PDA

Επιστροφή στο Forum : 100% Pure Creatine (PVL Essentials)



gk
13-07-12, 12:48
http://www.bbclub.gr/photos/products/1814_fotoCreatine.jpg

"Μικροϊονισμένη" μονούδατικη, οπως λεει στο site της και πανω στη συσκευασια.
Που σημαινει οτι ειναι καλο αυτο, αν δεν κανω λαθος? Ειναι σαν σκονη κ οχι σαν κρυσταλλακια δηλαδη?

Τι λεει σαν προίον, ολα ενταξει? Καμια κριτικη? ;) (κυκλοφορει σε οικονομικη τιμη νομιζω γι'αυτο ρωταω)

Anotone
28-07-12, 17:21
Monohydrate ειναι το καλύτερο είδος κρεατινης που μπορείς να πάρεις κατα την άποψη μου, 1ον διότι τα αλλα είδη δεν έχουν αποδειχτεί να προσφέρουν καλύτερα αποτελέσματα και 2ον, ειναι πολυ, πολυ πιο προσιτό...
Το micronised είδος ειναι απλώς πιο "ψιλοκομμενο" ας πούμε, οπότε απορροφάται καλύτερα και δεν προκαλεί τόσο πολυ πρηξιμο στο στομάχι...

Το δε καλύτερο είδος monohydrate υποτιθεται πως ειναι το λεγόμενο creapure, το οποίο ειναι πατενταρισμενο και μιλάμε για ψηλές προδιαγραφές και μπλα μπλα.

Πιστεύω οτι πρόκειται για ένα καλο και αξιόπιστο προϊόν... Τη δουλεια του θα την κάνει, και ούτε θα το χρυσοπληρωσεις...

sioutas
04-10-12, 23:02
+1

Christos100
05-10-12, 00:39
το συγκεκριμενο προιον δεν το γνωριζω ,βεβαια αν ειναι monohydratre και creapure ολες ιδιες ειναι , αμα την βρηκες και σε καλη τιμη χτυπα την.

sioutas
10-10-12, 01:19
11,50 ευρώ έχει, καλή τιμή θα έλεγα. Έχω 6 μέρες που την πήρα σε λίγο καιρό θα ποστάρω εντυπώσεις. Την παίρνω με 1 ποτήρι χυμό πάντα μετά την προπόνηση (5γρ./ημερησίως).

kostas kou
13-03-13, 20:10
11,50 ευρώ έχει, καλή τιμή θα έλεγα. Έχω 6 μέρες που την πήρα σε λίγο καιρό θα ποστάρω εντυπώσεις. Την παίρνω με 1 ποτήρι χυμό πάντα μετά την προπόνηση (5γρ./ημερησίως).

πως πηγε τελικα φιλε, την δουλεψες?

Stat59
16-07-13, 11:25
την ξεκινησα χθες, χρησιμποιω μονουδατική 2 μηνες τωρα χωρις περίοδο φορτώματως, και ξεκίνησα της PVL ( πριν χρησιμομποιούσα της ΟΝ) αυτό που είδα μεχρι τωρα ήταν να μείνω άυπνος το πρώτο βράδυ μετα την προπόνηση που την πήρα απο τρομερή υπερένταση.. δν ξέρω αν ωφείλεται στην κρεατίνη ή επειδή ήταν βαριά η προπόνηση.. το καλό είναι οτι έχει σκουπ οπότε δν θα είμαι στο περίπου με το κουταλάκι του γλυκού... 5γρ την μέρα σταθερα μεταπροπονητικα.... και ίσως πρεπει να πηγαίνω νωρίτερα προπονηση. Πάντως με της ον δν έτυχε να με πιάσει υπερένταση παρ΄όλο οτι πηγαινα αργα τζιμ