PDA

Επιστροφή στο Forum : Ban μελους για διακίνηση φαρμακων



Polyneikos
05-09-12, 20:16
Το μελος kwstass (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?13826-kwstass) , μελος απο τον Ιουλιο 2012 και με μηδέν ποστς,εκανε προσεγγιση μεσω προσωπικών μηνυματων για παρανομη διακίνηση φαρμακων.
Τετοιες κινήσεις είναι απαραδεκτες και παροτρύνουμε τα μέλη να μας τις καταγγελουν,όπως και έγινε στην συγκεκριμενη περίπτωση
Ο συγκεκριμένος πρεπει να εχει στείλει σε παρα πολλους spam μήνυμα







filaraki an se endiaferei paizoun anavolika se kales times kai ola legit.







Το ban εξυπακούεται.Απαραδεκτη κίνηση :thumbdown:

mixalis05031985
05-09-12, 22:03
αυτο το ονομα μου εστηλε μολισ τωρα! απαραδεκτα πραγματα!! και το ιδιο μυνημα! και ενα αλλο ονομα mauroudakis!

Fylpa17
05-09-12, 22:13
ας ελπισουμε οτι ειναι τιποτα πιτσιρικαδες που το κανουν για πλακα
και οντως καποιος δεν κανει διακίνηση αν και το internet ειναι μικρογραφια
του κοσμου οποτε δεν ειναι απιθανο

herculas
05-09-12, 22:29
Και σε μένα έστειλε αν και θεωρώ ότι το ban είναι λάθος κίνηση

Παγίδευση θέλει και μετά ότι προβλέπει ο νόμος.

Polyneikos
05-09-12, 22:35
mauroudakis! - Banned επίσης:thumbup:

Mcstefan7
05-09-12, 22:37
BAN σε οσους χαλανε του φορουμ μασς με τετοιες κινησεις

chili
05-09-12, 22:45
για να αποφευχθει αυτο θα μπορουσε να απαγορευτουν τα πμ σε αυτους που δεν εχουν π.χ. 10 ποστς!

Polyneikos
05-09-12, 22:47
Αν καποιος θελει να κανει την "δουλειά" του,δεν του είναι τίποτα να κανει 10 ποστς στα Νεα Μέλη.
Εντάξει,αυτα γινονται κατά καιρούς στα φόρουμς,από την άλλη αν ηθελα να ενδιαφερθώ να βρω θα ήμουν υπερβολικά αφελής να τσιμπήσω από τετοια πηγη (αγνωστος από το νετ);)

panakos
06-09-12, 09:48
Αν καποιος θελει να κανει την "δουλειά" του,δεν του είναι τίποτα να κανει 10 ποστς στα Νεα Μέλη.
Εντάξει,αυτα γινονται κατά καιρούς στα φόρουμς,από την άλλη αν ηθελα να ενδιαφερθώ να βρω θα ήμουν υπερβολικά αφελής να τσιμπήσω από τετοια πηγη (αγνωστος από το νετ);)
πες τα κωστα...αν θες να παρεις πας σε δικο σου ανθρωπο οχι απο ξενυς που δεν ξερεις τι θα σου δωσουν!!:thumbup:

vagg
06-09-12, 12:44
ολα legit λεει,αντε ρε ολοι τα ιδια λετε και ειναι σκετο λαδι,ουτε στη χωριατικη δεν κανει δουλεια...χαχααχαχαχαχαχαχαχ

RAMBO
06-09-12, 18:11
Απαράδεκτο σαν πράξη απο μέρους τους....