PDA

Επιστροφή στο Forum : Flud (Dymatize)



gsisr
26-06-11, 14:55
http://www.dymatize.com/clientuploads/directory/products/Flud-Facts_FP.jpg

τι γνώμη έχετε γι αυτό; σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω καθώς τα περισσότερα προιόντα με waxy που μπορείς να βρεις στην ελληνική αγορά είναι συνδυασμός με μαλτοδεξτρίνη. βγαίνει σε άγευστο και fruit punch

beefmeup
28-06-11, 11:53
μια χρα ειναι,αν κ με γευση εμενα δεν με αρεσει το γουαξυ..

blackhack
28-06-11, 12:09
τι ακριβως ειναι αυτο ρε παιδια?

themisdas
28-06-11, 12:22
απο τιμουλα ξερουμε?:unsure:

gsisr
28-06-11, 14:21
τι ακριβως ειναι αυτο ρε παιδια?

υδατάνθρακας waxymaize


απο τιμουλα ξερουμε?:unsure:

κυμαίνεται περίπου όσο και τα παρόμοια προιόντα. δε ξέρω αν επιτρέπεται να πω αλλά αν θέλεις σε λέω σε pm

blackhack
28-06-11, 16:55
αυτο το προιον μπορουμε να το παρουμε και μετα απο την προπονηση απευθειας αντι για δεξτροζη-μαλτοδεξτρινη?
Ακομα και σε περιοδο γραμμωσης?

karpoutzidis
28-06-11, 17:11
αυτο το προιον μπορουμε να το παρουμε και μετα απο την προπονηση απευθειας αντι για δεξτροζη-μαλτοδεξτρινη?
Ακομα και σε περιοδο γραμμωσης?

για γράμμωση νομίζω είναι τζάμπα λεφτά αυτά τα προιοντα! παρτα απο αλλες πήγες πιο φθηνές

gsisr
28-06-11, 19:28
για γράμμωση νομίζω είναι τζάμπα λεφτά αυτά τα προιοντα! παρτα απο αλλες πήγες πιο φθηνές

γτ τσάμπα; προτιμότερες είναι οι ζάχαρες μεταπροπονητικά απ το waxy???:unsure:

blackhack
28-06-11, 19:50
για γράμμωση νομίζω είναι τζάμπα λεφτά αυτά τα προιοντα! παρτα απο αλλες πήγες πιο φθηνές

δηλαδη τι υδατανθρακα μπορω να παρω μεταπροπονητικα που να ειναι καλυτερος?

sofos
28-06-11, 21:21
δηλαδη τι υδατανθρακα μπορω να παρω μεταπροπονητικα που να ειναι καλυτερος?

βρωμη,μαυρο ρυζι η μπασματι...

karpoutzidis
28-06-11, 21:50
γτ τσάμπα; προτιμότερες είναι οι ζάχαρες μεταπροπονητικά απ το waxy???:unsure:

βγαίνουν πιο φθηνές ρε σι!πόσο έχει το ρύζι ή βρόμη ή γλυκοπατάτα!

Nompatou
23-10-11, 02:29
33107
Το Dymatize FLÜD-100% waxy maize περιέχει Dymamylopectin,μια εξαιρετικά καθαρή πηγή υδατανθράκων απο κηρώδες καλαμπόκι.Κάθε μόριο της μπορεί να έχει μέχρι 2 εκατομμύρια μονάδες γλυκόζης.Λόγω του εξαιρετικά υψηλού μοριακού βάρους και της εξαιρετικά μεγάλης αλυσιδωτής δομής, το FLÜD περνά από το στομάχι πολύ, πολύ γρήγορα, και χωρίς καμία δυσφορία.Με την λήψη του FLÜD μεταπροπονητικά αυτό δρα σαν αντλία, τραβώντας νερό και θρεπτικά συστατικά μαζί του.Το FLÜD κινείται μέσα στο στομάχι περίπου το 80% ταχύτερα από οποιοδήποτε άλλο μείγμα δεξτρόζης και μαλτοδεξτρίνης.Αναμίξτε (40-80γρ) σε σέικερ μαζί με νερό και whey protein(30-40γρ) αμέσως μετά την προπόνηση.

Γεύση:Fruit Punch



Το εχει δοκιμασει κανεις?Αξιζει για μεταπροπονητικο?

Doctorg
23-10-11, 02:43
Για δες εδώ αδερφέ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?15576-Flud-(Dymatize)&highlight=Flud+%28Dymatize%29

TEFAAtzis
23-10-11, 02:43
οτι μπορει να περιμενει κανεις απο waxy δεν νομιζω πως κανει κατι το διαφορετικο.Για μενα δωσε τα λεφτα σου σε αλλο waxy που να μην ειναι μαρκας και τοσο ακριβο

Nompatou
23-10-11, 02:49
Για δες εδώ αδερφέ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?15576-Flud-(Dymatize)&highlight=Flud+%28Dymatize%29

Αχ και εκανα την αναζητηση και δεν μου εβγαλε αποτελεσματα απο το φορουμ :(
Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας :green:

oldhiphop
22-07-12, 14:46
ρε παιδια εγω το πηρα στα χερια μου και το ανοιξα και μιαζη με αλευρη. ακομα και η γευση.
μιπος πηρα αλευρι τελικα?

δεν εχω ξαναπαρει waxy

beefmeup
23-07-12, 11:06
ετσι ειναι,δεν εχεις θεμα.

ελμερ
13-09-12, 00:39
Σημερα δοκιμασα μετα την προπονηση αυτο με γευση φρουιτ παντς.....αρκετα εντονη γευση αλλα δεν ειχα προβλημα κανενα......:welcome: