PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΑ



mathiteuomenos
15-07-08, 01:13
Παραθετω το καινουργιο προγραμμα που μου εβγαλε ο γυμναστης πριν φυγει για διακοπες!! Περιμενω αποψεις και κριτικες δεδομενου οτι κανω βαρη 4 μηνες( ο ιουλιος ειναι ο τεταρτος ) και εγω αρχισει να το παιρνω πολυ σοβαρα. αα.. ειμαι 1.90 και 83 κιλα.

ΜΕΡΑ 1η
στηθος
παγκος οριζοντιος επικλινης και κατακλινης* επαναληψεις 4χ 8-6-6-4
δικεφαλος
καμψεις δικεφαλων σε επικλινη παγκο, στο μηχανημα( πυραμιδα??) και στο μαξιλαρι ( δεν γνωριζω τις επιστημονικες ονομασιες ) :lol: :lol: 3χ8-6-4
ωμοι
πιεσεις arnold ( ενα ενα τα χερια ??), μπροστινες εκτασεις με μπαρα 4χ8-6-4-2


ΜΕΡΑ 2
πλατη
εμπροσθολαιμιες τροχαλια ( πυραμιδα), κωπηλατικη με μπαρα και αλτηρες, ελξεις
τρικεφαλος
βυθισεις , kickbacks, εκτασεις τρικεφαλων στην τροχαλια
ποδια
σκουατ( σμιθ ), εκεινο για τις γαμπες, πρεσσα , leg curls ( τα κλασσικα) 4χ 8-6-6-4

ΜΕΡΑ 3
στηθος
πιεσεις αλτηρων σε οριζοντιο και κατακλινη, dumbell flies σε επικλινη και κατακλινη
τρικεφαλος
εκτασεις ( σχοινι :? :? ) βυθισεις 4χ 8-6-4-4

οποιος δε βαριεται να το διαβασει ας μου πει την αποψη του. εμενα μου φαινεται ψιλοαπαραδεκτο. δεκτες ολες οι αποψεις και βελτιωσεις( κυριως βελτιωσεις :P :P )

RUHL
15-07-08, 01:38
τι ακριβως ειναι αυτο? :?

mathiteuomenos
15-07-08, 01:44
το καινουργιο προγραμμα που μου εκανε ο γυμναστης μου. εσυ τι λες? μαπα δεν ειναι??

RUHL
15-07-08, 02:05
απο αναβολικα πως πας βαρας αβερτα?

mathiteuomenos
15-07-08, 02:12
ρε man δε σε καταλαβαινω. πες τι εννοεις. οχι αναβολικα δεν παιρνω, μονο πρωτεινη και προσπαθω να κανω μια σωστη διατροφη. εννοεις οτι το προγραμμα ειναι τραγικα δυσκολο? σκεφτηκα να κανω το lvl 2 by brawny. εσυ τι λες?
:rabbit: :rabbit:

RUHL
15-07-08, 02:18
να προπονης τοσα σωματικα τμηματα μαζι και να τα ξαναπροπονης μετα απο 2 μερες ουτε με αναβολικα δεν θα την βγαλεις καθαρη

κοιτα το ποστ ακριβως απο κατω που ανοιξε ενα παιδι πολυ καλα τα εχει απλος οπως καταλαβα εισαι σε αρχηκο επιπεδο βγαλε μερικες ασκησης απο καθε μερα που εχει πχ αντι για 5 που εχει στηθος βαλε τις 3 πρωτες και βλεπεις μετα το ιδιο και στις αλλες



ρωτα τον γυμναστη σου ετσι για πλακα :rolf: :affraid: τα αναβολικα ποτε θα μου τα δοσεις για να βγαλω το προγραμμα πριν η μετα? :P :affraid: :banghead: :rolf: :rolf: