PDA

Επιστροφή στο Forum : Κρεατινη και Γραμμωση πανε μαζι???



wolf
03-08-06, 03:59
Ρε παιδια οπως κλασικα απο οτι εχω συνηδητοποιησει με το χωρο των συμπληρωματων,ο καθενας λεει οτι τον συμφερει...Διαβασα καπου ταχα πως η κρεατινη μπορει να βοηθησει στο να χασεις ποσοστο λιπους πιο γρηγορα...(Το σκαναρω αν δε με πιστευετε)...

Ομως εγω ρωταω:
-Η ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ...?ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΛΔ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΩΣΗ Η ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΛΙΠΟΤΡΟΠΙΚΑ...?
Τοτε τι μπουρδες λεει το περιοδικο?Θελω μια αποψη σε αυτο το θεμα κ επισης αλλη μια απορια μου πιο "πρακτικη"....:
-Οι κρεατινες που εχετε εσεις εχουν ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΛΗΞΗΣ???
Γιατι το λεω αυτο?Ενας φιλος στο Τζιμ μου χαρισε μια EAS PHOSPHAGEN και την ειχε καμια διετια μου΄πε αλλα εγω δεν βλεπω πανω καμια ημ/ληξης πανω κ καταλαβαινετε τωρα.... :greenalien: :cyclops: :drunken:

Gasturb
03-08-06, 04:13
Ρε παιδια οπως κλασικα απο οτι εχω συνηδητοποιησει με το χωρο των συμπληρωματων,ο καθενας λεει οτι τον συμφερει...Διαβασα καπου ταχα πως η κρεατινη μπορει να βοηθησει στο να χασεις ποσοστο λιπους πιο γρηγορα...(Το σκαναρω αν δε με πιστευετε)...

Ομως εγω ρωταω:
-Η ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ...?ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΛΔ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΩΣΗ Η ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΛΙΠΟΤΡΟΠΙΚΑ...?
Τοτε τι μπουρδες λεει το περιοδικο?Θελω μια αποψη σε αυτο το θεμα κ επισης αλλη μια απορια μου πιο "πρακτικη"....:
-Οι κρεατινες που εχετε εσεις εχουν ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΛΗΞΗΣ???
Γιατι το λεω αυτο?Ενας φιλος στο Τζιμ μου χαρισε μια EAS PHOSPHAGEN και την ειχε καμια διετια μου΄πε αλλα εγω δεν βλεπω πανω καμια ημ/ληξης πανω κ καταλαβαινετε τωρα.... :greenalien: :cyclops: :drunken:

An htan sfragismenh h syskeuasia aerostegws k diathrountav se normal synthhkes den nomizw oti yparxei provlhma to poly poly na exei xasei thn drasthkothta ths (opws an afhseis ektethhmenh mia aspirinh k thn pareis meta den tha pethaneis kiolas apla den tha energhsei dynamika ston organismo)

H kreatinh se vohthaei ston ogko afou pragmatika se fouskwnei alla otan th stamathseis peftei o ogkos logo apovollhs ygrwn alla menei to kalytera gymnasmeno swma pou petyxeis toso kairo me thn gym k thn kreatinh. Opote kreatingh k lipos den exei sxesh mias k sthn telikh to 60 k parapanw tis ekato twn mywn mas exoun hdh nero opote apla enysxyei h kreatinh auto to pososto.