PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση μελών στο διημερο αγώνων της IFBB στην Στυλίδα (9-10.6.2012)



Polyneikos
13-06-12, 09:43
Μερικες φωτογραφίες από το ΣαββατοΚυριακο των αγωνων της IFBB (Πανελληνιο-Μεσογειακο) στην Στυλίδα :green:


Ο Ραμπο σε φάση κέτωσης :food:


48622


48621


Ο Dreiko ερωτεύτηκε :green::green:


48623


48624


48625

Προσπαθώντας (ματαια :green: ) να τους επαναφέρω σε τάξη :P:P

48626

marvin
13-06-12, 09:58
Ηταν που ο Ραμπο δεν θα ακουμπουσε οτιδηποτε λιπαρο για καιρο....:spank::spank:


:shock: Βαγγελη ντροπηηηηηηηηηηηηηη!!!Τα ξερει αυτα ο Κωστης;

Κωστα απο οτι φαινεται περασες ζορικες στιγμες...:P

Polyneikos
13-06-12, 10:00
Γίνανε πολλά αίσχη που δεν κατάφερα να αποτρεψω,δυστυχως .Φερνω την ευθύνη ως γηραιότερος,μου το μαγαρίσανε το δωματιο :P

Dr.Dre
13-06-12, 10:03
ραμπο το 50% που θα κραταγες και οτι δεν θα υπεκυπτες σε πειρασμους
οι φωτο αλλα μαρτυρουν, ελπιζω να μπει καμια φωτο με κανα ρυζι και κοτοπουλο μπας και δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα:turtle::turtle:

marvin
13-06-12, 10:04
Γίνανε πολλά αίσχη που δεν κατάφερα να αποτρεψω,δυστυχως .Φερνω την ευθύνη ως γηραιότερος,μου το μαγαρίσανε το δωματιο :P

Κωστα θα ηθελα να μου προσκομισεις ολα τα στοιχεια καθως αφορουν την ευτυχια του παιδιου μου...Κωστη μου(Levrone) κρατα γερα..κουραγιο!!!!:P:P

gym
13-06-12, 10:47
καλα εχω πεθανει!χαχαχαχα ρε ντρεικο κατσε πια ηρεμος σε πιασε το καλοκαιρι για τα καλα!:P:P:P:P

Polyneikos
13-06-12, 10:55
Το πολυταξιδεμένο πανό του forum



48661

48660


48659

48662


48663




Κατά την εγκατάσταση μας στο δωματιο


48664


48665

COBRA_STYLE
13-06-12, 11:06
Mαλλι και παιχνιδακια Dreiko:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::rolf::rolf:

Dreiko
13-06-12, 14:18
Γίνανε πολλά αίσχη που δεν κατάφερα να αποτρεψω,δυστυχως .Φερνω την ευθύνη ως γηραιότερος,μου το μαγαρίσανε το δωματιο :P

ελα τωρα...μη μας το παιζεις παρθενοπη...:turtle:


Κωστα θα ηθελα να μου προσκομισεις ολα τα στοιχεια καθως αφορουν την ευτυχια του παιδιου μου...Κωστη μου(Levrone) κρατα γερα..κουραγιο!!!!:P:P

δεν ειναι αυτο που νομιζεις πεθερουλα μου...:turtle:


καλα εχω πεθανει!χαχαχαχα ρε ντρεικο κατσε πια ηρεμος σε πιασε το καλοκαιρι για τα καλα!:P:P:P:P

:turtle::turtle::turtle:


Mαλλι και παιχνιδακια Dreiko:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::rolf::rolf:


δε φταιω εγω...ειναι πειρασμος ο ραμπο...:green::turtle:

RAMBO
13-06-12, 14:24
Νικη ζητω συγνωμη αλλα δεν αντεξα την πρωτη μερα....οσο για το δωματιο της ακολασιας μονο οσοι ηταν εκει θα ξερουν :P

NASSER
13-06-12, 14:35
Ο πιο ήσυχος ήμουν εγώ... όταν τρώμε δεν μιλάμε :green:

Dreiko
13-06-12, 14:39
Ο πιο ήσυχος ήμουν εγώ... όταν τρώμε δεν μιλάμε :green:

ειναι η υπογλυκαιμια σου νασσερ...:P:P:P

lila_1
13-06-12, 14:56
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=48624&d=1339569605


Ντρέικο βλέπω κάνεις τον ανήξεροhttps://odebi.org/forums/images/smilies/smiley_innocent.gif , αλλά η χαρά του Ράμπο δε κρύβεται....:turtle:

Διακογιαννης Γιαννης
13-06-12, 15:10
Μερικες φωτογραφίες από το ΣαββατοΚυριακο των αγωνων της IFBB (Πανελληνιο-Μεσογειακο) στην Στυλίδα :green:


Ο Ραμπο σε φάση κέτωσης :food:


48622


48621


Ο Dreiko ερωτεύτηκε :green::green:


48623


48624


48625

Προσπαθώντας (ματαια :green: ) να τους επαναφέρω σε τάξη :P:P

48626

Με καθε επιφυλαξη,θα ηθελα να κανω μια διορθωση.Ο ηθοποιος, που συνεχως τον αποκαλειτε Ραμπο,νομιζω οτι στη πραγματικοτητα ειναι ο Λεοναρντο ντι Καμπριο.Οπωσδηποτε δεν χαθηκε ο κοσμος με αυτο το λαθακι,απλως το επισημαινω ετσι,για τους τυπους.

Polyneikos
13-06-12, 16:23
Oλοι με μπλουζάκια :bodybuildinggr:, για τους παρατηρητικούς!!

48741

48740


48742

Dreiko
13-06-12, 16:29
Oλοι με μπλουζάκια :bodybuildinggr:, για τους παρατηρητικούς!!



αφου ειπαμε...εκπροσωπουμε το φορουμ,δεν παιζουμε....:turtle::green:

TRIANTAFYLLOU
13-06-12, 16:35
η ομάδα για μια ακόμα φορα έδωσε ζωντάνια στην εκδήλωση , εγω στεναχωρέθηκα για το θερμό επεισόδειο με τον ραμπο και βαγγέλη και πιο πολύ για τον κουμπάρο αν τα δεί και απο την άλλη σκεύτηκα που θα σταματήσει αυτός ο ράμπο , απο την μια με τις γυναίκες δεν έχει αφήσει θηλυκια γάτα , φαίνετε δεν τον έφτασαν αυτές που παρεβρέθηκαν εκεί και άρχησε να αποπλανεί τον βαγγέλη :P:P:P:turtle::turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
13-06-12, 16:38
Η τεστοστερόνη του Κωστα ,Ηλία,ήταν στα ύψη,μαζί με την λίμπιντο ,λόγω καλοκαιρίου και αιθέριων υπάρξεων,πιθανόν.. :P


48744

Το τι ακουσαμε με τον Νασσερ,δεν μπορείτα να φανταστείτε..Εγω καλου κακού,κλειδωνα την πόρτα στο δωματιο μου το βραδυ :turtle:

RAMBO
13-06-12, 16:54
Κώστα το περιστατικό ήταν λόγω υπερφόρτωσης απο την κατηγορία μπικίνι γι αυτο γυρναγα και με λιγα ρουχα:P

RAMBO
13-06-12, 16:56
Με καθε επιφυλαξη,θα ηθελα να κανω μια διορθωση.Ο ηθοποιος, που συνεχως τον αποκαλειτε Ραμπο,νομιζω οτι στη πραγματικοτητα ειναι ο Λεοναρντο ντι Καμπριο.Οπωσδηποτε δεν χαθηκε ο κοσμος με αυτο το λαθακι,απλως το επισημαινω ετσι,για τους τυπους.

Κ.Γιάννη ευχαριστώ για την επισήμανση,πραγματικά έπρεπε να είχατε έρθει το 2ήμερο το θέαμα άξιζε δεόντος:green:

TRIANTAFYLLOU
13-06-12, 18:24
ε με τέτοιο θέαμα πως να είναι φρόνιμος ο ράμπο , όταν φτάσει στην ηλικία μας θα μάθει την εγκράτεια όπως εμείς , τωρα που να χαλιναγωγήσει το ορμονικό σύστημα :thumbup:

Polyneikos
13-06-12, 19:10
Ο Ραμπο προκάλεσε τον Αιγύπτιο αθλητή για εναν αγώνα του χρόνου,στο ίδιο σημείο,ανανεωνοντας το ραντεβου τους,θεωρωντας ότι οι διαφορες ειναι μικρες !!


48769

48770


Χρήστος 1961, Νασσερ ,Τόλις 1989 (γιος του Χρήστου)!

48772

48773


48771

Χρήστος Τριανταφύλλου
13-06-12, 20:20
Tι εγινε ρε παιδια κ ο γιος μου μετα απο αυτο το διημερο με εχει ''φαει'' να του βγαλω προγραμμα διατροφης:porc: κ προπονησης :weights:για ενα μηνα ,ωστε να γινει φετα;;;:
Kαλα μιλαμε ,η εμπνευση που πηρε τον τρελανε κ αυτος τρελαινει εμενα:green:

Αν κ ο Dreiko τον συμβουλεψε με ενα τρομερο προγραμμα με βαση το πιτογυρο που θα του δωσει συνγχρονως τρομερο ογκο κ εξτρα γραμμωση ,αυτος επιμενει για ψαρι κ κοτοπουλο!:bbbiceps:
Αντε να δουμε τι θα γινει!:lift2hand:

Dreiko
13-06-12, 21:04
Αν κ ο Dreiko τον συμβουλεψε με ενα τρομερο προγραμμα με βαση το πιτογυρο που θα του δωσει συνγχρονως τρομερο ογκο κ εξτρα γραμμωση ,αυτος επιμενει για ψαρι κ κοτοπουλο!:bbbiceps:


:rolf::rolf::rolf::rolf:
Xρηστο δε θελει να με ακουσει...τι να κανεις....περισσοτερα σουβλακια για μενα...:green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
14-06-12, 00:16
Kαι μερικα πλανα που φαινεται ολη η παρεα εν δραση , με καμεραμαν τον Τολη (Ραμπο τρεμε:P)

Εκει που βγηκα με τον Γκλετσο ηταν παραγγελια απο την γυναικα μου ,στην αρχη ντρεπομουν λιγο .αλλα τι να κανω ,μην ειχαμε κ μουτρα :green: στον γυρισμο!

Πρεπει να αναφερθω κ στον Χρηστο (Lion) που ηταν πραγματικο ''λιονταρι'' στην οργανωση κ στην σειρα εμφανησης των αθλητων ,χωρις να δημιουργηθει κανενα προβλημα :clap:

Παντως ολο αυτο το υλικο που παρουσιαστηκε απο τα παιδια κ συνεχιζει ακομα ,δεν ειναι τυχαιο ,ο Κωστας κ η παρεα του τρεχανε συνεχως:rocking:


http://www.youtube.com/watch?v=XUjQhWM0jKg&feature=youtu.be

NASSER
14-06-12, 00:36
Ευχαριστούμε τον Τόλη και σένα Χρήστο για το βίντεο :thumbup: Πραγματικά μου άρεσε πολύ :)

Tolis 1989
14-06-12, 00:58
Σάββατο βράδυ μετά τους αγώνες όλη η παρέα του :bodybuildinggr: περιμένει τα ψητά στα κάρβουνα!!!:toast:

http://www.youtube.com/watch?v=xydOVg5ym8g&feature=plcp

RAMBO
14-06-12, 01:15
Τολη πολυ ωραια τα βιντεο,εχουμε ως αναμνηστικο και κατι παραπανω απο τις φωτο...οσο για την ταβερνα μετα οχι απλως γεμισε το τραπεζι αλλα βαζαμε τα πιατα το ενα μεσα στο αλλο:green:

Eddie
14-06-12, 03:01
Μπραβο παιδες!!!Ωραιες φωτο και βιντεο..

Χαρηκα που τα ξαναειπαμε με τον dreiko και την miss dreiko και τον Χρηστο (lion) και που γνωρισα και τους ραμπο-πολυνικο (κωστα-κωστα ;p) Χρηστο 1961,τολη 1989 και το σκληρο αγορι "νασσερ" χαχα :P

Ραμπο βαλε και τις δικες σου φωτο απ το τσητ ρε συ να μαζευουμε υλικο :green:

Ηταν πολυ καλα,ειχαμε φαση και υστερα γεμισαμε για τα καλα τις αποθηκες μας στον καραβομυλο.Εις το επανιδειν λοιπον.. :clap::clap::clap::clap:

Dreiko
14-06-12, 14:14
Kαι μερικα πλανα που φαινεται ολη η παρεα εν δραση , με καμεραμαν τον Τολη (Ραμπο τρεμε:P)

Εκει που βγηκα με τον Γκλετσο ηταν παραγγελια απο την γυναικα μου ,στην αρχη ντρεπομουν λιγο .αλλα τι να κανω ,μην ειχαμε κ μουτρα :green: στον γυρισμο!

Πρεπει να αναφερθω κ στον Χρηστο (Lion) που ηταν πραγματικο ''λιονταρι'' στην οργανωση κ στην σειρα εμφανησης των αθλητων ,χωρις να δημιουργηθει κανενα προβλημα :clap:

Παντως ολο αυτο το υλικο που παρουσιαστηκε απο τα παιδια κ συνεχιζει ακομα ,δεν ειναι τυχαιο ,ο Κωστας κ η παρεα του τρεχανε συνεχως:rocking:



Χρηστο πραγματικα πολυ ωραιο το βιντεακι...:thumbup::thumbup:
μου θυμιζει παρακαμερα απο ποδοσφαιρικους αγωνες...:turtle:


Μπραβο παιδες!!!Ωραιες φωτο και βιντεο..

Χαρηκα που τα ξαναειπαμε με τον miss dreiko και την miss dreiko και τον Χρηστο (lion) και που γνωρισα και τους ραμπο-πολυνικο (κωστα-κωστα ;p) Χρηστο 1961,τολη 1989 και το σκληρο αγορι "νασσερ" χαχα :P



τωρα ειναι πιο σωστο...:P:turtle::turtle:

Υ.Γ.και μας τιμη μας να γνωρισουμε τη miss eddie...:green:

LION
15-06-12, 16:07
Γεια σου Χρήστο(1961) και Τολη!
Αν και τα είπαμε κι από κοντά,χάρηκα που σας γνώρισα.
Τα άλλα τα παιδιά τα ήξερα από πριν,πλην του "αισθήματος" του Eddie!

Polyneikos
15-06-12, 17:36
49304

49303



49302

NASSER
15-06-12, 18:26
Φοβερή η ομάδα!!! Άντε και σύντομα να επαναλάβουμε συνάντηση και να το απολαύσουμε!!

Stella
15-06-12, 19:52
H κοπέλα δίπλα από τον Νασερ είναι η Μαρία;:shock::shock::shock:
Θ-Ε-Α!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

Μαρία θέλουμε και άλλες φωτό σου!!!:thumbup:

Μαρία
15-06-12, 23:45
H κοπέλα δίπλα από τον Νασερ είναι η Μαρία;:shock::shock::shock:
Θ-Ε-Α!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

Μαρία θέλουμε και άλλες φωτό σου!!!:thumbup:

χχαχαχαχαα να σαι καλα!!
Εκει χαλαρωνουμε μετα απο μεσημεριανο γευμα (πιτσας)!:green:

Levrone
15-06-12, 23:51
Ηταν που ο Ραμπο δεν θα ακουμπουσε οτιδηποτε λιπαρο για καιρο....:spank::spank:


:shock: Βαγγελη ντροπηηηηηηηηηηηηηη!!!Τα ξερει αυτα ο Κωστης;

Κωστα απο οτι φαινεται περασες ζορικες στιγμες...:P

δεν πειραζει, εσυ αγκαλιαζε αυτον..

πετα στον καλαθο των αχρηστων τις ομορφες στιγμες που ζησαμε..

υποκριτη..

vaggan
16-06-12, 09:37
χρηστο βλεπω δεν εχεις αφησει event για event:toast:κριμα που δεν μπορεσα να ερθω

Tolis 1989
16-06-12, 13:42
Φοβερή η ομάδα!!! Άντε και σύντομα να επαναλάβουμε συνάντηση και να το απολαύσουμε!!

Όλοι μαζί περάσαμε τρομερά!...μακάρι να μας ξαναδοθεί η ευκαιρία μετά απο κάποιον αγώνα να πάμε όλοι μαζί σαν ομάδα :bodybuildinggr: σε κανένα ταβερνάκι για μπριζολίδια και σαλάτες!:toast:
http://www.jenny.gr/wp-content/uploads/2011/06/%CE%A0%CE%B1%CF%8A%CE%B4%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1-%CE%A0%CE%BF%CE%BB%CF%8D%CE%B4%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BF-635x476.jpg
49412

Χρήστος Τριανταφύλλου
16-06-12, 13:43
H κοπέλα δίπλα από τον Νασερ είναι η Μαρία;:shock::shock::shock:
Θ-Ε-Α!!!:bowdown::bowdown::bowdown:

Μαρία θέλουμε και άλλες φωτό σου!!!:thumbup:

Συμφωνω...... Μαρια εισαι θεα :clapping:κ απο κοντα κ στις φωτο κ στο video (εστω κ για λιγο)

Χρήστος Τριανταφύλλου
16-06-12, 13:53
χρηστο βλεπω δεν εχεις αφησει event για event:toast:κριμα που δεν μπορεσα να ερθω

Φιλε Βαγγελη αν μας ξαναδοθει ευκαιρια μακαρι να μπορεσεις να εισαι μαζι μας!

Αμαν ! Τι πλαταρα εχεις φτιαξει ρε θηριο;:hantel:

vaggan
16-06-12, 14:03
Φιλε Βαγγελη αν μας ξαναδοθει ευκαιρια μακαρι να μπορεσεις να εισαι μαζι μας!

Αμαν ! Τι πλαταρα εχεις φτιαξει ρε θηριο;:hantel:ναι φιλε πρεπει σιγουρα να το κανονησουμε και σιγουρα μεσα στο 2012 θα τα πουμε και απο κοντα:toast:πλατη ωμοι τα δυνατα μου σημεια:toast::welcome:

Μαρία
16-06-12, 14:57
Συμφωνω...... Μαρια εισαι θεα :clapping:κ απο κοντα κ στις φωτο κ στο video (εστω κ για λιγο)

Χρηστο τι να πω ευχαριστω με κανετε και κοκκινιζω.:oops::oops:
Ισως να φταιει το γεγονος οτι δειχνω χαρουμενη επειδη πιο πριν ειχα φαει κατι πιτσες και γενικα σαβουρες εκεινη την μερα!!!Και αυτο φανηκε και στην φωτο (η ευτυχια)!!!!:green:

Polyneikos
16-06-12, 16:26
δεν πειραζει, εσυ αγκαλιαζε αυτον..

πετα στον καλαθο των αχρηστων τις ομορφες στιγμες που ζησαμε..

υποκριτη..

Κωστη συγνωμη που θα στο πω,πεταξε το πουλακι :green:

Eddie
16-06-12, 16:37
Το Σαββατο που ησουν Μαρια να σε γνωρισουμε κι εμεις? :smash:


χρηστο βλεπω δεν εχεις αφησει event για event:toast:κριμα που δεν μπορεσα να ερθω

Κριμα που δεν ηρθες να μεγαλωσει η παρεα :toast:

Ωραια πλατη!! :welcome:

NASSER
16-06-12, 16:39
Όσοι μπορούσαν να έρθουν και δεν ήρθαν, να πάρουν μια γεύση να καταλάβουν πως περάσαμε πολύ ωραία! Μην σας πω πως θα ήθελα να ξαναγίνει το πανελλήνιο της ΕΟΣΔ στη Στυλίδα :P

COBRA_STYLE
16-06-12, 16:42
ζηλεψα κ γω τωρα μαμω:banghead:

Levrone
16-06-12, 16:50
Κωστη συγνωμη που θα στο πω,πεταξε το πουλακι :green:

δεν ασχολουμαι..
υπαρχουν κι αλλοι..
και ο βαγγαν και ο εντι μια χαρα παιδια ειναι..

Dreiko
16-06-12, 16:58
Κωστη συγνωμη που θα στο πω,πεταξε το πουλακι :green:

οχι και πουλακι.............πουλαρα....:turtle::green:


δεν ασχολουμαι..
υπαρχουν κι αλλοι..
και ο βαγγαν και ο εντι μια χαρα παιδια ειναι..

ετσι ευκολα μ'αφηνεις να φυγω?δε θα με διεκδηκησεις?:angry::angry:

Χρήστος Τριανταφύλλου
16-06-12, 18:11
Όσοι μπορούσαν να έρθουν και δεν ήρθαν, να πάρουν μια γεύση να καταλάβουν πως περάσαμε πολύ ωραία! Μην σας πω πως θα ήθελα να ξαναγίνει το πανελλήνιο της ΕΟΣΔ στη Στυλίδα :P

:thumbup: +1000 :toast: :thumbsup:

vaggan
16-06-12, 18:35
Το Σαββατο που ησουν Μαρια να σε γνωρισουμε κι εμεις? :smash:



Κριμα που δεν ηρθες να μεγαλωσει η παρεα :toast:

Ωραια πλατη!! :welcome:thanks man..βασικα το τραπεζι θα ηταν πολυ ενδιαφερουσα εμπειρια:P:P

Polyneikos
18-06-12, 23:37
Οντως το τραπεζι ηταν ενδιαφερουσα εμπειρία :P:P


49840

49839

49838

49837

49836

Levrone
18-06-12, 23:53
μεχρι Στυλιδα πατε.
Κρητη δεν κατεβαινει κανεις!
Εχω κλεισει τα συνορα!

Eddie
19-06-12, 00:11
Πωω πω τι μου θυμιζετε και πειναω παλι...καναμε καλο φαϊ,ηταν πολυ ωραια ολα.. :clap::clap::clap::clap:

Νομιζω οτι καλα καναμε τελικα και πηγαμε καραβομυλο απ το να μεναμε στυλιδα.

NASSER
19-06-12, 00:24
Με τέτοια πίνα Βασίλη όλα θα τα τρώγαμε όπου και να ήμασταν.:food:
Ήταν και το κρασί καλό και βοήθησε να χαλαρώσουμε... μετά έκανα έναν ύπνο άλλο πράμα... :green:

Eddie
19-06-12, 00:28
Με τέτοια πίνα Βασίλη όλα θα τα τρώγαμε όπου και να ήμασταν.:food:
Ήταν και το κρασί καλό και βοήθησε να χαλαρώσουμε... μετά έκανα έναν ύπνο άλλο πράμα... :green:

χαχαχαχα απορω πως κοιμηθηκες καλα με τοσο ψωμι που τσακισες..μαλλον σε νυσταξε ο υδατ σε συνδιασμο με το κρασι :P

NASSER
19-06-12, 00:32
χαχαχαχα απορω πως κοιμηθηκες καλα με τοσο ψωμι που τσακισες..μαλλον σε νυσταξε ο υδατ σε συνδιασμο με το κρασι :P

Σκέψου πως το μεσημέρι είχα πάθει υπογλυκαιμία από την κούραση και αφαγία.Άλλη μια γύρα από τα ίδια να έφερνε θα τα τσάκιζα :green:

RAMBO
19-06-12, 00:54
Νασσερ ακομα θα ετρωγες..και γω το κακομοιρο που παρεμεινα κατα το πληστον σε διατροφη να κοιταω..μας μαθανε και κει:green:

COBRA_STYLE
19-06-12, 01:06
στην 2η φωτο τι ειναι αυτο το κρεας?:unsure::unsure:

Eddie
19-06-12, 01:13
στην 2η φωτο τι ειναι αυτο το κρεας?:unsure::unsure:

Η σπεσιαλητε του..μπιφτεκι με μια δοση φετας μεσα..τρελα!

magdaline
19-06-12, 01:16
Η σπεσιαλητε του..μπιφτεκι με μια δοση φετας μεσα..τρελα!

με πέθανε το thread βραδιατικα

Dreiko
19-06-12, 12:54
Πωω πω τι μου θυμιζετε και πειναω παλι...καναμε καλο φαϊ,ηταν πολυ ωραια ολα.. :clap::clap::clap::clap:

Νομιζω οτι καλα καναμε τελικα και πηγαμε καραβομυλο απ το να μεναμε στυλιδα.


Με τέτοια πίνα Βασίλη όλα θα τα τρώγαμε όπου και να ήμασταν.:food:
Ήταν και το κρασί καλό και βοήθησε να χαλαρώσουμε... μετά έκανα έναν ύπνο άλλο πράμα... :green:

βασικα εγω θα ετρωγα κανα μπιφτεκι ακομα....παρεα με τον κρασο-μπεκρη τον βασιλη....:turtle::turtle::green:

Eddie
19-06-12, 15:22
βασικα εγω θα ετρωγα κανα μπιφτεκι ακομα....παρεα με τον κρασο-μπεκρη τον βασιλη....:turtle::turtle::green:

Κι εγω θα ετρωγα ενα μπιφτεκι ακομα..ε και λιγο κρασι για να παει κατω ο μεζες..μη τον φαμε ξερομπουκι :P

Tolis 1989
20-06-12, 00:24
Ωραίο φωτογραφικό και αναμνηστικό υλικό παιδιά!:clap:
Όντως το μπιφτέκι ήταν όλα τα λεφτά!....Άμα ξανα τύχει αγώνας εκεί τριγύρω, να το επαναλάβουμε όλοι μαζί!:thumbup:

goldenera
20-06-12, 23:29
Πωω πω τι μου θυμιζετε και πειναω παλι...καναμε καλο φαϊ,ηταν πολυ ωραια ολα.. :clap::clap::clap::clap:

Νομιζω οτι καλα καναμε τελικα και πηγαμε καραβομυλο απ το να μεναμε στυλιδα.

Ποπό ρε Eddie είχα κάνει το 1998 σαν εξωτερική φρουρά ένα εφιαλτικό 2ήμερο στο στρατόπεδο εκεί στον Καραβόμυλο που το θυμάμαι ακόμα......μιλάμε για ΠΟΛΥ....τρυφύλλι;)

RAMBO
21-06-12, 13:07
Oι τεχνικοι του συνεργειου μας Polyneikos και Dreiko ηταν υπευθυνοι για το στησιμο του εξοπλισμου,εγω απολαμβανα την θεα καθως σαν χειριστης μηχανηματων υψηλης τεχνολογιας μιας και ειδικευμενος μονο σε αυτο και δεν πρεπει να κουραζομαι:P

50064

Dreiko
21-06-12, 14:08
καταλαβες κωστα???μας τη λεει ο σατραπης ο ραμπο...:turtle:
εμεις στο μεροκαμματο και αυτο σουβλακι και παγωτο....:P

RAMBO
21-06-12, 15:04
Πως αλλιως θα κανω τα gro plan μου,τα σαγηνευτικα zoom και τα ατελειωτα παιχνιδια με τον φακο?:P

Ο καμεραμαν ειναι κατι ιερο,πρεπει να τον προσεχετε δεοντος και να τον ταιζετε συχνα:green:

Tolis 1989
08-07-12, 18:51
Rambo εσυ εισαι στο avatar?.....ωραία πλάτη!

RAMBO
08-07-12, 19:30
Rambo εσυ εισαι στο avatar?.....ωραία πλάτη!

Nαι εγω:green: