PDA

Επιστροφή στο Forum : AAKG 1000 (Biotech Usa)



demaio13
22-08-12, 21:45
52684




52685


Γνωρίζει κανείς για το συγκεκριμένο προιόν?Το πήρα σήμερα πρώτη φορα.Μου φάνηκε καλή περίπτωση από θέμα τιμής και είπα να το δοκιμάσω

beefmeup
23-08-12, 01:50
δεν κανει τπτ μαν..

demaio13
23-08-12, 17:11
δεν κανει τπτ μαν..

το εχεις δοκιμασει?

nikosg7
23-08-12, 17:56
Αργινινη σκετη ειναι ... μονο πρηξιματα θα χεις κ αν τα χεις κ αυτα... αν παιρνεις πρωτη φορα θα σε πιασει η αν εχεις καιρο να παρεις ... αλα περα παο πρηξιμο δεν νομιζω να δεις κατι αλλο π.χ ενεργεια η focus ξεχνα το ..

andrikos3kala
23-08-12, 18:06
δεν κάνει τπτ το έχω δοκιμασει λίγο στην αρχη αλλά μετα σταθερά δεν μ έδινε τπτ

demaio13
24-08-12, 18:04
ειχα κανενα 3μηνο να παρω pre-workouts.το πηρα 2-3 φορες αλλα ακομα ειναι αρκετα νωρις για αποτελεσματα

Source Of Energy
28-01-14, 14:34
Ας ξεθάψω λίγο το θέμα;P
Ναι η αλήθεια είναι πως δεν κάνει και πολλά! θα μου πείτε τι περιμένεις να δεις...
Αλλα και σαν μέγιστη δοσολογία που το είχα χρησιμοποιήσει παλαιότερα 5tabs(είμαι 90kg) είδα ελαφρά καλύτερη κυκλοφορία του αίματος..
Τωρα αν είναι να αγοράζεις καθε τρείς και λίγο απο μια συσκευασία για ήπια αποτελέσματα όχι δεν αξίζει!!

cuntface
28-01-14, 15:03
Ας ξεθάψω λίγο το θέμα;P
Ναι η αλήθεια είναι πως δεν κάνει και πολλά! θα μου πείτε τι περιμένεις να δεις...
Αλλα και σαν μέγιστη δοσολογία που το είχα χρησιμοποιήσει παλαιότερα 5tabs(είμαι 90kg) είδα ελαφρά καλύτερη κυκλοφορία του αίματος..
Τωρα αν είναι να αγοράζεις καθε τρείς και λίγο απο μια συσκευασία για ήπια αποτελέσματα όχι δεν αξίζει!!

πως ακριβως ειδες την καλυτερη κυκλοφορια του αιματος?

Source Of Energy
28-01-14, 15:22
πως ακριβως ειδες την καλυτερη κυκλοφορια του αιματος?

Λες να εκανα λαθος; :)


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Source Of Energy
29-01-14, 12:31
πως ακριβως ειδες την καλυτερη κυκλοφορια του αιματος?

Καλοπροαίρετα στο είπα!!!! ......

smikele
02-04-14, 00:56
Καλησπέρα αγόρασα αυτό το προϊόν πριν μερικές μέρες κυρίως από περιέργεια γιατί ήθελα να αυξήσω την αντοχή μου στην 2 ωρη αερόβια προπόνηση στο kick- boxing.. αλλά δεν είδα ούτε στο χιλιοστό διαφορά (αναφερω οτι δεν εχω πάρει ποτέ μου κανένα είδος νιτρικού και είναι και ένας τομέας που δεν έχω την παραμικρή ιδέα. )

Σας Παραθέτω κάποιες λεπτομέρειες.

Λεπτομέρειες:

Το AAKG 1000mg είναι μονοξείδιο του αζώτου για χρήση πριν την προπόνηση από αθλητές. Ενισχύει την ανάπτυξη δύναμης, αντοχής και παροτρύνει για ανώτερα επίπεδα ενέργειας. Κάθε ταμπλέτα περιέχει 1000mg AAKG (L-Αργινίνη άλφα κετογλουταρικού).

Τι είδους αποτελέσματα πρέπει να περιμένετε με το AAKG 1000mg;

Το AAKG προσφέρει πολλά πλεονεκτήματα: αυξανόμενο μέγεθος μυών, εξαιρετική μυϊκή ανάπτυξη, αγγειοδιαστολή, αυξημένη μυϊκή δύναμη, βελτίωση μεταφοράς οξυγόνου, καλύτερη σεξουαλική υγεία, ενίσχυση της αυξητικής ορμόνης, μεγαλύτερη αντοχή.


Δοσολογία:

Σαν συμπλήρωμα διατροφής, παίρνετε μία έως τρεις ταμπλέτες πριν την προπόνηση. Ξεκινήστε με μία ταμπλέτα έτσι ώστε να αξιολογήσετε την ανοχή σας

xristosgaz
02-04-14, 01:04
Αν περιμενες δυναμη κτλ....δεν προκειται να δεις κατι.Προσωπικα με βοηθαει στην κυκλοφορια του αιματος και την αποκατασταση.Γενικα δεν το θεωρω αχριστο σαν συμπληρωμα αλλα υπαρχουν και πιο βασικα. 1 πριν την προπονηση και ενα πριν τον υπνο επαιρνα.