PDA

Επιστροφή στο Forum : Amino1 (MusclePharm)



sobral
27-08-12, 05:49
http://images.netrition.com/images/id_watermark_jpg/577-0069.jpg

92184

επιστρέφοντας από βόλτα, αλλά ποτέ δεν φιδιάζουμε:green::green: στον αγώνα πάντα. Λοιπόν, καινούργια άμινος (κ όχι μόνο, φόρμουλα ας το πούμε) από την Musclepharm. Μικρές ποσότητες bcaa (1ο μπλεντ) όμως τα άλλα 2 μπλεντς είναι πολύ καλά κ λογικά έχουν κ πολύ καλές ποσότητες όπως τα κόβω. Έχει nitrates, lclt, συνένζυμο Q10, citrulline malate καλά πραγματάκια.:thumbup: Επιστροφή στα καλά προϊόντα γιατί τελευταία είχε βγάλει κ κάποια μέτρια η εταιρία.

Chrisis
03-11-12, 18:21
εχει πολυ καλα reviews εξω, το εχει παρει κανεις εδω?? ψαχνομαι βασικα για καποιο intra

beefmeup
03-11-12, 21:00
τα nitrates που εχει τα περνεις κ απο μια σαλατα.;)
το τελευταιο μπλεντ ειναι λιγο,ο,τι ναναι..
κ το 2ο δεν μου καθεται καλα..οπως κ αυτη την "πατεντα" με τα 3-1-2 αμινοξεα..κ καλα αυτο γιατι το εκαναν?:unsure:
καλυτερα να εβαζαν 4-1-1 που θα ηταν κ πιο επικοδομητικο..

γενικα εχει πραγματα μεσα κ με τετοιο τροπο που δεν τα δικαιολογει,για να με πεισει..

Chrisis
03-11-12, 22:24
ευχαριστω beef με επεισες ;)

totis
24-09-13, 15:15
Κορυφαιο συμπληρωμα αμινοξεων εμεινα πολυ ευχαριστημενος προσεγμενο στα συστατικα του και κατι διαφορετικο γιατι εχουνε συνδιαση πολυ εξυπνα να περνεις μια ποσοτητα bcaa αλλα σε συνδιασμο με συστατικα που σε βοηθανε να βγαλεις την προπονηση με περισσοτερη ενεργεια κρατωντας το σωμα και τους μυς ενυδατωμενους και αυτο πιστευω ειναι το θετικο στα amino 1, αν καποιος θελει να παρει συμπληρωμα μονο για να παρει μια καλη δοση bcaa μπορει να βρει και καλυτερα αλλα για καποιον που θελει να παρει ενα συμπληρωμα αμινοξεων οχι μονο γιο να συμπληρωνει τα αμινοξεα του αλλα και για να εχει μια βοηθεια στην προπονηση κρατωντας την ενεργεια του ειναι κατα την γνωμη μου οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτη την στιγμη.....Μου αρεσει επισης που δεν εχει καφεινη οπως τα amino energy της on που ειναι ο ευκολος τροπος να σου δωσει ενεργεια,καφε πινω....Τωρα απο διαλυτικοτητα βαζω 10/10 απο γευση ειναι παρα πολυ καλο βαζω για Orange Mango 10/10 για Cherry Limeade 9.5/10 και για Fruit Punch 9/10 που ειναι αυτο που πινω τωρα....επισης μου αρεσει που ειναι προσεγμενο και στα συστατικα του χρησιμοποιει φυσικα χρωματα και οχι τεχνιτα οπως το xtend της SciVation η τα amino energy της on......Πολυ καλο και το νερο καρυδας που περιεχει που ειναι πληρες σε ηλεκτρολυτες και μετάλλα......

ZIDANE72003
23-11-13, 04:39
Same here με το απο πάνω παλικάρι.

Βέβαια το στακάρω και με pre(gameday),αλλά πλέον η προπόνα βγαίνει άνετα.

Στα minus(για μένα)ότι είναι πανάθεμά το ΠΑΡΑ πολύ γλυκό.Πίνω Intra αυτό και μετά από κανα 45λεπτο+ πίνω την πρωτεΐνούλα μου μαζί με κρεατίνη.

zisis.z
11-07-14, 02:39
85693 85694
85695

zisis.z
11-07-14, 02:45
Nutrition Journal Study:
MusclePharm Amino1 rehydrates faster vs Gatorade
http://www.nutritionj.com/content/13/1/47/abstract

Mikekan
11-07-14, 09:33
Μια χαρά προϊόν μου φαίνεται εμένα. Φυσικά η τιμή ενός προϊόντος παίζει πάντα ρόλο στη τελική απόφαση.

NASSER
26-02-15, 14:45
Η αναλογία τιμής και περιεχομένων είναι σχετικά αναλογική. Το Cellular Energy & ATP Fueler μου αρέσει και αν είναι όντως αποδοτικό, θα το συνδύαζα το συγκεκριμένο σκεύασμα με κάποιο άλλο μεταπροπονητικά, ίσως πιο πολύ με καθαρά BCAA και Γλουταμίνη.

raziel13epsilon
19-04-15, 18:39
Σκέφτομαι να πάρω αυτό το προιόν για πριν την προπόνηση. Εψαχνα για κατι χωρις ΣΤΙΜΣ . Ο κατασκευαστης λεει όμως ότι είναι προιον after workout. Ακουω γνώμες !!

92820

92821

beefmeup
19-04-15, 18:42
κ πριν κ μεσα μπορεις να το παρεις.
καλυτερα κανει ετσι βαση συστατικων..ειδικα μεσα.

LEGPRESS
24-11-15, 10:24
Το παίρνω συνήθως μέσα στην άσκηση, φαίνεται να με κρατάει. Για συμπλήρωμα αμινοξέων έχει αρκετά καλή γεύση και πίνεται εύκολα.