PDA

Επιστροφή στο Forum : CLK (Cellucor)



sobral
22-07-12, 22:13
http://www.cellucor.com/images/clk-main.jpg

http://www.thenuwavefitness.com/wp-content/uploads/2012/05/clk-by-cellucor.jpg

νέος non stim λίπο από την Cellucor. Χωρίς μπλεντ οπότε κρίνετε ελεύθερα.:green: Εγώ κρίνοντας από τις τιμές της εν λόγω εταιρίας το κρίνω ως απάτη. Όχι γιατί έχει κακά συστατικά αλλά επειδή θέλει λογικά 6 caps/ημέρα οπότε βγάζει <ολόκληρες> 10 μέρες!:shock: Ακόμη κ με 3 caps να ήταν παλι 20 μέρες είναι λίγες. Fail από εμένα.

deluxe
23-07-12, 00:34
Οι δοσεις μια χαρα μου φαινονται. ΣΙγουρα σε συνδιασμο με καποιο αλλο λιποδιαλυτικο θα γινεται χαμος! Και 20 ημερες που διαρκει ειναι πολυ καλα. Εδω τα περισσοτερα preworkout με 3 σκουπ που ειναι λογικη δοση, φτανουν τις 15 ημερες μονο.

sofos
24-07-12, 22:53
αυτη η εταιρια πολυ χαλασε τελευταια,εννοειται και αυτο πανακριβο και εχει μεσα cla το οποιο δε κανει τπτ σε μικρες δοσεις,ενω σε μεγαλες εχει παρενεργειες σοβαρες.....τωρα η καρνιτινη παλι στα 500μγ δεν κανει τπτ....το 7 κετο ειναι καλο,αλλα γενικα ενας χαμος για το τπτ και για να πληρωσεις ουσιαστικα την funky συσκευασια τους -_- οποιος το παρει ας δωσει τα λεφτα του σε κανα erase μαζι με καμια καρνιτινη tartrate bulk,να του βγει πολυ φτηνοτερο..

Tasos Green
24-07-12, 22:56
+1 στον sofo :thumbup:...

deluxe
25-07-12, 04:06
Περιεχει την ιδια δραστικη ουσια που εχει και το erase;

Devil
25-07-12, 14:57
Περιεχει την ιδια δραστικη ουσια που εχει και το erase;

οχι αυτο εχει 7-keto-DHEA (το μεσαιο)... το τερμα δεξια ειναι το erase...

http://64.19.142.10/s3.amazonaws.com/examine.com/pictures/71.jpg

STIVAS
25-07-12, 15:14
Το Erase δεν είναι 7-keto DHEA είναι 3,7-keto DHEA (metabolite of 7 keto dhea). Έχουν διαφορά. Είστε τυχεροί που δεν έχετε reps της PES εδώ μέσα γιατί θα σας έγραφαν τώρα σεντόνια. :green: Είναι οργανωμένοι σε τέτοια θέματα για αυτό βρίσκετε ψηλά σε πωλήσεις το Erase. ;) Από εκεί και πέρα η καρνιτίνη στο CLK (Cellucor) είναι under dosed.

Devil
25-07-12, 15:19
Το Erase δεν είναι 7-keto DHEA είναι 3,7-keto DHEA (metabolite of 7 keto dhea). Έχουν διαφορά. Είστε τυχεροί που δεν έχετε reps της PES εδώ μέσα γιατί θα σας έγραφαν τώρα σεντόνια. :green: Είναι οργανωμένοι σε τέτοια θέματα για αυτό βρίσκετε ψηλά σε πωλήσεις το Erase. ;) Από εκεί και πέρα η καρνιτίνη στο CLK (Cellucor) είναι under dosed.

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα τους ειχα μπαναρει....:green:

οι δωσεις και τα συστατικα ειναι μια χαρα για να το ταισεις σε κανα καδο απορριματων....:turtle:

STIVAS
25-07-12, 15:26
Καλά αν υπήρχαν reps εδώ μέσα δεν θα υπήρχες και εσύ ως mod να τους μπανάρεις. :P Και άμα ήσουν χρήστης και τους χωνόσουν πολύ μάλλον θα σε στέλνανε χωρίς καν σε μπαναρουν με -1553123 reputations points γιατί εκτός από τους reps έχουν και άλλους 500 κλώνους. Είναι οργανωμένοι μην το ψάχνεις. Είναι πολλά τα λεφτα ;)

Devil
25-07-12, 15:34
Καλά αν υπήρχαν reps εδώ μέσα δεν θα υπήρχες και εσύ ως mod να τους μπανάρεις. :P Και άμα ήσουν χρήστης και τους χωνόσουν πολύ μάλλον θα σε στέλνανε χωρίς καν σε μπαναρουν με -1553123 reputations points γιατί εκτός από τους reps έχουν και άλλους 500 κλώνους. Είναι οργανωμένοι μην το ψάχνεις. Είναι πολλά τα λεφτα ;)

dont worry και οσο ειμαι εδω δεν θα μας ζαλισουν τα @@δια...:green:

αν και οι αληθεια ειναι οτι δεν πολυ ποσταρω σε ξενα φορουμ για αυτον τον λογο.... δεν την παλευω με τους ρεπς....

επ ευκαιριας αυτο το 3,7-keto-dhea που εγραψες (και λενε σχεδον ολοι) δεν μου ακουγετε σωστα.... 3-deoxy-7-keto-dhea ειναι πιο σωστο.... οκ ναι δεκτο εχω καει....:P:turtle:

deluxe
25-07-12, 15:51
Το Erase δεν είναι 7-keto DHEA είναι 3,7-keto DHEA (metabolite of 7 keto dhea). Έχουν διαφορά. Είστε τυχεροί που δεν έχετε reps της PES εδώ μέσα γιατί θα σας έγραφαν τώρα σεντόνια. :green: Είναι οργανωμένοι σε τέτοια θέματα για αυτό βρίσκετε ψηλά σε πωλήσεις το Erase. ;) Από εκεί και πέρα η καρνιτίνη στο CLK (Cellucor) είναι under dosed.Δλδ αυτο που εχει το erase ειναι καλυτερο.

poison1
25-07-12, 16:08
ουουου deluxe πας να ξεκινησεις μεγαλη κουβεντα τωρα. με τους μεταβολιτες της dhea γινετε κυριολεκτικα της π@@@@νας.
8 μηνες και ακρη δεν εβγαλα. αλλος βγαζει μεταβολιτη και λεει για την κορτιζολη αλλος για τα οιστρογονα αλλος για αναβολικη δραση αλλος για αυξηση της τεστο αλλος για να το βαζουμε στη σαλατα...
οποιος βγαλει ακρη ας μου πει και μενα

STIVAS
25-07-12, 16:27
Δηλαδή αυτό που έχει το erase είναι ΑΙ και αυξάνει και την τεστοστερόνη και μειώνει την κορτιζόλη όπως ισχυρίζονται και δεν είναι μόνο 7-keto DHEA & 7-keto DHEA Metabolite για weight management κτλ. ως συμπλήρωμα.

7-keto DHEA & 7-keto DHEA Metabolite μπορείς να βρεις και στο βοτανοκατάστημα άμα ψάχνεις αλλά σε σπρέι είναι καλύτερο στην απορρόφηση.
Γενικά εμένα οτιδήποτε έχει σχέση με DHEA και μεβολιτές και μεταροπές κτλ. δεν μου αρέσουν και δεν ασχολούμαι. Μόνο μία φορά χρησιμοποίησα το erase και μία φορά 4 -DHEA . Αλλά στην Αμερική λόγο νόμων και περιορισμών και απαγορεύσεων είναι πολύ διάσημη και την δουλεύουν πολύ εμπορικά. Αν και νομίζω ότι την απαγόρευσαν πρόσφατα και την 7-keto DHEA ή κάτι τέτοιο αλλά δεν είμαι σίγουρος ακριβώς.

Aristosdem
06-06-13, 14:42
68437

60 Softgels
Supplement Facts
Serving Size3Softgels
Servings Per Container20

Amount Per Serving % DV

Calories 25
Calories From Fat 25
Total Fat 2g 3%*

CLA (Conjugated Linoleic Acid) 1.7g †
L-Carnitine (As Carnitine Tartrate) 500mg †
Razberi-K® (Raspberry Ketones) 100mg †
7-Keto® DHEA 100mg †
(3B-Acetoxyandrost-5-En-7, 17-Dione)

* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
† Daily Value (%DV) not established.

Other Ingredients:
Gelatin, Glycerin, Purified Water, Beeswax, Soy Lecithin (Soy), Natural And Artificial Flavor, Titanium Dioxide, FD&C Red #3, Silicon Dioxide, FD&C Red #40, FD&C Yellow #5, FD&C Blue #1

Contains: Soy.

Razberi-K® Is A Registered Trademark Of Integrity Nutraceuticals International, Inc.
7-Keto® Is A Registered Trademark Of Humanetics Corporation.



Directions For CLK: Take 1 serving (3 softgels) daily. For maximum fat loss take 2 servings (6 softgels) daily. For added convenience, you may split the dose between meals and take 1-2 softgels with breakfast, lunch and dinner.