PDA

Επιστροφή στο Forum : διάδρομοι



kostas21
13-07-08, 20:13
Γεία σας παιδια!!

Θέλω να αγοράσω έναν διάδρομο για προσωπική χρήση.Δεν εχω πολλά χρήματα στη διάθεση μου και θέλω να κάνω μια ερώτηση.Ποιά η διαφορά ανάμεσα στουσ ηλεκτρικούς και τους μαγνητικούς διαδρόμους???Ελπίζω να με βοηθήσετε:D

stavro
13-07-08, 20:58
αν καταφυγεις στην αγορα ενος φτηνου διαδρομου μαλον θα ζημειωθεις στο τελος καθως οντας φτηνο μηχανημα δεν θα εχει ουτε το καταληλο αντικραδασμικο δαπεδο με αποτελεσμα πας για σιγουρο τραυματισμο στα γονατα κυριως επισης σε αναν μαγνητικο αν ειναι αυτο που νομιζω ουτε ενδειξεις εχεις για παλμους και για ταχυτητες.
μην πεταξεις ταλεφτα σου.
αν δεν μπορεις να διαθεσεις λεφτα για καλο μηχανημα σιγουρα πανω απο 1500ευρω κανε καλυτερα την αεροβια σου στον δρομο τρεξιμο βαδην.κλπ

RUHL
13-07-08, 21:49
αν καταφυγεις στην αγορα ενος φτηνου διαδρομου μαλον θα ζημειωθεις στο τελος καθως οντας φτηνο μηχανημα δεν θα εχει ουτε το καταληλο αντικραδασμικο δαπεδο με αποτελεσμα πας για σιγουρο τραυματισμο στα γονατα κυριως επισης σε αναν μαγνητικο αν ειναι αυτο που νομιζω ουτε ενδειξεις εχεις για παλμους και για ταχυτητες.
μην πεταξεις ταλεφτα σου.
αν δεν μπορεις να διαθεσεις λεφτα για καλο μηχανημα σιγουρα πανω απο 1500ευρω κανε καλυτερα την αεροβια σου στον δρομο τρεξιμο βαδην.κλπ+1 :awesome:

NASSER
13-07-08, 23:53
Κωστα αν θελεις κατι για το σπιτι παρε ενα καλο ποδηλατο!
την ιδια δουλεια κανει με λιγοτερα χρηματα και δεν πιανει τοσο χωρο οσο ενας διαδρομος!

kostas21
14-07-08, 10:23
λοιπον εευχαριστώ για τις συμβουλες!!!αλλη μια συμβουλη...ποιο ειναι το όργανο γυμναστικής για εκγύμναση στήθους?? :help:

RUHL
14-07-08, 10:50
http://youtube.com/watch?v=rMEgKgZOJi8