PDA

Επιστροφή στο Forum : N.O. Fury Elite Series (Six Star)



giannis_ex
04-06-12, 23:49
Πηρα αυτο για επομενο προ-προπονητικο μου (2 σκουπ πριν την προπο)! Δε βλεπω να εχει αναφερθει ξανα εδω μεσα, οποτε το βαζω. Εχω την εντυπωση οτι ειναι και σε πολυ συμφερουσα τιμη. Αν το εχει δοκιμασει κανεις ας πει τη γνωμη του (για τους υποψηφιους αγοραστες, εγω ουτως ή αλλως το πηρα και θα το χρησιμοποιησω! :) )

Ν.Ο FURY

Πρόκειται για την τελευταία και πιο προηγμένη προεξασκητική φόρμουλα μονοξειδίου του αζώτου που παρασκεύασε η SIX STAR. Είναι πασίγνωστη η ωφελιμότητα του μονοξειδίου του αζώτου Ν.Ο ως προς την αιμάτωση των μυών, το πρήξιμο και τη σκληρότητα αλλά και ως προς την αύξηση της δύναμης και της διάρκειας. Πράγματι οι ποιοτικότερες προπονήσεις και αυτές που χαρακτηρίζονται από τεράστια πρηξίματα είναι αυτές που γίνονται μαζί με σκευάσματα Ν.Ο.

Το Ν.Ο FURY έχει σχεδιαστεί επιστημονικά για να παρέχει 18.000mg στοιχείων που ανεβάζουν την παραγωγή Ν.Ο. με αποτέλεσμα να κάνετε τις ποιοτικότερες προπονήσεις που έχετε κάνει έως τώρα.

Με 3 μορφές αργινίνης (L-Arginine, L-Arginine Aplpha ketoglutarate/ L-Arginine hcl) και με L-Citrulune, αμινοξύ που μέσα στον οργανισμό μετατρέπεται σε αργινίνη και μεγιστοποιεί τη δράση του Ν.Ο FURY. Ενισχυμένο με γλυκίνη/φωσφοκρεατίνη / καφεΐνη αποτελεί εγγύηση για αυτούς που θέλουν να συνδυάσουν πρήξιμο – ένταση – μυϊκή μάζα – ενέργεια!


47552

47553

stratosg7
15-06-12, 16:17
φιλε για πες εντυπωσεις...
ειδες διαφορα?

giannis_ex
21-06-12, 21:38
φιλε για πες εντυπωσεις...
ειδες διαφορα?

ΝΑΙ! Ειδα αρκετα περισσοτερο πρησμενες φλεβες και μυες (πηχεις, δικεφαλους) κατα τη διαρκεια της προπο μου απο το προηγουμενο προ- που χρησιμοποιουσα (NaNO Vapor). Απο διαρκεια στην ενταση, μαλλον ειναι λιγο κατωτερο, χωρις αυτο να σημαινει οτι δε με βγαζει αξιοπρεπως σ'ολη την προπονηση μου. Θα μου πειτε, αυτα μπορει να ειναι συναρτησει πολλων ακομα παραγοντων, παντως ειδα διαφορα και "οφειλω" να το αναφερω, σιγουρα ενα ρολο (μικρο ή μεγαλο) επαιξε και αυτο το συμπληρωμα.

raziel13epsilon
22-07-12, 00:56
Απο θέμα τιμης ειναι αξογο. Τωρα λογω κρισης ειναι ενα πολυ καλο προιον και οικονομικο. Σκεφτομαι σοβαρα να το παρω.

math_
15-04-13, 00:25
Χαιρεται!....ηταν το πρωτο νιτρικο που δοκιμασα(τοτε εβγαινε σε tablet) και ειδα απιστευτα αποτελεσματα,εχω δοκιμασει απο την ιδαι εταιρεια ενα αλλο αλλα τιποτα (αν και ακριβοτερο) και τωρα εχω το jack3d .Το fury τησ sixstar ειναι απιστευτο!δεν συγκρινεται ,αυτη ειναι η γνωμ μου.
Να σημειωσω πωσ χρησιμοποιω για ενα μηνα ολο το χρονο νιτρικο!

kostas31
11-05-13, 19:35
παιδια καλησπερα..πηγα σενα μαγαζι του ********** , και ζητησα ενα δυνατο νιτρικο..και τα παιδια εκει..μου ειπανε οτι μια καλη λυση ειναι να μου αδειασουν μεσα σενα neurocore ενα κουτι ταυρινη και ενα κουτι τσιντσερκ....θελω τη γνωμη σας τα φωτα σας?

cuntface
11-05-13, 20:43
παιδια καλησπερα..πηγα σενα μαγαζι του bodybouildingclub, και ζητησα ενα δυνατο νιτρικο..και τα παιδια εκει..μου ειπανε οτι μια καλη λυση ειναι να μου αδειασουν μεσα σενα neurocore ενα κουτι ταυρινη και ενα κουτι τσιντσερκ....θελω τη γνωμη σας τα φωτα σας?

Πες ΤΟυς να οταν τα αδειασουνε ολα αυτα μεσα στο neurocore NA αδειασουνε ολο το κουτι σε ενα κουβα και να το φανε μονοι τους μην κολονεις πες το

beefmeup
11-05-13, 20:52
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrDl09q0q17T5osE6mSFKo925z6zwjEZ9VFiRzN3mpBb55hQpZ