PDA

Επιστροφή στο Forum : Epic (Dedicated Nutrition)



sofos
27-06-12, 03:19
Epic is the ultimate all-in-one, cell volumizing, muscle building, NO boosting and performance enhancing product on the planet. Epic contains the absolute highest clinically proven dosages of creatine, beta alanine, agmatine and other performance enhancing compounds for optimal performance.

http://www.prometeus.nl/CmsData/Artikelen/Fotos/2241/2241_mi1_pd318_1.jpg
http://www.prometeus.nl/CmsData/Artikelen/Fotos/2241/2241_extra_extra470_1.jpg
http://www.prometeus.nl/CmsData/Artikelen/Fotos/2241/2241_extra_extra470_2.jpg

αν ειχε την καρνιτινη στα 2γρ και την αγματινη στο 1γρ θα ταν αψογο...παλι ομως ειναι παρα πολυ καλο,εχει αρκετες δοσεις και ειναι και σε απιστευτη τιμη!(εγω θα επερνα και μια δοση μετα την προπονηση αν και θεωρειται απ οτι καταλαβα pre work out..)

Dimitrios
27-06-12, 11:20
Ωραίο και τίμιο! Η εταιρεία τι λέει γιατί δεν την έχω ξανακούσει;

primordial
27-06-12, 13:40
^^^...Θα συμφωνήσω με τον Μήτσο... τίμιο συμπλήρωμα.
Σαν fan των stims θα ήθελα κ κάτι για τις τσίτες μέσα...:turtle::bounce::turtle:
Μία απορία έχω μόνο, γιατί το συγκαταλέγεις στο section με τα αμινοξέα..??? Πιο πολύ για pre μου κάνει....;)
Λέω εγώ τώρα...:green:

sobral
27-06-12, 14:09
^^^...Θα συμφωνήσω με τον Μήτσο... τίμιο συμπλήρωμα.
Σαν fan των stims θα ήθελα κ κάτι για τις τσίτες μέσα...:turtle::bounce::turtle:
Μία απορία έχω μόνο, γιατί το συγκαταλέγεις στο section με τα αμινοξέα..??? Πιο πολύ για pre μου κάνει....;)
Λέω εγώ τώρα...:green:

καθαρά pre/post συμπλήρωμα είναι (pre κατα την γνώμη μου αλλά οκ θα μπορούσε και post). Είναι σε λάθος section.

TEFAAtzis
27-06-12, 16:34
μαλλον θα το τσιμπησω για pre και post και θα χωσω εξτρα καφεινη στο pre!!!Η εταιρεια pre και post προτεινει να καταναλωνεται!!!

sofos
27-06-12, 18:08
^^^...Θα συμφωνήσω με τον Μήτσο... τίμιο συμπλήρωμα.
Σαν fan των stims θα ήθελα κ κάτι για τις τσίτες μέσα...:turtle::bounce::turtle:
Μία απορία έχω μόνο, γιατί το συγκαταλέγεις στο section με τα αμινοξέα..??? Πιο πολύ για pre μου κάνει....;)
Λέω εγώ τώρα...:green:

λαθος μου μετα το σκεφτηκα....οσο για την εταιρια και γω πρωτη φορα τη βλεπω,αλλα το προιον το κοβω να τελειωνει τσακ μπαμ στο πορτογαλικο :turtle::P

ps:για περισσοτερο πρηξιμο θα βαζα πριν και μετα κιτρουλινη και απο στιμς yohi-caf-γερανιο :turtle: ετσι με κανα 60 αρι συνολο εχεις ενα ολοκληρομενο pre για 1 μηνα σιγουρα...

Devil
27-06-12, 19:40
αρκετα καλοφτιαγμενο για πριν και μετα...;)

απο εκει και περα δεν ειμαι fan της agmatine... ουτε η ταυρινη μαζι β-αλανινη μ'αρεσει...

sofos
27-06-12, 19:56
αρκετα καλοφτιαγμενο για πριν και μετα...;)

απο εκει και περα δεν ειμαι fan της agmatine... ουτε η ταυρινη μαζι β-αλανινη μ'αρεσει...

agmatine γιατι δεν εισαι φαν?δοκιμασες,η ειδες κατι που δε ''σου αρεσε''?

primordial
27-06-12, 20:31
αρκετα καλοφτιαγμενο για πριν και μετα...;)

απο εκει και περα δεν ειμαι fan της agmatine... ουτε η ταυρινη μαζι β-αλανινη μ'αρεσει...

Με μπέρδεψες δι@ολε....:evil2:
νόμιζα ότι συνίσταται η προσθήκη ταυρίνης όταν παίζεις με beta....:unsure:
τα' χω κάνει αχταρμά στο κεφάλι μου....????
Για μετά τι είναι αυτό που σου κάνει το κλίκ...??? Δεν θα το χρησιμοποιούσα για μετά... αλλά γούστα είναι αυτά....:green:

Devil
27-06-12, 21:56
agmatine γιατι δεν εισαι φαν?δοκιμασες,η ειδες κατι που δε ''σου αρεσε''?

ειναι α2 αγωνιστης....


Με μπέρδεψες δι@ολε....:evil2:
νόμιζα ότι συνίσταται η προσθήκη ταυρίνης όταν παίζεις με beta....:unsure:
τα' χω κάνει αχταρμά στο κεφάλι μου....????
Για μετά τι είναι αυτό που σου κάνει το κλίκ...??? Δεν θα το χρησιμοποιούσα για μετά... αλλά γούστα είναι αυτά....:green:

εχουν το ιδιο carrier οποτε πιθανοτατα υπαρχει ανταγωνισμος μεταξι τους σε μεγαλες ποσοτητες...

TEFAAtzis
27-06-12, 23:49
agmatine γιατι δεν εισαι φαν?δοκιμασες,η ειδες κατι που δε ''σου αρεσε''?

στο hemavol παντως που ειχε και δοκιμασα δεν ειδα καμια διαφορα

Mcstefan7
28-06-12, 11:25
Το πήρα και εγώ απο Πορτογαλία...Απο δευτέρα δοκιμή!! 8α το πέρνω κυρίως σαν πόστ 2 μέρες την βδομάδα και ποστ και πριν και τις οφ μέρες μόνο πρωί..

deluxe
29-06-12, 20:58
ειναι α2 αγωνιστης....



εχουν το ιδιο carrier οποτε πιθανοτατα υπαρχει ανταγωνισμος μεταξι τους σε μεγαλες ποσοτητες...Με τους αγωνιστες a1-2,b1-2-3 δε τα παω και πολυ καλα. Υπαρχει καποιο αρθρο στα ελληνικα; Πατησα στα αγγλικα αλλα δε καταλαβαινω. Ή εαν μπορεις να εξηγησεις με λιγα λογια, ακομα καλυτερα σε καποιο ξεχωριστο thread.

Devil
29-06-12, 22:48
Με τους αγωνιστες a1-2,b1-2-3 δε τα παω και πολυ καλα. Υπαρχει καποιο αρθρο στα ελληνικα; Πατησα στα αγγλικα αλλα δε καταλαβαινω. Ή εαν μπορεις να εξηγησεις με λιγα λογια, ακομα καλυτερα σε καποιο ξεχωριστο thread.

σε αυτο το θεμα με τους υποδοχεις α και β θα πρεπει να επεκταθω αρκετα.... μιας και τον τελευταιο καιρο καιει το θεμα με τα συμπληρωματα που δρουν σε αυτους κτλ κτλ.... λογικα θα υπαρξει αρθρο αλλα θα αργησει πολυ....;)

Mcstefan7
30-06-12, 12:01
Το δοκίμασα σήμερα (μέρα οφ) μετα το πρωινό. Σαν μυρωδιά μου θύμιζε ενα άλλο νιτρικο και νόμιζα θα ήταν αιδία αλλα τελικά πίνεται εύκολα γτ δν έχει έντονη γεύση...

sofos
30-06-12, 18:46
Το δοκίμασα σήμερα (μέρα οφ) μετα το πρωινό. Σαν μυρωδιά μου θύμιζε ενα άλλο νιτρικο και νόμιζα θα ήταν αιδία αλλα τελικά πίνεται εύκολα γτ δν έχει έντονη γεύση...

θα δεις πρηξιματα καλα λογικα γυρω στη 2η βδομαδα και θα σαι πιο γεματος.......

STIVAS
30-06-12, 19:34
Πάρτε το Creatine Surge της Jarrow Formulas με Russian tarragon να γουστάρεις κρεατίνη μόνο 19 δολάρια από το φυτό.

primordial
30-06-12, 19:59
Πάρτε το Creatine Surge της Jarrow Formulas με Russian tarragon να γουστάρεις κρεατίνη μόνο 19 δολάρια από το φυτό.

κ γιατί να μην πάρω 1kg. ζάχαρη από το Σούπερ...??? Πιό φθηνά θα μου έρθει..:green:..!!!

sofos
30-06-12, 23:27
κ γιατί να μην πάρω 1kg. ζάχαρη από το Σούπερ...??? Πιό φθηνά θα μου έρθει..:green:..!!!

γιατι κατι ερευνες τελευταια λενε οτι με το tarragon εχει καλυτερη απορροφηση η κρεατινη παρα απ το spike που κανει ο υδατανθρακας,but who really knows :P

Mcstefan7
09-07-12, 18:52
Ο κύκλος 2 κουτία δν είναι?? Δλδ 40 μέρες και μετα 1 μήνα οφ

TEFAAtzis
15-07-12, 19:54
το παρελαβα τη Πεμπτη και το δοκιμασα τη Παρασκευη 40 λεπτα πριν την προπονηση χεριων.Τα πριξηματα που ειχα ηταν πολυ καλα.Πρωτη φορα ειδα διαφορα σε πριξηματα απο καποιο προιον μιας και απο το hemavol που ειχε την ιδια ουσια δεν ειχα δει κατι.Για δυναμη ή αντοχη ειναι νωρις ακομα μιας και πρεπει να περασει λιγος καιρος.Θα το ξαναχρησιμοποιησω σε κανα μηνα οταν θα τελειωσω με τη γραμμωση που μπαινω αυριο!!!

Nosblos
23-01-13, 06:38
κανεις αλλος που να το εχει δοκιμασει?

ArgoSixna
25-01-13, 21:37
Μια φορα το δοκιμασα και απο το απογευμα μεχρι το βραδυ πηγα 5 φορες τουαλετα.... ευτυχως εκανα προπονηση στο σπιτι :green:

Θα το ξαναδοκιμασω τον μαιο , αλλα stand alone γιατι μπορει να με πειραξε ο συνδιασμος , ολες οι σκονες της ημερας ητανε πριν την προπονηση...

ArgoSixna
11-02-13, 19:15
Δευτερη δοκιμη σημερα (δεν ξερω γιατι δεν πηρα το assault σημερα και δοκιμασα αυτο) και παλι τα ιδια..

Εχει ανακατωσει την κοιλια μου και με εστειλε τουαλετα , μου φαινεται θα παω 1-2 φορες ακομη μεχρι να τα βγαλω ολα :shock:

και ρωτω τωρα.. τι με πειραζει απο τα συστατικα?

εβαλα 1σκουπ απο αυτο και μιση ωρα μετα 2γρ lctl+tf2 , 15λεπτα πριν την προπονηση αλλα ΔΕΝ.. ευτυχως το καλοσκεφτηκα και δεν ξεκινησα για το γυμναστηριο , ειχα και λεγκς σημερα ......

beefmeup
11-02-13, 19:26
κ μονο του κ με τις υπολοιπες σκονες σε στελνει?

ArgoSixna
11-02-13, 19:32
πρωτη φορα το δοκιμασα 15 λεπτα πριν την προπονηση ολα μαζι.

Σημερα το εβαλα με 30λεπτα διαφορα αλλα και παλι τα ιδια..

Ενω με το assault που μοιαζουνε αρκετα συστατικα δεν ειχα θεμα.

Δεν με πειραζει που θα το πεταξω(εχω φιλο πειραματοζωο που δεν λεει οχι σε τιποτα!) αλλα θελω να μαθω τι με πειραζει.

Πχ απο πρωτεινη myofusion kai dymatize με πειραζαν στο στομαχι , ειχα κατεβασει 2+2 κουτια μεχρι να το παρω γραμμη οτι εφταιγε το xantham gum..

beefmeup
11-02-13, 19:39
παρτο μονο του πριν την προπονηση,κ ασε την εξτρα καρνιτινη που περνεις μαζι.
δοκιμασε το ετσι μια μερα που δεν θα χεις προπονα για να μην παει χαμενη παλι..
μπορει να μην σε ενοχλησει ετσι..

sofos
12-02-13, 00:22
φιλε argo να ξερεις οτι πιθανοτατα αυτο ειναι απ το xanthan gum...εμενα μια πρωτεινη με xanthan gum που ειχα παρει την επερνα για 1-2 βδομαδες κ μετα την πρωτη βδομαδα αρχισα να χω θεμα και την σταματησα και μου πηρε 5-6 μερες για να στρωσω για τα καλα...κοψε τα pre work(αν και λογικα δε φταινε) και ξεκινα τα σε 6-7 μερες...μπορει να χεις θεμα και με την κρεατινη(αν δε σε πειραξε παλιοτερα η κρεατινη δε θα σε πειραξει και τωρα) πιστευω το xanthan ειναι και οχι η κρεατινη η καποιο συστατικο απ το epic..

ArgoSixna
12-02-13, 00:30
εχω μηνες να πιω οτιδηποτε με xantham μιας και το ειχα βρει οτι φταιει αυτο , ειχα ριξει τις ευθυνες στην anavite νομιζω τοτε :green:

ειμαι σχεδον σιγουρος οτι τα 3γρ lctl με πειραξαν αλλα δεν μπορω να ρισκαρω παλι με το epic , κριμα και ειχα ακουσει καλα λογια!

και μελλοντικα θα κοιταω να μην πεφτουν χαπια σκονες κτλ ολα πριν την προπονηση :/

sofos
12-02-13, 00:32
εχω μηνες να πιω οτιδηποτε με xantham μιας και το ειχα βρει οτι φταιει αυτο , ειχα ριξει τις ευθυνες στην anavite νομιζω τοτε :green:

ειμαι σχεδον σιγουρος οτι τα 3γρ lctl με πειραξαν αλλα δεν μπορω να ρισκαρω παλι με το epic , κριμα και ειχα ακουσει καλα λογια!

και μελλοντικα θα κοιταω να μην πεφτουν χαπια σκονες κτλ ολα πριν την προπονηση :/

φιλε κανε αυτο που σου ειπα και βλεπεις τι παιζει,το επικ 2πλη δοση 2γρ σου δινει,δοκιμασε λιγο αυτο που σ ειπα ομως..

ArgoSixna
12-02-13, 00:41
Eιναι σιγουρο οτι το προκαλει το epic , δηλαδη απο το απογευμα που το πηρα μεχρι το βραδυ σημερα οσο κραταει η επιδραση του. αυριο το πρωι θα ειμαι στα καλα μου. Εχω σταθερα 40μερες τωρα που επαιρνα lctl , tf2 πριν την προπονηση δεν ειχα κανενα θεμα.

σε μια βδομαδα τελειωνω το τφ2 και θα κανω οφφ τα παντα για λιγο καιρο.

beefmeup
12-02-13, 00:50
μαν,να ξες το παθαινω κ γω αυτο με διαφορα prewo κ δεν ξερω γιατι..το ψαχνω ακομα..
κ αποτι βλεπω αφου εχεις κ εσυ ευαισθησια σε διαφορα περιεργα οπως εγω,δεν το βρισκω απιθανο να φταιει το επικ..
πλεον το μονο που μπορω να παρω σιγουρα ειναι το glycergrow μαζι με στιμς κ ειμαι κομπλε..
με τα περισοτερα αλλα εχω θεμα κ εχω διαβασει κατα καιρους κ διαφορα οπως το νεο xpand να δημιουργουν θεματα τετοια σε κοσμο..:unsure:

ArgoSixna
12-02-13, 01:04
εχω δοκιμασει jack3d , craze, sp250 , spMAX , assault , κατι αλλα xcore και διαφορα τετοια αλλα παντα ητανε stand alone και οχι σε σταθερη βαση πχ στα ποδια δεν χρειαζομουν να παρω. To xpand που δοκιμασα διπλη δοση δεν καταλαβα τιποτα και το ειχα παρει σε μερα που δεν ειχα προπονηση για δοκιμη :green:

πιστευω οτι φταιει η lctl επειδη πεφτουν 3γρ μαζι ή η agmatine που ειναι νεο συστατικο στον οργανισμο μου.

Οσο εχω ψαξει δεν βρισκω κατι απο side ουτε απο την εταιρεια ουτε απο χρηστες.. αλλα κατι τετοια οσο και να ψαχνεις , εκει που δεν το περιμενεις τα βρισκεις μετα απο καιρο τυχαια !

*απαντησε μου αν μπορεις στην ερωτηση που θα κανω στο erase pro*

billy89
10-04-13, 01:24
Το περιμένω μεθαύριο για δοκιμή και review! Ελπίζω να μου δώσει το κάτι παραπάνω σε πρηξίματα καθώς η καφείνη με πειράζει οπότε προτιμώ που δεν περιέχει στιμς...

ArgoSixna
10-04-13, 12:56
Απο βδομαδα θα το ξανακανω τεστ , γιατι πιστευω οτι εκεινο τον καιρο παιζει να με πειραζε το γαλα και εριχνα τις ευθυνες σε αυτο εδω.

Το πολυ πολυ να γραμμωσω πιο ευκολα αν μου βγαλει παλι παρενεργειες τυπου επισκεψη στην τουαλετα και κουβεντουλα για 5-6 ωρες :turtle::turtle::turtle:

billy89
20-04-13, 00:01
Το ξεκίνησα από σήμερα σε δόση 15γρ (ενάμιση serving)... Δεν κατάλαβα καμία διαφορά, ίσα ίσα η προπόνησή μου δεν πήγε πολύ καλά αλλά φυσικά είναι πρώτη μέρα, μετά από καμία βδομάδα θα γράψω πιο σίγουρα αποτελέσματα.

Γεύση fruit punch χάλια, πολύ φαρμακίλα μου έβγαλε, την έβαλα σε 300 μλ νερό και μου φάνηκε πολύ έντονη. Ίσως θέλει λίγο παραπάνω νερό.

Διαλυτότητα σούπερ, αν και είχε κάτι ψιλοσβώλους μέσα στο κουτί τελικά διαλύθηκε μέχρι τέλους.

Mcstefan7
20-04-13, 00:31
Καλύετρα να το πέρνεις μετα την προπ. εγώ ετσι το κάνω σαν φόρμουλα κρεατίνης δλδ...Το ξεκίνησα πρν 2 μέρες...ΑΠο παλια που το χα πάρει παλι 2 κουτάκια έχω πάρα πολυ καλές εντυπώσεις!

billy89
25-04-13, 11:42
Λοιπόν συμπλήρωσα χθες μια προπονητική εβδομάδα χρήσης οπότε ας κάνω ένα review:

Στα θετικά τα φοβερά πρηξίματα με διάρκεια, πολύ ευχαριστημένος σε αυτό.

Στα αρνητικά μεγάλη κατακράτηση υγρών και στην κοιλιά αλλά και παντού.

Γεύση fruit punch επιμένω ότι είναι χάλια, μου θυμίζει καποιο σιρόπι που έπαιρνα μικρός αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ποιο :green:

Τουαλέτα δε με έστειλε ευτυχώς.

Γενικά θετικός ο απολογισμός, ίδωμεν παραπέρα...

Mcstefan7
25-04-13, 13:12
Οτι κρατάει νερα κρατάει ειδικά σε κοιλία... Απλα κατα την γνώμη μ είναι το καλύτερο προιόν με κρεατίνη π εχω δοκιμάσει...Με πιάνει πολυ καλύτερα απο κάθε αλλο

billy89
25-04-13, 13:19
Οτι κρατάει νερα κρατάει ειδικά σε κοιλία...

Ντάξει εγώ ήμουν μέτρια σε λίπος γύρω στο 14-15% αλλά στην προπόνηση έβλεπα ίνες σε ώμους τραπέζιους στήθος και από κοιλιά έβλεπα τους οδοντωτούς πάνω. Τώρα με διέλυσε θόλωσα πολύ, αλλά μέσα στο πρόγραμμα ήταν, τώρα για αλλαγές σε δύναμη περιμένω να περάσουν λίγες μέρες.

Mcstefan7
25-04-13, 13:30
Διαφορά σε δύναμη θα δεις σε καμια 10-12ια μερες...Ετσι κι αλλιως με το που κόψουμε το επικ σε 3-4 μέρες θα φύγουν τα νερά και θα ξεθολώσουμε οποτε μν σκάς ;)

sofos
12-10-13, 23:36
εχω δοκιμασει jack3d , craze, sp250 , spMAX , assault , κατι αλλα xcore και διαφορα τετοια αλλα παντα ητανε stand alone και οχι σε σταθερη βαση πχ στα ποδια δεν χρειαζομουν να παρω. To xpand που δοκιμασα διπλη δοση δεν καταλαβα τιποτα και το ειχα παρει σε μερα που δεν ειχα προπονηση για δοκιμη :green:

πιστευω οτι φταιει η lctl επειδη πεφτουν 3γρ μαζι ή η agmatine που ειναι νεο συστατικο στον οργανισμο μου.

Οσο εχω ψαξει δεν βρισκω κατι απο side ουτε απο την εταιρεια ουτε απο χρηστες.. αλλα κατι τετοια οσο και να ψαχνεις , εκει που δεν το περιμενεις τα βρισκεις μετα απο καιρο τυχαια !

*απαντησε μου αν μπορεις στην ερωτηση που θα κανω στο erase pro*

κανω ενα bump εδω...τελικα η lctl σε πειραζε?γιατι εχει 3 μερες που παιρνω την anavite και εχει μεσα lctl και εχω το ιδιο θεμα με σενα,το γραφω εδω γιατι προκειται για το ιδιο συστατικο και γιατι σκοπευα να το δοκιμασω κ αυτο το pre work,επειδη εχει καλη τιμη....

ArgoSixna
13-10-13, 00:32
η αγματινη που δοκιμασα ξανα δεν με πειραζει. λογικα ηταν η lclt.
με την anavite δεν ειχα θεμα παντως
η κιτρουλινη σε πειραζει;;;

ArgoSixna
13-10-13, 00:34
τα παιρνω ολα πισω ! το τφ2 με εστελνε τουαλετα, οχι το επικ. εκανα τεστ το τφ2 σταντ αλονε....

sofos
13-10-13, 18:20
η αγματινη που δοκιμασα ξανα δεν με πειραζει. λογικα ηταν η lclt.
με την anavite δεν ειχα θεμα παντως
η κιτρουλινη σε πειραζει;;;

η κιτρουλινη οχι ουτε και η κρεατινη,τωρα πηρα μια απλη πρωτεινη whey concentrate που χει μεσα μονο σουκραλοζη και μαζι μ αυτη παιρνω και την anavite 3 καψουλες το πρωι και 3 το απογευμα με γευματα,ισως ειναι η lclt γιατι σημερα που σταματησα την anavite και ηπια μονο την whey δεν ειχα θεμα....δοκιμασες και σκετη lclt χωρις τπτ αλλο για να δεις τι παιζει?ισως αυτη σε μερικους μας δημιουργει προβλημα,οπως κ σ αυτο το pre work μπορει να σε ειχε δημιουργησει τοτε θεμα...

ps:ειδα που λες οτι σου δημιουργησε θεμα το test force(τι να πω δε ξερω παραξενο αν και δε το χω δοκιμασει αυτο)

ArgoSixna
13-10-13, 18:27
tf2 , anotest , usps labs daa ολα με εστελναν τουαλετα .. το tf2 το τελειωσα το κουτι ,γιατι να σου πω αληθεια το επερνα το πρωι και με βολευε , πηγαινα μια φορα τουαλετα σε κανα τεταρτο απο οταν το επινα και μετα ημουν κομπλε :P (εννοειται οτι δεν ειδα καμια διαφορα ειτε το επερνα ειτε οχι , μια φορα που νομιζα οτι δουλεψε ηταν η υπερβολικα ψηλές θερμιδες)..

Τα αλλα 2 με πειραζαν για αρκετες ωρες και δοκιμασα μονο απο 2 φορες..

Κιτρουλινη σκοπευω καποια στιγμη να δοκιμασω το nanovapor πως το λενε , ελπιζω να μην με πειραξει γιατι μου αρεσει πολυ σαν συμπληρωμα. Σε φιλο μου που του εδωσα σκετη κιτρουλινη εδωσε τα μεγιστα!!

ArgoSixna
13-10-13, 18:28
Δοκίμασε το hemavol , πιστευω θα σου αρέσει περισοτερο απο αυτο εδω :thumbup::thumbup:

sofos
13-10-13, 18:40
Δοκίμασε το hemavol , πιστευω θα σου αρέσει περισοτερο απο αυτο εδω :thumbup::thumbup:

επειδη εχω κανα 2-3 χρονια να παρω prework τωρα τον επομενο μηνα αν την παλεψω οικονομικα θα παρω το dr jekyl μαζι με το gameday :green::turtle: (ειμαι στιμ junkie :green::turtle:)

ps:σου στελνω λιγο ενα πμ σχετικα με την lclt για να μη ξεφυγουμε εδω..