PDA

Επιστροφή στο Forum : Nitrox Therapy (Biotech)



SPARTA
06-06-12, 16:14
τι λετε παιδεια για αυτο το προιν?
47770
47771

raziel13epsilon
21-09-12, 15:51
Φαινεται αρκετα καλο. Αν καποιος το εχει παρει ας γραψει ενα review. Παντος οτι εχω παρει απο την BIOTECH μου εχει βγει καλο.

alexandros.r
23-05-14, 14:22
εχω τη νεα εκδοση , πολυ καλο !

PanosDanis
02-06-14, 18:17
Λοιπον.. Δεν ξερω για συστατικα παντως θα πω την εμπειρια μου.. κανω 10 μηνες συστηματικο γυμναστηριο και νιτρικο δεν ειχα παρει ποτε μου και ουτε καφε πινω αν πιω θα πιω μια φορα το 2μηνο και θα εινια και γλυκος γιατι δεν μ αρεσει η γευση του.. Ειμαι και στην γραμμωση τωρα ολα κομμενα. Πηρα απο ενα μαγαζι με συμπλρωματα αυτο το νιτρικο αλλα αυτα που εχουν μεσα μονο 1 δοση τα δειγματα για να δω πως ειναι και αν εχει διαφορα. Το πηρα μιση ωρα πριν την προπονηση που ειχα σημερα στηθος/τρικεφαλα. Στο τεταρτο πανω ειχα ανεβασμενη ενταση και στο μισαωρο που ξεκινησα την προπονηση για 1η φορα ενιωσα τοση ενεργεια και πριξημο, φλεβικοτητα δεν ειδα ιδιαιτερη αλλα δεν με ενοιαζε αυτο. Περισσοτερη αντοχη, ορεξη, δυναμη και πριξημο. Δεν ξερω αν δουεψε στο μυαλο μου σαν placebo γιατι ειχα στο μυαλο μου οτι αυτο που θα παρω θα μου δωσει ενεργεια κ ετσι εγινε οντως. Το πηρα μονο σημερα και θα ξεκινησω να παιρνω αυτο το νιτρικο σε καθε μου προπονηση απο Σεπτεμβριο. Οι πρωτες μου εντυπωσεις ηταν αυτες :D

arvacon
22-06-14, 21:32
Καλησπερα. Ετυχε και πηρα και γω ενα φακελακι δειγμα των 17 γραμμαριων αυτου του σκευασματος, οταν πηγα να παρω μια πρωτεινη απο ενα συνοικιακο μαγαζι της πολης μου.
Ο τυπος με τρομαξε λιγο, λεγοντας μου πως επειδη εχει πολυ καφεινη μεσα, να μην το παρω ολοκληρο γιατι θα με πειραξει ισως. Ομως επειδη ηθελα να δω αν οντως κανει κατι, το πηρα ενα πρωι που ενιωθα υποτονικα και δεν ειχα ορεξη για τιποτα.. Πραγματι γυρω στο 10λεπτο αρχισα να νιωθω αρκετη ενεργεια και ξαφνικα απο εκει που σερνομουν, με ανεβασε πολυ, σε σημειο να βαλω τερμα psychedelic trance στο pc και να χτυπιεμαι μονος μου! χαχαχα
Δεν εκανα προπονηση, αλλα ηθελα να κανω καποιες δουλειες, σχετικα με καθαριοτητα στην αποθηκη μου και ξεδιαλεγμα καποιων παλιων αντικειμενων που τοσο καιρο το αμελουσα, που ειχαν γινει βουνο και ηθελαν να μπουν στη θεση τους, που τα τελειωσα μεσα σε ενα 3ωρο, χωρις να σκεφτομαι καν οτι το κανω αυτο ή να βαριεμαι ως συνηθως..
Πραγματι λοιπον δουλευει αυτο το σκευασμα, ομως εχω καποιες αμφιβολιες και χρειαζομαι καποιες διευκρινισεις, μιας και δε συνηθιζω να καταναλωνω σκευασματα κρεατινης ή με αγνωστα συστατικα για μενα.. Αυτο το σκευασμα εχει κρεατινη και οπως ειπατε νιτρικα. Σε τι ποσοστο ειναι η κρετινη που εχει? Εφοσον εχει κρεατινη, θα μπορουσε καποιος να το παιρνει οποτε θελει ή θα του επιβαρυνει το συκωτι καποια στιγμη και θα πρεπει να διακοψει για ενα χρονικο διαστημα, οπως συνηθως γινεται με τις φασεις φορτισης και εκφορτισης της κρεατινης? Τα νιτρικα τι ακριβως ειναι?

arvacon
11-07-14, 05:06
Η απολυτη σιωπη..
Δεν ξερει κανεις να μου απαντησει ή απλα σνομπαρετε τα νεα μελη με τον τροπο αυτο?

beefmeup
11-07-14, 09:52
οχι φιλε μου,δεν ειναι θεμα σνομπαριας,αλλα αυτα που ρωτας ειναι χιλιογραμενα μεσα σε θεματα..
εγω οταν ηθελα να αγορασω ταμπλετ κ δεν ηξερα τι κ πως μπηκα σε ενα σχετικο φορουμ κ εκατσα κ διαβασα..τελικα αποφασισα να αγορασω καποιο απο αυτα που διαβασα χωρις καν να ανοιξω κ νεο θεμα..

αν εκανες λιγο τον κοπο να ψαξεις το φορουμ θα διαβαζες τι ακριβως ειναι το "νιτρικο"..
σε γενικες γραμμες ειναι μια κακη μεταφραση ενος ειδους συμπληρωματων που λεγονται "προεξασκητικα"..κ αυτο γιατι υποτιθεται οτι τα συμπληρωματα αυτα σου διεγειρουν την εκριση ΝΟs στο σωμα..
το μεγαλυτερο μερος αυτων των συμπληρωματων ειναι καθαρα θεμα μαρκετινγκ μιας κ λιγες ουσιες μπορουν οντως να διεργειρουν παραγωγη NO στο σωμα,οπως πχ η κιτρουλινη..
κ μετα φυσικα εχουμε μεσα κ διαφορα αλλα συστατικα οπως αυτο εδω το συμπληρωμα..καφεινη,αμινοξεα,κρεατινη διαφορα extract απο φρουτα που κ αυτα απο μονα τους μπορουν να βοηθησουν στην παραγωγη ΝΟ..οι περισοτεροι ομως παραμενουν στα διεγερτικα για να τους δινουν ενεργεια μεσα στην προπονηση..

αυτο εδω ειναι blend που σημαινει οτι δεν ξερεις τι ποσοτητα εχει απο το καθε συστατικο μεσα,αλλα οσον αφορα την κρεατινη απο εμπηρεια θα σου ελεγα οτι εχει καπου απο 2-4γρ ανα δοση.
αν ειχες ριξει παλι μια ματια στο φορουμ θα διαβαζες κ για το αν η κρεατινη θα σου κανει κακο στο συκωτι,υπαρχουν ενα σωρο θεματα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?23827-%CE%9A%CF%81%CE%B5%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B7-%CE%BC%CF%85%CE%B8%CE%BF%CE%B9-%CE%BA-%CF%80%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1) πανω σε αυτο..

arvacon
11-07-14, 15:02
Εχεις δικιο, θα μπορουσα να το ψαξω περισσοτερο.. Η απαντηση σου ομως με κατατοπισε πληρως κ σε ευχαριστω γι αυτο. :-)

reignman007
18-07-14, 17:59
Λοιπον επεσε στα χερια μου δειγμα του συγκεκριμενου.Γευση νομιζω μανγκο μετρια προς καλη.Διαλυτοτητα το ιδιο.
Σε εβδομαδα πολυ χαμηλων υδατανθρακων το πηρα ολοκληρο το φακελακι(17γρ) σε μερα χεριων ενω ειμαι στα μισα κουτιου Jacked το οποιο δεν με πιανει ουτε στα 3 σκουπ.
Αμεσως πολλα τσιμπηματα.
Χωρις να πολυλογησω φοβερη προπονηση.Αντοχη διαρκεια ενεργεια και φοκους.Και αβιαστα αεροβιο απο πανω.

Το σκεφτομαι για επομενη αγορα.

vaggan
03-10-14, 21:34
το βλεπω σε καλη τιμη στο e shop και αναρωτιεμαι αν θα ηταν οκ να το βαλω μαζι με το στιμαχολικ απο μια δωση πριν την προπονηση

capo
03-10-14, 21:45
10g υδατανθρακα η δοση.. κλεψιμο.. μακριαα!!

beefmeup
03-10-14, 22:05
το βλεπω σε καλη τιμη στο e shop και αναρωτιεμαι αν θα ηταν οκ να το βαλω μαζι με το στιμαχολικ απο μια δωση πριν την προπονηση

για ποιο λογο θες να παρεις κ τα 2 μαζι?
το stimaholic αν κρινω απο τον αντιστοιχο λιποδιαλυτη της εταιριας που δεν απεχουν κ πολυ τα συστατικα τους (θα αφησω κ εκει ενα review) ειναι πολυ δυνατο απο μονο του.

vaggan
04-10-14, 09:01
εχω την εντυπωση οτι το ενα συμπληρωνει το αλλο διονυση και οτι θα ειναι μπομπα αν παρω μια δωση απο το καθενα θα ειμαι στην προπονηση καπως ετσι...:turtle:

beefmeup
04-10-14, 14:28
χαχα:green:

οκ,απλα εχε υποψιν σου οτι το stimaholic ειναι πολυ δυνατο:weights:

raziel13epsilon
04-03-16, 17:11
Βγηκε νεα φορμουλα. Ειπα να την βαλω να υπαρχει !!

103187