PDA

Επιστροφή στο Forum : 2o Atlas Challenge 2012 by Bodybuilding.gr (1 Δεκεμβρίου, Γυμν. Σπ. Μπουρνάζου)



Σελίδες : 1 [2] 3

goldenera
13-11-12, 20:17
Βαγγ. εδώ μιλάμε ότι θα πρέπει να εκπληρώσεις τις προσδοκίες πολλών οπαδών σου, οπότε βάλε τα δυνατά σου φίλε:bodybuilder2:

BlooDdeaD_MefiSt
13-11-12, 21:38
Του χρονου να μαστε καλα ολοι πρωτα ο θεος,αν εχει αρσεις θανατου (ρουμανικες) θα λαβω μερος απλα για τη συμμετοχη.....(να δω εμενα θα με υποστηριξει κανεις¨?:P:welcome:

Σιγα μην εχει και γαλλικες πιεσεις :P Αν εχει αρσεις κανονικες θα εχει τι ρουμανικες..:green:

ελμερ
13-11-12, 22:08
Ειναι τοσο αδυναμα τα ποδια μου που σηκωνω πιο ευκολα τα κιλα με τις ρουμανικες παρα με τις κανονικες :green: (σορρυ για το off):welcome::welcome:

KostasA.
13-11-12, 23:59
'Αντε πλησιάζει....
Καλά να περάσουμε και φέτος!!

chro
14-11-12, 01:03
Σιγα μην εχει και γαλλικες πιεσεις :P Αν εχει αρσεις κανονικες θα εχει τι ρουμανικες..:green:
Ότι άρση θέλει ο καθένας, είτε κανονικές, είτε ρουμάνικες είτε σούμο.
Ακόμα δεν έγινε το event, μιλάμε για του χρόνου χεχε.

ελμερ
14-11-12, 01:04
:thumbup::thumbup::green::welcome:

BlooDdeaD_MefiSt
14-11-12, 01:40
Ότι άρση θέλει ο καθένας, είτε κανονικές, είτε ρουμάνικες είτε σούμο.
Ακόμα δεν έγινε το event, μιλάμε για του χρόνου χεχε.

Ναι ρε συ αμα λεει αρσεις θανατου μπορεις να τις κανεις οπως θες, αλλα αμα λεει ρουμανικες τοτε πρεπει να κανεις ρουμανικες. Και δεν βγαζει νοημα κατι τετοιο αυτο εννοω :P Ειμαστε οφφ ομως τελος παντων

Polyneikos
14-11-12, 19:20
polyneikos η γνώμη μου είναι ότι οι επαναλήψεις πρέπει να γίνουν μετά το μέγιστο , το λέω αυτό αναφερόμενος στους αθλητές που θα λάβουν μέρος και στις επαναλήψεις και στο μέγιστο , άν κάποιος κάνει 35 επαναλήψεις στα 110 κιλκά μετά δεν πιστεύω ότι μπορεί να σηκώσει το 100% του μέγιστου του

Αντικειμενικά μιλώντας και εχωντας την περσινη εμπειρία,αν ξεκινήσουμε στις 6,στην καλύτερη θα τελειωσουμε στις 11-12 .Αναλογα και τις συμμετοχές
Αν καποιος δηλαδή κάνει επαναλήψεις στον παγκο κατά τις 7-8 ,θα κανει την μονή επανάληψη προσπάθεια κατα τις 10,αρα μεσολαβεί ενα 2ωρο τοηυλάχιστον,δεν νομίζω να επηρεαστεί η προσπάθεια του.

Το πρόγραμμα του event θα εχει ως εξης :

Παγκος Reps Categories
1) Εφηβοι
2) -85
3) -95
4) +95

Squat Reps
5) Εφηβοι
6) -85
7) -95
8) +95

9) Bench Press Open
10) Squat Open

Αν π.χ. κάει καποιος προσπάθεια στην +95 στις επαναλήψεις Παγκου (4η κατηγορία στην σειρά εμφανισης), εχει αλλες 4 κατηγορίες μεχρι να εμφανιστεί στην 9η.

Aπό την άλλη,αν καποιος εχει ως αυτοσκοπό την αποδοση σε αυτο το event, θα πρεπει να επιλέξει κατηγορία που θα δώσει βαρύτητα.

TRIANTAFYLLOU
14-11-12, 20:23
πολυ καλα εκανες κωστα που μπήκαν οι κατηγορίες ώστε να υπάρχει ένας μπούσουλας και τα άτομα που θα συμμετέχουν να ζεσταίνονται ενω ό άλλος κάνει την προσπάθεια και να διαδέχονται ο ένας τον άλλο χωρίς καθηστερήσεις ώστε να μην κουραζονται οι διαγωνιζόμενοι και το κοινό που θα παρακολουθεί , χωρίς βιασύνες και με ομαλή ροή να διεξαχθει ο αγώνας χωρίς να κουράσει

Polyneikos
14-11-12, 21:26
Οι δηλωσεις συμμετοχής εως τώρα για το Ατλας 2 (εχω αποκρυψει τις στήλες με ονοματεπωνυμα ,ηλικίες και βαρος),γιατί αρκετοί ρωτάνε ::


57124




Ειναι δεδομενο ότι από τις συμμετοχές που εχουν δηλωθεί θα υπαρχουν απωλειες,αλλα επίσης αρκετοί ερχονται χωρις να το εχουν δηλωσει στο φόρουμ...
Περυσι,από τον αριθμό που είχε δηλωθεί, είχαμε τελικα τις διπλάσιες συμμετοχές....

NASSER
15-11-12, 18:53
Με τη συμμετοχή και συμπαράσταση των φίλων του site bodybuilding.gr θα έχουμε ένα ευχάριστο και διασκεδαστικό event για να κλείσουμε μια δύσκολη χρονιά για όλους, πριν τα αγαπημένα μας Χριστούγεννα.
Για όσους θα ήθελαν να συμμετασχουν ή να παρευρεθούν, δεν θα πρέπει να έχουν ενδοιασμούς, γιατί σίγουρα στο ζεστό χώρο του γυμναστηρίου του κ. Σπύρου Μπουρνάζου, θα το απολαύσουν και θα έχουν την ευκαιρία να γνωριστούν με ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα.
Ελπίζω να δω όλους τους φίλους από κοντά :toast:

Polyneikos
19-11-12, 21:13
Mια απαραίτητη διευκρίνιση για την κατηγορία Εφηβων,επειδή πολλοι με ρωτάνε :

Στους εφηβους θα μπορείς να συμμετάσχει καποιος αν είναι 19 χρονών, 11 μηνων και 30 ημερων. (γεννημενοι δηλαδη μετα την 1η Δεκεμβρίου 1992).
Το βαρος θα είναι ανεξάρτητο και δεν θα διαχωριστουν περαιτέρω

Μεσσιας
20-11-12, 16:08
Υπαρχει περιπτωση να μπει καμια μουσικουλα οση ωρα διαγωνιζομαστε ? :turtle:

Pavlos19
20-11-12, 16:18
Υπαρχει περιπτωση να μπει καμια μουσικουλα οση ωρα διαγωνιζομαστε ? :turtle:

εγω παντως θα χω μπ3 μαζι μου :green:

tolis93
20-11-12, 16:47
http://www.youtube.com/watch?v=vKClB2FdNqE καπως ετσι. καλα θα περασουμε πολυ καλα το πιστευω.και οι συμμετοχες ειναι ηδη αρκετες. εγω τωρα βρηκα να μαι αρρωστος:( ελπιζω να μην αρρωστησει κανενας εκεινη τη περιοδο κιολας. κακα τα ψεματα παντως.το ατλας εχει γινει λιγο εθισμος....:thumbup:

Polyneikos
22-11-12, 23:54
Eκτός απροόπτου, θα υπάρχουν και 2 φωτογραφοι -επαγγελματίες, για να καλύψουν το event με φωτογραφίες και video..
Οπότε φροντίστε να είστε όμορφοι και δυνατοί εκεινοι την ημέρα !! :thumbup:

sAVAZz
22-11-12, 23:58
βαλτα κανα google map π ειναι περιπου το γυμν. μανγεψ!

Polyneikos
23-11-12, 15:31
βαλτα κανα google map π ειναι περιπου το γυμν. μανγεψ!

https://maps.google.gr/maps?q=Τροιας+28&hl=el&ie=UTF8&ll=37.996247,23.733151&spn=0.01045,0.022724&sll=37.996347,23.732528&sspn=0.01045,0.022724&hnear=Τροίας+28,+Αθήνα,+Κεντρικός+Τομέας+Αθηνών&t=m&z=16



57768

COBRA_STYLE
23-11-12, 16:43
σε ποια εξοδο του ηλεκτρικου ειναι προτιμοτερο να βγουμε?Ειχα βγει στη σωστη μερια εγω περυσι αλλα κατα τυχη,οπου απ'εξω ειχε πιατσα ταξι νομιζω και κατι Everest αν δεν κανω λαθος?:unsure:Το εκοψα ευθεια και σε καποια στιγμη στο δεξι μου χερι ηταν το gym.

BlooDdeaD_MefiSt
23-11-12, 16:46
σε ποια εξοδο του ηλεκτρικου ειναι προτιμοτερο να βγουμε?Ειχα βγει στη σωστη μερια εγω περυσι αλλα κατα τυχη,οπου απ'εξω ειχε πιατσα ταξι νομιζω και κατι Everest αν δεν κανω λαθος?:unsure:Το εκοψα ευθεια και σε καποια στιγμη στο δεξι μου χερι ηταν το gym.

Βικτορια και μετα ολο ευθεια και δεξια. :thumbup:

COBRA_STYLE
23-11-12, 17:20
Να'σαι καλα ρε φιλε,με κατατοπισες:green:

ξερω οτι θα κατεβω Βικτορια,σε ποια εξοδο ρωταω.

BlooDdeaD_MefiSt
23-11-12, 17:22
Να'σαι καλα ρε φιλε,με κατατοπισες:green:

ξερω οτι θα κατεβω Βικτορια,σε ποια εξοδο ρωταω.

Ολες οι εξοδοι στον ιδιο δρομο σε βγαζουν..
Αν ερχεσαι απο Κηφησια σε βγαζει πανω στην πλατεια, ενω αν ερχεσαι πο Πειραια σε βγαζουν στην Χευδεν. Δεν εχεις να επιλεξεις κατι.

koukoutsaki
24-11-12, 11:51
kαλημερα καλο σαββατοκυριακο σε ολους
αν μου επιτρεπουν οι μοντ να πω λιγο τη γνωμη μου κ δε το γραφω σε πμ προς καποιον αρμοδιο της διαχειριστικης ομαδας αλλα σε κοινη θεα γιατι ισως να υπαρχουν κ μελη με κοινους προβληματισμους.ισως θηλυκου γενους σαν κι εμενα .
το πρωτο ειναι ,ολα καλα και ολα τελεια εκτος απο τους φωτογραφους κ τα βιντεο ,περα απο το κομματι των διαγωνιζομενων, ειναι υποχρεωτικο να βγει καποιος φωτο κ βιντεο τα οποια θα δημοσιοποιηθουν? δεν εχω κανενα προβλημα προσωπικα να βρεθω με μελη του φορουμ απεναντιας ειναι χαρα μου κ τιμη μου που εχω γνωρισει καποια ατομα αλλα και αλλα, τα οποια προσεχως θα τα γνωρισω. ομως επειδη προκειται για ιντερνετ και επειδη γινονται παρα πολλα δεν εμφανιζω ποτε τον εαυτο μου στο διαδικτυο ειναι δικη μου παραξενια αυτη και δικαιωμα μου , ακομη κ στο fb το προφιλ μου το εχω κρυφο κ βλεπουν μονο οσοι επιλεγω εγω.και δυστυχως το φορουμ που μας φιλοξενει το βλεπουν και ατομα που δε μπαινουν επειδη αγαπουν το αθλημα αλλα για κατιναριο και κουτσομπολιο.
το δευτερο ,θα ειναι μονο τα μελη του φορουμ η θα ερθουν κ μη μελη?ως θεατες πχ?το γυμναστηριο του κυριου Μπουρζανου χωραει τοσο κοσμο ? διερωτωμαι επειδη θα ερθουν προφανως κ παιδια απο εκτος αθηνων η εστω θα αφησουν την περιοχη τους εντος Αττικης κ το σπιτι τους κ την οικογενεια τους για να απολαυσουν το event .Εαν ομως στριμωχνεσαι με 100 ατομα ψηλα κ σωματωδη θα σκαρφαλωνεις πανω στα οργανα για να μπορεις να δεις ?:unsure: δηλαδη θα βολευτουν τα μη μελη που τοεμαθαν τελευταια στιγμη κ ηρθαν ως ασχετοι κ εμεις τα μελη θα ειμαστε σαρδελοποιημενοι ?

Ευχαριστω που φιλοξενηθηκε η αποψη μου και συγνωμη εαν εγινα κουραστικη με την πολυλογια μου .

Polyneikos
24-11-12, 12:31
Οι φωτο θα δημοσιευτούν,δεν γίνεται να μην δημοσιευθουν καθως πρόκειται για μια δημόσια εκδήλωση της σελίδας ,όπως οι αγωνες που παρακολουθούμε ...
Δεν νομίζω ότι καποιος μπορεί να εκμεταλλευτει ή να καπηλευτει την φωτογραφία σου όταν εισαι σε δημόσιο χώρο με πολλα ατομα...
Αν ενα ατομο εχει καποιο "κολλημα" να μην τον δουν ή να μην πεσει στην αντίληψη γνωστων του καποιες εκδηλωσεις που κινείται,δεν ειναι λόγος να περιοριστουν οι φωτογραφίες...Γενικά είναι ενα ανοικτό event....

Tωρα για το αλλο που λες,το event δεν ειναι αποκλειστικά για τα μελη της σελίδας,ουτε μπορουμε αλλα δεν εχουμε και την προθεση να το περιορίσουμε.
Στο που θα χωρεσει ο καθένας,δεν μπορω να το εγγυηθώ,όλοι οι καλοί χωρανε ....:thumbup:

72K
24-11-12, 12:47
Να ρωτήσω και εγώ κάτι:
Yπάρχει περιορισμός για geared lifting;
Και με το gear εννοώ εξοπλισμός διότι το "άλλο¨gear δεν ελέγχεται όπως και να έχει σε ένα φιλικό event..:green:

Polyneikos
24-11-12, 13:02
Να ρωτήσω και εγώ κάτι:
Yπάρχει περιορισμός για geared lifting;
Και με το gear εννοώ εξοπλισμός διότι το "άλλο¨gear δεν ελέγχεται όπως και να έχει σε ένα φιλικό event..:green:

Κωστα πες το ελληνικα,δεν το καταλαβαίνω:P

vaggan
24-11-12, 13:17
εννοει αν μπορει να χρησιμοποιησει τιποτα γιλεκα πιεσεων παγκου ιμαντες και τετοια

72K
24-11-12, 13:21
Αυτό που λέει ο vaggan :thumbup:

Polyneikos
24-11-12, 13:25
Οχι παιδιά, ούτε στο πρώτο επιτρεπόταν....:thumbup:

COBRA_STYLE
24-11-12, 14:12
ολα rawww:green:

TRIANTAFYLLOU
24-11-12, 20:07
επίσης στο θεμα των φωτο που αναφέρθηκε το κουκουτσάκι πιο πάνω να πω ότι δεν θα βγει κάποιος φωτο αυθαιρετα και θα τον δημοσιεύσουν σε φόρουμ η στο ίντερνετ γενικότερα , αλλα μόνο αν το θέλει ενοείτε , εδω μέλη του φόρουμ και μόντ πέρυσι δεν φάνηκαν σε καμία φωτο ενω παρεβρισκόταν στο ιβεντ , οπότε σαν αναμνηστικές ακόμη φωτο όποιος θέλει η καλύτερα όποια θέλει θα βγεί , γιατι δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα τα αγόρια αν θέλουν .

άλλο να βγεί κάποιο γενικό πλάνο απο τους παρεβρισκομένους και να φανεί κάποια μεσα στο πλήθος , εκεί ούτως η άλλως δεν θα σταμπάρετε σε τόσο κόσμο , αλλα και πέρυσι και καθε φορα έχει τύχει να βγεί όλη η ομάδα απο το φόρουμ είτε παρεα μόνοι μας η κρατώντας το πανό όπου και δημοσιεύτηκε στο φόρουμ και μάλιστα και πολλες απο τις γυναίκες μέλη του φόρουμ , αλλα αν κάποια έχει πρόβλημα ενοείτε δεν θα παρεξηγηθεί αν δεν θέλει να βγεί

και στην τελικη σε ενα ιβεντ με αγώνες δύναμης θα παρεβρεθούμε και όχι στο ερώτικα που γίνετε στην αθήνα δεν είναι δηλαδή κατι μεμπτό

tasos2
24-11-12, 20:42
και στην τελικη σε ενα ιβεντ με αγώνες δύναμης θα παρεβρεθούμε και όχι στο ερώτικα που γίνετε στην αθήνα δεν είναι δηλαδή κατι μεμπτό

Να πω την αληθεια και εγω το σκεφτομαι λιγο μη γινει καμια μ@λ@κια. Δεν ειναι κατι ανηθικο απλα εχουμε ανεβασει ορισμενοι φωτο με τα σωματα μας που καποιος εκτος χωρου θα μας χαρακτηριζε ως "ψωναρες" ή κατι τετοιο (αν βγαλει συμπερασμα ποιο ειναι το username μας). Αλλα νταξει το πολυ πολυ να γινουμε λιγο ρεζιλι:green:

beefmeup
24-11-12, 20:50
παιδια εγω περισυ,που ειμουν δεν φαινομαι σε καμια φωτο κανονικα..
οποτε μην κανουμε το φτερο κοτα ολοκληρη..το θεμα ειναι να βρεθουμε κ να περασουμε καλα οπως κ την προηγουμενη φορα..δεν υπαρχει λογος για τετοιου τυπου ανησυχιες:)

κ οσο για αυτο..

Υπαρχει περιπτωση να μπει καμια μουσικουλα οση ωρα διαγωνιζομαστε ? :turtle:

να εισαι σιγουρος οτι οι ιαχες του πληθους θα την επισκιασουν οπως κ περισυ,κ θα κανουν το event ακομα πιο πορωτικο..:thumbup:

GURU S.
24-11-12, 21:05
Προβλέπω ο πάγκος να ξεπεράσει τα 180 κιλά (με σωστή εκτέλεση).Θα ειναι σουπερ!

Μεσσιας
24-11-12, 21:33
να εισαι σιγουρος οτι οι ιαχες του πληθους θα την επισκιασουν οπως κ περισυ,κ θα κανουν το event ακομα πιο πορωτικο..:thumbup:

Καταλαβα , δε θα μπει μουσικουλα :turtle:

Μια βδομαδα εμεινε !!!

vaggan
24-11-12, 21:46
Προβλέπω ο πάγκος να ξεπεράσει τα 180 κιλά (με σωστή εκτέλεση).Θα ειναι σουπερ!ποια ειναι η σωστη εκτελεση οταν λες σωστη εκτελεση??

GURU S.
24-11-12, 21:48
ποια ειναι η σωστη εκτελεση οταν λες σωστη εκτελεση??

Τα εχω γραψει πριν καιρο,ας μην γινομαι κουραστικος.Τουλαχιστον να αγγιζει στηθος και οχι μονο.

vaggan
24-11-12, 21:56
Τα εχω γραψει πριν καιρο,ας μην γινομαι κουραστικος.Τουλαχιστον να αγγιζει στηθος και οχι μονο.νομιζω οτι σε ολες τις προσπαθειες περσυ η μπαρα αγγιξε στηθος οσες δεν αγγιξαν ακυρωθηκαν:welcome:

GURU S.
24-11-12, 22:00
νομιζω οτι σε ολες τις προσπαθειες περσυ η μπαρα αγγιξε στηθος οσες δεν αγγιξαν ακυρωθηκαν:welcome:

ok bro!

72K
24-11-12, 22:08
Επειδή θα ήθελα να συμμετέχω αλλά είστε κομματάκι μακριά, σας στέλνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και τη τη συμμετοχή μου online με το σημερινό squat.
Raw από όλες τις απόψεις ;)


http://www.youtube.com/watch?v=pdjKC6sgGZE&feature=plcp

COBRA_STYLE
24-11-12, 22:19
ωραιος:thumbup::clap:

Αλλα πρεπει να ομολογησω οτι εκλαψα με τις κραυγες στο τελος και το εβαλα και 2η φορα το βιντεο:turtle::turtle::turtle:

Stella
24-11-12, 22:41
Επειδή θα ήθελα να συμμετέχω αλλά είστε κομματάκι μακριά, σας στέλνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και τη τη συμμετοχή μου online με το σημερινό squat.
Raw από όλες τις απόψεις ;)


Oυαου!!!:thumbup::thumbup:
Είσαι τεραστιος φιλε!:)

Mikekan
24-11-12, 22:47
Επειδή θα ήθελα να συμμετέχω αλλά είστε κομματάκι μακριά, σας στέλνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς και τη τη συμμετοχή μου online με το σημερινό squat.
Raw από όλες τις απόψεις ;)


http://www.youtube.com/watch?v=pdjKC6sgGZE&feature=plcp

Αρχηγός!

goldenera
25-11-12, 01:15
Πού μένεις 72k? Θα ήσουν καλός διαγωνιζόμενος για το Atlas:thumbup: Μου αρέσει και ο χώρος που είδα στο βιντεάκι. Προσωπικό gym πρέπει να είναι έτσι? Και το δίτροχο δίπλα στο power rack....αρχηγός:clap:

72K
25-11-12, 01:19
Πού μένεις 72k? Θα ήσουν καλός διαγωνιζόμενος για το Atlas:thumbup: Μου αρέσει και ο χώρος που είδα στο βιντεάκι. Προσωπικό gym πρέπει να είναι έτσι? Και το δίτροχο δίπλα στο power rack....αρχηγός:clap:

Κεντροδυτική Μακεδονία μένω golden. Θα διαγωνιζόμουνα αν είμουν κοντά και αν υπήρχε κατηγορία Masters.:toast:

goldenera
25-11-12, 01:22
Και γιατί masters?:unsure:

72K
25-11-12, 01:25
1972Κ;)

Χριστοφορος123
25-11-12, 01:28
Μπραβο μαν θηριο εισαι..ειδα ολα τα βιντεακια σου

vaggan
25-11-12, 01:35
Κεντροδυτική Μακεδονία μένω golden. Θα διαγωνιζόμουνα αν είμουν κοντά και αν υπήρχε κατηγορία Masters.:toast:ξερεις δεν υπαρχουν πολλοι σαν εσενα πραγματικα σε χαιρομαι και οι κραυγες ολα τα λεφτα:thumbup::thumbup:

goldenera
25-11-12, 01:38
1972Κ;)


Εσύ τώρα έβγαλες μαλάκια, μπέμπης είσαι ακόμα....όπως και εγώ 1974;):thumbup:

72K
25-11-12, 01:39
ξερεις δεν υπαρχουν πολλοι σαν εσενα πραγματικα σε χαιρομαι και οι κραυγες ολα τα λεφτα:thumbup::thumbup:

Είμαι σπάνιο είδος δηλαδή;
Οι κραυγές είναι για να ξορκίζω το κακό:P

Ευχαριστώ

goldenera
25-11-12, 01:44
Εσύ τώρα έβγαλες μαλάκια, μπέμπης είσαι ακόμα....όπως και εγώ 1974;):thumbup:

Μην ξεχνάς ότι ο Chris Dickerson κέρδισε το Μρ.Ο στα 43 του.......οπότε στα ντουζένια σου είσαι....βάζεις πολλά παιδάκια κάτω:green:;)

Polyneikos
25-11-12, 18:09
Συνοψίζω καποιες οδηγίες ,τωρα που πλησιάζει το Event :


To 2ο Atlas Challenge θα πραγματοποιηθεί tο Σάββατο 1 Δεκεμβρίου 2012 στον Σύλλογο Σωματική Διάπλασης "Διάπλαση" (γυμναστήριο Σπύρου Μπουρνάζου, Πατησίων και Τροίας 28, Κυψέλη). Χάρτης
(http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?22746-2o-Atlas-Challenge-by-Bodybuilding.gr&p=656415&viewfull=1#post656415)
Χρονικό διάστημα εγγραφής συμμετεχόντων ( Στοιχεία, κατηγορίες, ζύγιση , μπλουζακι Atlas 2 ) : 16:00 - 17:30

To event θα ξεκινήσει στις 18:00

Οι κινήσεις δύναμης στις οποίες θα διαγωνιστούν οι συμμετέχοντες θα είναι 2:

1. Bench press (Πιέσεις στήθους σε οριζόντιο πάγκο με ελεύθερη μπάρα)
2. Squat (Καθίσματα με ελεύθερη μπάρα)


Το βάρος το οποίο θα είναι πάνω στην μπάρα θα είναι δεδομένο και οι συμμετέχοντες θα διαγωνιστούν στο ποιός θα εκτελέσει τις περισσότερες επαναλήψεις με τα κιλά αυτά. (POWER-REP)

Θα υπάρξει 1 κατηγορία εφήβων για νέους μέχρι 20 ετών (επισημο πιστοποιητικό θα πρέπει να επιδειχθεί κατά την εγγραφή του αθλητή).
Οι άνδρες θα διαχωριστούν στις παρακάτω 3 κατηγορίες ανάλογα με το σωματικό τους βάρος.

Κατηγορίες βάρους (Κλάσεις)

Κλάση 1: Έως 85 κιλά
Κλάση 2: Από 85 έως 95 κιλά
Κλάση 3: Άνω των 95 κιλών


Συνολικό βάρος μπάρας

Squat:
Εφήβων: 80 κιλά
Κλάση 1 (-85): 90 κιλά
Kλάση 2 (85-95): 100 κιλά
Κλάση 3 (95+): 110 κιλά

Bench press:
Εφήβων: 70 κιλά
Κλάση 1 (-85): 90 κιλά
Κλάση 2 (85-95) : 100 κιλά
Κλάση 3 (95+): 110 κιλά

Ο κάθε διαγωνιζόμενος θα μπορεί να συμμετέχει σε μόνο μία ή και στις δύο κινήσεις της κλάσης του.


Πέρα από τις παραπάνω κατηγορίες θα υπάρχουν και δύο OPEN κατηγορίες (χωρίς διαχωρισμό βάρους) 1 μέγιστης επανάληψης (MAX REP).
Θα υπάρξει ελάχιστο βάρος εκκίνησης στις μπάρες και κάθε αθλητής θα έχει συνολικά 3 προσπάθειες στην κάθε κίνηση.

Bench Press
Βαρος Έναρξης OPEN:120 κιλά

Squat
Βάρος Έναρξης OPEN:140 κιλά


---------------------

Συνολικά θα υπάρξουν δηλαδή 10 κατηγορίες διαγωνισμού:

POWER-REP
1. Bench press- Εφήβων
2. Bench press 1
3. Bench press 2
4. Bench press 3
5. Squat – Εφήβων
6. Squat 1
7. Squat 2
8. Squat 3

MAX-REP
9. OPEN Bench Press
10. OPEN Squat

Ο πρώτος κάθε κατηγορίας θα πάρει κύπελλο, ενώ οι 2οι κ 3οι μετάλλιο.
Όλοι οι συμμετέχοντες θα πάρουν αναμνηστικό μπλουζάκι κατά την εγγραφή τους

Στο event θα παρίστανται 2 φυσικοθεραπευτές - μέλη του φόρουμ (Βαγγέλης Dreiko, Νίκος-Velinos ) για την υποστήριξη των συμμετεχόντων

Βασικοί Κανόνες Atlas Challenge


1. Η εγγραφη και η ζύγιση των αθλητών θα πραγματοποιηθεί 2 ωρες πριν την έναρξη του Atlas Challenge και θα διαρκεσει 1:30 ωρα στο συνολο (16:00-17:30)

Το event θα ξεκινήσει στις 18:00.


2. Επιτρέπονται ζώνες και ιμάντες, αλλά όχι φόρμες powerlifting (lifting suits).


3. Κάθε αθλητής θα έχει 1 προσπάθεια ανά κατηγορία συμμετοχής, εκτός από τις OPEN που θα έχουν 3 προσπάθειες ανά κατηγορία.

Στις ανοικτές κατηγορίες τα κιλά θα ξεκινησουν ως εξης :

Bench Press Βαρος Έναρξης OPEN:120 κιλά

Squat Βάρος Έναρξης OPEN:140 κιλά


4. Στις κατηγορίες με τις μέγιστες επαναληψεις όσες επαναλήψεις γίνονται με κακή εκτέλεση από τον διαγωνιζόμενο δεν θα προσμετρούνται στο συνολο των επαναλήψεων που θα πραγματοποιήσει ο κάθε αθλητής


Πιο συγκεκριμένα:

Πιέσεις Παγκου

Στην κίνηση Bench Press η μπάρα στο χαμηλότερο σημείο της πρέπει να ακουμπάει στο στήθος, ενώ στο ψηλότερο σημείο της πρέπει οι αγκώνες να είναι σχεδόν τεντωμένοι.
Πλάτη και γλουτοί θα πρεπει να ακουμπάνε στον πάγκο. Ειδάλλως η προσπάθεια είναι άκυρη

Squat

Ο μηρός του αθλητή στην κίνηση του Squat πρέπει να είναι χαμηλότερος ή έστω παράλληλος με το έδαφος αλλιώς ο αθλητής θα ακυρώνεται ή δεν θα μετριέται η συγκεκριμένη επανάληψη



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=56050&d=1351506331


Στην περίπτωση ισοπαλίας νικητής θα είναι ο αθλητής με το μικρότερο σωματικό βάρος.



Kριτική επιτροπή θα ειναι ο Σπύρος Μπουρνάζος, Γιάννης Διακογιάννης και ο Χρήστος Γκολιάς.

Το Atlas Challenge είναι ενα φιλικό event συναντησης Μελων και όχι επίσημη διοργανωση powerlifting ,οπότε δεν διέπεται σε καποιους επίσημους κανονισμούς powerlifting.
Οι κανόνες που μπαίνουν είναι για να εξασφαλιστεί η δίκαιη αντιμετώπιση όλων των συμμετεχόντων.

Το πρόγραμμα του event θα κυμανθεί ως εξης :

Παγκος Reps Categories
1) Εφηβοι
2) -85
3) -95
4) +95

Squat Reps
5) Εφηβοι
6) -85
7) -95
8) +95

9) Bench Press Open
10) Squat Open


Σας περιμένουμε λοιπόν να διασκεδάσουμε και να γνωριστούμε !!
Καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες !

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=56717&d=1352493729

lavras
25-11-12, 19:28
Καλησπέρα,πολύ ωραία η όλη διοργάνωση του διαγωνισμού και συγχαρητήρια σε όλους.Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος είναι 21 ετών και 72 κιλά σε ποια κατηγορία του διαγωνισμού θα τοποθετηθεί?Ευχαριστώ πολύ!

MindOverMatter
25-11-12, 19:34
Συνοψίζω καποιες οδηγίες ,τωρα που πλησιάζει το Event :

[...]

Ευχαριστούμε για όλα.

Κάτι που αναφέρθηκε νωρίτερα: στις κατηγορίες open θα υπάρχει δυνατότητα επιλογής των κιλών ανά 5 αντί για τα περσινά ανά 10?

vaggan
25-11-12, 19:41
Καλησπέρα,πολύ ωραία η όλη διοργάνωση του διαγωνισμού και συγχαρητήρια σε όλους.Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος είναι 21 ετών και 72 κιλά σε ποια κατηγορία του διαγωνισμού θα τοποθετηθεί?Ευχαριστώ πολύ!στους αντρες θα παιξεις στην -85 κιλα αν διαλεξεις το challenge των επαναληψεων

BlooDdeaD_MefiSt
25-11-12, 20:11
57829
:turtle:

GURU S.
25-11-12, 21:02
Aυτου του ειδους οι αγωνες εχουν το καλο οτι βγαινει στο φως η αληθεια.Ακουμε τοσους πολλους κατα καιρους να λενε οτι σηκωνουν τρελα κιλα η ενας γνωστος ,εν παση περιπτωσει, σηκωνει τονους αλλα κατα περιεργο τροπο ολοι αυτοι χανονται σε αυτους τους αγωνες.

warrior s
26-11-12, 00:41
Aυτου του ειδους οι αγωνες εχουν το καλο οτι βγαινει στο φως η αληθεια.Ακουμε τοσους πολλους κατα καιρους να λενε οτι σηκωνουν τρελα κιλα η ενας γνωστος ,εν παση περιπτωσει, σηκωνει τονους αλλα κατα περιεργο τροπο ολοι αυτοι χανονται σε αυτους τους αγωνες.

Εντάξει τώρα σε αυτό τον αγώνα θα βρεθεί ένας καλός powerlifter και θα κερδίσει...:-x Αυτο που έχω δει εγώ στο gym που προπονούμε είναι ότι δυστηχώς αυτοί που προπονούνται μόνο για υπερτροφία δεν έχουν δύναμη. Είναι μόνο δυνατοί στον πάγκο ενώ στα άλλα lifts :smash: :smash: :smash:

billy89
26-11-12, 00:56
Ε και? Μόνος σου το λες, προπονούνται για υπερτροφία. Άλλο το ένα άλλο το άλλο, καμία σχέση η προπόνηση. Πρέπει όλοι δηλαδή να κάνουν powerlifting?

warrior s
26-11-12, 01:07
Δεν είπα κάτι τέτοιο. Ο καθένας έχει τους στόχους του...Απλά ανέφερα την πραγματικότητα...

ελμερ
26-11-12, 02:19
Ας κερδισει οποιος ειναι πιο δυνατος τη συγκεκριμενη μερα......το Ατλας ειναι μια γιορτη....;):welcome:

tolis93
26-11-12, 12:33
οι περισσοτεροι απο εδω δε παμε για συναγωνισμο.δε κανουμε powerlifting.πιο πολυ για τη πλακα μας παμε να συμμετασχουμε και μετα να δουμε τα γομαρια που κανουν powerlifting να λυγιζουν τις μπαρες στις OPEN κατηγοριες.στανταρ καλα θα περασουμε.5 μερες χωρις τη σημερινη μερα:thumbup:

Διακογιαννης Γιαννης
26-11-12, 14:38
Το Σαββατο γιορταζει η γυμναστικη με βαρη,η ιστοσελιδα μας,και ολη η μεγαλη παρεα μας.Μην χασετε αυτη την εμπειρια.Οταν τελειωσε το πρωτο Ατλας (ενω ακομα ειμασταν ολοι μαζι και τα πιναμε) ειπα στο Σπυρο:Φιλε νοιωθω ανυπομονησια για το ποτε θα πραγματοποιηθει το δευτερο Ατλας.Δεν υπερβαλλω.Περασαμε υπεροχα.Μια τεραστια παρεα,ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ,παθος,γνωριμιες,αγκαλιες,χειραψιες,φωτογραφιες και φυσικα Σπυρος Μπουρναζος.Ακομα και ο χωρος ειναι μαγικος ,αισθανεσαι μια θαλπωρη,και νοιωθεις οτι εκει εχει φωλιασει το πνευμα του αθληματος μας,και μας καμαρωνει.
Οσοι ηλθαν περσυ,ξερουν οτι προκειται για την ωραιοτερη εμπνευση που εχει γινει ποτε,και οτι ειναι αδιανοητο να μην παρευρεθει σε αυτην, καθε φιλος μας.Μην ξεχνατε οτι θα ελθει και ο Ηλιας,η ψυχη του φορουμ, κατα τη δικη μου αισθηση.Οταν αργοτερα μπουν οι φωτογραφιες και τα βιντεο,θα στενοχωρηθουν οσοι θα εχουν λησμονησει να ελθουν.
Ο Ελμερ, ο Νασσερ, ο Ντρεικο, ο Πολυνεικος, ο Χριστος1961(τον οποιο αθελα μου τον προδωσα το Σαββατο),ο Γκολντενερα,και πληθος φιλων ,που δεν μπορω να τους αναφερω ολους ,θα εχουμε την μοναδικη ευκαιρια να βρεθουμε και να απολαυσουμε αυτη την ωραια γιορτη-οπως πολυ σωστα την χαρακτηρισε ο Ελμερ.Και οντως ετσι ειναι, διοτι εδω, δεν εχει ουτε ομοσπονδιες, ουτε συμφεροντα, ουτε κερδη ουτε διαπλοκες, ουτε οτιδηποτε αλλο που να ειναι αρνητικο.Υπεροχη εκδηλωση,με τον τελειο οικοδεσποτη και σε ιστορικο τοπο.
Το να δει καποιος τον Σπυρο Μπουρναζο απο κοντα,το να απολαυσει ενα αγνο και φιλικο συναγωνισμο,και να συνατησει απο κοντα(live) τους αμετρητους ανγνωστες του φορουμ,ειναι πραγματικα εμπειρια.
Ανυπομονω να σας σφιξω το χερι.

Georges
26-11-12, 15:37
Είμαι σπάνιο είδος δηλαδή;
Οι κραυγές είναι για να ξορκίζω το κακό:P

Ευχαριστώ

Mα αφού είχες το Am i evil να παίζει :P. Απ' ότι βλέπω το πήρες το barbarian ε? Άντε καλές προπονήσεις... Sorry για το off

Polyneikos
26-11-12, 16:44
Ευχαριστούμε για όλα.

Κάτι που αναφέρθηκε νωρίτερα: στις κατηγορίες open θα υπάρχει δυνατότητα επιλογής των κιλών ανά 5 αντί για τα περσινά ανά 10?

Ναι,είναι εφικτο.

GURU S.
26-11-12, 18:11
Ναι,είναι εφικτο.

Πολυ καλα!Αλλαγες προς το καλυτερο!

goldenera
26-11-12, 20:20
Το Σαββατο γιορταζει η γυμναστικη με βαρη,η ιστοσελιδα μας,και ολη η μεγαλη παρεα μας.Μην χασετε αυτη την εμπειρια.Οταν τελειωσε το πρωτο Ατλας (ενω ακομα ειμασταν ολοι μαζι και τα πιναμε) ειπα στο Σπυρο:Φιλε νοιωθω ανυπομονησια για το ποτε θα πραγματοποιηθει το δευτερο Ατλας.Δεν υπερβαλλω.Περασαμε υπεροχα.Μια τεραστια παρεα,ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ,παθος,γνωριμιες,αγκαλιες,χειραψιες,φωτογραφιες και φυσικα Σπυρος Μπουρναζος.Ακομα και ο χωρος ειναι μαγικος ,αισθανεσαι μια θαλπωρη,και νοιωθεις οτι εκει εχει φωλιασει το πνευμα του αθληματος μας,και μας καμαρωνει.
Οσοι ηλθαν περσυ,ξερουν οτι προκειται για την ωραιοτερη εμπνευση που εχει γινει ποτε,και οτι ειναι αδιανοητο να μην παρευρεθει σε αυτην, καθε φιλος μας.Μην ξεχνατε οτι θα ελθει και ο Ηλιας,η ψυχη του φορουμ, κατα τη δικη μου αισθηση.Οταν αργοτερα μπουν οι φωτογραφιες και τα βιντεο,θα στενοχωρηθουν οσοι θα εχουν λησμονησει να ελθουν.
Ο Ελμερ, ο Νασσερ, ο Ντρεικο, ο Πολυνεικος, ο Χριστος1961(τον οποιο αθελα μου τον προδωσα το Σαββατο),ο Γκολντενερα,και πληθος φιλων ,που δεν μπορω να τους αναφερω ολους ,θα εχουμε την μοναδικη ευκαιρια να βρεθουμε και να απολαυσουμε αυτη την ωραια γιορτη-οπως πολυ σωστα την χαρακτηρισε ο Ελμερ.Και οντως ετσι ειναι, διοτι εδω, δεν εχει ουτε ομοσπονδιες, ουτε συμφεροντα, ουτε κερδη ουτε διαπλοκες, ουτε οτιδηποτε αλλο που να ειναι αρνητικο.Υπεροχη εκδηλωση,με τον τελειο οικοδεσποτη και σε ιστορικο τοπο.
Το να δει καποιος τον Σπυρο Μπουρναζο απο κοντα,το να απολαυσει ενα αγνο και φιλικο συναγωνισμο,και να συνατησει απο κοντα(live) τους αμετρητους ανγνωστες του φορουμ,ειναι πραγματικα εμπειρια.
Ανυπομονω να σας σφιξω το χερι.


:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

MindOverMatter
27-11-12, 03:02
Ναι,είναι εφικτο.

:thumbup:

giannis64
27-11-12, 14:35
καλη επιτυχεια σε ολη την ομαδα που τρεχει για αυτην την διοργανωση. αν και αυτην ειναι δεδομενη.:clap:

ειμαι σιγουρος πως θα περασετε υπεροχα.:welcome:

κριμα σε οσους δεν θα μπορεσουν να παρεβρεθουν.

Polyneikos
27-11-12, 20:29
Ο Κωστας Σταματης (http://www.facebook.com/#!/kostasstamatis.regenesis) ,διοργανωτης του πρόσφατου Hercules 2012 grand prix & του καταστήματος συμπληρωματων διατροφής Regenesis Stores (Λιβαδειά) , θα κανει χορηγία συμπληρώματα στους νικητές των κατηγοριών του Atlas Challenge !!
Τον ευχαριστούμε ιδιαίτερα :clap::clap::clap:

NASSER
27-11-12, 21:33
Για τον φίλο Κώστα Σταμάτη ότι και να πω είναι λίγο!
Είναι από τους ανθρώπους που υποστηρίζουν αυτό που αγαπάνε και δεν περιμένει αντάλλαγμα. Στηρίζει κάθε καλοπροαίρετη προσπάθεια και φυσικά αυτό το παίρνει πίσω με την δική μας υποστήριξη και αγάπη.
Περιττό να πω πως η φετινή του διοργάνωση του Hercules 2012 στη γενέτηρά του Λιβαδειά, ήταν η πιο ευχάριστη και πιο καλά οργανωμένη από όλες τις απόψεις! Αυτό δείχνει και το μεράκι και την αγάπη αυτού του ανθρώπου και τον ευχαριστούμε πολύ :clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
27-11-12, 22:28
πάρα πολυ καλή κίνηση εκ μέρους του Κώστα Σταμάτη και θα το χαρούν και αυτοι που θα πάρουν αυτη την προσφορά , ειδικα στους δύσκολους οικονομικά καιρούς που διανύουμε :thumbup::clap:

Διακογιαννης Γιαννης
27-11-12, 22:38
Δεν τον γνωριζω προσωπικα ,αλλα πραγματικα, ειναι πολυ σπανια, τετοια δειγματα καλοπροαιρετης δραστηριοτητας.Να ειναι καλα.

Kostas Stamatis
27-11-12, 23:11
Θα ήθελα να σας ευχαριστώ όλους θερμά για τα πολύ καλά σας λόγια.
Και θα προσπαθώ πάντα να στηρίζω και να υποστηρίζω με το ίδιο πάθος αυτό που όλοι μας αγαπάμε.
Όλοι το Σάββατο στο 2ο Atlas Challenge για να απολαύσουμε όλοι μαζί έναν δυνατό αγώνα!

procop
28-11-12, 00:00
Εντάξει τώρα σε αυτό τον αγώνα θα βρεθεί ένας καλός powerlifter και θα κερδίσει...:-x Αυτο που έχω δει εγώ στο gym που προπονούμε είναι ότι δυστηχώς αυτοί που προπονούνται μόνο για υπερτροφία δεν έχουν δύναμη. Είναι μόνο δυνατοί στον πάγκο ενώ στα άλλα lifts :smash: :smash: :smash:
αναλογα ποιους βλεπεις ,
οι περισσοτεροι στο gym πανε απλα να γυμναστουν,δεν εχουν στοχους..εκτος και αν πας σε κανα σιδεραδικο:P

warrior s
28-11-12, 00:09
Ακριβώς αυτό εννοούσα. Ότι τα παιδιά που προπονούνται για εικόνα με σπλίτ και τρώνε σαλάτες με στήθος κοτόπουλο για να φαίνονται οι κοιλιακοί, είναι αφάνταστα δύσκολο να χτυπήσουν κάποιους που προπονούνται με βαριά σετ σε βασικές ασκήσεις και τρώνε 5,000 θερμίδες τη μέρα.. 8-). Αλλά όπως είπανε και πιο πάνω η νίκη σε αυτό τον αγώνα δεν έχει τόσο σημασία, είναι μια γιορτή ;)

basiadim
28-11-12, 20:46
περιμενω πως και πως την στιγμη!!!! την καλησπερα μου!!!!:weights::bbbiceps:

Polyneikos
28-11-12, 20:49
Βασια καλησπέρα !! Τετοια ωρα το Σαββατο θα είσαι κάτω από τις μπάρες :weights::weights:

ελμερ
28-11-12, 21:07
Ενα μεγαλο μπραβο στον Κωστα Σταματη για τη χορηγια του στο event....ηγγικεν η ωρα ;)......:squat::squat: :welcome:

basiadim
29-11-12, 03:37
Βασια καλησπέρα !! Τετοια ωρα το Σαββατο θα είσαι κάτω από τις μπάρες :weights::weights:

xexe εννοειται και σας ευχαριστω για την προσκληση!!! ενα μπραβο και στον κωστα σταματη για την χορηγια! :welcome:

Stella
29-11-12, 10:42
περιμενω πως και πως την στιγμη!!!! την καλησπερα μου!!!!:weights::bbbiceps:
Mπράβο Βασια!
Πολυ ωραια που θα είσαι και φετος εκει!
Να σε δουμε σε πολλα βιντεάκια να λυγιζεις τα σίδερα!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

goldenera
29-11-12, 19:58
Τί έγινε ρε παιδιά? Δε σας βλέπω ζωηρούς:green: Πώς τα πάνε οι διαγωνιζόμενοι? Παρακαλώ τα μέλη/φίλοι του forum να φοράνε καρτελάκια με τα ψευδώνυμα για να αλληλογνωριστούμε:green::turtle:

beefmeup
29-11-12, 19:59
εγω θα φοραω μπλουζακι beefmeup:P

Dreiko
29-11-12, 20:02
και εγω ενα που θα σου λεει "as you wish":P:banana:

koukoutsaki
29-11-12, 20:13
κι εγω θα τρωω μηλο κ θα πεταω τα κουκουτσια :rolf:

lila_1
29-11-12, 20:16
Eγώ θα έρθω ξυπόλιτη με μάυρες πατούσες και θα κρατάω το Κοσμοπόλιταν, θα με αναγνωρίσετε εύκολα

tolis93
29-11-12, 20:47
εγω με κανενα πιτογυρο θα μαι....:turtle:

goldenera
29-11-12, 20:53
Και εγώ θα κρατάω ένα golden από τα Goodys:green:

vaggan
29-11-12, 20:56
Και εγώ θα κρατάω ένα golden από τα Goodys:green::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
29-11-12, 20:59
εγω με κανενα πιτογυρο θα μαι....:turtle:

Nα μου το δωσεις να στο κραταω όταν θα κανεις την προσπάθειά σου :food::food:

tasos2
29-11-12, 21:13
Nα μου το δωσεις να στο κραταω όταν θα κανεις την προσπάθειά σου :food::food:

Καλα ποσες ωρες θα το κραταει το πιτογυρο? :green:

tolis93
29-11-12, 22:35
Nα μου το δωσεις να στο κραταω όταν θα κανεις την προσπάθειά σου :food::food:

να το βαλουμε με ενα καλαμι απο μπροστα μ στα σκουατ λεω εγω να το ανεβοκατεβαζουμε.να δουμε ποσα κατοσταρια βγαζω σε επαναληψεις

COBRA_STYLE
30-11-12, 00:59
Για φανταστειτε πώς θα σκασει ο cobra?

goldenera
30-11-12, 01:01
Με το φίδι στο λαιμό?

beefmeup
30-11-12, 01:04
http://1.bp.blogspot.com/-W8wP2-UWIiQ/Ttp3ldJ-NPI/AAAAAAAAAKo/vIo0PZrrLlw/s1600/white-rapper.jpg

tolis93
30-11-12, 01:07
57958

COBRA_STYLE
30-11-12, 01:11
Επιτελουςςςς.Ο μονος που εχει πιασει ο νοημα.Τολαρας:thumbup::turtle:

tolis93
30-11-12, 01:13
ο beef μπερδεφτηκε λογω αβαταρ,αυτο το ελευθερος δεν τον εμπνευσε να βαλει και κοπελα διπλα στη φωτο,αλλα στο νταβατζη το χαρεμι ειναι εξουσια πως να το κανεις:green:

just chris
30-11-12, 01:45
υπαρχει προβλημα να ερθουμε πιο νωρις απ'τις 6?

tolis93
30-11-12, 01:58
υπαρχει προβλημα να ερθουμε πιο νωρις απ'τις 6?

4 πρεπει να μαστε εκει βασικα:green:

just chris
30-11-12, 02:00
αφου λεει εγγραφη αθλητων στις 4 κ ωρα εναρξης 6,εχω λαθος?

tolis93
30-11-12, 02:07
αφου λεει εγγραφη αθλητων στις 4 κ ωρα εναρξης 6,εχω λαθος?

οχι σωστος εισαι.α νομιζα οτι θα συμμετασχεις σορρυ:toast:

just chris
30-11-12, 02:13
ναι αμε θα συμμετασχω αλλα θα μπω απ'την πισω πορτα για να σας κανω εκπληξη(τζα!):P
anyway θα ερθω πιο νωρις απο τις 6.

vaggan
30-11-12, 03:05
ναι αμε θα συμμετασχω αλλα θα μπω απ'την πισω πορτα για να σας κανω εκπληξη(τζα!):P
anyway θα ερθω πιο νωρις απο τις 6.γιατι? εισαι περιεργος?:green::Pφερε και τιποτα γλυκα και θα μπεις ετσι κανουν εκπληξεις

just chris
30-11-12, 07:21
σαμαλι,εκμεκ ή παστα ποντικι θελεις?

vaggan
30-11-12, 10:06
σαμαλι,εκμεκ ή παστα ποντικι θελεις?εκμεκ και ποντικι θα ειναι μια χαρα:green:

ελμερ
30-11-12, 10:53
Και καριοκες να φερεις θα ναι μια χαρα.......:green::welcome:

Fataoulas
30-11-12, 13:20
μποτΑνα αποσταση, πολυ θα ηθελα να ερθω
(βασικα η αποσταση δεν θα ηταν παλιοτερα τοσο προβλημα, η βενζινη και ολα τα υπολοιπα με φρεναρουν)

Καλα να περασετε ρει, και να το διασκεδασετε οσο παει :thumbup:

kokolakis
30-11-12, 14:14
για μας που ειμαστε μακρια περιμενουμε απειρες φωτογραφιες απο ολους σας.......!!!

Fataoulas
30-11-12, 14:24
Εεεετσι. Και για τους νικητες, αντι για σαμπανιες οπως συνηθηζεται, θα ανοιγουν σεικερ πρωτεινης

:clapping:

kokolakis
30-11-12, 14:25
Εεεετσι. Και για τους νικητες, αντι για σαμπανιες οπως συνηθηζεται, θα ανοιγουν σεικερ πρωτεινης

:clapping:

και για τις γυναικες μια βραδυα με τον κομπρα !!! :rolf::rolf:

spartan77
30-11-12, 14:34
καλη επιτυχια αυριο στους διαγωνιζομενους!:thumbup::bblifthard:

εαν δεν δουλευα θα ερχομουν κ γω...

COBRA_STYLE
30-11-12, 14:49
και για τις γυναικες μια βραδυα με τον κομπρα !!! :rolf::rolf:

Πες τα χρυσοστομε:turtle:

NASSER
30-11-12, 16:18
Κόμπρα κοίτα να φέρεις τις γυναίκες που υποσχέθηκες και άσε τους Χρυσόστομους :P:P

COBRA_STYLE
30-11-12, 16:23
Kαι πώς θα συγκεντρωθουν οι διαγωνιζομενοι μετα?Το φταιξιμο θα πεσει σε μενα:turtle::P

goldenera
30-11-12, 18:06
Προς τους διαχειριστές....ντουντούκες και πανό υποστήριξης διαγωνιζομένου επιτρέπονται?:green::green::green:

NASSER
01-12-12, 01:12
Kαι πώς θα συγκεντρωθουν οι διαγωνιζομενοι μετα?Το φταιξιμο θα πεσει σε μενα:turtle::P

Φέρτες εσύ και θα βρω εγω τις λύσεις :P


Προς τους διαχειριστές....ντουντούκες και πανό υποστήριξης διαγωνιζομένου επιτρέπονται?:green::green::green:

Φέρε ότι γουστάρεις να βαράς στο ενδιάμεσο. Την ώρα εκτέλεσής κίνησης χρειάζεται ησυχία :)

Υ.Σ. Δεν θέλω βαρεμένα πρόσωπα, δεν συζητάμε για πολιτική και δεν αναφερόμαστε σε μίζερες καταστάσεις! :green:

magdaline
01-12-12, 02:32
καλή αντάμωση χοχο

NASSER
01-12-12, 09:57
Καλημέρα σε όλους από Αθήνα και καλό μήνα!! Σήμερα έχουμε μια βροχερή και κρύα μέρα 1η του Δεκέμβρη αλλά το κλίμα του event προβλέπεται να είναι πολύ ζεστό!! :)

tolis93
01-12-12, 11:22
καλη επιτυχια σε ολους:weights: θα περασουμε καλα σημερα


http://www.youtube.com/watch?v=pGNtWTxQ6cc

grtech
01-12-12, 11:57
Καλή δύναμη σε όλους τους συμμετέχοντες, μακριά απο τραυματισμούς. Και χαιρετισμούς σε όλοι την καλή παρέα που θα παρευρεθεί στο θρυλικό γυμναστήριο του Μπουρνάζου, καλά να περάσετε και να το χαρείτε. +1 Rep more :weights:

http://www.youtube.com/watch?v=35Bszd3seOk

goldenera
01-12-12, 12:57
Καλημέρα σε όλους από Αθήνα και καλό μήνα!! Σήμερα έχουμε μια βροχερή και κρύα μέρα 1η του Δεκέμβρη αλλά το κλίμα του event προβλέπεται να είναι πολύ ζεστό!! :)

Και όμως η μέρα άλλαξε, εδώ έχουμε όμορφο ήλιο, οπότε νομίζω ότι ο καιρός θα είναι σύμμαχος:thumbup: NASSER επειδή οι ώρες θα είναι αρκετές και κανείς δε θα θέλει να καταβολιστεί:turtle::green: άν πεινάσουμε τί θα κάνουμε?:green:



Γιωργάρα από τη μακρινή Σουηδία, καλή σου μέρα, μακάρι να ήσουν και εσύ εδώ σήμερα:welcome:

tolis93
01-12-12, 13:10
Και όμως η μέρα άλλαξε, εδώ έχουμε όμορφο ήλιο, οπότε νομίζω ότι ο καιρός θα είναι σύμμαχος:thumbup: NASSER επειδή οι ώρες θα είναι αρκετές και κανείς δε θα θέλει να καταβολιστεί:turtle::green: άν πεινάσουμε τί θα κάνουμε?:green:

Γιωργάρα από τη μακρινή Σουηδία, καλή σου μέρα, μακάρι να ήσουν και εσύ εδώ σήμερα:welcome:

εσυ γιατι δεν εισαι στη κουζινα σου να φροντησεις για αυτο?α τωρα τα χαλαμε τα χαλαμε ασχημα,εγω για τις τυροπιτες και τα κεφτεδακια ερχομουν:green: εχω σταμπαρει ενα καλο σουβλατζιδικο λιγο πιο διπλα:green: καλα διπλα δν ειναι αλλα νταξει

Nastya
01-12-12, 13:12
Καλα Lifts παιδια, να περασετε υπεροχα και μακρια απο τραυματισμους :toast:

goldenera
01-12-12, 13:29
εσυ γιατι δεν εισαι στη κουζινα σου να φροντησεις για αυτο?α τωρα τα χαλαμε τα χαλαμε ασχημα,εγω για τις τυροπιτες και τα κεφτεδακια ερχομουν:green: εχω σταμπαρει ενα καλο σουβλατζιδικο λιγο πιο διπλα:green: καλα διπλα δν ειναι αλλα νταξει

Μωρε εγώ να έφερνα...αλλά τί θα το κάνουμε το γυμναστήριο του Κου Σπύρου....οινομαγειρείον?:turtle:

141004
01-12-12, 13:32
να ρωτησω και οι εφηβοι κανονικα στις 4 ..4 και να ειμαστε εκει?
επειδη εχω πει τα στοιχεια μου στον πολυνεικο πρεπει να ρθουμε νωρις ε παρ ολα αυτα?

NASSER
01-12-12, 14:32
Και όμως η μέρα άλλαξε, εδώ έχουμε όμορφο ήλιο, οπότε νομίζω ότι ο καιρός θα είναι σύμμαχος:thumbup: NASSER επειδή οι ώρες θα είναι αρκετές και κανείς δε θα θέλει να καταβολιστεί:turtle::green: άν πεινάσουμε τί θα κάνουμε?:green:



Γιωργάρα από τη μακρινή Σουηδία, καλή σου μέρα, μακάρι να ήσουν και εσύ εδώ σήμερα:welcome:

Ο Νάσσερ έχει έτοιμα τα ταπεράκια του και ίσως ξεμίνει κιόλας :green: Κέντρο θα είμαστε όλο και κάτι θα παίζει :P

COBRA_STYLE
01-12-12, 15:08
Μιας και ειπες για ταπερ,λεω να ερθω και γω με ταπερακι σνιτσελ:thumbup::green:

beefmeup
01-12-12, 15:13
εγω εχω παρει ηδη ταπερακια με κρουασαν σοκολατα/καρυδα..:green:

Polyneikos
01-12-12, 15:16
να ρωτησω και οι εφηβοι κανονικα στις 4 ..4 και να ειμαστε εκει?
επειδη εχω πει τα στοιχεια μου στον πολυνεικο πρεπει να ρθουμε νωρις ε παρ ολα αυτα?

Παιδια η εγγραφή η σημερινη ειναι υποχρεωτική για την συμμετοχή σας ,καθως συνοδευεται και απο ζύγιση και είναι η επίσημη για να μπορεί καποιος να συμμετάσχει

Η εκδήλωση ενδιαφεροντος που γινόταν εως σήμερα και μεσω του φόρουμ ηταν προαιρετική για να εχουμε εμεις ενα feedback των συμμετεχόντων και των κατηγοριών.

Οι εγγραφες θα γίνονται 16:00 -17:30. 18:00 ξεκινάμε !! Σας περιμενουμε όλους εκει :welcome:

72K
01-12-12, 15:18
Καλή δύναμη σε όλους τους συμμετέχοντες, μακριά απο τραυματισμούς. Και χαιρετισμούς σε όλοι την καλή παρέα που θα παρευρεθεί στο θρυλικό γυμναστήριο του Μπουρνάζου, καλά να περάσετε και να το χαρείτε. +1 Rep more :weights:

http://www.youtube.com/watch?v=35Bszd3seOk


Να περάσετε καλά όλοι οι παρευρισκόμενοι, συμμετέχοντες και μη

ΥΓ: Ωραίο το βίντεο με το θρύλο του Ελληνικού bodybuilding. Θα μου επιτραπεί μια διόρθωση: Το Αγκιστρο βρίσκεται στο Σιδηρόκαστρο του νομού Σερρών και όχι στη γείτονα.

tolis93
01-12-12, 15:29
http://www.youtube.com/watch?v=XHUsIU161w4 εγω αποχορω σιγα σιγα γιατι θα ρθω απο μελισσια.τα λεμε εκει:thumbup::weights:

Stella
01-12-12, 16:55
Kαλή επιτυχια σε οσους συμμετεχουν με καλες επιδόσεις και χωρις τραυματισμούς!
Και καλη διασκεδαση σε όλους τους παρευρισκόμενους!:thumbup::thumbup::thumbup::)

mens sana
01-12-12, 17:40
Kαλή επιτυχια και καλη διασκεδαση ευχομαι σε ολους! Φωτογραφιες, βιντεο και κτλ απο εβδομαδα μαλλον, ε?

MakPriest
01-12-12, 21:15
Ενα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές και ενα μεγαλο ευχαριστω για την φιλικότητά τους... πολυ ζεστό κλίμα
Δυστυχώς λογο υποχρεώσεων έφυγα νωρις μετα το τελος των εφήβων στο παγκο
Συγχαρητήρια σε ολους!:thumbup: :weights:

GURU S.
01-12-12, 23:12
Για τις επαναληψεις στον παγκο εμαθα απο τον φιλο μου Γιωργο Τουλιάτο,το open στον παγκο ποσο εφτασε?

s0k0s
01-12-12, 23:19
Καλη επιτυχια σε ολους!

Μεσσιας
01-12-12, 23:55
Για τις επαναληψεις στον παγκο εμαθα απο τον φιλο μου Γιωργο Τουλιάτο,το open στον παγκο ποσο εφτασε?


200 κιλα :turtle:
Και του χρονου...Ηταν πολυ καλα !!

GURU S.
02-12-12, 00:04
200 κιλα :turtle:
Και του χρονου...Ηταν πολυ καλα !!

παααρα πολυ καλα!!!ποιος τα εκανε και με τι σωματικο βαρος μου λες παρακαλω?

warrior s
02-12-12, 00:07
παααρα πολυ καλα!!!ποιος τα εκανε και με τι σωματικο βαρος μου λες παρακαλω?
Ρε φίλε τι τρελά Lifts έχεις στην υπογραφή σου??????? :shock: :shock: :shock: Πάγκος 185 κιλα?:shock::shock::shock: Πιέσεις όρθιος 90χ8????? Τρελή δύναμη!!!!!!!!!!!!!

Μεσσιας
02-12-12, 00:10
παααρα πολυ καλα!!!ποιος τα εκανε και με τι σωματικο βαρος μου λες παρακαλω?

Δε συγκρατησα ονομα δυστηχως ... :unsure: Παντως το παλικαρι ηταν παρα πολυ καλο!

Χριστοφορος123
02-12-12, 00:11
Ρε φίλε τι τρελά Lifts έχεις στην υπογραφή σου??????? :shock: :shock: :shock: Πάγκος 185 κιλα?:shock::shock::shock: Πιέσεις όρθιος 90χ8?????

Λιβρες εινα ρε οχι κιλα...δηλαδη παγκο περιπου 90 κιλα

GURU S.
02-12-12, 00:11
Ρε φίλε τι τρελά Lifts έχεις στην υπογραφή σου??????? :shock: :shock: :shock: Πάγκος 185 κιλα?:shock::shock::shock: Πιέσεις όρθιος 90χ8?????

Ευχαριστω bro!Nομιζω το πιο καλο ειναι ο διπλασιασμος του σωματικου βαρους στις πιεσεις παγκου.Και ολα εγινα σωστα με πολυ καλη εκτελεση της ασκησης,χωρισ κλεψιματα.Αλλα απο τι ακουω υπαρχουν και αλλα καλα.200 κιλα ειναι πολλα.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ.

GURU S.
02-12-12, 00:12
Λιβρες εινα ρε οχι κιλα...δηλαδη παγκο περιπου 90 κιλα
κιλα ειναι

Χριστοφορος123
02-12-12, 00:12
Ευχαριστω bro!Nομιζω το πιο καλο ειναι ο διπλασιασμος του σωματικου βαρους στις πιεσεις παγκου.Και ολα εγινα σωστα με πολυ καλη εκτελεση της ασκησης,χωρισ κλεψιματα.Αλλα απο τι ακουω υπαρχουν και αλλα καλα.200 κιλα ειναι πολλα.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ.

Κατσε ρε συ δηλαδη δεν ενοουσες λιβρες;;
Κιλα ενοεις;
Εχεις 185 παγκο;
Νταξ respect

GURU S.
02-12-12, 00:15
Κατσε ρε συ δηλαδη δεν ενοουσες λιβρες;;
Κιλα ενοεις;
Εχεις 185 παγκο;
Νταξ respect

http://www.youtube.com/watch?v=AZ4GJ5YoGUc σε αυτο το βιντεο στο 15.00 κανω τα 175.ευχαριστω anyway.

warrior s
02-12-12, 00:15
Ευχαριστω bro!Nομιζω το πιο καλο ειναι ο διπλασιασμος του σωματικου βαρους στις πιεσεις παγκου.Και ολα εγινα σωστα με πολυ καλη εκτελεση της ασκησης,χωρισ κλεψιματα.Αλλα απο τι ακουω υπαρχουν και αλλα καλα.200 κιλα ειναι πολλα.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ.

Ναι το δυνατό σου σημείο είναι ο πάγκος!!! 2χσωματικό βάρος είναι κάτι μαγικό!!!! Αλλά και αυτό το 90χ8 standing press δείχνει πολύ δύναμη!!! Και ο νικητής που σήκωσε 200 πάρα πολύ καλός, πιστεύω σύντομα θα μάθουμε το όνομά του :bbbiceps:

GURU S.
02-12-12, 00:18
Κυριακος Τσολεριδης λεγοταν ο νικητης?

tolis93
02-12-12, 01:54
παιδια ηταν πραγματικα πολυ ωραιο το φετινο πολλες συμμετοχες αρκετες κατηγοριες ειδαμε πολλα κιλα στην OPEN κατηγορια γενικα πολυ ομορφη ατμοσφαιρα, θα ηθελα να ζητησω συγνωμη που εφυγα χωρις να χερετησω αλλα προφανως δε γινοταν να σταματησω στη μεση ολοκληρη κατηγορια για να χαιρετησω τους μοντς οφισερς κτλπ, ενα μεγαλο ευχαριστω στο κυριο Ηλια γιατι κακα τα ψεματα εμψυχωνε πολυ η παρουσια του, ενα μεγαλο ευχαριστω στον Πολυνεικο ,οπως επισης και στο dreiko και στον beef ,συγνωμη και παλι που εφυγα ετσι, οσο για το παλικαρι που χτυπησε 38-39 επαναληψεις στα σκουατ στων εφηβων,τα πα και απο κοντα τα λεω και απο δω,μαγκας,τα δωσε ολα:thumbup:

Metalhead|T|
02-12-12, 01:59
Προσωπικά αν και λόγω υποχρεώσεων αποχώρισα σχετικά νωρίς (δεν ειδα τις τελευταίες 2 κατηγορίες στα squat ) μου άρεσε πολύ το κλίμα..αν και δεν μίλησα με ατομα εκτός του Νασσερ μπορώ να πώ οτι ''κρίμα που δεν ήμουνα και εγώ σε φόρμα να παίξω στην κατηγορία εφήβων'' !!! ζήλεψα τα χειροκροτήματα :P μακάρι να γίνει και του χρόνου κάτι αντίστοιχο..!!! εχω κάποιες φωτό που θα ανεβάσω κάποια στιγμη.......



ΥΓ για όσους κατάλαβαν ,ειμαι ο ''μαλλιάς'' με το μπλουζάκι motorhead που γυρνούσε δεξια αριστερα ... :green:


:welcome::welcome:

tolis93
02-12-12, 02:08
Προσωπικά αν και λόγω υποχρεώσεων αποχώρισα σχετικά νωρίς (δεν ειδα τις τελευταίες 2 κατηγορίες στα squat ) μου άρεσε πολύ το κλίμα..αν και δεν μίλησα με ατομα εκτός του Νασσερ μπορώ να πώ οτι ''κρίμα που δεν ήμουνα και εγώ σε φόρμα να παίξω στην κατηγορία εφήβων'' !!! ζήλεψα τα χειροκροτήματα :P μακάρι να γίνει και του χρόνου κάτι αντίστοιχο..!!! εχω κάποιες φωτό που θα ανεβάσω κάποια στιγμη.......



ΥΓ για όσους κατάλαβαν ,ειμαι ο ''μαλλιάς'' με το μπλουζάκι motorhead που γυρνούσε δεξια αριστερα ... :green:


:welcome::welcome:

3 φορες σε φωναξα παλιο σνομπ και δε γυρισες αντε:green:,το κοτσιδακι στο μουσι ολα τα λευτα:thumbup:

Ηλαπ
02-12-12, 02:14
3 φορες σε φωναξα παλιο σνομπ και δε γυρισες αντε:green:,το κοτσιδακι στο μουσι ολα τα λευτα:thumbup:

Εσυ στην αρχη αρχη που σου μιλησα με καταλαβες?? :P

tolis93
02-12-12, 02:28
Εσυ στην αρχη αρχη που σου μιλησα με καταλαβες?? :P

ναι ρε μετα π πηγες εσυ?

BlooDdeaD_MefiSt
02-12-12, 02:33
Πραγματικα ηταν μια παρα πολυ ωραια διοργανωση:thumbup: Ενα μεαλο μπραβο στον Πολυνεικο, τον Νασσερ τον dreiko και τον beef, επισης τον κ.Ηλια και τον Σπυρο τον Μπουρναζο για ολη την προσπαθεια που κατεβαλαν για να μας προσφερουν αυτο το event που ελπιζω να καθιερωθει. Η ατμοσφαιρα πολυ φιλικη και το κλιμα ηταν πολυ ζεστο(και στην κυριολεξια :P). Οι επιδοσεις απο τους συμμετεχοντες ηταν παρα πολυ καλες ειδικα στις open κατηγοριες ειδαμε εξωπραγματικα κιλα και αναφερομαι κυριως στα 310κιλα σκουατ ενος αθλητη που εμενα προσωπικα με αφησε αφωνο..:shock:

P.s. Τολη αν λες αυτον που βγηκε 2ος στο σκουατ εφηβων ευχαριστω εγω ημουν. :P Αν λες το παιδι που βγκε 1ος με τις 40 οντως πολυ δυνατο παιδι :thumbup:

tolis93
02-12-12, 02:37
Πραγματικα ηταν μια παρα πολυ ωραια διοργανωση:thumbup: Ενα μεαλο μπραβο στον Πολυνεικο, τον Νασσερ τον dreiko και τον beef, επισης τον κ.Ηλια και τον Σπυρο τον Μπουρναζο για ολη την προσπαθεια που κατεβαλαν για να μας προσφερουν αυτο το event που ελπιζω να καθιερωθει. Η ατμοσφαιρα πολυ φιλικη και το κλιμα ηταν πολυ ζεστο(και στην κυριολεξια :P). Οι επιδοσεις απο τους συμμετεχοντες ηταν παρα πολυ καλες ειδικα στις open κατηγοριες ειδαμε εξωπραγματικα κιλα και αναφερομαι κυριως στα 310κιλα σκουατ ενος αθλητη που εμενα προσωπικα με αφησε αφωνο..:shock:

P.s. Τολη αν λες αυτον που βγηκε 2ος στο σκουατ εφηβων ευχαριστω εγω ημουν. :P Αν λες το παιδι που βγκε 1ος με τις 40 οντως πολυ δυνατο παιδι :thumbup:

εσενα λεω, :thumbup: τα δωσες ολα μεχρι να πεσεις κατω, και μαζι με εσενα να συνχαρω για 2η φορα το dream team.
Υ.Γ. του NASSER του παει ωραια η φωτογραφικη

apostolis80
02-12-12, 02:54
πραγματικα πολυ ωραια διοργανωση και σε σχεση με την περσινη πολλα κιλα.απ το παλικαρη με τα 2οο κιλα στο παγκο,τον αλλο με τα 310 στο σκουοτ.και ωραιες μαχες στις επαναληψεις στα σκουοτ(στα +95 κιλα και στους εφηβους) που παιχτηκαν στην επαναληψη

Metalhead|T|
02-12-12, 03:33
3 φορες σε φωναξα παλιο σνομπ και δε γυρισες αντε:green:,το κοτσιδακι στο μουσι ολα τα λευτα:thumbup:

:weights::weights:


310 στο σκουοτ

εχασα τετοιο πραμα δυστηχως ε?...



πραγματικά είχε πολύ ζέστη μέσα...ίσως ηταν βέβαια και απο τις ωραίες παρουσίες στο χώρο (χαχαχ) αλλα εγώ που ηρθα με φουτεράκι και μπλουζακι πραγματικα ελιωσα..!!!

141004
02-12-12, 04:17
Πολυ σωστο το event Παιδια και πολυ ζεστο κλιμα..
προσωπικα τα εκανα σκ@@α γιατι επαιξα λαθος τις επαναληψεις (κατηγορια εφηβων )με αγχος κ χωρις διαλλειμα απ την πρωτη μου προσπαθεια που με κοψαν παλι γιατι τις επαιζα χωρις να κλειδωνω! του χρονου ελπιζω να τα παω καλυτερα!
συγχαρητηρια στο τερας με το 200αρι στον παγκο :turtle:

magdaline
02-12-12, 04:20
:clap: σε ολους,πολυ καλη οργανωση, καλες συμμετοχες :thumbup: & χαρηκα π γνωρισα κουκουτσι ντοριτα,κομπρα,στελιο,ντρεικο,νασσερ,ελμερ,βαγκαν,πολυνεικο,ελινα κ το κ. μπουρναζο απο κοντα.:welcome:

magdaline
02-12-12, 05:09
:clap: σε ολους,πολυ καλη οργανωση, καλες συμμετοχες :thumbup: & χαρηκα π γνωρισα κουκουτσι ντοριτα,κομπρα,στελιο,ντρεικο,νασσερ,ελμερ,βαγκαν,πολυνεικο,ελινα κ το κ. μπουρναζο απο κοντα.:welcome:

Kαι goldenera, tasos3:green:

ελμερ
02-12-12, 05:09
Πολυ ωραια διοργανωση,ακομα καλυτερη απο περυσι....και γω χαρηκα που γνωρισα πολλα παιδια που μιλαμε εδω....:thumbup::welcome:

Polyneikos
02-12-12, 10:43
Καλημέρα σε όλη την παρέα του :bodybuildinggr:!
Πραγματοποιήθηκε για 2η συνεχόμενη χρονιά το Atlas Challenge, όπου συμμετέχοντες αθλητές-διαγωνιζόμενοι ,θεατές, φίλοι του αθλήματος, προσκεκλημενοι,πρωταθλητές του Bodybuilding αλλά και (last but not least) τα μέλη της :bodybuildinggr: μας, κατέφθασαν στο ιστορικό γυμναστήριο του Σπύρου Μπουρνάζου και μας τίμησαν με την παρουσία τους.Τους ευχαριστούμε!!

Οι συμμετοχές φετος ήταν αυξημένες, παραπάνω από 50,σύντομα θα αναρτηθούν ανα κατηγορία!
Οι επιδόσεις ιδιαίτερα υψηλές, και στην μυική αντοχή αλλά και στην μονή επανάληψη!
Φωτογραφικό υλικο και βίντεο θα επεξεργαστουν και θα αναρτηθούν λίαν συντόμως ..

Μια μικρή γεύση,από τους νικητές των OPEN κατηγοριών :

Δημήτρης Τριπολιτσιώτης, νικητής της κατηγορίας Banch Press 1 REP, 200 κιλα !!


58105

Τασος Τριανταφύλλου , νικητής της κατηγορίας Squat 1 REP, 310 κιλα !!


58106

Kαι η τελευταία του προσπάθεια ,όχι επιτυχημένη, στα 340 κιλα !! Περιττό να σας πω το κλίμα,την αγωνία και την ένταση που υπήρχε στην ατμόσφαιρα εκείνη την στιγμή !


58107


58108



Ενα ιδιαίτερο ευχαριστώ για την προσφορά τους για την χθεσινή βραδυά στους :
Τον Κωστα Σταμάτη ,ιδιοκτήτη του καταστήματος Regenesis Stores και χορηγού της βραδιάς με συμπληρώματα για τους νικητες των κατηγοριων.
:thumbup::thumbup:

Τον Σπύρο Μπουρνάζο, για άλλη μια φορα αψογος οικοδεσπότης,μαζί με όλο το team (Βασω,Λένα,Εμμα,Βαγγέλη,Μακη), οι οποίοι φρόντισαν για την παραμικρή λεπτομέρεια για να περάσουμε όλοι καλα. Ότι και να γραψω,ότι και να πω,δεν αρκει. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:clap::clap:

Τελος, τον Παναγιώτη Βίτσα, Muscleboss, ιδιοκτήτη του :bodybuildinggr: , ο οποίος αν και απών λόγω υποχρεώσεων ,φρόντισε για την βραδιά, για τα κύπελλα,τις μπλουζες και όλες τις λεπτομέρειες που χρειαζόταν για το event. :clap::clap:

Χριστοφορος123
02-12-12, 10:53
Μακαρι να ημουνα εκει..:(:(:(:(:(:(
Φανταζομαι πως περασατε καταπληκτικα..ειμαι σιγουρος γ'αυτο

NASSER
02-12-12, 11:07
Ήταν μια εξαιρετική μέρα για όλους μας. Από νωρίς το απόγευμα που άρχισαν να καταφτάνουν οι συμμετέχοντες μέχρι τέλος της βραδιάς που επικράτησε το ενδιαφέρον και η αγωνία όλων, συντέλεσαν στο να επικρατήσει ένα ζεστό κλίμα που πραγματικά απόλαυσαν όλοι όσοι παρευρέθηκαν!:thumbup:
Η ανταπόκριση στο κάλεσμα του :bodybuildinggr: τόσο από αθλητές όσο και από τους θεατές, τιμάει ιδιαίτερα τόσο την ιστοσελίδα και την ομάδα διαχείρισης, τον Παναγιώτη Βίτσα πρωτοπόρο της ιδέες του event και δημιουργό της σελίδας :bodybuildinggr: και τον αγαπητό σε όλους θρύλο του αθλήματος bodybuilding και οικοδεσπότη Σπύρου Μπουρνάζου και την ομάδα υποστήριξης του! Ήταν τιμή για όλους που παρευρέθηκαν οι πρωταθλητές του αθλήματος μας, όσο και πρωταθλητές της άρσης βαρών, της χειροπάλης (τιμή μας ποπυ είχαμε στη παρέα μας τον θρύλο Αντώνη Πανάρετο) όπως και ο φίλος Κώστας Τρομάρας, γιος του γνωστού Γιώργου Τρομάρα πρότυπο ενασχόλησης με τα δυναμικά αθλήματα σε όλους τους παλιούς και νεότερους αθλητές, κάτι που δεν πρέπει να αψηφούμε και να ξεχνάμε!:clap:
Τέλος για άλλη μια φορά νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω τον φίλο και πρωταθλητή Κώστα Σταμάτη που στήριξε την προσπάθεια μας με τη χορηγία δώρων-συμπληρωμάτων στους νικητές των κατηγοριών. Του εύχομαι να είναι πάντα καλά, καλές δουλειές και πάντα επιτυχίες στους αγωνιστικούς και λοιπούς στόχους του!:toast:

Dreiko
02-12-12, 11:13
Εγω με τη σειρα μου,για να μη πλατειασω,θα ηθελα εκτος των προαναφερθεντων να πω ενα μεγαλο μπραβο και στον admin μας τον Κωστα-Polyneiko για την ικανοτητα του να συντονιζει τα παντα αψογα!:clap::clap::clap:

NASSER
02-12-12, 11:25
Εγω με τη σειρα μου,για να μη πλατειασω,θα ηθελα εκτος των προαναφερθεντων να πω ενα μεγαλο μπραβο και στον admin μας τον Κωστα-Polyneiko για την ικανοτητα του να συντονιζει τα παντα αψογα!:clap::clap::clap:

Μερικοί θα πουν πως χαϊδεύουμε τα αυτιά μας, αλλά ναι θα το πω και εγω! Συγχαρητήρια στον admin Κώστα, στους φίλους και διαχειριστές Βαγγέλη, Διονύση και Ηλία Τριανταφύλλου όπως και στο Στέλιο που ήρθε από Καβάλα να υποστηρίξει και να βοηθήσει στο έργο της ομάδας. Το έργο του φόρουμ είναι μια συντονισμένη προσπάθεια ΟΜΑΔΑΣ και εύχομαι να αποτελέσει πρότυπο και παράδειγμα προς μίμηση προς όλους και ειδικότερα στους παράγοντες του αθλήματος μας το bodybuilding!
Επίσης παράλειψη μας... μεγάλο ευχαριστώ και στην κριτική επιτροπή Γιάννη Διακογιάννη, Χρήστο Γκολιά και φυσικά στον οικοδεσπότη Σπύρο Μπουρνάζο που για δεύτερη χρονιά ήταν κοντά μας και κράτησαν τις ισορροπίες στη κρίση των προσπαθειών ώστε να μην είναι κανένας παραπονεμένος!

No Fear
02-12-12, 12:03
Μπραβο παιδια,παντα τετοια και ευχομαι να γινει θεσμος για πολλα χρονια ακομα!

GURU S.
02-12-12, 12:04
Τρομερα κιλα!Πριν τα video, αποτελεσματα please.

Polyneikos
02-12-12, 12:26
Mια από τις αναμνηστικές φωτογραφίες,φυσικά θα ακολουθήσουν πολλες :thumbup:


58113

GREEK POWER
02-12-12, 12:29
Πολυ ομορφη οργανωση - συγκεντρωση ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!
Μπραβο και στο παληκαρι , που με 300 + κιλα στους ωμους ,η εκφραση στο προσωπο γαληνια :clap::clap::clap:

ΜrΚommatias
02-12-12, 12:38
Πολλα μπραβο:clap::clap::clap: και απο εμενα σε ολο το team του bodybuilding.gr!Φανταστικο το χθεσινο event με πολλους και καλους φιλους!Τα κιλα ανεβασμενα απο περσυ και φυσικα η ενταση στο κατακορυφο!Ο Σπυρος Μπουρναζος για αλλη μια φορα απιστευτα φιλοξενος,ο Πολυνεικος συντονιζε τα παντα,ο Νασσερ σε καθηκοντα φωτογραφου super,o Hλιας προσφερε σιγουρια στους αθλητες :thumbup:!Να πω επισης ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στη Βασια :bowdown:που επαιξε με ισους ορους με τους αντρες!

COBRA_STYLE
02-12-12, 13:08
Kαι goldenera, tasos3:green:

tasos2 λεγεται..σα δε ντρεπεσαι λιγο:P

goldenera
02-12-12, 13:13
ΥΓ για όσους κατάλαβαν ,ειμαι ο ''μαλλιάς'' με το μπλουζάκι motorhead που γυρνούσε δεξια αριστερα ... :green:
:welcome::welcome:

Καλημέρα σε όλη την παρέα! Συγχαρητήρια στους διοργανωτές για την πολύ όμορφη εκδήλωση. Ήταν πραγματικά μια εκπληκτική εμεπιρία και θεωρώ ότι όσα παιδιά μπορούσαν και δεν ήρθαν απλά έχασαν;) Ήταν μεγάλη έμπνευση και πώρωση να βλέπεις την υπερπροσπάθεια των διαγωνιζομένων ζωντανά μπροστα σου που έκανε το κλίμα στο hardcore γυμναστήριο του Κου Μπουρνάζου ακόμα πιο σκληροπυρινικό. Θα πλατιάσω και εγώ πολύ αν γράψω όσα έχω στο μυαλό μου οπότε επιγραμματικά αναφέρω:

Μεγάλο μπράβο στα μέλη του forum που αγωνίστηκαν. Από τα παιδιά αυτά γνώρισα τον Vaggan και τον toli93. Ένα θα σας πω: ο Βαγγ. είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ, καμιά σχέση με της φωτό εδώ:shock: Πλατάρες και ωμάρες:thumbup: Ο Τόλης έκανε συγκινητική προσπάθεια και σε πάγκο και σε σκουώτ, εμψύχωνε όλους τους συναθλητές του και λίγο που μίλησα μαζί του κατάλαβα το εξαιρετικό του χαρακτήρα του:thumbup:
Για τον Ηλία τί να πω? Σαν μικρό παιδί από την 1η στιγμή με έκανε να αισθανθώ σαν να ήμασταν χρόνια φίλοι. Για το κορμί του τί να σας πω? H U G E!!!!!!!!!!!
Ο κος Διακογιάννης, κύριος, σοβαρός με βαθειά γνώση σε ότι αφορά το σιδερένιο άθλημα, κερδίζει το σεβασμό σου από την 1η στιγμή
Ο Κος Χρήστος με το γιο του συμπαθέστατοι και από τις πιο ευγενικές παρουσίες στη χθεσινοί βραδιά
Με τον Κο Μπουρνάζο μιλήσαμε λίγο και φωτογραφηθήκαμε μαζί, ευγενικός και πρόσχαρος όπως αρμόζει σε ένα μεγάλο πρωταθλητή
Επίσης χάρηκα πολύ που γνώρισα τον Ελμερ, Rambo, STelako και τις δεσποινίδες (lila, dorita) και κυρίες (koukoutsi:green:) του forum.
Πολλά μπράβο στον Polyneiko ο οποίος δεν πήρε ανάσα και ηταν σε εγρήγορση εξασφαλίζοντας την άψογη ροή της διοργάνωσης. Νομίζω ότι είναι έτοιμος να εκφωνήσει επαγγελματικούς αγώνες ΒΒ;)
Επίσης πολλά μπράβο σε beefmeup και dreiko που είχαν το δύσκολο έργο (και λόγω αρκετής ζέστης και λόγω των πολλών κιλών που φορτώνονταν σταδιακά) μαζί με τον Ηλία ως spotter στις προσπάθειες των αθλητών.
Και φυσικά σε nasser που μαζί με stelako επιτέλεσαν και χρέη φωτογραφικής κάλυψης. Αξιοσημείωτη η φλεβικότητα των χεριών του nasser που έκλεβε την παράσταση καθώς 'τραβούσε' τις φωτό;)
Ιδιαίτερη αναφορά στους αθλητές:
Δημήτρης Τριπολιτσιώτης με τα 200 κιλά στον πάγκο. Εντυπωσιακά φυσικά τα κιλά αλλά παίδες αν βλέπατε και την διαπλάση του.........ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ και ΟΓΚΩΔΗΣ δεν περιγράφουν αυτό που είδα:shock:
Τασος Τριανταφύλλου ο οποίος έκανε ζέσταμα από εκεί που οι άλλοι τελείωναν την προσπάθεια τους, και μας έδωσε την ευκαιρία να ζήσουμε την εμπειρία του να βλέπεις ζωντανά σκουώτ με 310 κιλά και την ολυμπιακή μπάρα να λυγίζει....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ:clap:
Και φυσικά τη Βάσια...πώρωση, ικανότητα,έμπνευση, πάθος και τρέλα (με την καλή έννοια), κέρδισε τις εντυπώσεις. Το είδος του αθλητή που θα ήθελα να είχα ως παρτενέρ στην προπόνηση.;)
Τέλος πολλά μπράβο στους εφήβους που πραγματικά βάζουν τα 'γυαλιά' και αποτελούν παράδειγμα για πολλούς από εμάς. Είναι ελπιδοφόρο να βλέπεις τη νεολαία μας να είναι ενεργή να παθιάζεται να αγωνίζεται και ιδιαίτερα να επιδυκνύει ευγενή άμιλλα αφού όλοι οι αθλητές εμψύχωναν ο ένας τον άλλο και έδιναν συγχαρητήρια μεταξύ τους!
Ραντεβού του χρόνου!

COBRA_STYLE
02-12-12, 13:16
να'σαι καλα ρε golden που δε με ξεχασες και μενα:turtle:

fatals
02-12-12, 13:17
Βαλτε καμια φωτο ρε παιδια να δουμε και εμεις που μαστε απο πολυ μακρια :welcome:

Dreiko
02-12-12, 13:19
Kατσε μαν....λιγο υπομονη...υπαρχει αρκετο υλικο και πρεπει να μονταριστει....:thumbup:

Nastya
02-12-12, 13:28
:clap::clap::clap: Πολλα μπραβο παιδια :bowdown::bowdown:

Polyneikos
02-12-12, 13:33
Βαλτε καμια φωτο ρε παιδια να δουμε και εμεις που μαστε απο πολυ μακρια :welcome:

Αυτη την στιγμή με αναμενει οικογενειακο γευμα που πρεπει να αφιερωθω εκει,στην προετοιμασία του αλλά και στην κατανάλωση του :P:P
Απο το γευμα λοιπόν,χορτατος και ξεκουραστος :P

beefmeup
02-12-12, 13:50
παιδια κ γω με την σειρα μου να ευχαριστησω ολους οσους παρευρεθηκαν για να αγωνιστουν,αλλα κ αυτους που ηρθαν για να εμψυχωσουν τους αγωνιζομενους..
ευχαριστουμε ολους που μας τιμησατε με τις παρουσιες σας,ειτε μενατε στο διπλανο τετραγωνο ειτε ηρθατε απο μακρια,οπως κ κανατε αρκετοι απο σας..
χαρη στην δικη σας παρουσια κ συμμετοχη,υπηρξε αυτο το αποτελεσμα,ανταξιο της περσινης φορας κ τολμω να πω,κ ενα σκαλι πιο πανω..
χαρηκα ιδιαιτερα που γνωρισα απο κοντα καποια μελη του φορουμ,παρολο ειμουν απασχολημενος κατα την μεγαλυτερη διαρκεια του διαγωνισμου,εστω κ για λιγο..

οι ευχαριστιες δοθηκαν απο κοντα,αλλα κ απο εδω μεσα τους ευχαριστω ολους κ τον καθενα ξεχωριστα..τα παιδια του δικου μας τημ,την επιτροπη,τον Σπυρο Μπουρναζο για την παντα ζεστη φιλοξενια..

κ του χρονου,ακομα καλυτερα κ περισοτεροι..:thumbup:

ελμερ
02-12-12, 13:59
Εμεις ευχαριστουμε για τη "γιορτη " που διοργανωσατε για μας και για το παρειστικο και φιλικο κλιμα που υπηρχε ...κι εμενα μου φανηκε πως ηταν ενα σκαλι καλυτερα απο περυσι.....:thumbup::welcome:

Polyneikos
02-12-12, 14:24
Ενα μίνι φωτο ποτ-πουρι,:thumbup::thumbup:

BENCH PRESS

58116

58117


58118

58119


58120

58121

Polyneikos
02-12-12, 14:28
SQUAT


58122


58123

58124


58125


58126

Alexandros Cnp
02-12-12, 14:29
Πολύ ωραία διοργανωση!ευχαριστούμε τους διοργανωτές και τον Σπύρο τον Μπουρνάζο,το bodybuilding.gr αλλά και τον κώστα σταμάτη για τα υπέροχα αναμνηστικά δώρα που έδωσε στους αθλητές.Ήταν πολύ ορέο ΕVΕΝΤ ( Atlas Challenge 2012 )

Χριστοφορος123
02-12-12, 14:30
Αυτο το θηριο στην τελευταια φωτογραφια ειναι ο pepeismenos karga;

Polyneikos
02-12-12, 14:30
SQUAT συνεχεια ....


58127


58128

58129


58130


58131

warrior s
02-12-12, 14:33
Πολύ ωραία αλλά αν βάλετε και βίντεο τότε θα είναι ακόμα καλύτερα :). Οι περισσότεροι διαγωνιζόμενοι έβαλαν τη μπάρα πολύ ψηλά στο squat.. Λάθος για μένα.. Ετσι δεν μπορείς να κάνεις πολλά κιλά..

dhmhtrhs
02-12-12, 14:42
Πολύ ωραία αλλά αν βάλετε και βίντεο τότε θα είναι ακόμα καλύτερα :). Οι περισσότεροι διαγωνιζόμενοι έβαλαν τη μπάρα πολύ ψηλά στο squat.. Λάθος για μένα.. Ετσι δεν μπορείς να κάνεις πολλά κιλά..

δεν έχει σχέση αυτό που λες..η διαφορά μεταξύ high bar και low bar squat είναι στην ενεργοποίηση άλλων μυικών ομάδων..high bar θα προτιμήσει κάποιος που είναι quad dominant ενώ low bar κάποιος που στηρίζεται στην οπίσθια αλυσίδα.

warrior s
02-12-12, 14:47
δεν έχει σχέση αυτό που λες..η διαφορά μεταξύ high bar και low bar squat είναι στην ενεργοποίηση άλλων μυικών ομάδων..high bar θα προτιμήσει κάποιος που είναι quad dominant ενώ low bar κάποιος που στηρίζεται στην οπίσθια αλυσίδα.

Δεν είπα να κάνουν low bar και να βάλουν τη μπάρα στους δελτοειδής...Έτσι κάνεις ακόμα περισσότερα κιλα... Απλά θα μπορούσαν να κατεβάσουν λίγο πιο κάτω τη μπάρα.. :P Πιστεύω ότι έτσι θα ανέβαιναν λίγο σε κιλά.

RawR
02-12-12, 14:50
Έχει δίκιο. Low bar Squat είναι για τους αριθμούς..

72K
02-12-12, 14:57
Μη λέτε ότι να'ναι ;)

chro
02-12-12, 15:21
Πραγματικά πέρασα πολύ καλά! Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές και ένα ακόμα μεγαλύτερο στους αθλητές που έδωσαν μάχη. Δε θα πω ονόματα γιατί θα αδικήσω κάποιον.
Συγχαρητήρια στις 2 γυναίκες την Ευτυχία και τη Βάσια, που ανταγωνίστηκαν αντάξια στα ίσα τους άντρες.
Μη βιάζεστε ακόμα να μιλήσετε για το πως θα γίνοταν περισσότερα κιλά. Ας περιμένουμε τα βίντεο. Άλλωστε δεν είμαστε επαγκελματίες power lifters για να κάνουμε low bar. (2 αθλητές έκαναν Low bar squat).

MindOverMatter
02-12-12, 15:22
Η διοργάνωση χτες ήταν πάρα πολύ καλη. Η ατμόσφαιρα πολύ φιλική και το κοινό πολύ ενθουσιώδες. Παρ'όλο που ήρθα ως "επισκέπτης" (καθ'ότι δεν γράφω εδώ στο forum) ένιωσα σαν φίλος. Στη διοργάνωση πέτυχα και έναν προπονητικό στόχο που έχω εδώ και πολύ καιρό, ευχαριστώ για την πρόσκληση και την υποστήριξη.

Πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές και ένα ευχαριστώ σε όσους παρεβρέθηκαν και φώναξαν στις προσπάθειές μας.

Διακογιαννης Γιαννης
02-12-12, 16:34
Ακομα και εγω ο ιδιος,που ειμαι λατρης των εκδηλωσεων Ατλας,δεν περιμενα τετοια τεραστια επιτυχια.Ολα ηταν καταπληκτικα.Μακαρι να ειχαμε συχνοτερες τετοιες συναντησεις.Δεν εχω ξαναβιωσει ,τοσο ωραιες εκδηλωσεις ποτε.
Φετος ειχαμε .τρομερες επιδοσεις που-χωρις υπερβολη-ειναι Ολυμπιακου επιπεδου.
Πληθος συμμετοχων και θεατων, τεραστιο.
Οι Σποτερς συντονιστηκαν τελεια.Μια πραγματικη μηχανη. Θα πρεπει να θεωρουνται,πλεον,ως εξειδικευμενοι.
Ο Πολυνεικος-Κωστας,παρ'ολο το αγχος της ευθυνης του,και μαλιστα φετος χωρις τον Μασλμπος(ο οποιος μας παρακολουουσε απο πολυ μακρια με τον τροπο του...) ηταν αψογος, ανετος,και με καλυτερη διαυγεια πνευματος ακομα και σε συγκριση με εμας ,που ειχαμε λιγοτερο τρεξιμο απο το δικο του.Ειχε κανει επισης,και τελεια προεργασια.Πως προλαβε....;;...αγνωστον.
Ο σπονσορας Κωστας Σταματης,κανει ηρωικες προσπαθειες ,διοτι ως γνωστον, δεν ειναι,πλουσιος...Σπανιος ,αξιολογος,ειλικρινης.
Ο Σπυρος Μπουρναζος με την υπεροχη παρεα του,εχει βαλει νεα στανταρτ στην εννοια του ορου φιλοξενια.Δεν ειναι ομως μονο αυτο.Με το ατελειωτο κυρος του,και το μυαλο του,μπορει και λυνει τα παντα σε δευτερολεπτα.Ακομα και με ενα νευμα του μπορει να κανει θαυματα.
Η συμβολη του Χρηστου Γκολια ως κριτη ηταν καταλυτικη και θεμελιωδης.
Πολλοι κορυφαιοι πρωταθλητες ηλθαν να παρακολουθησουν, και να τα πουμε.
Ο Νασσερ και ο Στελιος,σε ρολο κλειδι,θα απολαυσουμε το εργο τους ,καθως θα συνεχιζεται η παρουσιαση.
Το φορουμ εκανε επιτελους και μια πιο κλασικη επικοινωνια -περα απο την ηλεκτρονικη-γεματη κεφι ,χαρες και εκπληξεις.
Για ΟΛΑ αυτα τα ωραια θα μιλησουμε και στη συνεχεια,με ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ αναφορες και ΟΝΟΜΑΤΑ ,για να παρουν μια γευση- και οσοι απο τους φιλους μας δεν μπορεσαν να παρευρεθουν-απο το ποσο ωραιες εμπειριες βιωσαμε.
Οπως ηδη αναφερθηκε φετος ειχαμε οντως μεγαλυτερη επιτυχια ακομα και απο την ηδη πολυ επιτυχημενη περσινη.

Χρήστος Τριανταφύλλου
02-12-12, 16:57
Πραγματικα σε μια πολυ ζεστη κ φιλικη ατμοσφαιρα κ με μεγαλες επιδοσεις απο τους συμετεχοντες ,περασαμε πολυ ωραια.
Μας δοθηκε η ευκαιρια να ξαναδουμε φιλους ,αλλα κ να γνωρισουμε απο κοντα με αλλους συμφουριστες:).

tasos2
02-12-12, 17:39
Να ρωτησω παιζει να ανεβουν ολες οι προσπαθειες και οι αποτυχημενες σε βιντεο? Ή εστω να σταλουν σε μεηλ. Δυστυχως με τοσο κοσμο ο φιλος μου δεν καταφερε να με τραβηξει :(

Παντως ο Τριανταφυλλου εκανε καλη προπονηση δικεφαλων-ωμων χθες τοσες ωρες που βοηθουσε:P

Polyneikos
02-12-12, 17:51
Να ρωτησω παιζει να ανεβουν ολες οι προσπαθειες και οι αποτυχημενες σε βιντεο? Ή εστω να σταλουν σε μεηλ. Δυστυχως με τοσο κοσμο ο φιλος μου δεν καταφερε να με τραβηξει :(

Παντως ο Τριανταφυλλου εκανε καλη προπονηση δικεφαλων-ωμων χθες τοσες ωρες που βοηθουσε:P

Θα ανεβουν όλες οι προσπάθειες,με λίγη υπομονή.
Ενδεικτικα αναφερω ότι η διαδικασία επεξεργασίας και ανεβασματος 15΄ βιντεο στο youtube,απαιτεί σχεδόν μισή μέρα..
Αρα θελει τον χρόνο του.
Εννοείται οτι μεσω μαιλ δεν μπορεί να αποσταλλεί βιντεο HD.:thumbup:

Polyneikos
02-12-12, 17:52
Αυτο το θηριο στην τελευταια φωτογραφια ειναι ο pepeismenos karga;

Ναι!:thumbup:

tolis93
02-12-12, 17:58
polyneikos ενα ευχαριστω για την ολη δουλεια που γινεται ακομα και μετα το event :thumbup:

goldenera
02-12-12, 18:12
Κρίμα που κάποια μέλη του forum (όπως ο pepeismnos karga και άλλοι) δεν τα αναγνώρισα και έτσι δεν μπορεσαμε να γνωριστούμε και να μιλήσουμε. Δεν πειράζει την επόμενη φορά. Πάντως όπως βλέπετε και από τις φωτό η ενέργεια το πείσμα και το πάθος των διαγωνιζομένων έπιασε ταβάνι και η ατμόσφαιρα ήταν σούπερ ηλεκτρισμένη. Και το κοινό με την καθοδήγηση του -να το πω ακόμα μια φορά- ακούραστου Polyneikos, πολύ ενθουσιώδες και εκδηλωτικό:clap::thumbup:

fatals
02-12-12, 18:18
Στο facebook υπαρχουν και αλλες φωτογραφιες :green:

goldenera
02-12-12, 18:23
Πάντως τιν cobra με το τάπερ του την έχω κατά αποκλειστικότητα μόνο εγώ;)

goldenera
02-12-12, 18:46
Και δια του λόγου του αληθές.........cobra κυρίες και κύριοι, όταν οι άλλοι βγήκαν λίγο έξω από το gym για να ξεσκάσουν, εκείνος πιστός στις διατροφικές του αρχές και εφόσον είχε περάσει το τρίωρο, απλά άνοιξε το τάπερ και τάισε τους μύες του αποτρέποντας τον καταβολισμό τους:green: Επίσης φαίνεται και ο Βαγγ. σε διαλογισμό πριν την προσπάθεια του;)

58139

goldenera
02-12-12, 18:51
Ο 'δικός' μας Vaggan στις προσπάθειες του:clap::clap:

58140

58141

58142

58143

goldenera
02-12-12, 18:57
Βάσια.......... δυναμίτισε το κλίμα και έδωσε άλλη διάσταση στην εκδήλωση 'χτυπώντας' στο ίσια τους αρσενικούς αντιπάλους της:clap::clap:

58144

58145

58146

58147

COBRA_STYLE
02-12-12, 18:57
Και δια του λόγου του αληθές.........cobra κυρίες και κύριοι, όταν οι άλλοι βγήκαν λίγο έξω από το gym για να ξεσκάσουν, εκείνος πιστός στις διατροφικές του αρχές και εφόσον είχε περάσει το τρίωρο, απλά άνοιξε το τάπερ και τάισε τους μύες του αποτρέποντας τον καταβολισμό τους:green: Επίσης φαίνεται και ο Βαγγ. σε διαλογισμό πριν την προσπάθεια του;)



χαχαχα....κοιτα πώς βγηκα:rolf:

καλα κι ο βαγγαν ειναι λες και του κλεψανε τις καραμελιτσες του απο τις τσεπες.:turtle:

Omegalos
02-12-12, 19:04
Πολύ ωραία διοργάνωση, κρίμα που είμαι μακρια αλλιως θα δοκιμαζα λιγο τις δυναμεις μου στην κατηγορία εφήβων

goldenera
02-12-12, 19:05
Και ίσως η στιγμή με την μεγαλύτερη αγωνία αφού όλοι είχαν μείνει με 'κομένη' την ανάσα περιμένοντας την έκβαση της προσπάθειας. Τάσος Τριανταφύλλου στην προσπάθεια για τα 340 κιλά στο σκουώτ:shock: Δε νομίζω ότι σου δίνεται συχνά η ευκαιρία να ζήσεις κάτι τέτοιο από κοντά. Μπορεί να απέτυχε ο αθλητής αλλά είχε ήδη κερδίσει και την πρώτη θέση αλλά και την αναγνώριση όλων των παρευρισκομένων προηγουμένως σηκώνοντας επιτυχώς 310 κιλά στο σκουώτ:clap:

58148

58149

Χριστοφορος123
02-12-12, 19:05
Νταξ ο vaggan απο τις φωτο φενεται πολυ θηριο..
Ειδικα ωμοι και χερια :thumbup::thumbup:

tolis93
02-12-12, 19:08
Νταξ ο vaggan απο τις φωτο φενεται πολυ θηριο..
Ειδικα ωμοι και χερια :thumbup::thumbup:

εχεις νιωσει ποτε μικρος στη ζωη σου?εγω χθες ενιωσα:green: καλα η φωτο με τα 340 πανω στη μπαρα μετραει,λυγισαν σιδερα χθες:thumbup: οσο για τον κομπρα,μονο απογοητευση εχω να δηλωσω,τα κοριτσια τα αφησε για τη παρτυ του μετα:turtle:

Polyneikos
02-12-12, 19:11
Πριν ξεκινησω την παρουσίαση των κατηγοριών,θα ήθελα να ευχαριστήσω προσωπικά ,αλλα και ως Bodybuilding.gr, τον Νίκο Αλεξίου (CTN Media) (http://www.facebook.com/nikos.alexiou.752), επαγγελματία φωτογράφο με καταπληκτικές δουλειές ,ο οποίος ανταποκρίθηκε στην πρόσκληση μας και ήρθε αφιλοκερδως να καλύψει το Event.
Kατά καποιον τρόπο, εγκαινιάζεται μια φιλική συνεργασία ,καθότι υπάρχει μια αμοιβαία εκτίμηση και πραγματικά το υλικό του ειναι απίστευτο και ο ίδιος πολυ συμπαθής.
Επειδη ο Νίκος είναι επαγγελματιάς,οι ληψεις του είναι σαφως καλύτερες και ήδη κυκλοφορουν αρκετες φωτογραφίες στο προφίλ του στο Facebook.
Eμεις θα χρησιμοποιήσουμε και από το δικό του υλικο φωτογραφίες,για την παρουσίαση των κατηγοριών. Νικο ευχαριστούμε :thumbup:

goldenera
02-12-12, 19:12
Να και κάποιοι από την παρέα του forum......stelakos, cobra, Ηλίας (που μας έχει κρύψει με τον όγκο του;)), Elmer και ο Κος Χρήστος μετά του υιού του;)

58150

Nastya
02-12-12, 19:14
απιστευτο το κλιμα λεμε !!!:bbbiceps::bbbiceps:

goldenera
02-12-12, 19:14
Νταξ ο vaggan απο τις φωτο φενεται πολυ θηριο..
Ειδικα ωμοι και χερια :thumbup::thumbup:


Χρισόφορε ειλικρινά σου λέω όταν είδα το Βαγγέλη και σε σχέση με την εικόνα που είχα από κάποιες φωτό εδώ, έμεινα με το στόμα ανοιχτό:shock: Από τα άτομα που μόλις δεις θα πεις αυτός κάνει βάρη σίγουρα;)

Dreiko
02-12-12, 19:16
Πριν ξεκινησω την παρουσίαση των κατηγοριών,θα ήθελα να ευχαριστήσω προσωπικά ,αλλα και ως Bodybuilding.gr, τον Νίκο Αλεξίου (CTN Media) (http://www.facebook.com/nikos.alexiou.752), επαγγελματία φωτογράφο με καταπληκτικές δουλειές ,ο οποίος ανταποκρίθηκε στην πρόσκληση μας και ήρθε αφιλοκερδως να καλύψει το Event.
Kατά καποιον τρόπο, εγκαινιάζεται μια φιλική συνεργασία ,καθότι υπάρχει μια αμοιβαία εκτίμηση και πραγματικά το υλικό του ειναι απίστευτο και ο ίδιος πολυ συμπαθής.
Επειδη ο Νίκος είναι επαγγελματιάς,οι ληψεις του είναι σαφως καλύτερες και ήδη κυκλοφορουν αρκετες φωτογραφίες στο προφίλ του στο Facebook.
Eμεις θα χρησιμοποιήσουμε και από το δικό του υλικο φωτογραφίες,για την παρουσίαση των κατηγοριών. Νικο ευχαριστούμε :thumbup:

Πραγματικα οι φωτογραφιες του Νικου Αλεξιου ειναι αυτο που λεμε επαγγελματικες!!:clap:

Χριστοφορος123
02-12-12, 19:17
Χρισόφορε ειλικρινά σου λέω όταν είδα το Βαγγέλη και σε σχέση με την εικόνα που είχα από κάποιες φωτό εδώ, έμεινα με το στόμα ανοιχτό:shock: Από τα άτομα που μόλις δεις θα πεις αυτός κάνει βάρη σίγουρα;)

Ζηλεψα τωρα...εχω και μερα ξεκουρασης σημερα,...
Αυριο θα παω να τα δωσω ολα στο gym να γινω σαν τον vaggan :green::green:

goldenera
02-12-12, 19:17
Αναμνηστικές φωτό μετά το πέρας της εκδήλωσης (όπως βλέπετε ο Ηλίας κρύβει πάλι 2-3 άτομα:green::turtle:)

5815658157

Polyneikos
02-12-12, 19:20
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 58151
ΜΠΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

58152


ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

58153

ΕΛΥΣΣΑΙΟΣ ΑΔΑΜ

58154

ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

58155

goldenera
02-12-12, 19:21
Νομίζω μια πολύ όμορφη φωτό με Ηλία (ο οποίος δε μου χάλασε το χατήρι και πόζαρε το δικέφαλο του), Κο Διακογιάννη και Κο Χρήστο:thumbup:

58158

fatals
02-12-12, 19:28
Εσυ δεν βγηκες σε καμια φωτο? Ντρεπεσαι?:P:P

ΠανοςΒ
02-12-12, 19:40
Καλη φαση! Δυστυχως η παντοφλα για μενα ηταν αμειλικτη!

goldenera
02-12-12, 19:48
Έλα ρε Πάνο, εμείς με + 2 παιδιά, μας πήρε ξόφαλτσα η παντόφλα και εσύ heavyμεταλάς ΒΒιλντεράς και δεν τα κατάφερες?:green::turtle::rolf:

Polyneikos
02-12-12, 19:51
ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΙΩΓΚΑΣ

58177


ΚΩΣΤΑΣ ΖΟΥΛΙΑΝΟΣ


58178

ΦΕΡΔΙΝΑΡΔΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

58179

ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
58180

ΔΗΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

58181

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΤΕΒΑΣ

58182

ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ


58183

ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

58184

ΜΕΣΣΙΑΣ ΒΙΤΣΑΡΑΣ

58185

Stella
02-12-12, 19:51
Συγχαρητηρια και από εμενα σε ολους οσους συμμετειχαν και να δηλώσω κι εγώ εντυπωσιαμένη απο τον ογκο του συμφορουμιτη Βαγγελη, που μαλλον λόγω "σεμνοτητας" μας κρυβόταν τοσο καιρό!:green::P
Νομιζω στο θεμα ογκου κερδισε τις εντυπώσεις!
Πραγματικα ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!!:shock::thumbup::thumbup::thumbup:

goldenera
02-12-12, 19:52
Με το 'κτήνος' που ακούει στο όνομα Βαγγέλης;)

58194

Polyneikos
02-12-12, 19:56
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ + ΑΠΟΝΟΜΕΣ


58201

Απονομή από την Λένα Μπουρνάζου


58197

58198

58199


58200

ΠανοςΒ
02-12-12, 19:57
Ελα ρε Βαγγελη! Τερας! Golden εγω την εφαγα κατακουτελα και ηταν και τσοκαρο!

Πρωτο σαββατο off μετα απο 4 μηνες. Δεν ειχα πολλες επιλογες!

goldenera
02-12-12, 19:57
Για όσους δεν το κατάλαβαν ο αθλητής ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ είναι ο 'δικός' tolis93;):thumbup:

ελμερ
02-12-12, 19:58
Θηριο ο Βαγγος....:thumbup::welcome:

Spyrous
02-12-12, 20:06
Μπραβο σε ολα τα παιδια που συμμαιτηχανε και πανω απο ολα στους οργανωτες

tolis93
02-12-12, 20:10
Παιδια δηλαδη αυτος με τα γκρι ζυγιζει 109κιλα??

με το μαυρο

gold thnx για την αναγνωριση αν και ο παγκος δεν ηταν ποτε το φορτε μου,αν σκεφτεις οτι το μηκος των χεριων λογω υψους ειναι τετοιο που ριχνει κατα πολυ τις επαναληψεις οταν ακουμπαει η μπαρα στηθος:green: περασαμε πολυ ωραια παντως,τα σκουατ ειχαν πολυ πιο δυνατη συμμετοχη στην εφηβωμ ασυζιτιτι(και μην ακουσω κουβεντα για το τζιν:green:)
ενα ευχαριστω και για τα gainers που εφυγαν σε μια φαση απο καποιον η ηρθαν ουρανοκατευατα,3 τσιμπησα:green:

kokolakis
02-12-12, 20:13
Με το 'κτήνος' που ακούει στο όνομα Βαγγέλης;)

58194

παικτουρες!! :thumbup::thumbup:

goldenera
02-12-12, 20:14
Τόλη ναι, του χρόνου δεν πρέπει να επαναλάβεις το ενδυματολογικό, αφού το παντελόνι θα σε δυσκόλεψε στο σκουώτ...ή όχι? Αυτό που μου άρεσε σ'εσένα είναι ότι ζούσες έντονα όλο τον αγώνα και χειροκροτούσες και εμψύχωνες όλους τους συναθλητές σου, κάτι που μου λέει πολλά για το ήθος σου:clap::clap:

fatals
02-12-12, 20:17
Τόλη ναι, του χρόνου δεν πρέπει να επαναλάβεις το ενδυματολογικό, αφού το παντελόνι θα σε δυσκόλεψε στο σκουώτ...ή όχι? Αυτό που μου άρεσε σ'εσένα είναι ότι ζούσες έντονα όλο τον αγώνα και χειροκροτούσες και εμψύχωνες όλους τους συναθλητές σου, κάτι που μου λέει πολλά για το ήθος σου:clap::clap:

Εσυ κανονικα επρεπε να μαγειρεψεις και να κερασεις τους αθλητες :P

tolis93
02-12-12, 20:22
Τόλη ναι, του χρόνου δεν πρέπει να επαναλάβεις το ενδυματολογικό, αφού το παντελόνι θα σε δυσκόλεψε στο σκουώτ...ή όχι? Αυτό που μου άρεσε σ'εσένα είναι ότι ζούσες έντονα όλο τον αγώνα και χειροκροτούσες και εμψύχωνες όλους τους συναθλητές σου, κάτι που μου λέει πολλά για το ήθος σου:clap::clap:

το εκτημω.οχι το τζιν δε μπορω να πω οτι δυσκολεψε ηταν ανετο,τη ζωνη του τζιν επρεπε να βγαλω βασικα πιεζε στα πλαγια στο χαμηλο κ ειχα θεμα οποτε με το ζορι παραλληλο ερχοταν.τωρα οσο για την εμψυχωση των υπολοιπων,δε πηγα και ουτε πιστευω οτι πηγε κανεις χθες για να το παιξει ανωτερος στα κιλα και δυνατοτερος κτλπ,ο καθε ενας συναγωνιζοταν τον εαυτο του,αν μη τι αλλο αθλητισμο κανουμε,δε χωρανε εγωισμοι περαν αυτου με τον εαυτο μας...

goldenera
02-12-12, 20:25
Εσυ κανονικα επρεπε να μαγειρεψεις και να κερασεις τους αθλητες :P

Νέος........άσε τα φαγητά και τα κρασιά και προετοιμάσου και εσύ για του χρόνου να αγωνιστείς.....μη σου πω ότι έψηνα τον Ηλία να κάνει κάτι παρόμοιο (αγώνα) στο δικό του gym οπότε θα είσαι και κοντά οπότε δε θα έχεις δικαιολογίες;)

fatals
02-12-12, 20:30
Νέος........άσε τα φαγητά και τα κρασιά και προετοιμάσου και εσύ για του χρόνου να αγωνιστείς.....μη σου πω ότι έψηνα τον Ηλία να κάνει κάτι παρόμοιο (αγώνα) στο δικό του gym οπότε θα είσαι και κοντά οπότε δε θα έχεις δικαιολογίες;)

Αμα κανει του χρονου θα παω, φετος ειμαι ακομα αρχαριος. :P Να κανονισουμε και μετα απο αυτο για μπουζουκοπαρεα :P

Δεν πινω ρε παιδια τοσο, απλα οσες φωτο εχω ειναι απο μαγαζια, μια φορα την βδομαδα αν πιω :green:

Το φαγητο δεν το αφηνω γιατι χωρις αυτο δεν θα σηκωνω ουτε πετρα :turtle:

Miss Fit
02-12-12, 20:50
Ενα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές και στους συμμετεχοντες!! Απο φωτός και σχολια φαινεται πως ηταν μια ομορφη εκδήλωση...
Βάλτε, βαλτε υλικο να πάρουμε και εμεις μια γευση που ειμαστε μακριά!:thumbup:

Βαγγαν οντως τεράστιος:thumbup: αλλά και ο Cobra ρε παιδιά τον ¨κόβει¨ το καρό ;)

Polyneikos
02-12-12, 20:53
ΕΛΥΣΣΑΙΟΣ ΑΔΑΜ

58212


ΖΟΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

58215

ΚΑΤΕΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

58211

ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

58210

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

58213

ΒΙΤΣΑΡΑΣ ΜΕΣΣΙΑΣ


58214

Polyneikos
02-12-12, 21:12
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ + ΑΠΟΝΟΜΕΣ

58220

Απονομή της κατηγορίας απο την Μαρία Ιορδανοπούλου



58216


58217


58218


58219

chro
02-12-12, 21:21
Πολύ εντυπωσιακός ο Κώστας στα squat έδωσε μάχη!

goldenera
02-12-12, 21:41
Καλός ο πάγκος αλλά τα σκουώτ νομίζω έκλεψαν την παράσταση. Μιλάμε για 30 επαναλήψεις και πάνω σε πολλές περιπτώσεις και να παίζεται η 1η θέση για μία επανάληψη. Ο Κώστας που ανέφερε ο chro αν δεν κάνω λάθος είναι 16 χρονών. Εντυπωσιακοί οι έφηβοι:clap::clap:

goldenera
02-12-12, 21:49
Όσο για τη Μαρία Ιορδανοπούλου μία λέξη..........άγαλμα σμιλεμένο από κορυφαίο γλύπτη, κορμοστασιά απίστευτη:shock:

koukoutsaki
02-12-12, 22:19
Ένα θα σας πω: ο Βαγγ. είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ, καμιά σχέση με της φωτό εδώ:shock: Πλατάρες και ωμάρες:thumbup:



ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:



Επειδη ολοι νομιζω εχουν ηδη αναφερθει, δε θα αρχισω να μακρυγορω και να σας κουραζω:green: ...θα περιοριστω να πω μονο ενα τεραστιο μπραβο κ συγχαρητηρια σε ολους και στο οτι περασα υπεροχα κ χαρηκα πολυ που γνωρισα τοσα παιδια απο εδω.. :)

Polyneikos
02-12-12, 22:27
ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

58235

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ


58234

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΑ

58238

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


58236



ΚΑΧΙΛΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


58237


ΜΑΚΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

58233

ΚΡΙΚΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

58232


ΤΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ


58239

Polyneikos
02-12-12, 22:58
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ + ΑΠΟΝΟΜΕΣ


58245


Aπονομή από τον Ηλία Τριανταφύλλου


58240

58241

58242


58243



58244

Stella
02-12-12, 23:03
...και ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στη Βασια που οχι μονο αγωνιστηκε επάξια...αλλα καταφερε να παρει και διακριση!!!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!:clap::clap::clap:
ΦΟΒΕΡΗ!!!:thumbup:

Χρήστος Τριανταφύλλου
02-12-12, 23:05
Να και κάποιοι από την παρέα του forum......stelakos, cobra, Ηλίας (που μας έχει κρύψει :P58150

Kαι του τοπα σε αυτην την φωτο <<Κυριε Ηλια μαζεψτε λιγο τα φτερα σας:P:P: ,να μας παρει κ εμας η φωτογραφια! :turtle:>> ,αλλα ηταν καπως δυσκολο:P:P
Μου αρεσει που ο τριχας :P ο γυιος μου ''παταει'' κ τρικεφαλο.:P:P

magdaline
02-12-12, 23:09
Kαι του τοπα σε αυτην την φωτο <<Κυριε Ηλια μαζεψτε λιγο τα φτερα σας:P:P: ,να μας παρει κ εμας η φωτογραφια! :turtle:>> ,αλλα ηταν καπως δυσκολο:P:P
Μου αρεσει που ο τριχας :P ο γυιος μου ''παταει'' κ τρικεφαλο.:P:P

xaxa κύριε Χρήστο χάρηκα πολύ που σας γνώρισα απο κοντά κ σας κ το Τόλη. υ.γ. καλέ δεν είναι τρίχας μη του δημιουργείτε ψυχολογικα!


Ευχαριστούμε πολύ για τις φώτος !
Στελλάκο έχασες.. ήμασταν παρεούλα όλες ..

Χρήστος Τριανταφύλλου
02-12-12, 23:18
xaxa κύριε Χρήστο χάρηκα πολύ που σας γνώρισα απο κοντά κ σας κ το Τόλη. υ.γ. καλέ δεν είναι τρίχας μη του δημιουργείτε ψυχολογικα!


..

Μωρε ξερω εγω τι λεω ,μην το παρει κι επανω του:P:turtle:

Κι εγω χαρηκα που σε γνωρισα Μαγδαληνη:toast: ,εισαι αστερι! :welcome: