PDA

Επιστροφή στο Forum : POWA (Xcore)



chris_gratsas
12-07-12, 00:49
51185


51187



Τι γνώμη έχετε γι'αυτό?

sobral
12-07-12, 02:49
στα 2 σκουπάκια ή 1 μιση είναι μια χαρά. Και με διπλή δόση ένα μήνα τον βγάζει οπότε οκ αν έχει κ καλή τιμή.

chris_gratsas
12-07-12, 13:14
στα 2 σκουπάκια ή 1 μιση είναι μια χαρά. Και με διπλή δόση ένα μήνα τον βγάζει οπότε οκ αν έχει κ καλή τιμή.

Το χεις δοκιμασει?

sobral
12-07-12, 13:20
Το χεις δοκιμασει?

όχι, βάση συστατικών μιλάω.;)

chris_gratsas
12-07-12, 13:47
όχι, βάση συστατικών μιλάω.;)

Σωστος...Κι εγω την ιδια αποψη εχω...Στην επομενη παραγγελια θα την παρω και θα γραψω αποψεις!!!:thumbup:

Tasos Green
12-07-12, 13:55
ουτε εγω το εχω δοκιμάσει αλλα βαση συστατικών υπάρχουν και καλύτερα.... η β αλανινη ειναι οκ.... εχει όμως λιγη κρεατινη και δεν μπορω να καταλαβω γιατι να βαλουν 1.6 γρ.

Edit τωρα το μονο που μενει ειναι να το δοκιμάσεις και να μας πεις εντυπώσεις...

chris_gratsas
12-07-12, 13:57
Αν χρησιμοποιεις κρεατινη πριν την προπονηση,καλο ειναι...Συμπληρωνεις κιολας την υπολοιπη δοση με 3-4 γρ καθαρης κρεατινης ακομα και εισαι τουρμπο...Αν δεν χρησιμοποιεις,περιμενεις μεχρι να χρησιμοποιησεις!!! :P

Tasos Green
12-07-12, 13:59
ναι ετσι οπως το θετεις οκ... περιμένουμε review..:thumbup:

Giannistzn
08-08-12, 21:22
Bump. Το εχει δοκιμασει κανεις τελικα? (Η τιμη του ειναι αρκετα τιμια σε προσφορα)

angus young
08-08-12, 21:35
Το παρηγγειλα σημερα....
μολις το ξεκινησω,θα ριξω μια ενημερωση....;)

angus young
13-08-12, 14:32
Λοιπον,το δοκιμασα σημερα πρωτη φορα...αν και πιστευω οτι τα νιτρικα λειτουργουν διαφορετικα στον καθενα,θα πω πως μου φανηκε εμενα...
Αν και οι οδηγιες λενε τις πρωτες μερες να βαζουμε 2 σκουπ,εγω εριξα σχεδον 3 σκουπ σε 300ml νερο,μιας και αφου ειμαι 105 κιλα τα 2 σκουπ δε νομιζω να τα ενιωθα....
Απο γευση μετριο προς το καλο(τουτι φρουτι),αλλα εμενα δεν με απασχολουν αυτα,αφου κοιταω αν ειναι ποιοτικο ενα προιον και οχι αν πινεται ευχαριστα.
Ξεκινησα προπονηση μετα απο κανα μισαωρο,στηθος-δικεφαλα σημερα αφου χανουμε μια προπονηση λογω δεκαπενταυγουστου...
Μου εδωσε πολυ καλη φλεβικοτητα,παρολο που γενικα οι φλεβες μου δεν εχουν θεμα,πεταγονται και χωρις νιτρικο.παρατηρησα ομως αυξηση της φλεβικοτητας,με πολλες μικρες φλεβες να σκανε διπλα στις μεγαλες....:thumbup:
Επισης μου εδωσε φοκους,και με βοηθησε να κανω τις ασκησεις με περισσοτερη ορεξη και σωστη εκτελεση!!
Απο πρηξιματα,οχι κατι το ιδιαιτερο,αλλα ενα ωραιο πρηξιμο,το οποιο παραμενει ακομα,περιπου μιαμιση ωρα μετα την προπονηση!
Συνοψιζοντας,μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις,παρολο που ηταν η πρωτη μερα δοκιμης!!
Οποτε,αφου υπαρχει ακομα σε προσφορα,γιατι να μην το παρετε???:green:

primordial
13-08-12, 16:51
Κ ότι ήθελα να σου ζητήσω ένα mini review αφού είδα ότι εκμεταλλεύτηκες την προσφορά....:thumbup:
Θερμή παράκληση μόνο, θυμήσου να ρίξεις άλλο ένα review μετά την 2η βδομάδα χρήσης...;)
















κ φυσικά εμείς είμαστε εδώ να στο θυμίσουμε σε περίπτωση που το ξεχάσεις...:green::P:green:

angus young
13-08-12, 20:33
Χεχεχε!!!
ενταξει,λογικα θα το θυμηθω....:green:

primordial
01-09-12, 15:36
^^^^^^

http://www.en.kolobok.us/smiles/standart/punish2.gif

Ξεχαστήκαμε...????






:green::green:

angus young
01-09-12, 15:53
Χεχεχε!!!
λιγο....:P
λοιπον,2 βδομαδες που το χρησιμοποιησα,εμεινα αρκετα ευχαριστημενος,κυριως απο την φλεβικοτητα και την ενεργεια....
την δευτερη βδομαδα,αυξησα την δοση στα 5 σκουπ,καθως την πρωτη βδομαδα επαιρνα 3...
το μονο κακο αν μπορω να πω,ειναι οτι αφριζει αρκετα,αλλα δεν με πολυαπασχολει κιολας...
σιγουρα υπαρχουν πιο δυνατα νιτρικα,αν και οπως εχω πει,τα νιτρικα πιανουν διαφορετικα τον καθενα!;)
παντως,καποιος που δεν εχει ξαναπαρει νιτρικο,και θελει να δοκιμασει,τον συμφερει να εκμεταλλευτει την προσφορα που ισχυει ακομα...

primordial
01-09-12, 16:18
Ρε φίλε 5 scoop...??? Δλδ. στα 600mg η καφεΐνη...???
Ανεβαίνουμε πάρα πολύ... να υποθέσω ότι έχεις θέμα με τα stim?? Δεν σε πιάνουν...???
Στα 3 ήσουν ικανοποιημένος? Ρωτάω κυρίως για ενέργεια. Επειδή είδα ότι παίζει ακόμα η προσφορά είπα να το δοκιμάσω... είδομεν...!!!!

:toast:

angus young
01-09-12, 16:24
Ετσι κι αλλιως,λεει οτι αν ξεκινησεις με 2 σκουπ,στην δευτερη βδομαδα μπορεις να πας στα 4....
εγω αφου ξεκινησα με 3,πηγα στα 5...
ηθελα να δω αν οντως εχει διαφορα,σαν μεγιστη δοσολογια ας πουμε...
μου εδωσε αρκετη ενεργεια,και τα γνωστα τσιμπηματα της αλανινης,τα οποια ηταν ανεκτα...
δεν ξερω τι νιτρικα εχεις δοκιμασει μεχρι τωρα...αν παντως εισαι σε αρχικο σταδιο νιτρικων ακομα,σκεψου οτι με την προσφορα εχεις νιτρικο για τουλαχιστον 2 μηνες....εσυ ξερεις!:green:

primordial
01-09-12, 17:15
Δικό μου το λάθος... μου είχε διαφύγει ότι το serving είναι δύο scoop....!!! Συνεπώς....:thumbup:
Ευχαριστώ για την διευκρίνηση...;)

By the way, έχω δοκιμάσει αρκετά, απλά το θέμα μου είναι η ανοχή που αποκτώ σε σύντομο χρονικό διάστημα. Δεδομένου ότι είμαι εκτός περίπου κάνα μήνα, με βλέπω στα 2 με 3 ροφήματα pre-workout να χοροπηδάω σαν το πιθήκι ακόμα κ με 2 scoop...:P:green::P

angus young
01-09-12, 17:18
Περικαλω,δεν κανει τιποτα.......:P
με λιγα λογια....αν ειναι απο τα πρωτα σου νιτρικα και θες και κατι οικονομικο,τσιμπα το.
αν εχεις συνηθισει να παιζεις μπαλα δυνατα,με nox pump,1mr και τετοια,ασ'το......:toast:

ArgoSixna
12-09-12, 21:05
Πρωτη δοκιμη... Εχω δοκιμασει SP250 SPMAX jack3d και 1MR

Φλεβικοτητα και πρηξιματα λιγο εως μηδεν.. απο ενεργεια/ορεξη για προπονηση 10/10!! εκανα προπονηση 1+ωρα στο γυμναστηριο φουλ ενταση εφτασα κοπωση σε πολλα σετ , φθανω σπιτι δεν μπορουσα να κατσω κανω 20 λεπτα σκοινακι , αλλα 20 λεπτα σκιαμαχια στον καθρεπτη και θελω να βγω να ξαναπαω στο γυμναστηριο!!!

Mcstefan7
12-09-12, 23:47
Γεραναμίνη είναι το DMAE?? Στα 2 σκουπ καλο φένεται

sobral
13-09-12, 00:05
Γεραναμίνη είναι το DMAE?? Στα 2 σκουπ καλο φένεται

DMAA είναι το γεράνιο ή γεραναμίνη όπως γράφει εδώ, όχι DMAE.To DMAE είναι η συντομογραφία του Dimethylaminoethanol ή dimethylethanolamine, άλλο πράγμα.;)

Mcstefan7
13-09-12, 11:11
A ήθελα να βάλω στο τέλοσ καταλάθος μπήκε το Ε

ArgoSixna
13-09-12, 14:16
DMAE εχει το HydroxyStim

s0k0s
13-09-12, 14:25
Δοκιμασα 3σκουπ τιποτα δν μ εκαναν :unsure:
Ακομα κανενα νιτρικο δν μ εχει πιασει βασικα ολο στο δοκιμασε ειμαι :P

Mcstefan7
13-09-12, 14:34
Θέμα οργανισμού είναι...Αν έχεις δοκιμάσει και πράγματα πιο δυνατά παίζει μετα να μν σε πιάνουν τα νιτρικα

s0k0s
13-09-12, 14:36
Μπα τιποτα πιο δυνατο.. Δεν ειμαι φαν των νιτρικων.

Mcstefan7
13-09-12, 14:41
Μήπως πίνεις πολλους καφέδες?? Πχ εγω δν πίνω καθόλου καφε και ρεντ μπουλ πολυ σπάνια...Και τα νιτρικα ποτε δν μ έδιναν τσίτες ακόμα και οταν η καφείνη έφτανε στα 700μγ μαζι με αλλα διεγερτικα μαζι...Αλλα ενέργεια μου δίνει..Ασε που με ξυπνάνε κιολας μια και πηγαίνω καμια ώρα μετα το πρωινό ξύπνημα

s0k0s
13-09-12, 14:43
Ζητημα να εχω πιει 3-4 καφεδες σε ολη μ την ζωη.

ArgoSixna
15-09-12, 20:18
Οποιος μιλησει ασχημα για το POWA θα εχει να κανει μαζι μου :rifle::rifle::shoot::spank:

μπορει πρηξιμο και φλεφικοτητα να μην δινει (ειμαι και σε περιοδο ογκου απο τον αυγουστο!) , η ορεξη που δινει ομως ειναι ΤΡΟΜΕΡΗ ... 1.5 ωρα γυμναστηριο και παλι γυρναω σπιτι κανω σκοινακι και σκιαμαχια στον καθρεφτη.. στα 2.5 σκουπ σημερα .. αν δω οτι δεν με πιανει δεν θα ανεβασω πανω απο 3 , θα κανω απλα οφφ!

ArgoSixna
25-09-12, 00:57
Αναθεωρω για το συγκεκριμενο.. δεν χρειαζεται να πω πολλα.....

FAIL! :shock: