PDA

Επιστροφή στο Forum : Jack3D Micro (USP Labs)



assos
07-08-12, 16:35
52267

52268

Βγήκε ο αντικαταστάτης του best seller Jack3d.

Το κουτί έχει 40 δόσεις με max τα 2 scoops.

Είναι ένα τελείως διαφορετικό προϊον, αφού όλα τα κυρια συστατικά βγήκαν εκτός (creatine, beta alanine, arginine και 1,3D).

sobral
07-08-12, 16:52
το είχα δει κ εγώ αλλά δεν είχα δει ολοκληρωμένα τα συστατικά. Το έχουν γυρίσει όλες τώρα στο vasodilation στοχεύοντας στο πρήξιμο και στην φλεβικότητα. Ωραίο δείχνει απλά δεν ξέρω τι λένε τα καινούργια διεγερτικά που εχουν βάλει. Θα τα ψάξουμε κ αυτά να δούμε τι λένε...;) Αυτοί τα προωθούν ως αντίστοιχα του γεράνιου απ ότι έχω δει.

dimebag
07-08-12, 21:59
Έβαλαν και κιτρουλίνη μέσα, καλό αυτό το προηγούμενο νομίζω δεν είχε.. Καλά πάντως χωρίς κρεατίνη και β-αλανίνη , τι να πω..αντε να δούμε θα είναι τόσο καλό όσο το παλιό..

Mcstefan7
08-08-12, 11:57
Σε κανα μήνα θα το πάρω για δοκιμή αν τα ρεβιού είναι θετικά...Να δούμε αν οι νέοι διεγέρτες κάνουν δουλειά γτ η ανοχή στα στιμ πλέον είναι αρκετα μεγάλη :(

karpoutzidis
08-08-12, 12:58
δεν το βρίσκω πουθενα απο τιμη τι λεει?

assos
08-08-12, 13:42
Διαθέσιμο στο τέλος του μήνα.
Θα έχει 30 δολάρια στην Αμερική (5 παραπάνω από το προηγούμενο, με 5 δόσεις λιγότερες).

TeoNewLife
09-08-12, 00:44
Είναι μακράν το Νο1 pre-workout προιόν εκεί έξω.
Όπως αναφέρατε έχει πολλά συστατικά που δίνουν τεράστια αντοχή και όχι απαραίτητα μόνο για bodybuilding αλλά και χρησιμεύει για αθλητές του στήβου, του πόλο και γενικότερα για κολύμβι μακρυνών αποστάσεων.
Είχα μια φίλη που το χρησιμοποιούσε σε αγώνες Α1 στο βόλευ και μέρα με την μέρα την ανέβασε σε άλλο επίπεδο και τα αποτελέσματα ήταν πέρα απο τις προσδοκίες της!!
Έχω κι άλλα παραδείγματα να σας δώσω αλλά μην σας κουράζω, σας έδωσα μια άποψη για το συγκεκριμένο προιόν. :P

deluxe
09-08-12, 14:51
Για να εβγαλαν ολα τα συστατικα του προηγουμενου, μηπως θα μπορει να γινεται και συνδιασμος των δυο; Ισως εκει να στοχευουν.

kokolakis
09-08-12, 14:55
ρε τεο αφου τωρα βγηκε-βγαινει πως το έπαιρνε η φιλη σου στην Α1....?? κολλητιλικια με την εταιρια....?

sobral
09-08-12, 15:24
Είναι μακράν το Νο1 pre-workout προιόν εκεί έξω.
Όπως αναφέρατε έχει πολλά συστατικά που δίνουν τεράστια αντοχή και όχι απαραίτητα μόνο για bodybuilding αλλά και χρησιμεύει για αθλητές του στήβου, του πόλο και γενικότερα για κολύμβι μακρυνών αποστάσεων.
Είχα μια φίλη που το χρησιμοποιούσε σε αγώνες Α1 στο βόλευ και μέρα με την μέρα την ανέβασε σε άλλο επίπεδο και τα αποτελέσματα ήταν πέρα απο τις προσδοκίες της!!
Έχω κι άλλα παραδείγματα να σας δώσω αλλά μην σας κουράζω, σας έδωσα μια άποψη για το συγκεκριμένο προιόν. :P

όλα αυτά από που τα συμπέρανες?πρώτον, τα pre workout δεν πιάνουν όλους το ίδιο, άσε που ο όρος "πιάνει" είναι πολύ σχετικός. Και ένα non stim pre-workout σε πιάνει μια χαρά (από θέμα αντοχής πχ) αν έχει τα κατάλληλα συστατικά. Δεύτερον, δεν θα έλεγα το jack3d με τα τόσα διεγερτικά ότι είναι κ τόσο κατάλληλο, προσωπικά θα πήγαινα σε κάτι με υψηλή β-αλανίνη και διάφορα άλλα. Τρίτον, πες στην φίλη σου πως είναι τυχερή που δεν πέρασε αντι-ντόπινγκ τεστ στην Α1 γιατί περιέχει γεράνιο που σε βγάζει θετικό σε αμφεταμίνες.;) Αυτάα...

darksniper87
13-08-12, 10:37
Επιτέλους σιγά σιγά αρχίζουνε και βάζουνε ποιοτικά συστατικά (Nitrates, Citrulline Malate, Agmatine Sulfate).
Το πρώτο προϊόν που τα συνδίασε αυτά ήταν το Fierce Domination της SAN.
Άμαν τα έβαλε και το Jack3d θα δείτε σε λίγο καιρό που θα το αντιγράφουνε όλοι.

Mcstefan7
24-08-12, 12:04
Το προιον ειναι διαθέσιμο για αγορά..Σήμερα έκανα την παραγγελία μου απο Αμέρικα..Αλλα η δοκιμή 8α γίνει απο Οκτόμβρη γτ θέλω να κάνω ενα στοπ στα πρε μετα απο ενα εξάμηνο π διάνισα

andrikos3kala
24-08-12, 12:07
Το προιον ειναι διαθέσιμο για αγορά..Σήμερα έκανα την παραγγελία μου απο Αμέρικα..Αλλα η δοκιμή 8α γίνει απο Οκτόμβρη γτ θέλω να κάνω ενα στοπ στα πρε μετα απο ενα εξάμηνο π διάνισα

Αυριο θα το κάνω και εγώ παραγγελία έχω το παλιό τώρα αλλά θα το σταματήσω για να δω το νέο ;)

sofos
24-08-12, 15:37
Το προιον ειναι διαθέσιμο για αγορά..Σήμερα έκανα την παραγγελία μου απο Αμέρικα..Αλλα η δοκιμή 8α γίνει απο Οκτόμβρη γτ θέλω να κάνω ενα στοπ στα πρε μετα απο ενα εξάμηνο π διάνισα


Αυριο θα το κάνω και εγώ παραγγελία έχω το παλιό τώρα αλλά θα το σταματήσω για να δω το νέο ;)

αφηστε και απο ενα review να δουμε τι παιζει με τουτο,το χω μεγαλη απορια(οπως και πολλοι πιστευω)

phpscript
20-09-12, 23:25
53837

53838

για να δουμε ποιος θα το τεστάρει πρώτος για εντυπώσεις.

Mcstefan7
28-09-12, 12:37
Σήμερα η πρώτη δοκιμή...Απο γεύση πολυ περίεργη αμα το μυρίσεις δεν είναι ωραία αμα το πιείς είναι περιεργη σαν να καταπίνεις γόμα. Απο διαλυτότητα 8.5/10 μένει λίγη σκόνη κάτω...Σε κανα 2ωράκι θα δούμε και αποτελεσματικότητα (ενεργεια/φοκους). Σήμερα εχουμε Στήθος!!

primordial
28-09-12, 21:37
Τουμπανάκι το κόβω...:thumbup:
δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά αν κρίνω από τον από πάνω μου από τις 2 το μεσημέρι τον έχει λογικά κ ακόμα παίζει στήθος...:green::P:green:
μήπως να αρχίσουμε να ανησυχούμε...??? Silver allert...http://www.en.kolobok.us/smiles/standart/help.gifhttp://www.en.kolobok.us/smiles/standart/help.gif










:green::green::green::green::green:

Mcstefan7
29-09-12, 01:47
χαχα οχι απλα επρεπε να φύγω καπακι μετα το γυμν και δν προλαβα...θα σας δυσαρεστήσω μου φάνηκε μαπα! :unsure: Δεν είδα ενεργεια, απο φοκους κατι είδαμε το πήρα στα 2 σκουπ. Στα 2 η αλλη εκδοση μ φενόταν καλύτερη και σε ενεργεια και σε φοκους τσιτόματα δν νιώθω ποτέ..Το καλο με αυτό ήταν οτι υπήρχε μηδενικο κρασαρισμα...Δν σ κόβει την ορεξη σαν το αλλο...Ελεγα να το παρω ρε ΕΚΑ αλλα λεω κατσε να το πάρω σκέτο για να είμαι αντικειμενικός...Κατα την γνώμη μ τρώεει ενα Χ.. Σκεφτομαι να το παρω Δευτερα στα 3 σκουπ και να ακολουθήσει τν κανονικη σειρα στις ασκησεις στ Στηθος γτ σήμερα έπαιξαν καποιεσ αλλαγες...Εκει θα δω ακριβως γτ ξέρω τα κιλα.

zapas22
07-10-12, 18:44
παιδιά μαπα το καρπουζι...δεν ειδα καμια μα καμια διαφορα...τι το πηρα τι οχι...2 σκουπ ....Προτιμώ το Driven Sports Craze...

ScumbagVV
18-10-12, 17:05
Το τσεκαρα τις προαλλες,δυστυχως μαπα μου φαινεται κι εμενα.απλα ενα classic συμπληρωμα χαθηκε...παρολαυτα αν καποιος ψαχνεται μπορει να βρει απο την παλια εκδοση οσο προλαβαινει :green:

ΙΟΝ
07-12-12, 20:47
τελικα αξιζει ?
το πηρε κανεις αλλος?

prokopis
22-01-13, 20:40
Για τα μπαζα το jack3dmicro..πρωτη φορα παιρνω νιτρικο στην ζωη μου,δεν καταλαβα τπτ ρε μαγκες, 2 μερες τωρα παιρνω 2 scoop,αλλα μαπα το καρπουζι...!!!
Επομενο νιτρικο που θα παρω το Αnimal pump..σε κανα διμηνο βεβαια κ οχι στα καπακια..!!!

moumia
13-02-13, 15:34
όλα καλά σχόλια ακούω αλλά σιγά την βλακεία, άλλωστε δεν έχει και κάτι το ιδαίτερο μέσα. Που αφήστε είναι και σε
ελάχιστες ποσότητες αυτά που δίνει και τιμή μεγάλη, υπάρχουν πολύ καλύτερα με τέτοια τιμή !

armstrong
15-04-13, 01:46
το παίρνω εδώ και δέκα μέρες. Απ' όσα είχα ακούσει δε μου απέδωσε τα αναμενόμενα :unsure:. καλό σε διαλυτότητα 8/10 και από γεύση μέτριο 5/10. δε μου έδωσε πολύ πρήξιμο αλλά ούτε είδα και μεγάλη διαφορά στα κιλά, λίγα πράγματα. το μόνο καλό, είναι η πολύ καλή συγκέντρωση την ώρα της προπόνησης. μακράν καλύτερο το no xplode :P!!

cuntface
15-04-13, 18:05
μαπα ειναι παιδια μην κανετε καν τον κοπο τα βγαλανε ολα ακομα και την βητα αλα βγαλανε αμα ειχε ισως αξιζε μια δοκιμη αλλα ειναι για πεταμα

ionos1
15-04-13, 21:41
το παλιο κατι ελεγε , αλλα αυτο πρεπει να ειναι ο ορισμος της κοροιδιας!

HRAKLEIOTHS1978
01-06-13, 00:53
Παιδια δεν λεει απολυτως τιποτα τουλαχιστον σε εμενα!το παλιο ηταν καλο και με επιανε!κριμα τα 35 ευρω!

Mike Michailidis
06-06-13, 18:26
Μια μαλακία ! Καλύτερα με πιάνουν 2 ποτήρια καφέ... το μονο που μου άρεσε σε σχέση με άλλα συμπληρώματα είναι η γεύση!