PDA

Επιστροφή στο Forum : πληροφορίες προφίλ.



D_Mantziotis
18-08-08, 14:27
γιατι κανένας δεν έχει ενημερώσει το προφίλ του σχετικά με τι ασχολείται τι ηλικία εχει κτλ? πιστεύω το φόρουμ αυτο δεν έχει καμιά σχεση με το φόρουμ των συλλεκτών γραμματόσημων η των απανταχού ποντίων, αναφέρονται σοβαρές πληροφορίες τις οποίες κάποιοι εφαρμόζουν, ναι η πληροφορία είναι ανάλογη της πηγής της και εδώ όλοι ενα νικνειμ είμαστε που νομίζω οτι θολώνει κατά πολύ τα νερά...
σε ερώτημα που αφορα κάποιο χημικο που θέλω να πάρω δεν μου αρκεί το οτι το παίρνει κάποιος αλλά το τι γνώσεις και πείρα εχει αυτος που το χρησιμοποιεί ... υπάρχει μια τάση πολύς κόσμος να εκφράζει εύκολα σοβαρές και εύκολα παρεξηγησιμες συμβουλές νομίζω αυτό θα φίλτραρε κατά κάποιο τρόπο την ποιότητα τους.

RUHL
18-08-08, 16:20
Kαλως ηρθες στα δημοσια ανοιχτα για ολους φορουμ :lol: :lol:

Εγω πιστευω μπορεις ευκολα να χαρακτηρησεις καποιον απο τα ποστ που κανει

alekoukosmyconian
18-08-08, 16:34
οταν ξεκινησα στα 16 μου ένας Παλιός μποντιμπιλντεράς με συμβούλεψε σχετικά με τις απόψεις για κοιλιακούς που μου έλεγε κάποιος ΠΡΟΦΑΝΩΣ λίγο μεγαλύτερος μου, αλλά εντελώς θολός, ! έτσι ο μποντιμπιλντεράς μου είπε: <<6>>


είχε μεγάλο δίκιο, αν και εφόσον ο αλλος δεν εχει την παραμικρή ιδέα, ή δεν έχει καν συμμετάσχει σε αγώνες ΒΒ ή δεν έχεις δει έστω μία φωτογραφία προόδου του πως θα ακούσεις τις συμβουλές του?


τουλάχιστον για μένα έχει μεγάλη σημασία πως δείχνει ο άλλος, γιατί αλλιώς θα ζητούσα συμβουλές από καποιον φίλο μου ή από καποιον που για παράδειγμα ασχολείται απλά με τη γυμναστική και θα αντέγραφα οτι έκανε!ΛΑΘΟΣ


τώρα όσον αφορά στα ποστς ε πιστεύω πως αν δεις τα ποστ που εχει καποιος που σε ενδιαφέρουν οι απόψεις του ή π.χ. σου αρέσει να φτιάξεις ένα σώμα σαν το δικό του δεν είναι δα και τόσο δύσκολο! :thumbsup: