PDA

Επιστροφή στο Forum : NANOX9 (Muscletech)



manos_
20-08-08, 10:33
Καταρχας καλημερα σε ολους. Νεος στο φορουμ και ηθελα να καταθεσω την εμπειρια μου απο το συγκεκριμενο συμπληρωμα της muscletech. Γυμναζομαι γυρω στους 27 μηνες και γενικα εχω δοκιμασει πολλα συμπληρωματα n.o. Διαβαζοντας εδω στο φορουμ εδω και καιρο ειχα σχηματισει μια αρνητικη αποψη για την συγκεκριμενη εταιρια και ενω ειχα δοκιμασει παλαιοτερα το hudroxycut hardcore το οποιο μου εδωσε πολυ καλα αποτελεσματα ημουν λιγο διστακτικος ως προς την αγορα του. Τελικα ειναι το καλυτερο προιον του συγκεκριμενου ειδους που εχω δοκιμασει. Τα πρηξιματα ειναι εξωπραγματικα δουλευει σε 9 δευτερολεπτα και νοιωθεις το αιμα κυριολεκτικα να κυλαει πιο γρηγορα μεσα σου και νοιωθω πολυ πιο γρηγορα ετοιμος να μπω στο επομενο σετ. Λογικα ειναι η μεγαλη ποσοτητα yohimbe που περιεχει δεν ειμαι και ειδικος.Απλα εχω μεινει εντυπωσιασμενος και θα συνεχιζω να το αγοραζω και ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7494&stc=1&d=1260428619

naNOx9 Supplement Facts:
Serving Size: 3 Caplet
Servings Per Container: 60

Amount Per Serving:
NaNOX9 3520mg
L-Arginine-Xanthinol Nicotinate
L-Arginine Ketoisocaproic Acid-Yohimbe HCL

Featuring Nano-Diffuse technology Patent-pending Nano-Diffuse technology is used under permission from Nano Technologies.

naNOx9 Other Ingredients:
Hydroxypropyl Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Croscarmellose Sodium, Polyvinylpyrrolidone, Vegetable Stearine, Magnesium Stearate, Silica, Coating (Polyvinyl Alcohol, Polyethylene Glycol, FD&C Red #40, Talc, Titanium Dioxide, FD&C Blue #2), Artificial Flavor

napstor
20-08-08, 12:30
αν θες μεγαλα πρηξιματα με λιγοτερα λεφτα παρε καλυτερα αργινινη.δεν θα μπορεις να ακουμπησεις τον ωμο σου κατα την διαρκεια της προπονησης.ειναι ενα πολυ καλο bootarisma και θα σε βοηθησει ψυχολογικα.

RUHL
20-08-08, 14:35
Γυμναζομαι γυρω στους 27 μηνες και γενικα εχω δοκιμασει πολλα συμπληρωματα n.o.


Τα πρηξιματα ειναι εξωπραγματικα δουλευει σε 9 δευτερολεπτα και νοιωθεις το αιμα κυριολεκτικα να κυλαει πιο γρηγορα μεσα σου και νοιωθω πολυ πιο γρηγορα ετοιμος να μπω στο επομενο σετ

Μπραβο :lol: :lol: τωρα η μεγαλη απογοητευση αχχαχαχα το μονο που κανουν τα Ν.Ο. ειναι αυτο

θα σε βοηθησει ψυχολογικα.
+1

αντιθετα εχουν και καποια κακα αν τα παρεις πριν την προπονηση μειωνουν την αυξητικη ορμονη
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2386

Επιλεγεις λοιπον καλυτερο πριξημο καλυτερη ψυχολογια 0 οφελη για μυικη αναπτυξη η γραμωση και μειωμενη παραγωγη αυξητικης ορμονης κατα την προπονηση(αν παρεις ΝΟ)

Η κανονικα πριξηματα αυξημενη αυξητικη ορμονη (αν δεν παρεις ΝΟ)

αν πιστευεις οτι μπορουν να αυξησουν αυτα κατα σημαντικο βαθμο η να την μειωσουν την αυξητικη ορμονη γενικα
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2404

napstor
20-08-08, 15:38
πολυ σωστο αυτο που λεει ο ruhl.ωποτε καλυτερα ειναι να παρει αργινινη που αυξανει την αυξητικη ορμονη και ειναι και πιο φτηνη. 8)

RUHL
20-08-08, 16:26
την μειωνει λεμε πριν την προπονηση

napstor
20-08-08, 22:57
μαλλον πρεπει να μαθω να διαβαζω σιγα-σιγα. :rolf:

manos_
22-08-08, 20:56
Σορρυ αν κανω λαθος αλλα τα καλα πρηξιματα δεν δραστηριοποιουν τον αναβολισμο?Και η δυνατοτητα που μου δινει να μπαινω πιο γρηγορα στα σετ και να αντεχω να βγαζω περισοτερες επαναληψεις δεν ειναι σημαντικο?

RUHL
22-08-08, 21:43
Σορρυ αν κανω λαθος αλλα τα καλα πρηξιματα δεν δραστηριοποιουν τον αναβολισμο?
οχι



δυνατοτητα που μου δινει να μπαινω πιο γρηγορα στα σετ και να αντεχω να βγαζω περισοτερες επαναληψεις δεν ειναι σημαντικο?
και η κρεατινη δινει παραπανω επαναληψεις που βρησκετε στα νιτρικα 100% αρα πρεπει να αλαξεις τροπο σκεψεις η κρεατινη σε βοηθαει οχι τα ΝΟ για αυτο πρεπει να αγωραζεις αναλογα

manos_
23-08-08, 13:43
αρα το μονο που περνω ειναι το ψυχολογικο boost που λεγαμε. παρολαυτα ειναι πολυ εθιστικο ρε γαμωτο. Thank you ruhl ησουν κατατοπιστικοτατος.

jay cutler
28-09-08, 00:25
το νανο χ9 το χρισιμοπιο σε ολουσ το μυς ποθ γιμναζο σινολικα περνο 12 χαπια τιν ιμερα 6 στιν προινι προπονισι και 6 στιν απογευματινι δινει πολι καλα εντονα πρικσιματα σε δικεφαλους τρικεφαλους και δελτοιδις επισις αυξανει τιν φλεβικοτιτα ενα πολι καλο προιον και το τοπ αφτο τοθ προιοντος ειναι ο απιστεθτος χρονος που δρα οκ ειπαμε οχι 9 σεψοντσ αλλα 1 λεπτο και κατι αφομιονετε..επισις σινδιαζετε καλα με μεγαλεσ δοσεις ορνιτηινις πριν τον ιπνο :o ΦΙΛΙΚΑ

tezaman
28-09-08, 13:35
Σορρυ αν κανω λαθος αλλα τα καλα πρηξιματα δεν δραστηριοποιουν τον αναβολισμο?

καλύτερο θα ήταν να έχεις συνεχή παροχή " φρέσκου " αίματος στους μις κατά την διάρκεια της άσκησης παρά να στακάρει εκεί αίμα και να δημιουργείτε το πρήξιμο 8)

dimokritos
26-07-10, 00:35
nanox9
Γεια σας παιδια!Γνωριζει κανεις να μου πει γιατι το nanox9 της Μuscletech εχει
στη συσκευασια και γαλλικα γραμματα εκτος απο αμερικανικα;Επισης στη συσκευασια η περιεκτικοτητα σε αργινινη ειναι 3695mg σε αντιθεση με την περιεκτικοτητα που ειδα στο site του bbclub που ειναι 3733mg.Και δεν βρηκα μεσα και το stabilization pod x9.To αγορασα απο ενα bbclub.Mηπως ειναι "μαιμου";

manos_
26-07-10, 01:55
ΚαΙ χιμπατζης μην σου πω.

PARAFOUSKOMENO AIDONI
15-08-10, 22:27
re paidia to sigkekrimeno proion to xrhsimopoiw edw kai 2-3 evdomades..me exairesi ligh flevikotita se dikefala,trikefala kai deltoeidhs den exw dei to paramikro se sxesi pantonte me alla nitrika(super pump250,no xplode,plasmajet)...h dosi pou pairnw einai 6 capsoules tis meres proponisis(3 prwi-3 misi wra prin to gym)lete na prepei na auksisw stis 8 ???

mantus3
15-08-10, 23:43
re paidia to sigkekrimeno proion to xrhsimopoiw edw kai 2-3 evdomades..me exairesi ligh flevikotita se dikefala,trikefala kai deltoeidhs den exw dei to paramikro se sxesi pantonte me alla nitrika(super pump250,no xplode,plasmajet)...h dosi pou pairnw einai 6 capsoules tis meres proponisis(3 prwi-3 misi wra prin to gym)lete na prepei na auksisw stis 8 ???

για αρχη καλο θα ηταν να μην γραφεις με greechlish.

δωκιμασε να περνεις 2 πρωι 4 μετα...

PARAFOUSKOMENO AIDONI
15-08-10, 23:46
ενταξει mantus..ειμαι καινουργιος απλα...το εχεις δοκιμασει?θελει παραπανω χαπακια?ειμαι 95 κιλα(μπορει και λιγο παραπανω)λες για αυτο να μην με πιανει?

mantus3
15-08-10, 23:48
γενικα δεν εχει κ το καλητερο ονομα στην αγορα. το ειχα παρει καποτε, αλλα δεν ειχα δει τιποτα απολητος...

PARAFOUSKOMENO AIDONI
15-08-10, 23:49
ποια νιτρικα εχεις δοκιμασει?

Devil Randime
15-08-10, 23:49
φιλε για να δεις φλεβες και τα σχετικα να πεταγονται - οπως λεει οτι κανει το προιον δλδ- θα πρεπει να εισαι και ολιγον αλιπος.
Δε γινεται καποιος να ειναι οβελιξ και να θελει να δει τις φλεβες του να πεταγονται

PARAFOUSKOMENO AIDONI
15-08-10, 23:52
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΣ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗΤΕ....ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΒΕΛΙΞ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΧΞΙΜΟ ΟΤΑΝ ΡΟΤΑΩ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΝΙΤΡΙΚΟΥ. ***********


**** Γραφε με μικρους χαρακτηρες και ελληνικα,σου εχει γινει επανελημμενα παρατηρηση.Επίσης να εισαι ευγενικος προς τα αλλα μελη.Mods Team ****

Devil Randime
15-08-10, 23:55
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΣ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗΤΕ....ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΒΕΛΙΞ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΙΧΞΙΜΟ ΟΤΑΝ ΡΟΤΑΩ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΝΙΤΡΙΚΟΥ.***********.

Μη γραφεις με κεφαλαια γιατι στη γλωσσα του ιντερνετ ειναι σα να φωναζεις.
Και να μιλας καλυτερα γιατι ετσι οπως το πας δε σε βλεπω για πολυ στο forum...

mantus3
15-08-10, 23:57
δεν εχω δωκιμασει αλλα. προτιμω να περνω πριν την προπονηση κρεατινη καφεινη και αμινοξεα. πιστεβω κανουν την ιδια και καλητερη δουλια...
αν και για να λεμε την αληθεια, την φαση της φλεβας την εχω ξεπερασει προ πολου... οσο για τα πριξηματα, πλεον ερχονται μονα τους (φυσικα φευγουν και μονα τους...):turtle:

Devil Randime
16-08-10, 00:02
δεν εχω δωκιμασει αλλα. προτιμω να περνω πριν την προπονηση κρεατινη καφεινη και αμινοξεα. πιστεβω κανουν την ιδια και καλητερη δουλια...
αν και για να λεμε την αληθεια, την φαση της φλεβας την εχω ξεπερασει προ πολου... οσο για τα πριξηματα, πλεον ερχονται μονα τους (φυσικα φευγουν και μονα τους...):turtle:

H καφεινη δε μειωνει τη δράση της κρεατινης αν χρησιμοποιούνται μαζι mantus? μυθος ειναι αυτο ?

mantus3
16-08-10, 00:05
H καφεινη δε μειωνει τη δράση της κρεατινης αν χρησιμοποιούνται μαζι mantus? μυθος ειναι αυτο ?

δεν ειναι μυθος, εχει καποια βαση. το θεμα ειναι τι θες να κανεις με αυτα. πχ αυτος ο συνδιασμος πριν την προπονηση αυξανει την ενεργεια, σε πριζει και προκαλει εκριξη ινσουλινης (γενικα καφεινη + κρεατινη = παραπανω ινσουλινη)

Devil Randime
16-08-10, 00:07
Το guarana αν αντικαταστησει την καφεινη και το συνδυασεις με κρεατινη θα εχει τα ιδια αποτελεσματα?

Devil
16-08-10, 00:08
δεν ειναι μυθος, εχει καποια βαση. το θεμα ειναι τι θες να κανεις με αυτα. πχ αυτος ο συνδιασμος πριν την προπονηση αυξανει την ενεργεια, σε πριζει και προκαλει εκριξη ινσουλινης (γενικα καφεινη + κρεατινη = παραπανω ινσουλινη)

καπου κανεις λαθος

δεν εχει σχεση η ινσουλινη

με την καφεινη θες να πεις οτι εχεις εκριση αδρεναλινης