PDA

Επιστροφή στο Forum : Detonate (Gaspari Nutrition)



sobral
26-08-12, 01:37
http://assets.bodybuilding.com/store/deploy/images/brands/gaspari/detonate/detonate-top-banner.jpg


WHEN WAS THE LAST TIME YOU SAID "WOW" WHEN YOU TOOK A FAT BURNER?

Think about it. When is the last time you had full faith in the fat burner you're spending your hard earned money on? Even then, is there any assurance like a clinical study on the formula which says it's safe and effective? Not many companies out there can answer these questions for you in confidence until Detonate.

Rarely is such pure innovation presented with unrivaled effectiveness that's been clinically studied. We welcome the question "is it legit?" or "does it work?" Hell yeah it works. Detonate is the real deal ladies and gentlemen and is far beyond just another over caffeinated version of everything else out there on the market.
CLINICAL STRENGTH PERFORMANCE YOU'LL FEEL RIGHT AWAY*

Detonate is clinically studied and science-backed. This is not another "me too" formulation relying on the usual suspects to drive its effectiveness. This isn't a "concentrated" formulation either. This is just pure raw energy that has an undeniable "WOW" factor that only needs to be taken once in the morning.

Once you try Detonate, you'll know exactly what we're talking about. The sensory experience is truly amazing and you'll feel it right away. Gaspari Nutrition is known for its innovation and Detonate is just more proof of why we have a reputation of making some of the best products around the world. You expected it and we delivered it!

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

What type of results can I expect from DETONATE?

From the first dose, you'll notice a strong stimulant and sensory effect.* Our clinical studies have demonstrated support for weight loss and lean body mass recomposition over a four week period when following the directions correctly.*

Is the DETONATE formula based on real human clinical trials?

Yes, Detonate has two clinical trials to support its formulation and safety. Gaspari Nutrition is well known for its 3rd party clinical trials and many more are planned in the future to better serve you by providing accurate claims.

Can I stack DETONATE with other products?

Yes. DETONATE stacks well with BCAA products like AminoLast, Myofusion Probiotic Series, etc. It should not be taken with other products that contain stimulants such as caffeine.

How do I take DETONATE?

Take 1-2 capsules on an empty stomach before breakfast. Due to the potential potency, begin by taking 1 capsule before breakfast for the first three days and add 1 capsule before breakfast should the need arise. Please DO NOT USE THE PRODUCT FOR LONGER THAN 4 WEEKS FOLLOWED BY A 4 WEEK BREAK. Also, do not exceed more than 2 capsules in a 24 hour period. Detonate is a powerful product so please follow all directions and warnings carefully.


Serving Size 1Capsule
Servings Per Container 60

Amount Per Serving
DETONATE™ Proprietary Blend 700mg **
Dendrobium Extract (Stem), B-Phenylethylamine HCL, Tangerine Extract (Fruit), Caffeine Anhydrous, Green Tea Extract (Leaf), Green Coffee Bean Extract, Asian Ginseng (Root), Black Pepper Extract (As BioPerine®) (Fruit).

** Daily Value (DV) not established
Other Ingredients:
Gelatin, Magnesium Stearate, Rice Powder, FD&C Blue No. 1.

τι σας έχω εδώ:green::green: ο νέος λίπο του Rich. Το πρώτο συστατικό πρέπει να ψάξουμε αν λεει τπτ, τα υπόλοιπα είναι γνωστά. Ψιλομάπα μου μυρίζει πάλι...πιο πολύ σαν διεγερτικό για πριν την προπόνηση μου κάνει.

beefmeup
26-08-12, 22:38
Ολο αηδιες..

:thumbup:

sobral
26-08-12, 23:19
+1 :thumbup: κ από μένα...μόλις το είδα μου θύμισε αυτό: http://mhpstrong.com/MHP/images/page_banners/products/dren.png

http://mhpstrong.com/MHP/products/images/suppfacts/DREN.jpg

ποιος ο λόγος να χώνουν σκέτα διεγερτικά στους λίπο τελευταία όλες οι εταιρίες? για τους β2 agonist? δεν ξέρω αλλά πιο πολύ μου αρέσουν άλλα που έχουν coleus forskolin, african mango, evodiamine, black pepper, guggulsterones κτλ. Αυτά δεν έχω καταλάβει για τι προορίζονται. Πιο πολύ για pre μου κάνουν να σου δώσουν τσίτωμα στην προπόνηση.

Marios1991
31-08-12, 19:58
Παιδια εχετε ιδεα απο που να το προμηθευτω (Ευρωπη) ?

cuntface
31-08-12, 20:16
Παιδια εχετε ιδεα απο που να το προμηθευτω (Ευρωπη) ?

μαπα ειναι τι να το κανεις? animal cuts για μενα ο No1 λιπο

kaloploros
12-05-13, 11:01
παιδιά χρόνια πολλά σε όλους είμαι νέος στο χώρο και θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που ξέρετε... είμαι 40 ετών είχα ενα χειρουργείο στην μέση με αποτέλεσμα να πάρω κάποια κιλά στην κοιλιά που δεν μπορώ να τα ξεφορτωθώ με τίποτα, πήγα σε ενα φαρμακείο και ζήτησα ενα λιποδιαλυτη και μου έδωσε αυτό DETONATE THERMOGENIC AMPLIFIER ξέρει να μου πει κάποιος κάτι για αυτό και αν θα κάνει δουλειά? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

sobral
12-05-13, 13:14
παιδιά χρόνια πολλά σε όλους είμαι νέος στο χώρο και θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που ξέρετε... είμαι 40 ετών είχα ενα χειρουργείο στην μέση με αποτέλεσμα να πάρω κάποια κιλά στην κοιλιά που δεν μπορώ να τα ξεφορτωθώ με τίποτα, πήγα σε ενα φαρμακείο και ζήτησα ενα λιποδιαλυτη και μου έδωσε αυτό DETONATE THERMOGENIC AMPLIFIER ξέρει να μου πει κάποιος κάτι για αυτό και αν θα κάνει δουλειά? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?22726-Detonate-(Gaspari-Nutrition)

καλώς ήρθες! δεν ανοίγουμε έτσι θέμα, πέρνα ένα βλέφαρο τους κανόνες του φόρουμ. Ότι θες για το συγκεκριμένο συμπλήρωμα υπάρχει εδώ. :)

kaloploros
12-05-13, 13:25
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?22726-Detonate-(Gaspari-Nutrition)

καλώς ήρθες! δεν ανοίγουμε έτσι θέμα, πέρνα ένα βλέφαρο τους κανόνες του φόρουμ. Ότι θες για το συγκεκριμένο συμπλήρωμα υπάρχει εδώ. :)

σε ευχαριστώ θα το κάνω δεν ήξερα....

manosemty
17-05-13, 09:21
Παιρνω τον εν λογο λιποδιαλυτη εδω και 10 μερες τις πρωτες 4 μερες νομιζα οτι επαιρνα το θαυματουργο ματζουνι! εβραζα ολοκληρος! αλλα τωρα
σχεδον δεν το νιωθω. Να συνεχισω στη συνιστωμενη δοση 2 καψουλες; ειναι ασφαλες να αυξησω τη δοση;

Galazoaiamtos
05-07-13, 13:37
γεια σας παιδια. ειμαι νεος στο φορουμ οπως διαπιστωσατε. λοιπον μετα απο αυστηροτατη διατροφη, εντονη αεροβια ασκηση, και βαρη μεχρι θανατου, και detonate, κατεληξα οτι πιθανον να ειχα τα ιδια αποτελεσματα και χωρις αυτο. ενα θετικο του, οτι λειτουργει πιο πολυ σαν pre, παρα σαν θερμογεννεση. ANIMAL CUTS NO1. με ξεκολλησε απο πολυ δυσκολο σημειο. Επισης black της nutrex. και μια ερωτηση. USN xedra cut hardcore. το εχει δοκιμασει καποιος? παιζει στο επιπεδο του cuts?

Mikekan
21-10-13, 12:26
H ίδια ουσία που βρέθηκε στο craze βρέθηκε και στο detonate. Mας τελείωσε και αυτό!

sobral
21-10-13, 22:13
H ίδια ουσία που βρέθηκε στο craze βρέθηκε και στο detonate. Mας τελείωσε και αυτό!

καιρό τώρα...αλλά βαριόμουν να γράψω πάλι να μπω στην διαδικασία να απαντάω στον καθένα που θα πετάξει το "σιγά το πράγμα". Ισχύει και εδώ η ανάλυση που έκανα στο θέμα με το craze, νομίζω ήμουν κατατοπιστικός. ;) Μάλιστα για να ξέρετε και ένα κουτσομπολιό ο Rich και οι τύποι της DS αγόρασαν από τον ίδιο προμηθευτή το συστατικό...;)

No Fear
21-10-13, 22:18
Προμελετημενο το κολπο δηλαδη!
Μαλιστα....

ArgoSixna
17-11-13, 01:30
Περασα απο ενα μαγαζι οπως γυρνουσα στο σπιτι , ειδα αρκετα detonate και μερικα προιοντα εκατσα χαζεψα λιγακι.. ενιωσα οπως οι γυναικες οταν βλεπουνε γοβες ενα πραμα :turtle::turtle: ..

σκεφτομαι να παρω ενα κουτι να το δοκιμασω , θα ρωτησω αν εχει κανενα δειγμα γιατι περισσοτερο θελω να μου φυγει η περιεργεια. Ειδα απο ατομο που εμπιστευομαι να του δινει βαθμολογία 9.5/10 σε φοκους , ενεργεια , ορεξη απωλεια βαρους.. αν ισχυει η εγγυηση χαμηλοτερης τιμης που λεει θα δοκιμασω και θα στοκαρω μετα αναλογως τι θα μου δωσει.. βεβαια αν το αρχισω θα ειναι μετα απο 24 ιανουαριου..

ArgoSixna
18-11-13, 15:08
Θα το δοκιμασω σημερα , 120$ στο ebay εχει φθασει.. εγω το βρηκα με 45$ περιπου και εχει πολλλλλααα. Αναλογως τι θα μου δωσει σημερα μπορει να στοκαρω καμια 10αρια :green:

GEOP13
20-11-13, 22:51
Θα το δοκιμασω σημερα , 120$ στο ebay εχει φθασει.. εγω το βρηκα με 45$ περιπου και εχει πολλλλλααα. Αναλογως τι θα μου δωσει σημερα μπορει να στοκαρω καμια 10αρια :green:

ρε argo, αφού το έχει χορηγός στην ίδια τιμή ????

marios_all
24-11-13, 23:39
αναμεσα στο animal cuts kai sto detonate πιο λετε να παρω?

ArgoSixna
29-11-13, 14:47
Λοιπον , λογικά δεν επεσα σε "καλή" παρτίδα :turtle::turtle:

Ενα ελαχιστο κοντρολ στην ορεξη μου το εχει δωσει
Με το που το παρεις ακομη και μεχρι την κουζινα να περπατησεις ιδρωνει η περιοχη κατω απο τα χερια.
Στην προπονηση δεν βοηθαει πουθενα , τσιτες δυναμη μηδεν ΙΣΩΣ να βοηθαει να μεινεις περισσοτερη ωρα στο γυμναστηριο.
Κρασάρισμα ελαχιστο εως μηδενικο
Τις πρωτες μερες ημουν πιο ομιλιτικος , σε φαση να περπαταω στο σουπερ μαρκετ και να ψιθυριζω αυτα που σκεφτομουν καπου διαβασα προχθες οτι σε κανει πιο talkative αυτο εδω , και σιγουρα δεν ηταν placebo γιατι δεν το ειχα διαβασει πιο πριν.

Απωλεια κιλων. Πρωτες 8-10(2500)μερες μηδεν. Εριξα θερμιδες στις 1990 και ΝΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ:turtle::turtle:

τα review για απιστευτη δυναμη τσιτες , απωλεια 2 κιλων τις πρωτες 2 μερες κτλ ή ητανε με την "καλη παρτίδα" ή ήτανε υπέρβαροι που απλα εκοψαν θερμιδες και θα τα εχαναν ετσι και αλλιως.

Αν θα το προτινα? Ναι ειναι απο τους 2 "λιποδιαλυτες" που θα ξαναγοραζα. Detonate + Alphamine.
Δεν θα αγοραζα ξανα oxyelitepro , therbuterol , animal cuts , scorch.