PDA

Επιστροφή στο Forum : Xtreme Power (Bio Amazonia)



demaio13
09-08-12, 14:37
Καλησπέρα,γνωρίζει κανέις το συγκεκριμένο προιόν??Απ ότι κατάλαβα δεν κυκλοφορεί στα μαγαζιά,μόνο με παραγγελία μπορεί κάποιος να το αγοράσει.
Αυτά που λέει πάντως ότι κάνει είναι κάτι παραπάνω από καλά,εμένα όμως μου φένεται σαν ένα απλό συμπλήρωμα αργινίνης.Το έχει δοκιμάσει κάποιος?
Ορίστε και το λινκ *********************


52353

sobral
09-08-12, 14:51
έχεις κάνα κάδο εκεί κοντά?:P:P πέρα από την πλάκα, δεν πάει πουθενά το συγκεκριμένο. Δεν ξέρω τι ψάχνεις (pre-workout?) αλλά αυτό δεν είναι αυτό που θέλεις. Κράτα τα λεφτά σου είναι κ δύσκολες εποχές.

kokolakis
09-08-12, 14:52
βγαλε το λινκ....

ξεστραβωθηκα για να δω τα συστατικα....

μονο και μονο απο το σαιτ που εδειξες μυριζομαι καραμουφια...

Psy-los13
09-08-12, 17:01
το συγκεκριμενο συμπληρωμα πλασαρετε μεσω καποιων ιστιοσελιδων και καποιων blog. υποτιθετε οτι ειναι το "μυστικο" των ηθοποιων του holywood...που τους βοηθαει να μεταμορφωνουν το σωμα τους. δεν εχω δοκιμασει κατι τετοιο αλλα μου φαινεται...too good to be true....συν το οτι δεν υπαρχει πουθενα αλλου σε οποιοδηποτε καταστημα (ηλεκτρονικο η μη) που ενισχυει τις υποψιες μου :welcome:

demaio13
09-08-12, 17:06
Πάντως απ 'οτι φαίνεται στα συστατικά που περιέχει είναι απλά αργινίνη.Και σίγουρα δε σε μεταμορφώνει τόσο σε μόλις 4 βδομάδες,όπως λέει.Από απλή περιέργεια ρώτησα μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς.Πίστεύω είναι πολύ καλύτερο να πάρει κάποιος arginine+ornithine της ΝΟW,που είναι σοβαρή και αξιόπιστη εταιρία:bowdown:

Andreas C.
09-08-12, 17:10
Φίλε δεν επιτρέπονται links εκτος τον χορηγών :thumbup:

Θα συμφωνήσω με τους πιο πάνω, μην δώσεις τα λεφτά σου σε αυτή την βλακεία :toast:

Anotone
18-08-12, 19:24
Μαλακιες του κερατα... Σιγά μην βάλεις έτσι όγκο σε 4 εβδομάδες. Ολόκληρο κύκλο αναβολικών να κανείς και δεν θα βάλεις τον όγκο που υποτίθεται οτι έχουν βάλει αυτοί με τις φωτογραφίες σε 2-4 εβδομάδες. Ακούς εκεί 120 ευρώ το μπουκάλι. Σου πουλάνε "τον κουκο για αηδόνι"...

sobral
19-08-12, 05:15
Μαλακιες του κερατα... Σιγά μην βάλεις έτσι όγκο σε 4 εβδομάδες. Ολόκληρο κύκλο αναβολικών να κανείς και δεν θα βάλεις τον όγκο που υποτίθεται οτι έχουν βάλει αυτοί με τις φωτογραφίες σε 2-4 εβδομάδες. Ακούς εκεί 120 ευρώ το μπουκάλι. Σου πουλάνε "τον κουκο για αηδόνι"...

πόσο κάνει λέει???????????:shock::shock::shock: χαχαχαχα!120 για αργινίνες που δεν δουλεύουν κιόλας??οι τύποι είναι για μήνυση για εξαπάτηση, αν είναι δυνατόν!:shoot::shoot:

εδώ κολλάει καλύτερα το "φύκια για μεταξωτές κορδέλες" ;)

Anotone
19-08-12, 07:27
Σχόλιο:
"Ρώτησα τον προπονητή μου για αυτά και εκείνος μου είπε ότι τα χρησιμοποιεί εδώ και μερικούς μήνες.
Αυτός όμως δεν ήξερε για την προσφορά και πλήρωνε από 120 για αυτά. Του έδωσα το link και έμεινε πολύ ικανοποιημένος, επειδή του οικονόμησα πολλά έξοδα."

Το λεγόμενο "blog" έχει μόνο 1 post, και η "προσφορά" ανανεώνεται κάθε μέρα... Κανονική πλεκτανη...

Anotone
19-08-12, 09:48
Δεστε εδω τι πλασαρουν οτι μπορει να κανε αυτο το απλο ΝΟ συμπληρωμα. Αυτοι ντε και καλα το εχουν παρει για 2-4 εβδομαδες και μας βαζουν τα αποτελεσματα τους...

beefmeup
21-08-12, 19:21
ελπιζω να προλαβαινω να παρω 2 κουτια τοτε..

mirror
13-02-13, 00:48
0:) η φωτο ειναι απο ατομα που εχουν παρει αναβολικα;)

oldhiphop
23-02-13, 21:35
http://www.xtremepower.net/grlan/themes/default/images/label.jpg

http://www.xtremepower.net/grlan/themes/default/images/xtremeno_etiket.png


Το ειδα στο facebook σε διαφιμιση και ετση ειπα να μπω να δω το λινκ. Αυτα που γραφη η ιστοσελιδα μου φανικε λες και ειναι κανενα αναβολικο να φανταστιτε. Επισεις υπηρχαν και παρα πολλα κομμεντ στα οπια λεγανε τα πιο καλα λογια και πως ειχαν τρελα αποτελεσματα σε εμφανιση μεσα σε 4 ευδομαδες κιολας. ετση ειπα να το βαλω και εδω να μου πιτε αν ισχυη κατι τετιο και αν το εχει δει καπιος αλλος, η ολα αυτα ειναι μπαρουφες.

Παντος εμενα πιο πολυ με ενα απλο Νο μου μιαζει.

tzvasilis
15-03-13, 20:09
ρε παιδια αν τα παρεις αυτα τα ριμαδια υπαρχει περιπτοση να παθεις τιποτα κακο?? τα πειρε ενα βλακας φιλος μου και εχει φαγοθει να τα δοκιμαση!!

Polyneikos
16-03-13, 21:57
Δεν θα παθει τιποτα,δεν θα αλλάξει η ζωή του (και το σώμα του) καθόλου ;):green:

sakiskz
17-11-13, 18:37
kala pios to g***mei to xtreme power!to polu polu na xaseis kana kilo an to pareis!!!!!!re mages thelw na sas rwthsw kati....eimai 19 xronwn.1.85 akrivws kai eimai 64 kila!!den eimai ayto pou fantastikate (kokaliaris) apla thelw na valw gurw sta 12-13 kila grigora k xwris na pethenw sto fai opws twra!!arxisa gumnastirio prin 1 bdomada(ekana kai paliotera 3 xronia mikroteros)kai thelw na parw kapoia proionta!!!mou susthnan ayto to site ******Απαγορευονται Link εκτος των χορηγων Mods Team****** kai ontws exei ta panta se pl mikres times!enas filos mou mou eipe na parw udatanthrakes kreatinh kai katharh proteinh kai me ligh kalh diatrofh se ena mina tha exw ta prwta kala apotelesmata.....peite mou tin gnwmh sas metraei..euxaristw!

******Γραψε με Ελληνικους Χαρακτηρες Ειναι κανονας του Forum******

cuntface
18-11-13, 14:33
kala pios to g***mei to xtreme power!to polu polu na xaseis kana kilo an to pareis!!!!!!re mages thelw na sas rwthsw kati....eimai 19 xronwn.1.85 akrivws kai eimai 64 kila!!den eimai ayto pou fantastikate (kokaliaris) apla thelw na valw gurw sta 12-13 kila grigora k xwris na pethenw sto fai opws twra!!arxisa gumnastirio prin 1 bdomada(ekana kai paliotera 3 xronia mikroteros)kai thelw na parw kapoia proionta!!!mou susthnan ayto to site *************** kai ontws exei ta panta se pl mikres times!enas filos mou mou eipe na parw udatanthrakes kreatinh kai katharh proteinh kai me ligh kalh diatrofh se ena mina tha exw ta prwta kala apotelesmata.....peite mou tin gnwmh sas metraei..euxaristw!

με ''λιγη καλη διατροφη'' του χρονου τετοια μερα τα ιδια θα λες μια πρωτεινη και full διατροφη θες την κρεατινη τι την θες με ενα μηνα γυμναστηριο αλλοι πανε 3-4 χρονια και δεν εχουνε χρησημοποιση τα συμπληρωματα δεν ειναι μαγικα φιλτρα μονο φαει και γυμναστηκη αυτα

sakiskz
20-11-13, 02:10
με ''λιγη καλη διατροφη'' του χρονου τετοια μερα τα ιδια θα λες μια πρωτεινη και full διατροφη θες την κρεατινη τι την θες με ενα μηνα γυμναστηριο αλλοι πανε 3-4 χρονια και δεν εχουνε χρησημοποιση τα συμπληρωματα δεν ειναι μαγικα φιλτρα μονο φαει και γυμναστηκη αυτα

koita na deis...kathomai k diavazw gia teteia sublirwmata sunexeia...i sxolh m einai me trofima k teteia k mathenw kapoia pragmata....ayto p mporeis na patheis apo tin kreatinh MONO(ektos k an exs kapoia provlimata hdh etc) einai provlima sto nefro an den pineis arketo nero..kai kati sovarotero opws....na min borei o organismos sou na paragei kapoia aminoxea monos tou meta apo kapoia paratetamenh xrhsh tis....px ston 1 xrono pare kreatinh 7 mines...stin 1 bdomada pare 3 fores i 2 kalhtera...me swsth xrhsh pisteuw ola einai xrisima gia ton organismo...k kati teleftaio....ta teleftaia xronia uparxei ratsismos pros tin kreatinh apo atoma p den kseroun ti einai...kala tha kanete k seis opws k egw na min akoume kan t sxolia ts...tespa file m ayto pou tha kanw einai na parw udatanthraka k prwteinh......des ayto to site anefera sto proigoumeno minima..tha parw ena sublirwma p lenete.''instant oach'' k mia proteinh 100%...apla pragmata

sTeLaKoS
20-11-13, 13:39
sakiskz (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?18269-sakiskz) αυτή είναι η δεύτερη προειδοποίηση, επόμενο ποστ γραμμένο σε greeklish θα διαγραφεί. Διάβασε τους κανόνες (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?1626-Κανόνες-του-Φόρουμ)του φόρουμ που σε φιλοξενεί.

Nikosportara
10-12-13, 11:19
φιλε κατσε φαε και ασε τα συμπληρωματα..αν ειναι κι θες τοσο να παρεις συμπληρωμα παρε μια whey και τρωγε οσο μπορεις

Nikosportara
10-12-13, 11:24
koita na deis...kathomai k diavazw gia teteia sublirwmata sunexeia...i sxolh m einai me trofima k teteia k mathenw kapoia pragmata....ayto p mporeis na patheis apo tin kreatinh MONO(ektos k an exs kapoia provlimata hdh etc) einai provlima sto nefro an den pineis arketo nero..kai kati sovarotero opws....na min borei o organismos sou na paragei kapoia aminoxea monos tou meta apo kapoia paratetamenh xrhsh tis....px ston 1 xrono pare kreatinh 7 mines...stin 1 bdomada pare 3 fores i 2 kalhtera...me swsth xrhsh pisteuw ola einai xrisima gia ton organismo...k kati teleftaio....ta teleftaia xronia uparxei ratsismos pros tin kreatinh apo atoma p den kseroun ti einai...kala tha kanete k seis opws k egw na min akoume kan t sxolia ts...tespa file m ayto pou tha kanw einai na parw udatanthraka k prwteinh......des ayto to site anefera sto proigoumeno minima..tha parw ena sublirwma p lenete.''instant oach'' k mia proteinh 100%...apla pragmata

η γνωμη μου ειναι να παρεις μια απλη whey