PDA

Επιστροφή στο Forum : Trimincil Sculpt Gel



toubanix
11-08-08, 23:44
To υγρό αυτό σπρέι με καφείνη,l-καρνιτίνη και γκουαρανά λέγεται οτι καίει τοπικό λίπος με ψεκασμούς στη συγκεκριμένη περιοχή πρίν και μετά τη προπόνηση.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8496&stc=1&d=1263131768

Η ερώτηση μου είναι ----> ΔΟΥΛΕΥΕΙ ??

Parakelsos
12-08-08, 00:25
Φυσικα...μας δουλευει!

RUHL
12-08-08, 01:24
Φυσικα...μας δουλευει!
+1 lol

Eγω εχω ενα axe αφρολουτρο με γκουαρανα αυτο δουλεει καλυτερα και μυρηζει και ωραια :lol: α εχω ακομα ενα με πρασινο τσαι αφρολουτρο παλι ειναι μοιγμα αλοε βερα πρωτεινη γιαουρτιου και πρασινο τσαι της FA νομιζω για πριν τον υπνο ειναι οτι πρεπει :lol: :lol:

To μονο συμπληρωμα τωρα χωρις πλακα που διαβασα για τοπικο λιπος ειναι το yohimbine hcl δεν βρησκω και το τοπικ στο ββ.κομ αλλα το καταπηνεις δεν το τρηβης πανω την περιοχη αχχαχα

philipposmich
12-08-08, 11:42
Οριστε
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1405&sid=e7a8816ba98469301a90dfc088c6c25b

Antonio
12-08-08, 19:01
Eγω εχω ενα axe αφρολουτρο με γκουαρανα αυτο δουλεει καλυτερα και μυρηζει και ωραια :lol: α εχω ακομα ενα με πρασινο τσαι αφρολουτρο παλι ειναι μοιγμα αλοε βερα πρωτεινη γιαουρτιου και πρασινο τσαι της FA νομιζω για πριν τον υπνο ειναι οτι πρεπει :lol: :lol:


:green: :green: :green:
Θεός αλλά ξέχασες το σαμπουάν με την μπύρα!!!Μην την πιείτε,λουστήτε! :smash:

ioannis1
12-08-08, 21:17
εγω το εχω δοκιμασει και σε συνδιασμο με αεροβια και λιποτροπικα κανει δουλεια τοπικα.γνωμη μου καλα;

RUHL
12-08-08, 22:13
Καλα δεν το αποκλειουμε εντελως εξαλου μεχρι προφατα ειδα με τον x-man να του διοχνει νερα σε ωρες ο παλουμπο!!! με κατι πατεντες

Μπορει σε εσας τους αγωνηστικους να βλεπετε κατι ψηλοδιαφορες στα κατω τον 10% λιπος η στα 6% 5% και πιο κατω που πατε να σε σφηγκει το δερμα η να διωχνει κανενα νερο με την θερμανση αλλα το σημαντικο σε αυτη την προταση ειναι το ποσοστο λιπους αμφηβαλω κατα πολυ αν ο φιλος μας που ρωταει ειναι σε τετοια ποσοστα για να δει εστω και καποια ΕΛΑΧΙΣΤΗ διαφορα.

ioannis1
12-08-08, 22:24
ennoeite οτι εν κανει θαυματα.ισως προσφερει ενα μονο μικρο +.οπως και μια αλοιφη που κυκλοφορουσε καποτε και ηταν πολυ καλη thiomucase.

toubanix
12-08-08, 22:43
ok thnx παιδιά!

isis
12-08-08, 22:51
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8496&stc=1&d=1263131768



To υγρό αυτό σπρέι με καφείνη,l-καρνιτίνη και γκουαρανά λέγεται οτι καίει τοπικό λίπος με ψεκασμούς στη συγκεκριμένη περιοχή πρίν και μετά τη προπόνηση.

Η ερώτηση μου είναι ----> ΔΟΥΛΕΥΕΙ ??

Και εγώ το πρωΐ τρώω μία κουταλιά μέλι και ξαφνικά πρήζομαι και πετάγονται οι φλέβες :shock: , όπως έλεγε και ένας φίλος μου. Καλό θα ήταν να αλλάξεις προμηθευτή. Αν θέλεις κάτι για μείωση υποδόριου λίπους μπορείς να δοκιμάσεις το TargeX TDS. Δε ξέρω αν δουλεύει και πόσο!

xidakis
13-08-08, 15:33
φιλε μου δεν δουλευει!! το ειχα δοκιμασει περυσι το καλοκαιρι που το ποσοστο λιπους μου το ειχα ριξει στο 10% και παλι δεν ειδα καποια διαφορα!!! σε μενα δεν δουλεψε!!

panagiotisf
16-08-08, 17:14
αν το βγαλει η mt σιγουρα θα κανει δουλεια
χιχιχιχχ

jiujitSu
17-08-08, 08:47
Σκετο καφεινη ειναι αυτο.
καλυτερα δες για LipoDerm-Ultra που εχει και καφεινη και yohimbine. Aν δεν δουλεψει αυτο δεν θα δουλεψει κανενα αλλο.

Αν και ειμαι απο τους πιο δυσκολοπιστους ομολογω πως με ενα αλλο τοπικο yohimbinης ειχα δει διαφορα πανω στο τριμηνο.

Το TargeX TDS αν και νομιζω οτι δεν κυκλοφωρει πια βοηθουσε περισσοτερο ωστε να μην αποθηκευσεις πολυ λιπος σε πεισματαρικα σημεια κατα το bulk.
Σε διαιτα ειναι λιγο αντιπαραγωγικο γιατι υποτιθεται οτι μειωνει την κορτιζολη και χωρις κορτιζολη δεν καις λιπος.

ICNEZ
19-08-08, 02:34
Ama to bazeis stous koiliakous me mia zwni efidrosis kai perneis kai lipodialites blepeis megali diafora ston idrota kai pou ebgazes prin kai meta... to eixa dokimasei kai ekane poli kali douleia

isis
19-08-08, 14:12
Το TargeX TDS αν και νομιζω οτι δεν κυκλοφωρει πια βοηθουσε περισσοτερο ωστε να μην αποθηκευσεις πολυ λιπος σε πεισματαρικα σημεια κατα το bulk.

Το TargeX TDS κυκλοφορεί ακόμη! :lol: :D

jiujitSu
19-08-08, 15:32
Ελα ρε !

με το ιδιο ονομα ? Δωσε αν μπορεις κανα λινκ pm γιατι θελω να ξαναπαρω.

isis
19-08-08, 15:45
Ελα ρε !

με το ιδιο ονομα ? Δωσε αν μπορεις κανα λινκ pm γιατι θελω να ξαναπαρω.

έστειλα το μηνυματάκι! :D :rocking:

jiujitSu
19-08-08, 16:04
thanks γιατι το ειχα παρει απο χερι και μετα δεν εβρισκα στο νετ για να ξαναπαρω.

oldhiphop
31-05-10, 00:38
http://xanoumis.gr/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________4b63dce6db646.jpg


γεια σας θέλω ένα λιποδιαλυτικό προϊόν σαν αυτό,ώστε να είναι σπρέυ για εξωτερική χρήση και όχι χάπια.θα το χρειαστώ για τοπική χρήση στη μέση ώστε να φύγει το τοπικό λίπος.

και θα ήθελα να ρωτήσω εάν είναι καλο προϊόν ώστε να δω γρήγορα αποτελέσματα....και πια τα κατά του.

ευχαριστώ :welcome:



ΓΙΑ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΡΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Ξεχάστε ότι έχετε ακούσει έως τώρα για gel αδυνατίσματος που μάλλον περισσότερο είναι καλλυντικά παρά εξειδικευμένα προϊόντα.

Το TRIMINCIL PROFESSIONAL είναι το πρώτο επαγγελματικό gel πολλαπλής δράσης που χρησιμοποιούν σχεδόν 10 χρόνια τώρα οι περισσότεροι αθλητές. Είναι δοκιμασμένο λοιπόν σε επαγγελματίες αλλά και τα χρόνια που κυκλοφορεί στο εμπόριο το προϊόν εξασφαλίζει την ποιότητα και τη δράση του.

Περιέχει καφεΐνη, πράσινο τσάι, garcinia gambogia, guarana, l-carnitine, centella asiatica, lecithin, εκχυλίσματα φρούτων.

Όπως καταλαβαίνετε η σύνθεσή του είναι πανίσχυρη. Τα συστατικά που περιέχει το TRIMINCIL PROFESSIONAL είναι όσα και τα συστατικά που περιέχουν τα υπόλοιπα gel αδυνατίσματος μαζί!!! Η καφεΐνη, το guarana και το πράσινο τσάι παρουσιάζουν ισχυρή θερμογεννετική δράση οξειδώνοντας το αποθηκευμένο λίπος ενώ το garcinia gambogia και η λεκιθίνη βελτιώνουν το μεταβολισμό της γλυκόζης και αποτρέπουν την λιποαποθήκευση.

Τα οξέα φρούτων αναζωογονούν το δέρμα και την επιδερμίδα λόγω της ισχυρής αποτοξινοτικής και αντιοξειδωτικής δράσης που παρουσιάζουν.

Τέλος τα centella asiatica είναι βότανο που έχει χρησιμοποιηθεί για χιλιάδες χρόνια στην Ινδία και την Κίνα για θεραπευτικούς λόγους, καθώς έχει την ιδιότητα να θεραπεύει πολλές παθήσεις του δέρματος, φλεγμονές, αναζωογονεί τα νεύρα και ενισχύει τη σύνθεση του κολλαγόνου.

Αυτός είναι και ο λόγος που το TRIMINCIL PROFESSIONAL σκληραίνει την επιδερμίδα, την κάνει νεανική και σφριγηλή και ειδικότερα στις γυναίκες συμβάλει δραματικά στην αποβολή της κυτταρίτιδας και της όψης φλοιού πορτοκαλιού.

Κάντε διπλή επάλειψη ΠΡΩΙ – ΑΠΟΓΕΥΜΑ κατά προτίμηση με χλιαρό νερό μετά το μπάνιο.

Υποαλλεργικό gel, 100% ασφαλές, μόνο για εξωτερική χρήση.

Χρησιμοποιήστε το TRIMINCIL PROFESSIONAL και πείτε αντίο στο τοπικό λίπος, την κυτταρίτιδα και τα ψωμάκια. Αποχαιρετήστε το λίπος στην περιοχή της κοιλιάς σε 6 εβδομάδες.

Littlejohn
31-05-10, 01:52
Άστο καλύτερα...Τσάμπα λεφτά...

Γρήγορη λύση δεν υπάρχει.

Καλή διατροφή, αερόβια και γυμναστική με βάρη, είναι το καλύτερο λιποτροπικό.
:welcome:

deluxe
31-05-10, 04:30
Ισως να βοηθαει, ελαχιστα.. Αλλα χωρις τα παραπανω, δε θα κανει τιποτα.

Machiavelli
31-05-10, 08:55
Λίπος δε διώχνουν αυτά, μόνο νερά και για λίγο διάστημα φυσικά, απαραίτητη προϋπόθεση για να δεις αποτελέσματα (εντυπωσιακά, δε λέω) είναι να είσαι χαμηλά σε λίπος. Έχω δοκιμάσει ένα άλλο και μου έδιωξε νερά, το συγκεκριμένο δε ξέρω.
Δεν είναι λιποδιαλύτης.

oldhiphop
31-05-10, 15:12
υπάρχει μήπως κάποιος λιποδιαλυτής ο οποιος είναι σε φάση spray και όχι χάπια?

Littlejohn
31-05-10, 15:17
Ψάξε για yohimbine spray... Αλλά μην βασίζεσαι αποκλειστικά στον λιποδιαλύτη. Η διαφορά που θα κάνει θα είναι μικρή.

oldhiphop
31-05-10, 15:51
που μπορω να το βρω φιλε μου? η καποιο παρομιο...δλδ αυτο που εβαλα λετε να μιν κανει τπτ σχεδον?

emanouil
04-02-12, 14:14
Θέλω να μου πείτε τι γνώμη σας, τον θέλω για την περιοχή της κοιλιας τον πήρε ένας φίλος καi μού είπε πως έκανε δουλειά τι πιστευτέ/ξέρετε αξίζει?

beefmeup
04-02-12, 15:31
φιλε μου δεν ανεβαζουμε λινκ περαν των χορηγων κ ψαχουμε κ λιγο πριν ανοιξουμε νεο θεμα...