PDA

Επιστροφή στο Forum : Exei episkeftei kaneis sas to parakatw gymnasthrio?



JIssues
23-08-06, 11:49
Anaferomai sto Bodyscape sth lewforo Pentelhs tou Xalandriou (prwhn Universal), ena terastio diwrofo gwniako. Eimai sto tsak na paw ekei alla me ksenerwnei pou gia ena xrono kleisto symvolaio sou vgainoun 60 euro to mhna (x12 mhnes =720 euro, otan to amesws fthnotero exei 350 euro to xrono). To kalo pou exei einai oti einai toso konta sto spiti mou pou akouw tis fwnes apo to aerobic, ara de 8a exw dikaiologia na kanw skip kamia proponhsh logw apostashs.
Exei paei kaneis sas ekei?To gym to exw dei san xwro kai einai kataplhktiko, 2 fores kalytero apo otidhpote allo exw dei sthn perioxh (exei kai pisina pou th xreiazomai opwsdhpote gia apo8erapeia) alla den exw idea an exei gymnastes pou kseroun ti kanoun. Kai den yparxei xeirotero pragma apo to na exeis kanei symbolaio aksias 720 euro gia ena xrono mono kai mono gia na anakalypseis oti oi an8rwpoi pou 8a se voh8oun na ftiakseis to swma sou einai Neanderthal.
Plz, an exei kaneis empeiria apo auto to gym, help!

Gasturb
25-08-06, 05:03
An exei k gynaikes mesa einai kalo phgaine!

JIssues
25-08-06, 10:41
Kala yparxei post poy na mhn apantas esy? ;ppp Pane twra kai sto article sou gia ta fat burners, sou exw mia kainoyrgia erwthsh ki ekei. Ana mprabo Salonikie bougatsa-whey :p
Cheers!

wolf
28-08-06, 04:52
Kala yparxei post poy na mhn apantas esy? ;ppp Pane twra kai sto article sou gia ta fat burners, sou exw mia kainoyrgia erwthsh ki ekei. Ana mprabo Salonikie bougatsa-whey :p
Cheers!
Εγω το ξαναπα,ειναι λογω εκλογων θελει να γινει Moderator.
΄Η κουβαλαει ενα ειδικο λαπτοπ-στραβομπαρα στο τζιμ κ στα διαλειμματα των σετ απανταει,ενα απτα δυο. :hantel:

Gasturb
28-08-06, 05:07
Kala yparxei post poy na mhn apantas esy? ;ppp Pane twra kai sto article sou gia ta fat burners, sou exw mia kainoyrgia erwthsh ki ekei. Ana mprabo Salonikie bougatsa-whey :p
Cheers!
Εγω το ξαναπα,ειναι λογω εκλογων θελει να γινει Moderator.
΄Η κουβαλαει ενα ειδικο λαπτοπ-στραβομπαρα στο τζιμ κ στα διαλειμματα των σετ απανταει,ενα απτα δυο. :hantel:

:lol: :lol: :lol: kalh idea na rwthsw an exoun wireless internet sto gym na mhn xanw lepto k ekei lol

Duke-Nukem
29-08-06, 03:41
prosopiki apopsi einai ori diskola tha vreis gimnastes pou tha sou poun to "kati" parapano. . .
vasisou se esena kai stin dokimi neon methodon. . .

anastasisk
08-09-06, 14:12
Anaferomai sto Bodyscape sth lewforo Pentelhs tou Xalandriou (prwhn Universal), ena terastio diwrofo gwniako. Eimai sto tsak na paw ekei alla me ksenerwnei pou gia ena xrono kleisto symvolaio sou vgainoun 60 euro to mhna (x12 mhnes =720 euro, otan to amesws fthnotero exei 350 euro to xrono). To kalo pou exei einai oti einai toso konta sto spiti mou pou akouw tis fwnes apo to aerobic, ara de 8a exw dikaiologia na kanw skip kamia proponhsh logw apostashs.
Exei paei kaneis sas ekei?To gym to exw dei san xwro kai einai kataplhktiko, 2 fores kalytero apo otidhpote allo exw dei sthn perioxh (exei kai pisina pou th xreiazomai opwsdhpote gia apo8erapeia) alla den exw idea an exei gymnastes pou kseroun ti kanoun. Kai den yparxei xeirotero pragma apo to na exeis kanei symbolaio aksias 720 euro gia ena xrono mono kai mono gia na anakalypseis oti oi an8rwpoi pou 8a se voh8oun na ftiakseis to swma sou einai Neanderthal.
Plz, an exei kaneis empeiria apo auto to gym, help!

Malon eimaste gitones giati kai ego halandri meno kai oxi makria apo to sigekrimeno gym . . .
Einai ontos fovero gym alla re file pos mporeis kai kaneis sosti proponisi me toso kosmo.Ego pali vrisko ta sinikiaka-mikra gyms poli kalitera apo thema douleias.Ego pao se ena mikro sti Fragoklisias an tin ksereis.

Keep PUMPING . . . :bodybuilder2:

andreas1987
04-09-11, 15:45
Θα ήθελα να πω την άποψή μου για το συγκεκριμένο γυμναστήριο. Πολύ καθαρό, ο εξοπλισμός είναι σε άριστη κατάσταση , ΑΛΛΑ είναι τραγική η κατάσταση με τους γυμναστές και τις γυμνάστριες. Δεν αναφέρομαι στις γνώσεις τους που άπτονται σε θέματα προγραμμάτων, διατροφής και σωστής εκτέλεσης ασκήσεων , μολονότι έχω σαφέσταση γνώμη . Αναφέρομαι στην αδιαφορία τους ως προς τους θαμώνες. Βλέπουν παιδιά να τους κολλάει η μπάρα στο στήθος και δεν πάνε καν να βοηθήσουν, ενώ την παρασκευή( οπότε και αποφάσισα ´οτι ´επρεπε να γράψω) ο ένας εκ των γυμναστών και μια απο τ κορίτσια κορόιδευαν με χυδαίο τρόπο κοπέλα με κάποια περιττά κιλάκια που απλώς είχε ιδρώσει .ήμουν έτοιμος να τους καταστ´ησω -τουλάχιστον- σαφές ότι τους είναι προκλητικοί, αλλά ένας φίλος μου με προέτρεψε να μην ασχοληθώ γιατι η κοπ´ελα θα ερχόταν πιθανώς σε πολύ άσχημη ψυχολογία αν καταλάβαινε τι συνέβαινε. Δεν ήθελα να κουράσω , απλώς είναι πολύ άσχημο να δίνεις τόσα χρήματα, να υπ´αρχουν γυμναστές-γλάστρες που αδιαφορούν με τόσο εμφανή τρόπο.

tolis93
04-09-11, 15:50
επειδη το σκεφτομουν να γραφτω σε γυμναστηριο περαν του home gym το κοιταξα και αυτο.ειναι αρκετα καλο και προσεχουν τον εξοπλισμο τους.νοιαζονται ολοι εκει μεσα και εχει μηχανηματα π δν εχουν αλλα γυμναστηρια hypoxi πχ.οκ τα αξιζει τα λεφτα του για μενα αν και πολλα

tolis93
04-09-11, 15:51
Θα ήθελα να πω την άποψή μου για το συγκεκριμένο γυμναστήριο. Πολύ καθαρό, ο εξοπλισμός είναι σε άριστη κατάσταση , ΑΛΛΑ είναι τραγική η κατάσταση με τους γυμναστές και τις γυμνάστριες. Δεν αναφέρομαι στις γνώσεις τους που άπτονται σε θέματα προγραμμάτων, διατροφής και σωστής εκτέλεσης ασκήσεων , μολονότι έχω σαφέσταση γνώμη . Αναφέρομαι στην αδιαφορία τους ως προς τους θαμώνες. Βλέπουν παιδιά να τους κολλάει η μπάρα στο στήθος και δεν πάνε καν να βοηθήσουν, ενώ την παρασκευή( οπότε και αποφάσισα ´οτι ´επρεπε να γράψω) ο ένας εκ των γυμναστών και μια απο τ κορίτσια κορόιδευαν με χυδαίο τρόπο κοπέλα με κάποια περιττά κιλάκια που απλώς είχε ιδρώσει .ήμουν έτοιμος να τους καταστ´ησω -τουλάχιστον- σαφές ότι τους είναι προκλητικοί, αλλά ένας φίλος μου με προέτρεψε να μην ασχοληθώ γιατι η κοπ´ελα θα ερχόταν πιθανώς σε πολύ άσχημη ψυχολογία αν καταλάβαινε τι συνέβαινε. Δεν ήθελα να κουράσω , απλώς είναι πολύ άσχημο να δίνεις τόσα χρήματα, να υπ´αρχουν γυμναστές-γλάστρες που αδιαφορούν με τόσο εμφανή τρόπο.σοβαρα?αισχος!εγω μονο οκ γυμναστες πετυχα

tyler_durden
04-09-11, 16:06
ο ένας εκ των γυμναστών και μια απο τ κορίτσια κορόιδευαν με χυδαίο τρόπο κοπέλα με κάποια περιττά κιλάκια που απλώς είχε ιδρώσει .ήμουν έτοιμος να τους καταστ´ησω -τουλάχιστον- σαφές ότι τους είναι προκλητικοί, αλλά ένας φίλος μου με προέτρεψε να μην ασχοληθώ γιατι η κοπ´ελα θα ερχόταν πιθανώς σε πολύ άσχημη ψυχολογία αν καταλάβαινε τι συνέβαινε. Δεν ήθελα να κουράσω , απλώς είναι πολύ άσχημο να δίνεις τόσα χρήματα, να υπ´αρχουν γυμναστές-γλάστρες που αδιαφορούν με τόσο εμφανή τρόπο.

εγω εχω παψει να ασχολουμαι με γυμναστες/στριες,γιατι εχω αλλαξει ηδη 2 γυμναστηρια για αυτο το λογο..

παντως ο εν λογω καραγκιοζης πιθανοτατα θα με εκανε να παραβω τον κανονα μου..

Saldi
05-09-11, 03:03
Auto edw einai to post pou apantame me greeklish??
Oxi egw den to exw episkeftei!

sTeLaKoS
05-09-11, 12:41
Saldi (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?9563-Saldi) το τόπικ είναι του 2006, τότε δεν υπήρχαν κανόνες :green:
Πλέον απαντάμε μόνο με Ελληνικά :thumbup:

Saldi
05-09-11, 12:55
Saldi (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?9563-Saldi) το τόπικ είναι του 2006, τότε δεν υπήρχαν κανόνες :green:
Πλέον απαντάμε μόνο με Ελληνικά :thumbup:

Τότε γράφατε greeklish δηλαδή??!Περίεργο...!Πολύ κιόλας...!!!
Τεσπα μου λύθηκε η απορία:D!