PDA

Επιστροφή στο Forum : Mr. Hyde (ProSupps)



sobral
13-07-12, 11:05
http://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/c0.82.403.403/p403x403/282392_389571144423496_1446716636_n.jpg

http://www.prosupps.com/wp-content/uploads/2012/05/mr-hyde-supplement-facts.gif

αυτό πιο δυνατό από πλευράς στιμς, πολύ πιο δυνατό θα έλεγα:P:turtle: μου θυμίζει VPX τα πάντα όλα μέσα από στιμς...

deluxe
30-01-14, 17:23
Καποια αποψη; Το περιμενω σε 2 ημερες.

cuntface
30-01-14, 19:11
2 mg γιοχιμπινη δεν ειναι πολυ underdose;

Marios1991
02-02-14, 23:55
εγω δεν βρισκω αυτο το version ... μπορει να μου δωσει λινκ καποιος για να το αγορασω ?

deluxe
04-02-14, 03:32
Αυτη ειναι η παλια εκδοση. Εχει βγει και V2, που εχω και εγω.

zapas22
04-02-14, 15:15
Η V2 τι λεει? εντυπώσεις?

deluxe
05-02-14, 22:02
Πολυ καλα μεχρι στιγμης. Δεν εχω κρασαρισματα.

Spiros75
19-02-14, 12:47
Κατα καιρούς έχω δοκιμάσει διάφορα νιτρικά όπως Xplode , Crazy , PV7, K-otic και διάφορα άλλα.
Η τελευταία αγορά μου ήταν το Mr. Hyde (v2).Την προηγούμενη εβδομάδα το χρησιμοποίησα δυο φορές και χθές για τρίτη.Και τις τρείς φορές μετά την προπόνηση έκανα εμετό.Το στομάχι μου διαλύθηκε παρ ότι ήμουν πολύ καλά φαγωμένος και μάλιστα το Hyde το πήρα δυο και κάτι ώρες μετά το γεύμα μου.Αναρωτιέμαι τι μπορεί να είναι αυτό που με πειράζει στο συγκγεκριμένο σκεύασμα ενώ με τα υπόλοιπα δεν συμβαίνει αυτό.

kostas kou
19-02-14, 14:13
το χρησιμοποιω εδω και μια βδομαδα,μου εχει αφησει αριστες εντυπωσεις μετα το craze και το jack το καλυτερο που εχω δοκιμασει,πολυ καλο focus και ενεργεια!

Numerouno
19-02-14, 16:21
το χρησιμοποιω εδω και μια βδομαδα,μου εχει αφησει αριστες εντυπωσεις μετα το craze και το jack το καλυτερο που εχω δοκιμασει,πολυ καλο focus και ενεργεια!

Ποια έκδοση έχεις;

Στάλθηκε από το HUAWEI P6-U06 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyoBomb
20-02-14, 03:46
Που το βρήκες ρε Κώστα και ποιά έκδοση έχεις αν δε μπορείς να πεις κατάστημα στείλε pm γιατι στα xtreme/mbody δεν υπάρχει.

kostas kou
20-02-14, 09:09
[QUOTE=Numerouno;775737]Ποια έκδοση έχεις;


80985αυτη ειναι η εκδοση που εχω

primordial
23-02-14, 13:58
Μάλλον μας τελείωσε κ αυτό. Δεν το βρίσκω πουθενά.


Sent from my iPad using Tapatalk

kostas kou
23-02-14, 17:12
Κατα καιρούς έχω δοκιμάσει διάφορα νιτρικά όπως Xplode , Crazy , PV7, K-otic και διάφορα άλλα.
Η τελευταία αγορά μου ήταν το Mr. Hyde (v2).Την προηγούμενη εβδομάδα το χρησιμοποίησα δυο φορές και χθές για τρίτη.Και τις τρείς φορές μετά την προπόνηση έκανα εμετό.Το στομάχι μου διαλύθηκε παρ ότι ήμουν πολύ καλά φαγωμένος και μάλιστα το Hyde το πήρα δυο και κάτι ώρες μετά το γεύμα μου.Αναρωτιέμαι τι μπορεί να είναι αυτό που με πειράζει στο συγκγεκριμένο σκεύασμα ενώ με τα υπόλοιπα δεν συμβαίνει αυτό.

φιλε ποσα σκουπ πηρες?εγω επαιζα στο 1 και το σαββατο ανεβηκα στα 2 για πρωτη φορα και ειχα και εγω τασεις για εμετο,παρ ολα αυτα η προπονηση μου τελειωσε και ανετα!

Source Of Energy
23-02-14, 17:29
2 mg γιοχιμπινη δεν ειναι πολυ underdose;

Σε yiohimbe σχετικα ναι στα υπολοιπα δεν θα το λεγα!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Source Of Energy
23-02-14, 17:49
Ουσιαστικα εχει 2 μορφες yiohimbe ..


Sent from my iPhone using Tapatalk

RAMBO
24-02-14, 05:16
Η καφεινη παραειναι ψηλα..:unsure:

No Fear
24-02-14, 08:09
Eιναι ψηλα για οσους δεν εχουν ανοχη.
Για τους υπολοιπους,μια χαρα ειναι!;)

kostas kou
24-02-14, 08:19
γενικα παντως ειναι πολυ καλο και δεν το ειχα ακουσει και πολυ...πολυ ψαγμενο :thumbup:

Spiros75
25-02-14, 11:44
φιλε ποσα σκουπ πηρες?εγω επαιζα στο 1 και το σαββατο ανεβηκα στα 2 για πρωτη φορα και ειχα και εγω τασεις για εμετο,παρ ολα αυτα η προπονηση μου τελειωσε και ανετα!

Στο ένα scoop πάντα.Τώρα το συνεχίζω ακόμα αλλά με λιγότερο νερό και δεν με πειράζει τόσο.Έχω άλλο είδος παρενέργειας τώρα...όποτε το παίρνω το βράδυ στον ύπνο μου ξυπνάω και αναγκάζομαι να αλλάζω ρούχα απο την υπερβολική εφίδρωση.Και σεντόνι ...για τόσο ιδρώτα λέμε.

kostas kou
25-02-14, 11:50
περιεργο,εγω θα ξανα επιχειρισω σημερα να παρω 2 σκουπ ;)

Tommygr
11-03-14, 13:06
Μου ηρθε και μενα χθες (v2) με δωρο 300 gr κρεατινη απο αμερικη. 25 ευρω προσφορα, τωρα δεν βλεπω να υπαρχει ομως.
Γευση σταφυλι, με ξενισε λιγο αλλα ενταξει, μπαμ και κατω οποτε εφυγε γρηγορα η παραξενια.
Εντωμεταξυ, εδω και 1 μηνα, σχεδον καθημερνια επαιρνα ενα γεματο σκουπ black powder (20 gr) και με 2 καφεδες την ημερα, οποτε ειχα συνηθισει στα διεγερτικα.
Ε ρε παιδια, τετοιο καψιμο και ιδρωτα, μου θυμισε περυσι που επαιρνα το dexaprine xr (δυνατος λιποδιαλυτης της iforce). Και μιλαμε για 7 γραμμαρια.
Δεν ξερω αν ηταν placebo η ημερα ξεκουρασης (κυριακη), αλλα χθες (μερα στηθους) εκανα και 4 σετ στα 100 παγκο (x10) και ενα 120 x 2 (ρεκορ) kai 4 x12 επικληνη αλτηρες στα 40 και βυθισματα με 15 κιλα (95 σωματικο βαρος) και πρεσσα hammer και crossover(4 σετ πανω λαβη και 4 απο κατω) και καμψεις και και και.... Λες και ειχα ξεκουραστει καμια βδομαδα με μπολικο φαι, ενω πηγαινω 6 μερες με μονο κυριακη εκτος.
Μπραβο παντως, θα το παιρνω μονο σε μερα στηθους και μερα πλατης για να μην το συνηθισω.
Παρεμπιπτοντως, δεν εχω παρει craze Ποτε οποτε δεν ειμαι σε θεση να τα συγκρινω.

Απροω ομως πως υπαρχουν καποιοι που προτεινουν στο αμερικανικο foroum για συνδυασμο με το hyde! Εμενα θα μου σκαγε το μετωπο και θα εφτυνα αιμα απο τα ματια καπως ετσι http://i1158.photobucket.com/albums/p609/Tommygre/cyclops-art_zps47f2a11d.jpg

hahaha

Tommygr
05-04-14, 19:41
Ρε παιδια μια ερωτηση γιατι με ψιλοανησυχει.
Οποτε το παιρνω (1 scoop και μονο 2-3 μερες την εβδομαδα, τις υπολοιπες απλα πινω καφεδακι και αλανινη), εκτος απο τα συνηθη εντονα μηρμυγκιασματα στο μετωπο και στα χερια, τα νιωθω και στον...θα ακουστει περιεργο....κρατηθειτε....στον ποπο!
Και δεν αναφεριομαι στους γλουτους :oops:
Θα πρεπει να περασει τουλαχιστον 1 ωρα και με μπολικο νερο κατα τη διαρκεια της προπονησης για να φυγει το τσιμπημα εκει μεσα. Αχαχα, σε ποια διεγερτικα να οφειλεται αυτο;
Πω ρε μανα μου καλα που ειμαι 94 κιλα. Αν ημουν πιο αδυνατος, θα εβγαζα βελονες σαν σκατζοχοιρος :p

tzouas
06-04-14, 06:29
φιλε απο β-αλανινη ειναι και το θεωρω φυσιολογικο. Εμενα να φανταστεις οταν ξεκιναω το φορτωμα με ποιανει στα τετοια,οποτε λογικο το βρισκω να σε ποιανει και εκει.

deluxe
05-06-14, 00:09
Επειδη εχει διαφορα παραγωγα καφεϊνης και γιοχιμπινης, μπορει καποιος να μου πει ποσα συνολικα mg απο την καθε ουσια περιεχει ενα σκουπ; Επισης συνισταται να παιρνω επιπλεον καθημερινα 2 χαπακια yohimbine; ( 2,5mg εκαστος ). Το dr hyde, μονο τις ημερες του γυμναστηριου. Την γιοχιμπινη, ενα χαπι πριν το πρωϊνο, και ενα πριν το μεσημεριανο/πριν το γυμναστηριο.

deluxe
09-06-14, 00:41
Μονο εγω το παιρνω;

primordial
09-06-14, 10:49
Δεν ξέρω μα σου πω πόσα mg περιέχονται σε κάθε serving. Ξέρω να σου πώ όμως ότι η γιοχιμβίνη παύει η δράση της με την στιγμιαία αύξηση της ινσουλίνης. Τσέκαρε το αντίστοιχο thread. Θεωρώ ότι θα λάβεις ακριβώς την απάντηση σε αυτό. Σύν ότι θεωρώ υπερβολή με το Mr. Hyde επιπλέον stim. Δουλεύει αρκετά καλά κ από μόνο του. Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το συγκεκριμένο. Χωρίς την έντονη τσίτα με βοηθάει να βγάλω μια πολύ καλή προπόνηση κ με έχει κ για καμμια ωρίτσα μετά.
Αυτά.

Edit.
Νομίζω ότι οι ποσότητες αναγράφονται στο label. Ή κάνω λάθος. .......??????


Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

deluxe
09-06-14, 21:11
Δε το λεει ξεκαθαρα. Ειναι εκχυλισματα επι τοις %, γκουαρανα, γιοχιμπη, κτλ..

Marios1991
19-09-14, 22:50
Γεια σας παιδια,
Ενδιαφερομαι να αγορασω αυτο το προιον.

Ποια γευση ειναι η καλυτερη για οσους το δοκιμασαν ??

No Fear
19-09-14, 23:31
Kαρπουζι!:thumbup:

Marios1991
20-09-14, 03:48
Kαρπουζι!:thumbup:

:thumbup: Ευχαριστω φιλε !!!!

capo
20-09-14, 22:10
fruit punch, το καρπουζι ειναι απλα εμετικο

Marios1991
25-09-14, 23:14
Εχω παραγγείλει σημερα το mr Hyde σε fruit punch!
Ελπίζω να μην εδωσα αδικα τα λευτα μου και να μου βγει σε καλο preworkout.Μεχρι τωρα το καλυτερο preworkout που πηρα και δουλεψε πανω μου ηταν το assault.

Αν καποιος εχει δοκιμασει και τα δυο θα ηταν πολυ χρησιμο να γραψει ενα μινι review assault vs mr hyde.

Ευχαριστω!!

Polyneikos
26-09-14, 08:35
Σε αυτη την έκδοση που έχει το e-shop (http://www.bodybuilding.gr/eshop/index.php?route=product/product&path=17&product_id=594) , είναι πολύ καλο και με αλλους που το έχω συζητησει.

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=87660&stc=1


Το Assault δεν το έχω δοκιμάσει.

Marios1991
27-09-14, 03:22
Σε αυτη την έκδοση που έχει το e-shop (http://www.bodybuilding.gr/eshop/index.php?route=product/product&path=17&product_id=594) , είναι πολύ καλο και με αλλους που το έχω συζητησει.

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=87660&stc=1


Το Assault δεν το έχω δοκιμάσει.

Τους πηρα τηλεφωνο στα καταστηματα στην Κυπρο(Λεμεσο/Λευκωσια) , μου ειπαν οτι εξαντληθηκε εντελως αυτο το προιον. Ειχα κοιταξει προχθες στην ιστοσελιδα του e-shop και δεν το βρηκα μεσα, σαν να το ειχαν αφαιρεσει απο την ιστοσελιδα. Κοιταξτε το αν σας ειναι ευκολο εκανα και ενα screenshot να σας δειξω:
87680

Τελικα το παραγγειλα απο αλλου αναγκαστικα. Ελπιζω να ειναι αυτο το version, δεν ξερω αν εχει κι αλλα ...

Ευχαριστω!!

No Fear
27-09-14, 08:17
fruit punch, το καρπουζι ειναι απλα εμετικο
Μαλλον περιεργο σε βλεπω στις γευσεις,που να πιεις αγευστη πρωτεινη δηλαδη...:green:

beefmeup
27-09-14, 10:10
Τους πηρα τηλεφωνο στα καταστηματα στην Κυπρο(Λεμεσο/Λευκωσια) , μου ειπαν οτι εξαντληθηκε εντελως αυτο το προιον. Ειχα κοιταξει προχθες στην ιστοσελιδα του e-shop και δεν το βρηκα μεσα, σαν να το ειχαν αφαιρεσει απο την ιστοσελιδα. Κοιταξτε το αν σας ειναι ευκολο εκανα και ενα screenshot να σας δειξω:


Τελικα το παραγγειλα απο αλλου αναγκαστικα. Ελπιζω να ειναι αυτο το version, δεν ξερω αν εχει κι αλλα ...

Ευχαριστω!!

o κωστας απο πανω αναφεροταν στο e-shop του φορουμ :thumbup:

:iconlink: (http://www.bodybuilding.gr/eshop/index.php?route=product/product&path=17&product_id=594)

Marios1991
28-09-14, 15:30
sorry παιδια νομιζα οτι ηταν εκεινο το e-shop του φορουμ.
εντομεταξυ εχει αποστολη για Κυπρο η μονο για Ελλαδα ειναι ?

capo
28-09-14, 20:19
ρωτα καποιον admin φιλε!!

Andreas C.
29-09-14, 15:24
sorry παιδια νομιζα οτι ηταν εκεινο το e-shop του φορουμ.
εντομεταξυ εχει αποστολη για Κυπρο η μονο για Ελλαδα ειναι ?

Όχι φίλε μου Μάριε δεν τα στέλνουν :toast:

kostas kou
30-09-14, 07:48
δυνατί Νιτρικό οάντως και σοβαρή εταιρία

vaggan
06-10-14, 01:37
θα το παραγγειλω αυριο απο το σοπ μια και βλεπω αρκετους ενθουσιασμενους:green:

vaggan
13-10-14, 22:43
ηρθε σημερα στα χερια μου και εκανα την πρωτη δοκιμη τωρα οτι και να πω λιγο θα ειναι...ανοιγω το κουτι το μυριζω μου θυμησε μαυροδαφνη:green:το βαζω σεικερ γευση πολυ ευχαριστη καμια σχεση με μαυροδαφνη:turtle:στα πρωτα δεκα λεπτα αρχιζω να μυρμιγκιαζω βαζω το πρωτο σετ πιεση παγκου καθως οι επαναληψεις ζοριζαν και κανεις καποιες απαραιτητες γκριματσες να βγουν οι τελευταιες επαναληψεις το κρανιο μου μουδιασε τοσο πολυ καθως οι συσπασεις γινονταν εντονοτερες που νομιζα οτι θα παθω εγκεφαλικο και τρομαγμενος σταματησα το σετ:turtle:οσο περναγε η ωρα τοσο περισοοτερο το μυρμιγκιασμα αυξανοταν απο την κορυφη ως τα νυχια τσιτες πολλες ενταση πρηξιμο φουλ παρολο που γυμναζομαι με λιγα σετ ανα μυικη ομαδα τωρα. τι assault και τι x pand πραγματικα το προιον αυτο ειναι αλλου του βαζω δεκαρι και προτρεπω να το δοκιμασετε με κλειστα ματια:thumbup::thumbup:

stone garden
16-10-14, 11:42
ξερει καποιος ποση κρεατινη εχει?

vaggan
16-10-14, 12:03
εικαζω μαξιμουμ 2 γραμμαρια ανα σκουπ καθαρα εικασια

No Fear
17-10-14, 15:47
Εχω και εγω αυτο με το γερανιο,αλλα αυτα που αναφερεις δεν τα ειδα ποτε!
Απλα καταλαβαινα πως οντως δουλευει.

stone garden
19-10-14, 01:24
ουσιαστικα αμα εχει 2γρ η δοση στα 2 σκοοπ εισαι overdosed απο αποψη κρεατινης.

vaggan
19-10-14, 01:45
γιατι εισαι overdosed??

stone garden
19-10-14, 11:30
μεχρι 2γρ δεν ειναι η max δοση που πρεπει να παιρνεις καθε μερα?

vaggan
19-10-14, 12:08
δεν γνωριζω καποια ερευνα που υποστιριζει κατι τετοιο τις μερες που γυμαζομαι εχω φτασει και τα οκτω ισως και παραπανω γραμμαρια οπως και να εχει δεν χρειαζεται να παρεις δυο σκουπ απο το hyde

stone garden
19-10-14, 13:37
μιλαμε για υδροχλωρικη κρεατινη σε περιπτωση που εχεις μπερδευτει.

beefmeup
19-10-14, 13:42
αν δεν εχει αλλαξει σημαντικα το blend καπου 1γρ hcl εχει.
οχι οριο δεν υπαρχει,συνιστωμενες δοσεις υπαρχουν ,η πρωτεινομενες απο τις εταιριες.

stone garden
19-10-14, 15:09
εγω προσωπικα ξερω οτι αντιστιχουν 750mg ανα 45 σωματικα κιλα , νομιζω οτι τα 8γρ που λεει ο φιλος ειναι υπερβολικα πολυ.

beefmeup
19-10-14, 15:14
8γρ δεν υπαρχουν γιατι πολυ απλα εχει 1γρ ανα δοση οπως εγραψα απο πανω.
οσον αφορα τις αντιστοιχιες σου εγραψα οτι ειναι προτεινομενες δοσεις απο τις εταιριες που τις φτιαχνουν.

δλδ αυτη η μορφη κρεατινης ειναι μια πατεντα μιας εταιριες που την εφτιαξε...η εταιρια ισχυριζεται οτι για να δουλεψει θελει τοσο ,οσο δινει εκει ανα δοση.
μελετες επ'αυτου δεν υπαρχουν γιατι απλα δεν ξερεις τι βαθμο βιοδιαθεσιμοτητας/αποροφησης μπορει να εχει στο σωμα.
μπορει δλδ να ειναι κ μια παπατζα κ μιση και ουσιαστικα να μην ειχει καμια διαφορα απολυτως σε σχεση με την μονουδρικη..απο την στιγμη που δεν εχουμε κατι στα χαρτια,ουτε αντιστοιχιες εχουμε,ουτε αναλογες,ουτε τπτ..
μονο αυτο που ισχυριζεται η εταιρια που την εφτιαξε,το οποιο εμενα προσωπικα δεν μου λεει κ κατι..

vaggan
19-10-14, 18:38
8 γραμμαρια κρεατινης γενικα λεω οχι απο το συγκεκριμενο μονο συμπληρωμα τις μερες που κανω βαρη

stone garden
12-11-14, 19:31
υπαρχει καποιο εγραφο μεσα απο χημειο που να αποδεικνυει οτι εχει μεσα αυτα που γραφει? γιατι εγω που το δοκιμασα σημερα απορουσα γιατι δεν εχει φαει ban.

primordial
12-11-14, 20:28
Ρε τι είστε εσείς.... Έτσι κ το ban-άρουν βρες τρύπα να κρυφτείς.......;D.....
Πέρα απο την πλάκα ειναι το 3ο κουτί που χρησιμοποιώ κ σε καμμιά περίπτωση δεν χρειάστηκε να ξεπεράσω το 1 scoop κ 1/3.... Φυσιολογικές τσιτες για τα δικά μου δεδομένα. Απλά προσθέτω 2γρ κιτρουλινης.


Sent from my iPad using Tapatalk

Hulk_in_Progress
12-11-14, 20:50
Είναι όντως τόσο καλο ρε παιδιά?

Η υδροχλωρική κρεατίνη συνυπολογίζεται με την μονουδρική? Η' υπολογίζονται ξεχωριστά?
Ρωτάω γιατί μόλις παράγγειλα 500g μονουδρική και δε γνωρίζω αν θα πρεπει να αφαιρώ από την δόση την ποσότητα που περιέχει το Hyde.

plz τα φώτα σας.

liveris
12-11-14, 22:13
κ γω προσθετα κιτρουλινη αλλα σε γενικες γραμμες δεν τρελαθηκα ..νορμαλ πραγματα..

primordial
12-11-14, 23:19
Είναι όντως τόσο καλο ρε παιδιά?

Η υδροχλωρική κρεατίνη συνυπολογίζεται με την μονουδρική? Η' υπολογίζονται ξεχωριστά?
Ρωτάω γιατί μόλις παράγγειλα 500g μονουδρική και δε γνωρίζω αν θα πρεπει να αφαιρώ από την δόση την ποσότητα που περιέχει το Hyde.

plz τα φώτα σας.

Απο την απάντηση του liveris θεωρώ ότι καταλαβαίνεις πως η δράση μπορεί να διαφέρει απο άτομο σε άτομο. Σε σένα μπορεί το effect να ειναι πιο έντονο.
Μια δοκιμή θα σε πείσει.
Σε ότι αφορά την κρεατινη, η ιδανική ποσότητα για την υδροχλωρικη ειναι το 1,5gr και δεν νομίζω να περιέχει το Hyde τόσο. Γνώμη μου ειναι την μονουδρικη να την λαμβάνεις το πρωί στα 5gr κ ότι περιέχει το Hyde.

Just me saying......


Sent from my iPad using Tapatalk

Hulk_in_Progress
12-11-14, 23:35
ok thanks φιλε μου. Θα το έχω στα υπόψιν και κάποια στιγμή θα το δοκιμάσω :)

PVT Nero
04-12-14, 03:30
Το πηρα στα χερια μου σημερα.δεν το δοκιμασα καθως δεν πηγα για προπονηση.Πρωτων ειχε καπως κολλισει σκονη στο καπακι απεξω εννοειται και στα τοιχωματα εκει που ειναι οι βολτες.το κουτι ηταν σφραγισμενο αλλα ειχε ενα μικρο ανοιγμα.ισως απο κει να χυθικε η σκονη.επισης ειναι ολο κολλημενο σε μεγαλους σβολους και δεν μπορω να το διαχωρισω.πιστευω στο νερο να ειναι οκ αλλα πως 8α το βαλω στο σκουπ?δοκιμασα με μαχαιρι αλλα ματαια.δεν ξεκολλαει με τιποτα.

ArgoSixna
04-12-14, 15:29
Υγρασια. Αν μπορεις γυρνα το πισω.

Εσυ πληρωσες κανονικα την τιμη , αυτος σου εδωσε σκαρτο προιον

PVT Nero
04-12-14, 17:46
Από το e Shop του φόρουμ το πήρα και επίσης πρέπει να ήταν το τελευταίο κομμάτι που είχαν.μπορώ να το γυρίσω?

ArgoSixna
04-12-14, 19:38
Στειλε μηνυμα στο ε-σοπ και εξηγησε τους. Λιωμενη σοκολατα θα ετρωγες? :unsure:

PVT Nero
04-12-14, 19:58
Άμα δεν έχει αλοιωθει στην ποιότητα και είναι το ίδιο δραστικό δεν με πειράζει.θα το βάλω στο μπλέντερ να το κάνω σκόνη :P

PVT Nero
05-12-14, 01:29
Διαβασα οτι αν το βαλω μια μερα στην καταψυξη θα φτιαξει.ισχυει?και στο μπλεντερ ναι μεν διαλυεται αλλα πολυ αργα και μου φαινεται θα σπασει καθως ειναι μεγαλα τα κομματια που χτυπαν στα τοιχωματα.

MALE
23-04-15, 01:27
Γεια χαρά.

Πρώτη φορα κάνω χρήση νιτρικού και έψαχνα κάτι δυνατό σε stims να δω πως θα είναι. Mετά από πολύ ψάξιμο είχα καταλήξει στο συγκεκριμένο.

Πρώτη μέρα χτές με μισό scoop και δεν κατάλαβα τίποτα. Δύναμη 0, ενέργεια 0, focus 0. Το μονο που μου άφησε είναι το κεφάλι κάπως παράξενα, λες και έχω μικρό ημικρανίες στο πίσω μέρος και γενικά λες έχω μικρό πονοκεφάλου. Σήμερα θα πάω κανονικά σε 1 scoop γεμάτο, ελπίζω να με δικαιώσει.

MALE
24-04-15, 23:55
Δεύτερη δόση αυτή τη φορα στο 1 scoop. Από θέμα stims δεν κατάλαβα τίποτα, ούτε τσιμπηματάκια, ούτε κάτι το ιδιαίτερο. Ενέργεια και δύναμη τίποτα απολύτως. Το μονο που μου άφησε μετά το γυμναστήριο και για αρκετή ώρα ήταν ένα τρέμουλο λες και είχα πιει πολλά energy drinks. Κρίμα γιατί περίμενα πολλά πράγματα από το συγκεκριμένο και με έχει ξενερώσει. Την δευτέρα θα δοκιμάσω 1.5 scoop.

beefmeup
24-04-15, 23:57
αν δεν σε επιασε με το 1 σκουπ ,λογικα στο 1μιση θα σε κρασαρει χειροτερα μετα..
βεβαια ποτε δεν ξερεις..δοκιμασε κ βλεπεις.

MALE
25-04-15, 00:39
αν δεν σε επιασε με το 1 σκουπ ,λογικα στο 1μιση θα σε κρασαρει χειροτερα μετα..
βεβαια ποτε δεν ξερεις..δοκιμασε κ βλεπεις.

Αυτό φοβάμαι από την μια μεριά αλλα από την άλλη λέω δεν παίζει να βγήκε τόσο μάπα, τόσα καλά reviews και σχόλια παντού σε γενικό σύνολο και να μην μου έδωσε ούτε τα βασικά? :(
Είμαι από τους ατυχους φαίνεται και δεν μου κάνει.

beefmeup
25-04-15, 00:41
ναι καμια φορα συμβαινει κ αυτο..γενικα ειναι μυστηριο τρενο τα prewo ,κ ειναι αναλογα το πως θα κατσει..δεν θυμαμαι να εχω ακουσει ποτε 100% θετικα σχολια απο ολους για καποιο συγκεκριμενο..παντα θα υπαρχουν κ ατομα που δεν βλεπουν τα ιδια καλα αποτελεσματα με τους υπολοιπους.

PVT Nero
25-04-15, 03:36
το εχω δοκιμασει και γω παιδια και μαπα το καρπουζι οπως λεει ο φιλος πιο πανω.ακομα και στα 2 σκουπ εφτασα και το μονο που μου εφερε ηταν ενας εντονος πονοκεφαλος

ktm620
25-04-15, 11:52
Είναι καθαρά θέμα αντοπόκρισης του κάθε οργανισμού . Για μένα είναι το Νο 1 μέχρι στιγμής και έχω δοκιμάσει πολλά... Η αλήθεια είναι ότι έχει πολλά stims και σε κάποιον που πχ δέν έχει "γνωριστεί" ο οργανισμός του με αυτά - πχ yohimbine - στην αρχή μπορεί να τον χαλάσει...Άποψη μου άστο για λίγο καιρό - καμιά βδομάδα , κούνα το μόνο να μήν σβωλιάσει - και μετά ξαναδοκίμασε το απο το μισό σκουπ πάλι. Άν και πάλι δέν.. κάντο δωράκι και ψάξε για το επόμενο που ίσως δουλεύει σε σένα καλύτερα..

ArgoSixna
25-04-15, 12:55
μηπως να το δοκιμαζες σε 0.3-0.5 της δοσης?

MALE
25-04-15, 14:29
Είναι καθαρά θέμα αντοπόκρισης του κάθε οργανισμού . Για μένα είναι το Νο 1 μέχρι στιγμής και έχω δοκιμάσει πολλά... Η αλήθεια είναι ότι έχει πολλά stims και σε κάποιον που πχ δέν έχει "γνωριστεί" ο οργανισμός του με αυτά - πχ yohimbine - στην αρχή μπορεί να τον χαλάσει...Άποψη μου άστο για λίγο καιρό - καμιά βδομάδα , κούνα το μόνο να μήν σβωλιάσει - και μετά ξαναδοκίμασε το απο το μισό σκουπ πάλι. Άν και πάλι δέν.. κάντο δωράκι και ψάξε για το επόμενο που ίσως δουλεύει σε σένα καλύτερα..

Τι να πω είναι το πρώτο μου νιτρικό και είπα να ξεκινήσω με κάτι δυνατό. Επειδή είμαι εντελώς άπειρος σε τέτοια τι θα άλλαζε εάν περίμενα 1 βδομάδα και έπαιρνα πάλι μισό scoop?

Η εννοείς να σταματήσω 1 εβδομάδα και μετά να συνεχίσω κάθε προπόνηση με μισό scoop για να γνωριστεί ο οργανισμός?

MALE
25-04-15, 14:34
μηπως να το δοκιμαζες σε 0.3-0.5 της δοσης?

Η πρώτη μου φορα ήταν 0.5 της κανονικής δόσης και δεν ένιωσα απολύτως τίποτα. Όταν γύρισα σπίτι ένιωθα μικρο-πονοκεφαλους. :banghead:

kostas kou
25-04-15, 14:56
εμενα μου ειχε δουλέψει πολυ καλά το συγκεκρημένο, στην αρχή στο ένα σκουπ και αργότερα οταν το συνήθησε ο οργανισμός μου στα 2.
μετα το craze (καλα αυτο ηταν μια κατηγορια μονο του) και το frenzy το καλυτερο που εχω δοκιμασει, μαζι με το ritual

ktm620
25-04-15, 15:23
Τι να πω είναι το πρώτο μου νιτρικό και είπα να ξεκινήσω με κάτι δυνατό. Επειδή είμαι εντελώς άπειρος σε τέτοια τι θα άλλαζε εάν περίμενα 1 βδομάδα και έπαιρνα πάλι μισό scoop?

Η εννοείς να σταματήσω 1 εβδομάδα και μετά να συνεχίσω κάθε προπόνηση με μισό scoop για να γνωριστεί ο οργανισμός?

Λίγο ανάποδα το σκέφτηκες βασικά :green: Καλύτερα να είχες ξεκινήσει με κάτι ελαφρύ και με όχι τόσα πολλά διεγερτικά. Π.χ Assault ή PV-7 που δοιυλεύουν και πολύ καλά.Το off στο ανέφερα γιατί τα συμπτώματα που περιγράφεις παίζει πολύ να οφείλονται στην πληθώρα διεγερτικών που έχει μέσα , οπότε ξαφνικά έβαλες στον οργανισμό σου ένα αρκετά δυνατό συνδυασμο διεγερτικών εξ ού και οι πονοκέφαλοι.

MALE
25-04-15, 15:41
Λίγο ανάποδα το σκέφτηκες βασικά :green: Καλύτερα να είχες ξεκινήσει με κάτι ελαφρύ και με όχι τόσα πολλά διεγερτικά. Π.χ Assault ή PV-7 που δοιυλεύουν και πολύ καλά.Το off στο ανέφερα γιατί τα συμπτώματα που περιγράφεις παίζει πολύ να οφείλονται στην πληθώρα διεγερτικών που έχει μέσα , οπότε ξαφνικά έβαλες στον οργανισμό σου ένα αρκετά δυνατό συνδυασμο διεγερτικών εξ ού και οι πονοκέφαλοι.

Εάν δεν έπαιρνα αυτό ήμουν έτοιμος για Assaullt, το PV-7 το είχα απορρίψει μονο και μονο για την τιμή, πανάκριβο. Ο λόγος όμως που επέμενα σε mr. Hyde ήταν τα stims, ήθελα να δω πως θα επηρέαζε το μυαλό.

Το κακό πάντως είναι ότι στα Ελληνικά sites δεν υπάρχει πληθώρα μικρών δόσεων, να πάρει ο άλλος πχ 10 prework out's φακελάκια με 15-20 ευρώ να δει πιο του κάνει δουλειά.



εμενα μου ειχε δουλέψει πολυ καλά το συγκεκρημένο, στην αρχή στο ένα σκουπ και αργότερα οταν το συνήθησε ο οργανισμός μου στα 2.
μετα το craze (καλα αυτο ηταν μια κατηγορια μονο του) και το frenzy το καλυτερο που εχω δοκιμασει, μαζι με το ritual
Τυχερέ! :D
Exe χάρη που δεν βγαίνει πλέον το παλιό Craze γιατί αλλιώς εκείνο θα είχα χτυπήσει. :D

MALE
28-04-15, 00:44
Μετά από 3 μέρες αποχη δεν άντεξα και πήρα 1.5 scoop. Δύναμη 0, όρεξη για προπόνηση 0, συναίσθημα από τα stims 0. Λίγο ένιωσα ένα τσιμπηματάκι σε δάχτυλα, αυτια και μυτη για κάνα 20 λεπτό στην αρχή και μετά απο κει και πέρα έντονη διψα, πεινα και ένα ψιλό τρέμουλο λες και έχω πιει 2-3 energy drinks. Μικρό πονοκεφάλους όπως είχα νιώσει την πρώτη φορα δεν είχα.

Μέχρι στιγμής δεν μου έχει προσφέρει κάτι και νιώθω ότι με χειροτερεύει αντί να βγάζω ευκολότερα πρόγραμμα. :thumbdown:

kostas kou
28-04-15, 01:20
Μετά από 3 μέρες αποχη δεν άντεξα και πήρα 1.5 scoop. Δύναμη 0, όρεξη για προπόνηση 0, συναίσθημα από τα stims 0. Λίγο ένιωσα ένα τσιμπηματάκι σε δάχτυλα, αυτια και μυτη για κάνα 20 λεπτό στην αρχή και μετά απο κει και πέρα έντονη διψα, πεινα και ένα ψιλό τρέμουλο λες και έχω πιει 2-3 energy drinks. Μικρό πονοκεφάλους όπως είχα νιώσει την πρώτη φορα δεν είχα.

Μέχρι στιγμής δεν μου έχει προσφέρει κάτι και νιώθω ότι με χειροτερεύει αντί να βγάζω ευκολότερα πρόγραμμα. :thumbdown:

ποσες ωρες μετα το τελευταια στερεο σου γευμα το παιρνεις?

MALE
28-04-15, 01:42
ποσες ωρες μετα το τελευταια στερεο σου γευμα το παιρνεις?

3 με 3.5 ώρες μετά.

MALE
29-05-15, 03:19
Να δώσω ένα feedback μετά από 1 μηνα χρήσης.
Σε μένα είναι άχρηστο το προϊόν, στην προπόνηση δεν μου δίνει τίποτα απολύτως. Αντί να με κάνει καλά αυτό με χειροτερεύει, με κάνει να νιώθω αδύναμος, λες και δεν έφαγα τίποτα όλη μέρα. Σαν κάποιον πεινασμένο που την έβγαλε όλη μέρα μονο με καφέ. Σε κρατάει ξύπνιο αλλα τι να το κανεις.


Δοκίμασα πολλούς τρόπους μπας και το συνηθίσει ο οργανισμός και το δεχτεί καλύτερα. 1 εβδομάδα μονο με 0.5 scoop και ξεκίνημα στην δεύτερη με 1, τίποτα. Μετά αποχη για 4-5 μέρες και δόση πάλι στο 1 scoop, τίποτα. Άλλη φορα το συνέχισα σερί 1 scoop μήπως αλλα και πάλι δεν.


Το τρελό όπως έγραψα και πιο πάνω είναι ότι με κάνει χειρότερα στην προπόνηση!

No Fear
29-05-15, 15:04
Κοιταξε να δεις,εμενα το παλιο Μr.Hyde ηταν ενα απο τα 2 προεξασκητικα που δουλεψαν πανω μου και εχω δοκιμασει παρα πολλα.
Αφου βλεπεις πως οχι μονο δεν δουλευει,αλλα σε χαλαει κιολας,σταματα τις δοκιμες και δωσε τον σε καποιον αλλον αν θες.
Μην κανεις αλλες δοκιμες πανω σου!!!

MALE
14-01-16, 04:28
Κοιταξε να δεις,εμενα το παλιο Μr.Hyde ηταν ενα απο τα 2 προεξασκητικα που δουλεψαν πανω μου και εχω δοκιμασει παρα πολλα.
Αφου βλεπεις πως οχι μονο δεν δουλευει,αλλα σε χαλαει κιολας,σταματα τις δοκιμες και δωσε τον σε καποιον αλλον αν θες.
Μην κανεις αλλες δοκιμες πανω σου!!!

Τελικά φιλε δεν σε άκουσα και έκανα αρκετές δοκιμες. Από την συσκευασία έχει μείνει ένα 15-20%. Δεν δούλεψε ποτε με όσους συνδυασμούς και να έκανα σε δοσολογίες, από 1 scoop και πάνω είχα έντονη αδιαθεσία που μου προκαλούσε τάσεις προς εμετό.

Τον τελευταίο καιρό έχω ξεκινήσει γιοχιμβινή, bark 500mg της Natrol και HCI 2.5mg της Primaforce. Δεν τα πέρνω τις ίδιες μέρες μαζί αλλα ξεχωριστά και παρατηρώ την ίδια αδιαθεσία με το Mr Hyde. Το Hyde έχει γιοχιμβίνη μέσα bark στα 2mg, πολύ μικρή δοσολογία μεν αλλα που με βάζει δε σε σκέψεις μήπως φταίει και αυτό λίγο που με κάνει να νιώθω έτσι.

beefmeup
14-01-16, 11:54
μαλλον σε πειραζει οπως κ εμενα η γιοχιμβινη..εντονο αισθημα αδιαθεσιας, αδυναμιας, κλπ κλπ, ακομα κ με την δοση των 3μιλι..
απλα δεν την χρησιμοποιεις σαν συμπληρωμα, αυτο ειναι ολο..

COBRA_STYLE
14-01-16, 15:17
Το παθαινα κ γω στην αρχη με γιοχιμβινη...αλλα μετα απο καποιο καιρο(χωρις να κανω συνεχομενη χρηση να πεις οτι συνηθισα) που επαιρνα στο ακυρο και 30-35mg μονομιας δεν καταλαβαινα τπτ :unsure::rolf:

MALE
15-01-16, 06:55
μαλλον σε πειραζει οπως κ εμενα η γιοχιμβινη..εντονο αισθημα αδιαθεσιας, αδυναμιας, κλπ κλπ, ακομα κ με την δοση των 3μιλι..
απλα δεν την χρησιμοποιεις σαν συμπληρωμα, αυτο ειναι ολο..
Έτσι. :-|







Το παθαινα κ γω στην αρχη με γιοχιμβινη...αλλα μετα απο καποιο καιρο(χωρις να κανω συνεχομενη χρηση να πεις οτι συνηθισα) που επαιρνα στο ακυρο και 30-35mg μονομιας δεν καταλαβαινα τπτ :unsure::rolf:
wow 35mg! :shock: Τα έχω κάπου 1-1.5 μηνα, επειδή και εγώ δεν άντεχα για συνεχόμενες μέρες το σταμάτησα-ξεκίνησα άλλες 2 φορες με τα ίδια συμπτώματα. Η τρίτη ήταν με την χτεσινή.

Δεν θα ήθελα να φανταστώ πως θα ήμουν με 35mg που πήρες εσύ. :green:

alsos
29-09-17, 15:28
Ειχα να το παρω χρονια το συγκεκριμενο και εφτασε στα χερια μ ενα δειγμα γευση berry blast. Καλη γευση πινετε ενταξει :thumbup:
Διαβαζα καποια παλια σχολια οτι καποιους δεν τους επιανε καθολου και το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι απλα δεν ειχαν αυθεντικο προιον. Το νιτρικο αυτο ακομα και μενα που πινω 2-3 καφεδες την ημερα με εστειλε οπως και τις πρωτες φορες που το ειχα δοκιμασει. Το πηρα 40 λεπτα μετα το πρωτο μου γευμα χωρις να εχω πιει καφε και πραγματικα εκανα προπονησαρα. Τσιτες τσιτες τσιτες :P:P:P Σου φτιαχνει τη διαθεση δεν σε κρασαρει στο τελος , καλα πριξιματα και πολυ focus. Το μονο αρνητικο για εμενα ειναι το υπερβολικα πολυ μυρμηγκιασμα που ειχα σε ολη μου την πλατη και με ενοχλουσε , οπως επισης και καποιες αναγουλες. Γενικα το νιτρικο τα σπαει ;)

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Ατομα που δεν πινουν ουτε γουλια καφε μακρια απτο συγκεκριμενο!!!

kostas kou
29-09-17, 17:20
συμφωνω με τον απο πανω, πολυ τιμιο!!!!