PDA

Επιστροφή στο Forum : Γειά κι από εμένα...



neligef
12-08-08, 19:47
Πρώτα από όλα θα ήθελα να πω ότι αν και μπήκα μόλις τώρα στην παρέα σας διαβάζω καιρό τις συζητήσεις σας (σαν guest) και πραγματικά αξίζουν συγχαρητήρια οι περισσότεροι... Αφ'ενός για το επίπεδο των γνώσεων (και εμπειρίας) αλλά και για την ωριμότητα των απαντήσεων...

Με λένε Γιώργο, είμαι 32 και ζω μόνιμα Αθήνα αλλά είμαι από τη Σύρο.

Δεν ασχολούμαι ακόμα σοβαρά με το άθλημα αλλά έχω σκοπό να το ξεκινήσω άμεσα με την βοήθεια σας γιατί είναι ένας "κόσμος" που νοιώθω συνεχώς ότι με κερδίζει. Υπάρχουν βέβαια πολλές ερωτήσεις γιατί είναι λίγο ιδιάζουσα η περίπτωση μου αλλά θα τις κάνω στα κατάλληλα sections του forum.

Χάρηκα πολύ...

billys15
12-08-08, 20:18
Καλωσηρθες Γιωργο! Καλα κανεις και "ψηνεσαι",μην χανεις χρονο :) .Θα χαρουμε να σε βοηθησουμε :rocking:

TRIANTAFYLLOU
12-08-08, 20:32
καλώς ήρθες είσαι στο σωστό μέρος :army2:

napstor
12-08-08, 20:32
καλωσηρθες.και οπως ειπες εαν ασχοληθεις σοβαρα θα μπεις ακομα περισσοτερο στον κοσμο του. :thumbsup:

ioannis1
12-08-08, 21:14
καλως ηρθες.νομιζω στη συρο εχει καλα γυμναστηρια η κανω λαθος.εκει ειχε γινει καποτε και ενα παγκοσμιο της nabba international.

NASSER
12-08-08, 21:32
Καλως ηρθες στην παρεα μας Γιωργο και ελπιζω να σου γινει χρισημο το forum και σε προσωπικο επιπεδο εφοσον εισαι ιδιαζουσα περιπτωση!
Χαιρομαι που αναγνωριζεις την αξια του forum και της παρεας... :clap: :welcome:

Doctorg
15-08-08, 17:50
Γεια σου George! :thumbup:

Fotis_Patra
18-08-08, 18:00
Καλως τον!

alekoukosmyconian
18-08-08, 18:58
καλώς ηρθες..!



(άντε πάλι ένα δικό μου καλωσόρισμα πάλι κατω από τον Fotis_patra) αυτά είναι! :wcourt:

Muscleboss
20-08-08, 12:08
καλώς τον :welcome:

ΜΒ

D_Mantziotis
20-08-08, 13:23
Γιωργο εισαι στο κατάλληλο φορουμ! με λίγη εχεις υπομονή και διάβασμα μπορείς να πετύχεις πααααρα πολλά!
να κερδίσεις χαμένα χρήματα απο διαιτολόγους και έντυπο υλικό και πανω απο ολλα να αποκτήσεις διατροφη και εν καιρω σώμα για τα οποια θα είσαι περήφανος! αξιοποίησε έξυπνα την αστείρευτη πληροφόρηση και όλα θα πανε καλα!! καλα να περνάς. :wave: