PDA

Επιστροφή στο Forum : Nano Vapor (Muscletech)



giannis64
31-07-08, 18:54
γνωριζει κανεις την nano vapor της muscletech? σε ποιες περιπτωσεις την χρειαζεσε? και αν λεει σαν συμπληρωμα?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4432&stc=1&d=1251274889


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4433&stc=1&d=1251274893

pikolo
31-07-08, 20:02
ΟΤΙ ειναι muscletech δεν λεει.....σιγουρα πραγματα...!! :angry:

isis
31-07-08, 21:35
γνωριζει κανεις την nano vapor της musletech? σε ποιες περιπτωσεις την χρειαζεσε? και αν λεει σαν συμπληρωμα?

μακριά από την musletech!!! :cursing: :cursing:

stavro
31-07-08, 22:10
γιαννη ποτε δεν θα εδινα λεφτα για αγορα προιοντων αυτης της εταιριας
αλλα ενα δειγμα επεσε στα χερια μου και το δοκιμασα δεν ειδα ουτε τα μισα απο οτι υποσχεται μονο εντονο :evil2: :evil2: και μερικα πρηξηματα που εβλεπα κοιτωντας τον εαυτο μου στον καθρεφτη τα οποια την αλλη μερα εφυγαν
καλυτερα δωσε τα λεφτα σου για κανενα αλλο συμπληρωμα

RUHL
31-07-08, 22:15
Ναι ειναι ενα συμπληρωμα για πριξηματα κατι αλλο δεν δηνει εχει 3 στηλες απο αμινοξεα ναι το καθε ενα 0,0002 αλλα ειναι μπολικα εχει ολα τα ειδη κρεατινης αλλα ειναι 0,00002 το καθενα οπως ειπα εχει 3 στηλες απο συστατικα :lol: :lol: παρε ενα citruline malate να στανιαρεις αν θες πριξημο :green:

KaKoFoNiX
03-08-08, 21:10
γνωριζει κανεις την nano vapor της musletech? σε ποιες περιπτωσεις την χρειαζεσε? και αν λεει σαν συμπληρωμα?

Παραβλέπω τις απαντήσεις των απο πάνω, και θα σου πω φίλε Γιάννη ότι είναι το καλύτερο Pre Workout Supplement που έχω δοκιμάσει.Μακράν καλύτερο απο το No Xplode της BSN. Αρκεί να ξέρεις τι να περιμένεις απο τη χρήση του.Αν περιμένεις να σου δώσει 400% παραπάνω μύες σίγουρα δε θα το κάνει΄. Θα σου δώσει πολύ καλά πριξίματα, πολύ καλή φλεβικότητα και λειτουργεί άμεσα αν το πάρεις με άδειο στομάχι.Πολλές φορές ήμουν αναγκασμένος να κάνω μεγαλύτερα διαλείματα γιατί πονούσα απο το πρίξιμο.

Προσωπικά το προτείνω σε όποιον σηκώνει σοβαρά βάρη.Είναι ένα πολύ καλό ψυχολογικό boost κατα τη διάρκεια του γυμναστηρίου.

nEEd4wEEd
04-08-08, 00:26
αχ πόσο γουστάρω τα threads για την ΜΤ :green:

λοιπόν μία πρόχειρη ανάλυση των συστατικών έβγαλε τα εξής αποτελέσματα:

40γρ η δόση

4γρ γλυκόζη
6γρ μαλτοδεξτρίνη
κρεατίνη μουδρική και άλλες 5-6 μορφές που δεν τις ξέρει ούτε η μανα τους (υποθέτω ότι είναι 99% μονουδρική και οι υπόλοιπες για μόστρα)
αργινίνη σε διάφορες μορφές, ομοίως με κρεατίνη
καφείνη 100μγ
combo με 2-3 είδη τσαγιού
ασπιρίνη (wtf?)
citruline malate(ruhl μήπως δουλεύεις για την ΜΤ?προδότη!)
yohimbe
τυροσίνη (αμινοξύ είναι)
BCAAs
NAC (ακετυλοκυστείνη)

βέβαια δεδομένης της ποσότητας των συστατικών και του βάρους της δόσης είναι προφανές ότι από τα 500 που γράφουν, τα 5-6 είναι στις λειτουργικές δοσολογίες.

αν έπρεπε να μαντέψω θα έλεγα ότι αυτά που δουλεύουν είναι όσα έγραψα πάνω, με κυριότερα την αργινίνη,κρεατίνη,καφείνη, bcaa και τις ζαχαρίτσες :green:

στην τελική θα συμφωνήσω 100% με τον kakofonix, έχω ακούσει και από αλλού πολύ καλά σχόλια, και απότι φαίνετε τα συστατικά είναι πολύ καλά και λογικά. μόνη αντίρρηση (αν και μικρή) είναι ο συνδυασμός κρεατίνης-καφείνης, και η μικρή ποσότητα υδατ. προσωπικά θα πρόσθετα άλλα 20-30γρ και θα το έπινα κατα την διάρκεια της προπόνησης!

οπότε γνώμη μου είναι, άν έχεις λεφτα πάρτο, αν δεν έχεις επένδυσε σε bulk στα συστατικά που έγραψα και συνδύασε μόνος σου! καλές προπονήσεις :green:

edit:
κοιτάχτε τι γράφουν οι θεοί στην ετικέτα :green: :

:notice: Due to the extreme reactivity of the naNO Vapor formula, make sure the container is stabilized for at least 10 to 15 seconds before opening the lid. Otherwise, nanoparticulated particles invisible to the naked eye may escape the confines of the container. Do not leave the container open for more than 30 seconds :affraid:

omg απλά κορυφαίο :green:

RUHL
04-08-08, 03:11
Εχει και πολυ δυνατα stumilatns(καπως ετσι γραφετε νομιζω) οπως tyrosine καφεινη yohimbine :affraid: ειδικα αυτο αν ειναι σε καλη δοση θελει προσοχη :moderator: οχι τοσο μικρη ποσοτητα καφεινης δεν θα επιδραση με την κρεατινη στις ερευνες που κανανε ηταν 400μγ και πανω δυνατες δοσεις

Tην ασπιρινη θα την βαλαν για να αραιωσει το αιμα μην αυξηση πολυ πιεση η yohimbine και καφεινη μια υποθεση κανω

Καλα σε ολο το μοιγμα ληπη μια εφεδρινη και ενταξη δεν θα περπατας θα πετας :nana: λογικο ειναι να αυξηση δυναμη βλεπω κρεατιν power μεσα



Τι να πω too much ? η too overpriced αν εχεις χρημα παρε αλλιως παιξε μπαλα με bulk home made συνταγες παντως ειναι πολλα τα συστατικα ακομα και αυτα που απομονοσε o need

nEEd4wEEd
04-08-08, 03:28
εφεδρίνη rulez :green:

sida + καφείνη + CEE = PR στα deadlifts στην μέση δίετας, στις -500cal :green:

jiujitSu
04-08-08, 06:48
edit:
κοιτάχτε τι γράφουν οι θεοί στην ετικέτα :green: :

:notice: Due to the extreme reactivity of the naNO Vapor formula, make sure the container is stabilized for at least 10 to 15 seconds before opening the lid. Otherwise, nanoparticulated particles invisible to the naked eye may escape the confines of the container. Do not leave the container open for more than 30 seconds :affraid:

omg απλά κορυφαίο :green:

χαχαααχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑαχααχΑΧΧΑΧΑΧαχαχχαχααχΧΑΑΧΑΧαχ

χμμ.. Κατι ακομη που πρεπει να προσεξεις οταν το ανοιγεις ειναι να μην εχει καποιον αλλον εκει κοντα με γυρισμενη την πλατη γιατι ετσι οπως θα βγουν τα nanoparticulated particles μπορει να μπουν στον κ_λ_ του και να σου κανει μυνηση μετα.

Μου αρεσει που ποτε η MT δεν γραφει περιεκτηκοτητες. Για καμια μυνηση ειναι γιατι η yohimbine ειναι prescription drug και δεν γραφουν καν την συγκεντρωση της.
Αν το παρακανει καποιος με την yohimbine μπορει να παθει μονιμο Muscle damage. Ειναι πολυ πιο επικινδυνη απο την εφεδρινη καθως ανεβαινουν οι δοσεις.

RUHL
04-08-08, 11:43
yohimbine ειναι prescription drug

Απο ποτε? αφου ελευθερα την πουλανε πχ της primaforce η HLC

jiujitSu
04-08-08, 13:09
Απο οτι θυμαμαι στην Ελλαδα ειναι καταχωρημενη στα φαρμακα κατα της στυτικης δυσλειτουργιας.
Δεν ειναι απαγορευμενη με την εννοια της εφεδρινης δλδ.

Επισης βαση της Ευρωπαικης κοινωτικης οδηγιας κανενα καλυντικο δεν μπορει να περιεχει υοχιμπινη και τα αλατα της. Οπως δλδ οι διαφορες κρεμες αδυνατισματος με υοχιμπινη που πουλανε στην αμερικη.

Ευκολα μπορει να σου κανει μανουρα ο ΕΟΦ και για την Φαρμακευτικη HCL οσο και για τις κρεμες.
Στην αμερικη ειναι πολυ χαλαρα τα πραγματα και αναλογα με τους νομους της καθε πολιτειας.

Το περιεργο ειναι οτι δεν αναγραφεται στην λιστα της WADA. Ισως μπορει να συμπεριληφθει μεσα στο "stimulants....and other substances with a similar chemical structure or similar biological effect(s)" αλλα δεν παιρνω και ορκο.
Παντως δεν καταλαβαινω γιατι δεν την εχουν προσθεσει μεσα. Δινει τρομερο πλεονεκτημα στον αθλητη ειδικα οταν προκειται για αθληματα αντοχης.

RUHL
04-08-08, 13:24
ναι

το ECY(yohimbine) πως το βλεπεις επικυνδινο που λενε :affraid: ετσι μια γνωμη να παρουμε :green: :P

γενικα αν λεει να βαλεις το Y ποση διαφορα θα δεις αν αξηζει

jiujitSu
04-08-08, 14:03
Oχι το ECY δεν ειναι επικινδυνο απλα ανωφελο. Θεμα δοσολογιας ειναι η επικινδυνοτητα.

Το ιδιο συστημα στοχευουν και τα 2 απλα με την yohimbine μπορεις να υπερβαλεις και να πετυχεις τραγικες τιμες κατεχολαμινων στο αιμα πολυ γρηγορα και με λιγοτερα mg.

Στο ECY εχεις ακομη ενα προβλημα. Η υοχιμπινη μπλοκαρει την ιδιοτητα της εφεδρινης να μειωνει την εκκριση ινσουλινης.

RUHL
04-08-08, 15:48
thanks :bowdown:

KATERINI 144
04-08-08, 21:22
χμμ.. Κατι ακομη που πρεπει να προσεξεις οταν το ανοιγεις ειναι να μην εχει καποιον αλλον εκει κοντα με γυρισμενη την πλατη γιατι ετσι οπως θα βγουν τα nanoparticulated particles μπορει να μπουν στον κ_λ_ του και να σου κανει μυνηση μετα.


:green: :green: :green: :green:

stavro
04-08-08, 21:55
γνωριζει κανεις την nano vapor της musletech? σε ποιες περιπτωσεις την χρειαζεσε? και αν λεει σαν συμπληρωμα?

Παραβλέπω τις απαντήσεις των απο πάνω, και θα σου πω φίλε Γιάννη ότι είναι το καλύτερο Pre Workout Supplement που έχω δοκιμάσει.Μακράν καλύτερο απο το No Xplode της BSN. Αρκεί να ξέρεις τι να περιμένεις απο τη χρήση του.Αν περιμένεις να σου δώσει 400% παραπάνω μύες σίγουρα δε θα το κάνει΄. Θα σου δώσει πολύ καλά πριξίματα, πολύ καλή φλεβικότητα και λειτουργεί άμεσα αν το πάρεις με άδειο στομάχι.Πολλές φορές ήμουν αναγκασμένος να κάνω μεγαλύτερα διαλείματα γιατί πονούσα απο το πρίξιμο.

Προσωπικά το προτείνω σε όποιον σηκώνει σοβαρά βάρη.Είναι ένα πολύ καλό ψυχολογικό boost κατα τη διάρκεια του γυμναστηρίου.


φιλε kakofonix πες την αποψη σου χωρις να απαξιωνεις τις αποψεις τωναλλων .τι υποσχεται λοιπον το συμπληρωμα ενας ποταμος αιματος πλυμυριζει το σωμα μεταφερωντας ολες τις αναβολικες ουσιες .καθε μυικη ιναειναι ετοιμη να εκραγει και ναβγει εξω απο το δερμα. τα κιλα που θεωρουσατε ρεκορ τωρα τα κανετε για προθερμανση εαν τα ενιωσες ολα αυτα εχει καλως γιατι εγω τουλαχιστον κρινω ενα συμπληρωμα με βαση των οσων υποσχεται σε συναρτηση μετο αποτελεσμα και για να σου πω την αληθεια κατι αλλο ενιωσα :clown2: :clown2: που εχει σχεση μετα πρηξιματα των <<μυων>> :^^: φιλικα παντα

xidakis
04-08-08, 22:39
φιλε μου το δοκιμασα για κανα μηνα και δεν μου δουλεπσε !!! απατη ειναι!!!

RUHL
04-08-08, 23:21
Περιεργο εκτος αν ενοεις δεν μου δουλεψε μαλον περιμενεις καμια 5αρια κιλα απαχης μυικης μαζας και 50 κιλα + σε ολες τις ασκησης

Πριξημο δεν? :box1:

xidakis
05-08-08, 01:21
ρε παιδιμου τι πραγμα ειναι αυτο με σενα!! παντου εξυπνος! οταν αγαζεις το νανοωαπορ λεει οτι δινει πριξυμο!! μιλησα εγω για κιλα!! και δευτερον απο ενα συμπληρωμα δεν περιμενεις τετοια πραγματα!! τοτε τι σκατα θα κανουν τα αναβολικα!τρενα θα μας κανουν?

KaKoFoNiX
05-08-08, 03:41
γνωριζει κανεις την nano vapor της musletech? σε ποιες περιπτωσεις την χρειαζεσε? και αν λεει σαν συμπληρωμα?

Παραβλέπω τις απαντήσεις των απο πάνω, και θα σου πω φίλε Γιάννη ότι είναι το καλύτερο Pre Workout Supplement που έχω δοκιμάσει.Μακράν καλύτερο απο το No Xplode της BSN. Αρκεί να ξέρεις τι να περιμένεις απο τη χρήση του.Αν περιμένεις να σου δώσει 400% παραπάνω μύες σίγουρα δε θα το κάνει΄. Θα σου δώσει πολύ καλά πριξίματα, πολύ καλή φλεβικότητα και λειτουργεί άμεσα αν το πάρεις με άδειο στομάχι.Πολλές φορές ήμουν αναγκασμένος να κάνω μεγαλύτερα διαλείματα γιατί πονούσα απο το πρίξιμο.

Προσωπικά το προτείνω σε όποιον σηκώνει σοβαρά βάρη.Είναι ένα πολύ καλό ψυχολογικό boost κατα τη διάρκεια του γυμναστηρίου.


φιλε kakofonix πες την αποψη σου χωρις να απαξιωνεις τις αποψεις τωναλλων .τι υποσχεται λοιπον το συμπληρωμα ενας ποταμος αιματος πλυμυριζει το σωμα μεταφερωντας ολες τις αναβολικες ουσιες .καθε μυικη ιναειναι ετοιμη να εκραγει και ναβγει εξω απο το δερμα. τα κιλα που θεωρουσατε ρεκορ τωρα τα κανετε για προθερμανση εαν τα ενιωσες ολα αυτα εχει καλως γιατι εγω τουλαχιστον κρινω ενα συμπληρωμα με βαση των οσων υποσχεται σε συναρτηση μετο αποτελεσμα και για να σου πω την αληθεια κατι αλλο ενιωσα :clown2: :clown2: που εχει σχεση μετα πρηξιματα των <<μυων>> :^^: φιλικα παντα

Φίλε stavro αν διαβάσεις τις απαντήσεις που δόθηκαν θα καταλάβεις ΑΝ και ΓΙΑΤΙ τις απαξιώνω.

Προσωπικά όταν αγοράζω ένα συμπλήρωμα δεν το αγοράζω για αυτό που υπόσχεται ότι θα κάνει αλλά για αυτά που πραγματικά κάνει.Αν αγόρασες το συμπλήρωμα για να κάνει όλα αυτά που γράφει στο διαφημιστικό φυλλάδιο ότι κάνει τότε φίλε μου να με συμπαθάς αλλά είσαι εκτός πραγματικότητας ΒΒ.

Θα σου δώσω και ένα άσχετο παράδειγμα.Το φέρι για τα πιάτα έλεγε ότι με μια σταγόνα πλένεις τα πιάτα ολόκληρου στρατοπέδου.Ήταν μια διαφήμιση εκτός πραγματικότητας, δε σημαίνει αυτό ότι το φέρι δεν ήταν καλό απορρυπαντικό για τα πιάτα επειδή δεν καθάριζε με μια σταγόνα χιλιάδες πιάτα ... Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις τι θέλω να σου πω.

Γουστάρω τα Nitric Oxide προιόντα και τα χρησιμοποιώ.Ξέρω τι προσφέρουν και τι δε προσφέρουν.Συγκριτικά με το Best Seller No Xplode το Nanovapor είναι μακράν καλύτερο. :thumbup:

stavro
05-08-08, 18:09
φιλε kakofonix ισως ναεχεις δικαιο και να ειμαι εκτος πραγματικοτητας bodybuildng στα 38 μου βλεπω το bodybuildng σαν υγεια και μεσο για καλη φυσικη κατασταση και αρνουμε να βαλω αχρηστες ουσιες στο σωμα μουκατ εξακολουθηση και το τονιζω . ποσο περισοτερο να πληρωσω γιαυτο ουτε και με ενδιαφερουν τα πρηξηματα και ηφλεβικοτητα που χανωνται σε λιγο καιρο με ενδιαφερουν μακροπροθεσμα αποτελεσματα αν με καταλαβαινεις ,εχωντας αυτα στο μυαλο μου
μπηκα στο κοπο να απαντησω στο φιλο γιαννη γιατι ετυχε πριν πολυ καιρο να δοκιμασω ενα δωρεαν δειγμα και ειπα την γνωμη μου. ουτε και γνωριζω αν το
noxplote ειναι καλτερο η χειροτερο.
το παραδειγμα με το απορυπαντικο οπως αναφαιρεις εσυ ο ιδιος ειναι ασχετο θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου ειναι οντως ασχετο
δικαιωμα σου να λες την γνωμη σου και να πετας σε αχρηστα συμπληρωματα κατ εμε παντα τα χρηματα σου

jay cutler
28-09-08, 00:20
παντος εκπλισομαι ειναι το μοναδικο φορυμ που αντιμετοπιζει ετσι τι μασλε τεκ ακο λει ο αλλος οτι ειναι μασλετεκ μιν το περνετε αφτα ειναι λογια καπιου που δεν ξερει.το νανο-βαπορ ειναι εκλικτικο για να μιν πολι λογο σε μεγαλεσς δοσεις 3-4 σκοοπς σου δινει απιστευτι ενεργκια θερμογενεσι και θες να τα σπασεις ολα μεσα στο γκημ πολι διναμι προσοπικα εδοσα λιγο και στον παρτενερ μου 1 σκοοπ και επατηε πλακα εκσαπσις και πολι διναμι πιγε κατεθιαν για θορακικους χορις ζεσταμα 10 κιλα παραπανο απο οτι βαζει σινιθος. ο σινδιασμος ειναι ο 1 που διμιουργιτε ποταμος απο σιστατικα ισος το καλιτερο προιν τισ μασλετεκ αφτο και το γακικ :thumbup: :evil2:

tezaman
28-09-08, 00:59
παλικαρε τα σπας! :box1:

peris
28-09-08, 01:02
παλικαρε τα σπας! :box1: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome:

tezaman
28-09-08, 01:05
8)

alex gerolymatos
05-10-08, 10:33
Παιδια παρτε μια καλη μονουδρικη και κανενα VANADYL με ενα ποτηρακι χυμο μια καλη πρωτεινη και κανενα TRIBULUS και κανοντας καλη διατροφη και καλη προπονηση θα δειτε φανταστικα αποτελεσματα χωρις να αδειαζει η τσεπη σας,αφηστε τα συμπληρωματα με τα φανταχτερα ονοματα στους υπερκαταναλοτικους αμερικανους.και μην ξεχνατε μια πολυβιταμινη καθε πρωι.

tezaman
05-10-08, 11:40
νομίζω πως έχουμε καταλήξει πως ο τρίβολος δεν κάνει και κάτι εντυπωσιακό σε σχέση με τα λεφτά του η τουλάχιστον όχι αν είσαι μικρής ηλικίας :unsure:

ioannis1
05-10-08, 19:53
παντως το vapor το επινε ο jay μια εβδομαδα πριν το mr0 οπως ειδα σε βιντεο του ρουλ στα πολυμεσα και εχασε. :rolf: :rolf:

peris
05-10-08, 22:11
περί στα φλιπεράδικα πήγαινες ρε? :inandout: ψιλο ασχετο αυτο που ρωτας χρηστο :green: :green: αλλα ναι πηγαινα που θες να καταληξεις ομως? :lol: :lol: :lol:

ioannis1
05-10-08, 23:19
παιδια πολυ οφφ τοπικ νομιζω ε; :lol: :help:

RAMBO
07-01-09, 15:11
πρωσοπικα πιστευω οτι ειναι σκετη μαλακια απο καθε αποψη.εκανα εμετο 4 μερεσ.....

morales
26-01-09, 00:14
παρεα να ρωτησω κατι εγω θελω να παρω 3κιλα κ μετα θα παω για γραμωσει.σε αυτο το σταδιο τι ειναι καλυτερο?xplode η nanor αν δεν το εγραψα λαθος κ φυσικα για πριξυματα :???: :bodybuilder2:

RUHL
26-01-09, 00:58
ψαξε για citruline malate ^^^ δεν υπαρχει καλυτερο αν βρεις σωθηκες

morales
26-01-09, 01:13
ψαξε για citruline malate ^^^ δεν υπαρχει καλυτερο αν βρεις σωθηκες

σορυ φιλε που ρωταω απλα ειμαι καινουργιος στο κολπο bb.μετα ομως στο καψιμο λιπους θα χασω οτι παρω απο αυτο?κ αν δεν βρω τοτε ποιο προτεινεις? :thumbup:

mantus3
26-01-09, 01:19
τελικα εσυ θες να καψεις λιπος η να παρεις ογκο με πολα πριξιματα?

σε ενα ποστ δεν γυνονται κ τα 2, σορρυ :chinese:

morales
26-01-09, 01:26
οποτε να υποθεσω οτι πρωτα θα χασω λιπος κ μετα θα παρω ογκο.γιατι στο ξεκινιμα μου ειπαν να παρο ογκο κ μετα χανω λιπος :?:

mantus3
26-01-09, 01:31
οτι κ να κανεις το ιδιο ειναι... γουστα ειναι αυτα

RUHL
26-01-09, 01:56
καλυτερο?xplode η nanor αν δεν το εγραψα λαθος κ φυσικα για πριξυματα

Σε αυτο απαντησα

morales
26-01-09, 02:04
οτι κ να κανεις το ιδιο ειναι... γουστα ειναι αυτα

οποτε παιρνω τιν ογκου φωρτονω τα κιλα που θελω κ και λιπος.ευχαριστω :army2: :bbbiceps:

slaine
26-01-09, 02:25
οτι κ να κανεις το ιδιο ειναι... γουστα ειναι αυτα

οποτε παιρνω τιν ογκου φωρτονω τα κιλα που θελω κ και λιπος.ευχαριστω :army2: :bbbiceps:

την ποιά όγκου ?????

morales
26-01-09, 02:32
τιν xplode αυτη δεν ειναι ογκου? :bodybuilder2:

την ποιά όγκου ?????[/quote]

slaine
26-01-09, 02:53
αν θέλεις κρεατίνη προσωπικά θα πρότεινα απλή μονουδατική. η επιλογή δική σου

manos_
26-01-09, 18:10
παρε το no xplode θα σε ανεβασει και ψυχολογικα. Αν και εγω δεν το παιρνω για τα πρηξιματα που σου δινει που σου σε κανει να φαινεσε πολυ μεγαλυτερος ειναι η αληθεια αλλα για την ενεργεια την κρεατινη και το ψυχολογικο ανεβασμα.Αν θες περισοτερο πρηξιματα μπορεις να παρεις και το Νιtrix δεν νομιζω να βρεια κατι που θα σε πρηξει περισοτερο εχει και κρεατινη μεσα.

slaine
26-01-09, 18:11
αν πάρεις μην το κουνήσεις στο σέηκερ!!! :sneaky:

manos_
26-01-09, 18:14
το γραφει πανω στο κουτι αυτο.

slaine
26-01-09, 18:17
ναι αλλά νόμιζα ότι ήταν διαφημιστικό τρικ κλπ και δεν έδωσα σημασία :rabbit: και όταν το κούνησα σε σέηκερ που δε βίδωνε... :eleph: :jason: :dooreek:

manos_
26-01-09, 18:19
Τι εγινε βασικα γινανε ολα πουτανα?

slaine
26-01-09, 18:23
μάμησέ τα!!! γραφείο γυμναστή, τοίχος, ρούχα κλπ χάλια... :evilno:

manos_
26-01-09, 18:27
βασικα δεν ξερω τι διαολο εχουν μεσα αλλα ακομα και thn cellmass θελουν να την ανακατευεις να μην την χτυπας κουβαλαω μαχαιρι στο γυμναστηριο θεαμα εχω γινει.

slaine
26-01-09, 18:32
αληταρά μαχαιροβγάλτη!!! αλήθεια γιατί παίρνεις κάτι που εκρηγνειται????? :nana:

manos_
26-01-09, 18:39
ρε με ανεβαζει παρα πολυ και κατι αλλο. σε ασκησεις οπως σκουωτ πρεσα δεν νοιωθω τους πονους που νοιωθω στην μεση μου επειδη εκανα μαλακιες με τα βαρη και δεν φορουσα ζωνη πριν μερικους μηνες και την ζορισα ασχημα που νοιωθω χωρις αυτο και γενικα ποναω, ζεστενομαι πιο γρηγορα δεν μπορω να το εξηγησω. Το εκοψα για δυο μερες και ενοιωθα σαν νεκρος στο γυμναστηριο. Δεν ειναι πλασεμπο ρε.

slaine
26-01-09, 20:50
δοκίμασες να πάρεις αυτά που έχει μόνα τους και να τα συνδοια΄σεις εσύ? πιο φτηνά θα έρθει. σε "ζεσταίνει" πιο γρήγορα?????

vagg
26-01-09, 23:26
παντωσ επειδη υποθηκε οτι μονο εδω κραζουνε την ΜΤ...εγω δεν εχω δει και σε αλλα φορουμ να την αποθεωνουν...μη σου πω οτι τα παιδια εδω εκφραζοντε και κοσμια σχετικα...προσωπικα μονο και μονο για αυτα που γραφει η ετικετα τουσ και λιγο καλυτερα να ειναι τα προιοντα τουσ(που απο οσο ξερω δεν ειναι)εγω δεν τα περνω..."κοιταξου στον καθρεφτη,ναι αυτο το τερας εισαι εσυ"...χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

morales
26-01-09, 23:54
ρε παιδια σορρυ οπωσ παντα ξεκαρφοτος η no-xxplode ειναι κρεατινη η προτεινη ογκου?μπορω να πω οτι μπερδευτικα :???: :banghead:

vagg
27-01-09, 00:39
kokteil molotof ειναι...χαχαχαχαχαχα
προτεινη δεν εχει σιγουρα
τσεκαρε σε google:no-xxplode bsn

mantus3
27-01-09, 00:58
kokteil molotof ειναι...χαχαχαχαχαχα
προτεινη δεν εχει σιγουρα
τσεκαρε σε google:no-xxplode bsn

:spank: :spank: :spank: :spank:
οτι κ να ειναι εχει ωραιο ονομα...
απο τα συστατικα του παντως προσεξα αυτο...

Protein: 0g
επισεις κ αυτο : Calories: 36

δεν ξερω εχω μπερδευτει....

εσυ τελικα ρε φιλε τι θες?

morales
27-01-09, 01:22
ε εαν δεν ειναι προτεινι οκγου τοτε μια μπομπα προτεινι ογκου ψαχνο

vagg
27-01-09, 01:29
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2907
δες αυτο και 8α καταλαβεις

magik5
11-02-10, 21:00
Το nano vapor πρέπει να το παίρνω και τις μέρες που δεν κάνω προπόνηση, έχω και το anabolic halo το ίδιο ισχύει και για αυτό.??

primordial
11-02-10, 21:52
Από τα καλύτερα thread που έχω διαβάσει....

:awesome::jason::rifle::banghead::awesome::jason::rifle::banghead:

manos & slaine απλά τα σπάνε........:thumbup::thumbup:

kyriakos23
11-02-10, 22:21
δυστυχος ο slaine χαθηκε ομως

Micha3L_Myers
29-06-10, 15:33
Εγω εχω ακουσει καλα σχολια απο ατομα που το πηραν τωρα σε αυτο το theard εχει πολα ποστ απο ατομα που δεν το εχουνε δοκιμασει μονο επειδη ειναι προιον τις ΜΤ οποτε δεν ειναι και πολυ αντικειμενικες αποψεις.θελω να το δοκιμασω και εγω και θα σας πω.

TEFAAtzis
29-06-10, 16:35
θα περιμενουμε review

deluxe
29-06-10, 16:56
Το ειχα παρει, ηταν το 2ο μου νιτρικο. Δεν ειδα κανενα αποτελεσμα, το μισο πρεπει να χαλασε κιολας..

* Βασικα τζαμπα το ειχα παρει, τοτε επαιζα :P *

Devil
29-06-10, 18:40
λοιπον βλεποντας λιγο την ταμπελα του nanovapor

μεσα σε 22γρ και να εχει ολα αυτα?
και εκ των οποιον 22γρ τα 12γρ ειναι υδατανθρακες εφοσον εχουν συμπεριλαβει μεσα στο blend glucose και maltodextin αρα 10γρ καθαρου προιοντος

σε τι ποσοτητες μπορει να τα εχει?κανεις δεν ξερει γιατι τα κρυβει καλα το blend.

κανοντας μια υποθεση οτι το glucose ειναι 5γρ (ζαχαρες), η l-arginine και taurine λογικα θα πρεπει να ειναι σε μερικα γραμμαρια απο τα phosphates και μετα ολα τα αλλα θα πρεπει να ειναι σε μερικα mg.

το αλλο blend πρωτο συστατικο εχει την μαλτοδεξτρινη αρα υπολογιζουμε 12γρ υδατανθρακες - 5γρ ζαχαρες = 7γρ μαλτοδεξτρινη
οκ μεχρι εδω

εχοντας το blend με την αργινινη πριν απο το blend με την κρεατινη σημαινει οτι το πρωτο blend εχει περισσοτερες ποσοτητες ουσιων απο το δευτερο
αρα εχοντας στο 2ο blend περισσοτερους υδατανθρακες λογικα εχει και λιγοτερες ουσιες μεσα δλδ κρεατινη τα υπολοιπα πρεπει να ειναι σε mg.

giannis64
29-06-10, 19:36
εγώ πάντως που το είχα πάρει παλαιότερα έκανε φοβερή δουλειά!!!

πρηξίματα μέσα στην προπόνηση, τσίτωμα, αλλά και πονοκέφαλο!!

Panagiot1s
08-08-10, 16:09
Παιδια το εχω δοκιμασει και εγω. Στη μια δοση ποτε δεν με επιασε, στις δυο δοσεις με επιανε καπως αλλα μια απο τα ιδια ηταν και το super pump του gaspari, αντε να ηταν λιγο καλυτερο.

Αυτο που δεν θα ξεχασω ποτε απο το nano vapor ειναι οι απιστευτες βρομερες ζουμερες πορδες που μου προκαλουσε. Συγνωμη κιολας...

KATERINI 144
08-08-10, 22:12
Αυτο που δεν θα ξεχασω ποτε απο το nano vapor ειναι οι απιστευτες βρομερες ζουμερες πορδες που μου προκαλουσε. Συγνωμη κιολας...συγχωρεμένος αλλά έλεος...

Polyneikos
08-08-10, 22:46
Κατσε ρε συ και φαγαμε πριν από λίγο :spank::spank:

murder
18-01-12, 17:24
[QUOTE=pikolo;27620]ΟΤΙ ειναι muscletech δεν λεει.....σιγουρα πραγματα...!! :angry:[/QUOTE
εισαι πολυ λαθος φιλε μου....φιλικα παωτα αλλα εγω π το εχω ..ειναι πολυ καλο προιον :P

Fratsou
04-05-12, 13:36
Το πηρα κι εγω.Κροτιδα ειμαι μεσα στην προπονηση:P:weights:

monster energy
08-05-12, 10:20
Ρε μαγκες κραζετε την mt χωρις να την δοκιμασετε?Μπορει να μν κανει τα υπερφυσικα που λεει ...αλλα οχι οτι δεν δουλευει,μν λεμε μ......ιες..παρε gakic creakic leykic..και θα αναθεωρησεις...απλα δοκιαμασε....

yiantheo
29-06-12, 21:42
το πηρα σημερα και μπορω να πω μου δουλεψε αρκετα καλα! περισσοτερο απο το super pump max! παντος η τιμη του ειναι πολυ τσιμπημενη

panakos
05-09-12, 09:16
το χρησιμοποιω και εγω απο την προηγουμενη βδομαδα!
ειδα αυξηση δυναμης που οφειλεται σιγουρα στην κρεατινη,και στο οτι ειχα πολυ καιρο να παρω νιτρικο...
παιτ\ρνω 2 σκοπυ γεματα και σκεφτομαι για 3...
βεβαια παιρνω 4 γρ κρεατινης στα 2 σκουπ,δηλαδη σχεδον την ημερησια προσληψη πριν την προπονηση...
θα δοκιμασω ετσι να δω πως θα παει μεχρι τελος και θα ξαναγραψω!

παντως για τα ελληνικα δεδομενα παρα πολυ ακριβο,και να μου δουλεψει δνε παιζει αν το ξανα αγορασω απο ελλαδα τουλαχιστον...

liveris
05-09-12, 09:56
Ρε μαγκες κραζετε την mt χωρις να την δοκιμασετε?Μπορει να μν κανει τα υπερφυσικα που λεει ...αλλα οχι οτι δεν δουλευει,μν λεμε μ......ιες..παρε gakic creakic leykic..και θα αναθεωρησεις...απλα δοκιαμασε....

μεγαλη μουφα κ τα 3

Madd_Chadd
05-09-12, 11:42
Panako πανω απο 5γρ αν δεν εισαι 100 κιλα θα παει τουαλετα η κρεατινη,με 2 σκουπ εισαι καλα και σου φτανει αλλα ειναι δικη σου επιλογη.

panakos
05-09-12, 17:20
συμφωνω και εγω με αυτο....ειμαι 80 κιλα οποτ επαο τα 100 απεχω αρκετα...
ελεγα να το βαλω ρ επαιδι μου στα 2,5 σκουπ που ειναι ακριβως 5 αλλα σκεφτηκα 1 γρ παραπανω θα πειραξει τοσο πολυ?:unsure:

Madd_Chadd
05-09-12, 18:22
Οπως θες βαλε οσο νομιζεις,απο εκει και περα το σωμα σου θα σε δειξει τι θα κανει με τη ποσοτητα που του δινεις.;)

panakos
05-09-12, 21:01
Οπως θες βαλε οσο νομιζεις,απο εκει και περα το σωμα σου θα σε δειξει τι θα κανει με τη ποσοτητα που του δινεις.;)

σωστος!!!κοιτα θα το αφησω ακομη μια βδομαδα στα 2 σκουπ και μετα να το ανεβασω!!θα κανω το τελικο μου ρεβιου και θα σου πω εντυπωσεις!παντως μεχρι στιγμης μου παει καλα!:thumbup:

billy89
09-11-13, 15:51
Έδωσα μια ευκαιρία στο προιόν μιας και η muscletech αποφάσισε να γράψει αναλυτικά τα συστατικά. Έκανα ήδη 3 προπονήσεις με αυτό, ωραία πρηξήματα, ωραία ενέργεια, χωρίς ιδιαίτερη τσίτα. Τις πρώτες 2 προπονήσεις τις δούλεψα στο 1,5 σκουπ και τη χθεσινή στα 2 κ μ' έπιασε περισσότερο, οπότε μάλλον έτσι και θα συνεχίσω.

Διαλυτότητα σούπερ, γεύση πολύ καλή. Γενικά ευχαριστημένος.

andreasaxo
07-08-14, 16:19
Το δοκίμασα σε 1,5 scoop και στα 3.
Στο 1,5 απολύτως τίποτα, στα 3 μου έδωσε ώθηση για να κάνω καλή προπόνηση, βασικά υπάρχουν και καλύτερα από αυτό στην αγορά
Γεύση blue raspberry, απλά κρατιόμουν να μην ξεράσω, στα 3 scoop με κράσαρε μετά την προπόνηση.
Δεν πρόκειται να αγοράσω κουτή από αυτό με τίποτα