PDA

Επιστροφή στο Forum : Animal Cuts (Universal)



Σελίδες : [1] 2

giorgos_xania
13-08-06, 05:06
katarxhn geia sas apo mena kainourgios sto forum

tha thela na moy peite pos leitoyrgei ki pithanes parenergeies?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6887&stc=1&d=1259060403



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6888&stc=1&d=1259060409




prokatavolika eyfxaristo :wcourt:

Gasturb
13-08-06, 15:41
Kalwshrthes giorgos diavse ligo tous typous twn fatburners na pareis mia geush

http://www.bodybuilding.com/store/fatloss.htm

http://www.bodybuilding.com/store/univ/cutsfree.html

giorgos_xania
13-08-06, 21:42
dld exei efedra :roll:


exete na protinete kati xwris ephedra?

Duke-Nukem
13-08-06, 23:00
den nomizo na exei efedrini to sigekrimeno. oles oi eteries exoun vgalei fatburners xoris efedrini. pithanes parenergies sxedon olon ton fatburn einai ena tsitoma,taxipalmia,idrotas.

Gasturb
13-08-06, 23:23
To kokkino kouti einai me thn efedra twra vghke ena me prasino xrwma pou einia xwris. Sorry pou tolink eixe thn prohgoumenh ekdosh alla apla hthela na diavaseis kapoies genikes plhrofories. Na sou tonisw oti tha prepei na perneis kathhmerina konta sta 18 xapia me to animal cuts kati pou proswpika den tha to xanakanw.. k pisteuw fysika na eisai panw apo 18! Akomh fatburners pou peirazoun ton thyroeidh (pou to kanei to animal cuts) epishs kalo einai na apofeugonte, etsi loipon ta thermogenic na ebisteuesai oses fores skefteis na pareis. Gia na sou vgalw apo thn aporia an k poio proion einai kalo apla to kathe fatburner energei diaforetika se kathe organismo. Se allous px to cuts htan to teleio se emena den eida k tromera apotelesmata. An thes tsekare k thn Xenadrine ths cytodyne.

giorgos_xania
14-08-06, 05:56
eimai 20 kai exo klhronomiko kardias prepei na pao na kano tsek up tora os tora exo dokimasei to thermodynam x to hydroxycut ths muscletech.......alla den eida apotelesmata mallon tha dokimaso xenadrine ...... poio ap ta xenadrine einai poio dynato xwris ephedra?

Gasturb
14-08-06, 06:32
eimai 20 kai exo klhronomiko kardias prepei na pao na kano tsek up tora os tora exo dokimasei to thermodynam x to hydroxycut ths muscletech.......alla den eida apotelesmata mallon tha dokimaso xenadrine ...... poio ap ta xenadrine einai poio dynato xwris ephedra?

Egw phra to EFX alla pare to NRG 8 pisteuw einia kalytero, twra to pio dynato einia to hardcore ti na pw an thes dokimase to alla proswpika protimo kati pio xalaro k as arghsw ligo parapanw.. Ta EFX and NRG8 einia sigoura xwris ephedrinh twra to hardocore periexei EphenyLide pou na pw thn alhtheia den to lene xekathara an einai paragwgo h oxi ths ephedrinhs alla oute oti to proion eina ephedra free opote mallon...

file mou ektos apo to hydroxycut poio allo eipes dokimases to thermodynam x? Poias etaireias einai auto??

giorgos_xania
15-08-06, 02:14
to themrodynam x ths eas

sakisboy
15-08-06, 14:13
to exo dokimasei to thermo kai to animal cuts,mporo na po oti to animal cuts einai apo ta dinatotera pou exo dokimasei.to thermo tis eas einai pio malako kai thelei perisotero ipomoni.poli kalo einai kai to reform tis scitec.

wolf
19-08-06, 00:13
Φιλε μου στην περιπτωση σου εγω θα τα απεφευγα ολα τα θερμογεννη λιποτροπικα.Εξαλλου το καλοκαιρι τελειωσε τι τα θελεις τωρα,κανε μια καλη διατροφουλα διαδρομο κ θαχεις τα αποτελεσματα σου μακροπροθεσμα.

anastasisk
16-03-07, 14:21
Μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα πριν την αεροβια το πρωι με σδειο στομαχι παντα 1γρ καρνιτινη.Σκεφτομαι να παρω το συγκεκριμενο συμπληρωμα αλλα οχι 2 σακουλακια που λεει αλλα 1 πριν απο τον διαδρομο το πρωι.Ποιες ειναι οι αποψεις σας?Λετε να ανατιναχτω... :lol:

sakisboy
17-03-07, 04:13
το εχω δοκιμασει,ειναι πολι καλο.μετα απο την εφεδρ.. το καλιτερο.

anastasisk
17-03-07, 18:26
το εχω δοκιμασει,ειναι πολι καλο.μετα απο την εφεδρ.. το καλιτερο.

Που'σε ρε Σακη.Καιρο εχω να σε δω.Να σου πω?
Το ειχες χρησιμοποιησει πριν απο αεροβια ασκηση η χυμα μεσα στη μερα?

theodore_tsi
17-03-07, 20:48
τίποτα παρενέργειες για το συγκεκριμένο παίζουν;;;

billys15
17-03-07, 21:15
Ο Gasturb ειχε πει οτι μπλεκουν με τον θυροειδη.Τωρα δεν ξερω αν οντως υπαρχει ενα ποσοστο για παρενεργειες.Παντως προσοχη στην Τ3!

Gasturb
17-03-07, 21:15
Για απαιτητικά cutting να το χρησιμοποιείται καλύτερα

Gt

pikolo
18-03-07, 16:14
καμια φωτο του υπαρχει...?να δουμε και τι ειναι αυτο.....τι ακριβως κανει??

ajax
18-03-07, 20:39
λιποδιαλυτης.αν δεν κανω λαθος καθε δοση ειναι ενα φακελακι το οποιο περιεχει 5 χαπια

theodore_tsi
18-03-07, 23:26
καμια φωτο του υπαρχει...?να δουμε και τι ειναι αυτο.....τι ακριβως κανει??


http://www.universalnutrition.com/store/html/product.cfm?id=162

Gasturb
19-03-07, 05:00
λιποδιαλυτης.αν δεν κανω λαθος καθε δοση ειναι ενα φακελακι το οποιο περιεχει 5 χαπια
... περιέχει 9 χάπια κ ημερήσια δόση 2 φακελάκια (σύνολο 18 χάπια/ημέρα) = μόνο για σοβαρό cutting



http://www.universalnutrition.com/store/html/product.cfm?id=162
Aυτη είνια η παλιά έκδοση με την έφεδρα πλέον κυκλοφορεί χωρίς κ είναι σε πράσινο χρώμα.

Gt

theodore_tsi
19-03-07, 14:57
...............μόνο για σοβαρό cutting..............

σόρρυ που θα ξαναρωτήσω αλλά επειδή θέλω να το ψάξω αρκετά....για σοβαρό cutting.....δεκτό...

με τι κόστος όμως;;; (και δεν μιλάω για το οικονομικό :lol: )

Για ρίχτε πως ήταν η περίοδος που το έπαιρναν κάποιοι από δω μέσα....

ajax
19-03-07, 15:06
εχωπαρει εαν αλλο της universal που ειχε ενα φακελακι με καμποσα χαπια μεσα.ηταν καλο αλλα με την καταποση ειχα προβλημα κα φαντασου επαιρνα ενα μονο φακελακι πριν την προπονηση.το προβλημα λυθηκε οταν εκοβα τα χαπια στην μεση και τα επινα με χυμο.το εν λογο συμπληρωμα ηταν ενα σαν το tribulus

Gasturb
19-03-07, 17:11
Τα έσπαγες στην μέση? Για ποια λες??

Gt

sakisboy
20-03-07, 18:57
το εχω δοκιμασει,ειναι πολι καλο.μετα απο την εφεδρ.. το καλιτερο.

Που'σε ρε Σακη.Καιρο εχω να σε δω.Να σου πω?
Το ειχες χρησιμοποιησει πριν απο αεροβια ασκηση η χυμα μεσα στη μερα?

Ελα μανγκα μου καλλα εισαι.

Στην αρχη επερνα δυο φακελακια για 2 εβδομαδεσ και απο την τριτη εβδομαδα μονο ενα.

ajax
21-03-07, 12:59
Τα έσπαγες στην μέση? Για ποια λες??

Gtanimal pack αν θυμαμαι καλα!τα χαπια ηταν τεραστια και πολλα!

Duke-Nukem
21-03-07, 14:04
Η Universal Nutrition συνηθίζει να εξοπλίζει τα «εξειδικευμένα» συμπληρώματα της με τα λεγόμενα packs που περιέχουν το min 10 χάπια. Αξιόλογος λιποδιαλυτή αρκεί να χρησιμοποιηθεί συνετά και χωρίς υπερβολές για να μην παρουσιαστούν διάφορες «απρόσμενες εκπληξούλες». Σε γενικές γραμμές μετά από 1,5 μήνα ,χωρίς διακοπή, ο οργανισμός προσαρμόζεται σε τέτοια σκευάσματα με φυσικό ακόλουθο να μειώνεται η αποτελεσματικότητα. Anatasisk να ανατιναχτείς αποκλείεται.

spartan
21-03-07, 14:15
πρεπει να το φερεται στο store ΟΧΙ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ... :wink:

v@g
21-03-07, 14:56
Εγώ θα το απέφευγα! Μόνο και μόνο το ότι θα έπαιρνα 18 χάπια τη μέρα... Εφόσον δουλειά γίνεται με καρνιτίνη, καφέ και πράσινο τσάι, προσωπικά δε θα χρησιμοποιύσα παρόμοιο προϊόν.

Αναστάση, με την καρνιτίνη πριν την αερόβια δεν είσαι ευχαριστημένος;

anastasisk
21-03-07, 16:57
Εγώ θα το απέφευγα! Μόνο και μόνο το ότι θα έπαιρνα 18 χάπια τη μέρα... Εφόσον δουλειά γίνεται με καρνιτίνη, καφέ και πράσινο τσάι, προσωπικά δε θα χρησιμοποιύσα παρόμοιο προϊόν.

Αναστάση, με την καρνιτίνη πριν την αερόβια δεν είσαι ευχαριστημένος;

Φυσικα και ειμαι,απλα οπως παντα την ψαχνω,ρωταω να μαθαινω κατι παραπανω... :army2:

anastasisk
21-03-07, 16:59
Η Universal Nutrition συνηθίζει να εξοπλίζει τα «εξειδικευμένα» συμπληρώματα της με τα λεγόμενα packs που περιέχουν το min 10 χάπια. Αξιόλογος λιποδιαλυτή αρκεί να χρησιμοποιηθεί συνετά και χωρίς υπερβολές για να μην παρουσιαστούν διάφορες «απρόσμενες εκπληξούλες». Σε γενικές γραμμές μετά από 1,5 μήνα ,χωρίς διακοπή, ο οργανισμός προσαρμόζεται σε τέτοια σκευάσματα με φυσικό ακόλουθο να μειώνεται η αποτελεσματικότητα. Anatasisk να ανατιναχτείς αποκλείεται.

Συμφωνω απολυτα με τα λεγομενα σου Duke.E καλα εδω δεν ανατιναχτηκαμε με αλλα με αυτα θα την πατησουμε :bodybuilder2: . . .

theodore_tsi
23-03-07, 09:01
..........Αξιόλογος λιποδιαλυτή αρκεί να χρησιμοποιηθεί συνετά και χωρίς υπερβολές για να μην παρουσιαστούν διάφορες «απρόσμενες εκπληξούλες»...........

σαν τι απρόσμενες εκπληξούλες δηλαδή;;;;Δώσε κανα 2 παραδείγματα να δούμε και εμείς τι θα κάνουμε :geek:

billys15
11-02-08, 21:23
1000 sorry που ξεθαβω το topic (να μην ανοιγω αλλο).Σκεφτηκα να κανω το εξης με τα animal cuts.Αφου εχουν συνεφρινη που δουλευει καπως σαν την εφεδρινη,μηπως θα ηταν προτιμοτερο να κανω το στυλ της εφεδρινης σε on/off κατασταση? Εννοω να τα παιρνω ας πουμε 2 μερες και 1 οχι,για να "ξαφνιαζω" τον οργανισμο και να κρατησουν και πιο πολυ.Τι λετε,καλη ιδεα? :)

RUHL
11-02-08, 22:34
Supplement Facts:
Serving Size: 1 Pack
Servings Per Container: 42

Amount Per Serving:
Niacin: 15 mg
(as niacinamide)
Vitamin B6: 2 mg
(as pyridoxine HCL)
Thermogenic Complex: 575 mg
Synephrine
Octopamine
Tyramine
Epigallocatechin Gallate (EGCG)
L-Theanine
PEA (phenylethylamine)
Lipotropic Complex: 75 mg
Choline Citrate
Betaine HCL
Inositol Monophosphate
Metabolic Complex: 900 mg
Guarana (22% Caffeine)
L-Carnitine
Diuretic Complex: 750 mg
Dandelion Extract (taraxol, taraxerol)
Uva Ursi Extract
(arbutin, methyl-arbutin)
Thyroid Complex: 175 mg
Guggul (2.5% Guggulsterones)
Soy Isoflavones
Insulin Potentiators: 100 mg
Alpha Lipoic Acid
Chromium Polynicotinate
Chromium Picolinate
Nucleotide Regulators: 300 mg
Phosphate
Inosine
Phosphatidylcholine
Neurotransmitter Regulators: 250 mg
St. John's Wort (0.3% hypericin)
L-Tyrosine
Animal Cuts Complex: 812 mg
Citrilene™ (-hydroxycitric acid)
Grapefruit Extract (naringin, naringenin)
White Willow (bark)
Phenylalanine (as L-phenylalanine)
Ginger Root Extract (gingerols, shoagols)

Other Ingredients:
Bitter orange extract, green tea extract, cocoa extract, potassium phosphate, magnesium phosphate, magnesium stearate, gelatin, stearic acid.

Directions for Use:
Take two Animal Cuts packs everyday for three consecutive weeks. Follow a cycle consisting of three weeks on and one week off. After your one week off cycle, you can repeat another three week on cycle until you reach your goals. Take on an empty stomach.

Ποια ειναι αυτα τα δυνατα συστατικα???
αντε L-Tyrosine ειναι ενυσχητης
Guggul αυτο εχω διαβασει καλα λογια

Synephrine τωρα τελευτεα ειδα οτι εχει αλκαλοειδη

ioannis1
11-02-08, 23:23
επιστημονας εγινες αλεξ.

billys15
11-02-08, 23:48
Ruhl αν σου πω οτι δεν καταλαβα τι θες να πεις..!! :green: Δεν απαντησες καν στο ερωτημα μου :)

RUHL
11-02-08, 23:53
Eλα ρε κοιταξα τα συστατικα του γιατι εχει παρομοια αποτελεσματα με την εφεδρινη αυτο δεν καταλαβα ?

για αυτο εβαλα τα συστατικα να το δουμε λιγο πιο μεσα το θεμα και το μονο που ειδα που εχει αλκαλοειδη που εχει η εφεδρινη 90% νομιζω αυτα κανουν την δουλεια πανω κατω
ειναι το Synephrine αλλα δοση δεν ειδα

το Guggul ειναι για τον θυρωειδη εχω ακουσει καλες αναφορες ον λινε θα το δοκιμασω σε καποια φαση

billys15
12-02-08, 00:09
Επειδη η συνεφρινη ενισχυει τη δουλεια των β-3 receptors και το ιδιο κανει πανω-κατω και η εφεδρινη.... :roll:

Τα gugguls εγω απο την αλλη διαβασα τωρα τελευταια οτι δεν λενε και πολλα.

pikolo
12-02-08, 00:43
αμα δεν σε πιασει διαροια Billy με συνεφρινη...... :banghead: :banghead: συμβουλη μου μακρια..1!!!!!!!

billys15
12-02-08, 00:49
Pikolo επαιρνα το προϊον πριν κανα μηνα και κατι,αλλα μου εχουν μεινει τωρα 16 ακριβως φακελακια,μιας και το ειχα σταματησει.Δεν ειχα κανενα προβλημα.

RUHL
12-02-08, 01:21
πως το επερνες συνεχεια ον? :green:

pikolo
12-02-08, 01:55
σε σε μενα λες ρε? :spank:

billys15
12-02-08, 01:57
πως το επερνες συνεχεια ον? :green:

Ναι ρε συ συνεχομενα.

RUHL
12-02-08, 03:43
σε σε μενα λες ρε? :spank:

εσυ μην πεταγεσαι σαν την τ**τσ** :lol: :lol:

pikolo
12-02-08, 03:49
ειπαμε οχι offtopic!!!!!!


pik

nickos46
12-02-08, 10:14
:chinese: :turtle:

promitheas
15-04-08, 17:26
καλησπερα σας,

μπορειται να μου πειτε που μπορω να βρω το animal cuts (45 pacs)σε λογικη τιμη? γιατι ακουω 60-70 Euro.

RUHL
15-04-08, 17:33
you have 1 new mesage open it :P :P :P :P


Δεν επιτρεπετε να τα λεμε εδω κανονες κανονες

το 1/3 απο την τιμη που ειπες μαλον ειναι λογικη τιμη :P :P :P :P

Spyro D
15-04-08, 17:36
χαχαχαχα!!!Καλη τιμη!!!


[φιλε δεν αναφερομαστε εδω σε τετοια πραγματα!!κανονες!!]

Vaggelis
20-04-08, 22:20
To kokkino kouti einai me thn efedra twra vghke ena me prasino xrwma pou einia xwris. Sorry pou tolink eixe thn prohgoumenh ekdosh alla apla hthela na diavaseis kapoies genikes plhrofories. Na sou tonisw oti tha prepei na perneis kathhmerina konta sta 18 xapia me to animal cuts kati pou proswpika den tha to xanakanw.. k pisteuw fysika na eisai panw apo 18! Akomh fatburners pou peirazoun ton thyroeidh (pou to kanei to animal cuts) epishs kalo einai na apofeugonte, etsi loipon ta thermogenic na ebisteuesai oses fores skefteis na pareis. Gia na sou vgalw apo thn aporia an k poio proion einai kalo apla to kathe fatburner energei diaforetika se kathe organismo. Se allous px to cuts htan to teleio se emena den eida k tromera apotelesmata. An thes tsekare k thn Xenadrine ths cytodyne.

καλά τόσα πολλά χάπια.. πρέπει να τα παίρνεις κάποια συγκεκριμένη ώρα η οποτε να είναι? :clown2:

Gasturb
20-04-08, 22:34
2 σακουλάκια x 9 χάπια την ημέρα. Ώρα εξαρτάται από το πρόγραμμα του καθενός.

billys15
21-04-08, 11:16
Εγω προτιμουσα 1 σακουλακι με αδειο στομαχι (το επαιρνα στο σχολειο,μετα απο κανα 2ωρο απο το πρωινο) και 1 σακουλακι μιση ωρα πριν το γυμναστηριο.

xrisa_si
13-05-08, 20:58
Παιδιά σκέφτομαι να πάρω αυτό το συμπλήρωμα, μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς? Κάνει για γυναίκες?

RUHL
13-05-08, 22:46
Χτες κοιτουσα τα συστατικα του ολα κανονικα δεν πιστευω να εχει προβλημα να το χρησημοποιηση καποια γυναικα το ποιο καλο συστατικο που ειδα μεσα ειναι η συνεθρινη(εχει αλκαλοειδη εφεδρας σε πολυ μικρο ποσοστο)

Οχι δεν το εχω χρησημοποιηση επειδη γενικα δεν πιστευω στα μαγικα μοιγματα τον εταιριων και τους τροπους "μαντεματος" τι μπορει να με βοηθηση να χασο λιπος η να παρο ογκο απο καποια εταιρια
πιστευω στα συστατικα και με αυτα δουλευω

asdf
14-05-08, 01:14
Η συνιστωμενη δοση ειναι 2 φακελακια την ημερα για 3 βδομαδες. Υποψη οτι συνιστατε κυκλος 3 εβδομαδων μια week off και μετα παλι ON για 3 βδομαδες. Με λιγα λογια θελεις 2 συσκευασιες για 2 κυκλους....

Antonio
14-05-08, 10:38
http://www.forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1354&highlight=animal+cuts

http://www.forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=208&highlight=animal+cuts

asdf
14-05-08, 13:36
http://www.universalnutrition.com/store/html/product.cfm?id=162

[/quote]

Aυτη η εκδοση εχει εφεδρινη δλδ και η πρασινη οχι ??

RUHL
14-05-08, 13:39
αντε παλι σου ειπα ποιο συστατικο ειναι που εχει αλκαλοειδη εφεδρας :chinese: για αλλες εκδοσεις δεν ξερω στο ββ.κομ ειδα την περιγραφη

billys15
16-05-08, 12:33
Ειναι καλο ναι,το εχω χρησιμοποιησει.Και για γυναικες λογικα κανει,δεν εχει κατι το "ανδρικο" μεσα :)

makin1987
14-07-08, 15:00
hi pedes thelo na kano mia erotisi..
eperna atrophex k tora p teliosan pira animal cuts apo universal..
thelo na m pite 2 pragmata, 1on exo mia misi vdomada p pira to telefteo xapi apo atrophex, mporw na arxisw animal cuts i prepi na perimeno akoma?
k thelo na m pite an kserete an ine pio dinata apo atrophex giati etsi p ida pos prepi na perno 9 xapia kathe fora san na tromaksa ligo,,, min minume k ston topo exi k zesti ekso :P

RUHL
14-07-08, 15:09
γραφε ελληνικα και βαλε μια περιγραφη απο το αλλο που επερνες τα συστατικα του

staio
04-08-08, 12:11
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ

ΠΟΙΟ ANIMAL CUT ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΕΦΕΔΡΙΝΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ Ή ΤΟ ΚΟΚΙΝΟ? :???:

nEEd4wEEd
06-08-08, 15:08
το πράσινο!
αν βρεις το πράσινο πουθενά στείλε ένα pm :green:

staio
07-08-08, 11:28
ΣΙΓΟΥΡΑ ΡΕ ΣΥ ?? ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ :???:

nEEd4wEEd
07-08-08, 14:54
βασικά μπήκα σε 2-3 Online shops, και είδα ότι αυτό που πουλάνε τώρα είναι το κόκκινο, δλδ είναι η έκδοση μετά την απαγόρευση της εφ.
άρα με εις άτοπον απαγωγή... :green:

δεν μπορείς να κοιτάξεις τα συστατικά στο πίσω μέρος?

klidaras1
21-06-09, 13:43
Καλησπερα παιδια απο βδομαδα περιμενω αυτο το λιποτροπικο, το εχει δοκιμασει κανεις? τι αποτελεσματα ειχε? Εχουν εμφανισθει οι 2 πανω κοιλιακοι μου μεχρι να τελιωσει το κουτι (3 εβδομαδες) και με καταλληλη διατροφη θα εχω 6 pack?

thanks,

**** Μεταφερθηκε το ποστ σε ηδη υπάρχον τόπικ για το εν λόγω προϊον,παρακαλουμε πριν να ανοιγονται καινουργια τόπικς να χρησιμοποιείτε την αναζητηση.Edit by Mods team... ****

Polyneikos
21-06-09, 16:45
Oι κοιλιακοι σου θα βγουν στην επιφανεια μονο αν είναι καλοσχηματισμενοι κ γυμνασμενοι,αρκετοι έχουν στεγνη κοιλια χωρίς σχηματισμενους κοιλιακους..Το προϊον της Universal είναι πολύ καλό,σε 3 εβδομαδες δεν μπορω να σου πω με αφαλεια ότι προλαβαινεις....

goutsos
22-06-09, 21:02
βασικα καθε κουτι βγαζει δυο κοιλιακους οποτε για 6πακ δεν συμφερει θες 3 κουτια

για 8πακ δεν το συζητω πανακριβο...,:shock:οι κοιιλιακοι βγαινουν με τη διατροφη οχι με τα συμπληρωματα
να βαλουμε ενα νεον που να αναβοσβηνει και να το λεει αυτο

mantus3
23-06-09, 00:24
βασικα καθε κουτι βγαζει δυο κοιλιακους οποτε για 6πακ δεν συμφερει θες 3 κουτια

για 8πακ δεν το συζητω πανακριβο...,:shock:οι κοιιλιακοι βγαινουν με τη διατροφη οχι με τα συμπληρωματα
να βαλουμε ενα νεον που να αναβοσβηνει και να το λεει αυτο

γουτσο, λιγο απο εδω λιγο απο εκει, ολα βοηθανε καπως...:toast:

goutsos
23-06-09, 03:20
ναι εννοειται λιγο απο δω απο εκει το θεμα ειναι γτ το λιγο να μην το κανουμε πολυ ?

Fapper
08-07-09, 11:30
ηθελα να ρωτησω σε 22 μερεσ τι δουλεια θα μου κανει
κανω ογκο ενα χρονο και τον τελευτεο μηνα σταματησα την αεροβια και εβαλα πολυ στην κοιλια

αξυζει να το παρω για 22 με 25 μερες

θελς γρηγορη απαντηση γιατι την κανω holiday

thnx

Polyneikos
17-07-09, 09:01
Συνδυασε το με πολυ αυστηρη διατροφη για αυτες τις 20 ημερες και θα σε βοηθησει,απλα το αφησες πολυ στα τελευταια man !!!

crow
17-07-09, 18:54
Το κοκκινο υπαρχει στην αγορα τωρα, δεν περιεχει εφεδρινη, απαγορευετε να πουλαμε οτιδιποτε εχει εφεδρινη ,εφεδρα κτλ.(εχω μαγαζι κ ξερω)
Ειναι πολυ δυνατο κ πολυ καλο.....απλα σιγουρα δεν ειναι το μαγικο χαπι,που τρωμε οτι θελουμε κ αν δεν χασουμε λεμε "ο λιποδιαλυτης δεν ειναι καλος"
Καθε σακουλακι εχει (νομιζω)12 χαπια κ αυτο γιατι ειναι ενα κοκτειλ.
Ειναι θερμογενητικο,διεγερτικο επισης περιεχει συστατικα που διεγειρουν το θυροειδη(για αυτο ειναι μονο για 21 ημερες)καθως κ συστατικα για την ινσουλινη.
Τελος ειναι κ διουριτικο. 100% χανεις κιλα
Κατι πολυ καλο αν θες να δοκιμασεις ειναι το METHYL RIPPED HARDCORE της NX LABS.
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ προιον, απο τα τοπ 3 μαζι με το animal cuts.

NASSER
18-07-09, 01:19
Το κοκκινο υπαρχει στην αγορα τωρα, δεν περιεχει εφεδρινη, απαγορευετε να πουλαμε οτιδιποτε εχει εφεδρινη ,εφεδρα κτλ.(εχω μαγαζι κ ξερω)
Ειναι πολυ δυνατο κ πολυ καλο.....απλα σιγουρα δεν ειναι το μαγικο χαπι,που τρωμε οτι θελουμε κ αν δεν χασουμε λεμε "ο λιποδιαλυτης δεν ειναι καλος"
Καθε σακουλακι εχει (νομιζω)12 χαπια κ αυτο γιατι ειναι ενα κοκτειλ.
Ειναι θερμογενητικο,διεγερτικο επισης περιεχει συστατικα που διεγειρουν το θυροειδη(για αυτο ειναι μονο για 21 ημερες)καθως κ συστατικα για την ινσουλινη.
Τελος ειναι κ διουριτικο. 100% χανεις κιλα
Κατι πολυ καλο αν θες να δοκιμασεις ειναι το METHYL RIPPED HARDCORE της NX LABS.
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ προιον, απο τα τοπ 3 μαζι με το animal cuts.

Ναντια πιστευω τα ειπες ολα και μαλιστα πολυ ομορφα. :thumbup:

flowin_through
22-07-09, 13:19
Στην αγορα υπαρχει πλεον μονο το ephedra free. Εγω το εχω παρει 2 φορες. Τωρα ειμαι στον 2ο κυκλο. Εχω παρει και αλλα λιποδιαλυτικα, αλλα δεν εκαναν τιποτα. Η διατροφη μου ειναι προσεγμενη. Το CUTS ειναι λιποδιαλυτικο, θερμογενετικο, τονωτικο και ολα αυτα. Ειναι 9 χαπακια, μικρα και τα παιρνω ευκολα ολα μαζι. Το συμπερασμα μου ειναι οτι ολα αυτα τα συμπληρωματα ειναι για τη λεπτομερρεια. Δεν ειναι για να χασεις 15 κιλα. Ειναι για 1 ή 2 κιλα. Ισως για αυτους που η λεπτομερεια μετραει. Αν τακτοποιησεις ολα τα αλλα οκ. Εγω το επαιρνα για 1 κυκλο και μαζι με CLA και Ω3 και εχασα μολις 1 κιλο. Να σημειωσω οτι με τιποτα δεν θελω να χασω μυς. Θελω να διατηρω τους μυσ μου, αν γινεται να ανεβαινω σε επιδοσεις και να χανω αργα και ελεγχομενα λιπος, οποτε δεν εκανα οτι ηταν δυνατο για να υποστηριξω τη λιποδιαλυση, αλλα μαλλον για μια αργη και οχι καταβολικη δραση. Δεν θα το ξαναπαρω, μιας και αν το ANIMAL δεν εχει το αναμενομενο αποτελεσμα για μενα μαλλον κανενα δε θα εχει και τα λεφτα δε μου περισευουν. Το καλυτερο ειναι η διατροφη, αναντικαταστατο.

magik5
02-02-10, 22:55
Γεια σας, πολλοί έχουνε δει και το θέμα μου στα νέα μέλη. Με λένε Κώστα είμαι 18 χρονών. Τον περασμένο Ιούνιο αποφάσισα να δώσω ένα τέλος στα πολλά κιλά και να αλλάξω την ζωή μου. Ξεκίνησα σε διαιτολόγο - ενδοκρινολόγο στα 130 κιλά σήμερα είμαι 90 δηλαδή έχω χάσει 40 κιλά. Δυστυχώς ενώ πηγαίνω γυμναστήριο έχω κρεμάσει σε πολλά σημεία του σώματος (κοιλιά, μπράτσα, μπούτια). Τον Σεπτέμβρη είχα βάλει xenadrine rfa-1 και rfa-x και τώρα βάζω cla tonalin της dymatize. Δεν μπορώ να πω ότι είδα τρελές διαφορές αλλά χάρικα που διαμορφόθηκε το σώμα και φάνηκα ορισμένα σημεία όπως μπράτσα στήθος κλπ. Σκέφτομαι να βάλω έναν καλό λυποδιαλύτη και συγκεκριμένα της animal το cuts. Διάβασα πάρα πολύ καλά σχόλια και μηδενικές παρενέργειες. Τι λέτε είναι αυτό που λένε? Να πάρω, θα βοηθήσει την κατάσταση. Εννοείται πως συνεχίζω ακατάπαυστα την δίαιτα-διατροφή μέχρι να πάω 80 κιλά που θα είναι το κανονικό μου, καθώς και γυμναστήριο. Ευχαριστώ Κώστας.

sTeLaKoS
02-02-10, 23:16
Γειά σου Κώστα. Το Animal Cuts είναι ένα πολύ καλό προιόν από μία αξιόπιστη εταιρία. Εδώ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=222) θα βρεις κάποιες αξιολογήσεις από μέλη του φόρουμ.

Γενικά προτείνεται η χρήση τέτοιον λιποδιαλυτικών όταν έχουμε φτάσει σε ένα πλατώ και δε χάνουμε άλλο βάρος. Δλδ όχι απ΄ την αρχή της προσπάθειάς μας. Εσύ έχεις χάσει ήδη αρκετά κιλά, δοκίμασε το αν θέλεις.

magik5
02-02-10, 23:38
Διάβασα το εν λόγω άρθρο. Απλά δεν κατάλαβα αυτά περί θυρωειδή. Τι παίζει?
Το κουτί γράφει πάνω μια δόση την μέρα γιατί ορισμένοι λένε 2 δόσεις?

Levrone
02-02-10, 23:46
δεν κατάλαβα αυτά περί θυρωειδή. Τι παίζει?

αυταααα!!!!

magik5
02-02-10, 23:51
Τι αυτά? :green:

Levrone
02-02-10, 23:55
δε σε ειρωνευομαι, εννοω οτι πιανεις μεγαλο κεφαλαιο..

φλεβα χρυσου..

τι παιζει με το συγκεκριμενο και το θυρεοειδη (δεν εχω αποψη γιατι δεν το γνωριζω αλλα ισως φανταστω) ειναι γριφος...

magik5
02-02-10, 23:57
Το κατάλαβα οτι δεν με ειρωνεύεσαι. Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Η απορεία μου είναι οι δόσεις και πότε θα τις παίρνω.?


Η συζήτηση μεταφέρθηκε στην αξιολόγηση του προϊόντος. ***mod team***

Svein
03-02-10, 00:20
Δίχως να το εχω δοκιμάσει πιστεύω πως θα σε βοηθήσει....! ειναι άριστος λιποδιαλυτής απ όσο εχω διαβάσει !

magik5
03-02-10, 00:40
Αν κάποιος γνωρίζει κάποιο μαγάζι με χαμηλότερη τιμή από 60 ευρώ, ας μου στείλει ένα pm. Ευχαριστώ. Παρ' όλα αυτά αν κάποιος έχει να μου δώσει κάποιες πληροφορίες ακόμα θα του είμουν ευγνόμων.

magik5
03-02-10, 00:55
Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι στο site των extreme stores γράφει ότι απευθύνεται σε προχωρημένους αθλητές. Γιατί?

Levrone
03-02-10, 01:01
Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι ότι στο site των extreme stores γράφει ότι απευθύνεται σε προχωρημένους αθλητές. Γιατί?

γιατι οσοι ψωνιζουν απο κει ειναι προχωρημενοι!!!:turtle::turtle::turtle:

magik5
03-02-10, 01:05
:green: Κοιτάξτε εγώ θα τους αγοράσω να δω πως είναι τις πρώτες μέρες και αν δεν δω παρενέργειες συνεχίζω.

Levrone
03-02-10, 01:12
:green: Κοιτάξτε εγώ θα τους αγοράσω να δω πως είναι τις πρώτες μέρες και αν δεν δω παρενέργειες συνεχίζω.

Κωστακι σκεφτεσαι λαθος!

αν ενα προιον δεν το φοβασαι και θες να το δεις αγορασε το!

αν σκεφτεσαι φοβισμενα τοτε μην το παρεις..

να στο πω απλα, τι παρενεργειες περιμενεις να δεις? να ποναει η κοιλια σου, το ματι σου ή να βηχεις? δε γινονται ετσι αυτα!

magik5
03-02-10, 01:28
Έχεις δίκιο φίλος. Παρενέργειες εννοώ αυπνίες, ζαλάδες κλπ. Ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετικές.

savage
03-02-10, 01:34
ο κωστας levrone εννοει πως οι παρενεργειες διαφορων σκευασματων πιθανον να μην φαινονται,να μην ειναι ορατες δια γυμνου οφθαλμου.
αν 1 προιον (και δεν εννοω το συγκεκριμενο για να μην νομιζει κανενας κακοπροεραιτος οτι κανω δυσφημιση) περιεχει ουσιες τοξικες για το ηπαρ πχ, η αν επηρεαζει το θυρωειδη η καποιες ορμονες,αυτα δεν ειναι ορατα δια γυμνου οφθαλμου.φαινονται με εξετασεις (εξειδικευμενες) κ πολλες φορες πολυ αργοτερα.
αλλωστε οταν φτασουν οι παρενεργεις να ειναι ορατες δια γυμνου οφθαλμου,τοτε ειναι μαλλον αργα...

magik5
03-02-10, 01:41
Αυτό που είπες φίλε με κάνει να διστάζω λίγο, κυρίως επειδή είμαι και σε σχετικά μικρή ηλικία - 18.

Niiick
03-02-10, 01:49
Αφου εισαι και -18 και αν με μια αυπνια η ζαλαδα η μια μεγαλη υπερδιεγεση το σταματησεις, τοτε γιατι δε περνεις κατι πιο light, σε συνδυασμο με πεινα και αεροβια θα κανεις θαυματα!

BULDONIC
19-03-10, 14:21
το st john wort συστατικο που παριεχει μεσα λεγεται οτι πιραζι το συκωτι

nikos*
14-04-10, 16:19
γεια σας παιδια ειμαι ο νικος απο αθηνα 18 χρονων κ καινουριος,κανω πολο εδω κ 6 χρονια κ βαρη εδω κ 2 χρονια.Δεν εχω καπιο θεμα απλα θα ηθελα να γρμμωσω οσο γινεται κ εχω καταληξει στο animal cuts επειδη ομως δε θελω να πειραξω το θυρωιδη,μηπως ξερετε πιο ειναι το χαπι γιατο θυρωιδη?ευχαριστω

Polyneikos
14-04-10, 19:30
Εννοείς ποιο από τα χαπια που περιεχονται στο Cuts επηρεαζουν τον θυρωειδη;
Μα αν τα αφαιρεσεις ακυρωνεις μια πολύ βασικη λειτουργια των Cuts που ουσιαστικα "παιζουν" με τον θυροειδή αλλά για αυτό και είναι συγκεκριμενα για 21 ημερες..Γνωμη μου είναι ότι η εταιρία ξερει τι κανει και γιατι το βαζει.Η΄ το παίρνεις όπως πρεπει ή τα αλλα είναι ημίμετρα και σίγουρα δεν θα εχεις τα αποτελεσματα που πρεπει......

nikos*
14-04-10, 22:12
βασικα δικιο εχεις αλλα η αληθεια ειναι οτι επειδη δεν εχω γενικα εγγυρες πηγες για το συγκεκριμενο προιον,αν και εμπιστευομαι την εταιρια κ απ οσα εχω ακουσει αλλα κ απο προσωπικη αποψη (χρησιμοποιω εδω κ 2 βδομαδες το πακ),γι αυτο σκεφτηκα οτι καπιος εμπειροσ χρηστης εδω θα μπορουσε να με συμβουλευσει

Polyneikos
14-04-10, 22:28
Παντως όλοι οι δυνατοι λιποδιαλύτες παιζουν με τον θυροειδη να ξερεις,όταν λες δεν εχεις έγκυρες πηγες για το Cuts τι εννοείς;
Την Universal μην την φοβασαι καθόλου , είναι εταιρία με βαρυ βιογραφικο...
ΑNyaway,αν μπορεί καποιος να σου απαντησει ας το κανει!!:thumbup:

nikos*
14-04-10, 22:43
πιστευεις δλδ οτι δε προκειται να μου κανει προβλημα αυτο μετο θυροειδη?παντως ενας τυπος που ρωτησα που ασχολειται γενικα με συμπληρωματα μου ειπε να το αποφυγω γτ σταματαει τν αναπτυξη κ κτ τετια,αλλα δε βλεπω καπιο συστατικο που να εχει αναλλογη δραση,αρα μπερδευτικα περισσοτερο

nikos*
14-04-10, 22:45
οταν λεω δεν εχω εγγυρες πηγες ενοω οτι ξερω το ξερω απο φιλους κ τυπους στο γυμναστηριο ..με ενδιαφερει η αποψη σου αρκετα εμπειρο σε κοβω:thumbup::weights:

Polyneikos
14-04-10, 22:52
Κατσε,στην σειρα Αnimal θα σε συμβουλευσει ο Αnimal Guru του φόρουμ,aka manos_ !!

GEORGEXX1
14-04-10, 22:58
Αν το φοβασαι μην το παρεις.

Απο φιλους θα ακουσεις πολλα, το θεμα ειναι η δικη σου ψυχολογια.
Εγω το παιρνω εδω και πολυ καιρο και δεν εχω κανενα προβλημα απο οτι μπορω να καταλαβω εως τωρα τουλαχιστον.

manos_
14-04-10, 23:05
γεια σας παιδια ειμαι ο νικος απο αθηνα 18 χρονων κ καινουριος,κανω πολο εδω κ 6 χρονια κ βαρη εδω κ 2 χρονια.Δεν εχω καπιο θεμα απλα θα ηθελα να γρμμωσω οσο γινεται κ εχω καταληξει στο animal cuts επειδη ομως δε θελω να πειραξω το θυρωιδη,μηπως ξερετε πιο ειναι το χαπι γιατο θυρωιδη?ευχαριστω

Ειναι ενα σαν πορτοκαλι αλλα αμα αρχιζεις και βγαζεις χαπια καλυτερα να μην το παρεις καθολου η το παιρνεις οπως ειναι η καθολου.Αυτος που σου ειπε οτι σταματαει την αναπτυξη ειναι ασχετος τιποτα δεν παθαινεις παρτο αφοβα.

nikos*
15-04-10, 14:26
σας ευχαριστω ρε παιδια για τη βοηθεια,θα το δοκιμασω κ θα σας πω κ εγω τη γνωμη μου

nikos*
16-04-10, 17:34
εχω ξεχασει να σας ανφερω πως ειμαι 1.72 κ 66 κιλα, κανω υγειινη διατροφη με πολυ περιορισμενα λιπαρα,φροντιζω να λαμβανω τουλαχιστον 70 γρ.πρωτεινης μοιραζμενα οσο μπορω στα 5 γευματα που κανω που προερχονται απο κοτοπουλο,γαλοπουλα,μοσχαρισιο φιλετο,σκουμπρι,σολωμο,σαρδελες,οπως κ αρκετα υγρα κ αμυλουχους υδατανθρακες (το πρωτο μισο της μερας),το μονο συμπληρωμα που χρησιμοποιω ειναι το ανιμαλ πακ,εαν εχετε κατι αλο να μου προτεινετε θα χαρω να το ακουσω.Να συμπληρωσω οτι δε πινω,δε καπνιζω κ παω γυμναστηριο 6 φορες την εβδομαδα κ δεν εχω κανενα προβλημα υγειας(καρδια κλπ),τι να περιμενω στο περιπου αποτο ανιμαλ κατς?

flowin_through
16-04-10, 17:41
Εισαι 66 κιλα και θες να παρεις ANIMAL CUTS???:shock::shock::shock: :shock::shock::shock: :shock::shock: :shock:
Δε λεω για το προϊον, αλλα το σκεπτικο δεν καταλαβαινω. Κοιτα να παρεις ογκο εκει περα...

Haris Pilton
16-04-10, 17:43
εχω ξεχασει να σας ανφερω πως ειμαι 1.72 κ 66 κιλα, κανω υγειινη διατροφη με πολυ περιορισμενα λιπαρα,φροντιζω να λαμβανω τουλαχιστον 70 γρ.πρωτεινης μοιραζμενα οσο μπορω στα 5 γευματα που κανω που προερχονται απο κοτοπουλο,γαλοπουλα,μοσχαρισιο φιλετο,σκουμπρι,σολωμο,σαρδελες,οπως κ αρκετα υγρα κ αμυλουχους υδατανθρακες (το πρωτο μισο της μερας),το μονο συμπληρωμα που χρησιμοποιω ειναι το ανιμαλ πακ,εαν εχετε κατι αλο να μου προτεινετε θα χαρω να το ακουσω.Να συμπληρωσω οτι δε πινω,δε καπνιζω κ παω γυμναστηριο 6 φορες την εβδομαδα κ δεν εχω κανενα προβλημα υγειας(καρδια κλπ),τι να περιμενω στο περιπου αποτο ανιμαλ κατς?

Kαι δεν τρως.

Polyneikos
16-04-10, 17:47
To παρον τόπικ ας περιοριστει στην αξιολόγηση προιοντος και όχι σε προσωπικες διατροφες κτλ.Τα υπόλοιπα στις Γενικες ερωτησεις συμπληρωματων-Διατροφης.Thanx

nikos*
17-04-10, 10:50
για στεγνωμα θελω να το παρω κ μετα βαζω κιλα..μου ειπαν το ιδιο πραγμα κ αλλοι οτι δε θα μου χρειαστει ακομα,αλλα εχω τν εντυπωση πως το ανιμαλ κατς δεν ειναι για να χασει καπιος 5 η 10 κιλα,ειναι για τις λεπτομεριες 1-2 κιλα,kαλα δε λεω? κ στη τελικη αμα δω οτι χανω πιο πολυ απ οσο θελω,βαζω περισσοερο φαι...

nikos*
17-04-10, 15:40
μπορεις να μου προτεινεις λπν ενα διατροφικο προγραμμα αφου λες οτι δεν τρωω? κ να ξαναρωτησω εγω το θελω να για γραμμωση οχι για να χασω βαρος θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτεινετε διατροφη

flowin_through
17-04-10, 16:06
nikos* Eχεις αλλοιωσει ολα τα topics. Εδω κανει αξιολογηση οποιος ξερει και χρησιμοποιει το συγκεκριμενο συμπληρωμα. Δεν προτεινουμε διατροφες σε κανεναν. Βρες μια διατροφη για σενα και ρωτα οποιον πιστευεις οτι ξερει να σου κανει διορθωσεις. Δεν ασχολεισαι εσυ με τον εαυτο σου και περιμενεις να το κανουν οι αλλοι? Και οι αλλοι πως νομιζεις οτι εμαθαν? Ψαχνοντας. Αν ηταν επαγγελματιες τοτε θα σου επαιρναν λεφτα για αυτα που ζητας.

manos_
17-04-10, 17:26
μπορεις να μου προτεινεις λπν ενα διατροφικο προγραμμα αφου λες οτι δεν τρωω? κ να ξαναρωτησω εγω το θελω να για γραμμωση οχι για να χασω βαρος θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτεινετε διατροφη

Οχι δεν με το cuts θα χασεις πολλα νερα αρα και κιλα και εισαι που εισαι κατηγορια φτερου δεν θα μεινει τιποτα.Διατροφη μονο θα εκανα στην θεση σου ουτε καν αεροβια.

nikos*
22-04-10, 16:30
μου ειπανε πως με το κατς ειναι απαραιτητη η αεροβια,οπως κ με ολα τα θερμογεννετικα,εγω ομως θελω να ελαχιστοποιησω τη μυικη απωλεια,εχετε κατι να μου προτεινετε?

Polyneikos
22-04-10, 16:57
Ναι,να κατσεις να διαβασεις το φόρουμ και τις βασικες αρχες του αθληματος,απλα έλεος ρε παιδια,μην καρναβαλίζουμε με όλες τις απορίες μας όλα τα τόπικ...Δεν το λεω μονο για σενα προσωπικα αλλά για μια γενικη εικόνα που παρουσιαζει τελευταια το φόρουμ.Τελος τα οφ τόπικ.

andreasaxo
10-05-10, 11:52
Παιδιά λύστε μου την απορία γιατί θα χαζέψω.
Πριν από ένα περίπου μήνα ξεκίνησα το cuts, το κάθε φακελάκι αποτελείτε από 9 κάψουλες, τελείωσα και έκανα μια εβδομάδα off.
Τώρα ξεκινώ πάλι, το ξανά παρήγγειλα από το ίδιο κατάστημα που είχα πάρει και το πρώτο κουτί, μόλις τώρα παρέλαβα το δεύτερο, το άνοιξα για να πάρω και έμεινα έκπληκτος, τώρα το κάθε φακελάκι ναι μεν περιέχει 9 χάπια, αλλά μόνο τα 3 από αυτά είναι κάψουλες, τα αλλά 6 είναι ταμπλέτες.
Τι μπορεί να συμβαίνει; Εγώ πήρα των άνθρωπο τηλέφωνο και του το είπα, μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, είναι το ίδιο πράγμα και ότι το παλιό cuts είναι αυτό που παρέλαβα σήμερα, το παλιό δηλαδή ήταν με ταμπλέτες και με 3 κάψουλες και ότι το νέο είναι μόνο με κάψουλες και είναι αυτό που είχα παραλάβει την πρώτη φορά,.
Έγινε προφανώς λάθος και μου έστειλε το παλιό η έγινε επίτηδες επειδή του έχουν μείνει μερικά και μου το έστειλε για να το ξεφορτωθεί.
Εξωτερικά δεν τα ξεχωρίζεις, εκτός και αν το γυρίσεις και διαβάσεις τα συστατικά.
Πάντως εγώ στο site της animal που μπέικα βλέπω και έχουν διαφορές στα συστατικά.


10754 10755

Το πρώτο είναι αυτό που είχα παραλάβει την πρώτη φορά και το δεύτερο αυτό που παρέλαβα τώρα που είναι εν’τέλη το πιο παλιό.

flowin_through
10-05-10, 14:17
Κοιτα, η Universal κανει συχνα ανανεωση στις φορμουλες της και στον τροπο παρασκευης. Καθε φορα που παιρνω Uni-Liver ειναι διαφορετικης αποχρωσης και μεγεθους. Επισης το ANIMAL PAK εχει αλλαξει ελαφρως προς μικροτερα χαπια τον τελευταιο καιρο. Δε βρισκω λογο ανησυχιας εκτος και αν αλλαζουν τα συστατικα και δε μας ικανοποιουν.

andreasaxo
10-05-10, 14:25
Κοιτα, η Universal κανει συχνα ανανεωση στις φορμουλες της και στον τροπο παρασκευης. Καθε φορα που παιρνω Uni-Liver ειναι διαφορετικης αποχρωσης και μεγεθους. Επισης το ANIMAL PAK εχει αλλαξει ελαφρως προς μικροτερα χαπια τον τελευταιο καιρο. Δε βρισκω λογο ανησυχιας εκτος και αν αλλαζουν τα συστατικα και δε μας ικανοποιουν.

Μα γι’αυτο έβαλα τα συστατικά του νέου και του προηγούμενου cuts, για να μου πείτε τι παίζετε, εγώ δεν γνωρίζω περί συστατικών και για το ποια είναι τα σωστά κ.α.
Βλέπω ότι υπάρχουν πολλές διαφορές στα συστατικά του νέου με του παλιού.

beefmeup
10-05-10, 14:49
ναι μωρε μην ανισυχεις..καθε εξαμινο(η οποτε τους κ***ωσει) η ανιμαλ σειρα αλλαζει συστατικα..οποτε λογικο ειναι να τα ειδες αλαγμενα..τα βασικα συστατικα του καθε προινοντος ειναι ιδια..καποια απτα δευτερευοντα αλλαζουν,κυριως..

manos_
10-05-10, 20:12
Παιδιά λύστε μου την απορία γιατί θα χαζέψω.
Πριν από ένα περίπου μήνα ξεκίνησα το cuts, το κάθε φακελάκι αποτελείτε από 9 κάψουλες, τελείωσα και έκανα μια εβδομάδα off.
Τώρα ξεκινώ πάλι, το ξανά παρήγγειλα από το ίδιο κατάστημα που είχα πάρει και το πρώτο κουτί, μόλις τώρα παρέλαβα το δεύτερο, το άνοιξα για να πάρω και έμεινα έκπληκτος, τώρα το κάθε φακελάκι ναι μεν περιέχει 9 χάπια, αλλά μόνο τα 3 από αυτά είναι κάψουλες, τα αλλά 6 είναι ταμπλέτες.
Τι μπορεί να συμβαίνει; Εγώ πήρα των άνθρωπο τηλέφωνο και του το είπα, μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, είναι το ίδιο πράγμα και ότι το παλιό cuts είναι αυτό που παρέλαβα σήμερα, το παλιό δηλαδή ήταν με ταμπλέτες και με 3 κάψουλες και ότι το νέο είναι μόνο με κάψουλες και είναι αυτό που είχα παραλάβει την πρώτη φορά,.
Έγινε προφανώς λάθος και μου έστειλε το παλιό η έγινε επίτηδες επειδή του έχουν μείνει μερικά και μου το έστειλε για να το ξεφορτωθεί.
Εξωτερικά δεν τα ξεχωρίζεις, εκτός και αν το γυρίσεις και διαβάσεις τα συστατικά.
Πάντως εγώ στο site της animal που μπέικα βλέπω και έχουν διαφορές στα συστατικά.


10754 10755

Το πρώτο είναι αυτό που είχα παραλάβει την πρώτη φορά και το δεύτερο αυτό που παρέλαβα τώρα που είναι εν’τέλη το πιο παλιό.

Ειναι το καινουργιο το οποιο προσωπικα δεν μου αρεσει.Απο οτι φαινετε ειναι πιο αδυναμο απο το παλιο.

andreasaxo
10-05-10, 23:16
Έχω πλέων καθαρή άποψη, δοκίμασα και εγκαινίασα αυτά που παρέλαβα σήμερα που είναι σε ταμπλέτες, καμία σχέση με τα πρώτα που είχα δουλέψει που είναι μόνο σε κάψουλες.
Αυτά με της κάψουλες με έπιαναν, τα τωρινά με της ταμπλέτες δεν με έπιασαν.
Διαφορές cuts με κάψουλες και cuts με ταμπλέτες.
Thermogenic Complex 750mg vs 575mg
Metabolic Complex 750mg vs 900mg
Thyroid Complex 350mg vs 175mg
Diuretic Complex 800mg vs 750mg
Nootropic Complex 500mg
Lipotropic Complex 75mg
Cortisol Inhibiting Complex 300mg
Insulin Potentiators 100mg
CCK Boosting Complex 300mg
Nucleotide Regulators 300mg
Bioavailability Complex 500mg
Neurotransmitter Regulators 250mg
Animal Cuts Complex 812mg

Για το Animal Cuts Complex του cuts με της ταμπλέτες, έχω την εντύπωση ότι κάνη την ίδια δουλειά με το Bioavailability Complex του cuts με της κάψουλες.

sogoku
13-05-10, 19:49
Σκεφτομαι να παρω τα ανιμαλ αυτο μολις ψιλοκολλησω και δεν χανω πολυ.Ψαχνοντας τις ουσιες που περιεχει ειδα αυτο και σας το παραθετω αμεσως.

Το καλοκαίρι, οι λιποδιαλυτές ακούγονται πολύ. Αν τους παίρνεις ή σκέφτεσαι να το κάνεις, διάβασε τι πρέπει να προσέξεις

Οι λιποδιαλυτές είναι συμπληρώματα που περιέχουν διάφορες φυτικές ουσίες και βότανα, τα οποία υποτίθεται ότι μπορούν να σε βοηθήσουν να αυξήσεις την ενέργειά σου (αν αυξήσεις το μεταβολισμό) και να σου κόψουν την όρεξη. Τα συμπληρώματα αυτά περιέχουν ουσίες που διεγείρουν το κεντρικό νευρικό σύστημα - άλλωστε, αυτός είναι ο κύριος τρόπος με τον οποίο λειτουργούν. Είναι γνωστά και ως θερμογενετικά.

Πρόσεξε αυτά τα συστατικά:

Εκχύλισμα Bitter Orange
Αν και οι έρευνες δεν δείχνουν ξεκάθαρα ότι είναι αποτελεσματικό, θα το βρεις στα περισσότερα θερμογενετικά συμπληρώματα. Προωθείται ως το ακίνδυνο υποκατάστατο της εφέδρας, ωστόσο φαίνεται ότι έχει παρόμοιες παρενέργειες με αυτήν. Το Bitter Οrange περιέχει συνεφρίνη και οκταπαμίνη, ουσίες παρόμοιες με αυτές που υπάρχουν στην εφέδρα. Οι ουσίες αυτές προκαλούν αύξηση της πίεσης, αρρυθμίες, μπορεί να οδηγήσουν σε έμφραγμα, εγκεφαλικό, ακόμα και σε θάνατο. Το εκχύλισμα αυτό μπορεί να επηρεάσει το κατά πόσον μεταβολίζεται κάποιο άλλο φάρμακο που παίρνεις και να το κάνει τοξικό.

Καφεΐνη
Η καφεΐνη είναι συστατικό που βρίσκεται σχεδόν σε όλα αυτά τα συμπληρώματα. Ωστόσο μπορεί να υπάρχει και σε άλλη μορφή (όπως στην γκουαράνα) ή σε μορφή πράσινου τσαγιού. Δεν είναι ιδιαιτέρως δραστική για να κάψεις λίπος, αλλά δρα με τις άλλες ουσίες. Μεγάλες ποσότητες καφεΐνης μπορεί να προκαλέσουν αύξηση πίεσης, ταχυπαλμία, εμετό, νευρικότητα, αϋπνία και γαστρεντερικά προβλήματα.

Ιοχινμβίνη
Προέρχεται από έναν τύπο δέντρου στην Αφρική κι έχει ελαφρώς διεγερτική δράση. Αν και δεν έχει φανεί ότι είναι αποτελεσματικό για το αδυνάτισμα, συνεχίζει να περιλαμβάνεται σε αυτού του είδους τα συμπληρώματα. Εχει όμως κάποιες παρενέργειες: αύξηση πίεσης, πονοκέφαλο, αϋπνίες.

Μην Ξεχνάς
- Πολλά από αυτά τα συμπληρώματα έχουν έντονες παρενέργειες.
- Δεν έχει επιβεβαιωθεί η ασφάλειά τους μακροχρόνια.
- Στις περισσότερες περιπτώσεις δεν έχει επιβεβαιωθεί επιστημονικώς η δράση τους.
- Δεν υποβάλλονται σε αυστηρό έλεγχο, με αποτέλεσμα να περιέχουν μεγαλύτερες ή μικρότερες ποσότητες από αυτές που αναφέρονται.
- Πρέπει να αποφεύγονται από άτομα που έχουν καρδιαγγειακά προβλήματα, υψηλή πίεση, διαβήτη και νεφρικές παθήσεις.
- Η δράση αυτών των συμπληρωμάτων σταματά όταν τα σταματήσεις.
Είσαι διατεθειμένος να τα παίρνεις για πάντα;


Το αρθρο ειναι απο το περιοδικο μενς χελθ.Πιο πολυ κολλησα στο συστατικο συνεφρινη.

Svein
13-05-10, 19:58
Σκεφτομαι να παρω τα ανιμαλ αυτο μολις ψιλοκολλησω και δεν χανω πολυ.Ψαχνοντας τις ουσιες που περιεχει ειδα αυτο και σας το παραθετω αμεσως.

Το καλοκαίρι, οι λιποδιαλυτές ακούγονται πολύ. Αν τους παίρνεις ή σκέφτεσαι να το κάνεις, διάβασε τι πρέπει να προσέξεις

Οι λιποδιαλυτές είναι συμπληρώματα που περιέχουν διάφορες φυτικές ουσίες και βότανα, τα οποία υποτίθεται ότι μπορούν να σε βοηθήσουν να αυξήσεις την ενέργειά σου (αν αυξήσεις το μεταβολισμό) και να σου κόψουν την όρεξη. Τα συμπληρώματα αυτά περιέχουν ουσίες που διεγείρουν το κεντρικό νευρικό σύστημα - άλλωστε, αυτός είναι ο κύριος τρόπος με τον οποίο λειτουργούν. Είναι γνωστά και ως θερμογενετικά.

Πρόσεξε αυτά τα συστατικά:

Εκχύλισμα Bitter Orange
Αν και οι έρευνες δεν δείχνουν ξεκάθαρα ότι είναι αποτελεσματικό, θα το βρεις στα περισσότερα θερμογενετικά συμπληρώματα. Προωθείται ως το ακίνδυνο υποκατάστατο της εφέδρας, ωστόσο φαίνεται ότι έχει παρόμοιες παρενέργειες με αυτήν. Το Bitter Οrange περιέχει συνεφρίνη και οκταπαμίνη, ουσίες παρόμοιες με αυτές που υπάρχουν στην εφέδρα. Οι ουσίες αυτές προκαλούν αύξηση της πίεσης, αρρυθμίες, μπορεί να οδηγήσουν σε έμφραγμα, εγκεφαλικό, ακόμα και σε θάνατο. Το εκχύλισμα αυτό μπορεί να επηρεάσει το κατά πόσον μεταβολίζεται κάποιο άλλο φάρμακο που παίρνεις και να το κάνει τοξικό.

Καφεΐνη
Η καφεΐνη είναι συστατικό που βρίσκεται σχεδόν σε όλα αυτά τα συμπληρώματα. Ωστόσο μπορεί να υπάρχει και σε άλλη μορφή (όπως στην γκουαράνα) ή σε μορφή πράσινου τσαγιού. Δεν είναι ιδιαιτέρως δραστική για να κάψεις λίπος, αλλά δρα με τις άλλες ουσίες. Μεγάλες ποσότητες καφεΐνης μπορεί να προκαλέσουν αύξηση πίεσης, ταχυπαλμία, εμετό, νευρικότητα, αϋπνία και γαστρεντερικά προβλήματα.

Ιοχινμβίνη
Προέρχεται από έναν τύπο δέντρου στην Αφρική κι έχει ελαφρώς διεγερτική δράση. Αν και δεν έχει φανεί ότι είναι αποτελεσματικό για το αδυνάτισμα, συνεχίζει να περιλαμβάνεται σε αυτού του είδους τα συμπληρώματα. Εχει όμως κάποιες παρενέργειες: αύξηση πίεσης, πονοκέφαλο, αϋπνίες.

Μην Ξεχνάς
- Πολλά από αυτά τα συμπληρώματα έχουν έντονες παρενέργειες.
- Δεν έχει επιβεβαιωθεί η ασφάλειά τους μακροχρόνια.
- Στις περισσότερες περιπτώσεις δεν έχει επιβεβαιωθεί επιστημονικώς η δράση τους.
- Δεν υποβάλλονται σε αυστηρό έλεγχο, με αποτέλεσμα να περιέχουν μεγαλύτερες ή μικρότερες ποσότητες από αυτές που αναφέρονται.
- Πρέπει να αποφεύγονται από άτομα που έχουν καρδιαγγειακά προβλήματα, υψηλή πίεση, διαβήτη και νεφρικές παθήσεις.
- Η δράση αυτών των συμπληρωμάτων σταματά όταν τα σταματήσεις.
Είσαι διατεθειμένος να τα παίρνεις για πάντα;


Το αρθρο ειναι απο το περιοδικο μενς χελθ.Πιο πολυ κολλησα στο συστατικο συνεφρινη.
Εχουμε συζhτησει στην συνεφρινη κανε ενα search !

sogoku
13-05-10, 20:17
οκ το ειδα.Απλα αυτο που γραφω ειναι μια αποψη του περιοδικου και στοχευει σε ολους τπυς λιποδιαλυτες.Αναφερεται και στην ουσια οκταπαμινη.Τεσπα δεν το εγραψα για εντυπωσιασμο απλα νομιζα οι ουσιες του ειναι πιο ακινδυνες[δεν λεω οτι ειναι επικινδυνες].

tuberleki
31-05-10, 19:06
εχω δοκιμασει πολλους λιποδυαλιτες....thermocuts,lipodex,clenbutical,thermogain,lipo6,arson,inferno,stack,mitotropin...επανω μου δουλεψε μονο το animal cuts.ειδικα οταν επαιρνα 2 φακελακια την ημερα,πρωι απογευμα..ειδα τεραστια διαφροα.εχασα και μυικη μαζα βεβαια,αλλα ηταν η πρωτη φορα στη ζωη μου που ειδα το ''σωσιβιο'' να ξεφουσκωνει και να εχω λεπτη μεση..

nikos*
31-05-10, 19:38
ρε παιδια πειτε μ κτ,με το ανιμαλ κατς αμα δ κανω αεροβια γτ δε θελω να λιωσω θαδω αποτελεσμα,η πρεπει να βαλω οπωσδηποτε αεροβια?

romberto
31-05-10, 22:42
εχω δοκιμασει πολλους λιποδυαλιτες....thermocuts,lipodex,clenbutical,thermogain,lipo6,arson,inferno,stack,mitotropin...επανω μου δουλεψε μονο το animal cuts.ειδικα οταν επαιρνα 2 φακελακια την ημερα,πρωι απογευμα..ειδα τεραστια διαφροα.εχασα και μυικη μαζα βεβαια,αλλα ηταν η πρωτη φορα στη ζωη μου που ειδα το ''σωσιβιο'' να ξεφουσκωνει και να εχω λεπτη μεση..

Είναι καλό αλλά μην περιμένετε θαύματα.
Σε συνδυασμό με έντονη αεροβική το πήρα για να χάσω 2,5 κιλά. Με το τέλος του εικοσαημέρου είχα χάσει 1 και τις βδομάδες που ακολούθησαν έχασα και τα υπόλοιπα.

Συμπέρασμα?
Δεν έχει και μεγάλη διαφορά από πλασίμπο. Δε θα μπορούσε κιόλας. Τα συστατικά του είναι απλοί λυποδιαλύτες και σε αρκετά μικρές, ασφαλείς ποσότητες.
Καλός ο θερμογεννετικός του σύνδυασμός. Μέχρι εκεί.

tuberleki
23-09-10, 17:08
σιγουρα δε κανει θαυματα..απλα βοηθαει πιο πολυ απο αλλους λιποδιαλυτες.Αυτο πιστευω συμβαινει γιατι ειναι πιο σφαιρικο απο τα αλλα και χτυπαει πολλες πλευρες το βαρος.

MiKeS
10-02-11, 17:36
Εγω σημερα το πηρα το προιον...Το παιδι στο μαγαζι μου ειπε για 1 φακελακι την ημερα αλλα ειδα και εδω στο φορουμ αλλα και πισω απ το κουτι οτι πρεπει να λαμβανεις 2 φακελακια την ημερα...Τι να κανω?

Gorillas
10-02-11, 19:09
Εγώ προσωπικά με το ένα φακελλάκι ήμουν καλυμμένος. 45 λεπτά πριν τη προπόνηση και δούλεψε πάνω μου μια χαρά.

Θα σου πρότεινα να μη πάρεις λιποδιαλύτες τώρα. Απ το πάσχα και μετά χειμωνιάτικο βάλε απλά αερόβια στη προπόνησή σου

Polyneikos
11-02-11, 14:50
Με την διαφορα όμως ότι ο λιποδιαλυτης δεν είναι Preworkout ,δεν εχει δηλαδη την λογικη να το παρεις απλα πριν από την προπονηση για να σε ωθησει αλλα βαζει τον μεταβολισμο σε αλλες ταχύτητες και ενισχυει την λιποδιαλυση,για αυτο και ο λογος που η εταιρια σου λεει να παρεις 2 Packs,ενα το πρωι πριν από το πρωινο και 1 πριν την προπονηση.:thumbup:

MiKeS
11-02-11, 16:32
Εγω δεν το θελω σαν κατι δυνατο πριν την προπονηση αρα πρεπει να το παιρνω και το πρωι για 21 μερουλες...Ειμαι σε φαση διατροφης=χασιμο κιλων.

Lao
08-04-11, 12:32
Παίδες, για όποιον ενδιαφέρεται, έχει βγει νέο πακέτο με 42 σακουλάκια.

stef_47
30-04-11, 02:12
είμαι 1,91...98 κιλά...24 χρονών!Έκανα ένα χρόνο περίπου πρόγραμμα όγκου!!Και έχω αρχίσει εδώ και λίγο καιρό πρόγραμμα γράμμωσης!Θα μου συνιστούσατε να το πάρω;;Δεν είναι ότι έχω κολλήσει στα κιλά μου,για να κατέβω πιο κάτω...απλά αναρωτιέμαι αν θα έδινε μεγαλύτερη ώθηση στον οργανισμό ή θα είναι φάση placebo;;;
Σας ευχαριστώ πολύ και καλώς σας βρήκα:green:

reignman007
19-06-11, 20:20
Καλησπερα σε ολους.Ειμαι 29 χρονων,1.92μ 89 κιλα ποσοστο λιπους αγνωστο (διακρινονται αμυδρα οι κοιλιακοι).Τελειωνω κυκλο κρεατινης 22-23 μερες,ο οποιος πηγε παρα πολυ καλα,οσον αφορα την εμφανιση και τις επιδοσεις στην προπονηση.
Για τις επομενες 2 εβδομαδες σκεφτομαι να χρησιμοποιησω το Cuts προκειμενου να χασω καποια ανεπιθυμητα υγρα και ισως λιπος.
Η προπονηση μου ειναι και θα παραμεινει 5 φορες τη βδομαδα 1 μυικη ομαδα τη φορα,με φασμα επαναληψεων 8-12,ισως προσθεσω καποια σουπερ σετ.Αεροβιο καθολου,κοιλιακους 3 φορες τη βδομαδα.Η διατροφη μου ειναι 6-7 γευματα ημερησιως συμπεριλαμβανομενων 2 σεικ πρωτεινης,με καθαρα φαγητα,καθολου τηγανητα,junk,αναψυκτκα γλυκα κλπ χωρις ιδιαιτερη προσοχη ομως σε θερμιδες και γραμμαρια πρωτεινων και υδατανθρακων.Η εμπειρια μου απο τις 2 προηγουμενες χρονιες εδειξε οτι ο συνδυασμος διαιτας (ειτε μειωση θερμιδων ειτε υδατανθρακων) με αεροβιο με κανει να χανω δυσαναλογα πολυ μυικη μαζα σε σχεση με λιπος,καθως και το γεγονος οτι ειμαι καργα εκτομορφικος μου απαγορευει "φαση γραμμωσης" αν μπορω να το πω ετσι πανω απο 20 μερες.Μενω μισος.

Ο στοχος ειναι οχι ενα εξτριμ κοψιμο,αλλα μια αξιοπρεπης εμφανιση κοιλιακων με τη ελαχιστη δυνατη απωλεια μυικης μαζας.Στην χειροτερη προτιμω να μεινω οπως ειμαι...
Οι ερωτησεις μου ειναι οι εξης:Ειναι δοκιμο μετα απο κυκλο κρεατινης να χρησιμοποιησω το συγκεκριμενο προιον η θα χασω και το νερο αρα και το στρογγυλεμα απο τους μυς που εβαλε η κρεατινη και τοσοι μηνες προπονησης?Και αξιζει να γινει χρηση του συγκεκριμενου προιοντος για 12 μονο ημερες?Το οικονομικο δεν παιζει ρολο.
Ευχαριστω εκ των προτερων

stevevais
21-06-11, 12:17
Καλησπερα στο φορουμ.

Εγω γραφω εδω για να πω πως το Animal Cuts (εννοειται το ephedra-free) ειναι αδιαμφισβητητα το κορυφαιο προιον στην κατηγορια του. Ειναι δραστικο και απευθυνεται σαυτους που το χρειαζονται.

Εγω ειχα αγορασει δυο κουτια περυσι που ειχα αρκετο λιπος και το ενα μου περισσεψε. Αλλα επειδη απο τοτε με αεροβικη και σωστη διατροφη δεν ξαναεβαλα υγρα ή λιπος μου ειναι αχρηστο.

Ειμαι απο βολο και το πουλαω στα 50 ευρω. Να σημειωσω πως το εχω ανοιξει και εχω παρει ενα μονο φακελακι. Οποιος το θελει του στελνω με ταχυδρομειο και τα εξοδα δικα μου. στειλτε μου ΠΜ.

Devil
21-06-11, 15:22
Ειμαι απο βολο και το πουλαω στα 50 ευρω. Να σημειωσω πως το εχω ανοιξει και εχω παρει ενα μονο φακελακι. Οποιος το θελει του στελνω με ταχυδρομειο και τα εξοδα δικα μου. στειλτε μου ΠΜ.


απαγορευοντε οι αγγελιες στο φορουμ... ειδικα με συμπληρωματα....

spek
01-07-11, 01:07
Αρκετά δυνατο συμπλήρωμα.εγω το επαιρνα για κανά δυο εβδομάδες και το σταμάτησα.καταρχάς μόλις ανοίγεις το κουτακι τρομαζεις.42 φακελάκια(υπερβολικές δόσεις.....)απο την άλλη όμως πολυ δυνατο.σε λιωνει πολυ.ανεβάζει αρκετή πίεση.εγω τα κατπινα και μετα απο κανά μισάωρο με έκαιγε το στομάχι μου.πολυ λιωσιμο

gym
01-07-11, 01:08
Αρκετά δυνατο συμπλήρωμα.εγω το επαιρνα για κανά δυο εβδομάδες και το σταμάτησα.καταρχάς μόλις ανοίγεις το κουτακι τρομαζεις.42 φακελάκια(υπερβολικές δόσεις.....)απο την άλλη όμως πολυ δυνατο.σε λιωνει πολυ.ανεβάζει αρκετή πίεση.εγω τα κατπινα και μετα απο κανά μισάωρο με έκαιγε το στομάχι μου.πολυ λιωσιμο

και τωρα αυτο καλο ειναι?πως το εννοεις αυτο?

hlias 2
15-01-12, 17:52
Γεια σας παιδια εντος λιγων ημερων περιμενω τα ANIMAL CUTS 42 PACS....και εχω μπερδευτει με την δοσολογια...Δηλαδη πως και ποτε πρεπει να τα περνω...Ψαχνοντας σε καποια forums εξωτερικου, λενε οτι πρεπει να περνω το ενα pack το πρωι με αδειο στομαχι κ το δευτερο μετα απο 4-6 ωρες....Ξερει καποιος πως να τα παρω???Ευχαριστω Πολυ!!!

Lao
16-01-12, 03:19
hlias 2, νομίζω ότι το καλύτερο είναι να ακολουθήσεις τις οδηγίες του κατασκευαστή:

iraklis1991
17-01-12, 22:21
Εγω μολις αγορασα το προιον σημερα αλλα ακομα δεν μπορω να βρω την συνιστωμενη δοσολογια...
Το κουτι πανω γραφει 2 packs την ημερα,ενα αμεσως μετα το ξυπνημα και ενα ακομα 4-6 ωρες μετα.Βεβαια αυτο μπορει να διαφοροποιη8ει γτ σε καποιον μπορει να δουλευει με 1 pack την ημερα..
Απλα αν το ενα το περνω πρωι και το αλλο 4-6 ωρες μετα(μεσημερι) και η προπονηση μου γινεται το απογευμα-βραδυ δεν 8α επρεπε το 2ο πακετο να το περνω πριν την προπονηση και σαν ενεργειακο?

Eddie
09-04-12, 15:52
Ξερει κανεις να μου πει ποιο χαπι ειναι της καφεινης?Αν ειναι ξεχωριστο βεβαια..

Ρωταει ενας φιλος που το πηρε κι εχει θεμα με την καφεινη..εγω δε θα το αγγιζα :turtle:

Lao
09-04-12, 15:56
Ξερει κανεις να μου πει ποιο χαπι ειναι της καφεινης?Αν ειναι ξεχωριστο βεβαια..

Ρωταει ενας φιλος που το πηρε κι εχει θεμα με την καφεινη..εγω δε θα το αγγιζα :turtle:

Το κόκκινο.

Eddie
09-04-12, 16:04
Το κόκκινο.

Ορκιζεσαι? :turtle:








Τhanks :green:

Roid Rage
09-04-12, 16:18
Tα κοκκινα χαπακια που βαζει η ANIMAL μεσα στα προϊοντα της ειναι πιθανως κενα, δεν κανουν τπτ.

beefmeup
09-04-12, 16:55
:turtle::turtle::turtle:

γιατι ρε?

Roid Rage
09-04-12, 16:57
Τα ειχα μαζεψει παλια, γιατι ηθελα να παιρνω τα στιμς αλλη ωρα και δε με επιαναν καθολου.

sobral
09-04-12, 17:23
Ξερει κανεις να μου πει ποιο χαπι ειναι της καφεινης?Αν ειναι ξεχωριστο βεβαια..

Ρωταει ενας φιλος που το πηρε κι εχει θεμα με την καφεινη..εγω δε θα το αγγιζα :turtle:

ούτε εγώ. Ξέρω φίλους με πολύ κακές εμπειρίες από το cuts...να μας λείπει:toast: (ειδικά αν είναι stimulants sensitive οπωσδήποτε να αφαιρέσει το χαπάκι με τα στιμς, νομίζω κ εγώ ότι είναι το κόκκινο).

Lao
10-04-12, 15:55
Ορκιζεσαι? :turtle:








Τhanks :green:


ούτε εγώ. Ξέρω φίλους με πολύ κακές εμπειρίες από το cuts...να μας λείπει:toast: (ειδικά αν είναι stimulants sensitive οπωσδήποτε να αφαιρέσει το χαπάκι με τα στιμς, νομίζω κ εγώ ότι είναι το κόκκινο).

:green::green::green:

beefmeup
10-04-12, 16:12
42956

Lao
10-04-12, 16:17
42956

Άσχετο, αλλά το αστείο της υπόθεσης είναι ότι δεν είναι χάπια αλλά softgels... :P:P:P

Anyway, για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα μας, ελπίζω πλέον να μην υπάρχει καμία αμφιβολία σχετικά με το σε ποια κάψουλα είναι η καφεϊνη στο Cuts... :toast:

andreasaxo
11-04-12, 17:33
Στην κόκκινη είναι 100%

harrisgti
17-04-12, 07:31
Καλημερα παιδια και χρονια πολλα!Ειμαι νεος στο forum και επειση σημερα το πρωι ξεκινησα τα animal cut θελω να μου πειτε τι να προσεξω η οτι αλλο μπορει να με βοηθησει για καλυτερα αποτελεσματα!!ευχαριστω!!

Tasos Green
17-04-12, 07:46
υπάρχει θεμα που μπορεις να ενημερωθείς... ;) http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?222-Animal-Cuts-(Universal)

chilli_1987
18-04-12, 15:11
γεια σας και απο μενα!
αν και ειμαι αρκετο καιρο ''θεατης'' αποφασισα σημερα να γινω και εγω μελος για να εχω τη δυνατοτητα να διατυπωνω τις αποριες μου ωστε να μπορεσετε να με συμβουλευσετε,αλλα και να μπορω και εγω να πω την γνωμη μου αν χρειαστει για καποιο θεμα.απο οτι βλεπω στο forum το animal cuts για πολλους ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα(για συμπληρωμα μιλαμε παντα) και εχω αποφασισει να το αγορασω.δεν εχω ιδιαεταιρο θεμα με το λιπος (το καλοκαιρι ειδικα) απλα θελω να δωσω μια επιπλεον ωθηση στον οργανισμο μου(γυμναζομαι 6 χρονια πρπ στο γυμναστηριο συν ολα τα αλλα που εκανα παλιοτερα...πιστευω πως ειμαι σε αρκετα προχωρημενο επιπεδο).το ερωτημα μου ειναι το εξης:
εδω και μια εβδομαδα χρησιμοποιω το jack 3d και δεν ξερω αν μπορω να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα και τα 2 η αν πρεπει να τελειωσω το jack 3d και στη συνεχεια να ξεκινησω τον λιποδιαλυτη οπως και το τελευταιο σταδιο της διατροφης μου(το πιο αυστηρο).και αν μπορω και τα 2 μαζι πως να τα βαλω;ξυπναω το πρωι στις 9 παω στις 10 στο μαγαζι, στις 2 γυρναω και κατα τισ 3 παω στο γυμναστηριο.καμια φορα παω και απογευμα.αν χρειαστει μπορω να πηγαινω σyνεχεια απογευματα για να μπορεσω να τα συνδυασω ολα μαζι(jack,animal cuts και διατροφη βεβαια).ξερω οτι κανονικα πρεπει να κανεις κυκλο 3 εβδομαδων,μια εωδομαδα παθση και ακομα εναν κυκλο 3 εβδομαδων για καλυτερα αποτελεσματα.πιστευω οτι δεν ειναι τοσο απαραιτητος ο 2ος κυκλος οποτε μπορω και να τελειωσω to jack και μετα να βαλω τον λιποδιαλυτη που θα τελειωσει και πιο κοντα στο καλοκαιρι.
συγνωμη για το μεγεθος του μηνυματος απλα ηταν το πρωτο αφοτου εγινα μελος:P
περιμενω τις απαντησεις σας!!ευχαριστω!

turbocharged_male
24-04-12, 18:16
Παιδια ειναι ο 1ος λιποδιαλυτης που περνω, το ξεκινησα το Σαββατο με βαρος 94 κιλα κ σημερα που ειναι τριτη ειμαι 91..
Περνω 1 δοση μολις ξυπνησω κ αλλη 1 δοση μιση με μια ωρα το πολυ πριν το γυμναστηριο.
Δ μου εχει φερει καποια παρενεργεια..Το μονο που κατλαβα απο την 1η δοση κιολας που πηρα ειναι οτι μου κοβει εντελως την ορεξη, κ οταν τρωω με πολυ λιγο φαγητο αισθανομαι οχι απλα χορτατος αλλα νομιζω οτι πρηζεται η κοιλια μου σαν να εχω φαει 3 κατσικια.

JbG (aka Johnnie be Good)
03-05-12, 22:19
Καλησπέρα και από εμένα,
Αναρωτιέμαι αν υπάρχει μια ιδέα για το αν αλλάζει σημαντικά η επίδραση να βγάλει κανείς το διουρητικό χαπάκι από το pack ως μη απαραίτητο..
Το σκεπτικό είναι ότι ούτος ή άλλως η διατροφή που κάνω δεν περιέχει αλάτι και ότι έχω μειώσει μέσω της διατροφής την κατακράτηση κατά 1 κιλό από υγρά.:green:

ps: ίσως να μου χει μείνει η φρίκη με τα διουρητικά του Mitotropin και να μαι προκατειλημένος :P

Devil
08-05-12, 01:42
μπορεις να το βγαλεις ανετα.... μικρη η διαφορα...

lifeguard22
11-05-12, 23:17
Παιδιά ακούστηκαν τόσες πολλές γνώμες που πραγματικά δεν ξέρω αν πραγματικά δημιουργούν πρόβλημα..Εγώ που κάνω προπόνηση το πρωί προς μεσημέρι πώς να τα παίρνω?Ένα σακουλάκι πριν το πρωινό και το άλλο μετά την προπόνηση?

beefmeup
11-05-12, 23:34
μαν με ενα πακετο την μερα πριν την προπονηση εισαι οκ..
τις μερες που δεν κανεις περνε το με αδειο στομαχι,το πρωι η καποια στιγμη αργοτερα μεσα στην μερα...αν εχεις θεμα με αυπνιες κλπ,οχι πολυ αργα ομως..

lifeguard22
12-05-12, 11:51
Ωραία ένα σακουλάκι πριν την προπόνηση λοιπόν αλλά για 3 εβδομάδες έτσι?Τα σακουλάκια που θα μείνουν (δηλαδή τα μισά) να τα συνεχίσω την πέμπτη εβδομάδα (αφού την τέταρτη ο παρασκευαστής προτείνει να μην πάρουμε) ή επειδή είναι οι μισές δόσεις να τα πάρω για 6 εβδομάδες σερί..Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

beefmeup
12-05-12, 11:57
ναι,μπορεις κ να το συνεχισεις οπως λες,δεν τρεχει..;)

hoffman
18-05-12, 17:09
Καλησπερα παιδια σημερα πηρα το λεγομενο θερμογενητικο Λιποδιαλυτη Animal Cuts,Πηρα το πρωι το πρωτο φακελακι με τα 8 χαπια κ μετα απο 5 ωρες μιση ωρα πριν παω γυμναστηριο πηρα κ τα αλλα 8,Λοιπον το προβλημα μου τωρα κανονικα επρεπε να παω γυμναστηριο αλλα δν πηγα διοτι εχω ψιλοφοβηθει η καρδια μου κανει λες κ εχει φαει SubWoofer με επιασε τρεμουλο στα χερια κ μεσα σε 5 λεπτα αφου το πηρα με επιασε διαροια κ μολις εβγαινα απο την τουαλετα καπακι ξαναεμπαινα ειχα κατι σαν ακρατια εντελως,ξερει κανεισ τι μπορει να παιζει?γιατι δν πηγα γυμναστηριο γιατι οτι εχω φαει σημερα το εβγαλα κ αποδυναμωθηκα κ φοβηθηκα να παω


Μιλαω για αυτο το προιον

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1186&stc=1&d=1240469755

s0k0s
18-05-12, 17:12
Yπαρχει ηδη εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?222-Animal-Cuts-(Universal)/page7&highlight=cuts

hoffman
18-05-12, 17:16
Καλησπερα παιδια σημερα πηρα το λεγομενο θερμογενητικο Λιποδιαλυτη Animal Cuts,Πηρα το πρωι το πρωτο φακελακι με τα 8 χαπια κ μετα απο 5 ωρες μιση ωρα πριν παω γυμναστηριο πηρα κ τα αλλα 8,Λοιπον το προβλημα μου τωρα κανονικα επρεπε να παω γυμναστηριο αλλα δν πηγα διοτι εχω ψιλοφοβηθει η καρδια μου κανει λες κ εχει φαει SubWoofer με επιασε τρεμουλο στα χερια κ μεσα σε 5 λεπτα αφου το πηρα με επιασε διαροια κ μολις εβγαινα απο την τουαλετα καπακι ξαναεμπαινα ειχα κατι σαν ακρατια εντελως,ξερει κανεισ τι μπορει να παιζει?γιατι δν πηγα γυμναστηριο γιατι οτι εχω φαει σημερα το εβγαλα κ αποδυναμωθηκα κ φοβηθηκα να παω

hoffman
18-05-12, 17:17
Yπαρχει ηδη εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?222-Animal-Cuts-(Universal)/page7&highlight=cuts\

χιλια συγνωμη εψαξα αλλα δν βρηκα κατι ισως δν εψαξα σωστα συγνωμη

andreasaxo
18-05-12, 17:29
Καλά εκανες και δεν πηγες ;)
Ξανά προσπάθησε να το πάρεις αύριο αλλά μόνο την πρώτη δόση.
Εσύ το παίρνεις για να σου δώσει ενέργεια κατά την διάρκεια της προπόνησης;

kokolakis
18-05-12, 22:10
εγώ έχω πιεί ένα κουτί και πάω για δεύτερο.... δεν είχα καμία παρενέργεια....
1 φακελάκι πρωί με άδειο στομάχι και άλλο ένα 30 πριν το gym ή μετά από 4-6 ώρες αν δεν πας gym πάλι με άδειο στομάχι....

iraklis1991
19-05-12, 03:07
Αρχισε με ενα φακελακι και αμα δεις οτι παει καλα την 2η βδομαδα βαλε και το δευτερο.Τωρα με το 8εμα της τουαλετας αν συνεχισει τοτε δοκιμασε να τρως κατι αμεσςως μετα(λιγους ξυρους καρπους η μια μπανανα) και να πινεις πολυ νερο!!

iraklis1991
19-05-12, 03:13
γεια σας και απο μενα!
αν και ειμαι αρκετο καιρο ''θεατης'' αποφασισα σημερα να γινω και εγω μελος για να εχω τη δυνατοτητα να διατυπωνω τις αποριες μου ωστε να μπορεσετε να με συμβουλευσετε,αλλα και να μπορω και εγω να πω την γνωμη μου αν χρειαστει για καποιο θεμα.απο οτι βλεπω στο forum το animal cuts για πολλους ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα(για συμπληρωμα μιλαμε παντα) και εχω αποφασισει να το αγορασω.δεν εχω ιδιαεταιρο θεμα με το λιπος (το καλοκαιρι ειδικα) απλα θελω να δωσω μια επιπλεον ωθηση στον οργανισμο μου(γυμναζομαι 6 χρονια πρπ στο γυμναστηριο συν ολα τα αλλα που εκανα παλιοτερα...πιστευω πως ειμαι σε αρκετα προχωρημενο επιπεδο).το ερωτημα μου ειναι το εξης:
εδω και μια εβδομαδα χρησιμοποιω το jack 3d και δεν ξερω αν μπορω να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα και τα 2 η αν πρεπει να τελειωσω το jack 3d και στη συνεχεια να ξεκινησω τον λιποδιαλυτη οπως και το τελευταιο σταδιο της διατροφης μου(το πιο αυστηρο).και αν μπορω και τα 2 μαζι πως να τα βαλω;ξυπναω το πρωι στις 9 παω στις 10 στο μαγαζι, στις 2 γυρναω και κατα τισ 3 παω στο γυμναστηριο.καμια φορα παω και απογευμα.αν χρειαστει μπορω να πηγαινω σyνεχεια απογευματα για να μπορεσω να τα συνδυασω ολα μαζι(jack,animal cuts και διατροφη βεβαια).ξερω οτι κανονικα πρεπει να κανεις κυκλο 3 εβδομαδων,μια εωδομαδα παθση και ακομα εναν κυκλο 3 εβδομαδων για καλυτερα αποτελεσματα.πιστευω οτι δεν ειναι τοσο απαραιτητος ο 2ος κυκλος οποτε μπορω και να τελειωσω to jack και μετα να βαλω τον λιποδιαλυτη που θα τελειωσει και πιο κοντα στο καλοκαιρι.
συγνωμη για το μεγεθος του μηνυματος απλα ηταν το πρωτο αφοτου εγινα μελος:P
περιμενω τις απαντησεις σας!!ευχαριστω!




Και εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να τελειωσεις πρωτα το jak3d...Τωρα αν 8ες να τα βαλεις μαζι αποψη μου να περνεις μονο ενα φακελακι cuts το πρωι και πριν την προπονηση το jak3d...Ουτως η αλλος πολλοι ειναι αυτοι που κανουν κυκλο με cuts με μονο ενα φακελακι..Να μην τα φτυσει και η καρδια σου βρε αδερφε!

hoffman
19-05-12, 06:46
Αρχισε με ενα φακελακι και αμα δεις οτι παει καλα την 2η βδομαδα βαλε και το δευτερο.Τωρα με το 8εμα της τουαλετας αν συνεχισει τοτε δοκιμασε να τρως κατι αμεσςως μετα(λιγους ξυρους καρπους η μια μπανανα) και να πινεις πολυ νερο!!

Πήρα το ένα το φακελάκι μόλις ξύπνησα στις 5 το πρωί πριν πάω για δουλειά κ έφαγα λίγη βρώμη που είναι το πρωινό μου αμέσως μετά το χάπι αντί να περιμένω μισή ώρα κ κόντεψα να μην πάω στην δουλειά έτρεχα στην τουαλέτα.κ το περίεργο είναι πως λίγη βρώμη έφαγα. Κ κόντεψα να βγάλω ότι έτρωγα κ πέρυσι κοίταγά μην έβγαλα κ την σπλήνα μου μαζί χαχαχα,μάλλον το κόβω να αγοράζω κανένα γιογιο να το παίρνω μαζί με το χάπι

sTeLaKoS
19-05-12, 09:11
Αν σε χαλάει κόψτο, δεν έχει νόημα. :thumbup:

Madd_Chadd
19-05-12, 15:07
Απο τα πιο αποτελεσματικα λιποδιαλυτικα για μενα τουλαχιστον,σε καποια φαση με ρωτουσαν οι φιλοι μου μηπως παιρνω διουρητικα γιατι πηγαινα τουαλετα 6 φορες μεσα σε 3 ωρες ενω ειχαμε βγει για καφε.:green:

hoffman
19-05-12, 15:45
Αν σε χαλάει κόψτο, δεν έχει νόημα. :thumbup:

Μήπως φταίει ότι επειδή την προηγούμενη μέρα σταμάτησα τα eca κ την επόμενη κατευθείαν άρχισα το animal cuts?

beefmeup
19-05-12, 18:51
Μήπως φταίει ότι επειδή την προηγούμενη μέρα σταμάτησα τα eca κ την επόμενη κατευθείαν άρχισα το animal cuts?

μαν ελεος..κανε λιγο οφ..ασε κανα μηνα κενο κ μετα παρτο ανιμαλ..δλ ποσο καιρο θα τρεχεις με στιμς συνεχομενα..?:unsure:

hoffman
19-05-12, 20:43
μαν ελεος..κανε λιγο οφ..ασε κανα μηνα κενο κ μετα παρτο ανιμαλ..δλ ποσο καιρο θα τρεχεις με στιμς συνεχομενα..?:unsure:

Απλα ρε φιλος ξενερωσα διοτι για τα eca ακουσα κ ειδα τα καλυτερα αποτελεσματα κ μου τα εφερε ενα φιλαρακι κ δν εκανε τπτ απολυτως μονο τσιτες βαραγα κ ξενερωσα για αυτο κ πηρα κατευθειαν τα animal cuts,κ φυσικα ειναι η τελευταια φορα που παιρνω λιποδυαλιτικα

beefmeup
19-05-12, 20:45
τα λιποδιαλυτικα ειναι η μεγαλυτερη απατη που βασιζεται στο μαρκετινγκ οσον αφορα ββ..
τουλαχιστον τα νομιμα..

hoffman
19-05-12, 20:48
τα λιποδιαλυτικα ειναι η μεγαλυτερη απατη που βασιζεται στο μαρκετινγκ οσον αφορα ββ..
τουλαχιστον τα νομιμα..

και τα παρανομα τα eca ομως τιποτε δν μου εκαναν κ ξενερωσα διοτι κανω ενα μηνα διαιτα κ εχω κολλησει στα 84 κιλα μια παω 82 κ μετα παλι 84,κ για αυτο πηρα κ τα cuts ως μια βοηθεια να παω μεχρι 78

beefmeup
19-05-12, 20:48
καλα γραφε με ελληνικους χαρακτηρες..
εκτενη αναφορα σε φαρμακα δεν κανουμε στο φορουμ,οποτε δεν κανουμε κ κουβεντα για εκα..

hoffman
19-05-12, 20:51
καλα γραφε με ελληνικους χαρακτηρες..
εκτενη αναφορα σε φαρμακα δεν κανουμε στο φορουμ,οποτε δεν κανουμε κ κουβεντα για εκα..
για τα cuts ζητησα σχετικα με τα συμπτωματα,τεσπα καποια απαντηση πληρης δν πηρα οποτε θα δειξει :)

lifeguard22
22-05-12, 16:05
Καλησπέρα παιδιά παίρνω το animal cuts από το Σάββατο και την πρώτη μέρα είμουν πολύ καλά και πολύ ενθουσιασμένος στην προπόνηση.Την Κυριακή που δεν έκανα προπόνηση πήρα ένα φακελάκι το πρωί μόνο και το απόγευμα είχα μια μικρή επιβάρυνση στο στήθος(ενόχληση).Δευτέρα και σήμερα Τρίτη τα πήρα πριν την προπόνηση και δεν μπορώ να τα χωνέψω με τίποτα.Νιώθω αναγούλες συνέχεια και νιώθω ότι ανεβαίνουν μέχρι το στόμα...Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω γιατί είμαι πολύ ενθουσιασμένος στο θέμα προπόνησης και καύσης...Παίρνω μόνο ένα σακουλάκι πριν την προπόνηση...

gym
22-05-12, 16:08
Καλησπέρα παιδιά παίρνω το animal cuts από το Σάββατο και την πρώτη μέρα είμουν πολύ καλά και πολύ ενθουσιασμένος στην προπόνηση.Την Κυριακή που δεν έκανα προπόνηση πήρα ένα φακελάκι το πρωί μόνο και το απόγευμα είχα μια μικρή επιβάρυνση στο στήθος(ενόχληση).Δευτέρα και σήμερα Τρίτη τα πήρα πριν την προπόνηση και δεν μπορώ να τα χωνέψω με τίποτα.Νιώθω αναγούλες συνέχεια και νιώθω ότι ανεβαίνουν μέχρι το στόμα...Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω γιατί είμαι πολύ ενθουσιασμένος στο θέμα προπόνησης και καύσης...Παίρνω μόνο ένα σακουλάκι πριν την προπόνηση...


ναι οντως καμια αναγουλα παιζει να χεις αλλα οχι κατι φοβερο κ αναλογα το ατομο...

αν σε ενοχλει σταματα το...δηλαδη θα το συνεχισεις ενω βλεπεις οτι δεν το αντεχεις μονο κ μονο λογω ενθουσιασμου?
βλακεια για μενα...σταματα το φιλε μου...;)

lifeguard22
22-05-12, 16:17
Βασικά ασχολούμαι χρόνια με το bodybuilding και ποτέ από λάθος(ημιμάθεια) δεν πήρα συμπληρώματα...Εδώ και λίγες μέρες παίρνω πρωτεϊνη αμινοξέα και τα animal cuts.Υπάρχει απλά περίπτωση να μην είναι συνηθισμένος ο οργανισμός μου και απλά να αντιδρά?(εννοείται πολύ αυστηρή διατροφή)...Και μία δεύτερη ερώτηση:αν δεν το σταματήσω υπάρχει φόβος για κάποια παρενέργεια με τα συμπτώματα που έχω?

gym
22-05-12, 16:27
Βασικά ασχολούμαι χρόνια με το bodybuilding και ποτέ από λάθος(ημιμάθεια) δεν πήρα συμπληρώματα...Εδώ και λίγες μέρες παίρνω πρωτεϊνη αμινοξέα και τα animal cuts.

Υπάρχει απλά περίπτωση να μην είναι συνηθισμένος ο οργανισμός μου και απλά να αντιδρά?(εννοείται πολύ αυστηρή διατροφή)..

ναι παιζει....ειδικα οταν δεν εχεις ξαναπαρει θα εχεις αυτα τα συμπτωματα αλλα σου ξαναλεω...αν δεν το αντεχεις,σταματα το...αν το αντεχεις συνεχισε...επιλογη δικη σου


.Και μία δεύτερη ερώτηση:αν δεν το σταματήσω υπάρχει φόβος για κάποια παρενέργεια με τα συμπτώματα που έχω?

τωρα εδω τι να σου απαντησω κ εγω κ ο καθενας...αναλογα τον οργανισμο του καθενος...
αν φοβασαι τοσο κοψτο...αν παλι δνε φοβασαι,οκ...αλλα μην στηριζεσαι σε μια αποψη σχετικα με το αν παθεις κατι μετα...
κανεις δεν μπορει να παρει τετοια ευθυνη

Nicolas-4-
25-05-12, 14:53
να σας ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν το συγκεκριμενο συμπληρωμα περιεχει εφεδρινη?

panakos
25-05-12, 15:22
οχι φιλος δεν περιεχει!

sia
29-05-12, 00:31
παιδια γεια σας! ειμαι καινουρια εδω και θα ηθελα εαν μπορουσε καποιος να με βοηθησει σχετικα με καποιεσ ερωτησεις που εχω!!! Ειμαι 1,80 και 70 κιλα! ημοθν 110 κιλα και ενολιγης εχω χασει 40 κιλα! πλεον ομως το σωμα μου ειναι πολυ χαλαρο και φαινεται ιδιαιτερα ασχημο ειδικα τα ποδια μου νιωθω οτι φαινονται λες και 50 χρονων!! Λογω της χαλαρωσης! θελω βεβαια να χασω ακομη 6-7 κιλα αλλα θελω να σφηξω ταυτοχρονα!υπαρχει καποιο λιποτροπικο που να βοηθαει?και γενικα σε συνδυασμο με ποιες ασκησεις?παιδια πραγματικα ηρθε το καλοκαιρι κ εγω ντρεπομαι τοσο πολυ για το σωμα μου.. μια βοηθεια σας παρακαλω μπας και προλαβω εστω τον ιουλιο να χαρω κ εγω ενα καλοκαιρι! σας ευχαριστω προκαταβολικα! α! διευκρινηση ειμαι 22 χρονων κ θα ηθελα να μ πειτε αν κανει για μενα το ανιμαλ κατς.

kokolakis
29-05-12, 00:38
βασικα δε νομιζώ να θες λιποδιαλυτη, καθημερινη ασκηση με βαρη και ενα 10 λεπτακι τρεξιμο μετα ειναι το καλυτερο....

sia
29-05-12, 00:39
παιδια γεια σας! ειμαι καινουρια εδω και θα ηθελα εαν μπορουσε καποιος να με βοηθησει σχετικα με καποιεσ ερωτησεις που εχω!!!ειμαι 22 χρονων. Ειμαι 1,80 και 70 κιλα! ημοθν 110 κιλα και ενολιγης εχω χασει 40 κιλα! πλεον ομως το σωμα μου ειναι πολυ χαλαρο και φαινεται ιδιαιτερα ασχημο ειδικα τα ποδια μου νιωθω οτι φαινονται λες και 50 χρονων!! Λογω της χαλαρωσης! θελω βεβαια να χασω ακομη 6-7 κιλα αλλα θελω να σφηξω ταυτοχρονα!υπαρχει καποιο λιποτροπικο που να βοηθαει?και γενικα σε συνδυασμο με ποιες ασκησεις?παιδια πραγματικα ηρθε το καλοκαιρι κ εγω ντρεπομαι τοσο πολυ για το σωμα μου.. μια βοηθεια σας παρακαλω μπας και προλαβω εστω τον ιουλιο να χαρω κ εγω ενα καλοκαιρι! σας ευχαριστω προκαταβολικα! α! διευκρινηση θα ηθελα να μ πειτε αν κανει για μενα το ανιμαλ κατς.

beefmeup
29-05-12, 00:40
ρωτησες μια φορα..μην ξαναποσταρεις το ιδιο πραγμα σε παρακαλω,γιατι την 2η φορα στο εσβησα...

sia
29-05-12, 00:42
ρωτησες μια φορα..μην ξαναποσταρεις το ιδιο πραγμα σε παρακαλω,γιατι την 2η φορα στο εσβησα...

συγνωμη καταλαθος εγινε. διευκρινησα πως ειμαι καινουρια. απλα κολλησε και το εστειλε 2 φορες.

sia
29-05-12, 00:46
βασικα δε νομιζώ να θες λιποδιαλυτη, καθημερινη ασκηση με βαρη και ενα 10 λεπτακι τρεξιμο μετα ειναι το καλυτερο....

ευχαριστω πολυ!!! θα κανω ασκηση,βεβαια διατροφη ηδη κανω.απλα εχω κολληει στα ιδια γιαυτο ρωτησα.....

kokolakis
29-05-12, 00:47
ευχαριστω πολυ!!! θα κανω ασκηση,βεβαια διατροφη ηδη κανω.απλα εχω κολληει στα ιδια γιαυτο ρωτησα.....

ο μπιφ ειναι απο τουσ πιο αγριους μοντ, μην τον παρεξηγεις.... :P
καλα ειναι τα κιλα θα σφιξουν με τον καιρο...

sia
29-05-12, 00:52
ο μπιφ ειναι απο τουσ πιο αγριους μοντ, μην τον παρεξηγεις.... :P
καλα ειναι τα κιλα θα σφιξουν με τον καιρο...

λες ε??? απλα ισως αυτο που βλεπω εγω σαν λιπος ισως τελικα να ειναι υπερβολικη χαλαρωση!!!! ευχαριστω παντως!!! :) δεν παρεξηγω,αλλα τουλαχιστον σιγα σιγα μαθαινω!!!

kokolakis
29-05-12, 00:54
:welcome:

pavlito10
29-05-12, 22:07
το πορτοκαλι χαπι ακουσα οτι επηρεαζει τον θυροειδη αληθευει???αν οχι τι ακριβως ειναι...?

smile
30-05-12, 21:43
kalispera se olous ...eimai neos sto bb alla parakoloutho poli kero tis sizitiseis sas... paidia eimoun 144kila k mesa se 8 minies eimai 108 exw para poli sosivio re paidia ti na kanw ??? exw pethanei sto aerovio tr pariggila k auta ta animal cats ti paizei t kserei kaneis pws na t pernw ?? exw ksana parei lipodialiti alla den me pianei k eipa na parw kt dinato .. mou eipan mono prin t gym auto isxiei ??? euxaristw para polu..

beefmeup
30-05-12, 21:46
φιλε αν θες να ψαχνεις πριν ανοιξεις νεο θεμα..
κ να γραφεις ελληνικα..ειναι κανονας.

kokolakis
30-05-12, 22:01
kalispera se olous ...eimai neos sto bb alla parakoloutho poli kero tis sizitiseis sas... paidia eimoun 144kila k mesa se 8 minies eimai 108 exw para poli sosivio re paidia ti na kanw ??? exw pethanei sto aerovio tr pariggila k auta ta animal cats ti paizei t kserei kaneis pws na t pernw ?? exw ksana parei lipodialiti alla den me pianei k eipa na parw kt dinato .. mou eipan mono prin t gym auto isxiei ??? euxaristw para polu..

παντα με αδειο στομαχι ενα το πρωι και μετα απο ενα μισαωρο εφυγες για τρεξιμο και αλλο ενα μιση ωρα πριν το γυμ..... μια βδομαδα οφφ και με τα παλι το ιδιο.... ψαξε αν θες και δοκιμασε τα '' Black bombs DorianYates '' αν τα δοκιμασεις πες μου εντυπωσεις, κατσ περνω και εγω τωρα μετρια προς καλα αποτελεσματα....

smile
30-05-12, 23:58
παντα με αδειο στομαχι ενα το πρωι και μετα απο ενα μισαωρο εφυγες για τρεξιμο και αλλο ενα μιση ωρα πριν το γυμ..... μια βδομαδα οφφ και με τα παλι το ιδιο.... ψαξε αν θες και δοκιμασε τα '' Black bombs DorianYates '' αν τα δοκιμασεις πες μου εντυπωσεις, κατσ περνω και εγω τωρα μετρια προς καλα αποτελεσματα....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ??ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΔΛΔ... ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΜΕ ΑΔΕΙΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΠΡΙΝ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ???

COBRA_STYLE
31-05-12, 00:03
αν ειναι 2 δοσεις το cuts,παιρνει τη μια δοση 30 λεπτα πριν το πρωινο και την αλλη 30 λεπτα πριν το gym/αεροβια.
αν ειναι 1 δοση,παιρνε τη 30 λεπτα πριν το gym/αεροβια.

τωρα το "αδειο στομαχι" εξαρταται τι φαγητο εχεις φαει ή τι συνδυασμους φαγητων εχεις κανει...συνηθως μετα απο κανα 3ωρο εισαι οκ.

smile
31-05-12, 00:18
παιδια γεια σας! ειμαι καινουρια εδω και θα ηθελα εαν μπορουσε καποιος να με βοηθησει σχετικα με καποιεσ ερωτησεις που εχω!!! Ειμαι 1,80 και 70 κιλα! ημοθν 110 κιλα και ενολιγης εχω χασει 40 κιλα! πλεον ομως το σωμα μου ειναι πολυ χαλαρο και φαινεται ιδιαιτερα ασχημο ειδικα τα ποδια μου νιωθω οτι φαινονται λες και 50 χρονων!! Λογω της χαλαρωσης! θελω βεβαια να χασω ακομη 6-7 κιλα αλλα θελω να σφηξω ταυτοχρονα!υπαρχει καποιο λιποτροπικο που να βοηθαει?και γενικα σε συνδυασμο με ποιες ασκησεις?παιδια πραγματικα ηρθε το καλοκαιρι κ εγω ντρεπομαι τοσο πολυ για το σωμα μου.. μια βοηθεια σας παρακαλω μπας και προλαβω εστω τον ιουλιο να χαρω κ εγω ενα καλοκαιρι! σας ευχαριστω προκαταβολικα! α! διευκρινηση ειμαι 22 χρονων κ θα ηθελα να μ πειτε αν κανει για μενα το ανιμαλ κατς.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ... Τ ΑΝΙΜΑΛ ΚΑΝΕΙ ΝΑ Τ ΠΑΡΕΙΣ ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ Τ ΛΕΓΑ ΝΑ Τ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΥΠΟΙΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ... ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ Τ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ...ΑΝ Τ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ...ΕΓΩ ΘΑ Σ ΕΛΕΓΑ ΠΟΛΥ ΑΕΡΟΒΙΟ ΚΑΙ 3 ΜΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΝ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΒΑΡ...ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ Λ-ΚΑΡΝΙΤΙΝΙ ΚΑΝΕΝΑ CLA ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ...

***γραφε με μικρα γραμματα.MODS TEAM***

smile
31-05-12, 00:40
αν ειναι 2 δοσεις το cuts,παιρνει τη μια δοση 30 λεπτα πριν το πρωινο και την αλλη 30 λεπτα πριν το gym/αεροβια.
αν ειναι 1 δοση,παιρνε τη 30 λεπτα πριν το gym/αεροβια.

τωρα το "αδειο στομαχι" εξαρταται τι φαγητο εχεις φαει ή τι συνδυασμους φαγητων εχεις κανει...συνηθως μετα απο κανα 3ωρο εισαι οκ.

ευχαριστω πολυ να σε καλα...τι εννοεις αν ειναι 1 δοση η 2 ?ειναι αυτο που εχει τ 9 χαπια 44 φακελακια ..

kokolakis
31-05-12, 01:07
2 δωσεις ειναι δλδ 2 φακελακια την μερα... αφου δεν μπορεις να πηγενεις το πρωι 30 πριν το πρωνο και 30 πριν το γυμ....

billys15
31-05-12, 01:36
Οχι φιλε,2 φακελακια ειναι 1 δοση.;)

kokolakis
31-05-12, 02:06
οπως και να μετριετε 2 φακελακια την μερα 18 χαπια...

smile
31-05-12, 15:34
οπως και να μετριετε 2 φακελακια την μερα 18 χαπια...

πολυ ωραια με καλθψατε μια χαρα...ευχαριστω παρα πολυ... και κατι ακομ αν κανω 20 λεπτα τρεξιμο και μια ωρα ποδλατο οχι σε στατικο κανονικα κ το τρεξιμο ... αρκει ???

gym
31-05-12, 20:06
Οχι φιλε,2 φακελακια ειναι 1 δοση.;)

:unsure:

μια δοση ενα φακελακι ρε κ αμμη μια αν θες δυο...γιατι μια δοση λες δυο φακελακια?σαν συνολο οπως το προτεινουνε?

παντως τα δυο ειναι πολυ αν δεν εισαι συνηθισμενος...εγω οταν το επαιρνα κ εκανα το λαθος να παρω κ τα δυο,με πειραζε πολυ...με ενα μετα ημουν παλι οκ...

kokolakis
31-05-12, 20:18
πολυ ωραια με καλθψατε μια χαρα...ευχαριστω παρα πολυ... και κατι ακομ αν κανω 20 λεπτα τρεξιμο και μια ωρα ποδλατο οχι σε στατικο κανονικα κ το τρεξιμο ... αρκει ???

ναι μια χαρα ειναι....

turbocharged_male
04-06-12, 23:45
Καλησπέρα παιδιά παίρνω το animal cuts από το Σάββατο και την πρώτη μέρα είμουν πολύ καλά και πολύ ενθουσιασμένος στην προπόνηση.Την Κυριακή που δεν έκανα προπόνηση πήρα ένα φακελάκι το πρωί μόνο και το απόγευμα είχα μια μικρή επιβάρυνση στο στήθος(ενόχληση).Δευτέρα και σήμερα Τρίτη τα πήρα πριν την προπόνηση και δεν μπορώ να τα χωνέψω με τίποτα.Νιώθω αναγούλες συνέχεια και νιώθω ότι ανεβαίνουν μέχρι το στόμα...Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω γιατί είμαι πολύ ενθουσιασμένος στο θέμα προπόνησης και καύσης...Παίρνω μόνο ένα σακουλάκι πριν την προπόνηση...

Ακριβως η ιδια ενοχληση + ταχυκαρδια με το συγκεκριμενο προιον. Στην αρχη καμια ενοχληση αλλα μετα απο 3-4 μερες αρχισα να εχω οσα λες.

dhmhtrhs 13
05-06-12, 20:06
επειδη βλεπω πολλους που θελουν να παρουν το animal cut αν ειναι η πρωτη τους φορα που παιρνουν λιποδιαλυτη να ΜΗΝ το παρουν ας ξεκινησουν με κατι ελαφρυ για να συνι8ησει ο οργανισμος τους για παραδειγμα lipo 6 ,stacker 2 (χωρις εφεδρινη) kai meta afou κανουν τον κυκλο να κανουν ενα μηνα off και μετα να αρχισουν το animal cut αρχιζουμε απο τα ελαφρια και μετα παμε στα δυνατα για να συνι8ιζει ο οργανισμος μας και δεν ειναι μαγικα χαπακια ποθ 8α μας κανουν φετες το 70% ειναι η διατροφη το 20% η γυμναστικη μας και το 10% ειναι το συμπληρωμα

s0k0s
08-06-12, 21:09
Ενα φιλαρακι πηρε κ θελω να μαθω, μερες off δεν παιρνεις καθολου;;
Αμα θες να παρεις και 2ο κουτι στο καπακι ποσες μερες πρεπει να περιμενεις; κ μετα να ξεκινησεις το 2ο κουτι; κ στο 2ο παλι το ιδιο 1 βδομαδα παιρνεις 1βδομαδα οφφ οπως κ στο 1ο;

turbocharged_male
11-06-12, 16:13
Απ'οσο ξερω 3 βδομαδες παιρνεις κ αν θες να ξαναπαρεις κανεις μια βδομαδα παυση κ μετα παιρνεις ξανα..Στις μερες που δ κανεις προπονηση αποτι μου ειχαν πει εμενα περνεις μια δοση το πρωι με αδειο στομαχι.

pavlito10
11-06-12, 16:20
το πορτοκαλι χαπι ακουσα οτι επηρεαζει τον θυροειδη αληθευει???αν οχι τι ακριβως ειναι...?
ξερει κανεις κατι πανω σε αυτο????

panakos
11-06-12, 16:57
ξερει κανεις κατι πανω σε αυτο????
φιλε μου αυτο δεν το γνωριζω αλλα....αν ειναι να βγαζεις χαπια απο το κατς καλυτερα παρε αλλο λιποδιαλυτικο...
η το πινεις οπως ειναι ή οχι!αποψη μου ειναι αυτη...:)

beefmeup
11-06-12, 21:07
ξερει κανεις κατι πανω σε αυτο????

δεν εχει τετοιες ουσιες μεσα αυτο..απορω που το ακουσες.

pavlito10
11-06-12, 21:14
ενα παλικαρι μου το ειπε beef που εχει παρει κιολας.Τωρα κατι παραπανω θα ξερεις για να το λες:green:

beefmeup
11-06-12, 21:17
καλα πες του,οκ..

dt_210r
17-06-12, 22:00
καλησπερα παιδια θελω να παρω animal cuts αλλα εχω προβλημα με την καφεινη μου προκαλει ταχυπαλμιες πηγα σε ενα μαγαζι και μου ειπε να παρω animal και να μην παιρνω το κοκκινο χαπακι που περιεχει καφεινη διαβαζω οτι περιεχει και κατι σαν εφεδρινη γνωριζετε αν μπορει να μου προκαλεσει καποιο προβλημα η καποιο αλλο συστατικο του ισως?

Marios1991
17-06-12, 23:45
αποκλειεται .. μηπως λες για την συνεφρινη? δεν νομιζω η σκεττα συνεφρινη να εχει παρομοια αποτελεσματα με την εφεδρινη.. Μπορεις να συγκρινης λιγο την εφεδρινη με την methyl-synephrine (μηχανισμος δρασης) απο'τι ξερω και πιο λιγα sides.

dt_210r
18-06-12, 10:54
επειδη και εγω δεν ειμαι πολυ σχετικος εσυ πιστευεις οτι μπορει να μου προκαλεσει καποιο προβλημα με βαση το προβλημα μου με τη καφεινη;

Marios1991
18-06-12, 11:57
αν εισαι τοσο πολυ ευαισθητος ναι. καλυτερα μεινε μακρια απο αυτο το συμπληρωμα γιατι δεν αξιζει να το παρεις και να παιρνεις τα μισα χαπια και τα αλλα να τα πεταξεις. υπαρχουν πολλα συμπληρωματα που ειναι non-stimulant κανε ενα search σε αυτη την κατηγορια με του λιποδιαλυτες σιγουρα θα βρεις. Μπορει να ειμαι λιγο off με αυτο που θα πω αλλα σου προτεινω το Lean Xtreme της Driven Sports (ψαξε το στο φορουμ για περισσοτερεσ πληροφοριες) αφου εισαι ευαισθητος σε διεγερτικα.

dt_210r
20-06-12, 15:13
καλησπερα παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις εστειλα mail στην εταιρια μου ειπε οτι μπορω να το παρω απλα να βγαλω το κοκκινο χαπακι γνωριζετε αν πρεπει να το παρω πριν η μετα την πρωινη πρωτεινη?

sTeLaKoS
21-06-12, 01:57
Πριν τη πρωτείνη, θέλει εντελώς άδειο στομάχι. Μετά από 30-45 λεπτά μπορεις να πιεις το ρόφημα σου και να φας πρωινό .

mercy_
04-07-12, 01:11
ρε παιδια....γιατι ολοι λενε ανω των 18...δεν το καταλαβαινω...μιας και θελω να το χρησιμοποιησω...!!!

JbG (aka Johnnie be Good)
04-07-12, 06:39
Γιατί αν και με βραδύτερους ρυθμούς ο οργανισμός έως και τα 22 αναπτύσσεται και επιπλέον για να μη φάνε μηνύσεις ότι πουλάνε ματζούνια σε ανήλικους....:)
Το ερώτημα δεν είναι ωστόσο πάντα γιατί το απαγορεύουν αλλά αν τα χρειάζεσαι σε αυτή τη φάση. Μη ξεχνας ότι δεν κάνουνε θαύματα και ότι ορισμένοι από αυτούς χτυπάνε τους υποδοχείς...

mercy_
05-07-12, 02:09
Γιατί αν και με βραδύτερους ρυθμούς ο οργανισμός έως και τα 22 αναπτύσσεται και επιπλέον για να μη φάνε μηνύσεις ότι πουλάνε ματζούνια σε ανήλικους....:)
Το ερώτημα δεν είναι ωστόσο πάντα γιατί το απαγορεύουν αλλά αν τα χρειάζεσαι σε αυτή τη φάση. Μη ξεχνας ότι δεν κάνουνε θαύματα και ότι ορισμένοι από αυτούς χτυπάνε τους υποδοχείς...

Ενταξει εγω απλα...θελω να το χρησιμοποιησω...για να πεσω λιγο ακομα οχι οτι εχω πολυ λιπος και τετοια...απλα εχω ακουσει οτι ειναι αρκετα δυνατο...και θα βοηθισει τωρα στην γραμμωση....α και μια ερωτιση τελευταια η μητερα μου ειχε θυροειδη....μηπως ειναι κληρονομικο..?? αν και αυτη το επαθε απ οτι θυμαμαι απο το τσιγαρο etc....Ευχαριστω ;);)

kokolakis
05-07-12, 03:15
αν δεν εχεις κανει εξεταση ποτέ κανε και μετα βλεπεις...

s0k0s
05-07-12, 10:21
Ενα φιλαρακι που τα επερνε δεν μπορουσε να παει τουαλετα. Εκανε οφφ 2βδομαδες περιπου ξανα ξεκινησε εδω κ 3-4 μερες ειναι οκ. Μιπως ξερετε τι εφταιγε ή αμα τον ξανα πιασει το ιδιο τι κανει; (απλα να τα σταματησει κ να δει για κατι αλλο;)

panakos
05-07-12, 11:54
Ενα φιλαρακι που τα επερνε δεν μπορουσε να παει τουαλετα. Εκανε οφφ 2βδομαδες περιπου ξανα ξεκινησε εδω κ 3-4 μερες ειναι οκ. Μιπως ξερετε τι εφταιγε ή αμα τον ξανα πιασει το ιδιο τι κανει; (απλα να τα σταματησει κ να δει για κατι αλλο

μηπως δεν ετωγε καλα??αν ετρωγε μονο ρυζι και κοτα λογικο να μην παει....
αμα δεν βαλεις πρασιναδα:green::green:

παντως η λυση ειναι μια...myofusion...:green::green:

mercy_
05-07-12, 17:16
αν δεν εχεις κανει εξεταση ποτέ κανε και μετα βλεπεις...

Ευχαριστω φιλε...;)

mercy_
05-07-12, 17:17
μηπως δεν ετωγε καλα??αν ετρωγε μονο ρυζι και κοτα λογικο να μην παει....
αμα δεν βαλεις πρασιναδα:green::green:

παντως η λυση ειναι μια...myofusion...:green::green:

+1 το φαγητο μαλλον θα εφταιγε φιλε....δεν εχουμε ακουσει κατι τετοιο απο ατομα που εχουν παρει ta cuts.....

s0k0s
05-07-12, 17:18
+1 το φαγητο μαλλον θα εφταιγε φιλε....δεν εχουμε ακουσει κατι τετοιο απο ατομα που εχουν παρει ta cuts.....

Απλα ποτε δν ειχε κατι τετοιο. Και οταν τα πηρε 3μερες δν μπορουσε να παει τουαλετα.. επειτα τα σταματησε πηρε δαμασκηνα κ ολα οκ. θα δοκιμασουμε και με σαλατες σουπιτσες. ;)

mercy_
05-07-12, 18:10
Απλα ποτε δν ειχε κατι τετοιο. Και οταν τα πηρε 3μερες δν μπορουσε να παει τουαλετα.. επειτα τα σταματησε πηρε δαμασκηνα κ ολα οκ. θα δοκιμασουμε και με σαλατες σουπιτσες. ;)

;) Δαμασκηνα for the win χαχαχα.....:thumbup::thumbup::thumbup: παντως απ οτι μου εχουν πει το Animal Cuts αξιζει σαν λυποδιαλυτης.....θα το χρησιμοποιησω σε λιγο και εγω και θα σας πω αν δουλεψε πανω μου ;)

panakos
05-07-12, 20:38
εχω 2 κουτια ρε παιδια αλλα τωρα με τις ζεστες εχασα 5 κιλα και οανε για του χρονου....:(:(

δεν πειραζει το 2014 ληγουν....:green:

mercy_
11-07-12, 17:32
εχω 2 κουτια ρε παιδια αλλα τωρα με τις ζεστες εχασα 5 κιλα και οανε για του χρονου....:(:(

δεν πειραζει το 2014 ληγουν....:green:

;)

dhmhtrhs 13
16-07-12, 13:04
που μπορω να τα βρω σε μαγαζι στην α8ηνα ? σε οσα μαγαζια εχω παει εχουν ολη την υπολοιπη σειρα της universal ektos απο τα cuts!

mercy_
02-08-12, 01:18
που μπορω να τα βρω σε μαγαζι στην α8ηνα ? σε οσα μαγαζια εχω παει εχουν ολη την υπολοιπη σειρα της universal ektos απο τα cuts!

Κανε ενα search ...;)

mercy_
14-11-12, 15:43
Παιδια μιας που σε 1-2 μερες θα το χρησιμοποιησω μηπως εχει καποιο συστατικο που απαγορευη την εντονη ασκηση οπως αεροβικη?

cuntface
14-11-12, 21:34
Παιδια μιας που σε 1-2 μερες θα το χρησιμοποιησω μηπως εχει καποιο συστατικο που απαγορευη την εντονη ασκηση οπως αεροβικη?

πως ειναι δυνατον ενα λιποδιαλιτικο προιον να εχει ουσιες που να σου απαγορευη την εντονη αεροβια θα σε boostari πολυ το animal cuts ειναι πολυ καλο για μενα!!!:P:P

mercy_
06-12-12, 00:39
πως ειναι δυνατον ενα λιποδιαλιτικο προιον να εχει ουσιες που να σου απαγορευη την εντονη αεροβια θα σε boostari πολυ το animal cuts ειναι πολυ καλο για μενα!!!:P:P

Το χρησιμοποιω αυτην την στιγμη και οντως μου φενεται πολυ καλο

nikos mitsaggas
21-12-12, 19:24
αυτοσ ο λιποδιαλητης εχει καπιες παρενεργιες?

deluxe
22-12-12, 19:28
2 Πακετα την ημερα ειναι υπερβολη; Ποση καφεϊνη παιζει στο καθε πακετο; Τα διουρητικα ειναι ισχυρα; Σε πανε για ουρηση συνεχεια;

ΠανοςΒ
22-12-12, 22:16
Αναλογα με τα κιλά σου. Εμενα μου φανηκαν πολλά 2 πακετα απο πλευρας στιμς. Τα διουρητικα του πολυ καλά ( το καταλαβα μετα!!!), τις πρωτες 2-3 μερες παιζει πολύ κατούρημα. Αν απο το 2ο πακετο βγαλεις την κοκκινη καψουλα ισως να μπορουν να χωρεσουν παντως. Εγω αυτο θα κανω απο Γεναρη.

Mpozos
23-12-12, 01:18
ειμαι στην 13η μέρα με πεντακάθαρη διατροφή και δεν ένιωσα καμιά παρενέργια, κανενα μπουστάρισμα, καθολου διούρηση μόνο την όρεξη για φαγητό μου έριξε αλλα ως ενα σημείο... οχι οτι δεν πεινάω :P. ενα 4/10 το βαθμολογό.

Panosss
07-01-13, 16:37
Ουφ, μετά απο δεκάδες σκέψεις και μπρος/πίσω το προμηθεύτηκα και εγώ.
Πρώτη μέρα σήμερα (δεν περίμενα και θαύμα φυσικά).
Πήρα ένα σακουλάκι (πολλά χάπια ρε παιδί μου) το πρωί, και ήταν σα να μην πήρα τίποτα!!!
Λίγη διούρηση παραπάνω, αλλά κατά τα άλλα τίποτα απολύτως. θα επανέλθω τις επόμενες ημέρες με νεότερες εντυπώσεις.

mercy_
08-01-13, 15:19
Παιδια θεωρειται απο τους καλυτερους λυποδιαλητες αλλα μην περιμενετε θαυματα δεν ειναι φαρμακο....απλα θα σε βοηθησει λιγο παραπανω...αυτο που θα κανει την διαφορα θα ειναι η διατροφη σας αλλα και η αεροβια που κανετε οταν θελετε να χασετε

panakos
08-01-13, 21:23
παιδια η καλυτερη χρηση του για μενα ειναι αφου χασετε τα πρωτα 4 5 κιλα..
εκει θελει την ωθηση ο οργανισμος και πιστευω οτι το cuts το κανει!
μετα την εξεταστικη μου θα αρχισω το πρωτο κουτι...:green:

Panosss
10-01-13, 02:08
Ήρθε η ώρα λοιπόν να γράψω τις εντυπώσεις μου απο την ολιγοήμερη επαφή μου με το παρόν σκεύασμα.
Παίρνω 2 σακουλάκια την ημέρα. 1 το πρωί μόλις ξυπνήσω και το άλλο 30 λεπτά πριν την προπόνηση.

Πρώτη σημαντική παρατήρηση... ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ SIDE EFFECT. Ούτε ναυτία, ούτε καούρες, ούτε εκνευρισμό, ούτε τρέμουλο, ούτε ταχυκαρδίες, ούτε τίποτα απολύτως.
Απο εκεί και πέρα...
Πολύ διούρηση. Σίγουρα, boost στην προπόνηση, ΤΕΡΑΣΤΙΑ μείωση της όρεξης. Ειδικά μένοντας στο τελευταίο, θα πω οτι η μείωση της πείνας είναι απλά εντυπωσιακή. Θα μπορούσα να μείνω άνεταακόμα και κάτω απο τις 1000 θερμίδες ημερησίως. Τρώω με το ζόρι, γιατί πρέπει.
Απο εκεί και πέρα, ως λιποδιαλύτης... δεν ξέρω ακόμη να πω με σιγουριά. Επειδή η διατροφή μου είναι ούτως ή άλλως πολύ προσεγμένη απο την αρχή του έτους, υπάρχει μείωση βάρους σε φυσιολογικά πλαίσια.

Αν με ρωτούσε κάποιος λοιπόν, μετά απο ολιγοήμερη χρήση, αν αξίζει τα χρήματά του... θα έλεγα με σιγουριά... ναι. Το boost στην προπόνηση αλλά και αισθητή μείωση της πείνας είναι καλά αποτελέσματα για την ώρα.

ΥΓ: Στα παραπάνω, θα αποφύγω να βάλω και μια ελαφριά εγρήγορση που δημιουργείται. Και δεν θα το βάλω γιατί είναι μεν μικρή και ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ αλλά δεν ξέρω αν προκαλείται απο κάτι που έχει μέσα κάποιο απο τα 9 χάπια (πολλά χάπια ρε παιδιά) ή απο άλλους άσχετους παράγοντες. Είναι σα να αποκτάς ξαφνικά διάθεση να το πω,όρεξη για δουλειά να το πω... δεν μπορώ να το προσδιορίσω

panakos
10-01-13, 10:41
φιλε μου για πες λιγο αν επινες και καφεδες με το cuts?
εννοω 1 πρωι και 1 απογευμα..
γιατι το σκεφτομαι....:unsure:

ΠανοςΒ
10-01-13, 11:56
Καλυτερα να πινεις decaf.

Mikekan
10-01-13, 12:26
Καλά συγγνώμη ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να θεωρείται θετικό η τεράστια μείωση της όρεξης? :unsure: