PDA

Επιστροφή στο Forum : Hydroxycut



billys15
07-08-06, 16:01
mipos kserete an to hydroxycut einai katallilo kai gia anilikous? exo p.x. pou eimai 15 mporo na to pairno?

Gasturb
07-08-06, 16:13
mipos kserete an to hydroxycut einai katallilo kai gia anilikous? exo p.x. pou eimai 15 mporo na to pairno?

file bilia kalutera oxi oute gia enhlikous gia syxnh xrhsh den einai

billys15
07-08-06, 17:20
ok.apla epeidi thelo na xaso kapoious pontous,psaxno kalo fat burner kai petixa ena hydroxycut

Gasturb
07-08-06, 18:00
ok.apla epeidi thelo na xaso kapoious pontous,psaxno kalo fat burner kai petixa ena hydroxycut

30 lepta prin thn aerovikh sou perne 3 gr katharh kaffeinh k eisai swstos, auta ta skeuasmata peirazoun ton metavolismo k den prepei se kammia periptwsh prin teleiwsei h anaptyxh sou na to kaneis. An kaneis synexeia gymnastikh k me swsth diatrofh se ligotero apo xrono eggyhsh mou tha xaseis tous pontous pou theleis tha anoixoun oi plates sou k tha deis oti tha boun oi baseis gia kalo bodybuilding. Eisai 15 xrono palikari mou prosexe!

ice-man
07-08-06, 18:43
file bilia opos ipes kai o gasturb13 stin ilikia sou idi o metavolismos sou einai polli psilos + to oti gimnazese ta pragmata ginonde akomi kalitera kai aneveni kai allo o metavolismos sou. oti dipote simpliroma gia skopous lipodialisis tha itan axriasto kai mpori kai zimiogono na to xrisimopiisis logo ilikias. an o stoxos sou einai na xasis kapious podous opos exis pi sigoura mpori na epiteuxthi prosexondas ligo tin diatrofi sou kai sinexizondas tin gimnastiki

stathis_r
08-12-06, 00:11
Καλησπέρα και πάλι. τελικά παράτησα τα έφεδρα και πήρα το hydroxycut.Σκοπεύω να χάσω καποια κιλά μέχρι τέλος ιανουαρίου και μετά να αρχίσω απλά μθική ανάπτυξη μόνο με αμυνοξέα. σκοπός μου απλά φιτνεσσ κατηγορία. ακουσα κάποια πράγματα για το προϊον που πήρα και θα θελα να γίνεται πιο συγκεκριμένοι. έχει έγγκριση του εοφ. γιατί πρέπει να το αποφυγω?

stathis_r
08-12-06, 00:19
kaneis? :wcourt:

billys15
08-12-06, 15:29
καλα μην το αφησεις,απλως παρε τη συνιστωμενη δοση και δες αν εχεις αποτελεσματα

stevengr
08-12-06, 20:54
Υπαρχουν και καλυτερα. Απο την συγκεκριμενη εταιρια εχω ακουσει καλα χαπια για τα θερμοτζεν.

ajax
10-12-06, 12:02
Ναι το thremogain ειναι οντος καλο το επερνα το καλοκαιρι που περασε και εχασα 5 κιλακια(εκανα και διαιτα φυσικα).

billys15
10-12-06, 15:09
εκεινο που λεει οτι ειναι και καλα για προετοιμασια για διαγωνισμο ειναι αυτο που λετε ή το thermoshred;

GeorgeTF
05-02-07, 13:25
Καλημέρα!κάνω μια διατροφή των 3000 θερμίδων περίπου και παίρνω την elite απο πρωτείνη τα αμινο 23000 και super multi πολυβιταμίνες όλα τις dymatize είναι!θέλω να δώ και εγώ six pack και σκέφτομαι να πάρω ένα λυποδιαλύτη το hydroxycut σιγκεκριμένα ειναι τις muscletech!πέρα οτι βγάζει σκ$%^$%^&τα πρωτείνες και τέτοια στα μικρά είναι καλή!και θέλω να πάρω αυτό γιατί δεν είναι και πολύ δυνατό!το θέμα είναι το εξείς!θα χάσ και μυικό ιστό η θα χάσω μόνο λίπος απο αυτή την υπόθεση?και οι 3000 θερμίδες καλές δεν είναι για γράμωση????
thanks

gpol
05-02-07, 14:12
Σωστη διατροφη και προπονηση θα σου δωσουν αυτο που θες. Αμα περιμενεις απο τα λιποδιαλυτικα να κανουν αυτη τη δουλεια .... θα περιμενεις πολυ και ασκοπα. Ψαξε λιγο εδω http://forum.bodybuilding.gr/viewforum.php?f=25. Τωρα για τις 3000 θερμιδες που λες, δεν μπορουμε να γνωριζομαι αμα ειναι καταλληλες για γραμμωση, αφου δεν ξερουμε ποσα κιλα εισαι και ποσο δραστηριος εισαι.

GeorgeTF
05-02-07, 16:57
Είμαι 79κγρ και δουλεύω (καθιστική) και γυμνάζομαι 4 φορές την εβδομάδα με βάρη και 3 αερόβια

gpol
05-02-07, 17:19
Τι υψος εχεις;; Αν επερνες μεχρι τωρα 3000θερμιδες ,μειωσε τες κατα 300-500 θερμιδες. Αν εψαξες λιγο το link που σου παρεθεσα, νομιζω θα βρηκες καποιες απαντησεις. 3 φορες την βδομαδα βαρη και 2 αεροβια νομιζω ειναι αρκετα για αυτο που θελεις. Αν θες παρεθεσε το προγραμμα γυμναστικης που ακολουθεις. Παντως ενας πολυ αποτελεσματικος και σιγουρος τροπος για να μειωσεις το λιπος, είναι αεροβια το πρωι. Τα επιπεδα το γλυκογονου ειναι πολυ χαμηλα, συν το οτι ανεβαζεις πολυ το μεταβολισμο σου για την υπολοιπη μερα! Απλα πριν αρχισεις περνε πρωτεινη ή αμινοξεα, για να προστατεψεις τυχον απωλεια μυων.

RUHL
30-01-09, 23:29
μετα απο μιση ωρα το βρηκα :joker: να μην ανοιγουμε καινουρια τοπικς

δεν εχω να πω τιποτα καινουριο απλος ενα περιστατικο :lol: :lol:

Ερχομε απο την προπονηση και φτιαχνω το γνωστο μοιγμα βλεπω κατι μασαει η γατα δεν δηνω σημασια παω να το φτιαξω κοιταω ποιο καλα μετα βλεπω μασουσε ενα χαπι Hydroxycut παρατημενο που ειχα απο τα δειγματα που ανοιξα ε λεω αστην σινεχιζω να βαζω τα σκουπ στο ποτιρη κοιταω μετα απο λιγο εβγαζε αφρους :rolf: :rolf: χωρις πλακα :rolf: :rolf: φανταστητε τι τρωτε ρε εσεις οι φιλοι της muscletech :joker:



ΥΓ για τους φιλοζοους μια χαρα ειναι η γατα την επλυνα το στομα καλα καλα και ολα οκ

mantus3
31-01-09, 00:29
εχει παρα πολυ καφεινη... θα κανει δουλια αλλα θα σου παει λιγο αιμα στην τουαλετα...

ρουλ επρεπε να μπορουσε να σου εξωμολογιθει το καημενο το γατακι το τι καψιμο τραβιξε... ειχα σπασει μια φορα μια καψουλα στο στομα μου, καιει το ατιμο...

slaine
31-01-09, 01:40
μετα απο μιση ωρα το βρηκα :joker: να μην ανοιγουμε καινουρια τοπικς

δεν εχω να πω τιποτα καινουριο απλος ενα περιστατικο :lol: :lol:

Ερχομε απο την προπονηση και φτιαχνω το γνωστο μοιγμα βλεπω κατι μασαει η γατα δεν δηνω σημασια παω να το φτιαξω κοιταω ποιο καλα μετα βλεπω μασουσε ενα χαπι Hydroxycut παρατημενο που ειχα απο τα δειγματα που ανοιξα ε λεω αστην σινεχιζω να βαζω τα σκουπ στο ποτιρη κοιταω μετα απο λιγο εβγαζε αφρους :rolf: :rolf: χωρις πλακα :rolf: :rolf: φανταστητε τι τρωτε ρε εσεις οι φιλοι της muscletech :joker:



ΥΓ για τους φιλοζοους μια χαρα ειναι η γατα την επλυνα το στομα καλα καλα και ολα οκ

όχι ρε φίλε... :rolf: :rolf: :rolf: πάει το γατί και ήταν τούμπανο :lol: