PDA

Επιστροφή στο Forum : Ημερολόγιο 16χρονου χώρις γυμναστική... Ήμερα1 μέ Γυμναστική



panos95
30-05-12, 02:02
Απο σήμερα ξέκιναω έντονη γυμναστική, διατροφή για όγκο ώστε να φτιάξω σώμα. Αυτό είναι το σώμα χωρίς γυμναστική/άθληση αν και πάντα έπαιζα με την παρέα ποδόσφαιρο και μπάσκετ, με κάποιο άθλημα δεν έχω
ασχοληθεί ποτέ σοβαρά και σκοπεύω να το αλλάξω και αυτό στη συνέχεια. Θα βάζω καινούργιες φωτογραφίες 2 φορές τον μήνα και θα postάρω το πρόγραμμα και την διατροφή που θα ακολουθήσω...
Γνώμες και αξιολόγηση για εδώ που είμαι. Ευχαριστώ :)

46779

46780

panos95
30-05-12, 02:04
Απο σήμερα ξέκιναω έντονη γυμναστική, διατροφή για όγκο ώστε να φτιάξω σώμα. Αυτό είναι το σώμα χωρίς γυμναστική/άθληση αν και πάντα έπαιζα με την παρέα ποδόσφαιρο και μπάσκετ, με κάποιο άθλημα δεν έχω
ασχοληθεί ποτέ σοβαρά και σκοπεύω να το αλλάξω και αυτό στη συνέχεια. Θα βάζω καινούργιες φωτογραφίες 2 φορές τον μήνα και θα postάρω το πρόγραμμα και την διατροφή που θα ακολουθήσω...
Γνώμες και αξιολόγηση για εδώ που είμαι. Ευχαριστώ :)

46782

46783

billys15
30-05-12, 03:16
Το λιπος σου σε βοηθαει γιατι ειναι χαμηλα.Οποτε μπες δυναμικα,μαθε πως να κανεις σωστα τις ασκησεις για να μην εχεις διαφορα μετα,και ανεβα κιλα σε αυτες.Φαε καλα και σε λιγον καιρο θα εχεις αλλαγη.;)

Καλη αρχη και μπραβο και σε σενα που εισαι μονο 16 και εχεις ορεξη για αθληση!

morgoth
30-05-12, 09:19
μια χαρα για την ηλικια σου. στεγνος. Ειναι πολυ σημαντικο αυτο γιατι ετσι μπορεις να βαλεις ποιοτικα κιλα. Οτι παιρνεις θα φαινεται. Να τρως σωστά και να γυμναζεσαι σωστά. Μη κανεις υπερβολες.