-08, 22:20
πηγα ενα χρονο στο αξιον καποτε. τα τελευταια 2 χρονια στο σπορτσ σεντερ.
ναι με το παλιο προγραμμα ειμαι, 3 ειδικοτητες

tefatzis21
26-06-08, 22:23
Ωραιος!στο Α' ετος δεν πηγαινα και πολυ γυμναστηριο οποτε και να σε εχω πετυχει στο action αν πηγαινες πριν 3 χρονια δε θα σε θυμαμαι..
Απο Σεπτεμβρη θα δουλεψω κιολας στο action,αν εισαι Κομοτηνη παλι περνα για καμια προπονηση! :hantel:

the_big_litho
26-06-08, 23:13
δεν γουσταρω τη φατσα του ακη γι αυτο μαλλον θα περασεις εσυ απο μενα :lol: :lol:
οσο για το τεφαα δωσε ιδιαιτερη προσοχη
(οχι μονο για το πτυχιο σου αλλα για βαθυτερη γνωση πανω σε αυτα που σε ενδιαφερουν) σε μαθηματα οπως διατροφη εμβιομηχανικη φυσιολογια εργοφυσιολογια, δε ξερω βεβαια αν υπαρχουν ακομα τα μαθηματα αυτα η αν τα κοψανε οπως τη βιοχημεια που ηταν οτι καλυτερο για γνωσεις πανω στα συμπληρωματα.
επισης φιλε μου η μεγαλυτερη γνωση ερχεται αφου τελειωσεις και εχεις ορεξη να μαθεις πραγματα και να ασχοληθεις με τον χωρο. απ οτι βλεπω εισαι και εσυ απο τους λιγους που ασχολουνται( και οχι απ αυτους που πανε κομοτηνη για να ναι μπαρμαν στο λομπυ και πρωτη μουρη στο φαναρι) :P :P

TRIANTAFYLLOU
26-06-08, 23:33
απ ότι κατάλαβα παιδια για γυμναστήρια στην κομοτινή μάλον θα μιλάτε για τον φίλο μου τον πραντζιδη τον χρηστο αν θυμάμε αυτού λέγετε σπορτ σεντερ και έχει και την σχολή την κραφτς γνωριζόμαστε απο το 87 μπορεί και πιό πρίν και είναι απο τα πιό παλιά γυμναστήρια και εξυπνος επαγγελματίας αν είναι αυτός πολλα χαιρετίσματα να του δώσετε όσο για τον ακη που λέτε με αυτόν συνεργαστήκαμε αρκετές φορές σε αγώνες ταε κβον ντο και αν μιλάμε για τον ίδιο έχει και αυτός σχολή αερομπικ της ιαφα
τα γυμναστήρια στην κομοτινή κατά 80% δουλεύουν με φοιτητές.

Muscleboss
26-06-08, 23:41
καλωσήρθες και από εμένα, χαρά μας να έχουμε άτομα από την γυμναστική ακαδημία μαζί μας. καλή διαμονή :army2:

ΜΒ

the_big_litho
26-06-08, 23:49
ναι ηλια στου χρηστου παω εγω, οταν τον δω θα του τα δωσω. για τον ακη δεν ξερω αν λεμε τον ιδιο αλλα χαιρετισματα δεν του δινω :D :D

TRIANTAFYLLOU
27-06-08, 00:29
δεν πειράζει για τον άκη τον χρήστο όμως να του δώσεις γιατί είναι καλό φιλαράκι και πολλά χρόνια βρισκόμαστε και μιλάμε κατά διαστήματα .

dreads
27-06-08, 06:11
welcome :D

tefatzis21
27-06-08, 14:08
Σας ευχαριστω και παλι παιδια!
big litho βιοχημεια εχουμε ακομα αλλα στην ειδικοτητα και ειναι βιοχημεια-διατροφη μαζι..κατα τα αλλα ακομα ειναι τα ιδια μαθηματα που ανεφερες!οσο για τον Ακη το ξερω οτι δεν ειναι και η καλυτερη φατσα στην Κομοτηνη αλλα για ενα χρονο θα τον παλεψω να δουλεψω εκει!

Κυριε Τριανταφυλου, τον Πρατζιδη δεν τον ξερω γιατι δεν εχω καμια σχεση με το sport center!αλλα ολα αυτα που γραφετε ισχυουν!Και ο Ακης εχει σχολη αερομπικ οπως την grafts που ειναι στο sport center!Ιδιαιτερη χαρα που με καλωσοριζετε και εσεις! :thumbup:

SOLID
27-06-08, 14:28
Καλως ηρθες φιλε και ευχομαι να ανταλλαξουμε πολλες αποψεις μιας και θα εχεις πολλες να προτεινεις και εσυ λογω της ιδιοτητας σου!!!

tefatzis21
27-06-08, 14:32
Σε ευχαριστω φιλε solid!

giannis64
27-06-08, 20:25
καλως ηρθες!!

Doctorg
28-06-08, 00:10
Γεια σου και απο μένα και καλώς όρισες :wave:

Fotis_Patra
28-06-08, 16:44
wellcome to :bodybuildinggr:

Fotis_Patra
28-06-08, 16:45
wellcome to :bodybuildinggr:

KAYAK
06-09-08, 16:58
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΕ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΕ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΝΟΥΓΟ ΚΡΙΚΟΥΣ ΚΛΠ ΚΛΠ
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟ Νο 2 ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΚΑΓΙΑΚ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
:) :sneaky: :P :rolf: :bounce: :eleph: :turtle: :bodybuildinggr:

argyrakis
07-09-08, 12:02
Γεια σου φίλε

ioannis1
07-09-08, 18:53
καλως ηρθες και απο μενα.στο γυμν του πραντζιδη πηγαινα και εγω οταν ημουν φαναταρος στις εξοδους ενω οι αλλοι πηγαιναν για μπυρες.

peris
07-09-08, 19:31
καλως ηρθες και απο μενα.στο γυμν του πραντζιδη πηγαινα και εγω οταν ημουν φαναταρος στις εξοδους ενω οι αλλοι πηγαιναν για μπυρες. :bowdown: :bowdown: respect

peris
07-09-08, 19:32
καλωσηρθες και απο μενα φιλε

KATERINI 144
07-09-08, 22:54
Posted: 26/06/2008 16:35 Post subject: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

:moderator: :moderator: :moderator: :moderator: :moderator: :moderator: :moderator: :bodybuilder2:

napstor
07-09-08, 23:28
καλως ορισες φιλε.σε ποια σχολη εχεις περασει?τι μαθηματα εχει και ποσα χρονια ειναι?θελω και εγω να περασω σε μια τετοια.σκεφτομαι την "επιστημης φυσικης αγωγης και αθλητισμου" που ειναι στο πανεπιστημιο.

KAYAK
08-09-08, 12:05
βασικα εκανεσ πολυ καλη επιλογη που επελεξεσ τα τεφφα κομοτινισ
πριν ενα μηνα περιπου ειχα παει στο τεφφα τρικαλων να κανω ενα αθλητογραφημα [VO2 MAX ,μεγιστη δυναμη κλπ]και επειδη οπωσ σου εχω ξαναπει ενδιαφερομαι για τη σχολη και σκευτομαι να τη δηλωσω σε 2χρονια
ρωτουσα κι εγω να συλλεξω πληροφοριεσ .λοιπον εμαθα πωσ τα τεφφα τρικαλων ειναι τα νο1 στην ελλαδα ενω δευτερα ερχονται τα τεφφα κομοτινησ μου ειπαν πωσ τα τεφφα των μεγαλων πολεων εχουν τη φημη αλλα απο εγκαταστασεισ μηχανηματα τιποτα οποτε και εγω σκεφτομαι να δηλωσω τεφφα τρικαλων η κομοτινησ :toast: :toast:

Steve KinG STyLe
08-09-08, 12:46
Μην το σκεφτεσε αλλο...σε περιμενουμε στα τρικαλα :joker:
εξαλου σε 3-4 χρονακια και εγω εκει θα καταληξω :^^:

KATERINI 144
08-09-08, 15:41
ρε'σείς στις 27/6 έκανε επτά ποστ ο φίλος και δεν ξανάγραψε απο τότε, τη ρωτάτε?! :cyclops:


:green: