PDA

Επιστροφή στο Forum : Alphamine (PES)



sobral
13-08-12, 14:35
http://www.nutraplanet.com//photos/33845/alphamine_fruit_punch_large.jpeg

ALPHAMINE is a revolutionary fat loss product with no comparison:

UNMATCHED FORMULA

Alphamine delivers a scientific formula geared towards ultimate physique enhancement. New stimulants. Superior Extracts. Ultra Thermogenesis. Strong Appetite Suppression. Lean Mass Preservation. Extreme Hardening Agents.

This powdered product delivers ingredients faster than any capsule on the market while allowing the highest degree of variable dosing. Two small scoops with 10oz of water tastes so good you'll want to drink it for enjoyment! Need a little more or a little less? No worries...with a powdered formula you are in FULL CONTROL of dosing unlike a capsule. Find the perfect dose for YOU.

Burn FAT not MUSCLE. So many products on the market are geared towards an acute effect. One dose is no way to judge a fat burner. ALPHAMINE is formulated for results.

EXTREME THERMOGENIC

Alphamine uses novel extracts and potent stimulants to take thermogenesis to a whole new level. For two years users have raved about the strong thermogenic effect of Alpha-T2. Welcome to the future of thermogenesis...Alphamine takes it into overdrive.

NEW INNOVATIVE STIMULANT SYSTEM

Alphamine is formulated around stimulants that make sense. Stimulants designed to burn fat, give you a great sense of wellbeing and energy, and suppress your appetite all day. Kevin, one of our beta-testers said "Alphamine feels like Alpha-T2 and ephedrine stacked!"

REVOLUTIONARY HARDENING AGENTS

When we designed Alphamine we asked ourselves how can a fat burner show even greater changes in the mirror...and then we found it. By combining extreme hardening agents into a fat loss formula users feel and see changes in their physique faster than ever. Why limit to just losing fat when you can make your lean mass leaner, harder, and denser than ever? As the fat sheds off; your muscles truly show through!

LEAN BODY MASS PRESERVATION SYSTEM

Alas...the ultimate problem with fat burners today. Every other fat burner just cares about losing weight...we focus Alphamine on FAT loss. Don't lose muscle...preserve it! An innovative touch of muscle preservation in every serving. This formula is designed for the hardcore...

ALPHAMINE is like stacking three

Alphamine will launch in two flavors - Fruit Punch and Raspberry Lemonade. No...not the cough medicine versions...the fruit drink versions.

Serving Size 1 Scoop (3 g)
Servings Per Container 84

Amount Per Serving
Serving % DV

Alphamine FIT Matrix 1567.5 mg -
Lean Performance System *
Choline Bitartrate, Alpha-Hydroxy-Isocaproic Acid, Eucommia Ulmoides Leaf (98% Chlorogenic Acid),Olea Europaea Leaf (Extracted for Oleuropein)
* -
Ergo-Thermogenic System * -
Caffeine Anhydrous, Higenamine HCl, Pausinystalia Yohimbe Bark (Extracted for Alkaloid Content) (SA2-A™), N-(2-hydroxy-2-p-methoxyphenylethyl) benzamide * -
N-Coumaroyldopamine 10 mg -

Antonis1979
17-10-12, 12:03
Ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο. Το εχει δοκιμασει κανεις?

ZIDANE72003
21-11-12, 13:35
57639

Aπλά βάζω τα συστατικά.

edit:κόντεψα 1 χρόνο για να κάνω ποστ στο φόρουμ που επισκέπτομαι κάθε βδομάδα :P.

beefmeup
21-11-12, 13:41
καλιο αργα παρα ποτε..:welcome:

nikoskaz
25-02-13, 12:24
Τελικα το δοκιμασε κανεις?? Πλησιαζει ο καιρος για λιποδιαλυση και πρεπει να αποφασισουμε τι θα παρουμε :green:

Δημήτρης22
25-02-13, 13:15
Έχω δει πολλά ριβιουζ για αυτό στο ίντερνετ και οι περισσότεροι λένε ότι δουλεύει.

Και τα συστατικά του καλά.

Αρκετά ποιο πάνω από λίπο 6 το κόβω.

Και έχει και καλή τιμή μέχρι το καλοκαίρι θα το έχω δοκιμάσει και θα γράψω ριβιου.

sobral
25-02-13, 14:00
το higenamine είναι το επόμενο trend πάντως να ξερετε θα μπαίνει παντού στα επόμενα supps που έρχονται από Αμέρικα.;) μέχρι να φάει το ban κ αυτό:green:

ArgoSixna
22-03-13, 14:36
Apetite control ΤΟΣΟ τραγικο καλο , σκεφτομαι να το γυρισω σε IF και να βαλω και yohi το πρωι! (μπα δεν θα το κανω τελικα :P)

ArgoSixna
23-03-13, 22:40
Ας το παρει καποιος ακομη , να μην μεινει μονο το δικο μου review μετα!

Γευση 100/10 και δεν ειναι τυπογραφικο λάθος!! :bowdown::bowdown: Δεν ξέρω τι , αλλά έχει κάτι το πολύ ωραίο!!Rasberry lemonade νομιζω!

Νιωθω πολυ ευδιαθετος και μια ωραια αναλαφρη αισθηση που ξεκιναει απο το στομαχι ενω εκανα γευμα πριν 2:30 ωρες!

*Δεν συνιστω να το παρει καποιος αν δεν κανει μια τυπικη διατροφη μετρωντας εστω θερμιδες.

Ειμαι στα 84 κιλα τα οποια δεν ειναι τα πραγματικα μου αλλα για να εχω εναν μπουσουλα ( +-3 , γιατι η ζυγαρια ειναι 50ετιας..)

skiadis
06-06-13, 13:04
τελικη αποψη σου πανω στο ποϊον??

ArgoSixna
06-06-13, 16:42
σταθερα εχανα απο 50-100γρ καθε μερα με αυτο , εννοειται με καθαρη υποθερμιδικη διατροφη!

TheoV
21-06-13, 14:30
Καλησπερα παιδια να κανω μια ερωτηση χρησιμοποιω το νιτρικο craze μπορω να το συνδυασω με τον λιποδυαλυτη alphamine η να το ξεκινησω μολις τελειωσω το νιτρικο, Αεροβια κανω το πρωι 45 λεπτα και βαρη απογευμα

cuntface
21-06-13, 14:34
Καλησπερα παιδια να κανω μια ερωτηση χρησιμοποιω το νιτρικο craze μπορω να το συνδυασω με τον λιποδυαλυτη alphamine η να το ξεκινησω μολις τελειωσω το νιτρικο, Αεροβια κανω το πρωι 45 λεπτα και βαρη απογευμα

οχι μαζι τελειωσε πρωτα το craze και κανε ενα off 1 βδομαδα και ξεκινα το alphamine

TheoV
27-06-13, 18:27
οχι μαζι τελειωσε πρωτα το craze και κανε ενα off 1 βδομαδα και ξεκινα το alphamine

να σε ρωτησω μπορω να ξεκινησω κατευθειαν το alphamine επειδη τελειωνω την συνδρομη 15αυγουστο και θελω να συμπληρωσω ενα μηνα ακριβως με λιποτροπικο ?(το ξερω εχω κολλημα :) ) Δηλαδη σταματαω το νιτρικο παρασκευη κλεινοντας ενα μηνα νιτρικο και 2 μερες ξεκουραση σαββατοκυριακο και μετα ξεκινω το alphamine για ενα μηνα περιπου 20 προπονησεις αεροβια πρωι - βαρη απογευμα , και τι δοσολογια να ξεκινησω ? ευχαριστω και συγνωμη αν κουρασα :)

ArgoSixna
27-06-13, 19:59
να σε ρωτησω μπορω να ξεκινησω κατευθειαν το alphamine επειδη τελειωνω την συνδρομη 15αυγουστο και θελω να συμπληρωσω ενα μηνα ακριβως με λιποτροπικο ?(το ξερω εχω κολλημα :) ) Δηλαδη σταματαω το νιτρικο παρασκευη κλεινοντας ενα μηνα νιτρικο και 2 μερες ξεκουραση σαββατοκυριακο και μετα ξεκινω το alphamine για ενα μηνα περιπου 20 προπονησεις αεροβια πρωι - βαρη απογευμα , και τι δοσολογια να ξεκινησω ? ευχαριστω και συγνωμη αν κουρασα :)

Αυτα τα κατευθειαν ξεχνα τα γιατι θα θες 2-3 σκουπ μετα. Παρε μια βδομαδα ρεπο απο καφεινη και διεγερτικα. Εγω θα συνιστουσα να μεινεις στο 1 σκουπ την μερα στο αλφαμιν , αντε βαλε και μισο πριν την προπονηση αν θες.

Mikekan
29-06-13, 22:26
Τελικά ρε παιδιά αξίζει αυτό? Σκέφτομαι να το πάρω! Δεν έχω δοκιμάσει ξανά λιποδιαλύτη. Στόχος μου να πέσω λίγο πιο κάτω από το 9-10% που είμαι τώρα. Μια μικρή βοήθεια σε συνδυασμό με τη διατροφή-αερόβια που κάνω. Δεν περιμένω θαύματα.

Numerouno
30-06-13, 04:03
Τελικά ρε παιδιά αξίζει αυτό? Σκέφτομαι να το πάρω! Δεν έχω δοκιμάσει ξανά λιποδιαλύτη. Στόχος μου να πέσω λίγο πιο κάτω από το 9-10% που είμαι τώρα. Μια μικρή βοήθεια σε συνδυασμό με τη διατροφή-αερόβια που κάνω. Δεν περιμένω θαύματα.

Θα δεις σίγουρα δουλειά, απλά επειδή δεν παίρνεις καιρό διεγερτικά (απ ότι θυμάμαι), πρόσεχε το λίγο με το craze ;p

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Mikekan
30-06-13, 08:49
Όχι δεν παίρνω καιρό.

Δεν θα το παίρνω μαζί με το Craze!

Σε ευχαριστώ.

Mikekan
01-07-13, 11:10
Παρήγγειλα την αμερικανική έκδοση που από ότι λένε είναι η πλήρης.

Θα ενημερώσω μόλις το ξεκινήσω.

Απώτερος σκοπός να ξεκινήσουμε όσο πιο "καθαροί" το bulking το Σεπτέμβριο. :bbbiceps:

mika68
19-07-13, 16:41
Μετά από 3 εβδομάδες χρήσεις τολμώ να πω πως είμαι αρκετά ικανοποιημένος αλλά όχι ενθουσιασμένος. Τρελή τσιτα δε δίνει αλλά σίγουρα περιορίζει την όρεξη. Η γεύση μέτρια

Mikekan
11-08-13, 20:03
Δεύτερη μέρα χρήσης σήμερα. 2 scoop χτες, ένα πριν το πρωινό και ένα το απόγευμα πριν το αερόβιο και 3 scoop σήμερα όπως χτες συν άλλο ένα πριν το μεσημεριανό.

Έχω την αμερικανική έκδοση που βλέπετε παρακάτω:

http://www.bestsupps.co.uk/image/cache/data/labels/pes-alphamine-label-500x500.png

Σταθερή ροή ενέργειας το βασικό χαρακτηριστικό μαζί με μείωση της όρεξης. Χτες και σήμερα είμαι στα 100 γρ υδατάνθρακα και ενώ παλαιότερα αισθανόμουν κομμάτια τώρα δεν με επηρεάζει καθόλου. Μετά από 5 ώρες που σταματά να ενεργεί το scoop το καταλαβαίνω μόνο. Έκανα και χτες και σήμερα αερόβιο μία ώρα μετά από scoop. Πολύ ιδρώτας. Αυτά προς το παρών.

Mikekan
17-08-13, 10:03
Να ρωτήσω κάτι?

Στις οδηγίες χρήσης, λέει ένα scoop με το που ξυπνάς και να μη φας για 15-30 λεπτά.

Να υποθέσω ότι αυτό είναι το Minimum? Δηλαδή όσο περισσότερο καθυστερήσεις να φας τόσο καλύτερη δράση έχει ή μετά το 30λεπτο φας δεν φας είναι το ίδιο?

Ρωτάω γιατί από ότι ξέρω η γιοχιμβίνη (και δεν ξέρω εγω τι άλλο μέσα στο alphamine) σταματάει να δρα με Insulin spike.


P.S Eντυπώσεις εξαιρετικές μέχρι στιγμής, σε 8 μέρες έχω αποβάλει λίπος και νερό. Νομίζω είμαι στη καλύτερη κατάσταση μου. 100gr carbs per day, άνετα.

jimaras22
17-08-13, 14:59
mikekan σχεδον ολα αυτα τα συμπλη. δρουνε καλυτερα με αδειο στομαχι οπως και ο καφες με λιγο ζαχαρη σε αδειο στομαχι σε ποιανει καλυτερα

αρα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να το περνεις το πρωι να πηγαινεις για αεροβια 1 σκουπ και ξανα μετα το απογευμα πριν τα βαρη
παλι με αδειο στομαχι 1 σκουπ

τα λιγα καρμπς ειναι ποιο πολυ επειδη τα συνηθισες σαν οργανισμος αλλα σε βοηθαει και το απλφαμιν λιγο φσκ. :)

ArgoSixna
17-08-13, 16:04
Άσε 10 λεπτά και μέτα φάε κανονικά , για την αποροφηση των συστατικων αμεσα προτινεται

Mikekan
17-08-13, 16:20
Ευχαριστώ παίδες! Jim επειδή έχω κάνει θα διάφορα κόλπα με τη διατροφή εγω με 100γρ carbs δεν τη παλευα ποτέ, τώρα βγαίνει άνετα η μέρα.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m/)

Mikekan
30-08-13, 11:09
Στη μέση του κουτιού, έχω εξαιρετικές εντυπώσεις μέχρι τώρα.

Έχω χάσει περίπου 2 κιλά διατηρώντας τη δύναμη μου και έχει εξαφανιστεί τελείως το όποιο λιπάκι είχα στους κάτω κοιλιακούς και πίσω χαμηλά στη μέση. Ξέρετε αυτό που δεν φεύγει με τίποτα όσο και να λιώσεις στη διατροφή και την αερόβια.

Appetite Suppression που σου επιτρέπει να κάνεις τη διατροφή σου χωρίς χωρίς την ανάγκη για τη παραμικρή ατασθαλία!

Δεν είναι μαγικό, πρέπει να είσαι ήδη χαμηλά σε λίπος (-10%) αλλά μπορώ να το προτείνω ανεπιφύλακτα, κάνει δουλειά.

Ήδη παρήγγειλα το δεύτερο κουτί.

Υ.Γ. Έχω την αμερικανική έκδοση.

ΠανοςΒ
30-08-13, 12:56
Απο τσιτες, φοκους;

Mikekan
30-08-13, 13:13
Tσίτες όχι, έχει μία σταθερή ροή ενέργειας, μία αίσθηση well being γενικώς χωρίς καθόλου jitters.

Focus τίποτα και γενικά δεν νομίζω ότι κάνει και πολλά σαν Pre.

Να πω και κάτι άλλο. Ακολουθούσα carb cycling πριν το alphamine και τις Low μέρες που είχα περίπου 100γρ υδατάνθρακα δεινοποαθούσα στη κυριολεξία. Δεν τελείωναν.

Με το alphamine μένεις για πλάκα στα 100γρ και χαμηλότερα, χωρίς να αισθάνεσαι καμία κόπωση.

ΠανοςΒ
30-08-13, 13:17
Οκ, μ´αρεσει για πιο μετα!

Mikekan
30-08-13, 13:18
Το αμερικανικό με τη γιοχιμβίνη όμως! ;)

pwnageseason
09-09-13, 10:25
Τελειώνει σε λίγες μέρες ο κύκλος με το lean xtreme. Περίπου 4 εβδομάδες κράτησε. Θέλω να βάλω το alphamine της pes(ευρωπαική έκδοση). Είμαι στις 2200 θερμίδες κ ο υδατάνθρακας όλες αυτές τις μέρες είναι σταθερός εκτός από τις off μέρες. Δεν κάνω carb cycling. Απλώς έλεγα αφού τελείωσα με κύκλο lean xtreme αν θα υπήρχε πρόβλημα να ξεκινήσω για 30 μέρες κύκλο με alphamine και μετά να κλείσω. Από συμπληρώματα whey πολυβιταμίνες και κρεατίνη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

leftis
09-09-13, 11:49
Τελειώνει σε λίγες μέρες ο κύκλος με το lean xtreme. Περίπου 4 εβδομάδες κράτησε. Θέλω να βάλω το alphamine της pes(ευρωπαική έκδοση). Είμαι στις 2200 θερμίδες κ ο υδατάνθρακας όλες αυτές τις μέρες είναι σταθερός εκτός από τις off μέρες. Δεν κάνω carb cycling. Απλώς έλεγα αφού τελείωσα με κύκλο lean xtreme αν θα υπήρχε πρόβλημα να ξεκινήσω για 30 μέρες κύκλο με alphamine και μετά να κλείσω. Από συμπληρώματα whey πολυβιταμίνες και κρεατίνη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων



Δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα, απλά πιστεύω καλύτερα θα ήταν να τα είχες στον ίδιο κύκλο συνεργιστικά.

pwnageseason
09-09-13, 11:53
Αυτό ήθελα να κάνω, αλλά υπάρχει και η έλλειψη χρημάτων ..

kazabubu
17-09-13, 20:21
κλεινω μια εβδομαδα σημερα.
Απο ορεξη μπορω να πω οτι εχει μειωθει δραματικα.
Απο απωλεια λιπους λιγα πραγματα.
Απο γευση πολλή φαρμακιλα.
Απο τσιτες δινει μια καθαρη ενεργεια χωρισ να ανεβαζει παλμους και να κανει πονοκεφαλουσ.
Εχω την ευρωπαικη εκδοση ΟΧΙ την εκδοση με γιοχιμβινη.

Mikekan
17-09-13, 20:50
Αλήθεια σου βγάζει φαρμακίλα? Εμένα με εντυπωσίασε, θα μπορούσα να το πίνω απλά για τη γεύση! Εγώ είχα τη Rasberry Lemonade.

Mαλιστα έβαζα παγωμένο νερό και τριμμένο πάγο και ήταν super!

ArgoSixna
17-09-13, 22:34
Γευση 100/10 και δεν ειναι τυπογραφικο λάθος!! :bowdown::bowdown: Δεν ξέρω τι , αλλά έχει κάτι το πολύ ωραίο!!Rasberry lemonade νομιζω!


Λες να το ξαναπαρουμε , να ριχνουμε ενα σκουπ οταν βγαινουνε εξω αντι για καφε :shock:

Mikekan
17-09-13, 22:37
Άνετα! :green:

Περιμένω την άλλη γεύση από μέρα σε μέρα, αλλά θα την τρέξω σε κανά δίμηνο!

kazos_GR
14-10-13, 18:15
οποιος μπορει ενα πμ να μου πει απο που μπορω να παραγκιλω την αμερικανικη εκδοση

Nikosportara
11-12-13, 20:52
ρε μαγκες το αμερικανικο απο που μπορω να το προμηθευτω κι ποσο πρεπει να περιμενω για να ερθει

ArgoSixna
11-12-13, 22:09
το εχει στα xtreme κανε ενα τηλεφωνο πρωτα ομως. εγω πηρα την ελληνικη εκδοση χωρις γιοχιμβινη απο τον Ηρακλη και με αφησε πολυ ικανοποιημενο. δεν το χρησιμοποιησα ως λιποδιαλυτη ομως και γι αυτο δεν ηθελα την γιοχιμβινη.

ArgoSixna
11-12-13, 22:10
μαικ περιμενω ενα fruit punch , λες να ειναι καλη η γευση οπως το αλλο;;

Mikekan
11-12-13, 22:46
Σίγουρα θα ειναι καλή! Εχω διαβάσει παρα παρα πολλα reviews και οι χρήστες ειναι μοιρασμένοι για το ποια γεύση ειναι η καλύτερη!

Και εγω αυτή εχω καβατζα. Πάντως η άλλη ειναι απίστευτη!

Nikosportara
12-12-13, 00:51
εχει στα ΧΤΡΕΜΕ την αμερικανικη????

Nikosportara
12-12-13, 00:53
δλδ να τους παρω τηλ για να τους διευκρινισω οτι θελω την αμερικανικη εκδοση???

Mikekan
12-12-13, 23:34
Τσάμπα κόπος δεν θα ξέρουν καν οτι υπάρχουν δυο εκδόσεις και θα σου δώσουν αυτή που έχουν λέγοντας σου οτι ειναι η αμερικανική. Στανταράκι αυτό.

Nikosportara
13-12-13, 14:30
και απο που θα το προμηθευτω το αμερικανικο ??? ξερεις??

Mikekan
13-12-13, 15:45
Πάει και αυτό?

http://www.usatoday.com/story/news/nation/2013/11/21/pes-recalls-aegeline-supplements-enhanced-and-alphamine/3663271/

Nikosportara
13-12-13, 16:34
ρε φιλε τι ν πω οτι πιανει και βοηθαει το βγαζουν νοθευμενο....

GEOP13
13-12-13, 16:40
Πάει και αυτό?

http://www.usatoday.com/story/news/nation/2013/11/21/pes-recalls-aegeline-supplements-enhanced-and-alphamine/3663271/

μαικ για κάνε ένα τρανσλειτ τι λέει μες στις άκρες? αν είναι να στοκάρουμε :P

Nikosportara
13-12-13, 16:46
απο οτι καταλαβα φιλε απεσυραν παρτιδες του εν λογω προιοντος γτ βρηκαν παραξενη ουσια..

Nikosportara
13-12-13, 16:50
aegeline απαγορευμενη απο FDA δηλαδη τον ΕΟΦ της αμερικης

ArgoSixna
13-12-13, 16:59
Δεν μιλαει για απαγορευμενη ουσια αλλα για μη εγκεκριμενη απο τον ΕΟΦ εκει.

Αυτο καταλαβα εγω

Mikekan
13-12-13, 16:59
Βρήκαν σε ορισμένες παρτίδες μία ουσία που έχει το OxyElite Pro που επίσης αποσύρθηκε αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν αυτή είναι η ουσία που προκαλούσε τα προβλήματα στο OxyElite Pro.

Συγγνώμη ρε παιδιά, τι εννοούν σε ορισμένες παρτίδες? Άλλα βάζουν στη μία παρτίδα άλλα στην άλλη? Μα σε τι κόσμο ζούμε πια? :green:

Nikosportara
13-12-13, 17:00
σοζ αυτο εννουσα απλα το πα καπως χοντρα :thumbup::thumbup:αμα ηταν απαγορευμενη τωρα θα μασταν:shock:

Nikosportara
13-12-13, 17:01
ετσι εξηγειται που σε ολα τα reviews στην αμερικη τα προιοντα ειναι αποτελεσματικα

ArgoSixna
13-12-13, 17:03
Μαικ μεγαλοι αντριπροσωποι συνηθως νοθευουν συγκεκριμενα προιοντα ωστε να τρελανει ο κοσμος με θετικα review και να αρχιζουν να ψωνιζουν ολοι. Συνηθως βγαζουν τις πρωτες παρτιδες και μετα οι υπολοιπες ειναι κανονικες.

Μην απορεις που αρκετοι δεν ειδαν κατι με 3σκουπ craze..

GEOP13
13-12-13, 18:30
εγώ πιστεύω ότι για όλα φταίει ο Μιχάλης ότι του "αρέσει" αποσύρεται (π.χ αυτό κ το craze) :P:P:P

Mikekan
13-12-13, 19:09
Τυχαίο? δεν νομίζω! :green:

Εντάξει, αυτο που εχω καβατζώσει για το καλοκαίρι δεν ειναι μέσα στις παρτίδες που εχει για ανάκληση στο site της η PES. :rolf:

Numerouno
14-12-13, 07:35
Η ιστορια ξεκινησε ως εξης: Το OxyElite PRO ειχε κατηγορηθει στην Χαβαι (αποκλειστικα) οτι προκαλουσε βλαβη στο συκωτι-υπατιτιδα-κλπ. Ετσι, η FDA, προσπαθησε να βρει ποιο απο τα συστατικα ειναι συνθετικο, και δεν ειναι δοκιμασμενο. Ο κληρος επεσε στο συστατικο aegeline, διχως ομως, να εχει αποδειχθει κατι. Με λιγα λογια ολη αυτη η δουλεια εγινε για τα ματια του κοσμου. Η ιστορια κανει μπαν, οτι, εφταιγε κστι αλλο εκει στη Χαβαι(πχ μολυσμενο νερο) ή αγορασαν μουφες oxyelite.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

ArgoSixna
16-12-13, 16:29
Ωραια σημερα το πηρα , δεν ειναι μεσα στην λιστα η παρτιδα απο το δικο μου!! :thumbup:

ArgoSixna
23-12-13, 04:35
Δεν μου εδωσε ουτε το 50% απ οτι περιμενα , μην πω οτι δεν μου εδωσε τιποτα μετα απο 3 μερες δοκιμης.

Ή το προηγουμενο ηταν καλή παρτιδα(θα το κοιταξω αυριο) ή δεν ξερω και εγω τι παιζει..

το εχω στην ακρη για αργοτερα απλα ηθελα να δοκιμασω την γευση και επειδη δεν ειδα τπτ το πηρα αλλες 2 μερες..

Nikosportara
22-01-14, 20:05
ρε παιδια ξερετε κανενα καλο αμερικανικο σιτε αγορων συπληρωματων γτ προσπαθησα να αγορασω ενα θερμογεννετικο λιποδιαλυτη και επιεδη ειχε μαλλον yohimbine δεν επιτρεπετε λεει ι αποστολη συμφωνα με τους νομους τις χωρας μας..εσυ φιλε απο που πηρες το αλφαμινε το αμερικανικοα..αν μπορεις φιλε στειλε pm .. thx!

ArgoSixna
22-01-14, 21:43
Eγω παντως δεν εχω το αμερικανικο .

Δεν μου εδωσε απολυτως τιποτα αυτην την φορα.

Περα απο κατι αμινοξεα για intra workout , δυσκολα να ξαναγορασω συμπληρωματα διατροφης.

Nikosportara
22-01-14, 23:07
ρε γινονται ελενχοι στο τελωνειο??/αοιγουν το κουτι και βλεπουν τι εχει μεσα???

nikoskaz
30-01-14, 19:55
[QUOTE=Nikosportara;769996]ρε γινονται ελενχοι στο τελωνειο??/αοιγουν το κουτι και βλεπουν τι εχει μεσα???[/QUOTE

Ανοιγουν λεει !!! Εμενα μου ανοιξαν περυσι μια παραγγελια απο αμερικη και δεν ειχα τιποτα περιεργο απλα βρηκα πολλα πραγματα μισυ τιμη και τα πηρα ! Τα στειλανε και στον ΕΟΦ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΕΛΕΓΧΟ .... δεν πηρα τιποτα τελικα , χαθηκαν !! Γι αυτο και δεν ξαναπαραγγελνω απο αμερικη μονο ευρωπαικη ενωση !

BODYMPAL
30-01-14, 23:31
σε συνδυασμό με lean xtreme έχω ακούσει τα καλύτερα!τι ξέρετε πάνω στο θέμα??Εχω ενα lean και δεν ξέρω όταν φτάσει η ώρα με τι να το συνδυάσω....

ArgoSixna
27-02-14, 12:19
Αυτο εδω εχει αλλαξει εργοστασιο , θα ενημερωσω πιο αναλυτικα οταν βρω χρονο.

cuntface
28-02-14, 19:09
αμα του ριξεις μεσα 40mg γερανιο και γιοχιμπινη 20mg θα ναι μπομπα??

ArgoSixna
28-02-14, 19:47
Λοιπον το 1ο που ειχα δοκιμασει μου ειχε αφησει μονο θετικες εντυπωσεις.
Το 2ο που ουτε το μισο δεν δοκιμασα , ηταν λες και δεν το επαιρνα.
Μιας και τα συστατικα παραμενουν ιδια , μπορω να πω οτι το μονο που δουλευει τελικα σε αυτο ηταν η ωραια γευση του:green: (raspberry lemonade γιατι το fruit punch δεν πιανει μια μπροστα την πρωτη)

Οπως εκανα ενα ξεκαθαρισμα στην βιβλιοθηκη για να το δωσω ειδα οτι η συσκευασεις ειναι διαφορετικες και το εργοστασιο παρασκευης εχει αλλαξει .

Επιπλεον το καινουριο εχει N-coumaroyldopamine , ενω το προηγουμενο δεν ειχε.

Αγοραστηκαν και τα 2 απο το ιδιο , ελληνικο eshop με διαφορα κατι μηνες.

Δεν ειναι η εκδοση με την γιοχιμβινη

Γερανιο με γερανιο διαφερει , αν πετυχεις καποιο καλο ενημερωσε! Αλλα μιας και ειναι απαγορευμενα ολα αυτα , γερανιο γιοχιμβινη πιστευω ειναι καλυτερα να πας κατευθειαν για εφεδρινη.

Mikekan
28-02-14, 23:24
Εγώ θα έλεγα ότι είναι επικίνδυνο να βάλει κάποιος γεράνιο και yohimbe μέσα στο Alphamine, είναι πάρα πολλά τα stims.

Προσωπικά και με το alphamine μόνο του, ή έκδοση με yohimbe, με πιάνουν ταχυπαλμίες.

nikoskaz
15-05-14, 12:13
Μετα απο 11 μερες και σε πληρη δοση (3σκοουπ) με tt-33 δεν ειδα μεγαλη διαφορα , εχω κολλησει στα -2 κιλα που εχασα τις πρωτες μερες !!! Δινει ενεργεια αρκετη , μετρια μειωση της ορεξης και καθολου ιδρωτα! το dexaprine μονο του ηταν σαφως καλυτερο και πιο γρηγορο στην απωλεια βαρους !!! Να δοκιμασω στο ''καπακι'' αλλον λιποδιαλυτη με διεργερτικα ? Να σημειωσω οτι δεν με χαλανε τα διεγερτικα , δεν εχω ταχυπαλμιες ζαλαδες και τετοια!

Mikekan
15-05-14, 12:15
Έχεις την έκδοση με Γιοχιμβίνη?

Έκανες fasted cardio ή απλά το έπαιρνες με άδειο στομάχι και δεν έτρωγες για μισή ώρα όπως λέει η συσκευασία?

kazos_GR
15-05-14, 12:17
εγω παντως με 1 scoop και 5mg yohin. 45 λεπτα διαδρομο γινομε μουσκεμα μιλαμε για πολυ ιδρωτα πριν το αρχισω ναι μεν ιδρωνα αλλα δεν ηταν τοσο εντονο....

Mikekan
15-05-14, 12:18
Kαι εγώ το ίδιο. 2 Scoop και μετά από μισή ώρα fasted cardio για 45 λεπτά.

nikoskaz
15-05-14, 12:27
Οπως λεει η εταιρια , το πρωι 2 σκουπ με αδειο στο μαχι 30λ μετα πρωινο . μετα παω στη δουλεια , μεσημερι παω γυμναστηριο οπου και περνω το 3ο σκουπ . εννοειται κανω αεροβιο (35λ) σε σταθερο ρυθμο ποδηλατο στο τελος της προπονησης . και διατροφη προσεχω . οτι εκανα παντα δηλ τετοια περιοδο , μεσα σε 4 εβδομαδες εχανα 5-6 κιλα (απο 79 πηγαινα 72-73) . επειδη εχω καβατζα και το dexaprine xr σκεφτομουν να το σταματησω (11μερες το περνω) και να ξεκινησω απο αυριο το dexaprine. τι λετε?? η να περιμενω να κλεισω το μηνα με αυτο ? αν το κανω αυτο ομως ποτε μπορω να ξεκινησω το dexaprine? πρεπει να περιμενω 4 εβδομαδες οφ??

Mikekan
15-05-14, 12:29
Φίλε είναι λάθος αυτό. Το κουτί λέει τουλάχιστον μισή ώρα αλλά αυτό απέχει πάρα πολύ από το ιδανικό το οποίο είναι να μείνεις όσο το δυνατόν περισσότερη νηστικός και να κάνεις fasted cardio. Εννοείται το πρωί με το που θα ξυπνήσεις.

nikoskaz
15-05-14, 12:41
μαλιστα , δεν κανουμε τιποτα δηλ ετσι. παντως ετσι χρησιμοποιουσα το dexaprine και ημουνα μια χαρα! μπορω να το αλλαξω τωρα η πρεπει να μεινω λιγο οφ απο λιποδιαλυτη ?

Mikekan
15-05-14, 12:48
Άλλο το πρωτόκολλο λειτουργίας του ενός άλλο του άλλου.

Εγώ θα σου έλεγα να τελειώσεις το alphamine με το σωστό τρόπο, να κάνεις ένα off 10 μερούλες, και μπαίνεις στο άλλο.

nikoskaz
15-05-14, 12:54
οκ φιλε μου σ ευχαριστω για το χρονο σου!!! :)

Mikekan
15-05-14, 12:57
Να είσαι καλά Νίκο!

dromeas
19-05-14, 17:25
μπορει να συνδυαστει αφοβα με το high volume της athletix ετσι?προκειται για πρε χωρις στιμς

nikoskaz
19-05-14, 18:42
μπορει να συνδυαστει αφοβα με το high volume της athletix ετσι?προκειται για πρε χωρις στιμς

το alphamine απο μονο του ειδικα αμα το τρεξεις με 3 σκουπ (2 πρωι και ενα πριν την προπονηση) θα σε καλυψει πληρως σε ενεργεια , τωρα αν το συγκεκριμενο πρε που ρωτας ειναι για ''φουσκωματα'' και αυξηση της δυναμης τοτε βαλε κρεατινη καλυτερα κατα τη γνωμη μου , φθηνη και αποτελεσματικη!

Mikekan
19-05-14, 19:25
Nαι μπορεί να συνδυαστεί με Pre χωρίς stims.

dromeas
27-05-14, 01:11
το ειχα αγορασει πριν πολυ καιρο αλλα δεν το χρησιμοποιω συνεχεια γιατι ειχε απαισια γευση.ομως η αγματινη και η κιτρουλινη που περιεχει μου αρεσουν σαν συστατικα στα πρε για αυτο και θελω σε μερικες προπονησεις όπως χερια ή ώμους να το χρησιμοποιω.γενικα κανενα πρε η λιπο δεν με πιανει στο κομματι της ενεργειας.τα χρεισιμοποιω για το φοκους και την ορεξη αντιστοιχα.ευχαριστω παντως

Mikekan
09-06-14, 08:30
Αγματίνη? Κιτρουλίνη? Απαίσια γεύση? Pre? Σίγουρα μιλάς για άλλο προϊόν. :green:

dromeas
09-06-14, 10:47
https://www.tfsupplements.com/static/store/legacy_wysiwyg_img/High%20Volume%20Label.jpg

Mikekan
09-06-14, 10:55
Tώρα κατάλαβα, το high Volume εννοείς, νόμιζα ότι μίλαγες για το alphamine!

andreasaxo
03-07-14, 18:22
Δοκίμασα 1 scoop σε γεύση fruit punch.

Διαλυτοτητα 10/10
Γευση 10/10 (απαίσιο)
Focus 3/10
Ενεργεια 3/10

Σε αντίθεση με το Lipo 6 Unlimited που έγραψα πριν γι'αυτο, το Alphamine το πείρα επίσης μισή ώρα πριν το αερόβιο νηστικός, το αερόβιο έγινε στης 8 το πρωί.
Χασμουριόμουν συνέχεια κατά την διάρκεια του αερόβιου.

Mikekan
03-07-14, 19:09
Ρε φίλε δεν είναι Preworkout, τι focus και ενέργεια? :unsure:

Γεύση 10/10 ή απαίσιο?

andreasaxo
03-07-14, 20:11
Ρε φίλε δεν είναι Preworkout, τι focus και ενέργεια? :unsure:

Γεύση 10/10 ή απαίσιο?

Πολλοί λιποδιαλυτές με ξυπνάνε, μου δίνουν ενέργεια στο αερόβιο, πλέον σπάνια παίρνω, αυτά ήταν δήγματα.
Έκανα αντιγραφή επικόλληση τα του Lipo 6 Unlimited για να μην τα ξανά γράφω, άλλαξα μόνο τα νούμερα, αλλά ξέχασα από το Lipo 6 Unlimited την λέξη ''(απαίσιο)'' χαχαχαχαχααχαχ.

andreasaxo
03-07-14, 20:45
Πολλοί λιποδιαλυτές με ξυπνάνε, μου δίνουν ενέργεια στο αερόβιο, πλέον σπάνια παίρνω, αυτά ήταν δήγματα.
Έκανα αντιγραφή επικόλληση τα του Lipo 6 Unlimited για να μην τα ξανά γράφω, άλλαξα μόνο τα νούμερα, αλλά ξέχασα από το Lipo 6 Unlimited την λέξη ''(απαίσιο)'' χαχαχαχαχααχαχ.

Τώρα το focus στα pre workout νομίζω είναι το πόσο ποιο μεγαλόσωμος φαίνεσαι κατά την διάρκεια της προπόνησης.
Στα fat burner όταν λέω focus εννοώ το ξύπνημα που σου δίνη και την ώθηση, το λέω λάθος αυτό ε;
Δεν ξέρω πως αλλιώς να το αναφέρω, διαύγεια να το πω;
Από τα διεγερτικά που έχουν κάποια pre workouts και κάποια fat burners.

COBRA_STYLE
22-04-15, 14:17
Tελικα αυτο πλεον αξιζει μετα απο τα τοσα κυμματα που χει περασει?Ψαχνω να βρω κατι τωρα αυτης της φιλοσοφιας για λιποδιαλυση-θερμογεννεση κτλ κτλ....μιας και εφε δε βρισκω πουθενα εδω Ελλαδα τουλαχιστον.

Billys51
22-04-15, 17:42
Τι bodyfat εχεις? Αν εισαι πανω απο 12-13 δν νομιζω να δεις τρελες διαφορες πανω σου.Παντως απο Ελλαδα η εκδοση του alphamine ειναι χωρις γιοχιμπινη:thumbup:

co5tas
27-04-15, 10:02
Παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω την εκδοση με yohimbine???

Billys51
27-04-15, 14:38
Ψάξε από εξωτερικό θα έχει σίγουρα

ArgoSixna
27-04-15, 15:29
To ευρωπαικο χωρις την γιοχιμβινη για τους α2 ανταγωνιστες φαινεται να ειναι πατατα , αλλα επειδη εχει ανεβασμενες τις ποσοτητες στα υπολοιπα συστατικα (βγαζει 1567-1577μγ και στις δυο εκδοσεις) , θα ειναι παλι καλο.
Στα χαρτια αυτο.

Στην πραξη , επειδη εχω δοκιμασει και τα δυο μπορω να πω οτι η ευρωπαικη εκδοση ειναι "πιο φαιλ πεθαινεις".

co5tas
30-04-15, 10:51
παιδια μπορειτε να βοηθησετε λιγο ? δεν ξερω πως να βρω την αμερικανικη εκδοση ... αν το παρω απο εξωτερικο δεν θα ειναι πολλα τα μεταφορικα ή τελωνειο ?

mazas
01-05-15, 14:32
Παιδια καλο μηνα σε ολους !!!Σκοπευω να αγορασω αυτο το προιον αλλα δεν εχω αποφασισει αν πρεπει να αγορασω την εκδοση με τη γιοχιμβινη απο αμερικη η την ευρωπαικη εκδοση που δεν περιεχει τη γιοχιμβινη...Τι παραπανω θα μου δωσει η γιοχομβινη?Απο αυτα που διαβασα καταλαβα οτι σου κοβει τη πεινα..μηπως και η ευρωπαικη εκδοση ειναι εξισου καλη ?

Mikekan
04-05-15, 13:40
Την Αμερικανική μη το ψάχνεις καν.

jose3
03-12-15, 17:45
mazas το γιοχιμπι ειναι διεγερτικο αλλα σε καποιους ανθρωπους(μεταξυ των οποιων εγω αλλα και του beefmeup αν θυμαμαι καλα)εχει καποια οχι τοσο
καλα side effects
Η Alphamine (οπως και οτι εχω δοκιμασει απο pes) ειναι υπερεκτιμημενη
Καποιος φιλος μου ομως ξετρελαθηκε με το συγκεκριμενο