PDA

Επιστροφή στο Forum : Xenadrine XT (Cytogenix)



panakos
17-09-12, 18:58
53590

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=64282&d=1365104665




Ετοιμαστείτε για την πλήρη ανανέωση που θα φέρει στο σώμα σας το νέο XENADRINE XT. Σας παρουσιάζουμε το νέο πανίσχυρο θερμογεννετικό διεγέρτη XENADRINE. Είναι τόσο δυνατή φόρμουλα που θα το καταλάβετε αμέσως από την πρώτη κιόλας δόση. Ανεβάζει ραγδαία τα επίπεδα ενέργειας, σας βοηθάει να χρησιμοποιήσετε όλο το αποθηκευμένο λίπος για τις καθημερινές σας δραστηριότητες προστατεύοντας ταυτόχρονα τον πολύτιμο μυϊκό ιστό από τον καταβολισμό.

Περιέχει σε κάθε δόση:

270 mg άνυδρη καφεΐνη

200 mg καφεΐνη από φρυγμένους κόκκους πράσινου καφέ

100 mg L- θειανίνης, ουσίας που μειώνει το ψυχοσωματικό στρες, ανεβάζει την απόδοση στην προπόνηση, αυξάνει την αυτοσυγκέντρωση και την αντοχή.

50mg Ροντιόλα Ροζέα, βότανο που σύμφωνα με πολλές μελέτες αυξάνει την αντίσταση του σώματος στο στρες, μειώνει την ανησυχία και τη σωματική κόπωση χωρίς να προκαλεί καμία απολύτως παρενέργεια. Οι ευεργετικές αυτές ιδιότητες που παρουσιάζει η ρίζα Ροντιόλα το κατατάσσει στις περίφημες ανταπτογόνες ουσίες.

Δοκιμάστε κι εσείς το νέο XENADRINE XT και αν νοιώσετε μια ¨μικρή ποσότητα ευτυχίας¨ να προστίθεται στη ζωή σας κατά τη διάρκεια της ημέρας να ξέρετε ότι δεν είναι η ιδέα σας αλλά η δράση των συστατικών του. Ένα από τα καλύτερα προϊόντα ειδικής διατροφής όχι μόνο για κάποιον που θέλει να χάσει βάρος αλλά και για εκείνον που περνάει μια στρεσογόνο περίοδο σωματική η ψυχική και θέλει να δει την κατάστασή του να βελτιώνεται.

papako35
04-04-13, 22:50
XENADRINE XT

Τον εχει δοκιμασει κανεις να μας πει 2 λογακια πριν τον ξεκινησω?

Μου το εδωσε δωρο ενα φιλαρακι, ο οποιος ομως δεν τον εχει δοκιμασει και τον ειχε παρει για δυνατο.

Εδω θα σας βαλω και τα συστατικα : 64282


Το κουτι εχει 130 καψουλες, δοσολογια 2 καψουλες 2 φορες την μερα.
Εγω ειχα χρησιμοποιησει τον ARSON για καμια 20αρια μερες. Για μενα που τωρα ξεκιναω ηταν καλουτσικος, αλλα μου φανικε παιδικος :P:P:P


Περιμενω τις γνωμες σας... προτου γινω πειραματοζωο!!

nikoskaz
08-04-13, 10:31
2 καψουλες 2 φορες τη μερα?? σαν πολυ καφεινη βγαινει τοτε 540μγρ. αναλογα την ανοχη που εχεις στα διεγερτικα βεβαια !! ξεκινα με 2 κ σιγα σιγα ανεβασε μερα με τη μερα να δεις πως παει ! παντως δεν λεει κατι το ιδιαιτερο ...

papako35
14-04-13, 01:28
Για να πω την αληθεια δεν ειδα καμια τρελη διαφορα... ειμαι στο τελος της δευτερης εβδομαδας και ειδα την ζυγαρια να κατεβαινει μολις ενα κιλο και η μεζουρα στην περιοχη της μεσης 3.5 cm. Τον πηρα για πιο δυνατο απο τον ARSON που ειχα δοκιμασει αλλα νμζω οτι ειναι το ιδιο πραγμα. Οσον αφορα την καφεινη εχω δεν εχω καποιο προβλημα! μπορω να παρω 2 χαπια και να παω και για υπνο μετα :P:P:P:P:P ΣΤΑ ΘΕΤΙΚΑ... με βοηθαει να βγαλω ολο το προγραμμα μου με ανεση και ας εχω τρεξει στην αρχη περι τα 20-30 λεπτα στο 10 στο διαδρομο.

nikoskaz
15-04-13, 10:01
το θεμα δεν ειναι να χανεις κιλα γενικα , λιπος θελουμε να χανουμε ! ενα κιλο αν ειναι κυριως λιπος ειναι πολυ καλο, τα 3,5cm στη μεση που λες ειναι πολυ καλα παντως !! ;)

ionos1
15-04-13, 21:39
[QUOTE=papako35;706590]Για να πω την αληθεια δεν ειδα καμια τρελη διαφορα... ειμαι στο τελος της δευτερης εβδομαδας και ειδα την ζυγαρια να κατεβαινει μολις ενα κιλο και η μεζουρα στην περιοχη της μεσης 3.5 cm.

φιλε μου αν εχεις χασει μονο 1 κιλο και 3,5 εκ απο τη μεση μεσα σε 2 εβδομαδες τα πηγαινεις περιφημα , αλλα νομιζω οτι καπου στο μετρημα εχεις κανει λαθος . ποσο ησουν πριν το ξεκινησεις (υψος κιλα)?
κατα τ'αλλα σαν λιποδιαλυτης δεν μου λεει τιποτα ιδιαιτερο , σαν διεγερτικο κατι λεει