PDA

Επιστροφή στο Forum : Andrey Skoromnyy



Stavros76
10-09-12, 01:52
Μαλλον οι Ρωσοι εχουν παρει φορα.... το παλικαρακι στις φωτο ειναι 21 ετων μονο... θα ακολουθησουν κ αλλοι "Λεσουκοφ" απο οτι δειχνει το πραγμα...

53303

53304

goldenera
10-09-12, 02:04
Τίγκα στο syntol. Εντελώς παραμορφωμένος, τέρας ακαλαισθησίας:(

Stavros76
10-09-12, 02:11
Δεν θα το λεγα, το μονο που δεν μου αρεσει επανω του ειναι το στηθος του το οποιο δειχνει αισθητα μικρο σε σχεση με τα υπολοιπα σημεια του.
Βεβαια φωτο ειναι κ δεν μπορουμε να πουμε κατι με σιγουρια.Γενικα παντως οι Ρωσοι δεν φημιζονται κ για τα πιο ομορφα "καλουπια" σε θεμα γενετικης αλλα απο μαζες πολλες!!!

53305

goldenera
10-09-12, 17:19
Σαν ψεύτικος είναι ρε παιδί μου ή λες και είναι photosop:( Τί να πω? Ίσως αντιπροσωπεύει την επόμενη γενιά των νέων υπερφυσικών ΒΒ;)

s0k0s
10-09-12, 17:24
Εμενα στο προσωπο μου θυμιζει τον shrek :greenalien:

COBRA_STYLE
10-09-12, 17:39
Μαλλον οι Ρωσοι εχουν παρει φορα.... το παλικαρακι στις φωτο ειναι 21 ετων μονο... θα ακολουθησουν κ αλλοι "Λεσουκοφ" απο οτι δειχνει το πραγμα...





για photoshop μου κανει η 1η φωτο.Βγαζει ματι.

s0k0s
10-09-12, 17:47
για photoshop μου κανει η 1η φωτο.Βγαζει ματι.

Οντως σαν τραβηγμενο φαινεται το δερμα (στα δικεφαλα)... αμα ξες απο φωτοσοπ ξες κ πως τραβιεται αυτο που λεω ;)

COBRA_STYLE
10-09-12, 17:50
^^ετσι...και στο σημειο του τραβηγματος σχεδον παντα παρατηρειται μια ψιλοαλλοιωση της ποιοτητας και δω φαινεται εκει διπλα στη μασχαλη.

ArgoSixna
10-09-12, 18:11
Αν ειναι τοσο σκασμενοι απο τα 21 , μετα τα 25 θα εχουνε κατι να δωσουνε ?

billys15
10-09-12, 23:41
Μετα πανε για ποιοτητα περισσοτερο,λεπτομερειες.

BlooDdeaD_MefiSt
11-09-12, 00:02
Καθαρο φοτοσοπ...Ειδικα στην τελευταια το εδιτ παει συννεφο...:turtle:

Georges
11-09-12, 00:29
Αν αυτό που βλέπω στη φωτό είναι αληθινό τότε έχω να πω κάτι πολύ βαρύ. Αυτό πλέον δεν είναι bodybuilding. Πότε πρόλαβε αυτό το παιδάκι να βάλει τόσους μύες πάνω του? Κρίμα στα παιδιά αυτά που τα χρησιμοποιούν κάποιοι λες και είναι πειραματόζωα

aqua_bill
11-09-12, 03:30
Σαν ψεύτικος είναι ρε παιδί μου ή λες και είναι photosop:( Τί να πω? Ίσως αντιπροσωπεύει την επόμενη γενιά των νέων υπερφυσικών ΒΒ;)

κι εγω μολις τον ειδα ακριβως αυτο σκέφτηκα

Stavros76
11-09-12, 06:13
Παιδια δεν γνωριζω απο photoshop κ ισως εχετε δικιο αλλα να βαλω κ μια αλλη φωτο απο την σκηνη με 2πλη δικεφαλων οπου κ εκει τα χερια του ξεχωριζουν αρκετα απο το υπολοιπο σωμα.

53346

Ειναι αδιανοητο οτι στα 21 του ειναι σε αυτη την κατασταση αλλα εμενα μου αρεσει.Δεν ξερω αν εχει να δωσει κατι αλλο στο μελλον αν κ πιστευω οτι εχει να δωσει πολλα, απλα βλεπω οτι το αθλημα εχει ξεφυγει πια κ για να φτασει κανεις σε τετοιο επιπεδο κ να ακολουθησει τον παλμο χρειαζεται εκτος απο καλα γενετικα κ πολλα πολλα χρηματα για να ριχνει επανω στο σωμα του συνεχως κ δεν εννοω μονο για τις ουσιες αλλα κ για το φαγητο που πρεπει να καλυψεις κ τα συμπληρωματα....

Επισης κατι που εχω ξαναπει ειναι οτι το bbing ανηκει στην αμερικανικη βιομηχανια, ολα αυτα ειναι ενα μαρκετιγνκ κ το "αμερικανικο ονειρο" δυστυχως εχω την εντυπωση οτι δεν θα αφησει ποτε καποιον Ρωσο αθλητη να διαπρεψει οσο καλος κ να ειναι.....

ελμερ
11-09-12, 06:56
Καλημερα Σταυρο......για 21 εχει φοβερο ογκο αλλα ειναι ασυμμετρος...τεραστια δικεφαλα,πολυ μικρα ποδια.....ισως καταφερει να τα ισορροπησει καποια στιγμη.....:welcome:

Polyneikos
11-09-12, 08:04
Δημιουργησα ακινουργιο τόπικ για τον Andrey Skoromnyy :thumbup:

Stavros76
11-09-12, 21:10
ευχαριστω Κωστα για το τοπικ!

Ελμερ εχεις δικιο σε αυτο αλλα πιστευω μπορει με τον καιρο να τα φερει σε συμμετρια οπως λες...

zane14
12-09-12, 12:00
Μπράβο του,τρώει ολο του το κοτόπουλο το παλικάρι

kostas11
12-09-12, 16:43
23 χρονων ειναι ,οχι 21

Fratsou
12-09-12, 17:24
http://www.youtube.com/watch?v=KhJ4YMcsuB8

aqua_bill
12-09-12, 17:34
ειναι λες και εχεις βάλει κεφαλι αλλου σε σώμα αλλου!

Spyrous
12-09-12, 17:47
Αν βρει μερος το στηθος να μεγαλωσει πιο πολυ και παρουνε κι αλλο τα ποδια του θα ειναι ανταγωνιστικοτατος σε ολα τα high events..:thumbup:
------------------------------
ps. Oταν παιζει με την στραβομπαρα τα δικεφαλα δεν ανεβαινουν!:green:

ggeorge
12-09-12, 17:54
οι γαλλικες πιεσεις που κανει στον επικλινή (αν λεγονται γαλλικες) τι λενε; Εγω τις κανω στον ισιο. Δεν τις ειχα δει ποτε σε αυτη την παραλαγη.

Spyrous
12-09-12, 18:00
Και εγω φιλε στο ισιο την κανω..στον ισιο ειναι πιο αυστηρη διοτι δουλευουνε μονο τα χερακια ενω οταν εισαι ετσι οπως δειχνει το video μπορεις να "κλεψεις"..

goldenera
12-09-12, 18:42
Αν βρει μερος το στηθος να μεγαλωσει πιο πολυ και παρουνε κι αλλο τα ποδια του θα ειναι ανταγωνιστικοτατος σε ολα τα high events..:thumbup:
------------------------------
ps. Oταν παιζει με την στραβομπαρα τα δικεφαλα δεν ανεβαινουν!:green:


Γιατί όταν παίζει κάμψεις με αλτήρες καθιστός στο αριστερό χέρι όχι δεν ανεβαίνει αλλά στο κάτω μέρος του δικεφάλου (στον αγκώνα) κάνει και δίπλα το δέρμα στο κλείσιμο:unsure:

Spyrous
12-09-12, 19:02
Γιατί όταν παίζει κάμψεις με αλτήρες καθιστός στο αριστερό χέρι όχι δεν ανεβαίνει αλλά στο κάτω μέρος του δικεφάλου (στον αγκώνα) κάνει και δίπλα το δέρμα στο κλείσιμο:unsure:

Ναι το ειδα και αυτο απλα δεν το ανεφερα μην με θεωρησετε και κακοπροερετο,μπραβο στο Ρωσσο για το σωμα που εφτιαξε με θεμυτους και αθεμυτους τροπους οπως εξαλου και οσοι κατεβαινουν σε αγωνες σημερα(στην πλειοψηφεια ετσι..) απλα ειναι καποια πραγματα που σε κανουν να αναρωτιεσαι...Ολο το μελλον μπροστα του ειναι και γιατι οχι να τον δουμε και στα μελλοντικα Οlympia

Stavros76
17-09-12, 09:57
Το χερι πιστευω οτι σκοπιμα δεν το ανεβαζει μεχρι επανω στις καμψεις δικεφαλων κ αυτο κατα την γνωμη μου ειναι το σωστο κ το κανουν κ πολλοι αλλοι αθλητες σε βιντεο αν προσεξετε πχ Φιλ Χιθ κτλ.
Οταν ανεβαζουμε το χερι μεχρι επανω τοτε απο ενα σημειο κ μετα απενεργοποιηται κατα πολυ ο 2κεφαλος κ συμμετεχει κατα πολυ η προσθια μοιρα του δελτοειδη.Εκει χανουμε σιγουρα πολυ απο την ενταση της ασκησης στους 2κεφαλους μας.Επισης ειναι θεμιτο κ να μην τεντωνει μεχρι κατω τελειως γιατι ειναι πολυ επιπονο για τους τενοντες του σημειου.Δεν λεω να γινεται σχεδον μιση η επαναληψη αλλα να φτανει λιγο πριν τεντωσει κατω κ οταν ανεβαινει ο καθε ενας μπορει να νιωσει που σταματαει να ενεργοποιηται δραστικα ο δικεφαλος κ να μπαινει η προσθια μοιρα δελτοειδη.Αν τα κιλα που κανουμε ειναι κ πολλα τοτε υπαρχει μεχρι κ πιθανοτητα τραυματισμου της προσθιας μοιρας δελτοειδη η οποια θα ειναι κρυα...

Stavros76
17-09-12, 09:58
Αλλο ενα Βιντεο

http://www.youtube.com/watch?v=ztc48mtcPKM&feature=related

ggeorge
17-09-12, 10:55
Ρώσος με μπλουζα USA ; :turtle:

Σε λιγο θα δουμε και κανενα ταλιμπαν αγκαλια με τον κλιντον... :P

goldenera
17-09-12, 19:18
Το χερι πιστευω οτι σκοπιμα δεν το ανεβαζει μεχρι επανω στις καμψεις δικεφαλων κ αυτο κατα την γνωμη μου ειναι το σωστο κ το κανουν κ πολλοι αλλοι αθλητες σε βιντεο αν προσεξετε πχ Φιλ Χιθ κτλ.
Οταν ανεβαζουμε το χερι μεχρι επανω τοτε απο ενα σημειο κ μετα απενεργοποιηται κατα πολυ ο 2κεφαλος κ συμμετεχει κατα πολυ η προσθια μοιρα του δελτοειδη.Εκει χανουμε σιγουρα πολυ απο την ενταση της ασκησης στους 2κεφαλους μας.Επισης ειναι θεμιτο κ να μην τεντωνει μεχρι κατω τελειως γιατι ειναι πολυ επιπονο για τους τενοντες του σημειου.Δεν λεω να γινεται σχεδον μιση η επαναληψη αλλα να φτανει λιγο πριν τεντωσει κατω κ οταν ανεβαινει ο καθε ενας μπορει να νιωσει που σταματαει να ενεργοποιηται δραστικα ο δικεφαλος κ να μπαινει η προσθια μοιρα δελτοειδη.Αν τα κιλα που κανουμε ειναι κ πολλα τοτε υπαρχει μεχρι κ πιθανοτητα τραυματισμου της προσθιας μοιρας δελτοειδη η οποια θα ειναι κρυα...


Σταύρο μόλις διάβασα την πρώτη πρόταση από το ποστ σου αυτό, μου ήρθε αμέσως στο μυαλό το παρακάτω βιντεάκι;) Μου είχε κάνει και εμένα πολύ εντύπωση η εκτέλεση όπως την έκανε ο Bertil:unsure: Βέβαια δεν μπορούμε να αμφισβητήσουμε ότι ήξερε τί έκανε:green: Τελικά καταλήγουμε ότι για τον καθένα είναι σχετικό τί είναι σωστό και τί όχι και τί έχει αποτέλεσμα και τί όχι:welcome:


http://www.youtube.com/watch?v=ga-EAqbgD6w

COBRA_STYLE
18-09-12, 19:42
βασικα ο,τι να ναι ειναι η εκτελεση...το οτι ηταν οπως ηταν ειναι αυτονοητο πως δεν ειχε να κανει με την εκτελεση.

TRIANTAFYLLOU
18-09-12, 22:00
εγω δεν ξερω απο φωτοσοπ και τέτοια και μενα μου φαίνετε πειραγμένη η φωτο , αλλα εκείνο που ξέρω είναι ότι απο την εμπειρία μου σε αγώνες παγκόσμια και πανευρωπαικα έβλεπα κατι ρώσους τέρατα πραγματικοί γίγαντες , αλλα πολλούς τούς κέρδιζα γιατι δεν ήταν γραμωμένοι και έλεγα αν αυτοί δίναν βάση στην γράμωση με τόσο κρέας που έχουν και κομμάτια θα ήταν και γραμωμένοι οπότε κανείς δεν θα τούς κέρδιζε , αλλα ευτυχώς που δεν το πήραν χαμπάρι και τους κατεβάζω τ αυτιά :P:P γιατι πάνω στην σκηνή ο όγκος χάνετε και μετράει η γράμωση ο διαχωρισμός και η συμμετρία , με όγκο βέβαια αλλα χωρίς αυτα τα στοιχεία ο όγκος τους κάνει να φαίνονται σαν λουκουμάδες .

το ξέρω το έργο οπότε δεν με συγκινει η να με εντυπωσιαζει η μάζα αυτη , αφού αν το ήθελα πολυ για χαβαλέ θα γινόμουν 140 κιλα , αλλα είπαμε είναι τι στόχους βάζει ο καθένας

έτσι όπως έγινε πλέον το ββ ένα έχω να πώ η γίνεσαι τέρας η κάθεσαι σπίτι σου , ενδιάμεση κατάσταση για καριέρα σαν ββερ δεν υπάρχει

Stavros76
18-09-12, 22:09
συμφωνω σε αυτα που λες Ηλια κ καλα κανεις κ τα λες γιατι κ εγω απο την μερια μου, παρασυρομαι απο αυτα που βλεπω τα τελευταια χρονια στο θεμα μαζας των αθλητων κ καπου συνερχομαι διαβαζοντας τα γραφομενα σου κ συγκεντρονομαι περισσοτερο στην διαιτα μου.

Stavros76
18-09-12, 22:10
goldenera πονεσα φιλε κ μονο που ειδα την εκτελεση του Fox :shock:

goldenera
18-09-12, 22:17
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Πάντως μου αρέσουν οι προπονήσεις του Bertil γιατί τις βλέπεις και σε πορώνουν;). Όσο για την εκτέλεση, αυτή είναι η δικιά του φόρμα, και σίγουρα δεν πρέπει να αντιγράφουμε κανέναν. αλλά να δοκιμάζουμε και να καταλήγουμε σε ότι έχει αποτέλεσμα για εμάς:thumbup:

Eddie
04-10-12, 16:27
54668

Τι σκατα παιρνουν οι ρωσσοι και δε μπορουν να κρατηθουν ουτε για μια φωτο? :P

gym
04-10-12, 16:28
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Eddie
15-10-12, 18:48
Τωρινη!

55328

Fataoulas
15-10-12, 21:40
Νταξ, στη προτελευταια φωτο ειναι με το καροτο ετοιμο για φυτεμα, στη τελευταια εχει κατεβασει τα παντελονια... αλιμονο σε οποιον βρεθει μπροστα του


:rolf:

Polyneikos
06-12-12, 23:58
58503



58504

Metalhead|T|
07-12-12, 03:34
καμια σχεση η αγωνιστικη πόζα με την πρώτη φωτο polyneikos..>σίγουρα πεφτει τρελο φωτοσοπ στις φωτο..εγω προσοπικά τον βρίσκω αντιαισθητικο ..και καλως η κακως θα σταθω στα λογια του κ.Ηλία ΄΄έτσι όπως έγινε πλέον το ββ ένα έχω να πώ η γίνεσαι τέρας η κάθεσαι σπίτι σου , ενδιάμεση κατάσταση για καριέρα σαν ββερ δεν υπάρχει΄΄

sAVAZz
12-12-12, 20:46
58762