PDA

Επιστροφή στο Forum : RE•AMP (BodyRaise)



oldhiphop
08-10-12, 22:12
http://sscontent.com/thumb/260/378/products/160/bodyraise_reamp-360g_1.jpg

54921

πως τα βλεπετε παιδες? πιστευω πως εχουν καλες ποσοτητες μεσα...απο γευση δεν ξερω κερασι.
παντος στον πορτογαλο εχει τουμπανη τιμουλα.

Georges
08-10-12, 23:16
Αντιγραφή του xtend είναι

oldhiphop
03-11-12, 21:28
το εχει δοκιμαση καπιος?

nopantas
13-12-12, 01:23
το δοκιμασα σημερα πρωτη φορα..γευση λεμονι,πινονταν δεν μπορω να πω ,ουτε πολυ ξινο ηταν..σαν ξεθυμασμενη φαντα χωρις ζαχαρη!!..2 scoop σε ενα λιτρο νερο περιπου,διαλυτοτητα 10/10..

COBRA_STYLE
13-12-12, 01:27
1 λιτρο πολυ ειναι.Σε 500ml-600ml ειναι κομπλε.

oldhiphop
22-12-12, 16:34
μαλον θα το παρω.
ερωτιση: αν βαζω και 3 γρ κρεατινη μονουδρικη. κανει?

primordial
22-12-12, 22:18
Εξαρτάται για το timing. Αν είναι για pre ή για post εμένα μου κάνει μια χαρούλα...:thumbup:
αν είναι για intra θα το προτιμούσα σκέτο, χωρίς κρεατίνη.
Έχω ένα θέμα με την κρεατίνη κατά την διάρκεια της προπόνησης. Περίεργο στομάχι κ μερικές φορές ακόμα κ κράμπες....
Είναι το πώς τα "σκάει" στον καθένα..;)
Its up 2 U...;)

Takis_
03-09-13, 00:22
Καλησπέρα και από εμένα , σας διαβάζω αρκετούς μήνες αλλά ποτέ δεν μπήκα στη διαδικασία να γράψω κάτι αλλά πλέον ήρθε η ώρα .
Θα πω την άποψή μου για το εν λόγο σκεύασμα μιας και το προμηθεύει πλέον και μεγάλη ελληνική αλυσίδα καταστημάτων και το αγόρασα πριν 2 μέρες , θέλοντας να γλιτώσω τα 7 ευρό που έχει διαφορά με το xtend .

Γεύση : 6/10 και ίσως του βάζω και πολύ (γεύση λεμόνι) , με το ζόρι το πίνω .
Διαλυτότητα : 6/10 χρειάστηκα 1 λίτρο νερό για ένα scoup του προϊόντος , παρά το γεγονός πως λέει για 500ml και πάλι δεν διαλύθηκε τελείως είχαν μείνει κάτι κομματάκια σαν χοντρό αλάτι θα τα παρομοίαζα .

Δεν ξέρω τι να πω έτυχε σκάρτη παρτίδα σε μένα , είμαι πολύ απαιτητικός πάντως η άποψη μου είναι τελείως διαφορετική από των προηγούμενων. Ακόμα και η ISO Sport whey της PVL διαλυόταν καλύτερα χωρίς να αφήνει κομμάτια τι να πω. Άποψή μου, αν χρησιμοποιείτε xtend μην πάτε να γλιτώσετε τη διαφορά τους . Και τα 2 προϊόντα μπορούν να χρησιμοποιηθούν και σαν pre και intra (to re amp με την προσθήκη λίγου νατρίου ) για αυτό μην πέσετε να με φάτε που συγκρίνω το xtend με το re amp σας παρακαλώ .

Ίων Δραγούμης
23-10-13, 15:31
Αν είναι να το πάρετε,αν δεν είστε σίγουροι για το λεμόνι,μην το επιλέξετε σε αυτή τη γεύση. Κατέβαινε,αλλά προσωπικά δεν το απολάμβανα. Το ήθελα σε κεράσι,αλλά δεν είχε. Από διαλυτότητα ,τα αμινοξέα του δεν διαλύονται με τίποτα. Αυτό σημαίνει ότι θα πίνετε κάτι πραγματάκια σε μέγεθος ζάχαρης που όμως δεν θα διαλύονται (δεν θα λιώνουν) στο νερό. Γενικά όμως δεν είναι κάτι αηδιαστικό και έχει πολύ έντονη γεύση. Απλά δεν θα το επέλεγα ξανά σε λεμόνι.

SilverMan
23-11-13, 21:36
Καλησπερα κυριοι! Ενα review για το συγκεκριμενο συμπληρωμα!ξεκιναμε απο τιμη.καλη η τιμη απο πορτογαλο σε σχεση με τον καιρο που σε βγαζει(8/10)!η περιοκτικοτητα των αμινοξεων που εχει ειναι παρα πολυ ικανοποιητικη ,προσωπικη μου αποψη οτι ΄΄κοντραρει΄΄ xtend. Aπορω με ορισμενα παιδια που εγραψαν για την διαλυτοτητα.ενταξει οντως τα αμινοξεα δεν διαλυονται αλλα ρε αλανια αυτο το πραγμα δεν πινοταν!πρωτα επινες το νερο και μετα ολη την σκονη!(3/10) Απο γευση τωρα.το λεμονι που πειρα εγω δεν πινεται κα8ολου ευχαριστα!ΜΗΝ παρετε λεμονι δοκιμαστε αλλη γευση! (5/10) η επομενη επιλογη 8α ειναι παλι xtend.