PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιός πιστέυετε οτι θα κερδίσει το Mr.O 2012?



Dreiko
06-09-12, 14:55
Λοιπον,ας δουμε τι πιστευει το κοινο του :bodybuildinggr: ,για το ποιος θα ειναι ο φετινος νικητης του Mr.Olympia (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?21834-2012-IFBB-Mr.Olympia-(27-30.9.2012-Las-Vegas-Nevada)&p=601305&viewfull=1#post601305)...

angus young
06-09-12, 14:58
Ο Heath,αλλα περισσοτερο γουσταρω τον Wolf........:green:

Dreiko
06-09-12, 15:00
Ο Heath,αλλα περισσοτερο γουσταρω τον Wolf........:green:

ριξε τοτε τη ψηφο σου....:turtle::green:

angus young
06-09-12, 15:02
Ναι,οταν απαντησα,δεν μου ειχαν εμφανιστει οι επιλογες...την εριξα (την ψηφο μου)........:green:

COBRA_STYLE
06-09-12, 15:20
O Heath δυστυχως.Θα κατεβει πιο τεραστιος απο ποτε.

Μονο ο Jay μπορει να τον κοντραρει και να τον νικησει αλλα δυστυχως δεν κατεβαινει.

tolis93
06-09-12, 15:24
O Heath δυστυχως.Θα κατεβει πιο τεραστιος απο ποτε.

Μονο ο Jay μπορει να τον κοντραρει και να τον νικησει αλλα δυστυχως δεν κατεβαινει.

μου θυμιζει κατι μονολογους σουπερ ηρωων τ στυλ "μονο ο σουπερμαν μπορει να μας σωσει" :green:

ο κεφαλιανος δε θα κατεβει φετος?:unsure: δεν τον ειδα πανω. καλα ο χιθ θα το παρει κ φετος.κ με διαφορα

billy89
06-09-12, 15:34
Πάμε ρε Kai και ενάντια στα προγνωστικά!:P

Devil
06-09-12, 15:36
Πάμε ρε Kai και ενάντια στα προγνωστικά!:P

να ξες εγω κ εσυ το ριξαμε kai....:green:

Billys51
06-09-12, 15:52
Ειμαι αναμεσα σε phil και kai..Θα στηριζω kai ομως :)

billys15
06-09-12, 15:55
Η Greene ή Heath,αλλα ψηφισα τον 1ο.

Ο Cutler τελικα εξω? Στη σελιδα του Olympia τον εχει σαν συμμετεχοντα.:unsure:

vaggan
06-09-12, 16:28
ολα μου τα λεφτα στον heath (και ας ψηφισα centopani):green:

Dreiko
06-09-12, 16:46
Η Greene ή Heath,αλλα ψηφισα τον 1ο.

Ο Cutler τελικα εξω? Στη σελιδα του Olympia τον εχει σαν συμμετεχοντα.:unsure:


ναι εξω ειναι....:thumbup:


O Heath δυστυχως.Θα κατεβει πιο τεραστιος απο ποτε.

Μονο ο Jay μπορει να τον κοντραρει και να τον νικησει αλλα δυστυχως δεν κατεβαινει.

χαχαχαχαχα......ημουν σιγουρος οτι θα ελεγες κατι για τον Jay!!!!!αφου ημουν ετοιμος να βαλω επιλογη και τον Cutler μονο και μονο για να τον ψηφισεις εσυ....:P:turtle:

Dreiko
06-09-12, 16:47
ρε σεις 3/4 που ψηφισαν kai λεγονται billy....:rolf::turtle::turtle:

panakos
06-09-12, 16:57
ευκολα βγαινει ο νικητης!!!!
σε περιπτωση σωστης προβλεψης υπαρχει καποιο δωρο στους κερδισμενους??:P:P:P:turtle:

thegravijia
06-09-12, 18:22
ρε σεις 3/4 που ψηφισαν kai λεγονται billy....:rolf::turtle::turtle:

billys και γω !εννοητε kai !

sobral
06-09-12, 18:39
έτσι από αντίδραση και επειδή πέρσι ήταν άτυχος και δεν τον είδαμε επί σκηνής...Branch Warren:green:

magavaTOUT
06-09-12, 18:52
heath ψηφισα, στηριζω Kai. btw δειτε τα καινουργια του βιντεο "A Day In The Life".

billys15
06-09-12, 18:56
ρε σεις 3/4 που ψηφισαν kai λεγονται billy....:rolf::turtle::turtle:

1 ατομο ειμαι,εχω κι εγω 40 προφιλ.:rolf:

Αντωνης
06-09-12, 18:57
Toν λατρευω τον Kai.Αλλα για εναν περιεργο λογο,απο εκει που τον βλεπεις 2 βδομαδες πριν και λες θα κατεβει και θα τους γ@μησει,μολις ερχεται η μερα του Olympia αναβει το full retard mode...

Για αυτο δυστυχως και γω βλεπω Heath

Nikolas_mk2
06-09-12, 19:03
Κai και τα μυαλά στα.....Κaiγκελα!!!Λογικά ο Heath φαντάζει το φαβορι πάντως(αρχηγού απόντως)... :P

Madd_Chadd
06-09-12, 21:10
Kai Greene BABE !!!



http://www.youtube.com/watch?v=VNB3y0_vlMk

chili
06-09-12, 21:15
ο heath αν και δε μ' αρεσει ΚΑ-ΘΟ-ΛΟΥ...βασικα κανενα απο τα φαβορι δε με τρελαινε,οποτε υποστηριζω πατριδα(οχι Αυστραλια:P) .Ο Cutler ειναι σιγουρο πως δε κατεβαινει? Στο σαιτ που ειχα δει πριν λιγες μερες ειναι στους συμμετεχοντες.

tasos2
06-09-12, 21:16
Eλπιζω να κερδισει ο Kai Greene. Τον αλλον δεν τον παω και για μενα o greene εχει σιγουρα πολυ πιο εντυπωσιακο σωμα και ειναι και καλος showman

Eddie
06-09-12, 21:27
Πιστευω και θελω να το παρει ο Heath.Οχι οτι αν βγει ο greene θα βαλω τη γατα μου να κλαιει..απλως θα εχω ακομα ενα λογο να ντρεπομαι να λεω οτι ασχολουμαι με το bodybuilding..

Dreiko
06-09-12, 21:30
βασιλη,η γατα σου ειναι gay??:P:turtle:

sTeLaKoS
06-09-12, 21:45
Ψήφισα Heath.
Πάει πολύς καιρός που έχουμε να δούμε τον Kai σε άριστη κατάσταση επάνω στη σκηνή. Νομίζω από το Arlond Classic του 2010. Εάν έπιανε τέτοια κατάσταση στο Olympia νομίζω πως θα είχε ελπίδες.

tasos2
06-09-12, 21:55
Πιστευω και θελω να το παρει ο Heath.Οχι οτι αν βγει ο greene θα βαλω τη γατα μου να κλαιει..απλως θα εχω ακομα ενα λογο να ντρεπομαι να λεω οτι ασχολουμαι με το bodybuilding..

Γιατι το λες αυτο? Ωραιος τυπας μου φαινεται εμενα

Eddie
06-09-12, 22:19
βασιλη,η γατα σου ειναι gay??:P:turtle:

Ναι..τον ειχα ευνουχισει αλλα βρηκε τροπο ο ατιμος να περναει καλα :P


Γιατι το λες αυτο? Ωραιος τυπας μου φαινεται εμενα

Εμενα παλι καθολου..

goldenera
06-09-12, 23:19
Η μόμη περίπτωση να μην κερδίσει ο Heath είναι να μην πάρει μέρος στον αγώνα;)

tasos2
06-09-12, 23:36
Εμενα παλι καθολου..

Δε σ αρεσει η φατσα του ή εχει κανει κατι? αυτο ρωταω

vagg
06-09-12, 23:43
ψηφιζω kai

Eddie
06-09-12, 23:44
Δε σ αρεσει η φατσα του ή εχει κανει κατι? αυτο ρωταω

Και εχει κανει πολλα,οχι απλως κατι,και δε μ αρεσει η φατσα του.Οχι δε μ αρεσει ακριβως..δεν ειναι αντικειμενικη ερωτηση αυτη,δε κρινουμε φατσες ουτε πρεπει να σαι μοντελο για να πας Mr O..απλως το ποζαρισμα του και οι γκριματσες του νομιζω οτι δεν εχουν χωρο πανω στη σκηνη του Mr O..δε διανοουμαι δηλαδη οτι μετα τον arnold,τον zane,τον dorian κλπ θα θα ειναι και η σειρα του greene στους νικητες του διαγωνισμου.

Τα χουμε συζητησει πολλες φορες για τον συγκεκριμενο και απορω που με ρωτησες εαν εχει κανει τιποτα..πιστευα οτι γνωριζεις το παρελθον του.

tasos2
07-09-12, 00:03
Και εχει κανει πολλα,οχι απλως κατι,και δε μ αρεσει η φατσα του.Οχι δε μ αρεσει ακριβως..δεν ειναι αντικειμενικη ερωτηση αυτη,δε κρινουμε φατσες ουτε πρεπει να σαι μοντελο για να πας Mr O..απλως το ποζαρισμα του και οι γκριματσες του νομιζω οτι δεν εχουν χωρο πανω στη σκηνη του Mr O..δε διανοουμαι δηλαδη οτι μετα τον arnold,τον zane,τον dorian κλπ θα θα ειναι και η σειρα του greene στους νικητες του διαγωνισμου.

Τα χουμε συζητησει πολλες φορες για τον συγκεκριμενο και απορω που με ρωτησες εαν εχει κανει τιποτα..πιστευα οτι γνωριζεις το παρελθον του.

Δεν το χα ακουσει.

Παντως η φατσα του και οι γκριματσες του με τρελαινουνε.:green: Ετσι τους θελω τους ολυμπια γοριλλες και αγριους. Οχι με το ωραιο, γαληνιο μπειμπι φεις του χιθ

Ηλαπ
07-09-12, 00:13
Ο βασιλης μαλλον τα εχει παρει λογω ενος βιντεο που κυκλοφορει με τον kai να συνουσιαζει ενα πορτοκαλι γκρειπφρουτ τι ειναι :P

Billys51
07-09-12, 00:16
Ρε παιδια εξηγηστε μου κατι.Γιατι παντα ο kai ακομα και προπονηση που κανει φοραει κουκουλα ? :P

Ηλαπ
07-09-12, 00:23
Ρε παιδια εξηγηστε μου κατι.Γιατι παντα ο kai ακομα και προπονηση που κανει φοραει κουκουλα ? :P

με αυτον τον τροπο απομωνεται καλυτερα απο το εξωτερικο του περιββαλον και συγκεντρωνεται καλυτερα :P

vaggan
07-09-12, 00:29
Ρε παιδια εξηγηστε μου κατι.Γιατι παντα ο kai ακομα και προπονηση που κανει φοραει κουκουλα ? :Pγιατι ειναι μια πορνη της προσοχης:P:Pμεγαλο σουργελο αν υπηρχε βραβειο ηθους θα το ειχε κερδισει:P:P

Billys51
07-09-12, 00:30
με αυτον τον τροπο απομωνεται καλυτερα απο το εξωτερικο του περιββαλον και συγκεντρωνεται καλυτερα :P

Μπορει :P

vagg
07-09-12, 01:11
Ρε παιδια εξηγηστε μου κατι.Γιατι παντα ο kai ακομα και προπονηση που κανει φοραει κουκουλα ? :P

φοραει κουκουλα στην προπονηση και παλι δεν γραμμωνει:green:

amateur666
07-09-12, 04:21
kai! θελω αλλα ο heath θα βγει...

Dreiko
07-09-12, 22:34
εδω (http://www.bodybuilding.com/fun/2012-olympia-weekend-can-heath-repeat-mr-olympia-preview.html),τα προγνωστικα δινουν 1ο Heath και 9ο (! ) τον κεφαλιανο... :clap:
το παραξενο ειναι οτι λειπει ο centopani....

pepeismenos karga
08-09-12, 01:20
νικητης χωρις καν σκεψη........ειναι ο χιθ........και ειναι ηδη.........δνε νομιζω οτι θα διανοηθει η μασλετεκ να αφησει καπιον αλλον να παρει ολυμπια.......και ουτως η αλλιως ο χιθ ειναι καλυτερος απο ολλους....και ο μονος που μπορει να τον νικησει ειναι ο και γκριν...οχι σωματικα...εξαιτιας του ογκου του που ειναι μεγαλυτερος απο αυτον του χιθ....κατα τα αλλα ο χιθ απλα δεν υπαρχει.........

ArgoSixna
08-09-12, 09:25
Συγγνωμη αλλα αναφερεστε για τον Kai λες και εχει σκοτωσει κανεναν.. Ενω αλλους που καθονται ολο τον χρονο και βαζουν τα λαδια 2 μηνες πριν τους αγωνες δεν μιλαει κανεις.. βεβαια αυτοι ειναι οι πρεσβευτες του αθληματος.. :/

Go Kai !

vaggan
08-09-12, 15:57
νικητης χωρις καν σκεψη........ειναι ο χιθ........και ειναι ηδη.........δνε νομιζω οτι θα διανοηθει η μασλετεκ να αφησει καπιον αλλον να παρει ολυμπια.......και ουτως η αλλιως ο χιθ ειναι καλυτερος απο ολλους....και ο μονος που μπορει να τον νικησει ειναι ο και γκριν...οχι σωματικα...εξαιτιας του ογκου του που ειναι μεγαλυτερος απο αυτον του χιθ....κατα τα αλλα ο χιθ απλα δεν υπαρχει.........δεν ειναι ετσι φιλαρακι η μασλτεκ σε προσεγγιζει οταν βλεπει οτι αξιζεις τον κοπο σαν αθλητης οχι τυχαια και ο χιθ αυτη τη στιγμη ειναι το νουμερο ενα..οποτε δεν ειναι θεμα μασλτεκ ειναι θεμα ποιος ειναι καλυτερος επανω στη σκηνη

pavlito10
08-09-12, 18:03
ο heath ειναι το λογικιο φαβορι
εγω προτιμω greene(τον ψηφισα) ή centopani

Gorgojola
26-09-12, 22:27
guys η δημοσκοπηση επρεπε να γινει για τις θεσεις 2-3 μεγας ο Kai Αλλα ο Heath ειναι ανικητος τουλαχιστον για φετος!
GO Mike σπασε ολα τα προγνωστικα!:box:παμε για δεκαδα δυνατα

tasos2
26-09-12, 22:47
Ελα ρε! Πρωτη δεκαδα ο κεφαλιανος? Ουαου!

BlooDdeaD_MefiSt
26-09-12, 22:58
Heath θα βγει νταξει γνωστο απο περσυ..Σαν χαρακτηρας μαρεσει ο τυπας αλλα απο προπονηση ειναι πολυ κοτουλα ρε...ολο δεν κανω ελευθερα βαρη για να μην τραυματιστω, σιγα μην σπασεις και το νυχι ρε μεγαλε..:unsure:

STIVAS
26-09-12, 23:08
Γιατί είναι κοτούλα ρε συ, FST-7 κάνει high volume του Hany Rambod, high volume Stretch Training. Ότι έκανε και ο Cutler , ποιος ο λόγος να το ρίξει στα HIT κτλ. , αυτά δουλεύουν καλύτερα πλέον από την παλιά σχολή. Γενικά αν εξαιρέσεις τον Branch Warren κανένας δεν προπονείτε τόσο σκληρά όπως της παλιάς σχολής και δεν έχει νόημα να το κάνει γιατί αυτούς δεν τους νοιάζει το πόσα κιλά πάγκο σήκωσαν στο γυμναστήριο αλλά τους νοιάζει να είναι έτοιμοι πάνω στην σκηνή.

thegravijia
26-09-12, 23:31
Heath θα βγει νταξει γνωστο απο περσυ..Σαν χαρακτηρας μαρεσει ο τυπας αλλα απο προπονηση ειναι πολυ κοτουλα ρε...ολο δεν κανω ελευθερα βαρη για να μην τραυματιστω, σιγα μην σπασεις και το νυχι ρε μεγαλε..:unsure:

και μενα γι αυτο δεν μ αρεσει !


Γιατί είναι κοτούλα ρε συ, FST-7 κάνει high volume του Hany Rambod, high volume Stretch Training. Ότι έκανε και ο Cutler , ποιος ο λόγος να το ρίξει στα HIT κτλ. , αυτά δουλεύουν καλύτερα πλέον από την παλιά σχολή. Γενικά αν εξαιρέσεις τον Branch Warren κανένας δεν προπονείτε τόσο σκληρά όπως της παλιάς σχολής και δεν έχει νόημα να το κάνει γιατί αυτούς δεν τους νοιάζει το πόσα κιλά πάγκο σήκωσαν στο γυμναστήριο αλλά τους νοιάζει να είναι έτοιμοι πάνω στην σκηνή.

τον kai greene δες τον πως προπονητε ..10 πλακες επικλινη κ 8 για ομους...


Θα ανοιξει το chat σημερα ?
κανα link γιΑ τον αγωνα???

BlooDdeaD_MefiSt
26-09-12, 23:50
κανα link γιΑ τον αγωνα???

http://streaming.bodybuilding.com/2012-olympia-webcast/:turtle: