PDA

Επιστροφή στο Forum : Mass Fusion (Nutrabolics)



sobral
06-07-12, 21:30
http://assets.bodybuilding.com/store/deploy/images/brands/nutrabolics/mass-fusion/top-header.jpg

http://www.nutrabolics.com/images/nutritionalinfo/mass-fusion-supplement.jpg

junk food κανονικότατο κ με 1γρ trans fat χαχαχα:green::green: στην μισή δόση λέει ή κ πάλι ούτε καν?:turtle:

amplaxoublis
02-11-13, 13:44
Καλημερα! Σκεφτομαι να την αγορασω.. Την εχει χρησιμοποιησει κανεις ? Εχει δει αποτελεσματα? Ευχαριστω :)

ArgoSixna
02-11-13, 13:47
Πες μας πρωτα κιλά / ύψος / ηλικια .

Αν εισαι 18-22 , 180 60 κιλα είναι ωραία επιλογη αυτην εδω

Αν εισαι 18-22 180 80 κιλα αυτη εδω ειναι σιγουρα καλυτερη http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?28120-Iron-Mass-%28Arnold-Schwarzenegger-Series%29

amplaxoublis
02-11-13, 14:17
Πες μας πρωτα κιλά / ύψος / ηλικια .

Αν εισαι 18-22 , 180 60 κιλα είναι ωραία επιλογη αυτην εδω

Αν εισαι 18-22 180 80 κιλα αυτη εδω ειναι σιγουρα καλυτερη http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?28120-Iron-Mass-%28Arnold-Schwarzenegger-Series%29

Λοιπον ειμαι 1.75 - 1.77 δεν ειμαι σιγουρος :P ειμαι 69-70 κιλα ! Ειχα παρει την Mutant mass και την τελειωσα με διατροφη κτλπ .. εκανε δουλιτσα μπορω να πω.. ! Αλλα ακουσα για την Fusion πολυ καλα λογια οσο για τα συστατικα της και την προελευση τους! Εσεις τι λετε?? :green:

Α και ειμαι 18 χρονων!

amplaxoublis
02-11-13, 14:20
Επισης παιρνω δυσκολα και κιλα και λιπος...! Τωρα αρχισα να ανεβαζω γιατι τρωω περισσοτερα γευματα και με την βοηθεια της πρωτεινης ογκου..

totis
02-11-13, 15:02
Επισης παιρνω δυσκολα και κιλα και λιπος...! Τωρα αρχισα να ανεβαζω γιατι τρωω περισσοτερα γευματα και με την βοηθεια της πρωτεινης ογκου..

Παρε αυτη εδω ειναι σιγουρα καλυτερη οπως σου ειπε και ο φιλος συμφωνω αφου και εγω που ειμαι κατα των πρωτεινων ογκου ανετα την επαιρνα,αυτη ειναι πολυ προσεγμενη στα συστατικα της και θα παρεις ογκο απο σωστα συστατικα και οχι απο σαβουρα......http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?28120-Iron-Mass-%28Arnold-Schwarzenegger-Series%29

amplaxoublis
02-11-13, 15:24
Παρε αυτη εδω ειναι σιγουρα καλυτερη οπως σου ειπε και ο φιλος συμφωνω αφου και εγω που ειμαι κατα των πρωτεινων ογκου ανετα την επαιρνα,αυτη ειναι πολυ προσεγμενη στα συστατικα της και θα παρεις ογκο απο σωστα συστατικα και οχι απο σαβουρα......http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?28120-Iron-Mass-%28Arnold-Schwarzenegger-Series%29

Πού θα την βρω ομως τουτη? :P

mazas
02-11-13, 15:32
Παντως αν ενδιαφερεσαι ακομη για τη muscle fusion φιλε επεσες και στην ημερα που την εβαλε ελληνικο σαιτ σε προσφορα...θα σ στειλω πμ

amplaxoublis
02-11-13, 15:33
φιλε επεσες και στην ημερα που την εβαλε ελληνικο σαιτ σε προσφορα...θα σ στειλω πμ

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ στειλε στειλε :green::green::green::green:

totis
02-11-13, 15:41
Πού θα την βρω ομως τουτη? :P

Φιλε μεσα στις επομενες μερες θα ερθει στα x-treme απο οτι ξερω,αλλα θα ερθει και στα υπολοιπα.......

amplaxoublis
02-11-13, 15:45
Για την iron mass ελεγα ππού θα την βρω.. Την Fusion την εχει το xtreme σε ικανοποιητικη τιμη , και σε μεγαλη σακουλιτσα! Ωστοσο παιδια για την Fusion εχει κανενας να πει τπτ?

sobral
02-11-13, 20:10
άλλη η mass fusion κ άλλη η muscle fusion τις έχετε μπερδέψει...

amplaxoublis
03-11-13, 12:53
άλλη η mass fusion κ άλλη η muscle fusion τις έχετε μπερδέψει...

Εγω στην Mass Fusion αναφερομαι παντως.. :P

amplaxoublis
03-11-13, 12:56
Εχει να πει κανεις τιποτα για την συγκεκριμενη τελικα? :P

totis
03-11-13, 14:42
Εχει να πει κανεις τιποτα για την συγκεκριμενη τελικα? :P

Ειναι αντικιμενικα μια πολυ μετρια πρωτεινη ογκου,,,δεν αξιζει να δωσεις τα λεφτα σου,,,,υπαρχουν πολυ καλυτερες με πιο προσεγμενα συστατικα μια απο αυτες σου την ειχαμε προτεινει.....

amplaxoublis
03-11-13, 15:04
Ειναι αντικιμενικα μια πολυ μετρια πρωτεινη ογκου,,,δεν αξιζει να δωσεις τα λεφτα σου,,,,υπαρχουν πολυ καλυτερες με πιο προσεγμενα συστατικα μια απο αυτες σου την ειχαμε προτεινει.....

Δεν ξερω ομως που να την βρω αυτην που μου προτεινατε..

ArgoSixna
03-11-13, 15:07
Αντι να πινεις αυτο δεν ειναι καλυτερα να τρως σοκολατες lacta? Παρε μια whey , τουλαχιστον να ευχαριστιεσαι την ζαχαρη σου :shock:

το waxy που εχει παντως μετραει για μετα την προπονηση , αλλα στο μισο σκουπ..

amplaxoublis
03-11-13, 15:28
Αντι να πινεις αυτο δεν ειναι καλυτερα να τρως σοκολατες lacta? Παρε μια whey , τουλαχιστον να ευχαριστιεσαι την ζαχαρη σου :shock:

το waxy που εχει παντως μετραει για μετα την προπονηση , αλλα στο μισο σκουπ..


Εγω παιδια θα την παρω .. καλο ειναι να δοκιμαζεις καινουργια πραγματα .. εχω ψαξει και ξενα φορουμ και λενε ειναι καλη.. θα το διαπιστωσω και μονος μου αλλιως δεν θα την ξαναπαρω..! :P

totis
03-11-13, 15:28
Δεν ξερω ομως που να την βρω αυτην που μου προτεινατε..

Kοιτα οι πρωτεινες ογκου δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,απλα σου δινουν πολλες θερμιδες τις οποιες μπορεις και εσυ απο μονος να το κανεις απλα αυξανοντας την ποσοτητα του φαγητου που τρως, για να παρεις τις παραπανω θερμιδες που θελεις.....Αλλα αφου θελεις να παρεις τοσο πολυ πρωτεινη ογκου πρεπει να προσεξεις πολυ τα συστατικα τους γιατι πολλες απο αυτες ειναι φουλ στην ζαχαρη η ειναι γεματες με πολυ φθηνους υδατανθρακες για να παρεις ογκο....Αυτη που σου προτειναμε θα ερθει τις επομενες μερες στα x-treme.......Εγω παντος στην θεση σου θα επαιρνα την syntha 6 της bsn δεν θα επαιρνα καθαρα πρωτεινη ογκου....Η οποια εχει και τις θερμιδες τις 200 σε καθε σκουπ και τους υδατανθρακες 15 γραμμαρια και το λιπος της και θα ευχαριστηθεις και γευση μιας και ειναι απο τις πιο γευστικες πρωτεινες που κυκλοφορουν και ταυτοχρονα αυξησε το φαγητο που τρως για να παιρνεις τις παραπανω θερμιδες που θες........Αυτη ειναι η αποψη μου αλλα η επιλογη ειναι καθαρα στην δικη σου προτιμηση.....:welcome:

amplaxoublis
03-11-13, 15:33
Kοιτα οι πρωτεινες ογκου δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,απλα σου δινουν πολλες θερμιδες τις οποιες μπορεις και εσυ απο μονος να το κανεις απλα αυξανοντας την ποσοτητα του φαγητου που τρως, για να παρεις τις παραπανω θερμιδες που θελεις.....Αλλα αφου θελεις να παρεις τοσο πολυ πρωτεινη ογκου πρεπει να προσεξεις πολυ τα συστατικα τους γιατι πολλες απο αυτες ειναι φουλ στην ζαχαρη η ειναι γεματες με πολυ φθηνους υδατανθρακες για να παρεις ογκο....Αυτη που σου προτειναμε θα ερθει τις επομενες μερες στα x-treme.......Εγω παντος στην θεση σου θα επαιρνα την syntha 6 της bsn δεν θα επαιρνα καθαρα πρωτεινη ογκου....Η οποια εχει και τις θερμιδες τις 200 σε καθε σκουπ και τους υδατανθρακες 15 γραμμαρια και το λιπος της και θα ευχαριστηθεις και γευση μιας και ειναι απο τις πιο γευστικες πρωτεινες που κυκλοφορουν και ταυτοχρονα αυξησε το φαγητο που τρως για να παιρνεις τις παραπανω θερμιδες που θες........Αυτη ειναι η αποψη μου αλλα η επιλογη ειναι καθαρα στην δικη σου προτιμηση.....:welcome:

Xμμμ! Ευχαριστω για την βοηθεια..! Ξερετε σε τι τιμη θα ειναι η Iron?

totis
03-11-13, 15:35
Xμμμ! Ευχαριστω για την βοηθεια..! Ξερετε σε τι τιμη θα ειναι η Iron?

Λογικα κοντα στα 50 ευρω, η muscle pharm εχει παντα πολυ ανταγωνιστικες τιμες.......

amplaxoublis
03-11-13, 15:44
Λογικα κοντα στα 50 ευρω, η muscle pharm εχει παντα πολυ ανταγωνιστικες τιμες.......

Κοιτα ειδα οτι η synth 6 ειναι ακριβη.. προς το παρον θα παρω να δω την fusion και μετα αμεσως θα παρω την Iron Mass χωρις σκεψη!

mixalispower
03-11-13, 16:25
Κοιτα ειδα οτι η synth 6 ειναι ακριβη.. προς το παρον θα παρω να δω την fusion και μετα αμεσως θα παρω την Iron Mass χωρις σκεψη!

Όταν την πάρεις την fusion ενημέρωσε μας με εντυπώσεις και αποτελέσματα γιατί σκέφτομαι και γω να την δοκιμάσω!

amplaxoublis
03-11-13, 18:29
Όταν την πάρεις την fusion ενημέρωσε μας με εντυπώσεις και αποτελέσματα γιατί σκέφτομαι και γω να την δοκιμάσω!

Αμε! Απο τεταρτη θα την εχω! Συντομα θα γραψω και εντυπωσεις!

totis
03-11-13, 18:39
Φιλε αυτη η πρωτεινη ειναι ακριβως σαν να τρως junk food,,,,,το μονο που θα δεις ειναι αυξηση του λιπους σου ολο σου το σωμα....Για αυτο βγαλε μια φωτογραφια το πως ειναι η κοιλια σου τωρα να την θυμασαι.....:green:

amplaxoublis
03-11-13, 18:48
Φιλε αυτη η πρωτεινη ειναι ακριβως σαν να τρως junk food,,,,,το μονο που θα δεις ειναι αυξηση του λιπους σου ολο σου το σωμα....Για αυτο βγαλε μια φωτογραφια το πως ειναι η κοιλια σου τωρα να την θυμασαι.....:green:

Παιρνω πολυ δυσκολα λιποως φιλε :P και το καιω παρα πολυ ευκολα..! Τελειωσα την Mutant Mass η πρωτη μου πρωτεινη και δεν πηρα τπτ απο λιπος..! Αν προσεχεις την διατροφη σου και δεν βαζεις καθολου λιπος απο πουθενα αλλου τοτε εισαι κομπλε! :green:

mazas
03-11-13, 19:15
Φιλε αυτη η πρωτεινη ειναι ακριβως σαν να τρως junk food,,,,,το μονο που θα δεις ειναι αυξηση του λιπους σου ολο σου το σωμα....Για αυτο βγαλε μια φωτογραφια το πως ειναι η κοιλια σου τωρα να την θυμασαι.....:green:
:thumbsup:

george-george
11-11-13, 15:56
Τελεια ...τη εχω παρει πανω απο 6φορες....τρομερη γευση σαν σιροπη σοκολατας .....και διαλυτοτητα...αφου οι περισοτερες ογκου κανουν σβολους και καταθια.....οσο αναφορα οποιος θελει να ανεβασει κιλα οτι πρεπει.......

ironjimis
05-03-14, 18:42
φούσκωμα δεν έχεις όρεξη να φας το φαγητό μετά από 2 ώρες. η γεύση βανίλια ήταν λες και έπινα σιρόπι από φάρμακο δεν την άντεχα ναυτία μου έφερνε

Giannhs.
27-03-14, 16:04
Καλησπερα,που μπορω να βρω ποσα γραμμαρια κρεατινης βγαζει στην δοση των 2 scopp γιατι οσο και αν κοιταξα δν εβγαλα ακρη.Αν καποιοσ την εχει αγοραασει και λεεισ την συσκευασια αν δεν του κανει κοποσ να μασ πει κ εμας. -.-

ironjimis
27-03-14, 17:35
Καλησπερα,που μπορω να βρω ποσα γραμμαρια κρεατινης βγαζει στην δοση των 2 scopp γιατι οσο και αν κοιταξα δν εβγαλα ακρη.Αν καποιοσ την εχει αγοραασει και λεεισ την συσκευασια αν δεν του κανει κοποσ να μασ πει κ εμας. -.-

δεν βλεπω πουθενα να λεει οτι εχει κρεατινη

sobral
27-03-14, 23:59
Η παλιά έκδοση είχε κρεατίνη (μπλέντ), η νέα δεν έχει.;) Αν θυμάμαι καλά είχε 3γρ. ανά προτεινόμενη δόση.

Gamatos
30-06-14, 12:41
εχω την real mass της gaspari και τωρα λεω να αγορασω την mass fusion μιας και συμφερει περισσοτερο οικονομικα για να την χρησιμοποιω μονο μετα την προπονηση και αν τυχον καμια φορα δεν μπορω να συμπληρωσω καποιες θερμιδες λογο δουλειας να μην μπορεσω να φαω την ωρα που πρεπει... Τι μου προτεινετε;