PDA

Επιστροφή στο Forum : Jumbo Professional (Scitec nutrition)



cuntface
19-06-12, 21:30
γνωμες για το προιον αφτο το εχει δοκιμαση κανεις? προσφατα κυκλοφορισε


49901


49902

Polyneikos
19-06-12, 22:50
Αρκετες πηγές από υδατανθρακες,μια μείξη από υψηλό και χαμηλο γλυκαιμικο δείκτη.
Αυτο που βλεπω είναι ότι στην δόση των 3,5 scoops,δινει 52 γρ πρωτεινης, κατι που πιθανον δεν θα το προτιμουσα,νομίζω και με την μισή δοση προιοντος παίρνεις καλη ποσότητα υδατανθρακων και πρωτεινης (κανεις και οικονομία).
Αυτο το προιον λογικά ειναι update του Jumbo της ιδιας εταιρίας;

cuntface
19-06-12, 23:10
Αρκετες πηγές από υδατανθρακες,μια μείξη από υψηλό και χαμηλο γλυκαιμικο δείκτη.
Αυτο που βλεπω είναι ότι στην δόση των 3,5 scoops,δινει 52 γρ πρωτεινης, κατι που πιθανον δεν θα το προτιμουσα,νομίζω και με την μισή δοση προιοντος παίρνεις καλη ποσότητα υδατανθρακων και πρωτεινης (κανεις και οικονομία).
Αυτο το προιον λογικά ειναι update του Jumbo της ιδιας εταιρίας;
ναι φιλε ειναι το update τις απλης jumbo το σκεφτομαι να τιν παρω δηλ με 2 σκοοπ μετα την προπονιση εισαι πιστευω οκ

Polyneikos
19-06-12, 23:14
Παντως δεν ξερω αν το παρατηρησες,με την δόση στα 162 γρ, η συγκεκριμενη συσκευασία εχει μολις 10 δοσεις,αρα πρεπει να εχει πολυ καλή τιμη για να την προτιμησεις..
Από οτι βλεπω εχεις και αργινίνη ,μεχρι και κιτρουλίνη,όλα τα χωρέσανε βλεπω :P

cuntface
19-06-12, 23:17
Παντως δεν ξερω αν το παρατηρησες,με την δόση στα 162 γρ, η συγκεκριμενη συσκευασία εχει μολις 10 δοσεις,αρα πρεπει να εχει πολυ καλή τιμη για να την προτιμησεις..
Από οτι βλεπω εχεις και αργινίνη ,μεχρι και κιτρουλίνη,όλα τα χωρέσανε βλεπω :P

στα 3240kg =68euro πιστευω ειναι καλη τιμη τι λες

Polyneikos
19-06-12, 23:20
3240=20 δόσεις.3+ ευρω η δόση,φαρμακι :green:
Γενικα οι φορμουλες όγκου σου δίνουν την χαρα ότι παιρνεις ενα μεγαλο κουβα αλλά λογω μεγαλων δόσεων δεν ειναι τόσο πολυ τελικα..

cuntface
19-06-12, 23:24
3240=20 δόσεις.3+ ευρω η δόση,φαρμακι :green:
Γενικα οι φορμουλες όγκου σου δίνουν την χαρα ότι παιρνεις ενα μεγαλο κουβα αλλά λογω μεγαλων δόσεων δεν ειναι τόσο πολυ τελικα..

δεν ειχα σκοπω να παρω φορμουλα ηθελα να παρω μια whey standard της ON και εναν καθαρω υδατανθρακα αλλα δεν εχω βρη εναν καλο καθαρω οποτε μαλλον θα καταληξω στην jumbo