PDA

Επιστροφή στο Forum : τροποι χορηγησης συμπληρωματων



agism
11-09-12, 14:54
παιδια με συγχωρητε αν ανοιξα ειναι η ανοιχτο θεμα!εψαξα πολυ αλλα δεν βρηκα κατι που να καλυπτει την απορια μου!συγκεκριμενα θα ηθελα να μαθω πως μπορω να καταναλωνω την πρωτεινη και συγκεκριμεα την whey on !την εχω δοκιμασει τοσο διαλυμενη στο νερο αλλα και σε γαλα και η γευση με αηδιαζει !περιεργο αλλα αυτο συμβαινει!πως αλλιως λοιπον μπορω να την καταναλωνω;
ευχαριστω εκ των προταιρων

Mcstefan7
11-09-12, 14:59
Σνιφαρέτην... Καντην γραμμες και ρούφατην απο την μύτη :P

Χαχα..Πλακα κανω! Δεν υπάρχει άλλος τρόπος...Αμα σε αδιάζει τόσο βάλε πολύ νερο για να μην καταλαβαίνεις γεύση.Σίγουρα είναι αυθεντική η πρωτείνη?? Θυμάμαι η ΟΝ είχε ωραίες γεύσεις και δν νομίζω να τις έχουν αλλάξει!

agism
11-09-12, 15:01
tχαχα λες;ρε φιλε το θεμα ειναι οτι στην αρχη μου αρεσε!στη συνεχεια για καποιο λογο αρχισε να μου φερνει ταση προς εμετο!ναι αυθεντικη πρεπει να ναι!απο extreme stores

Mcstefan7
11-09-12, 15:04
Τότε τράβα αγόρασε καμια μπεμπόκρεμα απο το σούπερ μάρκετ και ανακάτεψε τα 'η αλλιως πέτα την

kokolakis
11-09-12, 15:11
τοσο πολυ δε σ'αρεσει...??

τι γευση ειναι η πρωτεινη..?

agism
11-09-12, 15:14
τοσο πολυ δε σ'αρεσει...??

τι γευση ειναι η πρωτεινη..?

sokolata!einai parakseno ..ontws

Mcstefan7
11-09-12, 15:15
Μην γράφεις με γρεεκλισ είναι κανόνας του φορυμ..Μονο ελληνικά!

kokolakis
11-09-12, 15:18
δοκιμασε να βαζεις μεσα λιγο κακαο, νεσκουικ, κατι τετοιο τελος παντων....

200sx
12-09-12, 02:29
Πιές την παλικάρι μου και άσε τους εμετούς.. χαχα
Άμα σε αηδιάζει η πρωτείνη που να μοιρίσεις το Animal Pak, Cycle Support, Lipid Stabil.. θα λιποθυμήσεις χαχαχα!
Έχω ένα φίλο που τον αηδιάζει να πιει κρεατίνη.. και τον πειράζω συνέχεια!!

Σκέψου μπρος τα κάλη τι είναι ο πόνος και πιες την μονορουφι!!!
Με γάλα ειδικά δεν έχει διαφορά από το να πιεις σοκολάτα σε μαγαζι... μην μας τρελάνεις :)

George_10
14-06-13, 15:05
ρε μαγκες πηρα μια πρωτεινη της ON 4,5 kg σοκολατα..και αν βαλω 1 σκουπ σε 200 ml νερο ειναι σαν να εχω βαλει 400 ml νερο..ετσι ειναι η γευση κανονικα?η μηπως δεν ειναι αυθεντικη..?