PDA

Επιστροφή στο Forum : Mass Effect (SAN Nutrition)



sobral
02-10-12, 02:55
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=88232&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=88233&stc=1


MASS EFFECT REVOLUTION QUICK GLANCE:

MASS EFFECT REVOLUTION contains 50 grams of SAN’s OctaPure 8 Protein Matrix for quick and time-released amino acid dispersion around the clock.*

MASS EFFECT REVOLUTION is loaded with 950 calories so adding slabs of muscle now becomes a breeze.*

MASS EFFECT REVOLUTION contains 5 grams of the university proven Creatine Monohydrate (CreaSolv brand) to fuel immediate ATP production for more intense and grueling workout sessions.*

MASS EFFECT REVOLUTION mixes easily in a shaker & tasteS deliciously addicting.*

MASS EFFECT REVOLUTION contains over 250 grams of SAN’s MyoCarb Matrix. Carbohydrates that are 95% sugar free to provide you with quick & sustained energy as well as superior digestibility. SAN’s MyoCarb Matrix also supports immediate satiety and glycogen replenishment.

MASS EFFECT REVOLUTION contains added L-Glutamine and MCT (Medium Chain Trigycerides) for vastly improved muscle recovery and added quality calories.



MASS EFFECT REVOLUTION contains SANís scientifically advanced OctaPure 8 Protein matrix consisting of slow releasing Micellar Casein, Milk Protein Isolate and Calcium Caseinate to support the consistent supply of amino acids by muscle tissue around the clock. OctaPure 8 was further enhanced with quick-releasing Hydrolyzed Whey Protein Isolate, Whey Protein Isolate, Whey Protein Concentrate and SPI-90 for immediate muscle repair and to support protein synthesis post workout. Last but not least, OctaPure 8 contains SANís custom formulated sugar friendly Brown Rice Sprouted Protein Concentrate (Silk-80 Brand) which is quickly garnering rave reviews around the bodybuilding and fitness world. We all know the benefits of brown rice (low GI) and now with Silk-80, you are getting the best of both worlds: 80% protein by weight and the remaining 20% in fibrous carbohydrates. SAN has harvested the secret of Brown Rice Protein and thus unleashed all its amazing possibilities for athletes all over the world.


MASS EFFECT REVOLUTION is fortified with SANís notorious and critically acclaimed MyoCarb Matrix. MyoCarb is virtually sugar free and stacked with Sprouted Rice Bran and complex carbohydrates derived from grains to ensure ultra-fast muscle gains and to support the userís caloric intake which is crucial during any mass gaining cycle. Every aspect of MASS EFFECT REVOLUTION has been fully researched and tested on athletes like you all over the world. With MASS EFFECT REVOLUTION you can rest assured that you are getting the most effective Scientifically Advanced Lean Mass Gainer on the market.


MASS EFFECT REVOLUTION contains a minimum of 5 grams of Creatine Monohydrate (CreaSolv Brand) and added L-Glutamine along with muscle friendly Sunflower Oil per each giant 295 grams serving.



Στα 4 σκούπ είναι από τις σχετικά καλές gainer. ;) Λογικά ασύμφορη οικονομικά όπως όλες. Δεν τις πάω το ξέρετε αλλά οκ το ανεβάζω να υπάρχει ως νέο προϊόν. Αν το έβρισκα σε καλή τιμή ίσως και να του έδινα μια ευκαιρία (αλλά δεν παίζει να το βρω οπότε....χνιεχ) Έχω να πάρω gainer και κάτι χρόνια.....

vaggan
05-10-12, 09:58
αυτη την εταιρια την γουσταρω πολυ παλια ειχα παρει κανα δυο φορες την myodrive τα εσπαγε και απο συστατικα και απο γευση δεν ξερω αν υπαρχει ακομα

sobral
05-10-12, 15:44
αυτη την εταιρια την γουσταρω πολυ παλια ειχα παρει κανα δυο φορες την myodrive τα εσπαγε και απο συστατικα και απο γευση δεν ξερω αν υπαρχει ακομα

και εγώ:toast: (myodrive βγάζει επισήμως, αλλά δεν το βλέπω στα γνωστά στόρς της Ευρώπης καθόλου, μόνο το myojuiced).

edit: το βρήκα σε ένα που ψώνιζα πολύ παλιά, αλλά η τιμή του είναι εξωφρενική. Γενικά τώρα με το νέο φόρο στην Αγγλία, τελείωσαν τα stores από εκεί για μένα, χάλια τιμές.

hoffman
19-09-13, 21:31
σκεφτομαι να την παρω αφου δεν ειδα να παιρνω γραμμαριο απο την nitrotech και θα γραψω καποιο review,τα συστατικα της για gainer φαινονται παρα πολυ καλα

vaggan
19-09-13, 21:51
σκεφτομαι να την παρω αφου δεν ειδα να παιρνω γραμμαριο απο την nitrotech και θα γραψω καποιο review,τα συστατικα της για gainer φαινονται παρα πολυ καλαμια χαρα σωματακι εχεις φιλε γιατι να βαλεις αχρηστες θερμιδες και να γεμισεις λιπος?τα gainer θελουν μεγαλη προσοχη θα σε συμβουλευα να τα χρησιμοποιεις αμεσως μετα την προπονηση και μια μοναχα δοση οχι τρεις που προτεινουν αυτοι συνηθως

hoffman
19-09-13, 22:40
μια χαρα σωματακι εχεις φιλε γιατι να βαλεις αχρηστες θερμιδες και να γεμισεις λιπος?τα gainer θελουν μεγαλη προσοχη θα σε συμβουλευα να τα χρησιμοποιεις αμεσως μετα την προπονηση και μια μοναχα δοση οχι τρεις που προτεινουν αυτοι συνηθως

το ξερω ρε φιλε αλλα ημουν παχυς πολυ και αδυνατισα αποτομα και ειμαι 65 κιλα παλευω να παρω κανα κιλο,κ ολοι μου λενε το προσωπο σου εχει ρουφηχτει τα χερια σου πεσανε κ ολο λαλακιες και εχω κουραστει θελω τουλαχιστον να βαλω κανα μυικο κιλο γιατι φαινομαι σαν ενα απλο αδυνατο παιδι οι κοιλιακοι μου ειναι φλατ εντελως και θελουν φαγητο να πρηστουν λιγο συν οτι εχω κρεμασει χαμηλα στην κοιλια κ λιγο στηθος,για αυτο ειπα να παρω κανα gainer μου ειπανε για serious mass αλλα αυτην ουτε οι ιδια η on δεν προκειται να την εχει δοκιμασει ποτε με τετοια συστατικα,ενω αυτη μου φαινεται καπως καλυτερα,ενας φιλος μου ειπε για την cyclone της maximuscle αλλα φοβαμαι μην δωσω τσαμπα 80 ευρω και δεν παρω γραμμαριο

RAMBO
19-09-13, 23:02
Εγω θα τους στειλω mail να κανουν δοση ολο το κουτι ...:rolf::rolf::rolf:
Δωρο το σκουπ με καθε 2 κουτια72285

hoffman
19-09-13, 23:05
Εγω θα τους στειλω mail να κανουν δοση ολο το κουτι γιατι αδικουνται...:rolf::rolf::rolf: διαβαζα τα γραμμαρια και νομιζα οτι ηταν ιπποδυναμη αυτοκινητου

δηλαδη θελει 4 scoop την ημερα για της 1100 θερμιδες?αν ειναι ετσ δεν συμφερει με τιποτα γιατι ψαχνω στο ινερνετ και δεν βρισκω

RAMBO
19-09-13, 23:09
Οι πρωτεινες ογκου δεν συμφερουν και δεν συμφεραν ποτε συν οτι στο ποσοστο τους ο υ/δ που εχουν μεσα ειναι μουφα,φτιαξτε τη μονοι σας και πεταχτες αλλου τα λεφτα σας

frank89
13-10-14, 15:08
Ρε μαγκες να ρωτησω πηρα προσφατα μια πρωτεϊνη san mass effect revolution την εχει δοκιμασει κανεις? Ειναι καλη?