RUHL
10-08-08, 12:26
Kερδησε ο X-man
1os
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/1111111111111.jpg
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/5243.jpg
2os Dennis james εμφανη αδυνατησμενος θυσιαζοντας αρκετο ογκο
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/5244.jpg
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/_MG_7886.jpg
3οςDavid Henry
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/5246.jpg
4ος Darrem Charles
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/_MG_7797.jpg
5ος
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/_MG_7740.jpg
FINAL RESULTS
1. Toney Freeman (31)Προκριση για Olympia
2. Dennis James (34)Προκριση για Olympia
3. David Henry (58)Προκριση για Olympia
4. Darrem Charles (84)
5. Fouad Abiad (106)
6. Tarek Elsetouhi (85)
7. Flex Lewis (98)
8. Jaroslav Horvath (135)
9. Marcos Chacon (145)
10. Quincy Taylor (165)
11. Frederic Sauvage (169)
12. Paul Baker (164)
13. Mark Dudale (181)
14. Roc Shabazz (168)
15. Bob Weatherall (262)
202 class
FINAL RESULTS
1. David Henry (20)
2. Flex Lewis (40)
3. Jaroslav Horvath (74)
4. Tricky Jackson (69)
5. Roc Shabazz (72)
6. Steve Namat (83)
7. Mike Valentino (109)
8. Khalidi Almhsinawi (121)
9. Guy Ducasse (125)
10. Daron Lytle (155)
11. Jeff Long
12. Nathan Wonsley
13. Pablo Arevalo
14. Raul Carrasco
15. Vonne Francis
1os
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/1111111111111.jpg
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/5243.jpg
2os Dennis james εμφανη αδυνατησμενος θυσιαζοντας αρκετο ογκο
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/5244.jpg
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/_MG_7886.jpg
3οςDavid Henry
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/5246.jpg
4ος Darrem Charles
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/_MG_7797.jpg
5ος
http://i277.photobucket.com/albums/kk50/RUHL_2008/_MG_7740.jpg
FINAL RESULTS
1. Toney Freeman (31)Προκριση για Olympia
2. Dennis James (34)Προκριση για Olympia
3. David Henry (58)Προκριση για Olympia
4. Darrem Charles (84)
5. Fouad Abiad (106)
6. Tarek Elsetouhi (85)
7. Flex Lewis (98)
8. Jaroslav Horvath (135)
9. Marcos Chacon (145)
10. Quincy Taylor (165)
11. Frederic Sauvage (169)
12. Paul Baker (164)
13. Mark Dudale (181)
14. Roc Shabazz (168)
15. Bob Weatherall (262)
202 class
FINAL RESULTS
1. David Henry (20)
2. Flex Lewis (40)
3. Jaroslav Horvath (74)
4. Tricky Jackson (69)
5. Roc Shabazz (72)
6. Steve Namat (83)
7. Mike Valentino (109)
8. Khalidi Almhsinawi (121)
9. Guy Ducasse (125)
10. Daron Lytle (155)
11. Jeff Long
12. Nathan Wonsley
13. Pablo Arevalo
14. Raul Carrasco
15. Vonne Francis